Page 22 of 27 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 526 to 550 of 670

Thread: Policijska Drzava i Hibridni Rat

  1. #526
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Zamalo pa dobar način da poentiraš i završiš raspravu u istom postu. Jedino što te je zeznulo je da i lud čovjek vidi da se ovdje pričalo o tome kad je koga policija prebila, a ne o tome gdje je koji suzavac završio.
    Aj moram jos jednom, jer si ponovo skocio sebi u usta (blag izraz). I jos dublje se ukopao u sopstvene lazi. Da te citiram ponovo, da svi vide sto si napisao:

    dok tokom haosa u Budvi o postupanju policije nisi napisao ni jedno jedino slovo.
    Jesi napisao "postupanje policije"? Jesi? Je li bacanje suzavca na demostrante "postupanje policije"? Jeste. Jesam li pisao o tome? Jesam. Jesi napisao da nijesam napisao "ni slovo o postupanju policije"? Jesi. Jesi li napisao istinu? Nijesi? Jesi li uhvacen u lazi? Jesi. I sto sad hoces?
    Ljudi citaju ono sto pise, a ne ono sto je neko, mozda, imao u glavi kad je pisao. Mislio si na nesto drugo? Nije isto misliti i srati.

    Kad jednom ovako ocigledno slazes, pa jos, uhvacen u lazi, odbijas da priznas, onda se samo namece ono da ti je svaka istina takva. Kao i ona o Miju Martinovicu, jer sam i sam pisao o brutalnosti policije u tom slucaju. I vise puta napsao podebljano, zbog glupana koji imaju problem sa razumijevanjem, da se na ovoj temi nijesam bavio brutalnoscu policije u CG generalno, nego razlicitim reakcijama na cdm forumu na brutalnost policije u odnosu na dogadjaje u Budvi i Beogradu. A da mozemo na posebnoj temi razgovarati o brutalnosti policije u CG kao posebnoj temi i u tom kontektsu pomenuo citav niz slucajeva brutalnosti policije u CG (ukljucujuci slucaj boksera Pejanovica kojeg nekako svi preskacu, nije mi jasno zbog cega).

    Ovo pisem zbog drugih, koji citaju. Da vide s kim imaju posla. I umjesto da posramljen zacuti, jer se ovakve sramote na forumu brzo zaborave, ovaj lik ko da zeli da se o njegovoj sramoti jos prica. Mazohizam? Pa se samo jos dublje zakopava u sopstvene lazi. Misli da se to ne vidi?

    Ignore je blagoslovena opcija na cdm forumu

  2. #527
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Prvo me je sramota, onda serеm, pa sam i glupan. Djeluju kao riječi sagovornika koji barata činjenicama i dobrom namjerom, nikako kao frustracije nekoga ko je momentalno uhvaćen u (zlo)namjeri, a odmah nakon i u lažima.

    Vadi ti moje "postupanje policije" iz konteksta koliko god hoćeš, ovdje se vrlo očigledno govorilo o fizičkoj brutalnosti policije, a ne o suzavcu, i to je vrlo jasno. Skreći temu na semantiku koliko god hoćeš, ne mijenja činjenicu da riječ nisi progovorio o šutiranju u Budvi, ali si se na temu o Crnoj Gori spustio padobranom istog momenta kada se u Srbiji desilo slično, kako bi, zamisli te zanimacije, "uporedio reakcije". Vadi se da si pominjao Mija koliko god hoćeš, neće promijeniti činjenicu da si tvrdio da je onakva tortura u Crnoj Gori "nezabilježena", a onda tvrdio kako je nešto što se desilo prije 4 godine a i dalje nema epilog bilo "davno". Cjepkaj i slȃži dok me citiraš koliko god hoćeš, ko želi da vidi diskusiju eno je crno na bijelo. Isto važi i za preskakanje djelova na koje nemaš odgovor, mada će prije biti da odgovore znaš ali činjenice govore protiv tebe.

    Svako dobro!
    Last edited by LostInHollywood; 13-07-20 at 00:51.

  3. #528
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Prvo me je sramota, onda serеm, pa sam i glupan.
    Bra'o ti ga! Ne bi ni ja bolje srocio. Samo bi dodao jednu rijec koja pocinje na slovo "l". No, ajd, da ne trazimo dlaku. Moze ovako!

    Eo, da se konacno oko neceg slozimo!

    Izvinjavaj, nekako si mi se bio namjestio, pa ne izdrzah:anonymous:

    Sad je stvarno dosta bilo. Da ne gusimo temu. Pametniji popusta:loyal:

  4. #529
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Poentiranje za medalju, svaka čast. Mogu da ti pošaljem broj tablica, ako hoćeš da mi izbušiš gume?

    'ajde, 'ajde, odmaraj. Treba ostaviti snage za češljanje komentara po portalima, pa ih onda predstavljati kao neku značajnu tačku diskusije; često pogađaš direktno u centar i suštinu, pokazano i ovom našom raspravom.

  5. #530
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    ko od vas bot odje ???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. #531
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Niko. Ovo je Ostojino standardno pisanje. Kad nema đe počne da vrijeđa. Jer je on naravno otkrio svu pamet svijeta. Kako ne volim takve ljude. Nisam ulazio nekoliko dana na forumu i sad kapiram i zašto.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #532
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Niko.
    Kad nema đe počne da vrijeđa.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ko je bot? Znam ko nije. Ja sam nezavisni strijelac. Za onog drugog lika ne garantujem. Sumnjiv je:anonymous:

    Ja nemam đe? E pa, stvarno, ne znam. Covjeka sam uhvatio u ociglednoj lazi. Treba li da jos jednom to pokazujem i dokazujem?

    Ja vrijedjam? Nikoga licno. Ako se neko prepoznao, njegov problem. Ja jesam napisao "misliti i srati nije isto". To je stara uzrecica. Ajde, mogao sam da dodam "i cvece brati", moze i tako. To je kad neko nesto kaze, pa se poslije pravda da je mislio nesto drugo. Izvin'te molim, ja komentarisem sto ko napise, a ne sto neko misli. Ja jesam napisao "glupan", ali ne za nekog konkretno. Nego, da je za glupane potrebno istu stvar ponoviti nekolika puta. Ne znam kao da nazovem nekog kome dzaba ponavljas, a on ne razumije? Za konkretnog lika ja sam se bas ustezao da pomenem konkretnu imenicu koju je zasluzio, jer ga uhvatih dje ne govori istinu. A opet izbjegoh da ga nazovem imenom koje je zasluzio. Tako, ja sam oprezan da nikog licno ne uvrijedim. Ja dodjem na ovu pricaonicu da se malo ispricam, da mi prodje vrijeme, nista drugo.Kakv crni bot. Mene je ni iz dzepa ni u dzep. Ne zivim tamo, sto se mene tice, kako goj ocete, sto bi rek'a jedn moj drug iz Kuca. Eto.

    Meni je lika pomalo i zao. Vidim da je prodimio. A sto cu kad nikako nece da me se okane? Ja bi da okrenem na salu, ali izgleda da mu to nije fah.

    A to, da ja nemam dje, samo pitaj, pa ces vidjet imam li. :loyal:

  8. #533
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Jel ko od vas čuo za HARP.. kontrola vremena. Neko je ili nešto danas ohladilo vodu na sve naše plaže uć se ne može... nije sučajno da se baš na današnji dan ne može u vodu. Glupo jeste ali čim mi je palo napamet...

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  9. #534
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,425
    Thanks Thanks Given 
    2,988
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Хибридни рат против Црне Горе.

    Шта нам раде....

    Послато са sm-g950f помоћу Тапатока
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  10. #535
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    https://www.in4s.net/video-junacine-...vo-i-vjernike/

    Odlican primjer policjske drzave. Policija prati kolonu koja dolazi ispred hrama u Podgorici da svira tu minutima.

    Kome nije jasno zasto je to primjer selektivne pravde i policijske drzave neka se samo upita kako bi ta ista policija reagovala da u Beranama kolona kola dodje ispred dzamije, stane tu i pocnu svi da sviraju.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  12. #536
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    ...
    E da sam od prvog dana znao da ne živiš ođe, odma' bi mi bilo jasno kako je tebi isto kad se nešto desi u Budvu i u Beograd, pa ti ne bih ništa ni pisao. No aj' sad, bješe mu ga rabota.

    Ako "priznam" da sam napisao "postupanje" a mislio "prebijanje" (što ja tvrdim da se moglo iz konteksta zaključiti, ali 'ajde) oli se vratit' na suštinu - tj. tvoje uletanje na temu i pisanje "Objektivno, nivo brutalnosti policije u Bd i Bgd je prilicno razlicit. Po stepenu brutalnosti.", a onda poslije "U CG se kao brutalnost kvalifikovalo prskanje demonstarnata biber sprejom. U Bgd imas covjeka prakticno onesvijescenog koji lezi na ulici nakon premlacivanja pendrecima...", a onda poslije "Pa dobro, kad se pogledaju dva snimka koja sam ja postavio i dva snimka koje si ti postavio, na kojim se, po tebi, radi o vecoj brutalnosti?", a onda i "Ti opet o rangiranju brutalnosti. Koliko puta treba da ponovim. Ono sto je privuklo moju paznju i zbog kojeg sam otvorio ovu pricu je: Drugacija reakcija na cdm forumu u odnosu na brutalniost policije u Bd i brutalnost policije u Bgd. Ne bavim se brutalnoscu policije, nego reakcajama na cdm forumu na brutalnost policije. Jel imas ti problem s maternjim?".
    Pa onda i "Onaj slucaj dje policija udara cizmama onesvijescenog covjeka je nesto sto nije zabiljezeno u CG. Ako je bilo toga, daj da vidimo. Ako nije, batali pricu.", i konačno "Slucaj Mija Martinovica sam ja nekoliko puta pominjao u kontekstu brutalnosti policije u CG. Ipak, to je bilo prije nekoliko godina. Hocemo li sad da se vracamo dalje u istoriju, pa recimo malo o tome sto je policija radila demonstratnima u Pristini 90-tih?".

    A neka Ostoja, dobri moj, završi više. Popusti već jednom, kad si već pametniji.

    P.S. Ako ima neđe da plaćaju botovanje za ove stavove za koje se zalažem, pošaljite mi. Jer sam ovako samo budala koja za dž ulazi u nepotrebno duge rasprave.

  13. #537
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    A nisi ti budala no te covjek uhvatio u lazi i sad oces silom na sramotu da ispadne da nisi pogrijesio.

  14. The Following User Says Thank You to koronas For This Useful Post:


  15. #538
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    https://www.in4s.net/video-junacine-...vo-i-vjernike/

    Odlican primjer policjske drzave. Policija prati kolonu koja dolazi ispred hrama u Podgorici da svira tu minutima.

    Kome nije jasno zasto je to primjer selektivne pravde i policijske drzave neka se samo upita kako bi ta ista policija reagovala da u Beranama kolona kola dodje ispred dzamije, stane tu i pocnu svi da sviraju.
    Selektivna pravda i policijska drzava je da se gradjani okupe sa drzavnim zastavama na platou ispred svoje crkve? I sviraju?

    A da nisu svirali da li bi bilo ok? Sva sreca pa crkva nije pravila puteve pojedini ne bi mogli iz kuce izac izgleda.

    Vjerovatno je policija obezbjedjivala od onih Niksicana sto presrijecu 8 na 2, otimaju pare i pale zastave na drzavni praznik. Sto im je i u opisu posla i jednima i drugima

    Borba: Младићи у аутима, огрунути заставама Црне Горе, окупирали су плато испред Храма. Нико од њих не прави никакве проблеме, али је нејасан циљ окупљања.

    Nisam ni sumnjao da im je nejasan cilj okupljanja na platou 13-og Jula
    Last edited by koronas; 13-07-20 at 15:30.

  16. The Following User Says Thank You to koronas For This Useful Post:


  17. #539
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Opet, kome nije jasno kako policija selektivno postupa, neka samo zamisli kako bi reagovali da dodje kolona od 20 vozila, parkira ispred dzamije u Beranama i pocnu da sviraju.

    Sjutra bismo gledali spisak uhapsenih... ali, eto, i ovo je drzava. Nekakva, stari bi rekli jadodrzava.

    Gdje se hapsi zbog FB posta ali ne zbog uzimanja 100k mita snimljenog na videu. Gdje se jedna kolona kola zaustavlja i putnici hapse, a druga, sjutra, obezbjedjuje dok parkira i svira pred crkvom.

  18. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  19. #540
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Koronas previše mi visiš na forum i izgleda da si dosta i opterećen opušti se mili idi troši one pare što imaš i luduj sa onim ženama što su oko tebe 😂

  20. #541
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,603
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Selektivna pravda i policijska drzava je da se gradjani okupe sa drzavnim zastavama na platou ispred svoje crkve? I sviraju?

    A da nisu svirali da li bi bilo ok? Sva sreca pa crkva nije pravila puteve pojedini ne bi mogli iz kuce izac izgleda.

    Vjerovatno je policija obezbjedjivala od onih Niksicana sto presrijecu 8 na 2, otimaju pare i pale zastave na drzavni praznik. Sto im je i u opisu posla i jednima i drugima

    Borba: Младићи у аутима, огрунути заставама Црне Горе, окупирали су плато испред Храма. Нико од њих не прави никакве проблеме, али је нејасан циљ окупљања.

    Nisam ni sumnjao da im je nejasan cilj okupljanja na platou 13-og Jula
    Selektivna pravda i policijska drzava ti je ovaj primjer od juce i danas.
    Naime, patrola i interventna policija je juce u poslijepodnevnim casovima zaustavila kolonu auta u mjestu Bijela.Policija je blokirala put i zabranila da se nastavi dalje a bio im je cilj da naprave krug od Kamenara do Igala.
    1. Komandir ili nacelnik interventne jedinice HN je izdao usmenu zabranu ili ti opomenu da se dalje ne moze, onda je rekao mozete dalje ali sve te barjake da skupite i stavite u auto.
    2. Kad je taj narod pristao i sklonio sve te barjake a nije ih bilo mnogo, on je obavio razgovor i rekao sad ne mozete ni tako nego je naredba da se vratite nazad odakle ste dosli.
    3. Obecao je isti taj, da nece njih pustiti a nece ni ONI sutra praviti skupove niti voziti se u autima, jer je to zabranjeno pa ce i njima biti kao i vama danas.

    Eto vidimo danas kako prolaze pored iste policije od juce, koji su zaustavili i napravili kolaps od saobracaja a danas nista od recenog juce.

    Da stvar bude jos ljepsa, kaze doticni gospodin policajac da je kazna za izbacenu samo ruku/lakat kroz prozor nesto oko 60€
    A danas po troje sjede po prozorima, po krovu auta i bice da nema u zakonu neka kazna za sve to hmm ?

  21. #542
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Evo da dodam na temu selektivne pravde:

    "У Центар безбједности Бијело Поље, у понедјељак 13. јула 2020. на информативни разговор, у својству грађанина, позван је протојереј-ставрофор Синиша Јанковић, парох затонско-брзавски и ивањски. Разлог за то је ауто-литија, која је у недјељу, 12. јула кренула из Берана ка Бијелом Пољу"

  22. #543
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    a koje zastave ovi auto litijasi nose ?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  23. #544
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    a koje zastave ovi auto litijasi nose ?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Crnogorske i jedni i drugi... no aj sad...

  24. #545
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Видјели смо да по ДПС ове друге нису црногорске и ако су чак и законом заштићене.

  25. #546
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    U Podgorici (ne u Igalo ni u Berane) ispred crkve (ne ispred dzamije) svirali autima sa CG zastavama. Jel to nije njihova crkva? Koji je zakon prekrsen?

    Sest mjeseci setate - niko nista. Jedan dan se slavi dan drzavnosti a nema grada dje ne provocirate sa trobojkama i maniplacijama. I opet ste Vi ugrozeni?

    ps. Beton, bitnije mi je zdravlje a i nisam se uzelio aktuelnoj klijanteli

  26. #547
    Join Date
    Mar 2020
    Location
    ship
    Posts
    441
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Brk View Post
    Видјели смо да по ДПС ове друге нису црногорске и ако су чак и законом заштићене.
    Litijasi 14 godina dominantno ignorisu zvanicnu zastavu CG. Postoji neki razlog? Smije li se litija organizovat iskljucivo s drzavnom zastavom i zasto ne?

  27. #548
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    A nisi ti budala no te covjek uhvatio u lazi i sad oces silom na sramotu da ispadne da nisi pogrijesio.
    Ama to je ka' s onim suzavcem u Bd. Policajac pogrijesio, suzavac zavrsio greskom na tom igralistu, nikom normalnom ne bi palo napamet da je to policija namjerno uradila. Napravljena greska, izvinjavamo se, vodicemo racuna da se ne ponovi - zavrsena prica.

    Tako i ovaj lik. Malo se zaletio, nije vodio racuna sto pise, uhvacen u raskoraku, naletio na minu, i umjesto da prizna gresku, sad pravi konstrukcije, misli da moze da se izvuce. E pa, ne moze bogomi. Ako si nekog vec lazno optuzio za nesto, namanje sto treba da se uradi jeste izvinjenje. A ne "mislio sam na nesto drugo". Vidi bogati.

    Nije isto misliti i cvijece brati:fat:

    Eto, sad moze da kaze da sam ga uvrijedio time sto sam mu kazao da bere cvijece:loyal:

    Ovaj ignore je super.

  28. #549
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Auh neprijatnog li momenta, našla vreća zakrpu.

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Ovaj ignore je super.
    Neka ti te tvoje "istine" i načini da zaobiđeš odgovor. Znamo i ja i ti da i dalje čitaš.
    Last edited by LostInHollywood; 14-07-20 at 01:11.

  29. #550
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by koronas View Post
    Selektivna pravda i policijska drzava je da se gradjani okupe sa drzavnim zastavama na platou ispred svoje crkve? I sviraju?

    A da nisu svirali da li bi bilo ok? Sva sreca pa crkva nije pravila puteve pojedini ne bi mogli iz kuce izac izgleda.

    Vjerovatno je policija obezbjedjivala od onih Niksicana sto presrijecu 8 na 2, otimaju pare i pale zastave na drzavni praznik. Sto im je i u opisu posla i jednima i drugima

    Borba: Младићи у аутима, огрунути заставама Црне Горе, окупирали су плато испред Храма. Нико од њих не прави никакве проблеме, али је нејасан циљ окупљања.

    Nisam ni sumnjao da im je nejasan cilj okupljanja na platou 13-og Jula
    Zamisli koja đubrad !!! Umjesto da kao pošteni i normalni svijet dižu srBske zastave i trobojke oni dižu crnogorske. Koje džukele, svima im se vratilo jednako "loše"
    Last edited by Rakun; 14-07-20 at 02:53.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 22 of 27 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. <<Biciloizam>> Policijska pratnja kroz tunel Sozinu
    By Djera in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 17-09-11, 09:32
  2. hibridni automobili
    By cpu in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 29
    Last Post: 10-07-09, 13:52
  3. Hibridni tvrdi diskovi na tržištu 2006.
    By Sailoreagle in forum Hardware
    Replies: 12
    Last Post: 04-05-05, 12:58
  4. Specijalni rat Srbije protiv okolnih drzava pa i CRNE GORE
    By Monterico in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 20-03-05, 15:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •