Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 214

Thread: South & Central America uzivo :)

  1. #26
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kako bi bilo dobro da radiš neku emisiju za TV, bila bi super gledana nije suvoparna priča već približiš zemlju (grad) u kome si predobro! jedva čekam dalje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisam nikad volio previse video sadrzaje, zato i ne volim da snimam. Fotografija je moj fah

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #27
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    193
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Mojsije da li imate u planu neki "divljiji" dio Brazila ili za sad samo gradove?

  4. #28
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RadicalEdward View Post
    Mojsije da li imate u planu neki "divljiji" dio Brazila ili za sad samo gradove?
    Danas nam je zadnji dan u Brazil, tako da ce ostati na gradovima.
    Preogromna je drzava, ogromne su distance medju mjestima, a i transport je skup.
    Ko se fokusira samo na Brazil lakse je organizovati ture u divljinu, a mi smo ovako pratili put ka Urugvaju...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  6. #29
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Zadnji dan u Brazil :/
    18 dana ovdje, i samo smo zagrebali 0.001% ove drzave i naroda. Rio, Paraty, Sao Paolo, Curitiba i Porto Alegre. Na putu za Urugvaj.

    Da bi se Brazil obisao kako treba, trebalo bi makar jos 2-3 mjeseca, toliko je ooogromna ova drzava. Mislim da samo Brazil zauzima 80% cijelog kontinenta.

    Vidjeli smo neka fantasticna mjesta, upoznali nekoliko sjajnih ljudi... Osjetili gostoljubivost naroda, nacin zivota, razlicitost mjesta, pili vrhunsku kafu... Zbog prirode puta, prvenstveno zbog duzine i finansija, nismo ovog puta isli put Amazona, i jos nekih mjesta u prirodi.

    Brazil je zemlja kontrasta. Veselih i gostoljubivih ljudi, a i onih koji su spremni sve na ulici da vam uzmu da bi imali za fiks. Moraju se cetvore oci otvoriti gdje god da se hoda, jer zaista ima sumnjivih tipova na sve strane, i nema mjesta prevelikom opustanju na ulici. Ja provodim dosta vremena guglajuci mjesta koja obilazimo, da bih znao kakva je situacija na terenu... Nista ne treba prepustati slucaju.

    Juce ujutru smo stigli nocnim busom iz Curitibe u Porto Alegre. Porto Alegre je jako siromasan grad i nije bas najbezbjednija situacija ni po centru grada. Kad padne mrak treba se micati s ulice.

    Autobuska stanica je u centru, sto je odlicno jer se moze hodati do hotela. Uzeli smo na noc Oyo hotel za 17e. Imali smo srece da dobijemo sobu u 8 ujutru, cim smo stigli. Autobuska karta nije nimalo jeftina, 36e po osobi, oko 800km voznje.

    Porto Alegre ima prelijepi istorijski centar grada, iz nekog srarog vremena, ali nazalost dosta je zapusteno i nista nije obnovljeno. Mnogo je lijepe arhitekture iz 18og i 19og vijeka, ali neobnovljeno... Mi smo dosli u nedelju, grad je bio sablasno prazan. Kad da su svi napustili grad. 99% lokala i svega zatvoreno taj dan. Demografska slika mnogo drugacija od ostalih gradova... Mnogo sirotinje, pogotovo naroda crne puti...
    Danas, u ponedeljak, milion ljudi na ulice, sve otvoreno, kao da nije isti grad. I coek se sigurnije osjeca kad ima i drugog naroda na ulice...

    Po centru se sve prodaje, od igle do lokomotive... Cijene ka kod kineza. Imaju i stari Centro de Merkado, ogromna trznica u zgradi iz 19og vijeka... Svaki grad koji smo obisli imao je ovakvu trznicu... Vrhunskog lokalnog voca... Manga, avokada, ananasa, dragon i passion fruit, papaje...

    Dva dana bez trecega sasvim dovoljna za PA.

    Od gradova gdje bih mogao mozda zivjeti u Brazilu, to bi bio Sao Paolo. Kosmopolitski grad, mix raznih kultura sa dosta ponude... Ostala mjesta bas i nisu toliko interesantna za zivot...

    Za koju uru nam je nocni bus za Montevideo. Da vidimo i to cudo

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  8. #30
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Montevideo, Bog te video

    3 nedelje na put. Montevideo bas poklapa prvim utiskom.

    Juce ujutru smo nocnim busom iz Porto Alegrea stigli u glavni grad Urugvaja. Voznja je trajala nekih 13.5 sati, bila prilicno udobna, ali i papreno skupa. 134e dvije karte. Nema nista jeftinije. Autobus je prva klasa stvarno, jos se dobije i vecera i dorucak. Tres Cruces je glavni autobuski terminal, oko 7km od strogog centra grada. Do centra se moze busom za 1e, ili uberom za 4-5e...

    Odma se vidi razlika u odnosu na Brazil u vidu manje gustine naseljenosti. Urugvaj ima tek 3.5 miliona ljudi, od kojih pola zivi u glavnom gradu. Nema favela, nema opterecenosti prostora smecem i gradjevinama...

    Za Montevideo sam citao da je dovoljno 2-3 dana da se obidje glavno. S obzirom da mi galimo na vr' gasa, uzeli smo 5 noci pa na tenane da kuliramo. Splendido hotel odma pored glavnog trga, 22e za noc. Vrhunsko mjesto, renovirana zgrada iz 19og vijeka u nekom retro stilu sa plafonima od 5m.

    Glavni trg u Montevideo je bas grandiozan. Plaza Independiencia. Dominira cuvena zgrada Salvo iz nekog art deko vremena. Tu je i bista s podzemnim mauzolejom urugvajskog generala Artigasa, borca za nezavisnost... Grad nema problema sa sigurnoscu koliko gradovi po Brazilu, iako oko 8 uvece centar je vec prazan i 95% svega zatvoreno...

    Ciudad Vieja je stari grad. Jos planiramo obici Centro, Bario Sur, Pocitos... Vidjecemo koliko cemo ostati u Urugvaju... Onda picimo za Argentinu...

    Ovdje mi je dan bio dovoljan da se navucem na Cortado. Interesantna varijacija espresa sa mlijekom.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. The Following 17 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  10. #31
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Kkao divne fotografije. Ovo mi se više dopada od onih iz Brazila, podsjeća me na Španiju a ja Španiju baš volim
    Palme, sunce, arhitektura, nekako bas ono sto volim i sto mi prija mentalitetu.
    Čekamo nastavak.

  11. The Following 2 Users Say Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  12. #32
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,483
    Thanks Thanks Received 
    8,464
    Thanked in
    4,565 Posts

    Default

    top, top! realno Urugvaj i neke zemlje Južne Amerike su dosta neistražene i nisam nailazio na puno emisija o njima (za razliku od Brazila i Argentine) da ne pričamo tek o zemljama Srednje Amerike

    kakvo osvježenje od teme za ovaj forum i sve što se na istom može pročitati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #33
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,277
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Mojsije mi je jači influenser i od Deana Kotige (@goozica likes this).
    The more things change, the more they stay the same.

  15. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  16. #34
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Mojsije mi je jači influenser i od Deana Kotige (@goozica likes this).
    Ko ti je sad pa taj
    Quote Originally Posted by outline View Post
    top, top! realno Urugvaj i neke zemlje Južne Amerike su dosta neistražene i nisam nailazio na puno emisija o njima (za razliku od Brazila i Argentine) da ne pričamo tek o zemljama Srednje Amerike

    kakvo osvježenje od teme za ovaj forum i sve što se na istom može pročitati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Urugvaj je realno nepravedno zapostavljen. Ali je sam kontinent udaljen dosta i onda ljudi biraju ono sto im je najatraktivnije, a Urugvaj nema taj status
    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Kkao divne fotografije. Ovo mi se više dopada od onih iz Brazila, podsjeća me na Španiju a ja Španiju baš volim
    Palme, sunce, arhitektura, nekako bas ono sto volim i sto mi prija mentalitetu.
    Čekamo nastavak.
    Prvo su dosli portugalci pa spanci. Spanci su ostavili najveci uticaj u modernoj kulturi i arhitekturi.
    Prica se spanski, sto je bas cudno cuti evropski jezik na kontinentu dje ne pripada... Steta je sto su zbrisali s lica zemlje one koji su nekad bili ovdje.
    Na sto bi licila azija da su i njih sve pocistili u doba kolonizacije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #35
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Pa, ličila bi na Ameriku 😂

    Ja sam za malo jace od mjesec u Ensenadu, ali ne vjerujem da vam je plan da do tada budete u Meksiku

  18. #36
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Imamo mi do Meksika jos dosta da guslamo Uzivaj

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  19. #37
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Dan 23 na put i 4. u Montevideo.

    Grad je bas lagan, temperatura odlicna oko 25c, i zakljucno sa danasnjim danom cem9 manje-vise obici najbitnije u grad...

    Ciudad Vieja (Stari grad), Centro, Pocitas, Bario Sur, Trouville, Cordon, Tres Cruces... Bas dosta ima interesantnih djelova grada za obici. Svuda se moze pjeske, sve je u krugu od 5-6km.

    Imaju odlicne kafeterije i restorane na svaki korak. Od lokalne hrane Empanadas, kao i po Brazilu, svuda se sluze. Kao pecivo koje se puni slanim ili slatkim nadjevom... Isto sam po Spaniji jeo.

    Uvece se pusi trava masovno. Marihuana je legalizovana godinama unazad. U shopovima jedino urugvajci mogu da kupe marihuanu, stranci je ne mogu legalno kupiti.

    Obisli smo i cuveni stadion Sentenario, koji je bio izgradjen za prvo svjetsko prvenstvo 1930te, dje su plesali Mosha i Tirke prije 90 godina.

    Urugvaj se racuna kao jedna od najrazvijenijih i najprogresivnijih drzava juzne amerike. Tipa 95% struje im je iz obnovljivih izvora i odavno su prestali da uvoze struju. Broj grla stoke premasuje duplo broj stanovnika.

    Sjutra idemo do Punta del Este, pa cemo onda da vidimo sto i kako dalje... Vjerovatno preksjutra Colonia del Sacramento, koje je bilo prvo naselje dje su se portugalci naselili u 17v...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. The Following 9 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  21. #38
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Ostatak slika od juce kroz Montevideo, ujedno i kraj obilaska ovog grada. Park Rodo, najljepsi park u Montevideu, plaza Ramirez, lijepa za suncanje ali ne i za kupanje...

    Bilo je bas dobro provesti vrijeme ovdje i iskusiti kako zivot tece u prijestonici Urugvaja.

    Danas smo na dan bili do Punta del Este, sto je jedno od najpoznatijih ljetovalista juzne amerike. Ugugvajci, argentinci, brazilci i paragvajci su najcesci gosti... Sjutra nastavak price i slike...

    Sjutra idemo za Colonia del Sacramento, a onda preksjutra Buenos Aires



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  23. #39
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Rastasmo se lagano od Montevidea... Zadovoljni jer smo masu obisli i vidjeli... Mozemo mirna srca u nove pohode...

    Juce smo bili do Punta del Este, koja slovi za place to be tokom ljeta u j. americi. Americki hemptoni juzne amerike. Elita i visa srednja klasa urugvaja, brazila, argentine i paragvaja ovdje ima fensi kuce i ljetuju.

    S obzirom da mi nismo odusevljeni kupanjem u okeanu, nismo dosli da se osolimo, nego na dan sa prosetamo. Plaza jeste prelijepa, ali voda nije ni primaci nasoj. Da ne pominjemo rajske plaze po aziji. Plitko je makar 100 metara...

    Iz Montevidea do Punte se stize za oko 2, do 2 i po sata busom, oko 8e je karta u jednom smjeru.

    Punta se sastoji iz starijeg dijela na popuostrvu, crkva, svetionik, i starije kuce... Novi dio je sav u visoke zgrade, shopove i fensi restorane... Pitali smo se zasto nema bijesnih kola u Montevideo, a onda smo skontali da su u Puntu

    Cijeli gradic se moze obici za 3-4 sata lagano... Ko oce da se kupa moze i duze vremena ostati, smjestaj je od 35+ eura za noc... Jace cijene zbog spica sezone.

    Nedelju dana smo u Urugvaj, i ovo je drzava dje bi lagano mogli da zivimo jedno vrijeme na ovaj kontinent. Ravnica je ka vojvodina. Dje god pogledas sve ravno, najvisa tacka im je oko 500m.

    Hoze Muhika, stari gerilac i bivsi predsjednik im je jedan od omiljenih ljudi u drzavi. Tokom njegovog mandata od 2010-2015te, drzava je dosta napredovala...



    Danas smo dosli u Colonia del Sacramento. Malo UNESCO mjesto, dje su se prvi evropljani iskrcali 1500 i neke... Portugalci. Mjesto je bas laganica, puno platana, kafea i restorana, kao i ostataka portugalskog doba... Platani su im izgleda omiljeno drvece. Bas masu hlada pruza... Nisu ih sjekli kao mi.
    27e je apartman u kuci u centru. Busom trrba nepunih 3 sata od Montevidea... 10e karta.

    Sjutra BUENOS AIRES

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. The Following 11 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  25. #40
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Kkao divne fotografije. Ovo mi se više dopada od onih iz Brazila, podsjeća me na Španiju a ja Španiju baš volim
    Palme, sunce, arhitektura, nekako bas ono sto volim i sto mi prija mentalitetu.
    Čekamo nastavak.
    evo gledam fotke i ja sam misljenja da bih Urugvaj bas rado obišla...sto se Brazila tiče....mogla bih mu želju nositi! Zasad mi se i ovo u Argentini sto vidim jako, jako dopada! Bravo Mojsije, prošeta nas ti po J.Americi
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  26. #41
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Prosle slike su isto iz Urugvaja. Sad smo na feribot za Buenos Aires, tako da price i slike iz Argentine tek slijede

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  28. #42
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    samo nabavi onu kratku carapu za ovu patiku . ne idu ti ove dugacke ,svako dobro

  29. #43
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,714
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Ako može jedna zamjerka (ne samo tebi, uopšte to zamjeram mnogim putopisuma), a to je da stavljaš mapu sa ucrtanom putanjom... Nije no ovako loše ali mi je pored uređaj sa uključenim ,,Google map" pa ,,šaram". Nije toliko bitno, ali...
    Čekam nastavak...

    Sent from my Motorola 8400

  30. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  31. #44
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Dan 26.

    Stigosmo oko podne u Buenos Aires . 500 godina poslije spanaca, ali nikad nije kasno

    Prije nego sto krene prica o Argentini, da zavrsimo sa Urugvajem.

    Za ovu turu smo se odlicili sa provedemo ukupno nedelju dana u Urugvaj. Ko bi istrazivao unutrasnjost, mogla bi se jos jedna nedelja odvojiti. Urugvaj je najbolje istraziti sa rent a car, jer su lagane voznje svuda. Gledali smo i tu opciji ali su cijene u krv, s obzirom da je ljeto. Van naseg budzeta. Unutrasnjost su uglavnom vinski regioni i rancevi.

    Juce smo dan proveli u Colonia del Sacramento, mjestu koje definitivno svakom treba da bude na listi prilikom posjete urugvaju. Ima da se vidi dosta istorije, od dolaska spanaca i portugalaca u 16. i 17. Vijeku...

    Stari grad se nalazi u malom krugu od 1km2, i tu su ostaci tvrdjave i ostalih gradjevina iz doba kolonijalizma...

    Na 50km vodene linije je Buenos Aires. Trajektom treba malo vise od sat vremena, i kosta oko 25e po osobi...

    Za sad smo presli oko 2500km od pocetka u Riju... Imamo jos nekih 14000 to go...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  32. The Following 6 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  33. #45
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Sve zaboravim da te pitam, da li mi se smao čini ili ovuda kuda idete i nema toliko turista? Nekako nema onih evropskih i azijskih gužvi ili je ovo samo rijetko naseljena zemlja pa zato izgleda?
    Kako su prediven ove zadnje slike, ova ulica sa drvećem podsjeća na Podgoricu, Njegoševa prije nego joj je Mugi došao glave. Ovo sunce, vegetacija, tako me odmara.

  34. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  35. #46
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sve zaboravim da te pitam, da li mi se smao čini ili ovuda kuda idete i nema toliko turista? Nekako nema onih evropskih i azijskih gužvi ili je ovo samo rijetko naseljena zemlja pa zato izgleda?
    Kako su prediven ove zadnje slike, ova ulica sa drvećem podsjeća na Podgoricu, Njegoševa prije nego joj je Mugi došao glave. Ovo sunce, vegetacija, tako me odmara.
    Mi smo se u Coloniu zatekli u nedelju, kad inace dosta toga ne radi, osim ovih restorana, kafea i shopova u starom gradu. A jos smo u setnju iskocili oko 1, kad je njima Siesta Siesta je ljetnji popodnevni odmor, kad upece oko 1, pa do 4-5 zatvori se i ovo sto je ostalo da radi , i svi se lade i odmaraju

    Inace po j. americi, ovo do sad sto smo obisli, nema onih buljuka turista ka po evropi. Bas je malo turista generalno. Inace je zanemarljiv broj turista iz amerike i evrope, u odnosu na turiste s njihovog kontinenta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  36. #47
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    samo nabavi onu kratku carapu za ovu patiku . ne idu ti ove dugacke ,svako dobro
    Nista kratke carape. Kuda sve gazimo, nema mjesta modi

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  37. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  38. #48
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Ako može jedna zamjerka (ne samo tebi, uopšte to zamjeram mnogim putopisuma), a to je da stavljaš mapu sa ucrtanom putanjom... Nije no ovako loše ali mi je pored uređaj sa uključenim ,,Google map" pa ,,šaram". Nije toliko bitno, ali...
    Čekam nastavak...

    Sent from my Motorola 8400
    Ne razumijem... Sugerises da stavljam, ili da ne stavljam?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  39. #49
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,887
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    485 Posts

    Default

    Ja koliko sam skontao da stavljas

    Sent from my P 30 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  40. The Following User Says Thank You to darko cfc For This Useful Post:


  41. #50
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Svaka cast! Da ne planirate mozda ici u General Maderiagu dok ste tu u Argentinu?

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 2 of 9 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem HDD 3.5" 500GB - 30 / 2.5" 320GB - 20e
    By Pekmen in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-17, 23:10
  2. CAO (central asian ovtcharka)
    By oktagon in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-11, 12:34
  3. Europe vs South America
    By ovizionizi in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 23
    Last Post: 04-07-10, 11:16
  4. ПАЛМ О&
    By [azzo-kSv] in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 10-07-04, 10:07
  5. POPIS...ПОПИ&#10
    By CarDusan in forum Politika generalno
    Replies: 47
    Last Post: 14-05-04, 01:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •