Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 126 to 150 of 214

Thread: South & Central America uzivo :)

  1. #126
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    ko je malo stariji zapamtio je dobro i rat,izbjeglice,nemastinu,hiperinflaciju,proteste,r azne vrste frka,tako da nas malo sto moze iznenadit

  2. The Following User Says Thank You to kikiriki For This Useful Post:


  3. #127
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brojdva View Post
    Nemam riječi kako dobar život živite :-) !
    Iskreno zavidim ...
    Al mi je nevjerovatno kako čovjek sa našeg prostora lagano reaguje na prozeste i dešavanja u Santjago :-) ( zamislite jednoga šveđanina ili amera ) da je fošao da prošeta a protesti sa ozbiljnim invidentima svako veče...
    Sa andjelima ostatak puta!!!

    Sent from my motorola one power using Tapatalk
    Dok se ne obidje makar 150 drzava nema stajanja, bicemo nedje na pola toga dok zavrsimo turu

    Protesti u Santiago nisu bili nimalo naivni, ali su bili ograniceni na nekoliko bulevara i trgova, pa zbog toga nismo htjeli da napustamo grad, nego da mu damo sansu. Nezgodno je bilo sto se sve desavalo i kroz nas kvart, ali pazili smo glave

    Fala na citanju i paznji

    Uskoro slijede mozda i najbolje price iz j.amerike... San Pedro de Atacama, Salar Uyuni, Machu Piccu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  5. #128
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    jedva cekam machu picchu

  6. #129
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    jedva cekam machu picchu
    Ja mislim da je mjesto top, ali vidjecemo je li previse izvikano

    Od Salar de Uyuni, polja soli, u Boliviji ocekujem vise, planiramo 4orodnevnu turu po tome dijelu

    Inace za Machu Picchu treba unaprijed da se rezervise online tacan dan kad se ide, i u tacno sati koliko se dolazi. Sad su ogranicili broj posjetilaca na 2500 dnevno... Tako da u narednim danima moram da vidim kakav ce nam odokativno bit plan za Boliviju i Peru, da bih znao koji datum da izaberem za posjetu... Mislim da ce bit oko 15og ili 20og aprila... Karte se rasprodaju unaprijed, pa ne bi da ostanemo bez njih...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  7. #130
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    evo je edin bas ovih dana izbacao malo materijala iz perua, ali za mene nedovoljno tako da jedva cekam tvoj report

  8. The Following User Says Thank You to FiX For This Useful Post:


  9. #131
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Dan 65

    Vakat je bio da nastavimo dalje turu po Chileu nakon nedelju dana u Santjagu. Juce smo u 3:15 popodne trebali da krenemo busom za Antofagastu, 1350km sjevernije. Do autobuske stanice Alameda smo se prebacili uberom za 3e, oko 6km voznja. U metrou je bas guzva i sa rancima je neprikladno se vozit. Kesh smo po prvi put podigli s jednog bankomata... To je ovdje skup sport. Ne moze da se podigne vise od 200 000 pezosa u jednoj transakciji. To je samo oko 215 eura... Bankomati naplacuju 6e proviziju... Plus meni Hipotekarna 3e na svake 100e podignutih... Pljacka. Zato gledamo da koristimo karticu samo. Ovo smo podigli jer nam treba 200 000 pezosa za ture za 3 dana u Atacamu. Dobili smo popust 20% od agencije za placanje keshom.

    Bus koji je trebao da krene u 3:15 nije se pojavio, i u 3:30 nam teta na stajalistu rece da ce nas prebacit u sledeci u 4, jer se ovaj pokvario. Reko ajde... TurBus je inace najveci chileanski prevoznik, na stotine busova imaju... Za ove velike distance imaju buseve na sprat, bas su udobni. Mi smo uzeli karte za obicna sjedista semi cama, 19e po osobi, 18 sati voznja ... Dodje ovaj bus u 4, kad ono fenseraj, premium cama. Znaci sjedista se skroz spustaju, televizori za svako sjediste, stjuart u busu, toci se pice... Eto i nas neko besplatno da apgrejduje reko ova ce namvoznja bas lagano pasti. I jeste bilo tako, nedje oko 8 i po smo se probudili ujutru, bas smo dobro odspavali... Preudobna sjedista na rasklapanje... Kad smo otvorili zavjese oko nas pustinjski predjeli... Reko to je to, Atacama...

    U Antofagastu smo samo danas, jer sjutra picimo u srce Atacame - San Pedro de Atacama. Odatle krecu sve ture po pustinji... Atacama je uz Torres del Paine, nacionalni park na ekstremnom jugu Chilea, najposjecenija destinacija...

    Antogafasta nema neki sjaj posebni.... Izlazi na okean, grad industrije i brodova... Uzeli smo apartman u hostelu u centru preko Airbnb za 24e... prosetali smo kroz centar... Plaza Colon je glavni trg. Hrvati su ostavili veliki trag ovdje. Nekoliko najintelektualnijih ljudi su porijeklom hrvati. Papic Radnic kazu da je bio velikidobrotvor i razvijao grad... Franulicka prva zena novinar u Chileu, tu su i Ivanovic, Zuanic i ostali... Ima i Hrvatska skola, hrvatski dom...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  10. The Following 9 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  11. #132
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Dan 67

    Dosta nam je bio 1 dan u Antofagastu. Juce smo oko 1pm busom krenuli u srce Atakame, tacnije San Pedro gradic. Ovo je zapravo selo dje ljudi dolaze da spavaju, jedu i piju, dok obilaze pustinju.

    U San Pedro smo stigli oko 6 popodne. Voznja je bila spektakularna, bas interesantni pustinjski pejzazi. Voznja nas je kostala 9e po osobi, Turbus kompanija.

    Ovdje smo rezervisali 4 noci u jedan hostal preko airbnb, 24e za noc, soba s kupatilom. San Pedro je u sustini jedna 'glavna' ulica, a ostalo naokolo smjestaji, kucice od blokova i pijeska...

    San Pedro je na 2400m nadmorske visine. Ture naokolo dostizu visinu 4500-5100m, sto je bas visoko... Tako da treba 2-3 dana aklimatizacije, jer postoji ta bolest visine koja se manifestuje glavoboljom, kratkim dahom, bolom u grudina, zbog razrijedjenog vazduha... Ne manifestuje se svakom isto, zavisi od aklimatizacije i raznih tjelesnih faktora... Mi drugi dan krecemo na 4000+ metara, a treci dan na 5000+ metara, pa se nadamo da cemo bit ok...

    Prije 10ak dana sam krenuo da guglam dobru agenciju s kojom cemo na ture po San Pedru i poljima soli u Boliviju... Cijene variraju drasticno, najjeftinije agencije mogu nudit cak 50% nize cijene od skupljih... Ali oni imaju slaba auta, slabe vozace, nikakvu hranu... U prevodu, treba pazljivo izabrati agenciju, inace po Tripadvisoru postoje horor iskustva sa onima sto su na ovim turama htjeli da ustede pare i izabrali najjeftinije... Kvar vozila u sred pustinje, pjani vozaci, kradja stvari, nemanje boca s kiseonikom, bas katastrofa agencija ima...

    Za San Pedro smo se odlucili za Whippala Tours agenciju. Oni su nekih 30-35% skuplji od ovih najjeftinijih... Imaju bas dobre reviews na Tripka i preporucuju ih dosta...

    Danas popodne od 4pm do 9pm idemo na turu Valle de la Luna, tj Moon Valley kako je englezi zovu... Pustinjski pejzazi i formacije stijena stotinama miliona godina starih... Ovo nas ispada 35e za oboje. Ista je nadmorska visina 2400mnv...

    Za sjutra smo uzeli Piedras Rohas, cjelodnevnu turu... Planine atakame, lagune, sela naokolo... Od 7am do 6pm. Dorucak i rucak ukljuceni.... Ovo zadovoljstvo je oko 100e za nas dvoje... Oko 4000-4500mnv.

    Za preksjutra idemo na 5000mnv... Cuveni Tatio gejziri, lagune, jos nekih sela po pustinji... Oko 70e ova tura za nas dvoje, 5am krece, da bi se gledao izlazak sunca, i oko 2pm smo nazad...

    Interesantni dani pred nama...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. The Following 10 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  13. #133
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Paralelni univerzumi postoje.
    Hvala što dijeliš vaš! <3
    Last edited by tigrovo_oko; 15-03-20 at 20:58.

  14. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  15. #134
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ima li frke oko virusa tamo? Ja sam bio prije 15tak dana u Mexiku, niko nista nije pominjao.. doduse, ni ja cijelo putovanje nisam imao osjecaj da je bilo dje vanredno stanje osim kad sam citao sto se desava u Evropi (tad je jos bilo i ok)

  16. #135
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Ovdje se danas takva frka digla preko noci... Mjesecima nista do danas...

    Argentina zatvorila granice. Od preksjitra Chile i Bolivija... To je ovo sto je oko nas... Trebali smo preksjutra da idemo za argentinu, pa iz nje za boliviju, ali to smo otkazali...

    S obzirom da se preksjutra zatvaraju granice, kupili smo karte za Boliviju, sjutra ujutru idemo... Tamo cemo vidjeti kako se odvijaju stvari... Ja se nadam da ce ovo da prodje za 3-4 nedelje...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #136
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default South &amp; Central America uzivo

    sad krenuo da pitam kakva je situacija jer čitam da Čile zatvara granice. a za Boliviju ne izbacaju puno stvari. pazite se, šta drugo da vam kažem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #137
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    sad krenuo da pitam kakva je situacija jer čitam da Čile zatvara granice. a za Boliviju ne izbacaju puno stvari. pazite se, šta drugo da vam kažem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne bismo da se vracemo... Nadam se da je ovo pametna odluka... Pokazace se u narednim nedeljama...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  19. #138
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Upadosmo u Boliviju. Svi su zatvorili granice na 15-30 dana za sad...

    Vidjecemo kako ce se odvijati stvari dan po dan... U Boliviju je 15 slucajeva korone za sad.

    Sto su oni uveli od danas:
    Zatvaranje svih granica
    Radno vrijeme 8am do 1pm za privatni i drzavni sektor.
    Zabrana okupljanja.
    Sve da se zatvara u 1pm osim marketa i apoteka...

    Ove mjere su za sad uvedene do kraja marta.

    Nocas nas je vojska docekala u 7pm kad smo dosli. Nisu ulazili u autobus. Sve bijase zatvoreno, samo poneko na ulicu...

    Oko nas u hotel evropljani raznih nacionalnosti, niko ne zna kako naprijed ili nazad kuci...

    Mi cemo da vidimo sto i kako dalje ovih dana, valjda ce se ovo smiriti za nekoliko nedelja pa da se stvari pocnu vracat u normalu...



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  20. The Following 6 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  21. #139
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Dan 70

    Situacija se drasticno promijenila u poslednjih nekoliko dana...

    Jutros smo morali da promijenimo hotel u Uyuni, jer se ovaj u koji smo bili zatvorio. Samo su nam jutros rekli da u podne zatvaraju... Hoteli se prosto zatvaraju s obzirom da ljudi gledaju da idu iz grada... Nasli smo drugi, hoteli ne spadaju u kategoriju objekata koji se moraju zatvarati.

    Dan nam nije bas najbolje poceo, prvo zbog toga sto smo morali na brzaka da promijenimo hotel, a onda nas je na ulici vojska legitimisala i rekli nam da od 3 popodne do 5 ujutru ne smijemo bit napolje... OK...

    Uyuni je poznat po cuvenim poljima soli, pustinji, lagunama... Najveca atrakcija Bolivije.

    U autobusu za Uyuni smo upoznali lika iz Hong Konga, tako da se s njim druzimo ovih dana i jos nekim francuzima iz hotela... Svi smo u istom sosu.

    Preko dana sve funkcionose normalno. Masu ljudi po ulica, iako ima vojske... Danas smo prosetali gradom, bili po nekolilo agencija da se raspitamo za trodnevnu turu naokolo... Restorani rade regularno za hranu i pice... Cijene su bas pristupacne.

    I u samu Boliviju je konfuzija do kad moze sto da radi i do kad se moze napolje... Nama vojnik rece do 3 popodne, a na tv kazu da moze do 6... Kazu da do 1pm moze da se radi, a ovdje i sad u 3 rade biznisi...

    Cilj nam je da odradimo ovu trodnevnu turu, zbog cega se i dolazi u Uyuni, a onda da se nekako prebacimo do sledeceg grada Sucre.... S obzirom da za sad se moze napolje do 3pm i to je nesto, ako ne uvedu chelodnevnu zavranu kretanja kao u Peru i evropi...


    U narednom postu prica iz Atacame i spektakularni prelazak granice, s obzirom da to nisam postovao...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  22. The Following 6 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  23. #140
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Sad kad u 3 popodne moramo bit zatvoreni do ujutru, imamo vremena da sortiramo utiske i slike

    Da se vratimo nekoliko dana unazad kad smo jos bili u Chile i stigli u gradic San Pedro de Atacama. Odatle krecu ture po pustinji.

    Prvog dana smo posli na turu Valle de la Luna tj Mjeseceva dolina. I stvarno pejzazi su takvi kao da smo na drugoj planeti. Posli smo u 4 popodne i trajalo je do 9 uvece. Agencije ovu turu naplacujh oko 15e po osobi... Vjerovatno najbolje potrosene pare... Dzipom se ide po nekim off road putevima, i bas coek ne moze da vjeruje kakvi se pejzazi smjenjuju...

    Drugi dan smo uzeli cjelodnevnu turu Piedras Rohas, tj Crvene planine. Posjecuju se polja soli, nekoliko laguna, crvena brda i planine... Od 7 ujutru do 6 navece. Ovo zadovoljstvo je 50e po osobi. Isto najbolje potrosene pare... Priroda je nevjerovatna, vulkani naokolo, jezera, bjelilo od soli, divlji svijet kao sto su lame, nojevi, flamingosi... Toliko toga smo vidjeli u jedan dan da se jos ne mozemo opasuljit kad gledamo slike... Bas spektakl i Atacama je jedno od glavnih mjesta koje se moraju posjetit u juznoj americi...

    Juce smo trebali da idemo da vidimo Tatio gejzire i Dolinj smrti, ali smo morali da idemo za Boliviju jer su od danas zatvorene granice...

    Tako da smo se juce odjavili iz hotela i busom u 10 krenuli iz San Pedro do Uyuni. Stigli smo u 7 navece. Karta je bila 16e po osobi...

    Prelazak granice je bio cupav. Zvanicna informacija je da se granice zatvaraju danas, a ne juce... I da evropljani ne mogu da udju. A neki portali su prenijeli da Shengen evropljani ne mogu... Znaci kruzilo je masu konfuznih jnformacija...

    S nama u bus su bili spanac, francuz i jos jedan lik iz hong konga sa britanskim pasosem...

    Dolazimo na granicu. Granica bogu iza ledja, 3 sata je daleko grad... Spancu odbijen ulaz, britancu odobren, francuz odbijen... Dolazi red na nas... Nama govori ne mozemo da udjemo. Odjednom nam sve ladje potonule. Reko oce li nas Chile pustit nazad, sto cemo s turom... Onda krece inat da radi. Reko zabrana je za shengen evropljane, crna gora nije sjengen... On veli crna gora je u evropu... Mi mu rekosmo da je pustio britanca, a on veli da je taj dio evrope ok... Mi onda pocesmo da pricamo da mi nismo taj dio evrope, nego da smo put azije, put rusije, put turske... On gleda mapu i pita da mu pokazemo dje je njemacka, spanija, poljska, francuska... Mi mu pokazujemo dje je i crtamo granicu kod poljske... Reko to je kraj evrope, vidis da smo mi put turske i rusije, azija maltene... I on veli ok, udari nam pecate ulazne... Cijela ova konverzacija se odigravala rukama nogama na neki spanski i engleski...

    Da nas je neko mogao snimat da nas pusti to bi bio sou...

    Ovdje su slike sa ture Valle de la Luna, u sledecem ce biti slike od ture Piedras Rohas...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. The Following 7 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  25. #141
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Dan 71

    Korona je opasno zatvorila granice po j.americi i policajski nam je cas od 4pm, ali ne damo se

    Bolivija je zemlja improvizacije i ljudi iznalaze nacine da rade uprkos zabranama jer se mora zaraditi kora leba. Nekoliko stotina nas turista je u Uyuni i gledamo kako da se organizujemo da cinimo nesto tokom dana...

    Bolivijke izgledaju za medalju... Njihova tradicionalna nosnja je sou... Svaka punija i sesir... Ljudi po ulici su kao iz filmova, oces da se zagledas u svakog koliko su interesantni...

    Uyuni je najveci turisticki centar Bolivije, ali zbog vandrednog stanja sve agencije koje iole su respektabilne su se zatvorile do kraja mjeseca... Ostale su nekoliko sisnjarskih agencija koje rade ture naokolo i nisu bas najbolji, tako da smo danas sa Fatimom, koja je ovdje nasiroko poznata kao najgora zena agent, bukirali turu... Pa jedino Fatima i radi sad... Trebali smo da vidimo termalne izvole, lagunu, muzej vozova... Iako je to sve bilo zatvoreno, sto smo otkrili tokom voznje, dobili smo interesantnu off road turu po planinama i selima oko Ujunija... Gledamo stvari pozitivno i da iskoristimo sto vise mozemo u datoj situaciji...


    Sjutra idemo da obidjemo cuveni Salar de Uyuni, polja soli... Ocekujemo da bude spektakularna tura.

    Za preksjutra gledamo da se prebacimo u Sucre, koji vazi za najljepsi grad u Boliviji... Javni i medjugradski prevoz je suspendovan, tako da trazimo nekog lokalca da mu platimo da nas vozi svojim kolima... I nadamo se od 1. Aprila da ce se granice otvoriti, a ako ne... Vidjecemo sto i kako... Ovdje za sad mozemo preko dana do 3 popodne da izadjemo, inace ne znam sto bi radili da moramo bit u hotel cio dan...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  26. The Following 4 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  27. #142
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Evo i Bolivijki

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. The Following 5 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  29. #143
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Jesi mogao koju mlađu slikat

    Mislim, napisao si da izgledaju za medalju, pa sam imao bitno drugačija očekivanja







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-03-20 at 02:03.

  30. The Following 4 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  31. #144
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Samo sandjelima! Mi smo ti u CG u samoizolacuju pa nam makar na malo skrenete misli... Što više zeleniša dobro je za imuni sistem :-)

    Sent from my motorola one power using Tapatalk
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  32. #145
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jesi mogao koju mlađu slikat







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Vjerovatno se rode ovakve a majke im šešir daruju :-)

    Sent from my motorola one power using Tapatalk
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  33. #146
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    mislim da gorega vremenna za putovanje nijeste mogli imati.....pazite se...ne znam što da vi rečem, osim da vas zdravlje posluži
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  34. #147
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,227
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    mozda je sa djevojkom/zenom pa ne smije

  35. #148
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jesi mogao koju mlađu slikat

    Mislim, napisao si da izgledaju za medalju, pa sam imao bitno drugačija očekivanja







    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Bolivijci su interesantniji od ostalih nacija j.amerike jer su se najmanje mijesali sa kolonizatorima. Preko 60% populacije bolivije su originalni 'cisti' narod kao prije kolonizacije... Dosta njih nosi nacionalne nosnje i zato su interesantni za vidjeti...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  36. #149
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mislim da gorega vremenna za putovanje nijeste mogli imati.....pazite se...ne znam što da vi rečem, osim da vas zdravlje posluži
    Ovo je bas neko ludilo krenulo... Milioni turista su zarobljeni sirom svijeta zbog zatvaranja granica... Za sad je u boliviju sve zatvoreno do kraja mjeseca, pa cemo onda da vidimo sto nam je ciniti...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  37. #150
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    540
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Imas specificne kriterijume za dodijeljivanje medalja zenama. 😂

    Uzivajte, zelim vam da se sto prije sredi situacija i da nastavite putovanje!

Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem HDD 3.5&amp;amp;quot; 500GB - 30 / 2.5&amp;amp;quot; 320GB - 20e
    By Pekmen in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 27-03-17, 23:10
  2. CAO (central asian ovtcharka)
    By oktagon in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-11, 12:34
  3. Europe vs South America
    By ovizionizi in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 23
    Last Post: 04-07-10, 11:16
  4. &#1055;&#1040;&#1051;&#1052; &#1054;&
    By [azzo-kSv] in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 10-07-04, 10:07
  5. POPIS...&#1055;&#1054;&#1055;&#1048;&#10
    By CarDusan in forum Politika generalno
    Replies: 47
    Last Post: 14-05-04, 01:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •