Page 171 of 210 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181 ... LastLast
Results 4,251 to 4,275 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #4251
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...rnogorska-drva

    Crna Gora za pet godina izvezla ogrevnog drveta za 32 miliona eura, većinom u susjedne zemlje koje su zabranile ili ograničile sječu zbog zaštite svojih šuma

    Ukoliko bi se uzelo da je prosječan kubik drveta za ogrev za izvoz oko 45 eura, dolazi se do podatka da je samo prošle godine za ovaj izvoz posječeno oko 200 hiljada kubika drveta. Godišnje je u Crnoj Gori dozvoljena sječa ukupno oko 700 hiljada kubika drveta u državnim i privatnim šumama za sve potrebe.

    dakle, dok se narod svađa oko debilnih stvari poput toga ko je Crnogarac a ko Srbin, zastava, himni dotle se vas region izgleda grije na štetu Crne Gore. tuga
    Bogom prosto da smo napravili fabrike namjestaja i zaposlili 2000-3000 ljudi pa da znamo za sto koristimo nase sume.

    Umjesto toga fabrike namjestaja u okolini snabdijevaju se nasom sirovinom, pa onda mi od njih uvozimo gotov proizvod, kreirajuci im radna mjesta.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #4252
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    nemoj tako brate, treba branit Crnu Goru. to je bitno. patriJote na baterije ćute na ovo tj. ne zanima ih uopšte
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  5. #4253
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,772
    Thanks Thanks Given 
    1,482
    Thanks Thanks Received 
    4,929
    Thanked in
    2,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...rnogorska-drva

    Crna Gora za pet godina izvezla ogrevnog drveta za 32 miliona eura, većinom u susjedne zemlje koje su zabranile ili ograničile sječu zbog zaštite svojih šuma

    Ukoliko bi se uzelo da je prosječan kubik drveta za ogrev za izvoz oko 45 eura, dolazi se do podatka da je samo prošle godine za ovaj izvoz posječeno oko 200 hiljada kubika drveta. Godišnje je u Crnoj Gori dozvoljena sječa ukupno oko 700 hiljada kubika drveta u državnim i privatnim šumama za sve potrebe.

    dakle, dok se narod svađa oko debilnih stvari poput toga ko je Crnogarac a ko Srbin, zastava, himni dotle se vas region izgleda grije na štetu Crne Gore. tuga
    Gdje će komite?

    Sent from my Motorola 8400

  6. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  7. #4254
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Osuđenom za utaju poreza dali posao od 400 hiljada

    https://www.dan.co.me/?nivo=3&rubrika=Vijest%20dana&clanak=767942&datum= 2020-11-16

    Uprava javnih radova, na čelu sa direktorom Rešadom Nuhodžićem, potpisala je prije mjesec dana ugovor vrijedan skoro 400 hiljada eura sa konzorcijumom, koji predvodi kompanija „Fidija”, čiji vlasnik Joko Blagojević, koji je početkom maja prošle godine hapšen u operaciji „Klap” zbog utaje poreza, a zatim je sa tužilaštvom dogovorio sporazum o priznanju krivice. Radi se o poslu izvođenja dodatnih radova na izgradnji Doma starih u Podgorici. U tenderskoj dokumentaciji jasno je bilo navedeno da ponuđač za taj posao (privredni subjekt) i njegov izvršni direktor ne smije biti osuđivan, između ostalog i za krivično djelo utaje poreza i doprinosa. Iako se Joko Blagojević vodi kao vlasnik kompanije za njega, prema podacima iz Odluke o izboru najpovoljnije ponude, nije traženo uvjerenje o neosuđivanosti od Ministarstva pravde. Od Ministarstva pravde traženi su podaci o osuđivanosti za izvršnog direktora kompanije Ivana Blagojevića, sina vlasnika kompanije, kao i Radomana Bulatovića, izvršnog direktora i osnivača kompanije „Timing” koja je drugi član konzorcijuma koji je pobijedio na tenderu. Uprava javnih radova pokrenula je tender izvođenja dodatnih radova na izgradnji Doma starih u Podgorici 20. avgusta 2020. godine, uoči parlamentarnih izbora. Odluka o izboru najpovoljnije ponude donijeta je 24. septembra ove godine, a ugovor je potpisan od strane direktora Nuhodžića 12. oktobra iste godine. U ugovoru je navedena cijena od 399.515 eura, sa uračunatim PDV-om.

    – Isplata iz člana 3 ovog ugovora izvršiće se na osnovu privbremenih situacija i konačnog obračuna za izvedene radove ovjerene od strane stručnog nadzora, 30 dana od dana ovjere privremene, odnosno okončane situacije. Izvođač će privremenu mjesečnu situaciju dostavljati Stručnom nadzoru preko građavinskog dnevnika najkasnije do 10. u mjesecu za prethodni mjesec u kojem su izvršeni radovi. Stručni nadzor će primljenu situaciju, ako nema primjedbi, odmah ovjeriti – navodi se u članu 4. ugovora potpisanog između predstavnika kompanije „Fidija” i Uprave javnih radova. Interesantno je da su kao rok završetka radova navadena tri mjeseca, od dana uvođenja izvođača radova u posao. To znači da će, prema ugovoru, kompanija osuđenog za utaju poreza i partnerska firma „Timing” da dobijaju mjesečno u prosjeku oko 133 hiljade eura, zavisno od izvedenih radova.

    Uprava javnih radova prvi put ne bira kao najpovoljniju ponudu kompanije „Fidija”, uprkos podacima u medijima koji su osnivača te kompanije dovodili u vezu sa krivičnim djelima. Portal „Vijesti” je u junu prošle godine objavio da je Komisija za ocjenu i vrednovanje Uprave javnih radova odlučila da u tom mjesecu, kao najpovoljniju ponudu, na tenderu za izgradnju saoraćajnice u Biznis zoni Mojkovac, izabere ponudu građevinske firme „Fidija” iz Podgorice, u vlasništvu Joka Blagojevića, iako je on početkom maja te iste godine hapšen u operaciji „Klap” zbog utaje poreza, a zatim je sa tužilaštvom dogovorio sporazum o priznanju krivice. Procijenjena vrijednost posla na tom tenderu bila je 860 hiljada eura. Vl.O.




    Jedna od najvećih afera utaje poreza
    Afera „Klap”, uz aferu „Vardar”, predstavlja jednu od najvećih afera utaje poreza i doprinosa, koja je otkrivena u Crnoj Gori u poslednjih nekoliko godina. Službenici Specijalnog policijskog odjeljena sproveli su u maju 2019. godine akciju „Klap” i, po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT), podnijeli krivične prijave protiv ukupno 24 fizička i 14 pravnih lica, zbog sumnje da su počinili krivično djelo stvaranje kriminalne organizacije, krivično djelo utaja poreza i doprinosa i krivično djelo prouzrokovanje lažnog stečaja, čime je državni budžet oštećen za više od pet miliona eura.



    ”Odluka o izboru najpovoljnije ponude donijeta je 24. septembra ove godine, a ugovor je postpisan od strane direktora Nuhodžića 12. oktobra iste godine
    Last edited by goozica; 16-11-20 at 20:41.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  9. #4255
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    i onda kažu nema posla ako te osude


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  10. #4256
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ne za mene i tebe, sad cu odmah da ti to potpisem. Nije ovo prvi put.
    Uprava za javne nabavke i Investiciono razvojni fond su dvije institucije dje ne znam je li cistacica regularna

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #4257
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    4,524
    Thanked in
    2,397 Posts

    Default

    Kako se grabi... nema stajanja, do zadnjeg casa unisti sve sto mozes, uzmi zadnji euro koji mozes uzet'.


    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-mhe-kuludra-2


    A poslije se mi odje smijemo Dodiku i sto radi ovim "buducim" a nas ovi zakopase za narednih ko zna koliko generacija.

    Tugo tuzna.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #4258
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Da nastavimo @Fidel Castro
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...odboru-cedis-a
    Na kraju ce energetske kompanije imati vise direktora nego operativaca

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #4259
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,751
    Thanks Thanks Received 
    4,524
    Thanked in
    2,397 Posts

    Default

    ^ Taman krenuh da postavim istu vijest, pretece me za par minuta.


    Kako se sad grabi i kapom i sakom.


    Dok je pravosudni sistem u njihovim rukama, na sigurnom su.

    Kad to pocne da se mijenja ima da se kolektivno bjezi iz Crne Gore ala Sveto Marovic.


    Nikad bolje objasnjen pripejd patriotizam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #4260
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    https://investitor.me/2020/11/16/kva...dministraciji/

    E ako je 86% ljudi u Pg zadovoljno gradom... Nismo za bolje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Ja sam jedan od tih. Iskreno smatram da je PG odlicna za zivot a zivio sam u dvije zapadne zemlje u inostranstvu cetvrt vijeka.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to pegasus For This Useful Post:


  17. #4261
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    https://investitor.me/2020/11/16/kva...dministraciji/

    E ako je 86% ljudi u Pg zadovoljno gradom... Nismo za bolje.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Glavni grad kakve takve evropske države, dakle imaš u manjoj ili većoj mjeri one sadržaje koji takva vrsta grada mora da ima. Univerzitet, klinički centar, neke kulturne momente ako ti je merak...
    sa druge strane, sa kraja na kraj grada kolima par pjesama u autu kada nije špic. Ozbiljno važna stvar kada se baviš djecom i ozbiljna ušteda vremena na godišnjem nivou.
    Plaža od kuće na nekih 40 minuta, žica za skijanje na sat i po dva, u nekom skorpijem periodu kad odrade auto put za sat. Lokacija odlična. Klima manje više ok, malo vruće ljeto, ali se više od pola zime sjedi i druži na svježem vazduhu.
    Kad sve sabereš ok. Otrpilike, Ljubljana sa Alija.
    Ljubljana je moj ideal grada za život sa porodicom.

  18. #4262
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Ja sam jedan od tih. Iskreno smatram da je PG odlicna za zivot a zivio sam u dvije zapadne zemlje u inostranstvu cetvrt vijeka.
    Super.
    U Pg ne znam sto bi.me vratilo... Mozda plata od 3000-5000e na par godina, ali duze od toga tesko...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  19. #4263
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,393
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Super.
    U Pg ne znam sto bi.me vratilo... Mozda plata od 3000-5000e na par godina, ali duze od toga tesko...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    u koji grad živiš Mojsije?

  20. #4264
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    u koji grad živiš Mojsije?
    Trenutno privremeno u Bd, koju treba izbjegavati u sirokom luku.
    Ubrzo opet u Tivat, to je najljepsi grad u Cg.
    Volio bih probat i koju godinu na sjever, u Kolasin da osjetim zivot i u tom dijelh CG, ako bude nekih dobrih prilika.

    Pg ima svojih dobrih stvari, ali je minusa mnoooogo vise. Opsta divljina, a mogla je kao Ljubljana da bude.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  21. #4265
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Podgorica je 90% beton. ako je to nekome top onda super


    Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. #4266
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,577
    Thanks Thanks Given 
    7,476
    Thanks Thanks Received 
    4,573
    Thanked in
    1,772 Posts

    Default

    Podgorica, osim vrhunske geografske lokacije, i klime zimi, nema ništa drugo... Sem ako ste ljubitelj dojča i restorana...

    Kultura, umjetnost, sport ravni nuli, sadržaj za rekreaciju slab, sadržaj za đecu nikakav...

    I pored svega toga je mnogo bolja od ostatka CG, pa vidite kakav je ostatak...
    #fakenews

  23. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  24. #4267
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Podgorica, osim vrhunske geografske lokacije, i klime zimi, nema ništa drugo... Sem ako ste ljubitelj dojča i restorana...

    Kultura, umjetnost, sport ravni nuli, sadržaj za rekreaciju slab, sadržaj za đecu nikakav...

    I pored svega toga je mnogo bolja od ostatka CG, pa vidite kakav je ostatak...
    Kultura, umjetnost, sport, mali je market Crna Gora, pa ne ocekuj Pikasove izlozbe i Ligu sampiona.
    Sadrzaj za djecu korektan ako ces njima da se bavis. Npr. Blok V lijepo igraliste za djecu i sportski poligoni. Blok 6 takodje igralise za djecu i sportski poligon. Gorica, avarnuristicki park, onaj vrt sto je Zoko sa Zabjela napravio. Stadion maloh sportova od kad je sredjen for free.
    Malo dalje od grada solidno sadrzaja koji su friendly za djecu a da roditelji iskuliraju.
    Pored blokova Toloska suma korektno zelenilo, trim staza. Meni makar to je ok.
    Sto se zelenila tice, nema ga tamo gdje da ni ranije nije bilo. City kvart i Delta su nekad bile fabrike, kao i Duvanski.
    Imajuci u vidu da mi je ofis blizu Dvorca Petrovica i da zivim u Blokovima i da na tom putu i pjeske i kolima prolazis kroz dosta zelenog, mozda sam u echo chambers kad je rijec o zelenilu.
    Zivio i u vecim gradovima, ljudi znate li koja je sicija svaki dan ostaviti sat dva u javnom prevozu, a kolima bi to bilo i vise. Znate li da se prave strategije kretanja tipa, idem u taj dio grada obici cu toga i toga, otici u tak soping centar i sl. Uffff... koji je to crnjak.
    Ja sam vec napisao. Ljubljana je ideal. Podgorica dodje Ljubljana sa Alija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  25. #4268
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,051
    Thanks Thanks Given 
    3,861
    Thanks Thanks Received 
    3,158
    Thanked in
    1,608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Trenutno privremeno u Bd, koju treba izbjegavati u sirokom luku.
    Ubrzo opet u Tivat, to je najljepsi grad u Cg.
    Volio bih probat i koju godinu na sjever, u Kolasin da osjetim zivot i u tom dijelh CG, ako bude nekih dobrih prilika.

    Pg ima svojih dobrih stvari, ali je minusa mnoooogo vise. Opsta divljina, a mogla je kao Ljubljana da bude.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Nije mogla da bude kao Ljubljana. Jer mi nismo Slovenci. Jednostavno primjetis razliku u izgledu privatnih seoskih imanja pored puta prije i posle Bregane. Nije samo do vlasti. Ali to je bas long story.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  26. #4269
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,914
    Thanks Thanks Given 
    4,764
    Thanks Thanks Received 
    9,771
    Thanked in
    3,706 Posts

    Default

    Farma magaraca, prihvatilište za životinje, odlične lokacije za posjetiti sa djecom. Taman ću sad za vikend ako vrijeme posluži.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  27. #4270
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    550
    Thanks Thanks Given 
    450
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default



    Ovo je Bagdad Evrope, kakva crna Ljubljana. Konik city bate. Ko je zadovoljan gradom da cujem

  28. #4271
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ja sa đecom baš nemam problem. Ima se dje i po gradu, a kupanje ljeti i skijanje zimi su nam nerealno blizu.

    To što nam je bog podario, liše eto tih parkova koje su kao očuvali, je super.

    Ko što rekoh lokacija grada, klima (sem dva mjeseca ljeti od kojih uglavnom bježim na planinu), je i više nego ok.

    E sad, da su gradske vlasti sem puteva kroz i oko grada uradile mnogo, nisu. Više su nagrdile grad pretjeranom betonizacijom. Na primjer, ne mogu prežalit lokaciju kasarne Morača i što su dali onamo Galju da radi zgradu, umjesto da spoje i urede jednu zelenu oazu u centru grada pored rijeke.

    Najveće boljke su to što nema dovoljno škola i vrtića, nema normalnog gradskog prevoza i pomenuta betonizacija. Taksi je fakat prejeftin u odnosu na ostale gradove u regionu.

    Ukratko, jedini grad u CG u kom bih pored PG htjeo živjeti je Bar. Zaliv je isto ok, ali nešto me ne privlači kao mjesto za život. Tivat, ali baš eventualno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  29. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  30. #4272
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Vise ove voditeljke dokazuju nasu kulturolosku stagnaciju, nego sami prilog...


  31. The Following 2 Users Say Thank You to ovizionizi For This Useful Post:


  32. #4273
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kad mi neko pomene zadovoljstvo gradom/drzavom, meni su prve stvari na um:

    - kvalitetna radna mjesta i normalno placena
    -kvalitetno obrazovanje
    -kvalitetna zdravstvena zastita
    -kvalitetna zivotna sredina, npr urbanizacija, kvalitet zemlje, vode i vazduha...
    -kvalitetan socijalni program za porodice i djecu
    -bezbjednost, da te neko ne rokne na ulicu bilo pistoljem ili autom...

    To sto su mi blizu porodica i prijatelji me moze bit dovoljno da buden ni priblizno zadovoljan mjestom.

    No opet sve zavisi sto coek podrazumijeva pod ovalitetnim zivotom, i koje su mu ambicije.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  34. #4274
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,630
    Thanks Thanks Given 
    954
    Thanks Thanks Received 
    1,157
    Thanked in
    620 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Trenutno privremeno u Bd, koju treba izbjegavati u sirokom luku.
    Ubrzo opet u Tivat, to je najljepsi grad u Cg.
    Volio bih probat i koju godinu na sjever, u Kolasin da osjetim zivot i u tom dijelh CG, ako bude nekih dobrih prilika.

    Pg ima svojih dobrih stvari, ali je minusa mnoooogo vise. Opsta divljina, a mogla je kao Ljubljana da bude.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Slazem se, i meni je Tivat daleko ispred PG a tek ce biti u narednim godinama...

    PG je meni katastrofa.

  35. #4275
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,562
    Thanks Thanks Given 
    1,917
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Jedna od boljih recenzija



    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  36. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


Page 171 of 210 FirstFirst ... 71121161167168169170171172173174175181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 00:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-09, 23:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 11:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 15:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •