Page 118 of 210 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #2926
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    mim postapalice, analize starih forumasa....
    mkzda je i moglo nekad, kad smo bili relarivno normalnija drzava.
    ajde sta reci na ovo

    uhapsili ga na dan kad mu se rodilo dijete, i to ga priveli dok je vozio zenu u bolnicu.
    kao ne znaju dje zivi, pa kad dodju da ga hapse prvo mu obidju sve rodjake i komsije, da pitaju da ne zivi tu iako znaju dje zivi. to je cisto da mu unistis bilo kakvo doatojanstvo. za ovu objavu ga je tuzilo 4 policajca koji su se nasli uvrijedjeni.
    previse vi serendate o demokratiji za drzavu u kojoj se ove stvari rade preko policije. i onda kao i oni imaju porodice.
    vazi stari

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Strado je stari opozicionar i mnogo dobar lik. Strašno što mu se desilo...

  2. #2927
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,775
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    CDM forum je očigledno postao toliko ofanzivan i netrepeljiv da se bilo kakvo drugačije mišljenje tretira kao maltene neprijateljsko, strano tijelo koje što prije treba eliminisati i izbrisati mu svaki trag.
    Depremirajuće je koliko su diskusije vulgarizovane i svedene na razmjenu mim poštapalica, zaskočica, upadica, vrijeđanja, skrinšotova i pratećeg repertoara.

    Nekada su se ovdje mogle pričitati kvalitetne analize, naučiti i saznati štošta o lepezi tema. Spade slovo na par starih forumaša, koji, vjerovatno, suočeni sa naletima primitivizma, rijetko imaju volju šta da napišu. Šteta, ali znam i kako im je.

    Ništa, ne bih ovdje sebe više zadržavao i srećan vam Cafe del Naši. Lijepo se igrajte i zapamtite, proći će!
    Jel se ovo povlačiš jer znaš da gubite?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. #2928
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    CDM forum je očigledno postao toliko ofanzivan i netrepeljiv da se bilo kakvo drugačije mišljenje tretira kao maltene neprijateljsko, strano tijelo koje što prije treba eliminisati i izbrisati mu svaki trag.
    Depremirajuće je koliko su diskusije vulgarizovane i svedene na razmjenu mim poštapalica, zaskočica, upadica, vrijeđanja, skrinšotova i pratećeg repertoara.

    Nekada su se ovdje mogle pričitati kvalitetne analize, naučiti i saznati štošta o lepezi tema. Spade slovo na par starih forumaša, koji, vjerovatno, suočeni sa naletima primitivizma, rijetko imaju volju šta da napišu. Šteta, ali znam i kako im je.

    Ništa, ne bih ovdje sebe više zadržavao i srećan vam Cafe del Naši. Lijepo se igrajte i zapamtite, proći će!
    Moderatori su im dozvolili to i ovdje je odavno haos. Njih par bez problema vulgarizuju teme i u raspravama sa njima samo mozes dobiti infrakciju iako se pridrzavas pravilnika dok ce ti oni udijeliti svakakve komplimente bez ikakvih problema. Uglavnom se radi kampanjski u stilu DF propagande masine a to je da uvredama, besmislicama i stavljanja u zeljeni kontekst gdje udaraju na cast i postenje prisiliti neistomisljenike da se ne oglasavaju te dobiti privid da je njihovo razmisljanje vecinsko.

  4. The Following User Says Thank You to Rodion Romanovich For This Useful Post:


  5. #2929
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    CDM forum je očigledno postao toliko ofanzivan i netrepeljiv da se bilo kakvo drugačije mišljenje tretira kao maltene neprijateljsko, strano tijelo koje što prije treba eliminisati i izbrisati mu svaki trag.
    Depremirajuće je koliko su diskusije vulgarizovane i svedene na razmjenu mim poštapalica, zaskočica, upadica, vrijeđanja, skrinšotova i pratećeg repertoara.
    Mikrokozma političke situacije u zemlji, do koje nas je doveo isključivo vladajući režim, i sve radikalnija reakcija oponenata. Je li toliko teško shvatiti da su ljudi postali alergični na bilo kakvu pohvalu DPS-u, ili na kritiku strane koja bi ih trebala smijeniti? Iako je stanje daleko od toga da za kritiku nema mjesta.

    Ne upoređujem direktno, ali samo kao misaoni eksperiment, namjerno ekstreman da bi poenta bila očiglednija. Zamisli da ljudi komentarišu Hitlera i njegova zlodjela, propagandu, progon političkih oponenata, dešavanja tokom rata i slično, a onda neko dođe i kaže "Da, ali je praktično oporavio zemlju ekonomski, a i pogledaj ove druge kakvi su bili.". Ostali mu kažu da je potpuno nenormalan i da se skoncetrisao na potpuno pogrešnu stvar, jer nikakvo dobro ne opravdava onoliko lošeg, a on počne da se žali na netrepeljivost ka neistomišljenicima.

    Nazad na Crnu Goru, iako svjetlosnim godinama daleko od ovog primjera, ljudi su došli do istog zaključka. Nikakvo dobro ne opravdava ovoliko lošeg, i onda nemaju naročitog strpljenja za "drugu stranu priče", kao ni u gornjem hipotetičkom slučaju. Niko tebi ne brani da kuckaš šta god hoćeš, niko ti ne kuca na vrata da ti lomi tastaturu, ali nemoj se čuditi što je reakcija takva kakva je. A biće i sve gore, ako DPS ostane na vlasti. Predsjednik i partija za koju su građani samo oni koji glasanju za njih, i koja opstaje na usijavanju situacije i višedecenijskoj polarizaciji sopstvenog stanovništva može samo da pogorša trenutno stanje na koje se žališ jer su ne samo dio problema, već njegovi glavni kreatori.
    Last edited by LostInHollywood; 26-08-20 at 16:41.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  7. #2930
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Mikrokozma političke situacije u zemlji, do koje nas je doveo isključivo vladajući režim, i sve radikalnija reakcija oponenata. Je li toliko teško shvatiti da su ljudi postali alergični na bilo kakvu pohvalu DPS-u, ili na kritiku strane koja bi ih trebala smijeniti? Iako je stanje daleko od toga da za kritiku nema mjesta.

    Ne upoređujem direktno, ali samo kao misaoni eksperiment, namjerno ekstreman da bi poenta bila očiglednija. Zamisli da ljudi komentarišu Hitlera i njegova zlodjela, propagandu, progon političkih oponenata, dešavanja tokom rata i slično, a onda neko dođe i kaže "Da, ali je praktično oporavio zemlju ekonomski, a i pogledaj ove druge kakvi su bili.". Ostali mu kažu da je potpuno nenormalan i da se skoncetrisao na potpuno pogrešnu stvar, jer nikakvo dobro ne opravdava onoliko lošeg, a on počne da se žali na netrepeljivost ka neistomišljenicima.

    Nazad na Crnu Goru, iako svjetlosnim godinama daleko od ovog primjera, ljudi su došli do istog zaključka. Nikakvo dobro ne opravdava ovoliko lošeg, i onda nemaju naročitog strpljenja za "drugu stranu priče", kao ni u gornjem hipotetičkom slučaju. Niko tebi ne brani da kuckaš šta god hoćeš, niko ti ne kuca na vrata da ti lomi tastaturu, ali nemoj se čuditi što je reakcija takva kakva je. A biće i sve gore, ako DPS ostane na vlasti. Predsjednik i partija za koju su građani samo oni koji glasanju za njih, i koja opstaje na usijavanju situacije i višedecenijskoj polarizaciji sopstvenog stanovništva može samo da pogorša trenutno stanje na koje se žališ jer su ne samo dio problema, već njegovi glavni kreatori.
    Alergični ?

    Druže Ja ti ne mogu objasniti stepen animoziteta koji Gajim prema ljudima koji glasaju i podržavaju DPS BS I SD... To nije mržnja nego prezir najgore vrste...

    A evo par primjera zašto

    Bio sam na 10rijeka ubijenih izgradnjom minihidrocentrala gdje se kumovima, drugovima i sinu Mila Đukanovića dala koncesija za izgradnju MHE koje smo in do sad platili 13 miliona eur kroz račune za struju.
    Mrtvo korito, rijeke poslije cijevi bez ribe i bez ičega... Suva stabla oko suvog korita, crkotine u rijexi... Horor... kao da gledaš mrtvog covjeka. Možeš samo da sjednes i plačeš.

    Gledao sam kako kupuju ljude za 30 metara asfalta i tendu na groblju da bi im uzeli rijeku u selu. I uzmu je... I vratim se posle godinu dana seljani sjede pored suvog korita kaže nema da zalije baštu viđi sta nam napraviše. Svaki glasao DPS zbog to 40 metara asfalta do groblja i tende. Od 28 glasača u selu 24 izašlaz 24 glas za dps.

    Gledao sam mrtve ptice, na stotine smo ih popisali, ubijene od strane DPS lovaca iz DPS lovačkog kluba... Podneses prijavu i dokumentuješ, tužilaštvo odbaci prijavu pa te zovu posle na telefon u 3 ujutro hrabri lovci da prijete. Jer za dpsovce institucije ne rade

    Kad poneseš na stotine dokaza i dokumentacije tužilaštvu o zloupotrebama u javnim preduzećima a oni ti sve to odbiju i kažu moze privatna tužba a sve za djela gdje se negdje drugo robija po 5-10 godina.

    Gledao sam svojim očima TONE mrtve ribe ubijene strujom, uhvate ribolovci čovjeka i pusti ga policija jer ima vezu u DPS... To nam otvoreno kažu bez problema.
    Stojao sam pored Zete gdje se iz farme prasadi DPS biznismena i donatora svakog dana izliva na tone svinjskog izmeta a ne samo u Zetu nego i u izvorište vode kojim se napaja grad.
    Gledao sam u Lim kako je cijev koja dolazi iz fabrike mesa DPS biznismena ispušta krv nepredađenu i hemikalije i sve umire... I inspekcija kaže sve ok ne možemo da utvrdimo sta je ubilo život

    Kad pođeš na 20 lokaliteta gdje su uzete koncesije za šume od strane DPS koncesionara koji masakriraju šume i kidaju 5 puta više nego što dobiju da bi građu A klase mljeli u pelet. Ali im može biti jer su DPS.
    I kada vidiš na stotine kamiona koji prolaze pored šumara od kradljivaca šume ali im moze biti jer glasaju DPS.
    Isto je za lovce, lovočuvar zažmuri kad se zna ko ide pa ih puštaju na srne, divokoze i ostale zaštićene vrste tokom cijele godine itd


    I neću više jedne, ni o ekonomiji ni o betoniranju ni o korpuciji.


    Alergični veli... A dje da ne budem alergičan dodje neko da mi soli pamet i prica mi o Drašku Đuranoviću poltrončini dok ja gledam kako mi zemlju hijene raznose pred očima da ne ostane ništa za generacije koje dolaze.
    Opljačkaše je
    Ošegaše
    Isušiše

    I dođe neka budaletina dpsova da mi priča o patriotizmu....
    P
    I
    Last edited by Gandalf_White; 26-08-20 at 17:04.
    One Ring to Rule them all...

  8. The Following 10 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  9. #2931
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Moderatori su im dozvolili to i ovdje je odavno haos...
    Kako samo moderatori dozvoljavaju antidrzavne postove ni meni nije jasno. Neki cak i Predsjednika vrijedjaju, na normalnom sajtu bi im vec policija zakucala na vrata, a ovdje se (jos) tolerise.

    Nema objasnjenja sem zavjere Vatikan-CdM-Kominterna.

  10. #2932
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Evo ne znam, bot, prisjeo ti sendvic, rezimska podguzna muva, tata mu obezbijedio posao pa se prepao, nabijanje na onu stvar, idi kod Mirasa da te okadi, razni nakoti i slicne rabote. Dakle, izlivi njeznosti nicim izazvani a koji se koriste kada ne znas sta da odgovoris da diskuntata dovedes u poziciju u kojoj on govori nesto iz licne koristi. Totalna vulgarizacija ovog pdf koju plasiraju vas par koji gotovo danonocno ispisujete postove. Da ne govorim da ste raspravljali o nepostojiecim zakonima, nepostojecim odlukama ustavnog suda, izmisljenim dogadjajima i laznim svjedocenjima te besomucno sirite lazne price na racun odredjenih licnosti iz javnog zivota. Eto vele da je to sve u skladu sa pravilnikom i da to svi forumi koriste pa eto kad ste dobili tu slobodu vi je i iskoriscavajte do besomucnosti a sto ste pocerali bukvalno svakog normalnog sa ove teme nema veze. Vazno je da se dobro pljucka.

  11. #2933
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    mozda je jedino na ovaj forum ostala sloboda govora da mozes reci sta mislis bez straha...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  12. #2934
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Evo ne znam, bot, prisjeo ti sendvic, rezimska podguzna muva, tata mu obezbijedio posao pa se prepao, nabijanje na onu stvar, idi kod Mirasa da te okadi, razni nakoti i slicne rabote. Dakle, izlivi njeznosti nicim izazvani a koji se koriste kada ne znas sta da odgovoris da diskuntata dovedes u poziciju u kojoj on govori nesto iz licne koristi. Totalna vulgarizacija ovog pdf koju plasiraju vas par koji gotovo danonocno ispisujete postove. Da ne govorim da ste raspravljali o nepostojiecim zakonima, nepostojecim odlukama ustavnog suda, izmisljenim dogadjajima i laznim svjedocenjima te besomucno sirite lazne price na racun odredjenih licnosti iz javnog zivota. Eto vele da je to sve u skladu sa pravilnikom i da to svi forumi koriste pa eto kad ste dobili tu slobodu vi je i iskoriscavajte do besomucnosti a sto ste pocerali bukvalno svakog normalnog sa ove teme nema veze. Vazno je da se dobro pljucka.
    A neka ne nerviraj se opušti se neka te ne dotiče to brate pušti ih sve će to proć to je samo još jedna stranica na forum posle nje doće još 1000 novih stranica i zaboraviće se sve to sve prolazi eo i milo će u nedelju proć ode u opoziciju sve je to prirodan proces zato opušti se sve prolazi

  13. #2935
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,775
    Thanks Thanks Received 
    4,109
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    @Rodion Romanovich Šire se laži o ljudima iz javnog života..kako ti znaš da su lažne? Odkale ti informacije? A bravooo........
    Tvoji postovi ne zaslužuju ozbiljniji odgovor. Trošenje vremena.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  15. #2936
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beton View Post
    A neka ne nerviraj se opušti se neka te ne dotiče to brate pušti ih sve će to proć to je samo još jedna stranica na forum posle nje doće još 1000 novih stranica i zaboraviće se sve to sve prolazi eo i milo će u nedelju proć ode u opoziciju sve je to prirodan proces zato opušti se sve prolazi
    Pa i ja kazem. Sve ce proci. Samo mi je cudno da se u ovolikoj mjeri dozvoli ovoliko opozicionih antipropagandista jer vi mozete samo izazvati ovakvi kontraefekat. Ja bi vas pozelio za protivnika u svakom smislu.

    I cisto da ponovim. Ja da prijavljujem necije postove, prijetnje i uvrede necu. Ako moderatori dozvoljavaju ovaj nivo diskusija onda da svi diskutujemo tako. Ukoliko samo jedni dobijaju infrakcije i banove a postuju pravilnik ili prilagode pisanje a drugi, znacu bukvalno njih 7, 8 istih prave ovdje festivale uvrede i sipanje besmislica potpuno neometano onda je nedje zapelo. Ili da se gasi pdf ili pisite novi pravilnik.
    Last edited by Rodion Romanovich; 26-08-20 at 18:26.

  16. #2937
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    jer si ti analiza na nivou vasington posta iz 60tih i 70tih, pa je ovo primitivno, zar ne

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  17. #2938
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Pa i ja kazem. Sve ce proci. Samo mi je cudno da se u ovolikoj mjeri dozvoli ovoliko opozicionih antipropagandista jer vi mozete samo izazvati ovakvi kontraefekat. Ja bi vas pozelio za protivnika u svakom smislu.
    A ništa nemoj ti da prijavljujes budi gospoče kakvo jesi promijeniće se forum isto posle nedelje tako sam čuo tako da ne brini
    Last edited by Beton; 26-08-20 at 18:27.

  18. #2939
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,683
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    1,039
    Thanked in
    424 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...u-u-svoje-ruke

    Mrtva trka, ne zna se ko je vise voli od njih dvojice.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  19. The Following 2 Users Say Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  20. #2940
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    E pa čuš, ka da ova naša vlast oće u EU i ko da im je stalo do progresa, demokratizacije i transparentnosti u društvu.


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...e-u-crnoj-gori

    "Vebsajt Udar očito krši novinarsku etiku i predastavlja prijetnju pravim novinarima", rekao je Pavol Salai, šef RSF deska za Evropsku uniju (EU) i Balkan.

    "Pozivamo nadležne koji su odgovorni za registraciju onlajn medija da provjere da li se poštuju zakoni o medijskoj transparentnosti. Okolnosti pokazuju da se lov na vještice toleriše, a toga ne smije biti u zemlji koja traži članstvo u EU. Vlasti moraju učiniti sve da to prestane", rekao je Salai.




    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 27-08-20 at 17:29.

  21. #2941
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    ODgledah ovu neku debatu na jadni servis cg

    1.zapazanje - gosti imali po 2 min da iznesu stav na teme, a replike trajale po 30 sec :hammer: (koji li je debil ovako osmislio emisiju)
    2.zapazanje - nijedna tema nije bila vezana za ekonomiju... iskljucivo o zakonu, s kim ce ko u koalicije....
    3.zapazanje - Pazin (primjerak uzivo kako izgleda dps bot...live verzija)

  22. #2942
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    1.zapazanje - gosti imali po 2 min da iznesu stav na teme, a replike trajale po 30 sec :hammer: (koji li je debil ovako osmislio emisiju)
    Americki sistem. Tako da je kreiran od strane debila.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  23. #2943
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    mio mi je Dritanga, ima moodah, san mi je upravo ovo o cemu prica, CG oslobodjena od okova i jarma, bez stranackog, kumovskog zaposljavanja (makar da se svede na minimum, nece se kod nas to nikad u potpunosti iskorjeniti), bez korupcionaskih afera, namjestenih tendera, bez zarobljenih institucija u kandzama partije...
    nadam se da je pocetak sna u nedelju.


    Forever young, i want to be forever young

  24. The Following 4 Users Say Thank You to technus For This Useful Post:


  25. #2944
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    mio mi je Dritanga, ima moodah, san mi je upravo ovo o cemu prica, CG oslobodjena od okova i jarma, bez stranackog, kumovskog zaposljavanja (makar da se svede na minimum, nece se kod nas to nikad u potpunosti iskorjeniti), bez korupcionaskih afera, namjestenih tendera, bez zarobljenih institucija u kandzama partije...
    nadam se da je pocetak sna u nedelju.
    Nastavices da sanjas, bojim se. Crna Gora ne zasluzuje Dritange. Crna Gora voli bitange.

    U ovakvoj Crnoj Gori ljudi kao sto su Dritan nemaju sanse. Nazalost.

  26. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  27. #2945
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default


  28. #2946
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default Iz raznih medija [2020]

    https://borba.me/dejan-lakic-izasao-...-miliona-evra/


    Dejan Lakić izašao iz ekstradicionog pritvora i optužuje: Milov sin i sestrić su oprali 300-400 miliona evra!


    Last edited by goozica; 28-08-20 at 12:44.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  29. #2947
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    A što je ovo kukavče....

    Aooo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  30. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  31. #2948
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A što je ovo kukavče....

    Aooo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Tuga...

  32. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  33. #2949
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,622
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Da pogledam u oci te zdravstvene radnike koji su dosli po 2 kila sira, da im kazem nesto...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  34. #2950
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,590
    Thanks Thanks Given 
    3,548
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    ovo što se dešava u CG od početka 2020. godine i naslovi u novinama su za neki potpuno novi žanr filma. sci-fi sa elementima trilera, horora, komedije i tragedije


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 118 of 210 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 00:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-09, 23:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 11:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 15:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •