Page 104 of 210 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... LastLast
Results 2,576 to 2,600 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #2576
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...okusaj-ubistva

    necu da sherujem CDM portal jer nikakve informacije imaju,
    udariti dijete sa posebnim potrebama.... ej zivote

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  3. #2577
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...okusaj-ubistva

    necu da sherujem CDM portal jer nikakve informacije imaju,
    udariti dijete sa posebnim potrebama.... ej zivote

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Pa jel' moguće ovo, e ne znam samo ovaj čojek ostane u pamet i nekako predje preko ovog da ne uradi nesto.

  4. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  5. #2578
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Kakvo je ovo ***** prslo zabjelsko
    Nije se zalijetao autom kad su ga pojedini jebali.
    Pi.... *****ru glibavi.

  6. The Following 4 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  7. #2579
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,531
    Thanks Thanks Given 
    2,166
    Thanks Thanks Received 
    989
    Thanked in
    435 Posts

    Default

    Gadnije odavno nista ne procitah, kaze mi jedan drug za ovog Duska da je cojek skroz na mjestu svoga posla nikakav krimos itd..

  8. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  9. #2580
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,802
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Zivot mi se prevrnu kad ovo procitah.
    Pi, pi i samo pi!!!
    Stoka

  10. The Following 2 Users Say Thank You to mrgo For This Useful Post:


  11. #2581
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  12. #2582
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    U Srbiji i regionu su se učvrstile hibridne demokratije, kleptokratije i mafijaške države. I tu će se teško nešto promeniti dok su Evropskoj uniji takve „elite“ potaman, piše za DW njemačka diplomatkinja Gudrun Štajnaker.

    Crna Gora i Srbija su u pristupnim pregovorima sa Evropskom unijom. U martu je dogovoren početak pregovora i sa Sjevernom Makedonijom i Albanijom. Bosna i Hercegovina je predala zahtjev za članstvo, a Srbija blokira svaki napredak Kosova.

    Ovo je jedna strana procesa proširenja. No, kako stoje stvari sa zagovaranim vrijednostima: demokratijom, vladavinom prava i održivim razvojem u praksi?

    Postoji „napredak“ od 1989. iako je usporen ratovima tokom raspada Jugoslavije. S izuzetkom Kosova, postoji sloboda putovanja za „zapadnobalkansku šestorku“, što građani koriste kako bi vidjeli gdje će da emigriraju.

    U lancima supermarketa, koji su mahom u njemačkim rukama, prvenstveno mogu da se nađu uvozne stvari, a jedva da ima domaćih proizvoda. Jedinstvenoj prirodi regiona štetu nanose korupcionaški građevinski poduhvati, gradnja malih hidroelektrana, krčenje šuma, krađa zemljišta i nekontrolisani razvoj turizma.

    Obrazovanje i zdravstvo su na užasno niskom nivou, nezaposlenost ogromna. Mnogi ne bi mogli da prežive bez novca koji im stiže iz inostranstva i veoma prisutne sive ekonomije. Vrijeme je da se kaže da je neoliberlana tranzicija na Balkanu propala.

    Veoma niska izlaznost na izborima u Srbiji, Hrvatskoj i Sjevernoj Makedoniji izraz je dubokog nepovjerenja u demokratiju. Demonstracije u Beogradu su narušile „blistavu“ izbornu pobjedu vladajuće partije predsjednika Aleksandra Vučića.

    Sjeverna Makedonija je, nakon prljave izborne kampanje, suočena sa skoro nemogućim formiranjem vlade. Katica Janeva, nekadašnja uzdanica i specijalna državna tužiteljka, optužena je zbog korupcije. U isto vreme se po Skoplju kočoperi Sašo Mijalkov, bivši šef tajne službe i rođak bivšeg premijera Gruevskog, nekada strašni Capo di Capi i jedan od najbogatijih preduzetnika. Nikola Gruevski uživa u svo bogatstvu u egzilu u Budimpešti.

    Bosna i Hercegovina je zemlja kojom je nemoguće vladati, gdje sve što je vrijedno među sobom djele elite na čelu sa kleptokratama poput Milorada Dodika i Bakira Izetbegovića.

    Albanija i Kosovo su u konstantnom kriznom modusu. Izabrani kosovski premijer Aljbin Kurti svrgnut je s vlasti američkom intrigom, kosovski predsjednik Hašim Tači suočen je sa optužnicom za ratne zločine, što pak albanski premijer Edi Rama vidi kao napad na sve Albance.

    Malena Crna Gora, u kojoj se u septembru održavaju izbori, podijeljena je apsurdnim sporom oko zakona o slobodi vjeroispovesti između ultrareakcionarne Srpske pravoslavne crkve i klike okupljene oko dugogodišnjeg vladara Mila Đukanovića.

    I koga onda čudi što nestaju milijarde Evropske unije, Evropske banke za obnovu i razvoj, Svjetske banke, Međunarodnog monetarnog fonda i drugih organizacija?

    Od 1989. su se etablirale hibridne demokratije, kleptokratije i mafijaške države. Ekonomista srpskog porijekla Branko Milanović je na svom blogu pisao o „višepartijskim kleptokratijama“; politikolog Jasmin Mujanović je u svojoj knjizi „Glad i bijes“ to označio kao „elastični autoritarizam“; predsjedavajući Transparensi internešenalu u BiH Srđan Blagovčanin u aktuelnoj studiji govori o „vladavini kartela“. Vedran Džihić iz Austrijskog Instituta za spoljnu politiku kaže da se na izborima u Srbiji radilo o „lažnoj demokratiji i umjetnosti iluzije".

    Nažalost, ni u pojedinim državama Evropske unije situacija ne izgleda nimalo bolje. One su samo imale sreće da su pravovremeno postale članice kluba, kao na primjer Rumunija i Bugarska, Malta, Kipar, Mađarska i Poljska. Mađarski sociolog Balint Mađar, 2016. je svoju zemlju označio kao „postkomunističku mafijašku državu“. Njegovi kriterijumi se mogu preslikati na „šestorku Zapadnog Balkana“.

    Briselski donosioci odluka i njihova birokratija se, zbog drugih prioriteta, o tome skoro uopšte ne brinu. Ali, zaista i nema mnogo smisla opominjati Balkan da se drži „osnovnih pravila“ reformi, kada je zemlje EU, a takođe i Njemačku, baš briga za pravila čim se dirne u njihove interese.

    Evropski partijski savezi, a posebno Evropska narodna stranka i Stranka evropskih socijalista, igraju opasnu ulogu aranžmanima sa kleptokratijama na Balkanu. Jer, jednostavno je pogrešno označiti balkanske partije kao konzervativne, hrišćanske, liberalne, socijaldemokratske ili socijalističke i tako ih svrstati u porodice stranaka.

    Takozvani Berlinski proces, koji je počeo 2014. sa mnogo elana i dobrim izgledima, nije izrodio ništa posebno; bilo je to ono čuveno tresla se gora rodio se miš. No, organizacija za razmenu mladih RYCO (Regional Youth Cooperation Office), koja je bila skoro jedini konkretan rezultat procesa, time ne bi trebalo da se obezvrijedi. Jer, ona svoju egzistenciju može da zahvali angažovanim predstavnicima civilnog društva.

    Težnje za infrastrukturnim projektima su ostale na papiru, dok Kina gradi autoputeve, željezničke mreže i mostove, ponekad čak i uz podršku EU, i mami države u dužničku klopku. Održivost ovih projekata je nešto sasvim drugo. Ali, oni savršeno pašu za „zavrtanje“ mnogih miliona.

    Tako da sve skupa izgleda da ni balkanskim elitama a ni njihovim evropskim partnerima nije u interesu da se radi na održivom razvoju, prilagođenom klimatskim promjenama i ugroženom biodiverzitetu.

    Stoga je krajnje vreme da se u osnovi preispita politika Evropske unije prema Balkanu. To se neće urediti jednom novom „metodologijom“ pristupanja EU. Korumpiranim elitama u politici i privredi se mora suprotstaviti. Oni bi morali da se pozovu na ličnu odgovornost. A to može da se uradi samo u saradnji sa, doduše slabim, ali raznolikim i životnim civilnim društvom.

    Jer, dok god se mladima nudi mogućnost između prilagođavanja i emigracije, neće moći da se zaustavi egzodus dobro obrazovanih. Konačno je potrebno da se smogne hrabrosti, kako u Briselu, tako i u Berlinu i Parizu, da se otvoreno razgovara sa balkanskim elitama. Ali, to takođe nalaže imenovanje sopstvenih deficita i borbu protiv njih. Jer, status kvo je fatalan.

    *Gudrun Štajnaker, provela je 13 godina na Balkanu između 1976. i 2016, na kraju kao ambasadorka Nemačke u Severnoj Makedoniji i Crnoj Gori.




    Sent from my Motorola 8400

  13. The Following 2 Users Say Thank You to wulfy For This Useful Post:


  14. #2583
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,674
    Thanks Thanks Given 
    3,130
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...kata-markovica

    Fascinantno kako intelektualac i roditelj za nesposobnost vaspitavanja svoje djece nadje vazda nekog drugog da mu bude kriv.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  15. #2584
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by crane_operator View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...kata-markovica

    Fascinantno kako intelektualac i roditelj za nesposobnost vaspitavanja svoje djece nadje vazda nekog drugog da mu bude kriv.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Auh, napisa "intelektualac" i ovo:
    samo se vi picite i drndajte neznamcim u 4 zida, niko vam to ne moze zabraniti, ali budem li vas vidio da se žvalavite na moje oci ili pred mojom djecom i na taj nacin vrsite nasilje nad nama, siju cu vam zavrnuti“.
    Kakav recnik:distress: Intelektualac? Primitavac bolje pasuje.

  16. #2585
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Auh, napisa "intelektualac" i ovo:


    Kakav recnik:distress: Intelektualac? Primitavac bolje pasuje.
    Uvijek mi je tu najsmjesnije kako su te silne muskarcine toliko nesigurne u seksualno opredjeljenje sina i našljednika da se boje da ce ga prvi homoseksualni poljubac koji vidi konvertovati.

  17. #2586
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Evo zadnaj objava hahahhaha. Pa je li moguće ovolika nepsomensotu. Sve velika slova, tačka, zarez?

    POSTO BAREM ZA SADA ZAVRSAVAM U POSLJEDNJA DVA DANA AKTUELNU TEMU O MOJOJ NAVODNOJ HOMOFOBIJI, STO UZGRED RECENO PREDSTAVLJA NAJOBICNIJU BEZOCNU LAZ (JEDNA OD FOTOGRAFIJA NA MOM FB PROFILU JE NAPRAVLJENA U DRUSTVU MOJEG PRIJATELJA KOJI JE IZ LGBT POPULACIJE) IZ GLAVA UPRAVO ONIH KOJI MRZE I KOJI U TOJ SVOJOJ MRZNJI NIJESU U STANJU DA UOCE RAZLIKU IZMEDJU MRZNJE I UPOZORENJA POJEDINCIMA DA JAVNO NE PLASIRAJU SVOJE DEVIJANTNE POJAVE, OVIM PUTEM ZELIM DA SE NAJISKRENIJE ZAHVALIM... STOTINAMA LJUDI, POSEBNO ONIMA IZ VLADAJUCE STRANKE, DRZAVNIH ORGANA, MEDJU NJIMA I MINISTARSTVA ZA LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA (MLJMP), KOJI ZVANICNO DADOSE JAVNU PODRSKU KRITICI MOJIH STAVOVA, A MENI U POSLJEDNJIH NEKOLIKO SATI PUTEM MREZA ,,TELEGRAM", ,,WATS APP" I ,,MESSENDZER" SNAZNU PODRSKU TIH ISTIH STAVOVA, UZ MOJE OBECANJE DA NECU ZLOUPOTRIJEBITI NJIHOVO POVJERENJE I OBECANU DISKRECIJU.

  18. #2587
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo zadnaj objava hahahhaha. Pa je li moguće ovolika nepsomensotu. Sve velika slova, tačka, zarez?

    POSTO BAREM ZA SADA ZAVRSAVAM U POSLJEDNJA DVA DANA AKTUELNU TEMU O MOJOJ NAVODNOJ HOMOFOBIJI, STO UZGRED RECENO PREDSTAVLJA NAJOBICNIJU BEZOCNU LAZ (JEDNA OD FOTOGRAFIJA NA MOM FB PROFILU JE NAPRAVLJENA U DRUSTVU MOJEG PRIJATELJA KOJI JE IZ LGBT POPULACIJE) IZ GLAVA UPRAVO ONIH KOJI MRZE I KOJI U TOJ SVOJOJ MRZNJI NIJESU U STANJU DA UOCE RAZLIKU IZMEDJU MRZNJE I UPOZORENJA POJEDINCIMA DA JAVNO NE PLASIRAJU SVOJE DEVIJANTNE POJAVE, OVIM PUTEM ZELIM DA SE NAJISKRENIJE ZAHVALIM... STOTINAMA LJUDI, POSEBNO ONIMA IZ VLADAJUCE STRANKE, DRZAVNIH ORGANA, MEDJU NJIMA I MINISTARSTVA ZA LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA (MLJMP), KOJI ZVANICNO DADOSE JAVNU PODRSKU KRITICI MOJIH STAVOVA, A MENI U POSLJEDNJIH NEKOLIKO SATI PUTEM MREZA ,,TELEGRAM", ,,WATS APP" I ,,MESSENDZER" SNAZNU PODRSKU TIH ISTIH STAVOVA, UZ MOJE OBECANJE DA NECU ZLOUPOTRIJEBITI NJIHOVO POVJERENJE I OBECANU DISKRECIJU.
    Je li moguce da je ovo napisao? Ne znam lika. Bio je nedje predstavljen kao "najbolji crnogorski advokat" . U to sam ozbiljno sumnjao zbog nekih "izlijetanja". Sad vidim da je obicna polupismena budaletina. Izgleda da je cojek pukao. Ili je bio pjan ili pod nekim opijatima dok je ovo pisao?

    Crna Gora je nekad imala vrhunske advokate.

  19. #2588
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Evo zadnaj objava hahahhaha. Pa je li moguće ovolika nepsomensotu. Sve velika slova, tačka, zarez?

    POSTO BAREM ZA SADA ZAVRSAVAM U POSLJEDNJA DVA DANA AKTUELNU TEMU O MOJOJ NAVODNOJ HOMOFOBIJI, STO UZGRED RECENO PREDSTAVLJA NAJOBICNIJU BEZOCNU LAZ (JEDNA OD FOTOGRAFIJA NA MOM FB PROFILU JE NAPRAVLJENA U DRUSTVU MOJEG PRIJATELJA KOJI JE IZ LGBT POPULACIJE) IZ GLAVA UPRAVO ONIH KOJI MRZE I KOJI U TOJ SVOJOJ MRZNJI NIJESU U STANJU DA UOCE RAZLIKU IZMEDJU MRZNJE I UPOZORENJA POJEDINCIMA DA JAVNO NE PLASIRAJU SVOJE DEVIJANTNE POJAVE, OVIM PUTEM ZELIM DA SE NAJISKRENIJE ZAHVALIM... STOTINAMA LJUDI, POSEBNO ONIMA IZ VLADAJUCE STRANKE, DRZAVNIH ORGANA, MEDJU NJIMA I MINISTARSTVA ZA LJUDSKA I MANJINSKA PRAVA (MLJMP), KOJI ZVANICNO DADOSE JAVNU PODRSKU KRITICI MOJIH STAVOVA, A MENI U POSLJEDNJIH NEKOLIKO SATI PUTEM MREZA ,,TELEGRAM", ,,WATS APP" I ,,MESSENDZER" SNAZNU PODRSKU TIH ISTIH STAVOVA, UZ MOJE OBECANJE DA NECU ZLOUPOTRIJEBITI NJIHOVO POVJERENJE I OBECANU DISKRECIJU.
    Velibor diskrecija

  20. #2589
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,180
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,280
    Thanked in
    1,996 Posts

    Default

    Uklapa se u topik

    The more things change, the more they stay the same.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  22. #2590
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

  23. #2591
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Što brate baš sad pogledah prilog baš fina žena vidi se ta prosvećenost taj intelekt ja se nadam da će joj riješit problem do kraja avgusta da odemo zajedno u pobjede

  24. The Following User Says Thank You to Beton For This Useful Post:


  25. #2592
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    80% naroda u CG je istog sistema vrijednosti, ko mi napuni korito za njega sam.

  26. #2593
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Ovo je pripejd patriotizam danasnjih crnogoraca. Da nam vide predaci za sto su ustali 13.jula, ne bi ginuli, no bi ostavili okupatoru drzavu. Bolje bi nam bilo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  28. #2594
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dae vječna!

  29. #2595
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Promo sadržaj, vele.
    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...-o-plazi-ploce

    A dok mu je sudio sudija Klikovac, nije bilo problema.
    "I shut my mouth and hold the light"

  30. The Following User Says Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  31. #2596
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    more - TV
    Posts
    1,674
    Thanks Thanks Given 
    3,130
    Thanks Thanks Received 
    1,032
    Thanked in
    421 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nama ce bit bolje onda kad se promjeni narod a ne vlast. Ali nazalos jos je 80% ovakvog maroda u CG.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by crane_operator; 26-07-20 at 23:46.
    To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.

  32. The Following User Says Thank You to crane_operator For This Useful Post:


  33. #2597
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default


  34. #2598
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Како поједине суде, то би им била најбоља одбрана, боље него да признју да појма немају.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  35. #2599
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Како поједине суде, то би им била најбоља одбрана, боље него да признју да појма немају.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ocekivano. Advokat Velibor Markovic ima problem ne samo s homofobijom, nego i s mizoginijom. Iliti, pati od raznih vrsta mrznje. A ima problem i sa inteligencijom i razumijevanjem onog sto sam izjavljuje.
    „...moje upozorenje (se) odnosi i za slucajeve zvalavljenja preda mnom i mojom maloljetnom djecom izmedju ljudskih bica i zivotinja, roditelja i djece, sestara i brace, kao i svih drugih bolesnih pojava. Posto dok stigne Komunalna inspekcija, ogadise mi okolinu"",
    I poslije toga kaze da je lazno optuzen za homofobiju?! Ajde?

    A ima problem i s pravnickim znanjem, jer bi kao advokat morao da zna da homseksualnost nije suprotna zakonu, za razliku od ostalih primjera koje je naveo. Razumijem da se covjeku ne dopadaju homoseksualci, stvar licnog odnosa, ali prijetnja/upozorenje da ce nekom "zavrnuti siju" ako bi se pred njim "zvalavio"? Kakav duduk.
    A njegovi "strucni" komentari o zenama sudijama...covjek zivi u nekim proslim vremenima. Tip "muskarcine" koji misli da je mjesto zene u kuhinji i da zena treba da na zvizduk muza dodje u krevet. Zena Filipa Vujanovica (zaboravih joj ime) je trenutno jedna od najboljih sudija u CG. Maja Kostic Mandic je mozda trenutno najbolji profesor na Pravnom fakultetu. Tea Gorjanc Prelevic jedna od najboljih advokatica.

    A sto bi se moglo zakljuciti na osnovu ovakvih objava advokata Markovica? U kakvom stanju je ono pisao? Pijan? Neki opijat? Otkud takvi izlivi mrznje? Uzroci frustracija? Ima li ko da kaze tom liku da mu je bolje da se vise ne javlja? Da se vise ne glupira.

    Imam utisak da je cojek stvarno pukao.

  36. #2600
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    384
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Tom istom zapadu tu smatram njemacku, francusku, englesku i ameriku odgovaraju da su na vlasti ovi gore pomenuti diktatori balkanski. Njima nije u interesu da narodu na balkanu bude bolje. Ako cemo pravo oni su i dolivali ulje na vatru devedesetih. Tu slobodno dodajem i holandiju, belgiju, svedsku, italiju. Sto se tice rusije ona je tada imala vlast na celu sa gorbacovim i jeljcinom koji su bili zapadni igraci. U buducnosti treba da trazimo odstetu od zapada sto su nam bacili osiromaseni uranijum oko 30 milijarsi eura. Dok je ove vlasti mi to necemo ni traziti jer su oni odavno kupljeni ljudi.

Page 104 of 210 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107108114154204 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 01:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 00:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 12:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 16:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 15:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •