Page 151 of 210 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201 ... LastLast
Results 3,751 to 3,775 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #3751
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Ovako DPS patriote vole CG. Osiguraju da je svo blago popljackano i u njihovom posjedu. Tu je najsigurnije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  3. #3752
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Momci, cijenim da je odlasci iz KBC mnogo važnije pitanje od toga ko će od manje više likova istih kapaciteta biti ministar.
    Ovo iz razloga što će se direktno osjetiti kod ljudi. Konkretno imam veoma visoko mišljenje za Lazovića i Đoga i vrhunsko iskustvo. Kod lazovića sam ležao na klinici, vrhunski sređena i disciplina kao u vojsci. Čak mi je u jednom razgovoru rekao da dok je on načelnik biće kao vojska. Uz to, hirurg koji je odličan i perfekcionista u svome poslu.
    Nedavno priočitah da je odradio neko ludilo od operacije koje se na zapadu plaća stotitina hiljada.
    Đogo sa druge strane, realno svjetsko ime u svom poslu, a takođe top čovjek za pacijenta, makar takvo mi bilo iskustvo sa ocem.
    Overall nikako mi ovo nije drago što se dešava. U krajnjem, mislim da je kod Lazovića vjerovatno odigrao ego da mu neko bude načelnik pošto je realno da će ga maći, a kod Đoga, moguće da je imao neku ličnu obavezu i dogovor da ostane, a da sada toga nema. Tako mi makar djeluje.
    Ne sumnjam da će ljudi naći drugi posao i da će bolje proći čak i finansijski. Ne bi me iznenadilo da se iznenada otvori neka privatna bolnica gdje će odjendnom svi ovi raditi.
    Ono što je prošlo malo ispod radara jeste i gomila ostavki drugog ešalona u koje je usvojila Vlada. Sada daju ostavke oni koji će se svakako naći, odnosno oni koji imaju prolaz na tržištu, odnosno profesionalci. Ostaće oni koji ti nisu upotrebljivi, odnosno koji su došli po partijskom ključu. Biće to vrlo nezgodno, kao i u svakoj branši. Kad neko dođe, pa da je genije treba mu vremena da se uhoda, a ovdje će doći averidži kada uprosječiš, jer nisu DPS i nova većina sa drugih planeta nego iz istih kuća.

  4. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  5. #3753
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Nije dobro sto su napustili sad kad je mitropolit na lijecenju, mogli bi zatrebati. Poslije neka idu dje im je volja, koga briga za narod, dobio je slobodu, ne moze sve odma

  6. #3754
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    539
    Thanks Thanks Given 
    310
    Thanks Thanks Received 
    500
    Thanked in
    183 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovako DPS patriote vole CG. Osiguraju da je svo blago popljackano i u njihovom posjedu. Tu je najsigurnije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

    Kakva bruka, zamisli te Velje Patriote koji kradu crnogorsku istoriju. Bruka i sramota!
    Budite relaksirani.

  7. #3755
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Ljudi dje sve ovo????
    Znaci profesor za cije su ludilo drugi bili male mace sad prica najnormalniju pricu od svih. I malo vise spusta oceiivanja za neke stvari

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...je-bezobrazluk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  8. #3756
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Momci, cijenim da je odlasci iz KBC mnogo važnije pitanje od toga ko će od manje više likova istih kapaciteta biti ministar.
    Ovo iz razloga što će se direktno osjetiti kod ljudi. Konkretno imam veoma visoko mišljenje za Lazovića i Đoga i vrhunsko iskustvo. Kod lazovića sam ležao na klinici, vrhunski sređena i disciplina kao u vojsci. Čak mi je u jednom razgovoru rekao da dok je on načelnik biće kao vojska. Uz to, hirurg koji je odličan i perfekcionista u svome poslu.
    Nedavno priočitah da je odradio neko ludilo od operacije koje se na zapadu plaća stotitina hiljada.
    Đogo sa druge strane, realno svjetsko ime u svom poslu, a takođe top čovjek za pacijenta, makar takvo mi bilo iskustvo sa ocem.
    Overall nikako mi ovo nije drago što se dešava. U krajnjem, mislim da je kod Lazovića vjerovatno odigrao ego da mu neko bude načelnik pošto je realno da će ga maći, a kod Đoga, moguće da je imao neku ličnu obavezu i dogovor da ostane, a da sada toga nema. Tako mi makar djeluje.
    Ne sumnjam da će ljudi naći drugi posao i da će bolje proći čak i finansijski. Ne bi me iznenadilo da se iznenada otvori neka privatna bolnica gdje će odjendnom svi ovi raditi.
    Ono što je prošlo malo ispod radara jeste i gomila ostavki drugog ešalona u koje je usvojila Vlada. Sada daju ostavke oni koji će se svakako naći, odnosno oni koji imaju prolaz na tržištu, odnosno profesionalci. Ostaće oni koji ti nisu upotrebljivi, odnosno koji su došli po partijskom ključu. Biće to vrlo nezgodno, kao i u svakoj branši. Kad neko dođe, pa da je genije treba mu vremena da se uhoda, a ovdje će doći averidži kada uprosječiš, jer nisu DPS i nova većina sa drugih planeta nego iz istih kuća.
    Ako im je stalo do ljudi i svoje struke, ne bi napustali KBC nakon promjene politickog vodjstva. Ili neko na njih vrsi pritisak da idu iz KBCa???

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  9. #3757
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Đogo ne napušta KBC, naprotiv, njegove vrijeme tek dolazi https://www.in4s.net/dr-djoko-ne-nap...iskreditacije/

  10. #3758
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ako im je stalo do ljudi i svoje struke, ne bi napustali KBC nakon promjene politickog vodjstva. Ili neko na njih vrsi pritisak da idu iz KBCa???

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pare iz KBC zaradiće gdje god da odu. Sa druge strane, da im se sjutra za šefove i načelnike postave neki doktori bliski novoj većini, a za koje one smatraju da su za klasu ispred njih, njima je dovoljan motiv da odu. Tako makar vidim njihvou motivaciju, poto im nisam u glavu.
    Ovo iz razloga, kad sam dobio šefa od kojeg sam bolji, promijenio sam posao. Malo je to bez veze. Kad imaš neku specijalnost da ćeš vazda naći posao i da si dobro plaćen, kreću nematerijalni motivi na poslu. Kolege, radni ambijent, ko ti je šef, etc...
    Da ponovim, ne bih se iznenadio da se stvori još jedna privatna bolnica u PG, gdje će večina koji su napustii nastaviti da rade.

  11. #3759
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Pare iz KBC zaradiće gdje god da odu. Sa druge strane, da im se sjutra za šefove i načelnike postave neki doktori bliski novoj većini, a za koje one smatraju da su za klasu ispred njih, njima je dovoljan motiv da odu. Tako makar vidim njihvou motivaciju, poto im nisam u glavu.
    Ovo iz razloga, kad sam dobio šefa od kojeg sam bolji, promijenio sam posao. Malo je to bez veze. Kad imaš neku specijalnost da ćeš vazda naći posao i da si dobro plaćen, kreću nematerijalni motivi na poslu. Kolege, radni ambijent, ko ti je šef, etc...
    Da ponovim, ne bih se iznenadio da se stvori još jedna privatna bolnica u PG, gdje će večina koji su napustii nastaviti da rade.
    U svrhu ove rasprave, uzeli smo informacije sa CdMa kao relevantne, iako mogu bit kompletna laz. Ali ajde da pretpostavimo da su istina.

    Da li Lazovic i ekipa znaju nesto sto mi ne znamo? Da dolaze neke neznalice da budu sefovi KBCa? Ako znaju, bilo bi dobro da podijele to s nama.

    Ako su tolika klasa i moralne gromade, a i patriote, ne bih mogao da vjerujem da bi napustili KBC sad kad su najpotrebniji, kad tek slijede investicije u zdrvstvo i kad je zdravlje ljudi najugrozenije. Ne bih to ocekivao od patriota, moralnih ljudi i vrhunskih doktora.

    Zar ne?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  12. #3760
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Ljudi dje sve ovo????
    Znaci profesor za cije su ludilo drugi bili male mace sad prica najnormalniju pricu od svih. I malo vise spusta oceiivanja za neke stvari

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...je-bezobrazluk


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prica budalastine, kao i obicno... "To je 228 eura po stanovniku, a za Crnu Goru značajno manje od ovog iznosa. ". Imam utisak da ne razlikuje apsolutne iznose i iznose po glavi stanovnika.

  13. #3761
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    U svrhu ove rasprave, uzeli smo informacije sa CdMa kao relevantne, iako mogu bit kompletna laz. Ali ajde da pretpostavimo da su istina.

    Da li Lazovic i ekipa znaju nesto sto mi ne znamo? Da dolaze neke neznalice da budu sefovi KBCa? Ako znaju, bilo bi dobro da podijele to s nama.

    Ako su tolika klasa i moralne gromade, a i patriote, ne bih mogao da vjerujem da bi napustili KBC sad kad su najpotrebniji, kad tek slijede investicije u zdrvstvo i kad je zdravlje ljudi najugrozenije. Ne bih to ocekivao od patriota, moralnih ljudi i vrhunskih doktora.

    Zar ne?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Za ovoga Lazovića mogu reći da je vrhunski hirurg (lično iskustvo, da ne detaljišem) i da je vrhunski organzivao kliniku đe je bio načelnik.
    Lični osjećaj mi je da mu je ego kao Durmitor, možda je u tome catch. Who knows? Šteta za KBC svakako.
    Vidjeh da su za Đoga fulali, što je OK jer je top endokrinolog, mislim da je međunarodno ime u tome.

  14. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  15. #3762
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Dolazi onaj nesretnik navodno...pristinski jedvasvrseni djak.
    Doslo s'kosova...naslo lako posa,malo i avanzovalo,malo i mugijevom vozacu onomad potpisalo neke diskutabilne povrede,a onda odlucilo da zavodi red i ispravlja krive drine...
    I sad bi da sefuje izg.

    No tako i treba kad dovodis ko zna okle ko zna sto,a nasoj djeci ne das posa.


    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Da ponovim, ne bih se iznenadio da se stvori još jedna privatna bolnica u PG, gdje će večina koji su napustii nastaviti da rade.
    Bilo je price o tome prije nekoliko mjeseci...falilo para valjda.



    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 18-10-20 at 17:55.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. The Following User Says Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  17. #3763
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post

    Bilo je price o tome prije nekoliko mjeseci...falilo para valjda.

    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Mislim da je MojLab prvi korak ka novoj privatnoj bolnici. Mislim da imaju i ljude sa parama koji su spremni da ulete milione. A MediGroup u Beograd se već dobro pokazao.

  18. #3764
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,699
    Thanks Thanks Given 
    467
    Thanks Thanks Received 
    844
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Tako je,ta ekipa u sirem nekom sastavu je i gadjala projekat.

    I nevezano za to,jebat im majku treba što se za 14 godina tolko para šklapilo i bačilo,a da se nije ništa novog bolničkog kapaciteta sagradilo.
    To je sramotno
    Sent from my SM-G985F using Tapatalk
    Last edited by Sidewinder; 18-10-20 at 18:22.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  20. #3765
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    recimo infektivna klinika se mogla sagraditi, za početak
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #3766
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    moze i opsta bolnica....

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  22. The Following User Says Thank You to kauboj24 For This Useful Post:


  23. #3767
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Lazovic je odlican hirurg ,u to nema dileme a i Djogo je vanserijski ljekar-obojica su doduse ludi na svoj nacin ali to na stranu svi mi kao potencijalni pacijenti na gubitku smo ako odu ova dva covjeka medjutim Nermin Abdic i ova gospodja mogu slobodno da kazem putuj igumane ne pitaj za manastir.
    Za pare koje je Abdic dobijao od drzave moze se angazovati vrhunski ortoped iz bivse Jugoslavije i da mu se plati stan i putni troskovi pa da imamo ljekara koji je posvecen pacijentima a ne partijskog funkcionera i propagatora.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  24. #3768
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Namjenski su urušili državni zdravstveni sistem da bi procvjetao privatni. Da su mogli i privatno pravosuđe bi uspostavili. Toliko o njihovoj ljubavi prema CG. A podobni ćute, kako tad, tako i sad.

    Od državnih para su se i plaćaju se dolasci (avionom) i usluge dr iz Bgd, što je sigurno uvijek jeftinija varijanta nego da se plati naš doktor neistomišljenik nepodobni ili usavrši mladi doktor. Da se očešlja samo dio oko tendera u zdravstvu vidjelo bi se koliko se novca daje i kome, za šta i radi čega, koliko se para dalo bespotrebno radi namještanja i funkcionisanja firmi koje se drugačije ne bi ni osnovale a ni poslovale.
    Last edited by tigrovo_oko; 18-10-20 at 19:21.
    "I shut my mouth and hold the light"

  25. The Following 8 Users Say Thank You to tigrovo_oko For This Useful Post:


  26. #3769
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Pucnjava na Veruši: Ubijene najmanje dvije osobe

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...je-dvije-osobe


    Ovo je sve poludjelo
    nothing comes from violence and nothing ever could

  27. #3770
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    ^ Eo dopunise clanak sa vise detalja... Znaci 3 bezivotna tijela?

    P.S. Jel' ovo ovako praksa da se objavljuju full imena i prezimena u ovakvim slucajevima?

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  28. #3771
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,238
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Malo si se zabrojao. Dva tijela, samo sto ovog drugog jos nisu bili indetifikovali

    Edit: inace interesantno dok su vijesti drzale inicijale makar 5 srpskih sajtova je drzalo ime i prezime.


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 18-10-20 at 22:18.

  29. #3772
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Pobjeda


    Tijela Podgoričana Nemanje Prelevića (28) i Danila Pekovića (18) pronađena su večeras u jednoj vikendici na Veruši, saopšteno je nezvanično portalu Pobjeda iz policije. Sumnja se da su ubijeni.
    Porodice dva dana nijesu mogle da stupe u kontakt sa ubijenim mladićima. Njihova tijela pronašao je komšija.
    - Policiji je danas oko 18.20 sati A.P. prijavila da joj suprug N.P. (28) ne odgovara na pozive i da se nalazi u vikendici u Ljevorečkim tuzima, u blizini Kolašina sa drugim D.P, te da je komšija naišao u vikendicu i zatekao N.P. bez znakova života - saopšteno nam je nezvanično iz policije.
    Policija je izašla na lice mjesta gdje je zatekla Prelevića bez znakova života.
    - Na licu mjesta je zatečeno jos jedno beživotno tijelo, čija je identifikacija u toku - kazali su nezvanično iz policije.
    Policija sa nadležnim tužiocem vrši uviđaj.
    - Preduzimaju se aktivnosti na utvrđivanju svih činjenica ovog događaja - kazali su u policiji.
    Prema policijskim evidencijama, Prelević i Peković slove za osobe bliske kriminalnim strukturama.
    Danilo Peković hapšen je u avgustu u Siti kvartu u Podgorici jer je policija kod njega pronašla pištolj u nelegalnom posjedu, sa metkom u cijevi.


    https://www.pobjeda.me/clanak/ubijen...nina-na-verusi


    Last edited by goozica; 18-10-20 at 22:23.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. #3773
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ^ Eo dopunise clanak sa vise detalja... Znaci 3 bezivotna tijela?

    P.S. Jel' ovo ovako praksa da se objavljuju full imena i prezimena u ovakvim slucajevima?

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Malo si se zabrojao. Dva tijela, samo sto ovog drugog jos nisu bili indetifikovali

    Edit: inace interesantno dok su vijesti drzale inicijale makar 5 srpskih sajtova je drzalo ime i prezime.


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    do sad je standard uvijek prvi objavljivao imena i prezimena, al te veze rodjacke u policiji pa im moze bit.
    vijesti vjetovatno nece dok ne dobiju zvanicnh potvrdu, al kod nas sve curi.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  31. #3774
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    E tuge, dvoje djece ima Prelevic. Jada ovoga

    Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  32. #3775
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Malo si se zabrojao. Dva tijela, samo sto ovog drugog jos nisu bili indetifikovali

    Edit: inace interesantno dok su vijesti drzale inicijale makar 5 srpskih sajtova je drzalo ime i prezime.


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Ja vidjeh 2 puna imena i prezimena a ispod da je zateceno jos jedno tijelo na cijoj se identifikaciji radi.

    A prije toga "najmanje dvoje mrtvih".

    U svakom slucaju katastrofa.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 151 of 210 FirstFirst ... 51101141147148149150151152153154155161201 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 01:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 00:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 12:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 16:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 15:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •