Page 176 of 210 FirstFirst ... 76126166172173174175176177178179180186 ... LastLast
Results 4,376 to 4,400 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #4376
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    https://www.cdm.me/hronika/policajac...u-pred-djecom/

    Sudija za istragu bjelopoljskog Višeg suda Vanja Rakonjac ispitala je Punišu Premovića (47) iz Berana i odredila mu pritvor do 30 dana zbog sumnje da je izvršio krivično djelo teško ubistvo.

    “Pritvor je određen zbog težine djela i mogućeg uticaja na svjedoke. Svjedoci su djeca, tako da će morati da budu saslušana tokom istražnog postupka”, kazala je Rakonjac.
    Ostalo je da se odluči o upućivanju Premovića, na osnovu predloga Višeg tužilaštva, na pishijatrijsko posmatranje u Dobroti.
    Premoviću je stavljeno na teret da je 18. novembra, u večernjim satima, hicem iz službenog pištolja usmrtio svoju suprugu.

    Kako se pretpostavlja, on je suprugu ubio pred njihovo troje djece.
    Za ovo djelo je propisana kazna od najmanje deset godina zatvora, a najviše dugotrajna vremenska kazna.
    Dr Dragana Čukić je izvršila obdukciju i utvrdila da je smrt Ivane Premović nastupila usled povreda od jednog projektila u desnom pazušnom dijelu.
    “Znam da sam popio dosta alkohola, a kad sam došao kući, razgovarao sam sa suprugom. Znam da mi nije odgovaralo nešto što mi je odgovorila, i više se ničega ne sjećam”, kazao je Premović, koji sa sad pokojnom suprugom ima troje djece, od kojih najmlađe ima četiri i po godine, a najstarije 19 godina.
    Prema saznanjima Dana, kod Premovića je pronađeno 2,80 promila alkohola u krvi.


    Ovo sad saznajemo a desilo se prije nedelju dana? Posto nemamo elektricnu stolicu, ovo je za minimum 10 dozivotnih, bez ikakvog pomilovanja...
    ne saznaje se sad.
    Isti dan se saznalo.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #4377
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    @Gandalf_White kada mi nećemo... https://m.cdm.me/svijet/region/zaev-...ati-amsterdam/

    Sent from my Motorola 8400
    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ostaju nam ove teze,em uvozimo pa stoga moze konzumacija na lice mjesta.
    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Srbi protiv marihuane a Crnogorci za :-)

    Nemamo mi svijest za ovo, teeeeško da ćemo ikada i imati.
    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ne.
    Samo treba pocet kontra pricu- ne smije da se uvodi itd. I samo bi zapjenili, a sto ne smije, ko ste vi da odredjujete.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I vidim već komentare po mrežama (najviše desničari) odmah priča a sotona a trava je droga...
    CG da ovo odradi bukvalno po prestanku korone bismo imali sezonu 12 mjeseci
    Ali Ajde ti objasni da je štetno kad se tip napije pa ubije 2 komšija ili nekoga auto..
    Ili se našmrče kokaina i ubije trudnicu.
    Ali nije ok da može da se prozivodi oporezuje i konzumira marihuana.
    Inače Makedonci već godinama prozivode ulje od konoplje ta industrija već vrijedi na desetine da ne kažem stotine miliona EUR tamo
    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nujesi ukalkulisao stav i interes crkve u svemu tome, moguce da izbjegavate da pogledate istini u oci da se ona toliko pita u tvorevini.
    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    I marihuanu i prostituciju treba legalizovati. Manje nervoze i safre bi bilo, a ekonomska dobit nevjerovatna jer bi bili prvi na balkanu koji bi to legalizovali. Kad vec kopiramo EU ajde i u tome da ih iskopiramo. Nego, tek sad nema sanse da se to desi jer drzavom vlada SPC, a 75% gradjana su vjerski fanatici, bila bi pljuvacina najstrasnija.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Jeste, jer Islamska zajednica je to vec prihvatila.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Онда смо најпедерскија православна земља на свијету, с обзиром на права хомосексуалаца.

    Нема шансе за легализацијом, то би урадио дпс да им је било стало.

    Заев то покреће јер му брат ради са медицинском марихуаном, не заносите се да размишља о скопљу као амстердаму.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Narode ajde ne sprdajte se sa gandžom, koja je legalizovana za rekreativnu upotrebu u Kanadi i pola država US. Čak i sada je u US uz izbore bio referendum za legalizaciju u nekoliko saveznh država i svuda je većina bila za.
    Ali u Crnoj Gori? Zar ne vidite da idemo u pravcu najkonzervatinije države u Evropi, gdje premijer veli da se kašičicom ne zaraziš ako ti je dovoljno snažna vjera. A kad sam ođe pisao da mu je Ahmedinedžad idol i da može bit frka zbog toga, bio sa bot DPS.
    No da batalimo tu priču, trenutna tema je vutra. No way da se ovdje to odradi. Idemo u konzervativizam.
    Sreća da živimo od turizma, inače bi ođe zabranili ženama u kupaći , pa bi se kvasile u aljine kao kod Arapa. A mi pričamo o legalizaciji marihuane. Dajte, ne budite neozbiljni...
    Svakako bih bio na referendumu ZA, mogao bih sada iznijeti gomilu razloga ZA. Mada je zapalio nisam od kad sam cigare ostavio. Kad se ne puši, onda se ne puši
    https://www.peticije.online/peticija...e_u_crnoj_gori

    Idemoooooo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. #4378
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.peticije.online/peticija...e_u_crnoj_gori

    Idemoooooo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Postoje dva stepena, dekriminalizacija i legalizacija.
    U Makedoniji je legalna (od 2016 god.) samo u medicinske svrhe, za bilo koju drugu namjenu slijedi od 3 do 5 godina zatvora. Ovaj predlog se sada odnosi na rekreativne svrhe, ali još nije uobličeno, legalizacija ili dekriminalizacija.
    Hrvatska je dekriminizovala u rekreativne svrhe, a legalizovala u medicinske (kancer, multipleskleroza i sida), a tako je i u svuda pominjanoj Holandiji gdje je dekriminilizovana do količine od 5 g (osim ako nisi uzgajivač).
    U Evropi ima najmanje restrikcija po tom pitanju u Portugaliji (dekriminalizovano do 25 grama u posjedu).

    Knjiga koja dosta govori o ovoj čudnoj biljci, a koja se uzgajala dugo poslije formalne zabrane u Jugoslaviji (u Vojvodini u industrijske svrhe).



    Sent from my Motorola 8400

  4. #4379
    Join Date
    May 2009
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    233
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.peticije.online/peticija...e_u_crnoj_gori

    Idemoooooo

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Uvijek ću potpisat ovakve peticije ali mislim da kad je ovo u pitanju nama prvo treba jedno kolektivno osvješćenje, da ne kažem kampanja, ili da barem neko od ovih sa vrha vidi dobar profit u tome pa da svi onda to prihvate morali ili ne. Da se izbiju strah i predrasude jer sam siguran da postoji ogroman broj ljudi koji bi ovo podržali ali dok god je potpuno ok da za više od nekoliko grama dobiješ lijepe batine i koju godinu zatvora u državi đe su legalizovani alkoholičari, šmrkači i prevaranti... ne znam. Treba prvo jedan dobar reinstall u državu da se desi.

  5. #4380
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by luka pg View Post
    Uvijek ću potpisat ovakve peticije ali mislim da kad je ovo u pitanju nama prvo treba jedno kolektivno osvješćenje, da ne kažem kampanja, ili da barem neko od ovih sa vrha vidi dobar profit u tome pa da svi onda to prihvate morali ili ne. Da se izbiju strah i predrasude jer sam siguran da postoji ogroman broj ljudi koji bi ovo podržali ali dok god je potpuno ok da za više od nekoliko grama dobiješ lijepe batine i koju godinu zatvora u državi đe su legalizovani alkoholičari, šmrkači i prevaranti... ne znam. Treba prvo jedan dobar reinstall u državu da se desi.
    Ako ništa, imali bi vrhunsku raspravu u skupštini...

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  6. #4381
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Ovo nije lako predložiti u konzervativnoj sredini kao što je CG. DPS bi ovo davno izgurao da se nije plašio Crkve i njihovog suda. Tek sada nema teorije da se ovaj predlog uopšte pojavi u skupštini, jer bi bilo "Samo što su došli na vlast, hoće da nam otruju omladinu" i sva krađa i kriminal u prethodnih 30 godina bi se zaboravili.

  7. #4382
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Ovo nije lako predložiti u konzervativnoj sredini kao što je CG. DPS bi ovo davno izgurao da se nije plašio Crkve i njihovog suda. Tek sada nema teorije da se ovaj predlog uopšte pojavi u skupštini, jer bi bilo "Samo što su došli na vlast, hoće da nam otruju omladinu" i sva krađa i kriminal u prethodnih 30 godina bi se zaboravili.
    To je moje razmišljanje dugo godina unazad. Drugi je problem kod nas. Mi nemamo kulturne sadržaje kao u Holandiji na primer. Kad je Kraljev dan desetine festivala, milioni ljudj, cijeli grad u narandžasto. Ti kad prođeš Amsterdamom, to je cijela kultura, sve miriše, imaš kofi šopove, smart shopove, razne atrakcije, onda stotine muzeja, Rijks, Rembrandt, Van Gogh, Ana Frank, holandske brodove u luci... Ljudi se napuše i sve to obilaze. U De Wallenu vlada neka paradoksalna atmosfera. Uglavnom Kinezi, Arapi, Crnci, turisti sa Nikkonima nijemo prolaze, prodavačice u staklima samo poziraju, a 30 metara od stakala neka crkva/katedrala. Khm. Ima i onaj zabavni park, e ono je ludilo, ali baš. Centar Amsterdama je malo mjesto ali je tako perfektno turistički odrađen da je prosto nemoguće bilo gdje drugo u svijetu odraditi onakav spektakl i performans, spoj liberalnog i tradicije. Ipak je Holandija prva građanska republika u Evropi.

    Sa druge strane, kod nas imaš samo kladionice od atrakcija, i još kofi šopovi da se otvore? I šta?Nacija je satrana raznim ksalolima i bromazepamima. Vidite nije to tako jednostavno. A dekriminalizacija bi trebala svakako ali sa crkvenom konstelacijom, sumnjam da će se više išta progresivno desiti u dogledno vrijeme. LGBT su dobro ugrabili šansu da od DPS makar to slovo na papiru dobiju. S vjeronaukama u najavi...

  8. #4383
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    154
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Da se ovo legalizuje bar bi se smanjila kolektivna količina agresivnosti kod naroda a i više koristi bi bilo no kljukanje raznim antidepresivima i ljekovima za smirenje.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #4384
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    796
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Otkad zivim u Crnoj Gori, primijetio sam bas dosta narkomana. Od ljudi koje znam, dosta ih koriste marihuanu. Vecina ih je bezvoljna, utonula u neku rutinu, idu linijom manjeg otpora. Neki, naravno, koriste i jace droge ali su od marihuane poceli. Uglavnom to tako biva. Makar kod ovih 20ak ljudi u zivotu koji su mi bliski.

    Ja, eto, nikad je proba nijesam pa je mozda nezahvalno komentarisati.

  10. The Following User Says Thank You to pegasus For This Useful Post:


  11. #4385
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    @pegasus

    Neka logika govori da ukoliko onaj koji kupuje marihuanu ne mora da ide kod dilera, već to završava u specijalizovanim radnjama, teže dolazi u kontakt sa teškim drogama jer nema dilera da ih nude da probaju nešto "jače". Uporedna iskustva kija govore o smanjenju broja zavisnika od teških droga nakon legalizacije idu u prilog toj tvrdnji.

    Kvalitet bi trebalo da je čistiji, dakle bez prskanja itd. Kad sam ja davno nekad džibrio (ima od tad i 15tak godina) prskalo se svim i svačim, ne znam jel sad situacija bolja.

    Sva istraživanja govore da je neuporedivo manje štetna i adiktivna od duvana i alkohola.

    Moje iskustvo je takvo da sam poslije par godina konzumiranja prestao skroz lagano, čim sam odlučio da neću više, dok posrane cigare ne mogu da ostavim već kriziram i baš imam jaku fizičku potrebu za nikotinom. Kod trave toga nije bilo ni u naznakama.

    Pozitivna strana je vrhunski osjećaj tokom seksa... pfff. Ako bi se legalizovala, pošao bih na trafiku samo radi toga.

    P.S.

    Uporedi ove koji u kontinuitetu duvaju sa ovima koji se leše od alkohola.

    P.P.S.

    Koliko ljudi godišnje umre od alkohola i cigara?
    Za kanabis još ne čuh da se smrt vezala za posljedice konzumiranja, sem u nekakvim slučajevima u USA gdje su vape uređajima udisali negdje na divlje pravljeni sintetički kanabis.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 24-11-20 at 13:59.

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #4386
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Ja bih rekao da marihuana nema nikakve veze sa jačim drogama. Ako pričamo o gateway drug teoriji, onda je gateway drug nikotin. Jer svi koji su počeli marihuanu da puše prvo su počeli cigare. Onda bi cigare trebalo zabranit. Elem, velika je problematika danas jasno utvrditi porijeklo i razvoj adikcije o drogama. Mora mnogo faktora da se uzme u obzir, psihosocijalni stresovi, traume, genetska predispozicija za stvaranje zavisnosti, poremećaji ličnosti, depresija itd.

    Generalno gledano, marihuana je potpuno bezopasna, zbog toga je treba dekriminalizovati, da ne idu ljudi zbog džointa godinu dana u zatvor. Ali, u rekreativne svrhe, prvo treba napraviti kulturnu platformu, dimenziju, prateći sadržaj i pozabaviti se mnogim drugim društvenim prilikama i problemima.

    Za početak, u CG ne bi bilo loše da se napravi fabrika medicinske marihuane sa nultim THC, pa pravljenje CBD ulja, koje je magija za mnoge bolesti, tako se privikava mijenje na biljku, a ne kofi šopovima đe bi upadali zabrinuti roditelji i lomili inventar jer im đecu navukoše na "drogu".
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  14. The Following User Says Thank You to el_ For This Useful Post:


  15. #4387
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,718
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Nepušač, ne pijem (osim vino uz neko jelo) i ne koristim nelegalne supstance, ali mi to ne smeta da se upoznam sa ovom problematikom. Doduše ja sam u očima moje okoline bio narkoman kao mlađi (duga kosa, slušam rok, oduvijek mršav), čuo sam o sebi da sam probao i teške droge tako da skoro uvjek kada pričam o legalizaciji odmah se vuče na to. Inače, o narkoticima sam najviše naučio dok sam služio vojsku, čega je sve bilo u kasarni, od trave, heroina, ekstazija,...

    Sent from my Motorola 8400

  16. #4388
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Jos jedan glas za legalizaciju. Konzumirah je rekreativno u mladosti, sad i da je legalizuju ne bi je konzumirao. Vecina nas preraste to u neko doba.
    Ali svakako je bolje kontrolisati i ubaciti u legalne tokove. Ne moramo izmisljat toplu vodu.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #4389
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    С маром се није лагат .

    За.

  18. #4390
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...ess-montenegro

    Ode i jedan od najvecih stubova korupcije u drzavi

  19. #4391
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Dosadašnji ćlan upravnog odbora bio Dejan Abazović? Je li primao kakvu naknadu za to, pošto je nije prijavljivao u imovinskom kartonu?

  20. #4392
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Evo nove direktorice škole, samo da Bratićka u fotelju $ede.

    https://m.cdm.me/drustvo/direktorica...-dobila-otkaz/

    Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  22. #4393
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Evo nove direktorice škole, samo da Bratićka u fotelju $ede.

    https://m.cdm.me/drustvo/direktorica...-dobila-otkaz/

    Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
    Biće zanimljiv dalji razvoj događaja. Imajući u vidu da je dobila otkaz po zakopnu, jer je za prethodni performans dobila opomenu pred otkaz. A imajući u vidu svjetonazor ministrice prosvjete...

  23. #4394
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Evo nove direktorice škole, samo da Bratićka u fotelju $ede.

    https://m.cdm.me/drustvo/direktorica...-dobila-otkaz/

    Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
    Zamislite da neki musliman pozove učenike na Džumu u džamiju. Pa cijela država bi se digla na noge, zakucali bi ga za krst ispred hrama.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  24. #4395
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Evo samo sto nisam,samo da ste zdravo

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  25. #4396
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Vijesti su u rangu Kurir.rs. Latentni populistički senzacionalizam koji produbljuje podjele u državi. Eo sad im je naslov ova nastavnica, cenzurišu komentare koji nisu podrška dotičnoj i sve koji ne spomenu bivšu vlast u negativnom kontekstu. Sraman medij. Jebale ih reklame.
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  26. #4397
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    zato je CdM jedini istinski portal, veliš li
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #4398
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    zato je CdM jedini istinski portal, veliš li
    CDM je isto Kurir.rs prodps. Zašto ste tako ekskluzivni? Vama ako je neko protiv vas onda je "njihov", za vas nema treće strane. Ili si sa nama ili protiv nas. I posle vičete Milo polarizuje društvo. Ma polarizujete ga svi vi zajedno, i Vijesti, CDM, i URA, DF, Daka, SPC, manjine...
    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

  28. #4399
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    da ti pravo rečem meni je tužno koliko se piše o ovoj osobi. totalno je nebitna, ali ljudi se prepucavaju na portalima i FBu zbog nje
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  29. #4400
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    361
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    88
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Zašto bako Crnogorci voze crne blindirane Audijeve? To je sine korota za Kosovo.

Page 176 of 210 FirstFirst ... 76126166172173174175176177178179180186 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 01:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 29-01-09, 00:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 12:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 16:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 15:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •