Page 103 of 210 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #2551
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da li je realno ovo, o čemu se ođe radi ?

    https://www.vijesti.me/v/452729

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    Onih 7 i kusur kilograma marihuane je za onu fabriku na Cetinju pa je to uzeto kao olakšavajuća okolnost...


    Sent from my Motorola 8400

  2. #2552
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Onih 7 i kusur kilograma marihuane je za onu fabriku na Cetinju pa je to uzeto kao olakšavajuća okolnost...


    Sent from my Motorola 8400
    Juche gledah na Hrt,oni uveliko proizvode sve od konoplje...chak koliko shvatih i na privatnom posjedu valjda ce dozvoljavati.
    ...

  3. #2553
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ovo je stvarno više nego sprda, završavaš u tvorza istog momenta zbog velike brzine ili alkohola, a sa 10kg svakakve droge ideš doma?

  4. #2554
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ljudi koji vagaju ne stavljalju svoje potpise na spiskove niti svoja lica na policijske video snimke. Ti koji vagaju se prikriju kuci dok ne prodje guzva.

    Ovi sto setaju i potpisuju spiskove preuzimaju toliko rizika da je vrlo nekorektno optuzivati ih da vagaju ili da im je "najbitnija guzica".

    Nijesam ja ni rekao da svjesno vagaju, oni i ne znaju da vagaju do momenta zaokruzivanja rednog broja na glasackom listicu. Mnogima ce vladajuca koalicija pruziti "nepobitan argument" da su bas oni njihov izbor, ne znam sto je sa vama ljudi, kao da su prvi izbori pa ne znamo, samo pratite situaciju.

  5. #2555
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da li je realno ovo, o čemu se ođe radi ?

    https://www.vijesti.me/v/452729

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk

    Mozda je covjek veliki meraklija pa za licnu upotrebu ?

  6. #2556
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesam ja ni rekao da svjesno vagaju, oni i ne znaju da vagaju do momenta zaokruzivanja rednog broja na glasackom listicu. Mnogima ce vladajuca koalicija pruziti "nepobitan argument" da su bas oni njihov izbor, ne znam sto je sa vama ljudi, kao da su prvi izbori pa ne znamo, samo pratite situaciju.
    Nikad jos nismo imali izbore gdje se hiljade nastavnika, doktora i ostalih kojima posao zavisi od drzave usudjuju da potpisu protiv DPS-a. Da ne pominjem proteste, prebijanja i hapsenja.

  7. #2557
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nikad jos nismo imali izbore gdje se hiljade nastavnika, doktora i ostalih kojima posao zavisi od drzave usudjuju da potpisu protiv DPS-a. Da ne pominjem proteste, prebijanja i hapsenja.
    Ja ne vjerujem u njihove potpise ni najmanje, oni su prvi trebali da reaguju, djubrad saucesnicka. Kad su i drvosjece prokljuvile o cemu se radi oni su potpisali i to sto ih je crkva nahuskala, inece bi jos cutali. Radi njih ce mi jedino biti drago kad se prebroje listici, ima red za u guzicu harapovicu i onom za skolstvo da bude do Novog Zelanda.
    Koje proteste mislis, nijesi valjda ozbiljan za litije, polovini onamo je dps dao dozvolu da setaju, policija sto je hapsila rista i joanikoga nikom nista, malo su bukali dok ih nijesu pustili, da ih nijesu pustili ovima bi otkazale glasne zice i opet izio vuk magarca, a Budva je posebna prica ono slijedi na drzavnom nivou ako kad opozicija bude imala vecinu.

  8. #2558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ja ne vjerujem u njihove potpise ni najmanje, oni su prvi trebali da reaguju, djubrad saucesnicka. Kad su i drvosjece prokljuvile o cemu se radi oni su potpisali i to sto ih je crkva nahuskala, inece bi jos cutali. Radi njih ce mi jedino biti drago kad se prebroje listici, ima red za u guzicu harapovicu i onom za skolstvo da bude do Novog Zelanda.
    Koje proteste mislis, nijesi valjda ozbiljan za litije, polovini onamo je dps dao dozvolu da setaju, policija sto je hapsila rista i joanikoga nikom nista, malo su bukali dok ih nijesu pustili, da ih nijesu pustili ovima bi otkazale glasne zice i opet izio vuk magarca, a Budva je posebna prica ono slijedi na drzavnom nivou ako kad opozicija bude imala vecinu.
    Kakve su ovo teorije zavjere, nista su ljudi gusteri i folije po vr' glave za tebe brate.

    Kad se ljudi ne bune zalimo se da im je stalo samo do svoje guzice. Kad se bune onda "sto nisu ranije djubra saucesnicka, ionako im je DPS dao dozvolu da setaju". Pretpostavljam da ih hapse na svakom koraku da bi prikrili da svi ovi litijasi u stvari rade za ANB?

  9. #2559
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da li je realno ovo, o čemu se ođe radi ?

    https://www.vijesti.me/v/452729

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    Brat svega ima. Tužioc je ukapirao da zbog situacije grama prodao nije, a i đe će pobjeć kad je sve zatvoreno.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  10. #2560
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kakve su ovo teorije zavjere, nista su ljudi gusteri i folije po vr' glave za tebe brate.

    Kad se ljudi ne bune zalimo se da im je stalo samo do svoje guzice. Kad se bune onda "sto nisu ranije djubra saucesnicka, ionako im je DPS dao dozvolu da setaju". Pretpostavljam da ih hapse na svakom koraku da bi prikrili da svi ovi litijasi u stvari rade za ANB?
    Nema tu nikakvih zavjera, vidjeces na izbore, pola CG se buni i niko nije zadovoljan, a kad se izbroje glasovi oni opet vecina.
    Ne bune se osim za svoju guzicu i ne zalim se, zasto bih se ja zalio. Odje me nijesi razumio, znaci ranije je trebala inteligencija da progovori, a oni su cutali, a polovini litijasa je dps dao dozvolu da setaju i nikako ne rade za anb, nego ne znaju ko im glavu nosi.

  11. #2561
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ja ovo n emogu vjerovati a znam ih vrlooo dobro evo 30 godina. I vazda me uspiju iznenaditi. 9 miliona za zgradu Monstatu!!!!
    A neki dan šetamo i gledamo onu utvaru zgradu kod Hotela Podgorica, i zaključujemo da je prazna jer su sva ministavrstva već rasporedili po zgradama naših "biznismena", kad ne lezi vraže, eto ga Monstat. Užas!

    https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...kole-i-klinike

    A zamisli sad ovo. Za sajt nacionalne turisticke organizacije je svojevremeno placeno:
    1.) Skoro 100 000 evrica za samu izradu sajta
    2.) U dva navrata po 99 999 evrica za "obuku korisnika za koristenje backenda sajta" i "nadogradnju sajta"

    Ne pitaj odakle imam te informacije. Takodjer ko ne zeli da vjeruje ne mora, nikakav problem, ali uzevsi u obzir da sam svojevremeno bio u ovim "poslovnim vodama" itekako znam da su istina.

    Sad se postaljva pitanje:
    1.) Ko je to odobrio i zasto?
    2.) O kakvoj obuci od skoro 200k evrica pricamo te kosta toliko?
    3.) Kako su odradjene "javne nabavke" te se isti sajt napravio/nadogradio?

  12. #2562
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    I prije sam pitao kad je bilo aktuelno, i ne samo ovdje, moze li ko logicki da mi objasni problem sa ovom profesoricom filozofije? Evo i sad pitah pa vele to treba Vlada da rijesi. Sta da rijesi!? Nemaju pojma. Evo ja i dalje tragam o cemu se radi posto vidim da ona opet strajkuje gladju sa nekim nerealnim zahtjevima a zasto i zbog cega pojma nemam niti ni na jednoj strani mogu naci smisleni odgovor.

  13. #2563
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    I prije sam pitao kad je bilo aktuelno, i ne samo ovdje, moze li ko logicki da mi objasni problem sa ovom profesoricom filozofije? Evo i sad pitah pa vele to treba Vlada da rijesi. Sta da rijesi!? Nemaju pojma. Evo ja i dalje tragam o cemu se radi posto vidim da ona opet strajkuje gladju sa nekim nerealnim zahtjevima a zasto i zbog cega pojma nemam niti ni na jednoj strani mogu naci smisleni odgovor.
    ima zena fb, jesi li je kontaktirao?
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  14. #2564
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    ima zena fb, jesi li je kontaktirao?
    Ima ona, nemam ja a i da imam kako su neki prosli nesto i ne bih. Jos jedan mi je pokusao objasniti pa na kraju i on priznade da mu nije bas najjasnije ali da zeni treba pomoci. Ja se slazem da joj treba pomoci ali sta!? Evo ovi iz Anime prozivaju svakog od pozicije do opozicije i nevladinog sektora zaboravljajuci da su se svojevremeno ukljucili svi i da nikom nista nije jasno te pozivaju Markovica da rijesi problem a koji ni njima nije najjasnije. Meni je najiskrenije zao i zelio bi da zena prekine strajk gladju kao i da joj se pomogne bilo kako ali i da se smisleno objasni o cemu se radi tako da ovi sto prozivaju bolje iskoriste svoje napore u tome smjeru.

  15. #2565
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    pa nije strasno 100 000 za sajt i 200 000 za obuku za web guje evropske cijene mozes li ti to bolje onakav sajt napravit za npr 50 000

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  16. #2566
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,411
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    A zamisli sad ovo. Za sajt nacionalne turisticke organizacije je svojevremeno placeno:
    1.) Skoro 100 000 evrica za samu izradu sajta
    2.) U dva navrata po 99 999 evrica za "obuku korisnika za koristenje backenda sajta" i "nadogradnju sajta"

    Ne pitaj odakle imam te informacije. Takodjer ko ne zeli da vjeruje ne mora, nikakav problem, ali uzevsi u obzir da sam svojevremeno bio u ovim "poslovnim vodama" itekako znam da su istina.

    Sad se postaljva pitanje:
    1.) Ko je to odobrio i zasto?
    2.) O kakvoj obuci od skoro 200k evrica pricamo te kosta toliko?
    3.) Kako su odradjene "javne nabavke" te se isti sajt napravio/nadogradio?
    Pa o ovome mso javno pisali, o tom sajtu. Grozno jeste, ali je ovo teško vrijeme i radi se o mnogooo većoj sumi, i to za Monstat i to da bi se kupile nekretnine nekog "biznismena" koji ne može da ih proda pa su se sad sjetili d aove tamo uvale. Užas. Nardo će ovo sigurno znati da kazni sa preko 50% za DPS n aizborima. Uh....

  17. #2567
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    uvreda inspektorki za bezbjednost hrane > diler droge sa 10kg narkotika
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...luzbene-radnje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. #2568
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Znamo li mi uopće što bismo s novcem iz EU? Odgovor se mnogima neće dopasti

    Reforme punog opsega i duboki rezovi od javne i državne do lokalne uprave, zadnja su prilika za našu državu, a 22 milijarde eura pomoći i ulazak u eurozonu nisu dar već zahtjev da je zaista dovedemo u red.

    Ipak naučeni razmišljati u nekim drugim vremenima, u ovom “novom normalnom” nam se činjenica kako se premijer Andrej Plenković iz Bruxellesa vraća s 22 milijarde eura učinila barem podsvjesno poznatom i vrlo prijemčivom na razini razmišljanja kako sada više nema brige jer europski novac dolazi. Slično kao što se nekada živjelo na dug, malo stabiliziralo i malo geopolitički igralo, a dolari i marke dolazili kad god je trebalo.
    Taj i takav mentalitet, barem podsvjesno ako ne i na opipljivoj razini, već puno puta nas je doveo u zabludu kako će država sve riješiti i kako će već odnekuda stići toliko potrebni euri – ili parafrazirano “nemoj da brigaš, dok ima ljudi bit će i para” pjevalo se u jednom filmskom uratku iz nekih drugih starih vremena.
    Nemamo baze
    I što sada – 22 milijarde eura dolaze, a pitanje svih pitanja je – znamo li mi što i kako s njima? Ne na razini da ne znamo trošiti, pokretati razne besmislene projekte ili povećavati broj birokrata potrebnih za najjednostavnija odlučivanja, već znamo li mi sami bez Europske unije i bilo koga drugoga što želimo i kamo želimo ići.
    Ako se složimo da smo na ovim izborima, ili da je barem onih 40-ak posto građana koji su glasovali, jasno reklo da se želimo maknuti iz 1945. i 1990. godine, sada predstoji odgovor na pitanje kuda dalje.
    Naime, tko kod misli da novac iz Europske unije dolazi kao poklon zbog naših lijepih očiju ili lijepe razveden obale i zelene Slavonije, jako se vara. Novac dolazi uz jasne i precizne zahtjeve koji se zasigurno mnogima neće dopasti, ali bi mogli biti odlično pokriće za toliko puta zazivane reforme.
    Politički gledano bit će se puno lakše sakriti iza zahtjeva Europske komisije vezanih uz bespovratna sredstva, ali i uvođenje eura, nego jasno i glasno reći kako su reforme, i to punog opsega, zadnja prilika za ovu državu.
    Plenković zaista ima jedinstvenu priliku dovesti državu u red, međutim hoće li uspjeti ostaje tek da se vidi. Jer rezova bi trebalo biti puno i obimno – od zdravstva do javne, državne i lokalne uprave.
    Morat će biti i jasnih smjernica od poljoprivrede do turizma jer, iskreno, korona kriza u Hrvatskoj nije dovela do sloma gospodarstva već je jasno, i to je pomalo ironično, skinula maske i pokazala kako mi u stvari zdravog i održivog gospodarstva niti nemamo.
    Kroz 30-ak godina samostalnosti polako, ali sigurno postali smo država rentijera i prekupaca. Odgovornost je na svima bez obzira na političku boju, jer svi su podržavali jednostavan model zidanja apartmana na obali i trgovine na kontinentu.
    Svijetle izvozne i proizvodne točke nisu se pojavile planski već slučajno, nastojanjem i trudom pojedinaca i za to im svaka čast jer nisu ti uspješni pojedinci uspjeli samo zahvaljujući svom trudu već i uspješno preskačući sve birokratske, kreditne i ine prepreke.
    Pogledajmo samo početak korona krize i vapaj ugostitelja u trenutku “zatvaranja”. Je li se itko tada zapitao zašto su medijski najglasniji oni iz uslužnih djelatnosti i zašto baš njih ima najviše?
    Iako se činilo kako napori UGP-a predvođenog IT sektorom imaju smisla, i kod njihovih članova opet su se u velikoj mjeri našli rentijeri i prekupci te masa obrtnika, a oni ne mogu biti stup gospodarstva, oni mogu biti samo kruna ili ukras na vrhu čvrsto razvijene ekonomske baze – a te baze baš i nema.
    Inovacije i razvoj, proizvodnja i poljoprivreda, velika dodana vrijednost, ustuknuli su davnih dana pred apartmanima i trgovinom iz jednostavnog razloga – u društvu bez plana lakše je ostvariti brzu i jednostavnu zaradu nego godinama ulagati i gubiti te često profitirati kada je kasno.
    Najgore što smo napravili djeci
    Nije to boljka samo Hrvatske već svih postkomunističkih zemalja, jer ucijepiti nekome kapitalistički način razmišljanja ne ide preko noći niti nakon tri desetljeća indoktrinacije u bivšem režimu.
    Međutim, veliki krimen svih političkih struktura dosad ostaje činjenica kako niti u slobodnom zapadnom društvu kojem sada pripadamo nisu pokazali više truda upravo u obrazovanju i promjeni mentaliteta onih koji dolaze nakon nas.
    U školama nema poduzetništva niti naprednog načina razmišljanja, barem ne u većini škola. Odgoj djece u “polukapitalističkom” sustavu kakav smo stvorili najgore je što se moglo dogoditi. Gore od rata i svih nedaća koje su nas dosad zadesile.
    Zašto? Iz jednostavnog razloga jer ako nismo naučili djecu da počnu razmišljati poduzetnički, kroz razvoj radne etike i inovativnosti, onda ostajemo na mjestu – ostajemo zemlja konobara i vozača.
    Imali smo i taj pokušaj kada smo krenuli u kampanju vezanu uz deficitarna zanimanja i u prvi plan stavili konobare umjesto medicinskih sestara, doktora ili onih koji upravljaju industrijskim strojevima.
    Da, konobari nam trebaju, ali baš korona je pokazala da nam nisu nužni u tolikom broju. Slično je i s poljoprivredom ili bilo kojom drugom granom – trebamo mlade, obrazovane i prije svega inovativne ljude koji će riskirati u državi s jasnim pravilima i koji kada profitiraju neće biti skriveni zbog srama od uspjeha, već javno istaknuti kao primjer svoj djeci koja dolaze. Ovih 22 milijarde eura i ulazak u eurozonu prilika su za takvo društvo.
    I neće to biti lako, dapače biti će izrazito bolno, ali možda nakon 20 ili 30 godina budemo Švicarska o kojoj smo sanjali. I da budemo jasni, to neće biti odluka Europske unije ili ne znam koga, već naša – jer u kapitalizmu, onom pravom, o svojoj sudbini pojedinac i društvo odlučuju sami.

    https://www.poslovni.hr/kolumne/znam...opasti-4242490

  19. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  20. #2569
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/ekonomija/plata-rai...junu-597-eura/

    Zarada predsjednika opštine Bar Dušana Raičevića za mjesec jun iznosila je 597 eura. Isti iznos predsjednik opštine Bar primio je i u maju ove godine.
    Primanja ostalih javnih funkcionera na lokalnom nivou ostala su nepromijenjena i isplaćena u punom iznosu,
    Tako je za jun mjesec plata predsjednika SO Mića Orlandića iznosila 1.276 eura, potpredsjednika opštine Radomira Novakovića Cakana 1.144, odnosno potpredsjednice Tanje Spičanović 1.097 i glavnog administratora opštine Zorana Radojičića 1.304.
    Skoro duplo više od Raičevića primiće i menadžer opštine Ćazim Alković 1.017, glavni gradski arhitekta Igor Milošević 1.034, v.d. sekretar za kulturu, sport i mlade Zorica Đukić 1.059, sekretar Sekretarijata za imovinu, zastupanje i investicije Vido Dabanović 1.084, sekretar Sekretarijata za razvoj Igor Gojnić 1.025, sekretarka Sekretarijata za lokalnu samoupravu Svetlana Gažević 1.051, kao i načelnik Komunalne policije Dejan Škerović 1.042, komandir Službe zaštite Amir Muslić 1.087 i njegov zamjenik Darko Vidaković 1.030 eura.

    Pa čekaj, smanjio je samo gradonačelnik? Kakva je korist od toga kad svi sekretari čak primaju preko 1000e?
    Last edited by Samo Niksic; 22-07-20 at 08:09.

  21. #2570
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Njima plata ionako dodje ka dzeparac.

    Oni zive od svojih preduzeca, kafica, kirija, potpisa na raznoraznim dozvolama...

  22. #2571
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    A zamisli sad ovo. Za sajt nacionalne turisticke organizacije je svojevremeno placeno:
    1.) Skoro 100 000 evrica za samu izradu sajta
    2.) U dva navrata po 99 999 evrica za "obuku korisnika za koristenje backenda sajta" i "nadogradnju sajta"

    Ne pitaj odakle imam te informacije. Takodjer ko ne zeli da vjeruje ne mora, nikakav problem, ali uzevsi u obzir da sam svojevremeno bio u ovim "poslovnim vodama" itekako znam da su istina.

    Sad se postaljva pitanje:
    1.) Ko je to odobrio i zasto?
    2.) O kakvoj obuci od skoro 200k evrica pricamo te kosta toliko?
    3.) Kako su odradjene "javne nabavke" te se isti sajt napravio/nadogradio?
    Nisu to nikakve tajne informacije, sve je to dostupno na portalu javnih nabavki, samo treba znati pretraziti bazu.

  23. #2572
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    uvreda inspektorki za bezbjednost hrane > diler droge sa 10kg narkotika
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...luzbene-radnje

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Osim toga, kako je saopšteno, po naredbi nadležnog suda cetinjska policija je izvršila pretres stana i drugih prostorija koje koristi V.V. gdje je pronađena određena količina eksploziva i detonatorska kapisla.

  24. #2573
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    267
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Nisu to nikakve tajne informacije, sve je to dostupno na portalu javnih nabavki, samo treba znati pretraziti bazu.
    Nisam znao da su na portalu javnih nabavki, hvala za info. Ipak sa onakvom pretragom ne znam bas kako bi iko u dosta slucajeva pronasao neke specificne informacije jer je platforma blagi uzas a dobar dio informacija zaveden bez ikakvog smisla . Ako imas link slobodno proslijedi, vrlo rado bih procitao detaljnije.

    Dade mi ideju da bacim pogled na neke druge tendere iz ove oblasti i ostao sam frapiran kakvih sve nedorecenih tendera i ugovora ima.

  25. #2574
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...ukinut-pritvor

    Shto li su zalozili ova 2 gmaza...posebno ovaj Dzo

    Ispade onaj Radulovic najposhteniji,iako nikome simpatichan!
    ...

  26. #2575
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Osim toga, kako je saopšteno, po naredbi nadležnog suda cetinjska policija je izvršila pretres stana i drugih prostorija koje koristi V.V. gdje je pronađena određena količina eksploziva i detonatorska kapisla.
    lik prodaje robu na cetinjskoj pijaci. ali kada se ovako sve spakuje, eto ga cetinjski bombas.
    i ovome je nadjeno oruzije u dva stana. i?

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Page 103 of 210 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113153203 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 00:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-09, 23:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 11:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 15:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •