Page 95 of 210 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #2351
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    U Danilovgradu je tuzalistvo napravilo veliku gresku. U stvari, to je bio udar na NKT i mjere koje je NKT sprovodio u to vrijeme. Cim se jednom mjere NKT sprovedu selektivno, a za to je u Dg biilo odgovorno tuzilastvo, NKT gubi autoritet. Jedino ako se u ovom slucaju postupi kao u slucaju zene Medojevica NKT ce sacuvati neki autoritet. Koje je vec ozbiljno uzdrman. Da li je tuzilastvo naucilo lekciju? Ne vjerujem. Nazalost.

  2. #2352
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    ili ce se mentalna gimnastika da se koristi ili ce da se okrenu i prave mrtvi dok ne prodje
    Hahaha. Ovo je tacan odgovor. Valjda znas kakvi smo gimnasticari, bilo bi svrha ne iskoristiti takav talenat
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  3. #2353
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

  4. #2354
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    namjerno postavljam odje, jer ne bih želio da onu drugu temu zatrpavamo politikom


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...e-koronavirusa


    U DF-u tvrde i da je "korona sve vrijeme bila u Crnoj Gori", te da građani Tutina, Sjenice i Novog Pazara "s pravom sumnjaju da je COVID-19 uvezen iz Crne Gore za vrijeme ilegalnih prelazaka granice radi kupovine garderobe za maturske večeri, svadbe i bajramske svečanosti".

    toplo se nadam da će ova prekrižena nula od partije na izborima imati što manji rezultat. kapiram da je ova odvratna izjava kojom brane vlast u Srbiji (Mandićeva čestitka SNSu sve govori) zarad finansijske pomoći koja im svih ovih godina dolazi i koja im puni džepove dok u isto vrijeme rade sve na štetu naroda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  6. #2355
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Ovo im samo donosi glasove, znamo da sve koji nisu Srbi smatraju nižim bićima, kako oni tako i njihovi glasači, unaprijed im čestitam dobar rezultat na izborima.

  7. #2356
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Него да ли је предсједник Општине Тиват приведен због кршења мјера?

  8. #2357
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    namjerno postavljam odje, jer ne bih želio da onu drugu temu zatrpavamo politikom


    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...e-koronavirusa

    toplo se nadam da će ova prekrižena nula od partije na izborima imati što manji rezultat. kapiram da je ova odvratna izjava kojom brane vlast u Srbiji (Mandićeva čestitka SNSu sve govori) zarad finansijske pomoći koja im svih ovih godina dolazi i koja im puni džepove dok u isto vrijeme rade sve na štetu naroda


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dzabe se nadas, najjaca opoziciona partija (dok je ove vlasti) ce UVIJEK biti prosrpska opcija, ako ne oni onda Demokrate. Jednostavno srpski narod hoce da glasa svoje a ne uru i sdp. Ura i sdp tu ne mogu ni da prismrde jer su gradjanske opcije (ne smarajte da su i Demokrate isto opcija kad svi znamo da nije).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #2358
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Zasto Demokrate nisu gradjanska opcija, a SDP jeste?

  10. #2359
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dzabe se nadas, najjaca opoziciona partija (dok je ove vlasti) ce UVIJEK biti prosrpska opcija, ako ne oni onda Demokrate. Jednostavno srpski narod hoce da glasa svoje a ne uru i sdp. Ura i sdp tu ne mogu ni da prismrde jer su gradjanske opcije (ne smarajte da su i Demokrate isto opcija kad svi znamo da nije).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Druze.
    Nedje 25-30% je Srba u državi ako ne i jače.
    Kako da ne budu najveća opoziciona opcija kad su drugi najveći narod ?
    One Ring to Rule them all...

  11. #2360
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    To objasni outline-u jer je njemu to cudno. Meni nije uopste


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #2361
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,937
    Thanks Thanks Given 
    3,214
    Thanks Thanks Received 
    5,608
    Thanked in
    2,271 Posts

    Default

    Dok se glasa na nacionalnoj osnovi nema ovdje srece.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  14. #2362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dzabe se nadas, najjaca opoziciona partija (dok je ove vlasti) ce UVIJEK biti prosrpska opcija, ako ne oni onda Demokrate. Jednostavno srpski narod hoce da glasa svoje a ne uru i sdp. Ura i sdp tu ne mogu ni da prismrde jer su gradjanske opcije (ne smarajte da su i Demokrate isto opcija kad svi znamo da nije).
    Dosadi vise DPS tom pricom svakoj stranoj vladi - "ili mi ili DF", iako DF ima 15% podrske.

  15. #2363
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ameba View Post
    Zasto Demokrate nisu gradjanska opcija, a SDP jeste?
    Zato što Demokrate podržavaju SPC koja je klerikalno nacionalistička organizacija, najviši funkcioneri im učestvuju na nacionalističkim skupovima (primjer Budva 2018).

    Demokrate nisu spremne jasno kritikovati nacionalizam, niti uticati na njegovo smanjenje.

    Građanska partija koja učestvuje na litijama i sponzoriše ih po društvenim mrežama?!

  16. #2364
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,582
    Thanks Thanks Given 
    3,543
    Thanks Thanks Received 
    8,584
    Thanked in
    4,636 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    To objasni outline-u jer je njemu to cudno. Meni nije uopste


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    jasan je meni procenat Srba u CG i nemam nikakav problem sa tim. ja sam samo rekao da bih volio da se DF nekako utuli. jer su partija koja forsira taj odvratni nazadni nacionalizam iz 90tih, jer ljudi iz te partije huškaju i imaju govore mržnje. jer buše opoziciju na svakom koraku. ako me što raduje jeste činjenica da su toliko puta sami sebe zeznuli u vezi crkve i da su to ljudi vidjeli. Demokrate su mi okej, smeta mi taj napadni marketing ala SNS u nekim slučajevima. ali za jedno 5 klasa su ispred ekipe iz DFa


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. #2365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Zato što Demokrate podržavaju SPC koja je klerikalno nacionalistička organizacija, najviši funkcioneri im učestvuju na nacionalističkim skupovima (primjer Budva 2018).

    Demokrate nisu spremne jasno kritikovati nacionalizam, niti uticati na njegovo smanjenje.

    Građanska partija koja učestvuje na litijama i sponzoriše ih po društvenim mrežama?!
    Ne pada mi na pamet da branim Demokrate.
    Ali zašto kritika nacionalizma mora da bude odlika građanskog ?
    Tj. Sta tačno treba da se kritikuje pošto ne razumijem.
    Sta to tačno srpski nacionalizam nažao radi CG? Osim što naravno ga koriste DF i ekipa za političke poene pa se čini da nam je to najveći problem u državi ... A nije

    Mislim da svi imaju pogrešnu percepciju sta to gradjanska opcija treba da bude.
    Svakako treba da bude inkluzivna - znači da ima mjesta za sve ali da im u političkoj agendi nije primaran nacionalizam tj nacija jezik crkva zastava već neke druge teme ekonomija ekologija itd
    Ali biti građanski ne isključuje biti i nacionalni u smislu da imaš nekog ko se bori i za interese manjina ili nacionalnih grupa samo ne na invazivan način i kontrapordiktivan kao što to radi DF

    Quote Originally Posted by outline View Post
    jasan je meni procenat Srba u CG i nemam nikakav problem sa tim. ja sam samo rekao da bih volio da se DF nekako utuli. jer su partija koja forsira taj odvratni nazadni nacionalizam iz 90tih, jer ljudi iz te partije huškaju i imaju govore mržnje. jer buše opoziciju na svakom koraku. ako me što raduje jeste činjenica da su toliko puta sami sebe zeznuli u vezi crkve i da su to ljudi vidjeli. Demokrate su mi okej, smeta mi taj napadni marketing ala SNS u nekim slučajevima. ali za jedno 5 klasa su ispred ekipe iz DFa


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Upravo je trebala to da bude uloga Demokrata - da smanji radikalizam medju Srbima i da ih na svojevrstan način emancipuje, pa tako napravi neki siri blok Srbi Crnogorci muslimani itd ali su omanuli i nijesu uspjeli da dobiju bitku sa DF-om.
    Pa su i oni počeli da se istim metodama bore za isto biračko tijelo, a izgubili su manjine i crnogorce
    Last edited by Gandalf_White; 05-07-20 at 18:58.
    One Ring to Rule them all...

  18. #2366
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by artemida View Post
    Zato što Demokrate podržavaju SPC koja je klerikalno nacionalistička organizacija, najviši funkcioneri im učestvuju na nacionalističkim skupovima (primjer Budva 2018).

    Demokrate nisu spremne jasno kritikovati nacionalizam, niti uticati na njegovo smanjenje.

    Građanska partija koja učestvuje na litijama i sponzoriše ih po društvenim mrežama?!
    Sve to sto si ti rece za Demokrate moze se reci i za SDP, samo sto oni podrzavaju negu drugu crkvu i ucestvuju na nekim drugim nacionalistickim skupovima.

    Opet, zasto ovi nisu gradjanski, a oni jesu?

  19. #2367
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Ni meni ne pada na pamet da branim Demokrate, jednostavno mi se ne sviđa njihov stil, ne vjerujem Bečićevom egu, a i prestao sam da vjerujem u floskule "Mladi i neiskvareni.". Ono što većina naših političara ne shvata je da treba da budu sluga narodu, i mislim da je Bečić definitivno u toj većini. Drugo, nije na "mladima" da vode države, jer mladi po definiciji ne mogu imati dovoljno iskustva, pa ni znanja. Na mladima je da budu idealisti - što je prirodno, čak i dobro, i vidi se i na Forumu a i u svijetu. Napadni marketing nije nikako prijatan, ali razumijem i da im je to jedini način da nekako dopru do apolitičnih ljudi i apstinenata, tako da im to ne uzimam previše za zlo.

    Ono što me jako nervira je što DPS od njihovog osnivanja pokušava da ih gurne u isti koš sa DF-om, i što je u potpunosti uspjelo što se javnog mišljenja tiče (opet, Forum kao primjer), a oni to vrlo jasno nisu. Ni djelovanje im nije takvo, ni glasači im nisu takvi, ni članovi im nisu takvi, bar ne u prosjeku. Priča o pobjedama a ne podjelama je zdrava, i jedina priča na kojoj mi u ovolikoj Crnoj Gori možemo graditi društvo. Ne volim da komentarišem litije, ali podržavanje istih nikako ne znači da je neko nacionalista. Demokrate su uvijek gurale primarno i osnovno ekonomsku priču i tu neku priču o nedjeljivosti, taj "nacionalizam" koji vi osjećate je samo lični osjećaj iskrivljen godinama i godinama čitanja DPS-ovih izjava.

    Edit: https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-samoizolacije

    Nema što, pohvale đe se pohvale zaslužuju, pa i da je samo "predstava za narod", djela su bitna.
    Last edited by LostInHollywood; 05-07-20 at 20:06.

  20. The Following User Says Thank You to LostInHollywood For This Useful Post:


  21. #2368
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Isteklo mi je vrijeme za edit, a imam osjećaj da sam dužan fusnotu. Demokrate su za 10 koplja ispred DPS-a i satelita, bar u mojim očima, kao ostatak i opozicije (koji nema npr. jednog Bulatovića u svojim redovima). Čisto da se ne pomiješaju mane koje bilo koja partija mora imati, sa doslovnim političkim, ekonomskim i moralnim skakavcima.

  22. #2369
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Ni meni ne pada na pamet da branim Demokrate, jednostavno mi se ne sviđa njihov stil, ne vjerujem Bečićevom egu, a i prestao sam da vjerujem u floskule "Mladi i neiskvareni.". Ono što većina naših političara ne shvata je da treba da budu sluga narodu, i mislim da je Bečić definitivno u toj većini. Drugo, nije na "mladima" da vode države, jer mladi po definiciji ne mogu imati dovoljno iskustva, pa ni znanja. Na mladima je da budu idealisti - što je prirodno, čak i dobro, i vidi se i na Forumu a i u svijetu. Napadni marketing nije nikako prijatan, ali razumijem i da im je to jedini način da nekako dopru do apolitičnih ljudi i apstinenata, tako da im to ne uzimam previše za zlo.

    Ono što me jako nervira je što DPS od njihovog osnivanja pokušava da ih gurne u isti koš sa DF-om, i što je u potpunosti uspjelo što se javnog mišljenja tiče (opet, Forum kao primjer), a oni to vrlo jasno nisu. Ni djelovanje im nije takvo, ni glasači im nisu takvi, ni članovi im nisu takvi, bar ne u prosjeku. Priča o pobjedama a ne podjelama je zdrava, i jedina priča na kojoj mi u ovolikoj Crnoj Gori možemo graditi društvo. Ne volim da komentarišem litije, ali podržavanje istih nikako ne znači da je neko nacionalista. Demokrate su uvijek gurale primarno i osnovno ekonomsku priču i tu neku priču o nedjeljivosti, taj "nacionalizam" koji vi osjećate je samo lični osjećaj iskrivljen godinama i godinama čitanja DPS-ovih izjava.

    Edit: https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-samoizolacije

    Nema što, pohvale đe se pohvale zaslužuju, pa i da je samo "predstava za narod", djela su bitna.
    Viđi, ono što nedje svi možda i ne razdvajamo previše su populizam i nacionalizam.
    Jer u CG i jedno i drugo imaju slične odlike.
    I nedje mislim da je to osnovni problem SVIH opozicionih partija kod nekog manje kod nekog više.

    Pisao sam o tome ovdje kad su bili predlozi mjera, pa se opozicija gađala milionima kao da su paperjasti jastuci.
    Jedni su htjeli da se svima da prosječna plata, drugi da se penzionerima doda po 50% na penziju,. Treći da se svim porodicama u državi bez obzira rade li ili ne isplati minimalna ili puna prosjecna plata (ahhahahahha), ugrubo sam tada izračunao da bi mjesečno trebalo oko 75 miliona eur ako se dobro sjećam da se isplate te porodice, što je takav Populizam da krene odmah da mi se povraća od te priče.

    Populizam je bukvalno mlaćenje kopriva tudjim kurem.

    Opozicija treba da bude konstruktivna, da predloži nesto ostvarivo, originalno, dobro za narod - što će vlast da prihvati. As simple as that.
    Ali opozicija ne zna kako i ne zna šta - jer upravo niti imaju znanja niti iskustva i to nam je nedje osnovni problem sa te građanske strane, problem sa desne strane nam je nacionalizam - i kad desničari i imaju dobre predloge niko ih ne ferma jer im je 98% priče nacionalizam a 2% sve ostalo...


    Nego odužih... Mnogo sam tužan ljudi... Mnogo tužan.

    Prije 16 godina sam došao na ovaj forum kao dijete. Politika me manje zanimala kad sam bio dijete a kasnije sve više, i prošao sam sve faze, od slijepog idealizma da će dps da ode i da je ovan put gotovo i crnogorskog nacionalizma do sada potpunog razočarenja opozicijom.

    Jedan dragi forumaš koji više nije medju nama u našim dugim privatnim prepiskama prije 5-6 godina mi je rekao najveću istinu, ali ja je tek sad kontam (i vjerujem da je zbog toga bitno iskustvo. Jer tada nisam kontao) "Doživotna opozicija ne može smijeniti doživotnu vlast, da su šta valjali smijenili bi ih do sad" - istina i kraj.

    Stvari će u CG da krenu nabolje kad dodje vrijeme poltiicke odgovornosti - pa recimo sad kada opozicja izadje na namjestene izbore i izgubi onda je odgovorno da fino lideri partija podnesu ostavke - jer nije krivica DPS-a, nije krivica naroda nego SAMO i ISKLJUČIVO krivica opozicije da po dvadeseti put izlazi na pokradene izbore i gubi a onda krivi nekog drugo.

    Znate kad ce ih podnijeti? NIKAD
    I zato ćemo još godinama gledati ista lica, jer smjene generacije nema, nama se čini da je ima,ali nema, jedne doživotne opozicionare zamijenice drugi.
    Bulatovica Mandića i Medojević zamijenice Bečić Dajković i Milačić dok i oni ne opale 3-4-5 poslanička mandata i tako u krug.

    Zato su možda ovi parlamentarni izbori dobri jer dolazi do neminovnog kraha opozicije pa ćemo onda vidjeti šta će.

    Završiću jednom anegdotom Sv. Petra Cetinjskog.
    Svake godine bi dolazili pod Ostrog gradjani kad je on tamo da postavljaju pitanja i on ima davao odgovore.
    Tako je jedne godine došla lijepa nevjesta i rekla "Imamo njivu, plodnu, navodnjavanu, đubrenu, najbolju njivu u selo... Ali njiva ni jedne godine ne rađa, ne znam šta da radimo.
    Odgovor je bio - "Promjeni sjeme".
    Sledece mu je godine došla na poklanjanje sa djetetom u naručju "

    Čini mi se da ćemo morati da promijenimo sjeme ako mislimo naprijed
    Last edited by Gandalf_White; 05-07-20 at 20:36.
    One Ring to Rule them all...

  23. #2370
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    hmmm mi imamo opoziciju ???

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  24. #2371
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Izvinjavam se sto odje ovo sve ispisah mislio sam da je tema Parlamentarni izbori
    One Ring to Rule them all...

  25. #2372
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ...
    Borba sa totalitarnim (ili 'ajde da budem pošteniji - kvazi-totalitarnim) režimom je mučna borba uzbrdo, koja nažalost ne uspijeva uvijek. Imamo ogroman problem profesionalnih političara, i odgovornost na nivou davanja ostavki je taman samo san i ja bih zaista volio da je drugačije. Demokrate su davno najstarije smjestile na začelju izborne liste, ali ni ja nisam toliko naivan da nisam vidio da je u pitanju čist marketing. Što je meni smiješno kod njih (no odužih o Demokratama, ispašće sve i svašta) je što mogu da ih vidim kako zarad marketinga rade stvari kako treba i ako uzmu vlast, što je samo korak od "radim stvari kako treba jer je tako ispravno", i daleko bolje od onoga što trenutno imamo.

    Demokratizacija društva je mukotrpan i dugačak posao, i uopšte nije čudno što si ti stigao do totalnog razočarenja u opoziciju. Nego, možda je lakše jer gledamo sa strane: Reci mi je li opozicija u Rusiji kriva što je Putin na vlasti 20+ godina, i što je sada popločao put da bude predsjednik do 2036-e? Razgradnje demokratije se uvijek radi po istom receptu, i uvijek lakše prolazi u društvima đe prave demokratije nikada nije ni bilo.

    Skokovitih promjena neće biti, revolucije su kod nas passe (i vjerovatno i bolje što jesu, razjarena rulja vrlo vjerovatno ne bira kako treba), i mislim da je od ogromne važnosti da se gura naprijed, makar po malo. A nije da stanje u opoziciji nije bolje nego prije recimo 10, 20 ili, ne ponovilo se, 30 godina.

    Edit: Izvinjavam se i ja, možemo dalje nastaviti priču u predviđenoj temi.
    Last edited by LostInHollywood; 05-07-20 at 20:57.

  26. #2373
    Join Date
    May 2018
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    30
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ameba View Post
    Sve to sto si ti rece za Demokrate moze se reci i za SDP, samo sto oni podrzavaju negu drugu crkvu i ucestvuju na nekim drugim nacionalistickim skupovima.

    Opet, zasto ovi nisu gradjanski, a oni jesu?
    SDP ne podržava ni jednu crkvu.
    Postoje pojedinci koji prisustvuju vjerovatno, ali sigurno ne u ime stranke kao što to čine Demokrate na litijama i u izdašnom pomaganju SPC i širenju svetosavlja u svakoj opštini u kojoj se dohvate vlasti.

    Nisu daleko ni Demos i URA zbog kojih sam glasao Ključ na prethodnim izborima.

  27. #2374
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    ...
    Pa su i oni počeli da se istim metodama bore za isto biračko tijelo, a izgubili su manjine i crnogorce
    Ne vidim kojim se to "istim metodima" Demokrate bore za birace. Ispada da ne smijes podrzati litije jer si onda "isti kao DF". Da je srece i nase manjinske partije bi ih podrzale, isto onako kako bi svakom iole moralnom gradjaninu valjalo podrzati Islamsku zajednicu da ova vlada hoce da oduzima dzamije i pravi "svoju" zajednicu.

  28. The Following 3 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  29. #2375
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-samoizolaciju

    Evo tuzilastvu i sudstvu prilika da dokaze svoju nezavisnost. Bas me interesuje koju ce pravnu vratolomiju sad izvest da opravdaju ovo, kao sa onim dps odbornikom u Danilovgrad
    Kusovac sproveden u karantin. Izgleda da je naucena lekcija:
    https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...-samoizolacije

Page 95 of 210 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145195 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 00:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-09, 23:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 11:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 15:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •