Page 26 of 210 FirstFirst ... 162223242526272829303676126 ... LastLast
Results 626 to 650 of 5229

Thread: Iz raznih medija [2020]

  1. #626
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ti prvo rece da su bajke, sad ne znas.
    Nesiguran si ka Veljovic oko obezbjedjivanja litija, da nije i tebe pozvala Alison da ti 'nesto objasni'?

    Znam ljude koji ih kupuju, a imas i clanak oko toga kolko oces, kao i snimaka aktivista koji biljeze ko je dolazio da glasa, al cisto sumnjam da ces se lotruditi da nadjes to, jer je to po tebi sve demokratski.
    I šta se desilo kad si prijavio policiji te ljude za koje ti znaš da kupuju lične karte?
    Imam i ja snimak gdje opozicija pjeva četničke pjesme, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da se i opozicija i njihovi mediji finansiraju iz sumnjivih izvora, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da je SPC najveća mafija na balkanu, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.

    Razmisli malo...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  2. #627
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    I šta se desilo kad si prijavio policiji te ljude za koje ti znaš da kupuju lične karte?
    Imam i ja snimak gdje opozicija pjeva četničke pjesme, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da se i opozicija i njihovi mediji finansiraju iz sumnjivih izvora, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da je SPC najveća mafija na balkanu, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.

    Razmisli malo...
    Pošto pises kao da si 20 godina bio nedje van CG i nijesi živio odje.

    Pogledaj kako oni koji su uticali na izbornu volju i osuđeni su za ta djela (kupovina ličnih itd) prošli.
    Funkcioneri koji su osudjeni dobili su unaprijeđena tj postavljeni na funkcije .

    Ostaviću ti jedan link a ti ako te zanima da se informišes guglaj

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tala-odbornica

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  3. #628
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pošto pises kao da si 20 godina bio nedje van CG i nijesi živio odje.

    Pogledaj kako oni koji su uticali na izbornu volju i osuđeni su za ta djela (kupovina ličnih itd) prošli.
    Funkcioneri koji su osudjeni dobili su unaprijeđena tj postavljeni na funkcije .

    Ostaviću ti jedan link a ti ako te zanima da se informišes guglaj

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tala-odbornica

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Afera snimak, a ne nego šverc cigareta... kuku, ajde dobro, ok...

    Osuđena je, dobila uslovnu, i? Što si htio reći? Kakav je ovo moralni pokazatelj? Kakvi su bili rezultati izbora poslije ove `afere`? Koliko je ljudi izašlo na ulice?
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  4. #629
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    I šta se desilo kad si prijavio policiji te ljude za koje ti znaš da kupuju lične karte?
    Imam i ja snimak gdje opozicija pjeva četničke pjesme, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da se i opozicija i njihovi mediji finansiraju iz sumnjivih izvora, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.
    Imam i ja dokaze da je SPC najveća mafija na balkanu, pa ne služi ni tebi ni meni, nego narodu, koji sam bira.

    Razmisli malo...

    Oces to mrtav ozbiljan da uporedis sto neko pjeva cetnicke (ili bilo kakve druge) pjesme i uticanje na izbornu volju glasaca?

    Druze, shvatas li ti da su sve institucije u drzavi zaposjednute i da se ucjenjuju ljudi da glasaju vlast na svakim izborima?
    Jos nine donesen novi izborni zakon iako EU vec dugo insistira na njemu.
    Nego, sta se desilo kad si u policiju otisa sa tim silnim dokazima i prijavio te ljude i organizacije o kojima oricas?
    Forever young, i want to be forever young

  5. #630
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    OO DrPS Niksic ponovo dominira.
    Pa veli 'DPS Niksic zahvalila je studentkinji iz Novog Sada Bojani zbog statusa koji je objavila na drustvenoj mrezi Fejsbuk'.

    Xaxaxa, ugusicu se, ao ja stvarno mislim da se neko infiltrira u njihovu ekipu za drustvene mreze, jer da neko ovako nesvjesno
    sam sebi pljaska samare, to nmg da vjerujem, jer treba da si bas teski degenerik za to.


    Forever young, i want to be forever young

  6. #631
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Što ovo troluje Veljović litije, oće da obezbjeđuje, neće da obezbjeđuje? Ko tu koga čime ucjenjuje?

    Kako Marković zove na dijalog te crkvu, te svakog živog, a izgleda nešto nema zainteresovanih.

    Kako se ovđe blefira i vade se neki aduti iza uveta ovo je show.

  7. #632
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Cus ko, opalila mu ambasadorka Alison par vaspitnih, pa od price 'necemo obezbjedjivati litije, nisam dostupan do kraja nedelje', dodjosmo do 'ipak cemo obezbjedjivati litije, momentalno sam dostupan.'


    Last edited by technus; 06-02-20 at 21:31.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #633
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    A nijesam to u toku.

  9. #634
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Evo se neko i od domacih/regionalnih medija napokon sjetio da objavi.
    Nastavlja se samaranje, puca sa svih strana.

    I onda mi dodju pojedini da komentarisu kako treba da se vjeruje u ocjene ustavnog suda, koji sluzi da odobri svaku neustavnu odredbu koja sluzi partiji.



    GRECO: Sudski savjet Crne Gore nije nezavistan od političkog uticaja
    prije 3 sata
    Jasna Vukićević Predrag Tomović

    Vesna Medenica (lijevo), koja je na poziciji predsjednice Vrhovnog suda Crne Gore posljednjih deset godina, nije komentarisala ocjene tijela Savjeta Evrope.
    Podijelite
    Pogledajte komentare

    Antikorupcijsko tijelo Savjeta Evrope GRECO (Group of States Against Corruption) objavilo je izvještaj u kojem između ostalog upozorava da je alarmantno što nema napretka u sastavu i nezavisnosti Sudskog savjeta.

    U tom tijelu Savjeta Evrope zabrinuti su zbog prošlogodišnje odluke Sudskog savjeta da ponovno naimenuje pet predsjednika crnogorskih sudova na najmanje treći mandat, što nije u skladu s GRECO preporukama.

    "Glavni izazov na koji preostaje da se odgovori odnosi se na nezavisnost Sudskog savjeta. Preporuka GRECO koje se odnosi na njegov sastav, a koji bi trebao da čine većina sudija izabranih od strane njihovih kolega, za sada nije primijenjena. Preostaje i pitanje imenovanja nesudskih članova u Sudskom savjetu i kriterijum odabira koji nije definisan, kako je to preporučio GRECO", ocjenjuje za Radio Slobodna Evropa (RSE) ekspert iz GRECO Sekretarijata Stephane Leyenberger.

    "Takođe, imamo pitanje izbjegavanja koncentracije moći što ostaje teškoća u odnosu na ono što GRECO očekuje od ovog Sudskog savjeta. Možemo vidjeti da ponovno imenovanje nekoliko predsjednika sudova, uključujući predsjednika Vrhovnog suda, ostaje kao problem u odnosu na zahtjeve da se izbjegne koncentracija moći", kaže Leyenberger.

    Problematični izbori sudija
    Iz Sudskog savjeta i kabineta predsjednice Vrhovnog suda Vesne Medenice RSE nije dobio komentar na ocjene GRECO da je alarmantna činjenica da u Crnoj Gori ne postoji napredak kada su u pitanju sastav i nezavisnost Sudskog savjeta, kao ni u pogledu revidiranja disciplinskog okvira za sudije.

    Takođe, komentar nijesmo dobili ni na to što GRECO u svom izvještaju problematizuje ponovni izbor za pet predsjednika sudova uključujući i treći mandat predsjednice Vrhovnog suda Crne Gore.

    Sadašnja predsjednica Vrhovnog suda Vesna Medenica (na fotografiji) se kandidovala i treći put za istu funkciju
    PROČITAJTE I OVO:
    Put crnogorske predsjednice sudova ka doživotnom mandatu
    Tea Gorjanc Prelević iz Akcije za ljudska prava (HRA) za RSE kaže da je evidentno da Crna Gora nije primijenila preporuku GRECO da ojača nezavisnost Sudskog savjeta i da ograniči prekomjernu koncentraciju ovlašćenja u pravosuđu.

    "Od toga nije urađeno ništa. Naprotiv, po cijenu kršenja zakona i Ustava Crne Gore je učinjeno da pet predsjednika sudova ostanu na tim funkcijama, dvojica čak u šestom i osmom mandatu, a predsjednica Vrhovnog suda u trećem. Najnoviji hit sada je skandalozno izmišljanje funkcije predsjedavajućeg sudije u Ustavnom sudu da bi se nekadašnja predsjednica tog suda Desanka Lopičić koja po Ustavu to više ne može da bude, vratila na istu funkciju", kaže Gorjanc Prelević.

    Podgorica
    PROČITAJTE I OVO:
    Afera 'Stanovi' pod lupu Brisela
    Dejan Milovac iz Mreže za afirmaciju nevladinog sektora (MANS) kaže za RSE da GRECO, Evropska komisija ali i drugi međunarodni faktori pomno prate da li Crna Gora ispunjava ono što su preduslovi za evropske i evroatlantske integracije. Dodaje da se čini da na tim adresama mnogo bolje vide šta se dešava u pravosuđu od onih institucija u Crnoj Gori čiji je to posao:

    "U prvom redu to je posao Ustavnog suda i Ministarstva pravde i svih drugih institucija koje su bile zadužene da predsjednica Vrhovnog suda Vesna Medenica, kako primjećuje i GRECO na toj funkciji ne bude evo već 10 godina, iako se nama koji živimo u Crnoj Gori i koji imamo iskustva sa njenim odlukama, njen boravak na toj funkciji čini mnogo dužim. Bez obzira na kreativna tumačenja njenog izbora ona je po treći put izabrana na tu funkciju, što je protivustavno", ocjenjuje Milovac konstatujući da je pravosudni sistem paralisan a Crna Gora sve više poprima obilježja zarobljene države.

    "Izvještaj GRECO ukazuje na to da i dalje postoji evidentan uticaj politike i drugih struktura na nosioce pravosudnih funkcija. Vidjeli smo nedavno da na pravosuđe uticaj vrši i sama Vlada kroz kreditne programe kroz koje sudije stavlja u finansijski zavistan položaj od vlasti. Smatram da dalje reforme pravosuđa i implementacija svega onoga što su zahtjevi iz poglavlja 23 i 24 (vladavina prava, borba protiv korupcije i kriminala), u stvari zavise od toga dokle ćemo mi da gledamo Medenicu i slične kadrove na čelu sudova kao i Sudskog savjeta", navodi Milovac.


    GRECO preporuke
    GRECO je u najnovijem izvještaju preporučio dodatne mjere za jačanje nezavisnosti Sudskog savjeta a protiv političkog uticaja. Između ostalog, preporučuju ukidanje učešća ministra pravde u Savjetu kao i da najmanje polovina članstva Savjeta bude sastavljena od sudija koje biraju njihove kolege.

    Tea Gorjanc Prelević ipak smatra da u dogledno vrijeme nije izvjesno "oslobađanje" crnogorskog pravosuđa od političkog uticaja:

    "Mislim da je očigledno da je u godini u kojoj Crnu Goru očekuju parlamentarni izbori vlastima neophodno da na rukovodećim funkcijama u sudstvu budu provjereni kadrovi, odani izvršnoj vlasti i tu na žalost ni preporuke ni kritike uglednog međunarodnog tijela kao što je GRECO nemaju nikakvog uticaja", zaključuje Gorjanc Prelević.

    U analizi četvrte runde evaluacije GRECO konstatuje da je Crna Gora na zadovoljavajući način realizovala osam od jedanaest preporuka o sprečavanju korupcije u odnosu na članove parlamenta, sudije i tužitelje.

    Dr Jessie Barton Hronešová
    PROČITAJTE I OVO:
    Barton Hronešová: Od problema u EU profitiraju i autoritarni balkanski lideri
    Evropska komisija o crnogorskom pravosuđu
    Evropska komisija je u Radnom dokumentu o stanju u poglavljima 23 i 24 o vladavini prava, reformi pravosuđa i borbi protiv korupcije, koji je objavljen u novembru 2019. godine takođe iskazala zabrinutost zbog ponovnog naimenovanja predsjednice Vrhovnog suda na treći mandat, uprkos ustavnom ograničenju na dva mandata.

    Komisija je zabrinuta i zbog ponovnog naimenovanja predsjednika sudova koji su već imali maksimalna dva mandata utvrđena Zakonom o Sudskom savetu iz 2015. godine.

    Ocjenjeno je kao veoma važno da Crna Gora ne preokrene ranije dostignuća u reformi pravosuđa i da nastavi da dalje razvija dosadašnje rezultate, posebno u borbi protiv korupcije, a istovremeno osiguravajući istinsku nezavisnost svih relevantnih institucija
    Last edited by technus; 06-02-20 at 22:40.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #635
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Đukanović: Reći ćemo ko se brutalno obračunava s Crnom Gorom da bi nastavio da zloupotrebljava imovinu

    20:11 20:11
    Izvor: CdM
    Ajd sa srecom ..
    Da vidimo sto je u pitanju…
    Spekulacija je preko glave I nikome u interesu.

    Hvala Lepo

  11. #636
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,235
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,520
    Thanked in
    757 Posts

    Default

    I ja jedva cekam da nam kaze. Ipak je Milo jedini dovoljno ozbiljan i posten da kaze pravu istinu. Poznat je po tome, po istini i pravdi...

    Nego, mene malo zabrinjava originalna formulacija te njegove najave, koja glasi: "Vjerujem da ćemo narednih dana predočiti crnogorskoj javnosti ko je zapravo taj ko se brutalno obračunava s Crom Gorom da bi nastavio da zloupotrebljava imovinu".

    Dakle, jasno je kao dan da govori o crkvi. To i ponavljaju non-stop, i prije i nakon donosenja zakona. Crkva zloupotrebljava imovinu, crkva ovo, crkva ono... Ali posto ocigledno to sto stalno ponavljaju nije dovoljno, gospodar je sada najavio da ce u narednim danima predociti crnogorskoj javnosti.. Ovim se misli na konkretan dogadjaj. Nije slucajno sto je Veljovic htio da odbije zastitu litijasa. Neka sabotaza ce se desiti, neki zvek pripremaju, samo ostaje da vidimo na sta ce to liciti...


  12. #637
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Oni su se izgleda dogovorili svima po 30% pa će sad da slome litije.

  13. #638
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Opet spekulacije?
    Ja bih ipak da napokon dobijemo informaciju.. a komentarisacemo nakon toga.
    Mi smo ipak obicni gradjani CG i nemamo info osim one koje plasiraju mediji (znamo kakvi su mediji uopste), a ja im ionako nista ne vjerujem...

    Poceli smo odbrojavanje…
    Cekamo.

    Hvala Lepo

  14. #639
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne zna se ko je gori

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  15. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  16. #640
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default Iz raznih medija [2020]

    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Prođe nam život dok Bog - Allah - Istorija - kokain presude Milu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  18. #642
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,413
    Thanks Thanks Given 
    14,881
    Thanks Thanks Received 
    4,176
    Thanked in
    2,110 Posts

    Default

    E ovaj put je gotov :-D :-D

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  19. #643
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E zamisli kad može čak i RTCG da te demantuje http://www.rtcg.me/vijesti/politika/...cne-karte.html

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Je li sad ima 19 godina đevojka ili je tada imala ?
    Ovo prvo mi je nadrealno , da dijete od 15-16 godina kupuje lične karte.
    Pakao.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  20. #644
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Je li sad ima 19 godina đevojka ili je tada imala ?
    Ovo prvo mi je nadrealno , da dijete od 15-16 godina kupuje lične karte.
    Pakao.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Ovo je tekst iz 2017.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  21. #645
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Nije mi nikad bio jasan ovaj sistem sa kupovinom ličnih karata, ajde da ti uzme sva identifikaciona dokumenta, ali što ćemo s pasošem ili vozačkom dozvolom? (za vozačku nisam siguran može li ovdje, znam da je u Srbiji prije moglo)
    War. War never changes.

  22. #646
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Imala tada 19.
    Forever young, i want to be forever young

  23. #647
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,996
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nije mi nikad bio jasan ovaj sistem sa kupovinom ličnih karata, ajde da ti uzme sva identifikaciona dokumenta, ali što ćemo s pasošem ili vozačkom dozvolom? (za vozačku nisam siguran može li ovdje, znam da je u Srbiji prije moglo)
    Pa cuo si da su kupovine licnih karata bajke.

    Nedje sam odje pisao da je prije par godina, opstinski izbori ili nesto na vecem nivou, mjesto Drac (kod O.S. 21. Maj) - lik iz komisije ustaje sa stola, otvara vrata iza sebe kad na zidu uokvirena Milova slika.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  24. #648
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,760
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    4,662
    Thanked in
    2,485 Posts

    Default

    Xaxaxa, kad Aktuelno kaze, da mu vjerujemo.


    Forever young, i want to be forever young

  25. #649
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    IN4S i Mitropolija dominiraju sa svojim arsenalom kletvi. Neko se krije iza drzave a neko iza krsta i vjere da opravda svoja djelovanja i da se ne vide prava lica a narod cuti da ga ne stigne kazna ili od "Boga" ili od "Drzave".

    https://in4s.net/opomena-svetog-vasi...orio/?lang=lat

  26. #650
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Kakve veze ima Mitropolija sa tekstom u in4s...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  27. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


Page 26 of 210 FirstFirst ... 162223242526272829303676126 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ministar sporta i medija ???
    By gatsbyy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 18-04-10, 00:26
  2. Ministarstvo kulture, sporta i medija tuži Ford
    By gatsbyy in forum Sve i svašta
    Replies: 4
    Last Post: 28-01-09, 23:07
  3. Kuda ovo vodi-opet napad na predstavnike medija!
    By Matadorr in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 364
    Last Post: 20-09-07, 11:29
  4. Etika medija kao filozofska refleksija
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 39
    Last Post: 07-07-05, 15:38
  5. uticaj pop kulture i medija na formiranje svijesti u CG
    By LoVeRmAn_pG in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 23-02-05, 14:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •