Page 53 of 497 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #1301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    U brisanju postova ste i najbolji samo nastavite tako:mad:
    Brisu se iskljucivo postovi koji nemaju dodirnih tacaka sa nazovom ovog topica - jednostavno se gubi smisao. Postoji dovoljno prostora na ovom portalu da otvoramo nove topice i krenemo sa postovima .

  2. #1302
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    jel postoji neko logichno objashnjenje zashto mi i danas puca veza ? hvala!
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  3. #1303
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Ko, kada, gdje pljuje po userima?
    A oni prekidi po vezama ? Normalni su radovi u sred ljetnje sezone pa parice zastekaju ? A sad po bontonu gledamo ko pljuje dje pljuje ? Da ne treba sad pisati po pm ?
    Ili e-mail adresama ? Ili slucajno telefonirati ? Znate ova optika do podgorice prolazi kroz mnoge planine i ponornice, pa se previse pokvasila pa ne mogu dobit....
    Je li zato Steka ADSL u koliko toliko veeeelikoj Crnoj Gori ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  4. #1304
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Iako ne dobih odgovor od botova na pitanje moram se pohvalit da mi nije pukla veza sinoc za duvno cudo
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  5. #1305
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Brisu se iskljucivo postovi koji nemaju dodirnih tacaka sa nazovom ovog topica - jednostavno se gubi smisao. Postoji dovoljno prostora na ovom portalu da otvoramo nove topice i krenemo sa postovima .
    Pa onda predlazem da se postovi brisu temeljno, jer vecina ne da nema veze sa topikom, nego nema veze ni sa mozgom.

  6. #1306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Pa onda predlazem da se postovi brisu temeljno, jer vecina ne da nema veze sa topikom, nego nema veze ni sa mozgom.
    hvala na sugestiji

  7. #1307
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da se vas dvojica nedje nadjete da malo popricate... pogledate se u oci i poljubite se, ali stidljivo onako? ipak 2 usamljena kauboja u drustvu koje vas ne shvata... zajebano je to...

    Hoce li mi neko od vas dvojice vratit mailove(za koje posiljaoci ni ne znaju da nisu stigli), ili obezbjedit drugu konekciju kad adsl zasteka?

    Nece a? onda stfu!

  8. #1308
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Prateci ovaj tvoj briljantni zakljucak onda nijedan tvoj post ne bi trebao da se nalazi na ovaj topik :mrgreen:
    OMG kako ljudi nisko padaju sto je ovo
    A vidis li da je jedan od ponosnih pocasnih T-com:ENG "montazera", pa smo ga malo cacnuli dje ne treba... a procitao je i malog princa prije 10 godina pa misli da je mnogo pametan.

    Ja stvarno nisam nasilan covjek, ali(ponavljam se vec) bih volio da takve osobe licno dodju da mi kazu u oci da sam brav sto se zalim... bas da vidim sto bi ostalo od njih...

    e pa smijesno...

  9. #1309
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,624
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Misli na sve vas koji se pravite ludi ovdje svaki dan a odgovor napisete jednom u nedelju dana i sto je nagore ne odgovorite ni na jedno postavljeno pitanje nego samo date neki "pametan" odgovor a pitanja ostaju neodgovorena... Ima li neko od vas obraza uopste!??
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #1310
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Da ne povjerujes, ali se apsolutno slazem sa tobom!
    I treba da se slazes Po prvi put nesto valjano i ti da reces
    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Moji su suvisni zbog off topic-a, a vecina drugih zbog gluposti i nevaspitanih komentara. I off topic-a, naravno!
    Pa upravo tvoji su offtopic i nekulturni da ne recem glupi. Opet samoga sebe pokopavas covjece
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  11. #1311
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Pa onda predlazem da se postovi brisu temeljno, jer vecina ne da nema veze sa topikom, nego nema veze ni sa mozgom.
    pozivam admine da reaguju, jer je ovo direktno vrijedjanje korisnika ADSL-a na ovom forumu
    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    hvala na sugestiji
    milo mi je da kad NAS neko vrijedja, postovi se ne brisu, no se jos zahvaljujete, al coce kad vas i vasu firmu neko napadne, onda se pozivate na pravila i bla bla :ass:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #1312
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa ovako......danas je adsl toliko brz da ja nemam rijechi ..... posrani mail ne mogu da posaljem jer mi otvara strane po 5 min...... No dobro ova vrucina je udarila, vjerovatno za adsl treba neka optimalna temperatura da bi radio...i optimalno vrijeme umjerno suncano, bez oblaka.

    Ova stavka bi trebala da im stoji u ugovorima da se mi ne bismo sjekirali oko adsl-a...nego lijepo kad je kisha izgasis adsl, kad je vrucina isto tako, kad zagrmi, kad zarosi malo....kad naidju oblaci se preporucuje da se izgasi, a kad temperature predje 30 stepeni je gasenje obavezno. PIH!!!!!
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  13. #1313
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    E pa ovako......danas je adsl toliko brz da ja nemam rijechi ..... posrani mail ne mogu da posaljem jer mi otvara strane po 5 min...... No dobro ova vrucina je udarila, vjerovatno za adsl treba neka optimalna temperatura da bi radio...i optimalno vrijeme umjerno suncano, bez oblaka.
    Brzina ne zavisi od vremenskih uslova i polozaja zvijezda, suprotno uvrijezenom misljenju stanovnika ovog foruma.

  14. #1314
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,305
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,624
    Thanked in
    2,435 Posts

    Default

    Ma to je isti lik, iskompeksiran je pa prica sam sa sobom jer je to jedini nacin da od "nekoga" ima podrsku... Pffffffff!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #1315
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je on bash ovako sladak, providno sladak...... kako li njemu radi adsl ili barem jednom od njih dvojice :mrgreen:
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  16. #1316
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nisko ste vi svi pali kad se odje prepravljate sa momcima koji rade svoj posao, to sto mogu , to vam je isto ko da konduktera o jadu zabavljate shto ne valja voz i kani, a iza toga stoji pocev od drzave preko 100 clanova upravnog odbora do ljudi na odrzavanju , i td itd itd ...... ugasite fino svi te usluge i kraj masovno se otarasite toga i mirni ste ko ja kad shto treba tu je posao, za toliko iliti gprs evo sad 3g i sl, wireless koji se nadje s vremena na vrijeme i to je to
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #1317
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sparco zamisi meni treba brza veza...... i placam redovno brzu vezu...oni nam salju obavjestenja retroaktivno da im nesto nece raditi ......jedino sto azurno rade je da ako ne platish rachune u roku, iskljuche..... tu su veoma brzi.

    Ja za svoje pare hocu ono sto meni nude u ugovoru, a oni su 10 dio toga ispostovali.....Njihov problem neka nabave bolju opremu,a ne neko kinesko ****** koje cim zagrmi prijatno sa adsl-om. Mi njima placamo za usluge kao da imaju najbolju tehniku u univerzimu, shodno tome nek je nabave. I na kraju krajeva sto mene briga sele li oni opremu ovamo ili onamo ... Posao zbog toga ne treba i ne smije da trpi.

    Bas me zanima kad tebi dodje stranka kazes li joj ...."E, izvinite trebam ove kutije i ovu opremu da preselim nedje.....pa cu vam to zavrsiti kad nadjem slobodnog vremena" . Rekla bi ti prijatno naci cemo neku drugu banku...

    Cudo je monopol.... i oni su svjestni toga, da mi zavismo od njih, pa ih boli ***** za svoje korisnike.
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  18. #1318
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    nisko ste vi svi pali kad se odje prepravljate sa momcima koji rade svoj posao, to sto mogu , to vam je isto ko da konduktera o jadu zabavljate shto ne valja voz i kani, a iza toga stoji pocev od drzave preko 100 clanova upravnog odbora do ljudi na odrzavanju , i td itd itd ...... ugasite fino svi te usluge i kraj masovno se otarasite toga i mirni ste ko ja kad shto treba tu je posao, za toliko iliti gprs evo sad 3g i sl, wireless koji se nadje s vremena na vrijeme i to je to
    nasi kondukteri te sigurno ne bi ubjedjivali da imamo najbolju zeljeznicu u Jevropi, da vozovi nikad ne kasne, da se mashine ne kvare i ne bi ti pricali da smo najjeftiniji na svijet (mozda nasa zeljeznica jeste jeftina, ali nas ADSL svakako nije)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #1319
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa ja kazem ugasite sve to i mora ce se promijeniti kad pocnu ljudi masovno da napustaju, isto ko kod nas ja utnem provizije ti krenes u drugu banku ja ih odma skidam smanjume i svashta jos neshto , a btw nadjite mi to shto danas nije kinesko heheheheheh ) kad pocnete da gasite racune i sve , onda odete kod direktora i obrazlozite zashto i sredjena prica, ja govorim iz iskustva ,i ja jos cuvam kopiju ugovora samo zbog jedne stvari, potpise se momak od 18 godina na mjestu dje stoji inzenjer hehehehe zvek to sam cuvao zbog sastanka sa direktorima da ne bude da pricam u prazno,
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #1320
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MaJLeNa View Post
    Aj vozi strucnjache, okreni josh jednom taj ringishpil u svojoj glavi..... I da, da si malcice pazljivije prochitao moj post mozda bi i shvatio da su vremenski uslovi upotrijebljeni da se izrazi ironija...Nego o chemu ja to zaboga pricam, IRONIJA, ma to je vjerovatno strano tvojoj percepciji i imaginaciji.
    Ironija ometa konstruktivnu pricu! Ako imas dojam da ti je adsl spor, izmjeri brzinu. I isprobaj na drugom racunaru. Ako nemas, mozes pozajmiti laptop od verbalnog bizmismena, na primjer. Pa ako utvrdis da se desava ista stvar, obrati se nadleznom organu.

  21. #1321
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a tvoja pricha je KONSTRUKTIVNA ? hahahahahahahahahaha ODLICHAN VIC! daj josh koji

    nego...

    jedan od vas dvojice zastupnika opet pitanje:

    ZASHTO MI I DANAS PUCA VEZA? ZA JUCHE MI NISTE ODGOVORILI!!!

    ZNACHI PONAVLJAM: ZASHTO MI I DANAS PUCA VEZA I ZASHTO MI JE JUCHE PUCALA VEZA ???
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  22. #1322
    Join Date
    May 2006
    Location
    Split
    Posts
    1,542
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Ironija ometa konstruktivnu pricu! Ako imas dojam da ti je adsl spor, izmjeri brzinu. I isprobaj na drugom racunaru. Ako nemas, mozes pozajmiti laptop od verbalnog bizmismena, na primjer. Pa ako utvrdis da se desava ista stvar, obrati se nadleznom organu.
    ti ocigledno nemas problema sa adsl pa mi nije jasno sta u stvari radis na ovom pdf
    jedino objasnjenje koje mi pada na pamet je da radis u t-com(atoza)
    pa ti dosadno a odje uvijek ima problema koji su za nase strucnjake nerjesivi ili se rjesavaju restartom nosanjem modema i sl glupostima znaci nigdje konstruktivnog rjesenja a vjerujmi najmanji problem su korisnici nevalja t-com(atoza) sto non stop dokazujete bilo radovima bilo izjavama a gore pomenute strucnjake nemogu da nespomenem

    usli ste u ovaj posao onako na foru sa bogami dobrim imenom ali sa losim namjerama jer za ovaj period dok ste odje niste nista uradili na bolje a dobar kolac uzimate

    ali zar nebi bilo posteno reci da neke probleme nemozete da rijesite pa da batalimo svu ovu pricu koja se vodi vec duze vrijeme
    i da cekamo neko bolje vrijeme


    da nezaboravim pozdravite najzaposlenije ljude podrska:trashcom:

    ubisese od rada:hammer::trashcom:

  23. #1323
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Negdje usput u zivotu je izgubio smisao za humor, osjecaj za ironiju i ono najvaznije svoj stav...pa sad misli glavom svojih sefova iz T-coma
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  24. #1324
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    helpdesk

    kad vec imas vremena da brises postove ONDA IMAS I VREMENA da mi odgovoris
    zato mi ODGOVORI
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  25. #1325
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahaahahahahahaha sta je ovo ljudiii mojii.....helpdesk,helpdesica jos im fali helpdeshcic...

    T-com se pretvori u cirkus, a i forum izgleda! :mad:
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

Page 53 of 497 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •