Page 51 of 497 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast
Results 1,251 to 1,275 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #1251
    Join Date
    May 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    794
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vama je super.... ja pokusavam da se ubacim pola sata(jednostavno nece) i konacno uspijem i nakon 10min mi pukne veza, i onda opet nakon pola sata uspijem i opet......i tako zadnjih 5 dana....tako da.....sta reci....i jos sto mi je brzina konstantno duplo manja......i tako...

  2. #1252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branee View Post
    Sad kad je sve proradilo, sad ce da dodje odje i da pita: Sto se desilo kad sve radi ?
    U pravu ste helpdesk je krenuo da pise post (... da postoje problemi sa autorizacijom servisa: ADSL, mail, Moj T-Com..., da obavjestenje nije postavljeno/istaknuto na predvidjenom mjestu,...). Problemi su sada rijeseni i nadamo se (imamo uvjeravanja) da se vise nece ponavljati.

  3. #1253
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    ^ To je to... Samo umijete da se javite kad su problemi rijeseni a kad se postavljaju pitanja onda samo kulirate i brisete ono sto vam se ne svidja... Pa ne svidjate se ni vi meni! [treba li da vas obrisem?] Pih! :mad:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #1254
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Kotor
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala na lijepom odgovoru helpdesk!

  5. #1255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    ^ To je to... Samo umijete da se javite kad su problemi rijeseni a kad se postavljaju pitanja onda samo kulirate i brisete ono sto vam se ne svidja... Pa ne svidjate se ni vi meni! [treba li da vas obrisem?] Pih! :mad:
    Kuliranja, brisanja, .. .ili cega vec nije bilo! Jos jednom, izvinjavamo se korisnicima zbog problema koji su bili u toku dana.

  6. #1256
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    ^ Jesi li ti normalan covjece!?? Nije bilo kuliranja a mi ovdje 2 dana postavljamo pitanja na koje nije nijednom odgovoreno vec ste se samo javili kada je sve bilo rijeseno... Nije bilo brisanja? Pa jeste li brisali i izmijenjivali poruke??? Sta se pravite ludi kao da smo pali s'Marska... Svasta!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #1257
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ljudi, ajmo da tuzimo telekom ocete li! dako se dozovu malo pameti!!!
    ja sam razgovarao sa nekoliko advokata i svi su mi rekli STO VISE TUZBI da se podnese ali ne kolektivno, nego posebno, jedna za drugom i to istog dana! svako pokretanje spora je 100 keka koje placa telekom, naravno kad izgubi spor! dodajte sudske troskove na to i dodajte odshtete... MASHALA po telekomu, ka po pranju PLJAS PLJAS!!!
    sve sto je potrebno korisnicima od dokaza je to da telekom KRSHI UGOVOR. a koliko se meni chini, takvih korisnika je lako naci bar 50!

    p.s. EO CHEKAM POPISHANU VEZU DAKO POSTUJEM OVO...
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  8. #1258
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Racunaj na mene.. sto nas je vise, to bolje..

  9. #1259
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neki pomenuse milionske bizmise i vremenske zone, pa ne mogu da se uzdrzim a da ne primijetim sljedece: Kada je kod nas ponoc, u Sjevernoj Americi je izmedju 15 i 18h. A u to vrijeme su zice usijane od poslovnih razgovora izmedju Evrope i Amerike! Narocito petak na subotu, to je ludiloooooooo! Cudom se ne mogu nacudit kako je nekom palo na pamet da rabota u to vrijeme i omete one koji mailom i skypom mlate te zelene dolare na kila…a placaju 25 eura za ADSL…Sto je taj euro velik kao kuca!!! Sa tolike hrpe zelembaca se nece osjetit ako uzmete jednu iznajmljenu liniju, zlu ne trebalo, kad zasteka adsl…ili obratno.

  10. #1260
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,954
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,668
    Thanked in
    946 Posts

    Default

    zadnaj 2 dana mi se desi da po pola sata mi provjerava user i pass i na kraju ništa i sve tako... ili da sam konektovan a nece ni da pinguje ni da otvori stranicu...

  11. #1261
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Racunaj na mene.. sto nas je vise, to bolje..
    I ja sam tu! :ass:
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #1262
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Neki pomenuse milionske bizmise i vremenske zone, pa ne mogu da se uzdrzim a da ne primijetim sljedece: Kada je kod nas ponoc, u Sjevernoj Americi je izmedju 15 i 18h. A u to vrijeme su zice usijane od poslovnih razgovora izmedju Evrope i Amerike! Narocito petak na subotu, to je ludiloooooooo! Cudom se ne mogu nacudit kako je nekom palo na pamet da rabota u to vrijeme i omete one koji mailom i skypom mlate te zelene dolare na kila…a placaju 25 eura za ADSL…Sto je taj euro velik kao kuca!!! Sa tolike hrpe zelembaca se nece osjetit ako uzmete jednu iznajmljenu liniju, zlu ne trebalo, kad zasteka adsl…ili obratno.
    kako nekom nije dosadno da skuplja banove :blah: Eto, sad nam i iznajmjljena linija treba, a vjerovatno i nas licni i personalni mail server (jer vas ne radi ), i onda komunikacija moze da pocne Prvo se korisnici guraju sa dial upa na ADSL, a sad sa ADSLa na iznajmljene linije
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  13. #1263
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,352
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    3,987
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Neki pomenuse milionske bizmise i vremenske zone, pa ne mogu da se uzdrzim a da ne primijetim sljedece: Kada je kod nas ponoc, u Sjevernoj Americi je izmedju 15 i 18h. A u to vrijeme su zice usijane od poslovnih razgovora izmedju Evrope i Amerike! Narocito petak na subotu, to je ludiloooooooo! Cudom se ne mogu nacudit kako je nekom palo na pamet da rabota u to vrijeme i omete one koji mailom i skypom mlate te zelene dolare na kila…a placaju 25 eura za ADSL…Sto je taj euro velik kao kuca!!! Sa tolike hrpe zelembaca se nece osjetit ako uzmete jednu iznajmljenu liniju, zlu ne trebalo, kad zasteka adsl…ili obratno.
    Prvi post i tako cccc
    A reklo bi se da si zelen mashala...
    I sto velis iznajmljena linija ce nas spasit?
    Oce oce taman radi kao ADSL. Bajno.
    Aj sad nakupi jos koji post
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #1264
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Neki pomenuse milionske bizmise i vremenske zone, pa ne mogu da se uzdrzim a da ne primijetim sljedece: Kada je kod nas ponoc, u Sjevernoj Americi je izmedju 15 i 18h. A u to vrijeme su zice usijane od poslovnih razgovora izmedju Evrope i Amerike! Narocito petak na subotu, to je ludiloooooooo! Cudom se ne mogu nacudit kako je nekom palo na pamet da rabota u to vrijeme i omete one koji mailom i skypom mlate te zelene dolare na kila…a placaju 25 eura za ADSL…Sto je taj euro velik kao kuca!!! Sa tolike hrpe zelembaca se nece osjetit ako uzmete jednu iznajmljenu liniju, zlu ne trebalo, kad zasteka adsl…ili obratno.
    Ovo treba da je zajebancija je li? ili neko ko mora da registruje novi handle da bi iznjeo svoj stav... isto ka onaj 123456 sto je palamudio i branio t-com ka da mu je djedovina...

    Ljudi gube novce koji su itekako realni, a ti si se nasao da ispadas pametan... sto se fino ne predstavis pa dodjes da mi kazes u lice da uzmem iznajmljenu liniju?

  15. #1265
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Neki pomenuse milionske bizmise i vremenske zone, pa ne mogu da se uzdrzim a da ne primijetim sljedece: Kada je kod nas ponoc, u Sjevernoj Americi je izmedju 15 i 18h. A u to vrijeme su zice usijane od poslovnih razgovora izmedju Evrope i Amerike! Narocito petak na subotu, to je ludiloooooooo! Cudom se ne mogu nacudit kako je nekom palo na pamet da rabota u to vrijeme i omete one koji mailom i skypom mlate te zelene dolare na kila…a placaju 25 eura za ADSL…Sto je taj euro velik kao kuca!!! Sa tolike hrpe zelembaca se nece osjetit ako uzmete jednu iznajmljenu liniju, zlu ne trebalo, kad zasteka adsl…ili obratno.
    1, 2, 3 :
    ISDN - kad se prvi put u toku dana konektujes preko ISDN-a, nikad iz prve se ne povezuje nego treba tri - cetiri puta da uradi ono verifying user name and password - ISDN kosta, vrijeme kosta, dodatni ISDN modem je kostao jer Santis puca sa svim revizijama kao ISDN USB modem, i nema drajver za Vistu - OVO JE PITANJE ZA T-COMM - zasto zivimo 4 godine unazad ?
    ADSL - Kako zatitra struja u mrezi, a modem i PC i monitor na UPS, veza se prekida. Kako placas uslugu a ne dobijas uslugu koja se zove konstantan pristup intenetu bez zauzeca telefona, sto sad pametujes ?
    Leased Line - Oli ti meni garantovati da ona radi bez prekida 24/7/365 ? Ja imam informacije sa dva mjesta, da to steka na mjesecnom nivou, a ponekad na sedmicnom nivou.
    Da se nadovezem 123456 ?
    Gdje je didi da reaguje na post helpdeska : Kuliranja, brisanja, .. .ili cega vec nije bilo! Jos jednom, izvinjavamo se korisnicima zbog problema koji su bili u toku dana. Ovo ne spada pod vrijedanje i ismijavanje ? Je li adminu treba nalaziti svaki razlog za oduzimanje moderatorske palice helpdesku ili podrsci ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  16. #1266
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    [i dalje brisu sve poruke kao da vecina nas nema e-mail obavjestenja gdje nam stizu napisane poruke... o sramote!!!]
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #1267
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acre View Post
    Ovo treba da je zajebancija je li? ili neko ko mora da registruje novi handle da bi iznjeo svoj stav... isto ka onaj 123456 sto je palamudio i branio t-com ka da mu je djedovina...
    Jes, jes, sala je da je vremenska razlika izmedju Amerike i Evrope 6-9h. I sala je da neko ko se bavi visecifrenim bizmisom preko interneta treba da ima varijantu b kad mu varijanta a zasteka. Sala, sala! Naravno. Bas bezveze neki STAV?! Kako mi je tako nesto samo palo na pamet?

  18. #1268
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ringispil View Post
    Jes, jes, sala je da je vremenska razlika izmedju Amerike i Evrope 6-9h. I sala je da neko ko se bavi visecifrenim bizmisom preko interneta treba da ima varijantu b kad mu varijanta a zasteka. Sala, sala! Naravno. Bas bezveze neki STAV?! Kako mi je tako nesto samo palo na pamet?
    Sa ljudima kao sto si ti(kukavicama koji moraju da registruju novi handle da bi rekli nesto), covjek se i ne treba raspravljati...

    Samo cu ti rec jednu stvar... Volio bih da nekad zavisis od usluga firme koju ovdje branis bez ikakvih argumenata, a jos vrijedjas ljude...

    Ko je ovdje pominjao visecifreni biznis? Ovdje ima masu ljudi koji imaju realnu stetu od odvratnog odnosa T-com-a prema korisnicima, a nemaju drugu alternativu...

    Mada kao sto rekoh kukavice kao ti ne treba uopste uzimat za ozbiljno...

  19. #1269
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    U pravu ste helpdesk je krenuo da pise post (... da postoje problemi sa autorizacijom servisa: ADSL, mail, Moj T-Com..., da obavjestenje nije postavljeno/istaknuto na predvidjenom mjestu,...). Problemi su sada rijeseni i nadamo se (imamo uvjeravanja) da se vise nece ponavljati.
    rijesheni su ka u prkno!!!
    cijeli dan danas veza puca li puca... puklo vi medju rogove ka i shto ce!!!
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  20. #1270
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KUGLAGER View Post
    rijesheni su ka u prkno!!!
    cijeli dan danas veza puca li puca... puklo vi medju rogove ka i shto ce!!!
    :lolblue:ti si lud

    Ja nisam imala problema oko pucanja veze do prije neku noc kad je bio prekid mnogima od 1h poslije ponoci.Sad je sredjeno i radi mi super.
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  21. #1271
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da si ostavila racunar sinoc upaljen preko noci, ne bi to pričala

  22. #1272
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a jel i sinoc, jes? Aj sa srecom! :ass:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #1273
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najavljeni su prekidi izmedju 1h -5h.Sinoc sam bila ovdje do 3 ipo- 4 i nije mi pucala veza.Ne znam dal bi kasnije.
    Ti uvece ugasi racunar kad krenesh da spavas pa se neces nervirat
    Last edited by Oky; 24-06-07 at 17:21.
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  24. #1274
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a sta ako neko (kao ja) ide da spava u 3?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #1275
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    4,538
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    A sto ako neko ima posla na netu poslije te 3 ure!??
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Page 51 of 497 FirstFirst ... 4147484950515253545561101151 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •