Page 13 of 497 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast
Results 301 to 325 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #301
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Herkule, mozda ti je jasno da na ozbiljna pitanja ne odgovaraju.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  2. #302
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    herki, kad vec pominjes g. Strugara kako se ne sjetis da je on jos onda u emisiji koja je bila na NTV MONTENA rekao i par puta ponovio da FORUM ne smatra vidom komunikacije jer su svi tamo ANONIMNI!?
    znaci, po njegovom shvatanju, FORUM je sprdachina dje je svako ANONIMAN i svashta pishe!?:shock:

  3. #303
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    @Trinity ja da samo da vidim koliko se mogu pravit ludima za te pare sto primaju :-)

    @Kuglager ako bude srece, a oce, imacu priliku da razgovaram sa gosn Strugarem pa da ga pitam ko ga je tako lose poducavao u skoli za PR menadzere, jer lagat korisnike da neka usluga ne postoji, a postoji kod njegove maticne firme nego on to NE ZNA, je za svaku osudu. Kakva osuda, za ostajanje bez posla.
    Last edited by hercules; 26-12-06 at 12:28.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #304
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    aj srecno bilo.
    samo mu skreni paznju da, KAD TI PRICAS I POSTAVLJAS PITANJA - ON CUTI, e smo vidjeli svi kako umije da mulja dok drugi neko pricha i jos ga uz to pravi ludiJEM :joint:

  5. #305
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KUGLAGER View Post
    herki, kad vec pominjes g. Strugara kako se ne sjetis da je on jos onda u emisiji koja je bila na NTV MONTENA rekao i par puta ponovio da FORUM ne smatra vidom komunikacije jer su svi tamo ANONIMNI!?
    znaci, po njegovom shvatanju, FORUM je sprdachina dje je svako ANONIMAN i svashta pishe!?:shock:
    Vi se zafrkavate da je to rekao? Al' se on malo izbezobrazio...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  6. #306
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    @Trintiy ja da samo da vidim koliko se mogu pravit ludima za te pare sto primaju :-)

    @Kuglager ako bude srece, a oce, imacu priliku da razgovaram sa gosn Strugarem pa da ga pitam ko ga je tako lose poducavao u skoli za PR menadzere, jer lagat korisnike da neka usluga ne postoji, a postoji kod njegove maticne firme nego on to NE ZNA, je za svaku osudu. Kakva osuda, za ostajanje bez posla.
    odakle ti to da je on zavrsio skolu za PR menadzere?

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Vi se zafrkavate da je to rekao? Al' se on malo izbezobrazio...
    da ga citiram iz jednog emaila koji je poslao kolegi: "Forum moze da pokaze dosta toga, da da mnogo informacija, ali se ipak ne moze smatrati medijem zbog toga sto se autori kriju iza laznih imena i ne podlijezu nikakvoj odgovornosti." Znaci, dok se ne predstavimo imenom i prezimenom + br. licne i JMBG, zalud nam pricha

  7. #307
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ferarista View Post
    odakle ti to da je on zavrsio skolu za PR menadzere?



    da ga citiram iz jednog emaila koji je poslao kolegi: "Forum moze da pokaze dosta toga, da da mnogo informacija, ali se ipak ne moze smatrati medijem zbog toga sto se autori kriju iza laznih imena i ne podlijezu nikakvoj odgovornosti." Znaci, dok se ne predstavimo imenom i prezimenom + br. licne i JMBG, zalud nam pricha
    Pretpostavio sam, valjda je zavrsio cuveni kurs kod Boza Mihalovica na fakultet kod nas. Nebitno, PR menadzer ne moze onako da se ponasa.
    Sto se tice predstavljanja, meni nece bit problem da u studio ustanem i recem ja sam Milos Markovic, sa foruma poznatiji kao hercules. Eto cisto da skinemo maske, da se ne osjeti ugrozenim.

    Podrska a.k.a. Helpdesk oce li ovo prije nove? Mislim odgovor?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #308
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahah ao ka da na tv moras pravo ime rec koje ti je i ka da se ne moze promijenit kad oces

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je o Strugar bio na kursu kod Boza, lele nama. Ja sam mislila da Bozo "ne radi" sa mediokritetima... divota.:roll:
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Pretpostavio sam, valjda je zavrsio cuveni kurs kod Boza Mihalovica na fakultet kod nas. Nebitno, PR menadzer ne moze onako da se ponasa.
    Sto se tice predstavljanja, meni nece bit problem da u studio ustanem i recem ja sam Milos Markovic, sa foruma poznatiji kao hercules. Eto cisto da skinemo maske, da se ne osjeti ugrozenim.

    Podrska a.k.a. Helpdesk oce li ovo prije nove? Mislim odgovor?
    Nije u redu da licno vrijedjate covjeka koji u medijima iskljucivo prenosi zvanicne stavove kompanije u kojoj radi, a ne svoje licne. O flatu nije rekao da nigdje ne postoji, vec da mnoge kompanije primjenjuju fair usage policy. Koliko on pokusava u kompaniji da zastiti upravo vase interese, znaju i neki forumasi koji se sa njim licno poznaju.

    Posto ovdje neki ispadaju iz teme, ako zelite, mozemo otvoriti topic na kojem ce se pisati i raspravljati o PR profesiji da ne zamaramo ovdje one koje to ne interesuje.

  11. #311
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dugo pratim ovaj topic, dosta pitanja je postavljeno a vrlo malo odgovora dato od strucnih lica koja rade sa ADSL-om i to sto je dato odgovora, nije neki kvalitet.

    Mene interesuje zasto se vecina odgovora zavrsava "Najbolje da pozovete besplatan broj ..." , a posle toga 100 korisnika kaze da se tamo niko ne javlja ili ih samo motaju od lokala do lokala? Zasto je otvoren email nalog [email protected], ako treba da prodju mjeseci da se dobije odgovor?

    Ovo je veliki problem vase firme. Ili je tamo nekome muka da odgovara na sva ova pitanja (za sta je i placen) ili ne zna da odgovari na pitanje korisnika. Uvedite malo reda u toj vasoj organizaciji posla, jer na kraju ispastaju korisnici a vi za to budete placeni.

  12. #312
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Nije u redu da licno vrijedjate covjeka koji u medijima iskljucivo prenosi zvanicne stavove kompanije u kojoj radi, a ne svoje licne. O flatu nije rekao da nigdje ne postoji, vec da mnoge kompanije primjenjuju fair usage policy. Koliko on pokusava u kompaniji da zastiti upravo vase interese, znaju i neki forumasi koji se sa njim licno poznaju.

    Posto ovdje neki ispadaju iz teme, ako zelite, mozemo otvoriti topic na kojem ce se pisati i raspravljati o PR profesiji da ne zamaramo ovdje one koje to ne interesuje.
    Ne vrijedjam ga avla, a on forume i ne dozivljava za ozbiljno jer su tamo svi anonimni. na NTV Montena je rekao da flat ne postoji nigdje, i da se primjenjjuje fair use policy. Necemo se igrat macke i misa, znamo odlicno sto je ko progovrio u toj emisiji. Ja se nadam da cu skorih dana (pojasnih na PM) bit u prilici da ga pitam.

    Fino fino, poceli smo na pitanja da odgovaramo kokretno, jos ova ostala da odogovrimo, posto smo se slozili da je postavljeno nekoliko pitanja.
    Napredak je evidentan, to mi se svidja :-)
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #313
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    O flatu nije rekao da nigdje ne postoji, vec da mnoge kompanije primjenjuju fair usage policy. Koliko on pokusava u kompaniji da zastiti upravo vase interese, znaju i neki forumasi koji se sa njim licno poznaju.
    Aj i ti nemoj da branis glupost. Fair usage policy se koristi kod ogranicenog protoka, sto je najcesce kod satelitskih veza dje je protok ogranicen sirinom propusnog opsega/broj korisnika, ili u firmama koje imaju nadprovajdere tipa u srbiji Sezam, Verat i sl, koji sve zakupljuju od Telekoma Srbije. ICG nema nadprovajdera vec uslugu ADSL-a pruza direktno telekom, pa sad jedino mozemo postaviti pitanje koliko je vama link ka inostranstvu, i na koliko mozete da ga izdijelite. Mada ako cemo iskreno uzeli ste dovoljno para da prosirite i taj link.
    Mene uopste ne interesuje sto ste vi stetovali 11 mil eura(i brojem 11 000 000), koje sada T-com mora da vrati. Ka i sve kod nas. Ja moram da placam lopovluk ex uprave T-Coma.
    Kazi g. Strugaru ako ga interesuje moje ime neka se samo javi dacu mu ovo i napismeno sa sve potpisom

  14. #314
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Nije u redu da licno vrijedjate covjeka koji u medijima iskljucivo prenosi zvanicne stavove kompanije u kojoj radi, a ne svoje licne. O flatu nije rekao da nigdje ne postoji, vec da mnoge kompanije primjenjuju fair usage policy.
    Neistina! Da ne bude da naklapam(o), evo maila koji je poslao kolegi, posle emisije na NTV Montena, zamoljen da prokomentarise svoj stav:

    Postovani/a,

    Koliko sam ja informisan, flat ADSL podrazumijeva istovremeno i fair
    usage policy, tako da u stvarnosti, kad se precizno izrazavamo,
    "neogranicenost" ne postoji ni kod takvih paketa. Molim Vas da
    razumijete da mi nije bio cilj da bilo kog dovedem u zabludu, vec da
    objasnim da i kod takvih paketa ima ogranicenja.

    Hvala Vam sto ste se javili.

    Srdacan pozdrav,


    Miodrag Strugar


    Nidje nije pominjao da je to samo kod samo nekih kompanija!!!

  15. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja dobih ruter, hvala vladi crne gore i resornom ministartstvu za adsl i milanu kovacevicu
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  16. #316
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mugi View Post
    Dugo pratim ovaj topic, dosta pitanja je postavljeno a vrlo malo odgovora dato od strucnih lica koja rade sa ADSL-om i to sto je dato odgovora, nije neki kvalitet.

    Mene interesuje zasto se vecina odgovora zavrsava "Najbolje da pozovete besplatan broj ..." , a posle toga 100 korisnika kaze da se tamo niko ne javlja ili ih samo motaju od lokala do lokala? Zasto je otvoren email nalog [email protected], ako treba da prodju mjeseci da se dobije odgovor?

    Ovo je veliki problem vase firme. Ili je tamo nekome muka da odgovara na sva ova pitanja (za sta je i placen) ili ne zna da odgovari na pitanje korisnika. Uvedite malo reda u toj vasoj organizaciji posla, jer na kraju ispastaju korisnici a vi za to budete placeni.
    Niko se ne javlja - netacno. Mozemo preformulisati, moguce je da je linija zauzeta .

    Ceka se na odgovor mjesecima (misli se na mail)? Molim vas sve koji nijeste dobili odgovore na poslate e-mailove, [email protected] da iste forwarduju na [email protected] i naglase da je za sefa T-Com podrske, pa cemo da vidimo da li i ko ne radi svoj posao.

  17. #317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan View Post
    ja dobih ruter, hvala vladi crne gore i resornom ministartstvu za adsl i milanu kovacevicu
    Vama smo vec dva puta odgovorili, tako da vas molimo da se ne ponavljamo .

  18. #318
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    228
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio ja juce, platio racune i sve a hackeri t-coma mi danas suspendovali nalog...

    morao sam 10 brojeva njihove sluzbe da nazovem da bi mi na kraju rekli ukljucit cemo ti ADSL iako nemamo tehnickih mogucnosti da provjerimo jeste li izmirili dug, vjerovat cemo vam na rijec. rekoh, ubuduce da ne platimo nimalo kad vec nemaju tehnickih mogucnosti da provjere:grin:

  19. #319
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ggjoni View Post
    bio ja juce, platio racune i sve a hackeri t-coma mi danas suspendovali nalog...

    morao sam 10 brojeva njihove sluzbe da nazovem da bi mi na kraju rekli ukljucit cemo ti ADSL iako nemamo tehnickih mogucnosti da provjerimo jeste li izmirili dug, vjerovat cemo vam na rijec. rekoh, ubuduce da ne platimo nimalo kad vec nemaju tehnickih mogucnosti da provjere:grin:
    Ovaj problem je u fazi definitivnog rjesavanja. Dakle, ubrzo ce sve biti centralizovano na jedno mjesto (jedan broj) - prvi korak, odnosno nakon placanja telefonskog racuna automatska aktivacija ADSL prikljucka - drugi korak. Do tada, korisnici koji imaju ovaj problem trebaju pozvati 081432615.

  20. #320
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Vama smo vec dva puta odgovorili, tako da vas molimo da se ne ponavljamo .
    ocigledno niste procitali moj post do kraja, ili sto je rekao iggy prosirite bazu template odgovora... u svakom slucaju hvala jos jednom
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  21. #321
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    imam u kuci 2 linije jednu samo za ADSL jednu za telefon,da ne bih placao pretplatu stavio sam sve to na jedan racun(40e godisnje manje dodje)nosilac racuna je broj linije koju koristim za telefon...sad mi ovi iz adsl-a suspendovali nalog jer ne vidi da je placen i racun za adsl...

    Sta da radim da se ovo vise nebi desavalo?da mjenjam nosioca racuna(ako moze uopste)ili mogu da javim u centralu nedje da to ide preko zajednickog racuna(i to ako moze) ili mozda ima neka treca opcija...
    hvala
    Last edited by m@Rk!$@; 28-12-06 at 22:22.
    No Signature

  22. #322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by m@Rk!$@ View Post
    imam u kuci 2 linije jednu samo za ADSL jednu za telefon,da ne bih placao pretplatu stavio sam sve to na jedan racun(40e godisnje manje dodje)nosilac racuna je broj linije koju koristim za telefon...sad mi ovi iz adsl-a suspendovali nalog jer ne vidi da je placen i racun za adsl...

    Sta da radim da se ovo vise nebi desavalo?da mjenjam nosioca racuna(ako moze uopste)ili mogu da javim u centralu nedje da to ide preko zajednickog racuna(i to ako moze) ili mozda ima neka treca opcija...
    hvala
    U svakom slucaju prvo preporucujemo da kontaktirate helpdesk i provjerite zbog cega se ne mozete konektovati. Prije nekoliko dana (21. i 22.) je doslo do iskljucivanje telefonskih linija zbog neplacanja telefonskih racuna, samim tim doslo je do moguceg iskljucenja ADSL-a.

    Da li vi imate ISDN? U svakom za ukljucivanje ADSL-a nakon placanja tel.racuna mozete se obratiti na broju telefona koji smo pomenuli u predhodnom postu.

  23. #323
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    692
    Thanks Thanks Given 
    49
    Thanks Thanks Received 
    37
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    U svakom slucaju prvo preporucujemo da kontaktirate helpdesk i provjerite zbog cega se ne mozete konektovati. Prije nekoliko dana (21. i 22.) je doslo do iskljucivanje telefonskih linija zbog neplacanja telefonskih racuna, samim tim doslo je do moguceg iskljucenja ADSL-a.

    Da li vi imate ISDN? U svakom za ukljucivanje ADSL-a nakon placanja tel.racuna mozete se obratiti na broju telefona koji smo pomenuli u predhodnom postu.
    Zvao sam 080 080 080,i oni su mi rekli da mi je suspendovan nalog..i dali su mi neki broj na koji da zovem,tu sam zovnuo i zena me je pitala kad je placen racun i ja joj rekoh,ali mi na cisto povjerenje ukljucila adsl jer nije nasla nista za taj broj...
    nemam ISDN.
    No Signature

  24. #324
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Treba li da platim nešto da bi mi deinstalirali adsl, pošto mi je eo isteka ugovor ... mis'im, ono .. ne bi me čudilo.

  25. #325
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    i meni je istekao prosli mjesec ugovor..tako da znam da oni ne pitaju nista ,nego produzavaju.
    Najjace od svega sto ja uopste nemam kopiju ugovora(jer mi je tada lik rekao da svaki primjerak njima ostaje)...i ne znam opet koliko vazi novi ugovor(adsl student)?
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

Page 13 of 497 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 21:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 22:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 10-09-10, 23:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 11:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •