Page 2 of 497 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 12406

Thread: Korisnicki problemi sa T-COM internetom

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan View Post
    pitanje.

    stvarno ne mogu biti zadovoljan ako znam da ce svakog prvog u mjesecu t com da mi raskaci vezu u 00:30 am

    postoji li neko drugo rjesenje???

    ako vec nema mogucnosti da se to uradi bez kidanja veze onda ako je moguce da se to radi negdje u 4 5 ujutro.
    Nadamo (imamo informacije) se da od ovog mjeseca nece biti raskidanja korisnickih sesija u pomenutom vremenskom intervalu (radi se na tome).

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan View Post
    pitanje.

    svaka grmljavina da nestane internet???

    skopcaj adsl na ups skopcaj komp na ups sve do mene je u redu

    malo li cvicne napolju gubi se internet.
    https://forum.cdm.me/showpost.php?p=500354&postcount=41

  3. #28
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Netacno! CPE oprema je i dalje u vlasnistvu kompanije. Apsolutno kompanija nije onemogucila korisnika da kupi, pozajmi novu, drugu CPE opremu (Cisco, Linksys, ZyXEL, D-Link,...) koja nije u vlasnistvu kompanije. Korisnik (Ugovor) kupuje ADSL paket, dok mu kompanija iznajmljuje CPE opremu. Imamo informacije da ce i ovo uskoro da se izmijeni. Korisnici ce biti obavijesteni.
    tacno, ali kolko sam ja upucen, u tom slucaju ne pruzate tehnicku podrsku, te se svi problemi vrlo lako mogu svaliti na usera i njegovu "loshu" opremu

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    helpdesk rekli ste sledece, citiram: "usled problema sa el.energijom u pojedinim momentima je dolazilo masovnih prekida u el.energiji kod korisnika-restart CPE opreme (dovoljan je prekid i par sekundi)."

    kod mene nije dolazilo do prekida, kupio sam jako kvalitetan ups marke apc. znaci ako mislite i dalje da je do mene kazite mi tacno sta i sta treba da kupim da se ne desava ovakav prekid, ponavljam da ovo ne zanima samo mene nego jos par ljudi.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,273
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    Evo 3ci put.
    Helpdesk - koja je to srecna drzava? Ona u koju stalno ima struje? :roll::roll::roll::roll::roll:
    Kako to da ljudi koji imaju ADSL rotuer i kompjuter zakacene na UPS uredjaj kad pane napon u cijelu drzavu i njima prekine ADSL?
    Objasni mi taj zakon fizike, ako vec uprno tvrdis da imate opremu prikljucenu na neprekidna napajanja.
    Prica o prevelikom radu servera ne pije vodu nikako. Jer samim tim sto imamo sesiju uspotavljenu i nije doslo do prekida mi BI TREBALI DA SMO ONLINE.
    Kad cete da odgovorite na postavljena pitanja?
    Ako umijes odogovri, ako ne umijes reci, i uputi kome da se obratim ne bi li mi dao odgovore na precino postavljena pitanja.
    Last edited by hercules; 24-11-06 at 15:05. Reason: Nema potrebe za editovanjem
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto je raspisan tender za upse ako kazete da su vam svi sistemi pod neprekidnim napajanjem kod mene je takodje na upsu pa se prekida a zagrmi

  7. #32
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Netacno! CPE oprema je i dalje u vlasnistvu kompanije. Apsolutno kompanija nije onemogucila korisnika da kupi, pozajmi novu, drugu CPE opremu (Cisco, Linksys, ZyXEL, D-Link,...) koja nije u vlasnistvu kompanije. Korisnik (Ugovor) kupuje ADSL paket, dok mu kompanija iznajmljuje CPE opremu. Imamo informacije da ce i ovo uskoro da se izmijeni. Korisnici ce biti obavijesteni.
    sta ti to pricas, sta je to netacno sto sam rekao. Jesam li rekao da smo iznajmili od vas opremu po cijeni koju ste vi rekli, jesam. Nigdje nisam rekao da sam ja kupio nesto deseto i da sad ocu da mi vi zamjenite, vec nesto sto ste mi vi dali sa necim sto, opet, vi dajete. Kad sam ja potpisao ugovor prije godinu i nesto nije mogao da se uzme nijedan drugi adsl ruter jer vi niste htjeli da dodjete da montirate nista drugo. Pokazi mi dio ugovora koji govori da ja mogu da montiram nesto drugo, nego ti lijepo pise da moram da vratim instaliranu opremu u stanju u kojem sam je dobio i prikljucenje ste naplacivali 100 eura.
    Ako je tako kako kazes, ti mi sad objasni, ako ja vec ocu da instaliram nesto drugo, sto vi necete da dodjete da prikljucite, zasto naplacujete prikljucnu taksu svima bez izuzetka.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    sta ti to pricas, sta je to netacno sto sam rekao. Jesam li rekao da smo iznajmili od vas opremu po cijeni koju ste vi rekli, jesam. Nigdje nisam rekao da sam ja kupio nesto deseto i da sad ocu da mi vi zamjenite, vec nesto sto ste mi vi dali sa necim sto, opet, vi dajete. Kad sam ja potpisao ugovor prije godinu i nesto nije mogao da se uzme nijedan drugi adsl ruter jer vi niste htjeli da dodjete da montirate nista drugo. Pokazi mi dio ugovora koji govori da ja mogu da montiram nesto drugo, nego ti lijepo pise da moram da vratim instaliranu opremu u stanju u kojem sam je dobio i prikljucenje ste naplacivali 100 eura.
    Ako je tako kako kazes, ti mi sad objasni, ako ja vec ocu da instaliram nesto drugo, sto vi necete da dodjete da prikljucite, zasto naplacujete prikljucnu taksu svima bez izuzetka.
    - osoblje kompanije instalira predvidjenu ''autorizovanu'' opremu, odnosno pruza tehnicku podrsku za istu
    - prikljucna taksa je proslost

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan View Post
    helpdesk rekli ste sledece, citiram: "usled problema sa el.energijom u pojedinim momentima je dolazilo masovnih prekida u el.energiji kod korisnika-restart CPE opreme (dovoljan je prekid i par sekundi)."

    kod mene nije dolazilo do prekida, kupio sam jako kvalitetan ups marke apc. znaci ako mislite i dalje da je do mene kazite mi tacno sta i sta treba da kupi da se ne desava ovakav prekid, ponavljam da ovo ne zanima samo mene nego jos par ljudi.
    Konkretno u vasem slucaju problem nije do vas. Vec sam napisao (da ponovim): ''Samim tim se stvarao masovni nazovimo ga slobodno red na serveru za autorizaciju (odjedanput bi na serveru za autorizaciju doslo npr. 100 zahtjeva). U svim srecnim drzavama nije predvidjeno da u jednom momentu trecina drzave ima problem sa el.energijom (dovoljan je prekid od par sekundi) samim tim sistem nije podlozan da sve do ''sazvace''. Oprema na strani kompanije je pod neprekidnim napajanjima tako da tu ne treba traziti problem. Razvoj kompanije radi na prosirivanju kapaciteta opreme za autorizaciju kako bi u jednoj sekundi mogao da primi veliki broj zahtjeva za autorizaciju svojih servisa.''

  10. #35
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Konkretno u vasem slucaju problem nije do vas. Vec sam napisao (da ponovim): ''Samim tim se stvarao masovni nazovimo ga slobodno red na serveru za autorizaciju (odjedanput bi na serveru za autorizaciju doslo npr. 100 zahtjeva). U svim srecnim drzavama nije predvidjeno da u jednom momentu trecina drzave ima problem sa el.energijom (dovoljan je prekid od par sekundi) samim tim sistem nije podlozan da sve do ''sazvace''. Oprema na strani kompanije je pod neprekidnim napajanjima tako da tu ne treba traziti problem. Razvoj kompanije radi na prosirivanju kapaciteta opreme za autorizaciju kako bi u jednoj sekundi mogao da primi veliki broj zahtjeva za autorizaciju svojih servisa.''
    a kako npr. u Srbiji, koja ima ako ne losiju, a onda bar jednako losu situaciju sa el.energijom, ne dolazi do takvih problema? :hammer:

  11. #36
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Konkretno u vasem slucaju problem nije do vas. Vec sam napisao (da ponovim): ''Samim tim se stvarao masovni nazovimo ga slobodno red na serveru za autorizaciju (odjedanput bi na serveru za autorizaciju doslo npr. 100 zahtjeva). U svim srecnim drzavama nije predvidjeno da u jednom momentu trecina drzave ima problem sa el.energijom (dovoljan je prekid od par sekundi) samim tim sistem nije podlozan da sve do ''sazvace''. Oprema na strani kompanije je pod neprekidnim napajanjima tako da tu ne treba traziti problem. Razvoj kompanije radi na prosirivanju kapaciteta opreme za autorizaciju kako bi u jednoj sekundi mogao da primi veliki broj zahtjeva za autorizaciju svojih servisa.''
    Aj ti meni onda plasticno objasni ako nije problem do nas koji imamo UPS-ove, ili nam ne nestaje struja, gdje nastaje prekid. Tipa, zagrmi u Pljevlja, isvi sa sjevera iskoce, zasto server meni ne cuva autorizovanu sesju nego me izbaci. Evo sam do maloprije imao problema, a pogledaj kroz prozor fino vrijeme, ne svitka, grmi i nije potop.
    Last edited by Hell Raiser; 24-11-06 at 14:16.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cg. View Post
    a kako npr. u Srbiji, koja ima ako ne losiju, a onda bar jednako losu situaciju sa el.energijom, ne dolazi do takvih problema? :hammer:
    Tacno... citava ova diskusija oko struje, koja je kriva za nedostatak veze ne moze biti jedini razlog za takvu situaciju. Postoje jos sigurno neke druge stvari: mozda to sto ima dosta nestrucnih ljudi koji ne znaju da srede taj problem. Ne moze se svaliti krivica samo na problem nedostatka struje...
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Aj ti meni onda plasticno objasni ako nije problem do nas koji imamo UPS-ove, ili nam ne nestaje struja, gdje nastaje prekid. Tipa, zagrmi u Pljevlja, isvi sa sjevera iskoce, zasto server meni ne cuva autorizovanu sesju nego me izbaci. Evo sam do maloprije imao problema, a pogledaj kroz prozor fino vrijeme, ne svitka, grmi i nije potop.
    Upravo sam ovo i ja htio da pitam.

    Opis situacije:

    1. ADSL router je zakachen na UPS.
    2. Koristim Laptop
    3. Ne blica struja (a sve i da blica, sve ide preko UPS-a)

    Sve vrijeme sam "autorizovan" kod vasheg servera, i do prekida interneta nije moglo da dodje sa moje strane.

    Pitanje:
    Zashto ja ostajem bez interneta?
    Last edited by Balsa; 25-11-06 at 09:43.
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve se svodi na isto izgleda svi postavljamo isto pitanje...
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  15. #40
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    934
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino sto mogu da se pofalim na adsl je to da mi josh ni jednom nije pukla veza..ima 3 mjeseca...kisha,grmljavina...bombe...nishta...buca kao lud ! ali zato imam jedno pitanje za helpdesk.

    zasto mi laguje sve zivo ? cafemontenegro otvara 15 sekundi...i sto mi je najbotnije online ne mogu da igram a uz to se opustam,znaci download 580,upload 150...nema virusa nema nicega formatiran komp ! ja pretpotstavljam kako sam `nachuo` da je to do nekog firewall-a ...
    ako nije teshko da mi se odgovori na pitanje. poz . m74d3n

  16. #41
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Konkretno u vasem slucaju problem nije do vas. Vec sam napisao (da ponovim): ''Samim tim se stvarao masovni nazovimo ga slobodno red na serveru za autorizaciju (odjedanput bi na serveru za autorizaciju doslo npr. 100 zahtjeva). U svim srecnim drzavama nije predvidjeno da u jednom momentu trecina drzave ima problem sa el.energijom (dovoljan je prekid od par sekundi) samim tim sistem nije podlozan da sve do ''sazvace''. Oprema na strani kompanije je pod neprekidnim napajanjima tako da tu ne treba traziti problem. Razvoj kompanije radi na prosirivanju kapaciteta opreme za autorizaciju kako bi u jednoj sekundi mogao da primi veliki broj zahtjeva za autorizaciju svojih servisa.''
    Evo i ja da ponovim... ("T-Com" je dobro znao u koliko "srecnu" zemlju dolazi.)

    Moje pitanje: Zasto kapacitete svoje opreme (dio za "autorizaciju" ) nije prilagodio "up-time"-u elektricnih napajanja? T-Com je, napomenucu, garantovao neprekidnu internet konekciju i u njegovoj nadljeznosti su relacije koje ce koristiti da bi postigao obecano i ugovorom garantovano. Samoupravljacke metode i prebacivanje odgovornosti su, nadam se, proslost.

    Moje drugo pitanje: Zasto uopste koristite frazu "srecne zemlje"? - Pokusavate da ukazete na mnogo, mnogo jeftinije i pouzdanije internet usluge???

    Molim (po ko zna koji put) za odgovore.
    Last edited by OutLook; 24-11-06 at 22:36.

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    - prikljucna taksa je proslost
    Zasto je korisnik prisiljen da produzava ugovor na nerealno veliko vrijeme ako zeli da zamijeni adsl paket koji koristi? Zasto T-com u bilo kojoj drugoj zemlji jednom kad korisnik "odlezi" ugovor ne prisiljava istoga na potpisivanje drugih, duzih, ugovora ni za mnogo kompleksnije akcije?
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  18. #43
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    430
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default helpdesk

    Ja sam naručio adsl prije 8 dana i još uvijek me niko nije kontaktirao niti zvao da mi kaže kad će doći da mi postave to skupo čudo.Kad sam zvao prvi put tehničku podršku rekli su u ponedeljak(davno li to bi) a kad sam zvao drugi put zamolili su me da budem strpljiv i da će sigurno biti do kraja nedelje.
    Kada ćete da se udostoite da me makar kontaktirate da znam da me niste zaboravili ili treba da izgubim strpljrnje i odustanem od svega

  19. #44
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I mene zanima sta je sa tim pingom.Ne moze se nista krsteno igrat.Oce li se to sredit skoro?
    THC=TNT for your brain

  20. #45
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    179
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasaj View Post
    Ja sam naručio adsl prije 8 dana i još uvijek me niko nije kontaktirao niti zvao da mi kaže kad će doći da mi postave to skupo čudo.Kad sam zvao prvi put tehničku podršku rekli su u ponedeljak(davno li to bi) a kad sam zvao drugi put zamolili su me da budem strpljiv i da će sigurno biti do kraja nedelje.
    Kada ćete da se udostoite da me makar kontaktirate da znam da me niste zaboravili ili treba da izgubim strpljrnje i odustanem od svega
    Da bi imali uvid u status Vaseg ADSL zahtjeva i pomogli Vam da dobijete ADSL, neophodno je da nam dostavite broj telefona na koji zelite da uvedete ADSL ( ne preporucujemo da tu informaciju (broj telefona) postavljate na javni forum pa predlazemo private message ili podrskin e-mail).

  21. #46
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    354
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad im se dosadi, banuju A ja sam nov na ovaj forum, pa nemam kredita kod administracije. Evo su i Hercules i NSX i jos neki banovani, svi su opominjani bas u ove topike o T-comu...

  22. #47
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    evo ja imam jedno konkretno pitanje
    Kolika je u prosjeku agregacija, kolika je maksimalna cifra iliti odnos?
    Last edited by Hell Raiser; 25-11-06 at 22:16.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cg. View Post
    kad im se dosadi, banuju A ja sam nov na ovaj forum, pa nemam kredita kod administracije. Evo su i Hercules i NSX i jos neki banovani, svi su opominjani bas u ove topike o T-comu...
    hercules i nsx nisu banovani zbog ovih tema i sl, (i ako biste vi voljeli da jesu) tako da ti ta prica ne pije vodu, i vise da se nije ponovilo da prepisku sa pm postavljas ovjde, mozes drugim da je proslijedis, ( sa ovim mojim postom, je ova prica zavrsena, svako dodatne pisanje ce biti brisano)

    ps: ja sam obrisao sve postove, pa se naucite redu, da sacekate da vam odgovore, ako odgovore nekome ko je postavio pitanje posle vas a vas preskoce, uradite quote vaseg pitanja, i sacekajte!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,645
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    hercules i nsx nisu banovani zbog ovih tema i sl, (i ako biste vi voljeli da jesu) tako da ti ta prica ne pije vodu, i vise da se nije ponovilo da prepisku sa pm postavljas ovjde, mozes drugim da je proslijedis, ( sa ovim mojim postom, je ova prica zavrsena, svako dodatne pisanje ce biti brisano)

    ps: ja sam obrisao sve postove, pa se naucite redu, da sacekate da vam odgovore, ako odgovore nekome ko je postavio pitanje posle vas a vas preskoce, uradite quote vaseg pitanja, i sacekajte!!!
    Didi, mi smo suvise strpljivi bili do sada... tako da je stavno doslo vrijeme da nam odgovore, ako zele da kao njihovi "vjerni korisnici" budemo zadovoljni i da nam uvijek budu u susret.
    If you make people think they're thinking, they'll love you.
    If you really make them think, they'll hate you.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Trinity from Zion View Post
    Didi, mi smo suvise strpljivi bili do sada... tako da je stavno doslo vrijeme da nam odgovore, ako zele da kao njihovi "vjerni korisnici" budemo zadovoljni i da nam uvijek budu u susret.
    ja vas ne mogu tjerati da budete strpljivi, jer ovo je ipak internet, ako vam je toliko hitno onda uzmete tel, ali ako ste vec postavili pitanje, onda sacekajte da odgovore, da topic bude pregledniji, nista drugo!

    i molim vas da vise ne pisemo o vome na ovom topicu, jer nije u skladu sa temom!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 2 of 497 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Problemi sa mtelovim internetom
    By BigDogMne in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 19-04-17, 22:48
  2. Problemi sa mobilnim internetom - m:tel?
    By uzitulovac in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 15-01-16, 23:44
  3. ProMonte korisnicki servis
    By Vidocq in forum Operatori
    Replies: 9
    Last Post: 11-09-10, 00:53
  4. "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-10-06, 12:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •