Page 4 of 117 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast
Results 76 to 100 of 2913

Thread: [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

  1. #76
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post

    Naci cu je da ebe oca.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako je istinski zelis, naci ces je pa da je pod kamen skrivena. Fino je sto trazis bas takvu, imas mozga pa znas otprilike dje mozes naici na takvu, a dje na olos.
    Last edited by DavidM; 07-12-19 at 11:51.

  2. #77
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ostavio sam skoro jednu jer necu da je zavlacim (znaci nije mi samo do provoda jer da jeste zavlacio bih je jos godinu) ali vjeruj mi da trazim nesto ozbiljno, mlado i u pg ali bez uspjeha jer je sve zauzeto (ili im je to izgovor za odbijanje). Dokle god mi ne ispadne nesto tako, kvalitetno, zadovoljavacu se turistkinjama, pohotnim mamama itd. Samo jedna do sad u mom zivotu je zadovoljavala kriterijume supruge (kakva je to djevojka i kakva sam ja budala) ali uprskah jer sam bio mlad i zelen.
    Uglavnom, sto sam stariji to vise znam sta zelim jer treba sa nekim zivot provesti i gledat je cijeli zivot.
    1: da ima normalne crte lica i da je genetski mrsava (zbog toga da kad rodi da se ne pretvori u slona).
    2. Da nema kratke noge
    3. Da je bistra
    4. Skromna
    5. Da nije lezilebovic

    Naci cu je da ebe oca.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Brate ovo pod broj 1 je bas broj 1 sto kažeš kad se porodi dođje kao slon,a ako je još muškarac sitan ali mislim da mnogi ne razmišljaju o tome previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #78
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Brate ovo pod broj 1 je bas broj 1 sto kažeš kad se porodi dođje kao slon,a ako je još muškarac sitan ali mislim da mnogi ne razmišljaju o tome previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nisi fer prema zadnje 3, prije ce biti da o tome malo razmislja.

  4. #79
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Brate ovo pod broj 1 je bas broj 1 sto kažeš kad se porodi dođje kao slon,a ako je još muškarac sitan ali mislim da mnogi ne razmišljaju o tome previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ada broj 1 je najvazniji, mada je bitno i da nije paglu, ne mora bit magistar, ali samo da je prirodno bistra, da ti djeca ne budu avetinje...
    Cus ne razmisljaju o kilazi, ova moja ima 50 kila, provjerio sam joj citavu familiju da vidim ima li kakvih kitova medju tetkama...
    Za neke djevojke se iz aviona vidi da su sklone gojenju, moze ona sa 20-30 godina da izgleda top uz dijetice i fitnese, ali cim rodi ima da se prospe najstrasnije, jbg, protiv genetike se ne moze... posebno te sto paze svaki zalogaj i zive na 100 grama salatice dnevno, njima je metabolizam totalno unisten, 30 kila u trudnocu ce da dobije
    Last edited by karamazov; 07-12-19 at 20:21.

  5. #80
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Karamazov zna znanje. RAzumijemo se


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #81
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ako je gojazna, a ima jak karakter, nikakav joj problem nece biti da smrsa. Ako je glupa i bezobrazna, tu pomoci i poravke nema.

  7. #82
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Eeee, a što ćemo sa curama koje stalno paze na liniju, lako se goje, ali to nije do genetike nego do hormona? Par cura znam da su do rađanja prvog đeteta morale da imaju gvozdenu disciplinu da bi držale liniju, u toku trudnoće i poslije porođaja hormoni im se stabilizovali i sad riljaju kao prasad a mršavije nego ikad i ne može im se jedno jedino kilo zadržat.

    Dakle, Tripleta, osim genetskog stabla, obavezno i nalaz hormona na provjeru.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  8. #83
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Genetika, nekom majka, nekom maceha...Nema tog stanja osim onih drasticnih, koji su ozbiljna medicinska stanja, koje moze nekome onemoguciti da skine masti, dotjera liniju. Ima osoba s dobrom genetikom koji to lagano odrzavaju, ima osoba sa genetikom naklonjenom gomilanju sala koje moraju da paze na izvor i kolicinu svakog grama svoje ishrane - ako uopste imaju karaktera da tako zive. I hormoni se mogu regulisati, danas je to moguce u medicini i te kako.

  9. #84
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default



    Gledaju me samo kao polni organ


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #85
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Jesi joj ovo poslao dick video

  11. #86
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ne. Sto ne znaci da nisam slao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #87
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Aplikacije za upoznavanje

    Jako, jako, kvalitetno dopisivanje. Fidel Castro, ne brini, nije off jer je i instagram takodje aplikacija za upoznavanje






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    still better love story than twilight
    She is only here to annoy herself!

  14. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  15. #89
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Many guys have dick like mine

    Znaci placem

    Tripleta ti si moj idol i uopste se ne salim

    Inace sve pohvale za ovu temu on je to zasluzio.

  16. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Tripi, bez dileme, tebi treba GFE.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  17. #91
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ne valja ti to kad je pricom umoris
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #92
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Many guys have dick like mine
    .
    Pa realno, ja ne znam sto su pukle za njim kad sigurno ima i duzih i debljih. Izgleda je tajna u obrezanosti. Momci osunetite se i ima da posasave za vama.
    Svaka se vraca koja ga proba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #93
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,145
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    243 Posts

    Default

    Širenje Islama je dobilo novu dimenziju!





    Poslato s Jadrana

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Tom For This Useful Post:


  21. #94
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

    Ladno su mi otvorili temu kao najvecoj prskalici foruma. Ali nema veze, mora neko i to biti. Ne mogu svi biti pametni, zgodni i uspjesni. Da vam pricam putovanje iz Moskve od prije par dana dok pijem dojc u Unico, a vani lije kisa.

    Sletim na Vnukovo, tamo me ona ceka (a prije toga su se 2 javile da mogu da me cekaju na aerodrom, ali sam izabrao nju jer mi je kupila kartu ali sam tamo insistirao da joj dam pare u kesu) u izazovnoj haljinici dje sam izludio dok smo se vozili Jandeks taxijem do hotela Vega. U taxiju je preko app narucila suši, burgere, piletinu i sok da nas ceka u hotelu jer smo ogladnjeli. Cim smo usli u sobu pretvorio sam se u zivotinju dok mi nije saopstila da joj je prvi dan menstruacije. Ali to me nije pokolebalo nego sam stavio masculan (durex skup majku mu) i bukvalno je pocijepao. Onda smo se bacili na hranu koju je narucila i izasli vani do red skvera. Tamo ide slikanje kao svi retardirani turisti, i dok sam se slikao vidim dvije ruskinje pored mene vicu tome momku sto ih slika “davaj, davaj” i ja iz sprdnje isto to govorim kad one dolaze do mene, grle me, traze tome momku da ih slika sa mnom, nesto pricaju na ruskom, zdiba na alkohol iz najjace (moze s njima da se radi sto oces) ja velim ovoj mojoj da me slika s njima a ona nece nego izdimila. Veli, tek sto si stigao oces druge djevojke, znas li da je jedna od njih rekla da si joj momak dok su se slikale s tobom. Ja rekoh, ne panjimaem pa ruski, sto znam ja sto pricaju one. Izgladimo mi tu odnose ali vidi ona da sam manijak. Vratimo se u hotel, dam joj jos jednu porciju i kraljica nece da ide u svoj stan nego spava kod mene. Kuku rekoh, nece valjda sve vrijeme da bude sa mnom? Nista, budimo se mi, opet ide cijepanje i dorucak. Izvodi me ona, ide slikanje, insta story, javljaju mi se Tatiana, Kamila, Aleksandra, Inna na insta da se vidimo “da mi pokazu Moskvu”, na badoo sa svakom trecom djevojkom mi izlazi “spoj” a ova se ne odvaja od mene. Bukvalno, opcija koliko hoces. Ja nervozan a ne mogu da joj kazem da odjebe jer mi cini dosta, kraljica je uzela slobodno s posla (lako joj je jer je vlasnica) i bila sa mnom cijelo vrijeme. Onda sam morao da lazinjam ove ostale opcije i smisljam izgovore kako ne mogu da se vidim s njima. Neke su se i naljutile. Nista, pomirim se ja tu sa sudbinom i pustim da me vodi dje oce. Javlja joj se kolega s posla Maksim, brat ludi i veli da idemo u Angels striptiz klub. Tamo se nadjemo i brat plati ulaznice 200€ za nas cetvoro (ja, ona, maksim i njena drugarica). Unutra sankerice u toplesu, striptizete gole skroz, krv mi vri i brat me cascava 3.500 rubalja (50€) da mi neka striptizeta igra u krilo. Ja gledam, balavim, maleni se dize, gledam koju da izaberem a sve prepiccke. Ova moja mi veli, ako odes s nekom ja i ti smo zavrsili. Ajde rekoh, sto si ljubomorna, ovo je strpitiz bar, to je normalno ali ne ebe zivu silu. Ja se tu opet iznerviram i vratim Maksimu pare. A fratello izbaca sav ubijen, izaberi 3 striptizete (kurve) i idemo kod mene u stan, imam i cistog kokaina iz Kolumbije. Inace, sex u klubu u posebnoj prostoriji je 10.000 rubalja (140€), a ako ces da je vodis kod sebe u stan placas 500€ i brat je ladno htio da uzme 3 kurve za mene i njega. Nije to nista za njega jer su oni u kooperaciji nekoj, grdilo para imaju. A ja znam da ako podjem ugasio sam ga kod ove moje i kako onda da se vratim u hotel, moskva skupa, rekoh bolje mi je da se ne kurccim. Dolaze kurve kod mene ne bi li izvukle neku kintu za dance ili sex a ova moja ih sve cera. Rekoh, nemamo sto vise odje, bolje da idemo, a Maksim podje sa jednom u stan a ja ostah na ovu sto me zarobila cijelo vrijeme. Onda me vodila elitni dio grada, Moscow city, u Birds the highest restoran u Moskvi, 84. Sprat, 354 metra visine, tu dolaze samo glumci, pjevaci, politicari, starlete, cijela mosva se vidi iz tog restorana. Dvije porcije, voda i caj nas ispadose 90€. Gledam one starlete oko mene kako mjerkaju one sto se razbacuju picima (odmah se zna da su parasi cim su tu i razbacuju se) igraju ne bi li im prisli, normalno im prilaze i vode nedje (kuci). Onda sto pored nas masu Tatara i u jednom trenutku dolaze dvije brrrutalne ribe, eskort dame. Veli mi ova moja da one kostaju 3.000€ za noc. Braca obrcu ture i vode ih na gang bang. Rekoh, dje ja zivim...
    Ostala 2 dana sam pao u depresiju. Salim se, izlazili smo, bio sam klasicni turista a to mi se ne svidja. Nije mi se vracalo kuci. Nerealan grad, bukvalno najljepsi na svijetu a vidio sam i Njujork, gradove po Njemackoj, Francuskoj, Kataloniji... Ne postoji ljepsi grad od Moskve.
    Sljedeca destinacija St. Petersburg jer tamo imam najljepsu djevojku na svijetu (nju bih ozenio koliko je zgodna), plus da vidim taj grad. Pa tamo da se “udam” ako bog da.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 20-12-19 at 10:12.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  23. #95
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    tako ces 2,3 puta i onda se pozdravi sa organima.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  25. #96
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

    Dje je karamazov da mi da podrsku?
    Goozica me mraci kao moji drugovi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  26. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,822
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    @tripleta gaziiiiii

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  27. #98
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    brat je ubica ahahah

  28. #99
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ladno su mi otvorili temu kao najvecoj prskalici foruma. Ali nema veze, mora neko i to biti. Ne mogu svi biti pametni, zgodni i uspjesni. Da vam pricam putovanje iz Moskve od prije par dana dok pijem dojc u Unico, a vani lije kisa.
    pročitah, kako mi nešto djeluje tužan život te djevojke. zamisli na šta joj se svodi življenje...da pokaže drugarici kako je imala seks sa nekim strancem i da se zadovolji na tih par dana pored nekog.

  29. #100
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Zabranite pristup temi ovim crnjacima sto dodju sa negativnom energijom. Samo pozitivno i Tripli samo nastavi.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 4 of 117 FirstFirst 123456781454104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. AC Milan fan club
    By nikola.pg in forum Fudbal
    Replies: 61
    Last Post: 28-11-11, 19:32
  2. Seksualne fantazije
    By mjau in forum Sex i erotika
    Replies: 111
    Last Post: 23-07-10, 08:22
  3. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 13:09
  4. Sexualne fantazije...
    By misxa in forum Sex i erotika
    Replies: 53
    Last Post: 27-04-05, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •