Page 29 of 117 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast
Results 701 to 725 of 2913

Thread: [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

  1. #701
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako imaš života da im po 5 poruka šalješ, kod mene nakon prve eventualno druge neodgovorene poruke (ako se znamo malo više) ide na blok, pa neka ih ebu taman takvi ka ti
    Ja svaku brisem posle prve neodgovorene poruke jer necu da neka nova, eventualna djevojka vidi da imam u zajednicke prijatelje tu djevojku pa da je pita “zna li me” i onda da ova kaze “a znam, pisao mi je, nego mu nisam odgovorila”. Za ovu znam da je htjela cim mi je lajkovala slike svaki put, a nista me ne kosta da joj se javim jednom u par mjeseci jer znam da ce htjeti kad tad


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #702
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Neće ti to niko brisati, ne boj se :stupid:
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  3. #703
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ti brate moj seksa ne bi, nit si vidio dok nisi tinder provalio. Pa ne znas sad sto te snaslo ako cemo posteno. Ovo sto pises je mozga bez i nema toga ko moze rec ista pozitivno za ova sranja sta radis. Mislim na ovo javno sto izbacas. Tesko licemjerje i klasicno novodanasnje cojstvo.
    Pisao sam ti vec dobronamjerno a i sam znas da na internet sve ostane, ako nisi malouman shvatices da ce ti jedan dan ovo citat neka buduca mozda prava prilika, zena, sestra. Sad ces ti ono kao znam ja da sam los i ovo ono. Prdnjava prica.
    No ne znam koji ce meni k da ti odje popujem...ka baba neka taman

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    A opučiste momka.. Tipa boli uvo ima 27 godina, ima dobar posao, zarađuje fino, vozi dobar auto, je*e što mu se svidi i boli ga ćošak.
    Jeste kaemSe u pravu, ali neće on sa 27 da se ponaša kao da ima 45. Rekao je 10 puta da će se uozbiljit' kad bude to htio i nema tu puno priče. A fatao on preko chata krstarice, mirca, dm sata, instagram ili tindera, što ga briga, sve je dok legalno i zdravo.
    Javno nije izbačio identitet nijedne đevojke (tatjana i ruslana ima mali milion, u cosmetics radi 1001 djevojka itd.), svaki username ili ime je blurovano, prekriveno.
    Admin će obrisati na zahtjev temu ako bude trebalo i to je to.
    Last edited by claudiocaniggia; 11-10-20 at 22:52.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to claudiocaniggia For This Useful Post:


  5. #704
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,828
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Nema brisanja, ovo je blago


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  6. #705
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Nema brisanja, ovo je blago


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Realno, ovo treba ostaviti u edukativne svrhe
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #706
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Čitaš,čitaš

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    preskačem neke eksplicitne djelove Bez šale, Tripletica mi dijete moze bit pa bjezim, ne čitam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #707
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Teoretski,i meni bi moga ...dijete bit'.
    Čitam i ja,pa me vazda pośeti na onaj vic o Crnogorcu koji troši najviše kalorija od svih u regionu na sex

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  9. #708
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,089
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Sad cu malo da vam pisem sto se desavalo ljeti. Ne sjecam se tacno jesu li mi ispale na tinder ili badoo ali to nije ni bitno.
    Prva riba: kaze mi da dodjem s nekim drugom jer ne moze drugaricu da ostavlja i ja uzmem Eda ali brat mi je samo napravio racun od 30€ u Ricardovu jer budala veli da svratimo tamo, a ja htio ono sto i svako normalan, pice u ruke i plaza. Nebitno, kasnije smo sve podijelili ali opet... posle ricardove povedemo ih na plazu, Edo radi sklekove da ih impresionira, ja avetam nesto s ovom mojom ali po govoru tijela provaljujem da imam prolaz. Ali opet ne za snosaj nego samo za ljubljenje. A za inat taj dan mi je iskocio herpes na usni i ja je samo njusim, ona drhti i velim joj da je necu ljubit da joj ne prenesem to. I stvarno sam ispostovao to. Posle smo se samo culi porukama, imale su neke ekskurzije organizovane i podjose kuci. Znaci nista nije bilo.

    Druga riba: isto bjeloruskinja ali neka mlada, mozda 18 godina. Opet povedem Eda jer i ova ima drugaricu, svratimo u jedinu diskoteku koja je radila na setalistu u Budvi, normalna prica ali ova moja pravo neko dijete (iako nije po godinama). Nista, dignem ja ruke jer vidim koliko je sati.

    Treca riba: moja trenutna djevojka ali ona se ne racuna.

    Cetvrta riba: ukrainka, Ira. E odje je doslo do koitusa. Sreca pa je sama dosla, bez jebbenih drugarica jer mi drugarice vazda planove pokvare. Evo sad cu vam dati i skrinsotove, prva mi se i javila.







    Tako je i bilo, sreli smo se kod Volija u Sutomore, popili pice u onaj restoran pored Volija i krenuli njenim bmw-om (cabrio) put Ulcinja. Tamo podjismo na Macao beach, besplatni baldahini, banjaza. Vjerujete li da je nisam uopste muvao ni u Sutomore, ni putem dok smo putovali do Ulcinja, ni na plazu, tek kad sam jeo jer nisam imao energije ni za sta. Narucio brat dostavu po 10 cevapa sa pomfritom za mene i nju, s pricom “crnogorski specijalitet, ovo moras da probas”. Nabucah se ja cevapa, zakacih i malo luka i dodje mi čehre, snaga, raspolozenje. Legoh na one baldahine, sacekah da i ona pojede i rekoh “now you will meet real Tripleta”. Ona kaze hmm, how? Rekoh dodji kod tvog onion mena, zagrlih je tu, zvaka pade, povatasmo se bez blama, iznabijah je onamo otpozadi (da ga osjeti preko gaca), ona mi uze ruku i stavi je direktno na njenu sisu (ispod kupaceg). Rekoh sto je ovo, oce nas neko slikat i okacit na podgoricki vremeplov, a ja imam djevojku. Nista me opralo ne bi. Tu se nismo mnogo zadrzali i pitah “ocemo li kod tebe u Portonovi pa da spavamo tamo ili da nadjem nesto u Ulcinj”? Ona veli u Ulcinj jer ne moze da ceka. A rekoh sto je ovo, kako ce mi ga platit, svjesna nije. Nadjoh Apartmani Perezaj za 11€, a dok smo isli do tamo masirao sam joj prepone, kako je vlazna bila, mmmm. Jedva sam cekao da joj ga stavim. Posle znate sto je bilo, da ne detaljisem.

    Cetvrta riba: opet neka bjeloruskinja iz nekog grada iz pm. Nju sam poveo na ct ali ona nije dala, samo smo se ljubili. To mi bi smor jer sam morao da se trudim i odustah.

    Peta riba: ova iz Bara. Vec sam gore napisao sto je bilo.
    To je to za sad.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Neka si ti ispljuvo Novi,a nema ljepseg grada u CG,no je vama iz PG,Budva vrh vrhova

  10. The Following User Says Thank You to Randy Orton For This Useful Post:


  11. #709
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ja sam posljednji put u Hn bio prije 15 godina i zapamtio sam da nema jedne normalne plaze, sve goli beton. To mi se nije svidjelo i od tad je “the worst city”


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #710
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

    Kakav spektakl se izdesavao u posljednjih 10 dana, anbelivabl. To sam znao jos ranije ali sad sam uvjeren 100% da kad imate djevojku (drugi ne moraju da znaju za to, samo vi) odmah vas oce jos riba iako one ne znaju vas status. Evo sad sam krenuo u nesto sa ribama koje me nisu htjele dok sam bio slobodan ali sad ih evo tu... Znaci budite sa crnom cigankom ali nemojte biti bez djevojke ako mislite da budete pozeljni.
    Uglavnom,

    Srijecem komsiju i tu u neki pricu, odmah krece prica o zenama. prica mi on, hvali se kako je cijepao neku Mojkovcanku sto zivi odje u pg, odmah mu dala ali vise nisu zajedno. Ajde rekoh daj mi njen instagram da je dodam da vidim mogu li joj sto. Dodah je, odmah mi lajkova sliku, vidjeh koliko je sati i dogovorih se da se vidim s njom sjutra. Nadjosmo se u Minhen, klasicno upoznavanje na prvi sastanak, nisam ni pokusao da je poljubim da ne pomisli da sam manijak i da mi je samo sex bitan. Na drugi sastanak je pao poljubac sa vatrenom Mojkovcankom ali nista vise od toga upravo da ne bi pomislila da je hocu samo za sex. Treci sastanak opet pice ali ovaj put rekoh da podjemo kod mene. Nije se bunila naravno (najjace meni da ne da kad je dala komsiji dmao), podjosmo u spavacu, poce tu vatacina, strasti bujaju, kopulacioni organ raste, maloj se gube oci od uzbudjenja, izdimi ga na brzinu, ja krenuh da je skidam kad veli “dobila sam, treci dan”. Ao, rekoh, ali stvarno jeste dobila, osjetih ulozak. Ajde, rekoh sacekacemo jos 3 dana. Da skratim, vidjesmo se kad prestade da toci i kunem vam se ja vlazniju pizdu osjetio nisam. Brale, okupa ga kao nijedna do sad, nisam znao sto me snaslo, sperma na sve strane, cini mi se mogao sam ruku ubacit do lakta ne bi nista osjetila. Stvarno bjese top jer Mojkovcanka zna znanje. Super, dodje drugi sex i posle njega veli mi “moramo da popricamo”. Gle, rekoh sad, kad me ostavi ili slicno. Ona veli, sto cemo sad? Rekoh, sto? Pa oce li se tvoji ljutit, nismo iste vjere? Velim, Ne brigaj ti za moje, veliki sam momak nego bi se tvoji ljutili kad bi culi da izlazimo. Ona poce da se smije, veli tata bi sigurno ali majka bi me podrzala. A ja prije nego smo poceli da izlazimo provjerio joj profil i nadjoh joj tatu i normalno udjoh da vidim sto izbaca, jer pomocu profila lako mozete da provalite o kakvoj osobi se radi. Fratellu svaki post o crkvi, srpstvu, ne damo svetinje, trobojke, milo lopove. Rekoh, tajo bi sigurno bio ponosan na tebe, a ona ni 5 ni 6 “ja volim zabranjeno”. I tu dok smo u krevetu jeli mačmelou, pricamo o nama i veli kod tebe mi se najvise svidjelo ime (imam popularno tursko ime, na turske serije je bas cesto) jer moje drugarice su mi rekle da moram da probam muslimana jer su odlicni u krevetu. Ne karikiram, stvarno mi je to rekla. Ja sad tu sebe uzdizem i velim “ne mozes boljeg naci od mene, ali ako raskinemo vidim te sa nekim Harisom, Demirom, Aldinom...”
    Pitao sam je isto i za ckura kako joj se cini to sto nema kapice gore, veli da je top, mnogo joj je ljepsi a i bolji osjecaj, tako da je ona anketa o osunecenima bila tacna.

    Druga:
    Smaram se kod kuce i stize mi poruka od jedne TURKINJE na tinder sa kojom sam se cuo prije 3 mjeseca ali nismo izasli jer mi je sve nesto odugovlacila. A to me nervira jer odmah znam da laze i da ima nekog i zato sam je iznapusavao jer me lagala. Uglavnom, stize poruka od nje, necu govorit ime jer ih nema mnogo odje, odmah bi se saznalo i neko odavde bi joj rekao jer se svi znamo i ja ostadoh bez vagine, a i ja ne otkrivam identitet.



    Ona na slikama izgleda lijepo ali nista specijalno, ali zato kad sam je vidio uzivo Prepiccka! Rekoh, da me nisi pobrakala s nekim, jesi li to ti ? Znaci mala je bomba uzivo, jos prije 5 dana bilo nesto hladno po noci a ona izasla u majicu iznad pupka i nesto gore ogrnula, helanke, bas sexy. Nista, pricamo mi u kaficu, mala odrasla u EU, nista tursko nema sem porijekla, ponasanje pro zapadno Veli ona u jedan vakat, “ajde idemo”. Ja sad mislih da se smorila i oce kuci, rekoh je li ti dosadno? Veli nije, nego nam je bolje da podjemo kod mene u stan. Pljassaa. Jasno vam je koliko je sati tu bilo. Podjosmo gore kod nje, skidoh carape da je ne ugusim jer sam cio dan bio u neku trku, izlezavamo se po onom kauci, pricamo i cekamo neminovno. Poce tu vatacina, mala isto ne zna dje se nalazi, poce da ga dira a ja rekoh “nemoj bez mene, nisam ti spreman sad, a i znojav sam sad”. Ona zapela, veli ne smeta mi, ajde onda rekoh sacekaj da se istusiram. Istusirah se, ceka me gola u krevetu, osjetih tu vlaznu picckicu, izmasakrirah je, a najvise volim da mi pricaju “Tripleta you are the best”, to kad mi kazu onda se pali singerica i ne stajem koliko god da se uvijaju od bolova. Ova je pravila pauzu 2,3 puta, nije mogla da izdrzi. Nije mi dala da idem kuci nego sam morao da odspavam kod nje jer svakako zivi sama, roditelji joj zive u Tivtu. Klepih je i u 7:02am, prije posla, onda je prebacih na posao. Sad se samo cujemo porukama jer se razboljela, nema covid, testirala se.

    Onda mi se javlja jedna Niksicanka, koleginica s fax-a, simpaticno nakon svih odbijanja do sad a posle BMW-a. Hmmm, zvuci sumnjivo. Odradismo video call, sve super, svidjanje “obostrano” ali onda stize pitanje:


    Ja znam da je ovo njoj smetalo i prije 2 godine i da zbog toga nije htjela da izadjemo jer sam mudzahedin, mislim lako je mogla znati pomocu imena ali joj je pitanje glupo kad je nesto ocigledno Ali je ona ista kao otac one Mojkovcanke, na fb sve objave Ne damo svetinje, Srbija, Partizan, Milo lopove... Znao sam na tacno zbog cega nece sa mnom ali mnogo mi se svidja, predobra je i posaljem joj poruku s vremena na vrijeme i nikad me nije iskulirala. A onda dolazi prica o autu zbog kojeg sam joj postao vise interesantan:





    Ne odustajem jos, trebalo bi da padne uskoro, ali u pravu je bila najmudrija srpska glava zbog onog cuvenog citata o zenama.
    Ima jos prica ali stvarno nemam snage. I ovo mi je bolesno sto pisem jer izgubih masu vremena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 23-10-20 at 14:16.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. The Following 6 Users Say Thank You to Tripleta For This Useful Post:


  14. #711
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    kakvo je ovo muvanje na bmw? uzas.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  16. #712
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default [Fan Club] Tripletine seksualne avanture i fantazije

    Ja uzas?
    Zar i ti moja guzice

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #713
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Znači pravo Triplijevo ime je Burak Yilmaz eto da znate
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. The Following 13 Users Say Thank You to Zedd For This Useful Post:


  19. #714
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kakav spektakl se izdesavao u posljednjih 10 dana, anbelivabl. To sam znao jos ranije ali sad sam uvjeren 100% da kad imate djevojku (drugi ne moraju da znaju za to, samo vi) odmah vas oce jos riba iako one ne znaju vas status. Evo sad sam krenuo u nesto sa ribama koje me nisu htjele dok sam bio slobodan ali sad ih evo tu... Znaci budite sa crnom cigankom ali nemojte biti bez djevojke ako mislite da budete pozeljni.
    Uglavnom,

    Srijecem komsiju i tu u neki pricu, odmah krece prica o zenama. prica mi on, hvali se kako je cijepao neku Mojkovcanku sto zivi odje u pg, odmah mu dala ali vise nisu zajedno. Ajde rekoh daj mi njen instagram da je dodam da vidim mogu li joj sto. Dodah je, odmah mi lajkova sliku, vidjeh koliko je sati i dogovorih se da se vidim s njom sjutra. Nadjosmo se u Minhen, klasicno upoznavanje na prvi sastanak, nisam ni pokusao da je poljubim da ne pomisli da sam manijak i da mi je samo sex bitan. Na drugi sastanak je pao poljubac sa vatrenom Mojkovcankom ali nista vise od toga upravo da ne bi pomislila da je hocu samo za sex. Treci sastanak opet pice ali ovaj put rekoh da podjemo kod mene. Nije se bunila naravno (najjace meni da ne da kad je dala komsiji dmao), podjosmo u spavacu, poce tu vatacina, strasti bujaju, kopulacioni organ raste, maloj se gube oci od uzbudjenja, izdimi ga na brzinu, ja krenuh da je skidam kad veli “dobila sam, treci dan”. Ao, rekoh, ali stvarno jeste dobila, osjetih ulozak. Ajde, rekoh sacekacemo jos 3 dana. Da skratim, vidjesmo se kad prestade da toci i kunem vam se ja vlazniju pizdu osjetio nisam. Brale, okupa ga kao nijedna do sad, nisam znao sto me snaslo, sperma na sve strane, cini mi se mogao sam ruku ubacit do lakta ne bi nista osjetila. Stvarno bjese top jer Mojkovcanka zna znanje. Super, dodje drugi sex i posle njega veli mi “moramo da popricamo”. Gle, rekoh sad, kad me ostavi ili slicno. Ona veli, sto cemo sad? Rekoh, sto? Pa oce li se tvoji ljutit, nismo iste vjere? Velim, Ne brigaj ti za moje, veliki sam momak nego bi se tvoji ljutili kad bi culi da izlazimo. Ona poce da se smije, veli tata bi sigurno ali majka bi me podrzala. A ja prije nego smo poceli da izlazimo provjerio joj profil i nadjoh joj tatu i normalno udjoh da vidim sto izbaca, jer pomocu profila lako mozete da provalite o kakvoj osobi se radi. Fratellu svaki post o crkvi, srpstvu, ne damo svetinje, trobojke, milo lopove. Rekoh, tajo bi sigurno bio ponosan na tebe, a ona ni 5 ni 6 “ja volim zabranjeno”. I tu dok smo u krevetu jeli mačmelou, pricamo o nama i veli kod tebe mi se najvise svidjelo ime (imam popularno tursko ime, na turske serije je bas cesto) jer moje drugarice su mi rekle da moram da probam muslimana jer su odlicni u krevetu. Ne karikiram, stvarno mi je to rekla. Ja sad tu sebe uzdizem i velim “ne mozes boljeg naci od mene, ali ako raskinemo vidim te sa nekim Harisom, Demirom, Aldinom...”
    Pitao sam je isto i za ckura kako joj se cini to sto nema kapice gore, veli da je top, mnogo joj je ljepsi a i bolji osjecaj, tako da je ona anketa o osunecenima bila tacna.

    Druga:
    Smaram se kod kuce i stize mi poruka od jedne TURKINJE na tinder sa kojom sam se cuo prije 3 mjeseca ali nismo izasli jer mi je sve nesto odugovlacila. A to me nervira jer odmah znam da laze i da ima nekog i zato sam je iznapusavao jer me lagala. Uglavnom, stize poruka od nje, necu govorit ime jer ih nema mnogo odje, odmah bi se saznalo i neko odavde bi joj rekao jer se svi znamo i ja ostadoh bez vagine, a i ja ne otkrivam identitet.



    Ona na slikama izgleda lijepo ali nista specijalno, ali zato kad sam je vidio uzivo Prepiccka! Rekoh, da me nisi pobrakala s nekim, jesi li to ti ? Znaci mala je bomba uzivo, jos prije 5 dana bilo nesto hladno po noci a ona izasla u majicu iznad pupka i nesto gore ogrnula, helanke, bas sexy. Nista, pricamo mi u kaficu, mala odrasla u EU, nista tursko nema sem porijekla, ponasanje pro zapadno Veli ona u jedan vakat, “ajde idemo”. Ja sad mislih da se smorila i oce kuci, rekoh je li ti dosadno? Veli nije, nego nam je bolje da podjemo kod mene u stan. Pljassaa. Jasno vam je koliko je sati tu bilo. Podjosmo gore kod nje, skidoh carape da je ne ugusim jer sam cio dan bio u neku trku, izlezavamo se po onom kauci, pricamo i cekamo neminovno. Poce tu vatacina, mala isto ne zna dje se nalazi, poce da ga dira a ja rekoh “nemoj bez mene, nisam ti spreman sad, a i znojav sam sad”. Ona zapela, veli ne smeta mi, ajde onda rekoh sacekaj da se istusiram. Istusirah se, ceka me gola u krevetu, osjetih tu vlaznu picckicu, izmasakrirah je, a najvise volim da mi pricaju “Tripleta you are the best”, to kad mi kazu onda se pali singerica i ne stajem koliko god da se uvijaju od bolova. Ova je pravila pauzu 2,3 puta, nije mogla da izdrzi. Nije mi dala da idem kuci nego sam morao da odspavam kod nje jer svakako zivi sama, roditelji joj zive u Tivtu. Klepih je i u 7:02am, prije posla, onda je prebacih na posao. Sad se samo cujemo porukama jer se razboljela, nema covid, testirala se.

    Onda mi se javlja jedna Niksicanka, koleginica s fax-a, simpaticno nakon svih odbijanja do sad a posle BMW-a. Hmmm, zvuci sumnjivo. Odradismo video call, sve super, svidjanje “obostrano” ali onda stize pitanje:


    Ja znam da je ovo njoj smetalo i prije 2 godine i da zbog toga nije htjela da izadjemo jer sam mudzahedin, mislim lako je mogla znati pomocu imena ali joj je pitanje glupo kad je nesto ocigledno Ali je ona ista kao otac one Mojkovcanke, na fb sve objave Ne damo svetinje, Srbija, Partizan, Milo lopove... Znao sam na tacno zbog cega nece sa mnom ali mnogo mi se svidja, predobra je i posaljem joj poruku s vremena na vrijeme i nikad me nije iskulirala. A onda dolazi prica o autu zbog kojeg sam joj postao vise interesantan:





    Ne odustajem jos, trebalo bi da padne uskoro, ali u pravu je bila najmudrija srpska glava zbog onog cuvenog citata o zenama.
    Ima jos prica ali stvarno nemam snage. I ovo mi je bolesno sto pisem jer izgubih masu vremena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ne znam je li istina ili ne, ali je doktorat
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  20. The Following User Says Thank You to jakov_ct For This Useful Post:


  21. #715
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Valjda i bmw treba da bude kabrio onda...
    ...

  22. #716
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jakov_ct View Post
    ne znam je li istina ili ne, ali je doktorat
    100%


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  23. #717
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Valjda i bmw treba da bude kabrio onda...
    Kako ti znas da mi je proslo auto bio kabrio?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #718
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Onda mi se javlja jedna Niksicanka, koleginica s fax-a, simpaticno nakon svih odbijanja do sad a posle BMW-a.
    imao sam istih situacija s njima tako da nemaš što sumnjat
    She is only here to annoy herself!

  25. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  26. #719
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,624
    Thanks Thanks Given 
    10,577
    Thanks Thanks Received 
    5,019
    Thanked in
    2,339 Posts

    Default

    Ovo je ludilo.Ja sumnjam da je neko iz TBOK iza ovih postova.Svakako,Tripi je neka vrsta circumcision promoter-a

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  27. #720
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    413
    Thanks Thanks Received 
    507
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Hahahah a kako se presmijah ovo je ludilo.
    "Ali imaš grijače siceva" pa veli "sviđa mi se opcija polukožnih sjedišta"
    Pa čime se bavi ova iz Nikšića kad je ovako stručna, drži autoplac, servis, što li?
    Mlate tako pojedine nije bitno auto momku, ovo ono, a neka đaole, pogledaš s kim je izlazila, parking ispred onoga hotela u Monako da pozavidi

  28. #721
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Pozdrav iz Siti Kvarta




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  29. #722
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,711
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Tripi, vlaga eksponencijalno raste poslije perioda do prije ovulacije, u toku ovulacije malo zagusti, a onda pada ka kriva od covida kad se narod pridržava mjera NKT.

    Pred period bude suva ka barut, valja stavit malo sintetike, ako ti uopšte da...

  30. #723
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Kakva je ono profilna na fb sa bmw-om?

  31. #724
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    497
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Stv izgleda jebe uporni....hahahahahah

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  32. #725
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ja sam zivi primjer, jer nidje ljepote na meni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 29 of 117 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. AC Milan fan club
    By nikola.pg in forum Fudbal
    Replies: 61
    Last Post: 28-11-11, 19:32
  2. Seksualne fantazije
    By mjau in forum Sex i erotika
    Replies: 111
    Last Post: 23-07-10, 08:22
  3. Seksualne fantazije i seks
    By Smirnoff_ice in forum Sex i erotika
    Replies: 8
    Last Post: 06-05-05, 13:09
  4. Sexualne fantazije...
    By misxa in forum Sex i erotika
    Replies: 53
    Last Post: 27-04-05, 13:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •