Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 30

Thread: Izvanredno !!! :)

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Izvanredno !!! :)

    Povela se vecheras neka pricha izmedju nas nekoliko drugara o tome shta su "najveci meraci". Sve se zivo pomenulo. Od sexa i kako je lijep poslije duge predigre, pa kad je chovjek gladan a nece da jede nishta zato shto zna da ga cheka neshto kuci shto obozava da jede, pa kako spremash teshki ispit po mjesec, dva, tri pa polozish pa onda ne znash shto cesh od sebe itd itd itd.
    I onda se odjednom shto iz shale, shto iz zbilje, a vishe iz shale , dodje do "meraka" koji smo htjeli mi ili ne morali uvrstiti u jedan od ne toliko vaznih, ali veoma "prijatnih" osjecaja Malo po malo dodajuci, dodje se do ovog "najgoreg-najboljeg" scenarija.
    Krenesh iz grada zureci, prepjeshachish nekih 500 metara do kola i sjetish se da si kljuch zaboravio u lokalu, pa se vratish uzmesh kljuch i opet dodjesh do auta. Onda te na 10km do kuce uhvati svako crveno svijetlo i plus te zaustavi matori policajac struchno obrazovan josh u komunistichkom vremenu pa te ispegla jedno desetak minuta dok ne provjeri imash li sve od opreme. Onda trazish parking nekih 5 minuta po kvartu dok se na kraju odluchish da, u nedostatku parking mjesta, popnesh auto na ivichnjak. Pa onda izadjesh iz auta i obavezno chekash lift koji je na 5-om spratu da sidje. Pa se popnesh do stana ali se sjetish da si sada kljucheve od kuce zaboravio u kolima. Zuri ti se i mislish da cesh prije stici pjeshice trcheci do dolje. Sjurish dolje odesh do kola uzmesh kljuch od stana i krenesh nazad. Ispred ulaza se sretnesh sa starijim komshijom kojeg rijetko gledash ali on svima pricha kako si ti jedan jako pristojan i vaspitan momak i ima visoko mishljenje o tebi tako da iz kurtoazije morash stati sa njim nekih 7-8 minuta dok mu ne isprichash kako je na faxu, ima li koja lijepa djevojka, ko li lomi sijalice po ulazu itd. Onda opet dodjesh do lifta, ali si ga zureci ostavio otvorenog na petom spratu pa morash pjeshice do gore. Popeo si se, a onda shvatash da je tvoja sestra u medjuvremenu doshla, zakljuchala vrata i ostavila kljuch sa unutrashnje strane a ona sjedi na terasi i kafenishe sa drugaricom. Onda dok je dobijesh na mobilni telefon jer ne chuje zvono zadrzish se tu josh nekih 5 minuta koji tada vec traju kao vjechnost. Napokon ulazish u kucu, ali vec sa vrata primjecujesh da je sestrina drugarica iskoristila pauzu u gatanju dok je sestra otvorila vrata da udje u kupatilo i obavi fizioloshke potrebe . Tupkash u mjestu dok ona izadje. Onda ti ulazish, ali vezica koja drzi trenerku nikako da se odveze. Da bude josh gore zureci napravio si chvor koji na jedvite jade uspijevash da odvezesh. Onda napokon sijedash na sholju sa, (a svi ga imaju), onim blazenim osmijehom na licu i opushtish se A na kraju nije ti ni palo na pamet da pogledash ima li u kupatilu toalet papira, mada to tada nije ni vazno.

    A mene u stvari ne interesuje shto vi mislite o ovome iako komentar svakako nije na odmet nego me inspirisan kompletnom vecherashnjom prichom interesuje koji su vam najljepshi osjecaji u zivotu ?
    Ono kad vam pa`ne kamen sa srca, kad vam je merak dok neshto radite ili pak kad neshto (da pomenemo i dati primjer) pochnete ili zavrshite


    PS: Svaka slichnost i povezanost gore navedenog primjera sa stvarnim licima i dogadjajima je sasvim sluchajna.

    Ajte u zdravlje
    Last edited by Avetinjak; 21-11-06 at 05:34.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    haha, e moj avetinjake, zasto li imam osjecaj da je gore ispisani text uglavnom iz tvog iskustva?

    a sto znam, u zadnje vrijeme mi sve veci merak nac malo slobodnog vremena jer se od rabote i knjige disat ne moze.... al onaj pravi merak mi je i dalje putovat naveliko i nasiroko... nebitno kojim prevozom, naravno da je pozeljno na 2 tocka, al aj sad. onda nac se sa starim drustvom koje se pozenilo i popit po koju(vise), odgledat kvalitetnu komediju i iz ovo malo srca te imam ismijat se, uzet slike i prisjetit se kako se provedosmo na Corfu ...
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  3. #3
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    uhhhhhhhhhhh...meraka nikad ne fali...slazhem se sa svime gore navedenim od meraka i Avetinjaka i ice(posebno oog tvoga ice za slobodno vrijeme...jes da ne uchim ali od rabote nishta ne stizhem...)

    a najvishe mi kamen sa srca padne kad zviznem auto...ispreznajam se kuku, lele, kako, zashto, okle, dje...izadjem i vidim da mu nijeeeeeeee nishtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ne da mi kamen padne no Platije cijele sa srca:yipiiii:

  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovo je prvi normalan topik na koji sam naletio odje poslije ne znam koliko godina i prijatelju, samo cu ti reci Svaka Cast.
    Mislim da je taj tvoj primjer jedan jaci gusht Slicno je kao u onoj prici kad je car naredio zarobljenicima da mu priuste neki veliki veliki merak ili ce ga ubiti odma. Prvi mu izvodi neke fore iz cirkusa, dubi na glavu , ovaj ga strijelja. Druga dvojica dosla fatajuci se po dvoristu ,pokusavajuci jedan drugome gace da skinu, ovaj ih strijelja . Sjeti se jedan i veli, donesite kralju pivo,kralj pogleda i rece -donesite mi slobodno, popije to jedno. Veli ovaj donesite mu jos tri da popije, kralj pristade i popi. Sad kralju ako popijes jos 6 piva priusticu vam veliki merak, ovaj na jedvite jade popi . E sad tek mozes do wc-a... Kazu da je postao glavni sluga kraljev poslije ovoga


    Hm, veliki mi je merak ljeto kad se zaradjuju velike pare Mislim da je bio 22-23 sedmi mjesec, ustao sam oko 6 i po, sacekao neke goste na aerodromu ,poveao ih do stana i zaradio od njih 30 eura od voznje i 45 od stana, oko 8 me zvala jedna zena za neke djevojke da smjestim Tu 60 eura. DOruckovao sam napolje sa prijateljima nekim i oko 12 sati cudo. 11 madjara me zovu da ima nadjem trosoban stan u Bd, ostaju 10 dana...Imam obavezu sa stan 60 eura prema gazdi, rekoh imam stan hiljadu eura za 10 dana, OK . Tako sam tu noc dosao kuci negdje prije 12 uvece sa 770 eura zaradjenih mrtav umoran . Veliki je to merak. Naleti ovako ali samo 2-3 dana tokom sezone.
    Last edited by ^the books of knjige^; 21-11-06 at 11:28.
    Liberal !

  5. #5
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jaoj sjetih se jednog naj naj najboljeg kad 4 sata igrash u shtiklama od 11cm i dodjesh qcji i izujesh ih pa po hladnom parketu ili tepihu hodash uhhhhh
    kad se opuchim da zavrshim neki rad i shvatim na kraju da mi se sve poklopilo i da mi je rad tachan..
    posle tushiranja vrelom vodom u krevet hladni da legnem...
    kad primjetim prve znake proljecja..(tada sam ako mi vjerujete njasrecjnija) .. i josh mnooooogooo toga.. sve neke sitnice..ali...
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Exclamation tekma

    Ne znam jel najljepši,al svakako spada u red meni naj najljepših osjećaja:

    Pođeš vozom uveče kasno,sa ekipom,vagon krcat-sjeđenje možeš imati jedno sat-2 od tih 8-10 sati i da pjevaš,ali
    ne smeta ti.Pjesma,zajebancije,cimanje sa kondukterima,povremene pauze za "odmor radnika",hladnoća ne postoji-
    jer čeka nešto još važnije kad se stigne...

    Stigne se ujutru,prijepodne...ekipa se isjecka u slobodne strijelce ili manje djelove,čeka se po gradu do početka utakmice.
    Neđe 2 sata pred početak,nalazimo se pred svetinjom,ulazi se na Sever.Adrenalinom se pumpam,dok čekam da počne.
    I utakmica i navijanje.

    Igrači istrčavaju.Huk 15 000 grla Severa stvara osjećaj koji može da se poredi sa malo čim.Kidam grlo,ruke...Pjevam bez pauze.
    Oni poveli sa 1-0.Ali tribina ne staje.
    Jedna od najjačih stvari koja može da se dogodi na utakmicama slijedi-tribina pjeva dvaput jače.Proradio je inat,proradio je
    fanatizam,proradile su emocije,proradila je ljubav prema klubu i ništa je ne može zaustaviti.

    Baklje,dimovi,koreografija...Izjednačili smo!Skačem do neba,grlim sve oko mene,i onda kreće sljedeći talas.
    Poput cunamija obrušava se sa sjeverne tribine na teren i ostatak stadiona koji to prihvata.
    Masa grmi kao jedan,para nebo.Po ko zna koji put srećan sam što sam ponovo tu.Ima li nade za još neki gol i još veću radost?

    2-1!!!Ponovo gori,ponovo urlici oduševljenja,ponovo kreće nezaustavljiva pjesma,nema stajanja,nije kraj!Najljepše melodije,
    one koje ti ostaju urezane u srcu,koje sa tobom
    zajedno pjeva toliko ljudi,osjećaj jedinstva i pripadnosti Klubu,koji ne bi mijenjao ni za kakve pare na svijetu.
    Ofanziva sa tribina daje nesebičan podsticaj onoj na terenu.

    3-1.Delirijum.Opšta radost.Plačem,od sreće.Uspjeli smo.Velki trijumf je tu,pjesma sa Severa para nebo nad Marakanom.
    Igrači dolaze da salutiraju armiji onih kojima venama teče crveno-bijela krv i koji su još jednom bili tu,da ih ponesu od
    pakla do raja.
    Ponosan sam.Umor ne osjećam,grlo još manje.

    Povratak,miran,spokojan,po koja pjesma se povede,tek da se grla i srca podsjete kako je sinoć bilo...
    Dolazim kući,nesvjesan kroz šta sam još jednom prošao,zaboravljam na umor,zaboravljam na iskidane
    glasne žice-ostaje samo onaj osjećaj ispunjenosti,nemjerljiv i neiskaziv.Poslije grada liježem srećan.
    Zvezda je ponovo pobijedila,i to na kakav način,i to kojeg protivnika...
    I ja sam bio tamo.Uz nju,uz ljude koji poput mene čine najjače trupe voljenoga Kluba.

    Nemam iluziju da mogu da približim dovoljno taj osjećaj.Ako sam ga i pedalj bliže prikazao nego onaj što vidite na TV-u drago mi je.
    Last edited by Tha_Maddog; 21-11-06 at 17:44.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sloboda je najveci merak koji coek ima. Nista nije ni blizu toga!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ahahahaha a ne prdi

  9. #9
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG
    Posts
    437
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Heheheeh

    Quote Originally Posted by Nikollaki View Post
    Ahahahaha a ne prdi

    HEH. A znam Sess da si ti navika da ti neka vazda jase za vrat, meni je sloboda pojam, da cinim sto mi je volja, a da me niko ne crnjaci!
    MAKE LOVE NOT SEX!!!

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak View Post
    Povela se vecheras neka pricha izmedju nas nekoliko drugara o tome shta su "najveci meraci". Sve se zivo pomenulo. Od sexa i kako je lijep poslije duge predigre, pa kad je chovjek gladan a nece da jede nishta zato shto zna da ga cheka neshto kuci shto obozava da jede, pa kako spremash teshki ispit po mjesec, dva, tri pa polozish pa onda ne znash shto cesh od sebe itd itd itd.
    ................. koji su vam najljepshi osjecaji u zivotu ?
    Pored ovoga sto si ti naveo, kad se tek vrnes doma i prvi trenutci provedeni sa porodicom i drustvom koje poduze nisi vidio..
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah nekog pochinje da drma nostalija ah praznici praznici
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    haha uh sto je nekom poznat osjecaj... :-)
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    1,435
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ne znam jel najljepši,al svakako spada u red meni naj najljepših osjećaja:

    Pođeš vozom uveče kasno,sa ekipom,vagon krcat-sjeđenje možeš imati jedno sat-2 od tih 8-10 sati i da pjevaš,ali
    ne smeta ti.Pjesma,zajebancije,cimanje sa kondukterima,povremene pauze za "odmor radnika",hladnoća ne postoji-
    jer čeka nešto još važnije kad se stigne...

    Stigne se ujutru,prijepodne...ekipa se isjecka u slobodne strijelce ili manje djelove,čeka se po gradu do početka utakmice.
    Neđe 2 sata pred početak,nalazimo se pred svetinjom,ulazi se na Sever.Adrenalinom se pumpam,dok čekam da počne.
    I utakmica i navijanje.

    Igrači istrčavaju.Huk 15 000 grla Severa stvara osjećaj koji može da se poredi sa malo čim.Kidam grlo,ruke...Pjevam bez pauze.
    Oni poveli sa 1-0.Ali tribina ne staje.
    Jedna od najjačih stvari koja može da se dogodi na utakmicama slijedi-tribina pjeva dvaput jače.Proradio je inat,proradio je
    fanatizam,proradile su emocije,proradila je ljubav prema klubu i ništa je ne može zaustaviti.

    Baklje,dimovi,koreografija...Izjednačili smo!Skačem do neba,grlim sve oko mene,i onda kreće sljedeći talas.
    Poput cunamija obrušava se sa sjeverne tribine na teren i ostatak stadiona koji to prihvata.
    Masa grmi kao jedan,para nebo.Po ko zna koji put srećan sam što sam ponovo tu.Ima li nade za još neki gol i još veću radost?

    2-1!!!Ponovo gori,ponovo urlici oduševljenja,ponovo kreće nezaustavljiva pjesma,nema stajanja,nije kraj!Najljepše melodije,
    one koje ti ostaju urezane u srcu,koje sa tobom
    zajedno pjeva toliko ljudi,osjećaj jedinstva i pripadnosti Klubu,koji ne bi mijenjao ni za kakve pare na svijetu.
    Ofanziva sa tribina daje nesebičan podsticaj onoj na terenu.

    3-1.Delirijum.Opšta radost.Plačem,od sreće.Uspjeli smo.Velki trijumf je tu,pjesma sa Severa para nebo nad Marakanom.
    Igrači dolaze da salutiraju armiji onih kojima venama teče crveno-bijela krv i koji su još jednom bili tu,da ih ponesu od
    pakla do raja.
    Ponosan sam.Umor ne osjećam,grlo još manje.

    Povratak,miran,spokojan,po koja pjesma se povede,tek da se grla i srca podsjete kako je sinoć bilo...
    Dolazim kući,nesvjesan kroz šta sam još jednom prošao,zaboravljam na umor,zaboravljam na iskidane
    glasne žice-ostaje samo onaj osjećaj ispunjenosti,nemjerljiv i neiskaziv.Poslije grada liježem srećan.
    Zvezda je ponovo pobijedila,i to na kakav način,i to kojeg protivnika...
    I ja sam bio tamo.Uz nju,uz ljude koji poput mene čine najjače trupe voljenoga Kluba.

    Nemam iluziju da mogu da približim dovoljno taj osjećaj.Ako sam ga i pedalj bliže prikazao nego onaj što vidite na TV-u drago mi je.
    me too bio tamo samo ne na sjever..........osjecaj je nevjerovatan

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ice View Post
    haha, e moj avetinjake, zasto li imam osjecaj da je gore ispisani text uglavnom iz tvog iskustva?

    a sto znam, u zadnje vrijeme mi sve veci merak nac malo slobodnog vremena jer se od rabote i knjige disat ne moze.... al onaj pravi merak mi je i dalje putovat naveliko i nasiroko... nebitno kojim prevozom, naravno da je pozeljno na 2 tocka, al aj sad. onda nac se sa starim drustvom koje se pozenilo i popit po koju(vise), odgledat kvalitetnu komediju i iz ovo malo srca te imam ismijat se, uzet slike i prisjetit se kako se provedosmo na Corfu ...
    A sjecash li se kako nam bijashe na KRF. Aaaaaahhhhhhhhhhhh VRH. A vidji ja se nijesam ozenio, a imam i dvotochkasha pa mozemo i popit po koju i putovat ali na krace staze neke jer me ufati kichma od motora brzo pa ne smijem daleko

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^ View Post
    E ovo je prvi normalan topik na koji sam naletio odje poslije ne znam koliko godina i prijatelju, samo cu ti reci Svaka Cast.
    Mislim da je taj tvoj primjer jedan jaci gusht Slicno je kao u onoj prici kad je car naredio zarobljenicima da mu priuste neki veliki veliki merak ili ce ga ubiti odma. Prvi mu izvodi neke fore iz cirkusa, dubi na glavu , ovaj ga strijelja. Druga dvojica dosla fatajuci se po dvoristu ,pokusavajuci jedan drugome gace da skinu, ovaj ih strijelja . Sjeti se jedan i veli, donesite kralju pivo,kralj pogleda i rece -donesite mi slobodno, popije to jedno. Veli ovaj donesite mu jos tri da popije, kralj pristade i popi. Sad kralju ako popijes jos 6 piva priusticu vam veliki merak, ovaj na jedvite jade popi . E sad tek mozes do wc-a... Kazu da je postao glavni sluga kraljev poslije ovoga.


    Hm, veliki mi je merak ljeto kad se zaradjuju velike pare Mislim da je bio 22-23 sedmi mjesec, ustao sam oko 6 i po, sacekao neke goste na aerodromu ,poveao ih do stana i zaradio od njih 30 eura od voznje i 45 od stana, oko 8 me zvala jedna zena za neke djevojke da smjestim. Tu 60 eura. DOruckovao sam napolje sa prijateljima nekim i oko 12 sati cudo. 11 madjara me zovu da ima nadjem trosoban stan u Bd, ostaju 10 dana...Imam obavezu sa stan 60 eura prema gazdi, rekoh imam stan hiljadu eura za 10 dana, OK . Tako sam tu noc dosao kuci negdje prije 12 uvece sa 770 eura zaradjenih mrtav umoran . Veliki je to merak. Naleti ovako ali samo 2-3 dana tokom sezone.
    Ja sam prije dva ljeta sa poslovnim partnerima i prijateljima iz Dubaia proveo 10 dana u Kotor. Nijesu htjeli da nekom drugom daju pare pa sam ja za tih 10 dana jeo u najbolje restorane, dobio poklona i poklona vodeci ih u shoping, stalno imao pun rezervoar goriva i na kraju dobio 500 eura samo zato shto nijesu nikom drugom htjeli da daju pare nego meni kad sam vec tu. A chak se ijesam ni umorio kao turistichki vodich

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    jaoj sjetih se jednog naj naj najboljeg kad 4 sata igrash u shtiklama od 11cm i dodjesh qcji i izujesh ih pa po hladnom parketu ili tepihu hodash uhhhhh
    kad se opuchim da zavrshim neki rad i shvatim na kraju da mi se sve poklopilo i da mi je rad tachan..
    posle tushiranja vrelom vodom u krevet hladni da legnem...
    kad primjetim prve znake proljecja..(tada sam ako mi vjerujete njasrecjnija) .. i josh mnooooogooo toga.. sve neke sitnice..ali...
    Ja taj osjecaj chesto imam s'obzirom da imam semestralno po minimum 5 projekata. A volim zimi iz tople dnevne sobe da legnem u hladnu spavacu sobu i obavezno da mi je jastuk hladan

    Quote Originally Posted by Tha_Maddog View Post
    Ne znam jel najljepši,al svakako spada u red meni naj najljepših osjećaja:

    Pođeš vozom uveče kasno,sa ekipom,vagon krcat-sjeđenje možeš imati jedno sat-2 od tih 8-10 sati i da pjevaš,ali
    ne smeta ti.Pjesma,zajebancije,cimanje sa kondukterima,povremene pauze za "odmor radnika",hladnoća ne postoji-
    jer čeka nešto još važnije kad se stigne...

    Stigne se ujutru,prijepodne...ekipa se isjecka u slobodne strijelce ili manje djelove,čeka se po gradu do početka utakmice.
    Neđe 2 sata pred početak,nalazimo se pred svetinjom,ulazi se na Sever.Adrenalinom se pumpam,dok čekam da počne.
    I utakmica i navijanje.

    Igrači istrčavaju.Huk 15 000 grla Severa stvara osjećaj koji može da se poredi sa malo čim.Kidam grlo,ruke...Pjevam bez pauze.
    Oni poveli sa 1-0.Ali tribina ne staje.
    Jedna od najjačih stvari koja može da se dogodi na utakmicama slijedi-tribina pjeva dvaput jače.Proradio je inat,proradio je
    fanatizam,proradile su emocije,proradila je ljubav prema klubu i ništa je ne može zaustaviti.

    Baklje,dimovi,koreografija...Izjednačili smo!Skačem do neba,grlim sve oko mene,i onda kreće sljedeći talas.
    Poput cunamija obrušava se sa sjeverne tribine na teren i ostatak stadiona koji to prihvata.
    Masa grmi kao jedan,para nebo.Po ko zna koji put srećan sam što sam ponovo tu.Ima li nade za još neki gol i još veću radost?

    2-1!!!Ponovo gori,ponovo urlici oduševljenja,ponovo kreće nezaustavljiva pjesma,nema stajanja,nije kraj!Najljepše melodije,
    one koje ti ostaju urezane u srcu,koje sa tobom
    zajedno pjeva toliko ljudi,osjećaj jedinstva i pripadnosti Klubu,koji ne bi mijenjao ni za kakve pare na svijetu.
    Ofanziva sa tribina daje nesebičan podsticaj onoj na terenu.

    3-1.Delirijum.Opšta radost.Plačem,od sreće.Uspjeli smo.Velki trijumf je tu,pjesma sa Severa para nebo nad Marakanom.
    Igrači dolaze da salutiraju armiji onih kojima venama teče crveno-bijela krv i koji su još jednom bili tu,da ih ponesu od
    pakla do raja.
    Ponosan sam.Umor ne osjećam,grlo još manje.

    Povratak,miran,spokojan,po koja pjesma se povede,tek da se grla i srca podsjete kako je sinoć bilo...
    Dolazim kući,nesvjesan kroz šta sam još jednom prošao,zaboravljam na umor,zaboravljam na iskidane
    glasne žice-ostaje samo onaj osjećaj ispunjenosti,nemjerljiv i neiskaziv.Poslije grada liježem srećan.
    Zvezda je ponovo pobijedila,i to na kakav način,i to kojeg protivnika...
    I ja sam bio tamo.Uz nju,uz ljude koji poput mene čine najjače trupe voljenoga Kluba.

    Nemam iluziju da mogu da približim dovoljno taj osjećaj.Ako sam ga i pedalj bliže prikazao nego onaj što vidite na TV-u drago mi je.
    Nijesam vatreni navijach ni jednog kluba, ali sdam bio odje na finale kupa Olimpijakos - Panatanikos i mogu ti reci da to nije normalno shto sam ja tad osjetio. Imao sam osjecaj da sav pulsiram od vike i navijanja. A uzmi u obzir da njih po 20 - 30 000 hiljada sa obije strane dodje da navija i da su mnogo veci navijachi i fanatici od nas.

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Pored ovoga sto si ti naveo, kad se tek vrnes doma i prvi trenutci provedeni sa porodicom i drustvom koje poduze nisi vidio..
    I onda $edite kod tebe kuci malo pa rechete aj idemo u grad istu noc kad si doshao pa onda po gradu mlati pa sve srijecesh ljude koje znash
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Lightbulb

    Grci su pored nas najveći ludaci u Evropi,i sigurno je bilo nezaboravno.Ali poenta moje priče je osjećaj pripadnosti,koji ti
    kao što i sam kažeš nisi imao...Samo navijanje,pobjeda,radost...riječima se ne može iskazati.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    kao sto reche tomash, mislim da je svima nama najveci merak kad se posteno najedemo

    Nrp ljetos, ako me ufati smor u pg, pokupim drustvo i fino kolima do budve, slomit se da stignem prije 3 AM jer se mcdonalds tad zatvara.A naravno prije toga zadnji put sam jeo...i ne sjecam se.I onda naruchish fino jedan bigmek ili mekchiken, kolu lednu, pomfrit... i sjedish onako, morash dugme otkopcat na gadje e ti puche stomak..BANJA!

    Onda onaj adrenaline rush pri brzoj voznji... nazalost imam malo iskustva sa motorima ali to malo sto sam vozio..kakav je to osjecaj vozit brate mili.A ovako se zadovoljam sa autom.

    I opet cu ponovit sto napisah u drugi topic : zheljan sam da sjednem da se opuchim od uchenja makar 2,3 sata dnevno.I onda uveche "zasluzeni" odmor..
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije neophodno bilo brisati ona dva,tri prethodna posta. U stvari oni su pokazali osjecaje povodom navijanja kao shto sam ja i naveo u svom postu poslednjem i zamolio ih da se ne prepiru vishe. Uostalom prepirka je bila potpuno bezazlena i sastojala se iz 2-3 posta koji nijesu narushavali koncept ovoga topika kako sam, OPET KAZEM, ja i naveo u svom poslednjem postu. Ubuduce ukoliko mi bude potrebna pomoc zatrazicu istu kao shto to uvijek chinim. Hvala u svakom sluchaju iako sam siguran da bi forumashi koji su se "prepirali" uvazili moju molbu i isposhtovali me.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  18. #18
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Ima merackih situacija u zivotu koliko oces!
    Recimo,vozis se do mora od Podgorice,50 stepeni napolju,kuvas se,za sebe ne znas,guzva po putu,ne mozes preko 50-60 voziti sanse nema,a onda stignes pa se bucnes u onu ljepotu od vode i bar 3 sata ne izlazis!!!

    A ovo mi je bas bila jedna situacija za poludjet:Petak uvece do 5 sati se radilo,a u subotu (samo nakon sat vremena)ustajanje,spremanje,krece se put HN,tamo se citav dan radi,oko 10 uvece krecemo put Podgorice i stizemo poslije ponoci.Spavanje samo 4 sata i krece se za Kolasin a tamo ispred samog grada zatvoren tunel,ne moze da se prodje od 9-11.Cekamo pola sata a onda krecemo nekim puteljkom (koji zaobilazi tunel) koji je potpuno blatnjav,molion kola na njemu,ne mogu se mimoici,svi su bili pametni kao mi,zarobljeni u blatu,slajfuju tockovi,katastrofa!
    Panduri dolaze i nekako nas iskobeljavaju (dotad je onaj normalni put otvoren) uglavnom stizemo posle 11 u kolasin,citav dan se opet radi i uvece,jedva cekamo da krenemo put kuce,padamo od umora,a tunel opet zatvoren od 9-12!Stojimo na putu (jun mjesec je bio,kisica pada a temperatura oko 10 stepeni),piydimo,i kad sam stigla kuci,u toplu sobu,pod topli tus,u cisti krevet...e taj merak je bio nezamjenjiv

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ima merackih situacija u zivotu koliko oces!
    Recimo,vozis se do mora od Podgorice,50 stepeni napolju,kuvas se,za sebe ne znas,guzva po putu,ne mozes preko 50-60 voziti sanse nema,a onda stignes pa se bucnes u onu ljepotu od vode i bar 3 sata ne izlazis!!!
    Eeee, ima nesto jos ljepse od toga!! Pocnes nedje oko 5-6 sa basketom i ubijas se nedje do 8. Znoj curi sa tebe to sto moze i citav si gola voda, a temperatura u tebi 10000 stepeni!! Posle toga trceci u more i banjanje jedno pola sata!!
    Nezdravo je doduse ali VRH osvjezi!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Quote Originally Posted by touch_of_pink View Post
    jaoj sjetih se jednog naj naj najboljeg kad 4 sata igrash u shtiklama od 11cm i dodjesh qcji i izujesh ih
    Ubjedljivo najljepshi osjecaj!!!
    Hell On Heels!



    Mademoiselle.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Merak je i ljeti, kad je u Podgorici 1000 stepeni i kad se bez grdnija muka zaspat ne moze od vrucine, poci na Zabljak(dje je i tad toliko hladno da se mora debljim prekrivacem pokrit) i naspavat se ka' covjek!!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  22. #22
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Thumbs up

    Merak je kupati se tačno između Evrope i Afrike...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    neverhood
    Posts
    275
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je ovaj topic vec negdje bio...

    Najest se u 4 ujutro poshto se dovuchesh doma prekalupljen od alkohola, pa leci.

    Kad ti sestric od 11 mjeseci chupa kosu i kida se od smijeha zvukovima koje proizvodish.

    Kad razmishljash shto ti je najlakshe i najbrzhe spremit za ruchak a sestra te zovne i kazhe da je spremila pohovane tikvice.
    Sreca prati srecne a nevolja jake!
    CAF-one and the only!

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Merak mi je kada sam iznerviram da uzmeme električnu gitaru i da sviram koliko god snage imam.Da sviram uz Vlatka stefanovskog(mp3 verzija ) i da poslije toga,legnem i naspavam se dobro....

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infected View Post

    Kad ti sestric od 11 mjeseci chupa kosu i kida se od smijeha zvukovima koje proizvodish.

    Kad razmishljash shto ti je najlakshe i najbrzhe spremit za ruchak a sestra te zovne i kazhe da je spremila pohovane tikvice.
    haha jess, sjecam se kad mi je brat beba bio kako se kilavio zvukovima koje sam pravio...

    A i ovo drugo mi je vrh, samo mene ne zove sestra nego tetka....

    A i dobar je osjevcaj kad treba da imas blok cas od 3 sata nekog ubitacnog predavanja a onda ti jave da profesor nije dosao i da mozemo doma!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •