Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 35 of 35

Thread: Dark Web

  1. #26
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Zar stvarno mislis da su vlade i tajne sluzbe svemocne ???
    Natavno da love i prate ali da znaju sve to malomacku o rep . Recimo vlada u Meksiku bas sve zna !
    Svaka sigurno ima neki dio koji prati i taj web kao uostalom i ovaj patrljak od nazovi normalnog weba , ali to je toliko informacija pravih i laznih da ne mogu sigurno ni mali dio znati . Imas recimo hiljade kilometara sume i tri cuvara jesi li sigutan da mogu sve znati ko sjece ?
    Plus sto se tu sigurno vode ratovi izmedju raznih agencija uz raznih suprostavljenih drzava
    Pa mislim da su blizu toga. Sve znaju u to sam ubijedjen.

    Imas recimo hiljade kilometara sume i tri cuvara jesi li sigutan da mogu sve znati ko sjece ?
    Pa kad covjek procita ovo sto si napisao stvarno izgleda nemoguce, ali nije sve tako jednostavno. Na internetu, svaka aktivnost ostavlja trag i moze se pratiti od pocetka do kraja.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Da li imas pribliznu cifru koliko se za jedan dan obavi poziva poruka razmjeni objavi sadrzaja ? Vjerovatno se radi o milijardama . Naravno IA tadi svoj posao ali ipak covjek je taj koji na kraju daje sud da li je nesto validno ili ne . E sad ona suma sa tri cuvara koji je cuvaju ali i svaki id njih radi protiv one dvojice ! Koliko samo to komplikuje stvar

  3. #28
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Pa ti naruci ubistvo pa cemo vidjet za koliko cete uhvatiti

  4. #29
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gambler View Post
    Pa ti naruci ubistvo pa cemo vidjet za koliko cete uhvatiti
    Smijem li da te pitam koje si godiste ? Mene je lako uhvatiti evo ovdje imaju sve podatke . Prvo oni koji ti rade sugurno nece duskutovati o tome .
    Ps koliko ima u CG nerasvjetljenih ubistava ? Slozit ces se previse .
    Eto pre nedelju dve citam da se preko drustvene mreze draga narucuje na kucnu adresu . Cini mi se da je ekstazi bio u pitanju . I to kod nas . Ja ne orocitah da su ga uhvatili . A jos na javnom netu gdje je oreko ip adrese sve na izvolte .
    Licno bi volio da sve znaju , osjecao bi se bezbjednije .

  5. #30
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Ne znam sto je bitno to koje sam godiste. Imam dovoljno godina da razmislim i donesem neki zakljucak a ne da prihvatam sve sto mi serviraju.
    To sto ti mislis da koristis vpn pa jos neki thor i da ti zbog toga ne mogu uci u trag to je tvoja stvar.
    Zar mislis da ce bilo koji pravi kriminalac preko neta narucuti ubistvo?
    Da nisi mozda pomislio da je sve to jedan od nacina da sluzbe kontorlisu crno trziste? Narocito kriminalce u pokusaju ili neke terosristicke organizacije.

  6. #31
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gambler View Post
    Ne znam sto je bitno to koje sam godiste. Imam dovoljno godina da razmislim i donesem neki zakljucak a ne da prihvatam sve sto mi serviraju.
    To sto ti mislis da koristis vpn pa jos neki thor i da ti zbog toga ne mogu uci u trag to je tvoja stvar.
    Zar mislis da ce bilo koji pravi kriminalac preko neta narucuti ubistvo?
    Da nisi mozda pomislio da je sve to jedan od nacina da sluzbe kontorlisu crno trziste? Narocito kriminalce u pokusaju ili neke terosristicke organizacije.
    Slozit cemo da se necemo sloziti .
    Sve moza da se otkrije naravno ali uz vpn mnogo teze . Ako neko misli kao u filmovima da se to otkriva na klik vara se . Ne znam ko narucije gdje ubistva niti me zanima ali gledaj malo sire od nase zemlje . Na svijetu je skoro osam milijardi ljudi .
    Kazes slyzbe a zaboravljas da se najprljaviji rat vodi izmedju sluzbi .
    Mozemo li sa ovim zavrsiti diskusiju jer jedino pko cega se mozemo sloziti da pravu istimu ne znamo ni ti ni ja . Niti cemo je ikad saznati .

  7. #32
    Join Date
    Nov 2019
    Location
    Pg
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    34
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Vidi, ne radi se o tome da li se slazemo ili ne slazemo. U pravu smo oboje.
    To sto kazes da se prljavi rat vodi izmedju sluzbi, vodi se. Ali to ne znaci da te sluzbe ne saradjuju u otkivanju teskih krivicnih djela, naprotiv.
    Diskusiju mozemo zavrsiti jer ni ti niti ja znamo nista, mozemo samo da nagadjamo i donosimo sud na osnovu licnog iskustva, prica, znanja, percepcija itd.
    A ako neko mili da moze po dark vebu da cini, sto bi zecani rekili, esek, a da ne bude uhvacen, vara se.

  8. #33
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,447
    Thanks Thanks Given 
    5,241
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Pitah te davno ja brodomaketar zasto si isao u avganistan...volis ti ovo crnilo bgm

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  9. #34
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Post iznan imas link zasto . A sto je negativno ? Hoces novi bubreg ? Srce ? Nikakav problem . Ubistvo uzivo ili silovanje , jos manji problem . Pokusaj da zamislis najgore moguce nocne more ili su to neciji snovi , oni najgori najmracniji to nego hoce da ostvari a to sugurno ima u ponudi . O trgovini svim i svacim , pedofilijo i drugom da ne pricam . Naravno sve se placa i tacno ides i yraxis sto hoces , nema dzabe .
    Kazu da je taj web oko 95% ukupnog weba naravno da ima mnogo lazova , laznih pridaja kupivina i slicno .
    Pokusaj fa zamislis nesto uzasno nesto najmracnije sto ljudski um moze da zamisli e tamo ces to naci hiljadu puta gore . Ne mozes da zamislis koliko daleko ljudsko zlo moze da ide .
    Svijet je ogroman , zamisli recimo Africke zemlje siromasne ili Bagkadrs ili tako zemlje gdje je inace zakon tanak sta sve ima .
    Da li je vrijedno gledanja ? Pa ako volis mucenje svih vrsta , sadizam , ako imas zelidac ne od celika nego od titana onda jeste . Hoces dijete tacne boje kose ociju i sta vec nena frke isporuka na kucnu adresu .

    . Ili ako imas novac orljav naravno i treba ti isto takva roba i tada jeste . Nemoj sve da gledas iz vizure nase i nasih plata . Mi smo bijeda za to , srecom ne i tolika da budemo sa druge strane tj zrtve .

    Pricam o tamnom webu , tzv duboku seb je vec nesto drugo . Tu se prodaje droga oruzje uglavnom na sitno ( znaci ne na tone ) ima snimaka taznih ubistava i slicno ali sve je to pa relativno nevino .

    Inace nije problem pristupiti tamnom webu . Treba ti recimo Tor i neki VPN i tu su . Onda stizes u onih 95% neta koji postoji . Mozes li zamisliti koliko je to ?
    Bicu brutalno iskren . Zaista ne znam sto bi iko normalan tamo trazio . Jer to nije film . To su stvarna mucenja silovanja ubijanja o sto god . Nema tamo sale ni viceva


    Ps izvinjavam se zbog gresaka u kucanju , zbog taznih bolesti sve slabije vidim pa ne pomazu ni vrca slova
    Brodomaketar, nikad nijesam čitala o dark webu jer me nije privlačilo ali ovo je sada najbolje objašnjenje koje sma mogla dobiti. Nemam riječi da opišem neku odvratnost, užas da to postoji. U šta se to ljudi pretvaraju Ja izbjegnem one video snimke na Podgorički dj emuče mačku i psa a kamoli ovo o čemu pričate. Imam kući knjigu DarkWeb i sve izbjegavam da je čitam. Vjerovatno sam osoba koja teško izlazi iz okvira svog komfora.

    Mnogo mi je žao da se bolest pogoršava Ima li ikakve šanse za oporavak? Držite se i ako do sad samo hrabro naprijed.

  10. #35
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Sve to pobrojano imate i na "obicni" net samo je teze nac (nece iskocit na google, tj kako sto) a na deep web ti odma na hidden wiki dadnu linkove za vecinu toga haha
    rm -rf /

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem dark sould 2 za ps3
    By filipoff in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 18-08-14, 11:45
  2. Dark Souls 2
    By PavleCL in forum Game Server CG
    Replies: 6
    Last Post: 04-05-14, 00:34
  3. Google Dark
    By Wolf_ in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 25-10-09, 12:21
  4. The Dark Side of the Sun
    By GAGA in forum Film
    Replies: 8
    Last Post: 29-11-06, 13:21
  5. Srijeda 21.12. - Dark side of the 80's
    By underwater love in forum Muzika
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-05, 16:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •