Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 76 to 100 of 143

Thread: Argumenti nasilja nakon emisije TV In

  1. #76
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    niksic
    Posts
    624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma nije lady nego dijete nije robot no zivo bice a i mene su malo isprepadali jer treba da se zenim heheheh inace bas bih volio da vidim toga odavde sto ce meni samar da udari

  2. #77
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Koji crni rektor,nema leba tamo sto ti je,ne funkcionise to odje tako.O demokratiji moze da se zamislja samo.Odje se samo gleda da se pare potegnu!Znas li da na fakultet za potrebe studenata,nema 5 kompa da rade.Ima ukupno 3!!!Bruka i sramota,ali pare znaju da ti uzmu,lopovi

  3. #78
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes zivo bice al treba da bude vaspitano i da zna svoje limite a bogami i limite drugih...nije lako, pa se uchi kako to ide u zivotu.
    ako su te isprepadali sa zenidbom... sta da ti kazem......zivot je pred tobom... pa kako i svima, moze bit i tebi..pa pazi, niko siguran ni u sta.
    a pusti tu zelju za samarima... ljudi su bukvalisti, pa se mogu zaletjeti da ispunjavaju zelje. koliko ljudi, toliko cudi.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ako mu je stvarno pukla bubna opna onda su to teske telesne povrede sa mogucim trajnim posledicama. Sto se vjerovatno desilo od kompresije vazduha pri udaru. No to se josh nezna.

    Procitah danas u vijesti da ga je udario jednom, sto moze ukazivati da nije sa namjerom nanio povrede.

    No taj tekst moze biti pristrastan, pa treba sacekati sud.

    Sto se tice dekana, ovo se sasvim neocekivano pretvorilo u "pitanje pravnog fakulteta", i njegovu reakciju dozivljavam kao "gasenje pozara" vise nego trazenje "piromana".

    Nazalost javna rijec i ponasanje citavog drustva je poprimilo anarhiske dimenzije, tako da vise niko ne pazi sta prica, na koji nacin i kome. Laz je postala prva do izbjegnute istine i tu se ne moze nista. Makar dok vise ljudi ne shvate potrebu za istinom kao licni interes.
    Ljudi na javnim pozicijama su duzni odgovoriti na optuzbe i biti spremni cinjenicama da opravdaju svoje postupke. Neodazivanje celnih ljudi sa "pravnog fakulteta" zaista je neodgovorno ponasanje. Oni su duzni da se odazovu u ovakvim situacijama.

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Vidio sam onu bruku. Ali cemo mi to civilizovano da rijesimo potpisima a ne samarima :mrgreen:
    Zbilja koliko para dobijaju oni strucanjci tamo?:-)
    Budzet Saveza Studenta Crne Gore je oko 60 000eura. Dje li zavrse da mi je znat.
    Dje i one iz nekadashnje stud. organizacije A. ? :yipiiii: Dobro, ne kod istog tipa, ali mislim da je to to
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lady pa bash je frka oko te peticije jer niko je nije vidio bez onu noc u studiju
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #82
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    krademsahte,
    znash da sam ubijedjena da oni koji to sto ti kazesh treba da znaju...nemaju pojma. toliko je pravnika u cg koji bi jedva chekali da dobiju poslove profesora, pa i tu poziciju dekana, da teshko da bi ih iko 'oprao' da se to fino iznese na uvid onone kome treba. imate i rektora i ministra, i sve demokratske nachine da taj neprofesionalizam sprijechite i bez ovakvih ispada koji su sluzili samo za isticanje tih pojedinaca sa jedne i sa druge strane...
    bojim se da kod vas u cg sve ide onom logikom - mrze nas, i na bilo sta da ukazemo , nece vredjeti...i tako ne radite ama bash nista. to je losh pristup.

  8. #83
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ljudi na javnim pozicijama su duzni odgovoriti na optuzbe i biti spremni cinjenicama da opravdaju svoje postupke. Neodazivanje celnih ljudi sa "pravnog fakulteta" zaista je neodgovorno ponasanje. Oni su duzni da se odazovu u ovakvim situacijama.

    Zato je pravni fakultet najneorganizovaniji i njaraspusteniji fakultet na balkanu!E mozes zamislit kad nije dekan htio da se odazove na poziv u emisiju,sto onda radi na fakultet!Sve je jasno onda!

  9. #84
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    udario ga jednom pa je uspio sa jednim udarcem nanese i tjelesne povrede i da ga poshalje na operaciju .. hahaha ma neka! a chelni ljudi su znali da se nemaju kako odbranit pa su sve adresirali na parlament... a tachno dok je trajala emisija sam rekla majci kako cje da nagrabuse ili od profesora ili od ovih iz parlamenta.. kad ono dnevnik i... haha
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  10. #85
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    lady pa bash je frka oko te peticije jer niko je nije vidio bez onu noc u studiju
    peticiju nas je dosta vidjelo jer smo je potpisali!Nije se samo u studio prikazala,vec se dva-tri dana potpisivala po fakultetu!

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    udario ga jednom pa je uspio sa jednim udarcem nanese i tjelesne povrede i da ga poshalje na operaciju .. hahaha ma neka!
    Gleda sam ljude kojima ni nagazna mina nije mogla nista, a takodje i gluposti od koje su ljudi stradali. Nema tu pravila. Samo losa okolnost.

  12. #87
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    bojim se da kod vas u cg sve ide onom logikom - mrze nas, i na bilo sta da ukazemo , nece vredjeti...i tako ne radite ama bash nista. to je losh pristup.
    nije logika,tako stvari stoje! nista odje nece uticati,jer ako utice tu se povlace partijske veze...

  13. #88
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    didi,
    oni spominju 500 potpisa od studenata i profesora... zaista ne znam da to toliko moze biti nepoznato a radi se o tolikom broju potpisnika.. da neko ima 500 potpisa, taj bi mogao ladno kod premijera da ode a ne kod dekana...ne znam zasto bi ishli na tv sa peticijom prije slanja Univerzitetu i ministarstvu. Nesto nije u redu onda sa tom peticijom, josh prije sto kazesh da niko ne zna za to.

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kradem_Shahte View Post
    peticiju nas je dosta vidjelo jer smo je potpisali!Nije se samo u studio prikazala,vec se dva-tri dana potpisivala po fakultetu!
    mnogo vise ljudi nije znalo za peticiju nego sto je znalo!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #90
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma pushti ko zna dje ovaj didi visi po chitav dan:PPP
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  16. #91
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Kako niko nije vidio peticiju? Moze li se vidjet tekst te peticije?

  17. #92
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Gleda sam ljude kojima ni nagazna mina nije mogla nista, a takodje i gluposti od koje su ljudi stradali. Nema tu pravila. Samo losa okolnost.
    a nisam naglasila nek oreche kako ga je samo jednom udario.. pa reko jes bash ga je jednom udario..
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  18. #93
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakve veze imaju partijske veze sa Unioverzitetom?
    Koja je to logika? Neko te glasove zloupotrebljava i skrece u politichke svrhe?
    Pa to nema nigdje na zapadu. Studentski problemi se reshavaju na Univerzitetu i u Ministarstvu... vas su politichke stranke lobirale za ovo?

  19. #94
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    kakve veze imaju partijske veze sa Unioverzitetom?
    Koja je to logika? Neko te glasove zloupotrebljava i skrece u politichke svrhe?
    Pa to nema nigdje na zapadu. Studentski problemi se reshavaju na Univerzitetu i u Ministarstvu... vas su politichke stranke lobirale za ovo?
    Izvini,dje ti zivis?

  20. #95
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    ..tamoooo gdje ljubav stanuje..
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=LadyDaytona;499628]
    Pa to nema nigdje na zapadu. QUOTE]
    mnogo chega nema na zapadu a kod nas ima,nazhalost samo onih loshih stvari..
    ..You stood by me and I stood tall,
    I had your love I had it all..

  21. #96
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    mnogo vise ljudi nije znalo za peticiju nego sto je znalo!
    mnogi ljudi nizu bili zainetresaovani da je potpisu!

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Moze li se vidjet tekst peticije?

  23. #98
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa kako vi dopustate da vas lobiraju partije a radi se o vashem problemu? Po toj logici oni vas zloupotrebljavaju za njihove ciljeve a vashi problemi ostaju nerijesheni.
    Normalno da nigdje na zapadu to nije moguce, jer je to chista zloupotreba studenata.
    Vi to mozete, ako vas iskreno zanimaju samo problemi na faxu, rijeshiti sasvim normalno peticijom i na ruke Rektoru i Ministru.
    Dok god se zna da su to manipulacije od strane perfidnih politichkih partija...ti zahtjevi nemaju demokratsku osnovu nego anarhijsku.

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije dekan glumica pa da trci po televiziji da ga slikavaju i sad mu to strasni grijeh sto nije pricao sa studentima o peticiji koju su kako pisu novine samo oni vidjeli. Ne znamo skoro nista sta se oko toga desavalo i samo cekam kad ce se pojaviti opcija da su ti samari padali i po nacionalnoj osnovi i nastane tek zamrsena situacija idealna za nagadjanja. Cinjenica je da kod nas ljudi olako laprdaju jezikom pa kad pukne po usima svi krivi samo ne onaj koji olako vrijedja, a dekan umjesto da se zabrine za bolonjsku deklaraciju oce da se zauzme za iskljucenje studenta koji se potuka u nekoj kafani. Neka bude dosledan i nece biti guzve pa ce rezultati ispita i kolokvijuma biti za 5 minuta a ne za pola godine.

  25. #100
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,779
    Thanks Thanks Given 
    637
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    Pa kako vi dopustate da vas lobiraju partije a radi se o vashem problemu? Po toj logici oni vas zloupotrebljavaju za njihove ciljeve a vashi problemi ostaju nerijesheni.
    Normalno da nigdje na zapadu to nije moguce, jer je to chista zloupotreba studenata.
    Vi to mozete, ako vas iskreno zanimaju samo problemi na faxu, rijeshiti sasvim normalno peticijom i na ruke Rektoru i Ministru.
    Dok god se zna da su to manipulacije od strane perfidnih politichkih partija...ti zahtjevi nemaju demokratsku osnovu nego anarhijsku.
    Ti si ocito pomjesala nesto,ne lobirajunas partije,nego su i dekan i rektor clanovi partije na vlasti,dakle posto su clanovi te partije i na istaknutim su mjestima,tu ti se ide po ruckova,vecera...tako da se upoznaju,i cine jedni drugima usluge!Ti pocesi moja ledja a ja cu tvoja,znas kako se uvije na faxu nadju sinovi poznanika i prijhatelja,ministara,itd.I sto da se zalimo,kad su i dekan i rektor i ministar iz iste partije.Mislis da ce dekanu nesto ucinjet.Samo u snu.

Page 4 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 06-12-13, 17:57
  2. Replies: 2
    Last Post: 12-01-08, 20:42
  3. A nakon bolnice jos bolesniji!
    By cvrchak in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 29-03-06, 22:49
  4. Smesni slucajevi kada su zrtve poginule ili ranjene
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 03-04-04, 14:51
  5. OTMICA U ŠTRPCIMA
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 67
    Last Post: 27-02-04, 13:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •