Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 47 of 47

Thread: Dogovor ili presuda?

  1. #26
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    I ovih 88h je mnogo, da se ja pitam. Znaš li šta ona može za 88h mjesečno? Da uči dijete protiv oca od malih nogu, zbog njenog poraza, mržnje? Prave pakao od života tom malom.
    Sramota, stvarno sramota kako ste puni predrasuda?! Vas nekoliko...Svi ste balili na 5 minuta seksa u Sevinom filmu i sad je to glavna diskvalifiacija za nju kao majku?! Pa sramota kakvim se vi parametrima vodite....srećom, reče herkules, različiti univerzumi....ova žena ovakva kakva je bolja majka no što ćete vi, koji ste ovdje ustvrdili da majci treba dijete uzeti i da je mnogo 88 sati da se vi pitate, ikad bit!
    Pravda za Seve, Dolje kompleksaši!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #27
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Bgm je bilo više od 5min... :mrgreen:

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Više minuta puta Broj gledanja...



    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #29
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Dogovor ili presuda?

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sramota, stvarno sramota kako ste puni predrasuda?! Vas nekoliko...Svi ste balili na 5 minuta seksa u Sevinom filmu i sad je to glavna diskvalifiacija za nju kao majku?! Pa sramota kakvim se vi parametrima vodite....srećom, reče herkules, različiti univerzumi....ova žena ovakva kakva je bolja majka no što ćete vi, koji ste ovdje ustvrdili da majci treba dijete uzeti i da je mnogo 88 sati da se vi pitate, ikad bit!
    Pravda za Seve, Dolje kompleksaši!
    Nikad necemo dozvoliti da Seve bude majka! Njeno majčinstvo uništava nam divno sjećanje na njen filmski debi na jahti. Obesmišljava ga. Kako da gledam taj film kad znam da je majka i da ima dijete!? Kakooooooo!?
    Radi umjetnosti i radi budućnosti kratkometražnog igranog filma moramo svi kao jedan stati protiv dodjeljivanja djeteta Sevetu.

    To su moji neki razlozi al ok je i ako neko ima drugačije razmišljanje.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #30
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    njen (i njegov) srednjemetrazni uredak bi se mogao
    nazvati "Pasara" .

  6. #31
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Kad smo već kod uradaka, meni je potpuna misterija kako je Nives Celzijus uspjela sve ove godine da prođe bez ikakvog objavljivanja njenog opusa.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne zanimaju me tudji zivoti, ali je ova ista konstatacija meni pala napamet kad cuh o famoznom razvodu.

    Kao sto rekoste dijete u konkretnom slucaju najvise ispasta, a i izgleda ga je trebalo dodijelit potpuno 3coj osobi na staranje jer ni otac ni majka nisu u pamet.

    novakb14 ako ne trolujes, onda ti je konstatacija da joj je dosta 2000 mjesecno koje dobija alimentacijom i da trebada batali jako losa i pogresna. Nije alimentacija za nju i njene potrebe, nego za dijete i njegoive potrebe.
    Ovakvo razmisljanje na zalost ima vecina CG razvedenih muskaraca.

    Imao sam priliku skoro da to saznam na tezi nacin. Kcerka porodicnih prijatelja se razvela nakon 4 godine braka. Imaju dijete.Otac je sam ponudio da placa 50e alimentaciju. Nista mu niko nije trazio. Dogovor na sud da se to uplacuje na posebanr acun djeteta koji niko nece dirati.
    Ne placa ni tih 50e. Kad ga je bivsasupruga pitala nakon godinu dana zasto ne placa alimentaciju covjek je odgovorio da mu ne pada na pamet da joj placa alimentaciju da bi ona isla u grad sa drugim momcima i trosila te pare. Razuma bez?!
    Naravno nikad nisam niti cu imati priliku da cujem drugu stranu, a i ne zanima me iskreno njihov zivot i njihovi problemi. Ovo mi je fascinantno kao pojava ako se uopste desavala.

    Ako je ovo istina, i da sam na njeno mjesto svaki mjesec bi ga slao kod izrsitelja. I onda kad dijte napuni 18 godina mu fino objasnis na ovaj racun ti je tata sam uplatio, a ovo mu je naplatio sud.

    Da je drzava malo sredjenija, na prvo neplacanje alimentacije mjesec zatvora momentalno uz obavezno nadoknadjivanje preostalog duga po alimentaciji. Kako bi se alfa muzjaci odma primirili.
    meni nikad nece biti jasno kako dvoje ljudi ne mogu da se rastanu na civilizovan nacin. htio je da zeni, htjela je da se uda, a ni jedno ni drugo ne umiju "pojes' govana" u ime onoga sto su potpisali.
    na kraju, prepucavanje, tjeranje inata sujetnih ljudi ide preko ledja djeteta. koliko neko moze biti sebican da u cijeloj toj stvari ne misli na djecu. a njih treba slusati, jer koliko god mi mislili da su mali, najbolje znaju dje im je mjesto.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  8. #33
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Neko se pita kako je u HR njihovoj drzavljanki donesena odluka protiv njenih interesa.. Cudno je to pitanje jer je ona ipak Hrvatica koja je kao djevojka izlozena jednom dijelu javnosti, tj. njena intima sa Ozenjenim covjekom. HR je katolicka I vecim dijelom "puritanska" sredina, pa je nesto ipak nezaboravno iako djeluje trenutno "oprosteno". Dalje, ista je rodila dijete Srbinu…………………………. ove tacke nesto znace. A kruna je ………… I udata za Srbina……… pa jos I sina poznatog narodnog pjevaca iz Srbije…… Sto je jako "prihvatljiv" oblik culture jel'te…
    U Srbiji je opet snajka dozivotno Hrvatica, kao sto su I prekrsteni uvijek ono sto su bili a ne oni koji su prihvatili ili po njihovim rijecima povratili vjeru.. itd..
    Dakle, matematika minus, minus, minus…
    Zena dugo nije mogla da dobije dijete (novinski intervjui), I desilo joj se to bogastvo (po njenoj prici tada), nazalost po nju - sa pogresnim covjekom.. Tip se hvalio nekim svojim specificnostima koji su u suprotnosti sa vecinom… Magije, vraci, metode.. Podsjetilo me na neke popularne licnosti iz Italije, USA, GB, I njihovih teskoca da izadju iz zagrljaja "Gurua".. To porodicno uvlaci I one koji se protive ili ne zele..To je specifican nacin izolovanosti od realnog svijeta.
    Otac djeteta joj se valjda zgadio jos od trudnoce pa I nakon porodjaja .
    U toku tog njihovog javno izlozenog procesa, izgubila je trudnocu od stresa (opet sa Srbinom).. I to joj je dodatno valjda nakalemilo negativne emocije.

    Ona je ipak nedovoljno obrazovana osoba I tesko se nosi sa javnoscu sa svojom profesijom od koje zivi… Izlozena je svakoj kritici I emotivno je to pogubno za licni zivot. Nazalost to je poznato u skoro svim svjetskim biografijama licnosti poznatih u muzici, filmu, modi, umjetnosti uopste..politici..
    Samo malo ljudskosti I sve je razumljivo..


    Hvala Lepo

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    citajuci post, ko da sam kod frizerke, bozemioprosti.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #35
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Ljudi koji su sebi cijelog života na prvom mjestu, jedno od njih javna ličnost esktremno željna pažnje. Kojeg su đavola pravili dijete, pojma nemam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #36
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ljudi koji su sebi cijelog života na prvom mjestu, jedno od njih javna ličnost esktremno željna pažnje. Kojeg su đavola pravili dijete, pojma nemam.
    Kako to mislite "
    Ljudi koji su sebi cijelog života na prvom mjestu"?
    I ovo - "javna ličnost esktremno željna pažnje"?
    Hvala Lepo


  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,225
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Ekstremno sebični ljudi. Pitanje je da li su uopšte sposobni da stave nečije interese ispred svojih. U tom smislu. Nisu sve majke i svi očevi roditelji.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #38
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ekstremno sebični ljudi. Pitanje je da li su uopšte sposobni da stave nečije interese ispred svojih. U tom smislu. Nisu sve majke i svi očevi roditelji.
    Ne znam osobu koja ne misli o sebi, jer ako misli, misli I na ostale oko sebe, I za one nakon sebe..To onda nije sebicnost...valjda.. U ovom slucaju toj zeni zamjeraju sto "izdrzava" svog zivotnog partnera.. Ako je I to za zamjeranje, onda se nesto ne slaze oko te sebicnosti.
    Najmanje bih ikome presudjivala treba li ili ne treba neko da bude roditelj.. To nije humano.
    Ne moze svako imati profesiju po svacijem ugodjaju I profilu.. Od istorije civilizacija postojali su I zabavljaci I pjevaci I "politicari".. Meni to ne lici na bas nesto zavidno I lagano.. Mucno bas.
    Jedno je dati baksis za pjesmu (tradicija Balkana), ali to ne znaci I uzimati im dusu sa tim baksisom.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 01-12-19 at 21:56.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    citajuci post, ko da sam kod frizerke, bozemioprosti.
    Ljubav se osjeti bilo gdje.

    Hvala Lepo

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Severina je imala želju da postane majka, neću da ulazim u to je li manje, ili više dobra u ulozi.
    Samo mi nije jasno zašto nije odabrala donora, platila, da ne glavobolja cijeli život i pravi cirkus sebi, đetetu, ex mužu.
    Đeca se prave iz velike ljubavi prema partneru, naravno uz dogovor da se radi na tome i istraje.
    A ako te ljubavi i podrške druge strane u ostvarivanju roditeljstva nema, pozdraviš partnera i odeš u banku sperme, ili nađeš surogat majku.
    Svi srećni i zadovoljni..bez sudova, stresova, alimentacija...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #41
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ^ Voljela je ona prvog muza, i drugog sada voli... Kao i njena velika prijateljica Natasa Bekvalac...

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ne brkajmo strast i ljubav...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  18. #43
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    brka ona ljubav sa strascu, novcem...

  19. #44
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zar je ona bila udata za oca njenog djeteta?

    Hvala Lepo

  20. #45
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Nije bila udata, samo vjerena. Iako ne vidim kakvu to razliku pravi, vanbracna zajednica je izjednacena sa bracnom u svim zemljama regiona.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #46
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Na stranu stavimo Severinu, ali kad bi svi bili svjesnih svojih pravih emocija ili znali kako će brak da se razvije u budućnosti, mislim da 20-30 % brakova bi bilo sklopljeno.

    Govorim zbog ljudi koje znam koji ksu iskreno ušli u brak i nažalost djeca moraju da ispaštaju. Jednostavno se jedna strana zainati ili želi da napakosti bivšem partneru i to uglavnom rade preko djece.

    A Severina .... ne poznajem je, niti njenog bivšeg tako ne bih se upuštala u ocjene kakav je ko roditelj na osnovu članaka iz novina. I ne interesuje me . Samo primjećujem kako neki olako pričaju je li dobila dijete iz ljubavi ili ne. Taj dio nije snimala.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #47
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Dogovor ili presuda?

    Hvala svima u regijon sto mislite na/o mene(i)...

    https://mondo.me/Magazin/Zvijezde-i-...YGIHgm-crBrlTY

    Čak i Verdana Rudar je stala iza Seveta. A vamo mi po medijuma polarne medjede po ruskija gradova prikazuju sto jedu gladni plastiku, a ovde na brdovitom Balkanu prava zivotna drama i tragedijase desava. Kakvi smo mi to ljudi!? E, živote kučko bezrepa što Sevetu žgebe oduze. Pi! #jednajemajka #maladjeca
    Last edited by Caesar; 07-12-19 at 14:55.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Presuda dr V. Šešelju
    By salex in forum Politika generalno
    Replies: 49
    Last Post: 17-02-12, 01:29
  2. Još jedna sramna presuda, poruka Bošnjacima u CG
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 63
    Last Post: 01-04-11, 08:43
  3. Oslobadjajuca presuda Haradinaju
    By Kovac in forum Politika generalno
    Replies: 15
    Last Post: 23-04-08, 04:53
  4. Presuda sa uticajem na buducnost Crne Gore...?
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 29-04-04, 01:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •