Page 98 of 200 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 4985

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2426
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Odgledah sa zakašnjenjem.

    Pa ovo je poenta svega sinoć bila, ako se ja ne varam.

    Demokrate bi podržale tri potpresjednika vlade iz NVO sektora, ali da nema Dritana u vladi.

    Ono ideja je da je nosilac liste ZBCG premijer, nosilac liste Demokrata predsjednik skupštine, a da se nosiocu liste CnB oduzme mjesto potpresjednika vlade i da CnB nema ništa.

    Očigledno je procjena Demokrata da bi izmjene TS, smjena Katnića, početak nekih hapšenja i usvajanje Zakona o porijeklu imovine, donijelo Dritanu veću popularnost nego što bi to oni voljeli.

    E da, drago mi je što se nisu podžapali i što su vodili civilizivan dijalog. Momo me pozitivno iznenadio u smislu da nije bio bezobrazan i upadao u riječ i prekidao sagovornika.

    Kad su pomenuli saopštenja Konatar je rekao da je to bila greška i da se nada da se neće ponavljati, a Momo da upotreba riječi izdajnik nije ništa novo u političkom diskursu

    Što se tiče rekonstrukcije, rekao bih da "daleko je do murava"





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    I meni se sviđa kako radi ova vlada, ali je jednostavno neprincipijelno uvoditi novi "uslov" da vlada treba da bude nestranačka. Eksperti mogu i iz partija da dođu.

    Plus, kako tražiš nestranačku vladu sa Dritanom kao potpredsjednikom?

    Dosad su zahtjevi URA bili principijelni - držimo se principa koje smo svi potpisali. Sad odjednom skreću u nekakvo pilićarenje... ajmo da dodamo i ovaj uslov, ali da ne važi za nas.

  2. #2427
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    I meni se sviđa kako radi ova vlada, ali je jednostavno neprincipijelno uvoditi novi "uslov" da vlada treba da bude nestranačka. Eksperti mogu i iz partija da dođu.

    Plus, kako tražiš nestranačku vladu sa Dritanom kao potpredsjednikom?

    Dosad su zahtjevi URA bili principijelni - držimo se principa koje smo svi potpisali. Sad odjednom skreću u nekakvo pilićarenje... ajmo da dodamo i ovaj uslov, ali da ne važi za nas.
    A znaš kako, ako ćemo realni da budemo, ovo je sve naopako oko rekonstrukcije.

    Sjeli DF (bez ostatka ZBCG) i Demokrate i dogovorile se. To što su se dogovorili niko ne zna, ni oni sami se ne slažu oko čega su se dogovorili, a očekuje se od CnB da pristane.

    Đe su ozbiljni ljudi, ne radi se to tako.

    Model rekonstrukcije nije usaglašen.

    Ovo što oni predlažu je da budu tri potpresjednika, ali da svaki bude ministar. Što bi značilo da Drutan bude ministar, a ako može Dritan, onda su političari ministri a onda mogu i Slaven, Momo, Pipun, Medo....

    Lično sam mišljenja da je Demokratama problem Dritan kao potpresjednik jer ih je strah jačanja njegove političke snage (nakon TS, smjene Katane, hapšenja, zakona o porijeklu imovine). Zato je i onaj stav sinoć (tri potpresjednika iz civilnog sektora) zazvonio meni u glavi i dodatno me učvrstio u mišljenju da je samo to problem.

    Ovo o čemu pričaš su finese u pregovorima.

    Da je Konatar sinoć rekao mogu političari eksperti, krenulo bi se danas sa "a jel Slaven dovoljno stručan, a što ne bi mogao Milutin Đukanović, Medo je ekspert za ekonomiju",pa bi onda bilo "vala može URA popustiti oko jednog čovjeka ili dva zbog mira u kući".

    Neđe sam ubijeđen da bi URA pristala na stvarno stručnjake sa stranačkom pripadnošću, ali ne na profesionalne političare, ali to je neđe maksimum kolko bi mogli prihvatiti (a da se ne ide u ovaj model rekonstrukcije da Dritan bude ministar...objasnio zašto), a ne ide na početku da odma prihvatiš to pa da te natežu sa imenima.

    Što znam, prošao sam neke obuke iz profitabilnog pregovaranja, pa znam kako to ide.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  3. #2428
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A znaš kako, ako ćemo realni da budemo, ovo je sve naopako oko rekonstrukcije.

    Sjeli DF (bez ostatka ZBCG) i Demokrate i dogovorile se. To što su se dogovorili niko ne zna, ni oni sami se ne slažu oko čega su se dogovorili, a očekuje se od CnB da pristane.

    Đe su ozbiljni ljudi, ne radi se to tako.

    Model rekonstrukcije nije usaglašen.

    Ovo što oni predlažu je da budu tri potpresjednika, ali da svaki bude ministar. Što bi značilo da Drutan bude ministar, a ako može Dritan, onda su političari ministri a onda mogu i Slaven, Momo, Pipun, Medo....

    Lično sam mišljenja da je Demokratama problem Dritan kao potpresjednik jer ih je strah jačanja njegove političke snage (nakon TS, smjene Katane, hapšenja, zakona o porijeklu imovine). Zato je i onaj stav sinoć (tri potpresjednika iz civilnog sektora) zazvonio meni u glavi i dodatno me učvrstio u mišljenju da je samo to problem.

    Ovo o čemu pričaš su finese u pregovorima.

    Da je Konatar sinoć rekao mogu političari eksperti, krenulo bi se danas sa "a jel Slaven dovoljno stručan, a što ne bi mogao Milutin Đukanović, Medo je ekspert za ekonomiju",pa bi onda bilo "vala može URA popustiti oko jednog čovjeka ili dva zbog mira u kući".

    Neđe sam ubijeđen da bi URA pristala na stvarno stručnjake sa stranačkom pripadnošću, ali ne na profesionalne političare, ali to je neđe maksimum kolko bi mogli prihvatiti (a da se ne ide u ovaj model rekonstrukcije da Dritan bude ministar...objasnio zašto), a ne ide na početku da odma prihvatiš to pa da te natežu sa imenima.

    Što znam, prošao sam neke obuke iz profitabilnog pregovaranja, pa znam kako to ide.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Ne kažem, dogovor DF i Demokrata je bio bezobrazan, i još bezobraznije objavljen. Mi smo dogovorili, završen posao.

    Slažem se šta je maksimum prihvatljivi (i za URA i za Zdravka) - nekakvi stručnjaci koji mogu biti bliski partijama, ali svakako ne univerzalni ekspert Medo ili profesionalni političari koji dana nisu radili u struci.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  5. #2429
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,242
    Thanks Thanks Given 
    417
    Thanks Thanks Received 
    2,568
    Thanked in
    1,251 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sjeli DF (bez ostatka ZBCG) i Demokrate i dogovorile se. To što su se dogovorili niko ne zna, ni oni sami se ne slažu oko čega su se dogovorili, a očekuje se od CnB da pristane.
    Kad se sjetim kako su se DF i DCG pljuvali kao pubertetlije prije samo par mjeseci, a sad su tako lagano postigli dogovor, tacno cu da povjerujem da postoji snimak kako ga Becic prima u supak.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #2430
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Naravno da postoji... Ali i dalje mislim da je krajnje bzvz saopštenje URE..

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  7. #2431
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4,986
    Thanks Thanks Given 
    1,132
    Thanks Thanks Received 
    1,463
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Odgledah sa zakašnjenjem.

    Pa ovo je poenta svega sinoć bila, ako se ja ne varam.

    Demokrate bi podržale tri potpresjednika vlade iz NVO sektora, ali da nema Dritana u vladi.

    Ono ideja je da je nosilac liste ZBCG premijer, nosilac liste Demokrata predsjednik skupštine, a da se nosiocu liste CnB oduzme mjesto potpresjednika vlade i da CnB nema ništa.

    Očigledno je procjena Demokrata da bi izmjene TS, smjena Katnića, početak nekih hapšenja i usvajanje Zakona o porijeklu imovine, donijelo Dritanu veću popularnost nego što bi to oni voljeli.

    E da, drago mi je što se nisu podžapali i što su vodili civilizivan dijalog. Momo me pozitivno iznenadio u smislu da nije bio bezobrazan i upadao u riječ i prekidao sagovornika.

    Kad su pomenuli saopštenja Konatar je rekao da je to bila greška i da se nada da se neće ponavljati, a Momo da upotreba riječi izdajnik nije ništa novo u političkom diskursu

    Što se tiče rekonstrukcije, rekao bih da "daleko je do murava"





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Je li spominjao Brana?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2432
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Naravno da postoji... Ali i dalje mislim da je krajnje bzvz saopštenje URE..

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
    Zaista je momak devojchica?Ja sam mislio da je sprdnja to,onda bi on trebao da bde prime minister!
    ...

  9. #2433
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Abazovic je usemljen sa DB-om i svim bezbjednosnim sluzbama tako da ako ko zna onda je to on A i ne znam sto se cima toliko oko toga, pa sad mora da radi kako mu kaze Srbija, odnosno DF, to je postalo normalno svudje u svijetu
    Cudim se kako partijski aktivisti na forumu nisu krenuli da brane Becica.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #2434
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,882
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    501 Posts

    Default

    I onda kazu ljudi kako je URA gradjanska partija, a onakva saopstenja daju, hahahah, a srozali su se da ne mogu vise, pokazali su da su obicni spijuncici koji rade kako strane ambasade kazu (Adzic i Jelusicka sljam najveci), i takvi da nam vode drzavu, neka hvala, ali dobro je da su pokazali ko su i sta su, da ne mazu oci vise ljudima, mada ovdje se isto o njima prica kao da imaju 30% a ne 5%...

  11. #2435
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Komnenic muca dok priča sa djilasom

    Ne zna veli šolaka, ne kupuje vijesti
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  13. #2436
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    stvorila se atmosfera u CG da je sasvim okej što je SNS DF kupio Adriu TV, DAN, brdo portala i dao im Prvu. to nikome ne smeta. al je zato problem što Nova možda kupi Vijesti

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  15. #2437
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Razumijem koji je interes vucicu da kupuje po cg to sto navodis, ali ne vidim koji je interes djilasu da baca pare na vijesti?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. The Following User Says Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  17. #2438
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    lansira ih u Srbiji, prikažu da ne vole baš svi Srbi u CG Vučića. što je istina, naravno. ali mediji gore guraju priču kako svi Srbi ođe vole Vučića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  18. #2439
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    lansira ih u Srbiji, prikažu da ne vole baš svi Srbi u CG Vučića. što je istina, naravno. ali mediji gore guraju priču kako svi Srbi ođe vole Vučića

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Vala i nije mu neki razlog da baci tolike milione... boli narod u srbiju patka dal u cg srbi vole vučića ...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  19. #2440
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ko zna kakve su tu igre sve u pitanju. SNS je gore baš upro da ih uništi. ljudi su usuli 600mil da kupe premier ligu samo jer je to SK prenosio

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  21. #2441
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ali sve nam medije Srbija kupi. Republika Srpska v2 mmbraleee, hahaha


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  22. #2442
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,620
    Thanks Thanks Given 
    10,574
    Thanks Thanks Received 
    5,018
    Thanked in
    2,338 Posts

    Default

    Nije valjda da se plače za izdajničkim Vijestima?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  24. #2443
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    stvorila se atmosfera u CG da je sasvim okej što je SNS DF kupio Adriu TV, DAN, brdo portala i dao im Prvu. to nikome ne smeta. al je zato problem što Nova možda kupi Vijesti

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Ja sam eto prvi uvjek popljuvao SNS trovačke medije, ali upravo ti stvaraš kontra narativ, da je to što je SNS pokupova' medije loše i crnjak (kao što i jeste), ali da je to što Djilas kupuje medije ok, jer je (po mojim zaključcima) on tebi najbliži po pogledima što se tiče političke scene u Srbiju.
    Nego, odakle mu tolike paruljine?
    Djilas zvani Bus-Plus, nemojmo.
    Znači, ne razlikuješ se nimalo od ovih DF botova.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #2444
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    što se tiče političke scene u Srbiji, samo jedan čoek je bio da valja. Đinđić. ostali su tranje. ali neće biti baš da je Đilas lopov a neki sa 24 stana i parama od tetke iz Kanade dobri. da imam pravo glasa gore, glasao bih za Mariniku

    DF botovi veličaju Mandu i SNS. ja Đilasa ne veličam, niti bih. samo kažem da je jedna stvar dobra a druga loša

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  26. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  27. #2445
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    3,841
    Thanks Thanks Received 
    3,110
    Thanked in
    1,591 Posts

    Default

    Odakle vam ideja da kupuje Đilas Vijesti?
    Kupuje ih United Media, odnosno United Group u kojoj Đilas ima 0%.
    Recimo United Group je vlasnik Telemacha, jel to isto Đilasovo?

    A United Group kao provajder interneta i kablovske ima matematiku da kupi Vijesti. U suštini sa konkurentima je bitka oko sadržaja, ne ide se više cijenama. Kupuju se provajderi sa što više sadržaja koji zanimaju kupca, cijene su slične za pakete. A što imaš više svojih kanala, imaš više prostora da prodaješ sadržaj koji kreiraš ili kupuješ, pa ti je onda jeftiniji po pojedinačnom gledaocu, što je cilj u tom biznisu.

    Ovo sa Đilasom ima veze koliko i sa Zaevom npr...
    Sem što United Grupu u regiji predstavlja Šolak, kojeg su Vučićevi tabloidi spojili sa Đilasom kao kafu i kisjelu. I naravno, ljudska površnost odradi svoje. Svuda, pa i na ovom forumu.

  28. The Following 4 Users Say Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  29. #2446
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Ja sam eto prvi uvjek popljuvao SNS trovačke medije, ali upravo ti stvaraš kontra narativ, da je to što je SNS pokupova' medije loše i crnjak (kao što i jeste), ali da je to što Djilas kupuje medije ok, jer je (po mojim zaključcima) on tebi najbliži po pogledima što se tiče političke scene u Srbiju.
    Nego, odakle mu tolike paruljine?
    Djilas zvani Bus-Plus, nemojmo.
    Znači, ne razlikuješ se nimalo od ovih DF botova.
    Đilas je ušao iz biznisa u politiku. U biznisu je bio prilično uspješan, a uspjeh se teško prašta na Balkanu.

    Đilas nema veze sa United grupom, ali nikakve, ko što @Gagarin reče uostalom.

    Kao neko ko prati situaciju u Srbiji, a upućen sam dosta, znam da je satanizovan do te mjere sa je to nevjerovatno.

    Ako vjeruješ o Đilasovoj SBB, onda možeš da povjeruješ i u sve što SNS tabloidi plasiraju.

    Meni je generalno priča njegova ok, civilizacijski je podržavam, ali ne dijelim njegov optimizam da će AV brzo sa vlasti.

    Ono je toliko ZLO da je to strašno, psihopata koji ni od čega ne preza i koji želi da kontroliše SVE.

    Iz tog razloga i sve koji su u CG a spremni su da ga služe, smatram izdajnicima i zlom. Ovo se odnosi na vrh DFa da budem precizan, ali i na Mila Đukanovića koji je tom ZLU pomogao da dođe na vlast u Srbiji i koji je sa njim sarađivao dosta duga (da li i još uvijek...ne znam).



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  30. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  31. #2447
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Nisam previše ni zalazio u tematiku, ja iz pisanja shvatih da on kupuje
    Nego, šta je fora uopšte da neki političar odozgo gostune odje?
    Znam da bi se haos napravio da npr. Vučić gostuje na neku našu tv, ali je ovaj ok.

    Nisam ja reka' da su ovi sa "poslala mi tetka iz Kanade" ok, nema gorih, ali od ovakvih koju su ojadili prije svih njih pravit neme primjere, samo nek su zdra'o.
    Forever young, i want to be forever young

  32. #2448
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Đilas je ušao iz biznisa u politiku. U biznisu je bio prilično uspješan, a uspjeh se teško prašta na Balkanu.

    Đilas nema veze sa United grupom, ali nikakve, ko što @Gagarin reče uostalom.

    Kao neko ko prati situaciju u Srbiji, a upućen sam dosta, znam da je satanizovan do te mjere sa je to nevjerovatno.

    Ako vjeruješ o Đilasovoj SBB, onda možeš da povjeruješ i u sve što SNS tabloidi plasiraju.

    Meni je generalno priča njegova ok, civilizacijski je podržavam, ali ne dijelim njegov optimizam da će AV brzo sa vlasti.

    Ono je toliko ZLO da je to strašno, psihopata koji ni od čega ne preza i koji želi da kontroliše SVE.

    Iz tog razloga i sve koji su u CG a spremni su da ga služe, smatram izdajnicima i zlom. Ovo se odnosi na vrh DFa da budem precizan, ali i na Mila Đukanovića koji je tom ZLU pomogao da dođe na vlast u Srbiji i koji je sa njim sarađivao dosta duga (da li i još uvijek...ne znam).



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    A vidji, saglasni smo oko picoustog psiholate i njegove partije 100%, valjda smo dosta puta odje i uskladili ta mišljenja, tako da o njima ne treba trošiti ni riječi ni energiju.

    Moram priznati da gore političku sotuaciju minimlano pratim u zadnje nekolike godine baš zbog mentalne higijene, ne mogu te otrove da izdržim i čudim se ljudima (i onima koji ga podržavaju i onima koji ga ne podnose a gledaju, valjda neki mazohizam, šta li) koji redovno prate psihopatina svakodnevna gostovanja na svim mogućim medijima.
    Toliko o njima.

    E sad, pratio sam prije 10 godina aktivno, bilo je masu malverzacija sa ovima iz tadašnje DS prije nego su ovi i primirisali na vlast, šta miiš zašto je narod i spuštio DS niz vodu gore?
    Sad što su im došli još gori, jbg, loša sreća.
    Forever young, i want to be forever young

  33. #2449
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,562
    Thanks Thanks Given 
    1,111
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    775 Posts

    Default

    Ako je djilas lopov ka sto odavno govori picousti,zašto ga ne hapse?ne da im evropa,kaže u ovom klipu



    Sto ne preda marovica gospodin?

    Ljudi,jeste li vi slijepi,vidite li da se napadaju vijesti više nego ikada,eno se pozivaju citaoci da ih bojkotuju,pada im sajt...izgleda da nije dovoljno sto je dps pao nego se pokušava taj procrnogorski blok pa i svi oni koji ne razmišljaju kao oni prikazati kao ustasHe,Anti-Srbi i slično.

    Nisam gledao ovo sa djilasom,ali vijesti makar za sad imaju moju podršku.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  35. #2450
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Nisam previše ni zalazio u tematiku, ja iz pisanja shvatih da on kupuje
    Nego, šta je fora uopšte da neki političar odozgo gostune odje?
    Znam da bi se haos napravio da npr. Vučić gostuje na neku našu tv, ali je ovaj ok.

    Nisam ja reka' da su ovi sa "poslala mi tetka iz Kanade" ok, nema gorih, ali od ovakvih koju su ojadili prije svih njih pravit neme primjere, samo nek su zdra'o.
    Usnija je gostovao i to najavljivan kao specijalni gost u Vijestima-dnevniku,ne sjecam se da se digla neka frka zbog Usnije tada,a nije davno bilo.

    Shto se tiche Djilasa,ima ok prichu i neke predloge za rjeshenja krize u regionu i oko uslova za kvalitetniji zivot,ali kao shto napisa kolega @outline,treba izgleda da prodje josh mnooooogo mnoooooogo vremena da se u Srbiji pojavi neko poput pokojnog DJINDJIĆA!
    ...

  36. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


Page 98 of 200 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 21:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 16:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •