Page 67 of 200 FirstFirst ... 175763646566676869707177117167 ... LastLast
Results 1,651 to 1,675 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #1651
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Nadamo se da ce se goniti i on zajedno sa svima ostalima, dok dodje na red. A da se pokazu kako bi zakon "trebao" biti isti za sve mogli su taman od njega pocet kako bi svima pokazali da nema postedjenih samo zato sto su "naši"

  2. #1652
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Hoce li se goniti Carevic sto je uzurpirao državno zemljiste ili ce ga ministar posjecivati na isto to zemljište.
    Ili ce novo tuzilastvo samo sluziti da proganja DPSovce. Sto mislis SKOJ a mogu i drugi da odgovore
    Katnić odbacio krivičnu prijavu MANSa

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  3. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  4. #1653
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Hahahahaha, ugasi ga.
    Kad dpaovci počnu da kukaju kako bi trebalo tužilaštvo da je nezavisno itd. Hahaha.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #1654
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Hoce li se goniti Carevic sto je uzurpirao državno zemljiste ili ce ga ministar posjecivati na isto to zemljište.
    Ili ce novo tuzilastvo samo sluziti da proganja DPSovce. Sto mislis SKOJ a mogu i drugi da odgovore
    Postavi nekog kao MANS pa ćemo da vidimo koga će sve da gone. Neka pokupe i otjeraju za Spuž ove dosadašnje lopove, a svakako i nove. Siguran sam na koju će stranu brojka prevagnuti

  6. #1655
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Prije je Katnic to odbacio da bi na ovaj nacin u javnosti imao osnova da odbaci i ostale MANSove prijave vezane za DPS i satelite.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. #1656
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Onda po tebi ne treba nista mijenjat ili je svaka promjena propast jer ce sve to tako da bude. Moram reci da se slazem u vecini sa tobom, ali se bar nadam da ima jos takvih ljudi koji bi SAMO radili svoj posao, gazili prethodne kao i novr kad god nije kako treba. Promjene se moraju desavat i do sad su se trebale desit mali milion puta, a svakako kad neko ne radi svoj posao odma ga šutnuti ali ne samo zato sto ti se ne uvlaci u d*pe i ne radi sto mu se naredi.
    Treba mijenjati. Mislim da je rješenje da međunarodni pokrovitelji dovuku obije strane za sto i da ispregovaraju na način da obije strane budu nezadovoljne. A da postavljeni budu zaštićeni dok rade. A ako ćeš da stavljaš samo one koje izglasa postojeća većina od 41 poslanika, postavljeni znaju da svakako lete odatle kad se na bilo koji način promijeni većina. Čak i ako izleti iz većine neka partija koja ga je protežirala, a uleti neka druga. Ne mora se komplet mijenjati većina. I što misliš, koji su to što će pristati da ti rade taj posao? Stručnjaci? Oće, taman kao što svi "stručnjaci" i "ekološki aktivisti" pobjegoše od poslova u Nacionalnim parkovima. A nuđeni su. No, mala para za puno sičije i prijavljivanja imovine i nestabilna vlast što me postavlja... Takvi će ti biti stručnjaci i za tužilaštvo.

    Sledeći korak nakon kukanja na tužilaštvo biće kukanje na sudstvo koje ne valja, jer će novi tužioci da poginu po sudovima sa ovim predmetima i izgube suđenja. I naravno, ne mogu biti krivi "naši" tužioci, niti možemo biti krivi mi koji smo postavili amatere koji će nas slušati. Jednostavno, proizvedena su očekivanja da su to zicer predmeti i da se lagano ide u zatvor. Tako je predstavljeno u medije i od strane onih koji su podnosili krivične prijave. A ni mediji ni MANS i slični neće ih zastupati na sudovima, već će samo da "smatraju" sa strane. Pravnik nisam, ali negdje kapiram da ne ide to baš tako lagano kao što se misli.

  8. #1657
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Treba mijenjati. Mislim da je rješenje da međunarodni pokrovitelji dovuku obije strane za sto i da ispregovaraju na način da obije strane budu nezadovoljne. A da postavljeni budu zaštićeni dok rade. A ako ćeš da stavljaš samo one koje izglasa postojeća većina od 41 poslanika, postavljeni znaju da svakako lete odatle kad se na bilo koji način promijeni većina. Čak i ako izleti iz većine neka partija koja ga je protežirala, a uleti neka druga. Ne mora se komplet mijenjati većina. I što misliš, koji su to što će pristati da ti rade taj posao? Stručnjaci? Oće, taman kao što svi "stručnjaci" i "ekološki aktivisti" pobjegoše od poslova u Nacionalnim parkovima. A nuđeni su. No, mala para za puno sičije i prijavljivanja imovine i nestabilna vlast što me postavlja... Takvi će ti biti stručnjaci i za tužilaštvo.

    Sledeći korak nakon kukanja na tužilaštvo biće kukanje na sudstvo koje ne valja, jer će novi tužioci da poginu po sudovima sa ovim predmetima i izgube suđenja. I naravno, ne mogu biti krivi "naši" tužioci, niti možemo biti krivi mi koji smo postavili amatere koji će nas slušati. Jednostavno, proizvedena su očekivanja da su to zicer predmeti i da se lagano ide u zatvor. Tako je predstavljeno u medije i od strane onih koji su podnosili krivične prijave. A ni mediji ni MANS i slični neće ih zastupati na sudovima, već će samo da "smatraju" sa strane. Pravnik nisam, ali negdje kapiram da ne ide to baš tako lagano kao što se misli.
    Razumijem ja tebe, ali se i nadam da ce nesto napokon da se desi bez mnogo politike, bez da navijamo za jednu a pljuvamo drugu stranu. Valjda je dosta svega toga a opet svi znamo da je politika jedna obicna k*rva ili bolje receno ljudi su to.
    Ima tu dosta muke i posla i valjda ispadne dobro.

  9. #1658
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Razumijem ja tebe, ali se i nadam da ce nesto napokon da se desi bez mnogo politike, bez da navijamo za jednu a pljuvamo drugu stranu. Valjda je dosta svega toga a opet svi znamo da je politika jedna obicna k*rva ili bolje receno ljudi su to.
    Ima tu dosta muke i posla i valjda ispadne dobro.
    Uglavila se tu politika odavno. Pošto ne može doći do rešenja da svi budu zadovoljni, alternativa je "crkla nam je krava, al crkla i komšiji", kao druga najbolja opcija

  10. #1659
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Ljudi moji, niko valjda ne misli da će se svi postojeći tužioci poslat kući i dovest novi. To je nemoguće sve i da nekome to padne na pamet. Samo treba ovaj šljam što je na vrhu počerat govnjivom metlom, a pogurati u tužilački savjet i generalno u hijerarhiji one koji su vrijedni i sposobni (zato evo drvim o statistici), a one kojima je najlošija statistika, sa posebnim akcentom na propuste u postupku i isplaćene naknade štete totalni demote.

    Do sad su svi imali samo najveće ocjene, pa i oni zbog čijih kardinalnih propusta su gubljeni sporovi.

    Alternativa, dajte vi iz EU postavite SDTa i najuži tim oko njega, na period od 2-3 godine, a mi ćemo najbolje da im damo kao pojačanje da nauče posao. Prilikom odlaska EU tim bi dao predlog ko od kadra da ih naslijedi.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-02-21 at 11:15.

  11. #1660
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Bez neke uvrede, ali zasto se misli da ce doci amateri. Zasto se uzima kao aksiom da ce taj koji se "uglavi" da tu ostane dovijeka. Evo dva ministra dodjose, pa ce otici sami vjerovatno za 4 godine.
    Prijavi li se Rodic za VDT pa mu katana natovari 2 optuzbe.
    Ne vjerujem da se Rodic namjestao da ostane dozivotno.
    @Gagarin ti pretpostavljas da su svi isti kao DPS zaposlenici, a onda kukas kako ne moze ovaj ili onaj. Mogu i ja onda da tvrdim da je svo tvoje pisanje u stvari zelja da se sacuvaju DPS kadrovi do 2024.
    Ima ljudi koji ce doci, odraditi "smjenu" pklupiti dodatno iskustvo i nastaviti sa privatnom advokatskom praksom.
    Ali ti ides da takvih nema, pa onda mogu i DPS kadrovi.
    Ako je tako onda bolje i amateri nove vecine, nego dokazano korumpirani likovi DPS.
    Trazis od drugih sirinu i razumijevanje, koje ti nemas niti pokazujes
    Last edited by Hell Raiser; 19-02-21 at 11:16.

  12. #1661
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Katnić odbacio krivičnu prijavu MANSa

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pa nije tu za zemljiste, valjda se oko toga jos "izvidja"
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  13. #1662
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Alternativa, dajte vi iz EU postavite SDTa i najuži tim oko njega....
    Ovako je poceo I svj.rat Odje nema sposobnog celjadeta nego EU mora da nas vuce za usi da nas prevaspita, je li to?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  14. #1663
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Bez neke uvrede, ali zasto se misli da ce doci amateri. Zasto se uzima kao aksiom da ce taj koji se "uglavi" da tu ostane dovijeka. Evo dva ministra dodjose, pa ce otici sami vjerovatno za 4 godine.
    Prijavi li se Rodic za VDT pa mu katana natovari 2 optuzbe.
    Ne vjerujem da se Rodic namjestao da ostane dozivotno.
    @Gagarin ti pretpostavljas da su svi isti kao DPS zaposlenici, a onda kukas kako ne moze ovaj ili onaj. Mogu i ja onda da tvrdim da je svo tvoje pisanje u stvari zelja da se sacuvaju DPS kadrovi do 2024.
    Ima ljudi koji ce doci, odraditi "smjenu" pklupiti dodatno iskustvo i nastaviti sa privatnom advokatskom praksom.
    Ali ti ides da takvih nema, pa onda mogu i DPS kadrovi.
    Ako je tako onda bolje i amateri nove vecine, nego dokazano korumpirani likovi DPS.
    Trazis od drugih sirinu i razumijevanje, koje ti nemas niti pokazujes
    Izuzev VDT i GST svi ostali tužioci su u stalnom radnom odnosu. Čak i ova dva, kad im istekne mandat mogu da nastave kao tužioci u tužilaštvu. I tamo, kao i u većem dijelu državnog aparata rade ljudi koji su karijeru tu i započeli i imali je do danas.
    Kadrove možeš otpustiti i dovesti druge. Vjerovatno će ti ih sud vratiti, kao što su u Srbiji sudije vraćene nakon što je osmišljen reizbor. Novima će trebati vremena da se snađu, pa da su sve majstori svoga posla. A da ne pričamo da ga uče. To učenje može potrajati, a ne može se baš okrivljenima i optuženima reći "ajde sjedite u zatvor dok se novi ne nauče"...
    Što se amaterizma tiče, malo sam pod utiskom "dočeka vakcina" što bi rekla Ratka Jovanović. Onakav amaterizam kabineta premijera je baš za zabavu da nemaš transfer blama jer je tvoja država.
    U red cio kabinet kao na saučešće pored aviona, pa klečanje novinarki sa mikrofonima... Što je ono... Mogaše li donijet jedan stalak, mikrofon i miksetu? Mora li ona da se mota sa boketom? Koliko ljudi dočekuje JEDNU osobu koja posle samo uđe u avion. Ne sjedne ni u VIP na aerodrom na kafu...
    Za onako nešto letjeli bi mi PR i šef protokola (ako ga imam u kabinet, a ako ne šef kabineta). Protokol ima na nivou Vlade, ubijeđen sam da ih nisu pitali što i kako, no su najpamentiji.
    Moguće da mi se svuda priviđa amaterizam, ali izgleda da ga baš ima.
    A da će se zaletjeti profesionalci za taj posao, oće taman kao ekološki aktivisti za nacionalne parkove da upravljaju, a nuđeno im. No, imaše prečega posla. Ona dva momčića Spajić i Milatović su tu izuzeci. I jedno je ministar, a drugo tužilac.

  15. #1664
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Katnić odbacio krivičnu prijavu MANSa

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Znači tužilaštvo radi svoj posao kako treba, evo i extra... se slaze sa time.
    Znači ne treba se mjenjati isto hahha
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #1665
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    119
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Je li ovaj Ivan Vujović za DPS? Stevo Muk mu se cinično smiješi dok govori.

  17. #1666
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ovako je poceo I svj.rat Odje nema sposobnog celjadeta nego EU mora da nas vuce za usi da nas prevaspita, je li to?
    Pa realno, teško da bi se nešto bolje moglo desiti za budućnost i obuku kadrova koji hoće da uče i rade. A i argument političkog revanšizma bi se izbio iz ruku, kao što bi bila i otklonjena sumnja u "gledanje kroz prste" novoj većini.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  19. #1667
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Pa realno, teško da bi se nešto bolje moglo desiti za budućnost i obuku kadrova koji hoće da uče i rade. A i argument političkog revanšizma bi se izbio iz ruku, kao što bi bila i otklonjena sumnja u "gledanje kroz prste" novoj većini.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Da hoce EU pristati da nam imenuje vecinu tuzilackog savjeta (i da mi pristanemo da zrtvujemo toliko suverenosti) pa da nas bog pogleda.

  20. #1668
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,976
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Izuzev VDT i GST svi ostali tužioci su u stalnom radnom odnosu. Čak i ova dva, kad im istekne mandat mogu da nastave kao tužioci u tužilaštvu. I tamo, kao i u većem dijelu državnog aparata rade ljudi koji su karijeru tu i započeli i imali je do danas.
    Kadrove možeš otpustiti i dovesti druge. Vjerovatno će ti ih sud vratiti, kao što su u Srbiji sudije vraćene nakon što je osmišljen reizbor. Novima će trebati vremena da se snađu, pa da su sve majstori svoga posla. A da ne pričamo da ga uče. To učenje može potrajati, a ne može se baš okrivljenima i optuženima reći "ajde sjedite u zatvor dok se novi ne nauče"...
    Što se amaterizma tiče, malo sam pod utiskom "dočeka vakcina" što bi rekla Ratka Jovanović. Onakav amaterizam kabineta premijera je baš za zabavu da nemaš transfer blama jer je tvoja država.
    U red cio kabinet kao na saučešće pored aviona, pa klečanje novinarki sa mikrofonima... Što je ono... Mogaše li donijet jedan stalak, mikrofon i miksetu? Mora li ona da se mota sa boketom? Koliko ljudi dočekuje JEDNU osobu koja posle samo uđe u avion. Ne sjedne ni u VIP na aerodrom na kafu...
    Za onako nešto letjeli bi mi PR i šef protokola (ako ga imam u kabinet, a ako ne šef kabineta). Protokol ima na nivou Vlade, ubijeđen sam da ih nisu pitali što i kako, no su najpamentiji.
    Moguće da mi se svuda priviđa amaterizam, ali izgleda da ga baš ima.
    A da će se zaletjeti profesionalci za taj posao, oće taman kao ekološki aktivisti za nacionalne parkove da upravljaju, a nuđeno im. No, imaše prečega posla. Ona dva momčića Spajić i Milatović su tu izuzeci. I jedno je ministar, a drugo tužilac.
    Svaki ubogi dan citamo kako padaju optuznice. A ovi biseri od tuzioca ocijenjeni odlicni.

    Fino po ucinku otpustis nesposobne, i neka prodaju cigare kod gintasa, kad nisu sposobni da rade. Da ne pricamo o tome da su morala nacela struke povrijedili time sto nisu nezavisni.

    Nemojmo... ja i ti ih placamo od nasih poreza. Nece vise bagra od mojih i tvojih para jest leb. Pa ako novi ne budu valjali i njih cemo promjenit, ali ja vjerujem da ce bit bolji. Ti ih unaprijed osudi, samo ne znam na osnovu cega.

  21. #1669
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    "Đe su vakcineee?"

    JBB vs. Eraković na RTCG.

    (Edit: pomislio sam da je voditelj samo Jeftu omogućio slajdove, ali ipak je pravičan, pa je oboma pružio priliku da prikažu materijale. My bad).
    Last edited by Viscount; 19-02-21 at 19:39.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  22. #1670
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Svaki ubogi dan citamo kako padaju optuznice. A ovi biseri od tuzioca ocijenjeni odlicni.

    Fino po ucinku otpustis nesposobne, i neka prodaju cigare kod gintasa, kad nisu sposobni da rade. Da ne pricamo o tome da su morala nacela struke povrijedili time sto nisu nezavisni.

    Nemojmo... ja i ti ih placamo od nasih poreza. Nece vise bagra od mojih i tvojih para jest leb. Pa ako novi ne budu valjali i njih cemo promjenit, ali ja vjerujem da ce bit bolji. Ti ih unaprijed osudi, samo ne znam na osnovu cega.
    Eh sad, ne bih rekao da su samo nesposobni. Ima i toga sto ne zele/nije im u interesu.

  23. #1671
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Kazem juce sapatnici, ima Jevto da odere JBB u odnosu na IQ gledalaca, i u pravu sam.
    Ne znam.., ovi Jevtovi grafikoni i uporedjivanje baba i zhaba stvarno vrijedjaju zdravu pamet. Da ne spominjem, Deripastatis

  24. #1672
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,666
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,637
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    dva minuta sam pogledao i ugasio

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  26. #1673
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Jeca je dobrodrzeca,hm...
    ...

  27. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  28. #1674
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    489
    Thanked in
    280 Posts

    Default

    Јевто кукао што као одбили донацију вакцина, сада кука што вакцине држава одобрила да могу да се користе јер их ЕУ није одобрила.
    Last edited by Brk; 19-02-21 at 19:51.

  29. #1675
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dva minuta sam pogledao i ugasio

    Тapatalk
    Degutantno je ovo nadgornjavanje doktora/politicara...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 67 of 200 FirstFirst ... 175763646566676869707177117167 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •