Page 155 of 200 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165 ... LastLast
Results 3,851 to 3,875 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #3851
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Po ovom dokumentu, 159.242 zaposlenih u dec. 2021, a u feb. 2022 - 111.064 iliti 48.178 manje zaposlenih.

    Od 650k stanovnika, samo je 111k u radnom odnosu?

    sta? Nezaposlenost je 80%?
    Očigledno je toliko predato IOPPD obrazaca tj toliko je plaćeno poreza i doprinosa na zarade, ovo sve sa rezervom ako je tačan podatak.


    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Što se tiče toga ti si bot

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
    Ne smije se kritikovat Evropa sad ni ako je ovo tačno? Ja sam sebi plaćam doprinose i ne zavisim ni od koga, što se tiče Evrope sad ekipe vjeruj mi bliži su mi od tebe makar 5 puta, ali to me ne sprečava da ih kritikujem..

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by SweetShiva; 09-04-22 at 12:08.

  2. #3852
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Očigledno je toliko predato IOPPD obrazaca tj toliko je plaćeno poreza i doprinosa na zarade, ovo sve sa rezervom ako je tačan podatak.




    Ne smije se kritikovat Evropa sad ni ako je ovo tačno? Ja sam sebi plaćam doprinose i ne zavisim ni od koga, što se tiče Evrope sad ekipe vjeruj mi bliži su mi od tebe makar 5 puta, ali to me ne sprečava da ih kritikujem..

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sta mislis koliko je poslova izgubljeno na pad ekonomije od 15,9%.
    Da su drzali ljudi zaposljene? Vazi.

    Slozicu se da je Evropa sad bila udarac za pojedine poslove koji su se tek oporavljali.

    Ne bih ja to nista diro

  3. #3853
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,434
    Thanks Thanks Given 
    14,923
    Thanks Thanks Received 
    4,198
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Očigledno je toliko predato IOPPD obrazaca tj toliko je plaćeno poreza i doprinosa na zarade, ovo sve sa rezervom ako je tačan podatak.




    Ne smije se kritikovat Evropa sad ni ako je ovo tačno? Ja sam sebi plaćam doprinose i ne zavisim ni od koga, što se tiče Evrope sad ekipe vjeruj mi bliži su mi od tebe makar 5 puta, ali to me ne sprečava da ih kritikujem..

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne radi se o tome da li treba kritikovati i ti to odlično znaš.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. #3854
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,426
    Thanked in
    2,228 Posts

    Default

    Evropa sad je imala dobru namjeru, a ostaje da se vidi da li će biti uspješna. Nije dovoljno samo smanjiti poreze i ukinuti doprinose za zdravstvo, moraju se svi disciplinovat i kazit svi oni koji traže da im radnici na ruke isplate razliku, koji potpisuju ugovore na pola radnog vremena i slično. Isto tako, treba viđet na šta će da liči ionako nikakav zdravstveni sistem bez 300 miliona godišnje. Jednostavno je prerano da se govori o tome da li je Evropa sad održiv ili nije.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #3855
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sta mislis koliko je poslova izgubljeno na pad ekonomije od 15,9%.
    Da su drzali ljudi zaposljene? Vazi.

    Slozicu se da je Evropa sad bila udarac za pojedine poslove koji su se tek oporavljali.

    Ne bih ja to nista diro
    Upravo to, dobar program ali los tajming i mozda los nacin implementacije, tj mozda se trebalo pristupit postepeno ovome, kao sto mnogi strucnjaci rekose.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #3856
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Kako god, ispada da je trecina drzave ostala bez posla i sa 111k zaposlenih, ajde kazi kolika je nezaposlenost?
    Na prošlom popisu bilo je oko 620 hiljada stanovnika, od toga onih koji imaju od 18 do 65 godina (radno sposobni) je oko 395.000. U toj skupini od 395.000 ima nešto malo srednjoškolaca (sa 19 završavaju), nešto studenata, nešto malo penzionera (benificitani radni staž npr.), a najviše onih koji su ,,pošli preko". Ako bi bio optimističan rekao bih da u Crnoj Gori ima oko 350.000 radno sposobnih ljudi (realno dosta manje).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  7. #3857
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Na prošlom popisu bilo je oko 620 hiljada stanovnika, od toga onih koji imaju od 18 do 65 godina (radno sposobni) je oko 395.000. U toj skupini od 395.000 ima nešto malo srednjoškolaca (sa 19 završavaju), nešto studenata, nešto malo penzionera (benificitani radni staž npr.), a najviše onih koji su ,,pošli preko". Ako bi bio optimističan rekao bih da u Crnoj Gori ima oko 350.000 radno sposobnih ljudi (realno dosta manje).

    Sent from my moto e5 using Tapatalk
    Zasto kazes da je realno dosta manje? Mozda je to prava cifra, logicno je da je veca od pola...350k a zvanicno nezaposlenih imamo 50-60k ogromna je cifra izmedju, ljudi koji ne rade a nisu prijavljeni dje treba (biro rada) ili koji rade a takodje nisu prijavljeni.

    Svakako onaj dokument pokazuje povecanje plata ali i to da nedostaje 33% uzoraka.

  8. #3858
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Popis treba ovim stvarima da se bavi, a ne glupostima oko nacije, vjere i jezika.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  9. The Following 5 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  10. #3859
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Evo izvještaja monstata... kažu da je zaposlenih u februaru 2022 bilo 212.503.... valjda je neka razlika u metodologiji, jpr ili ippod obrasci prijava, pojma nemam... valjda ce nekad neko objasnit stručan...

    Sigurno da nije toliko ljudi ostalo bez posla zbog evrope sad to je glupa priča, bukvalno nikog ne znam da je ostao bez posla u ovih par mjeseci, ne kažem da uopšte nema otkaza, ali definitivno ne nešto značajno...
    da je preko noći ostalo 40 hiljada ljudi bez posla, kako prosipaju priču beli orao i petar lopov abu dabi, to bi bio šok za državu, svi bi u porodicama i okruzenju imali takve otpuštene radnike, protesti haos bi bio, tako da je to glupa prazna priča...

    350.000 ima radno sposobnog stanovnistva, a na zavod za zaposljavanje je 53.409 prijavljenih, tako da nema logike i realno ne može biti istina da radi samo 137.000 kako tvrde ova dva lopova...

    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #3860
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vitis View Post
    Zasto kazes da je realno dosta manje? Mozda je to prava cifra, logicno je da je veca od pola...350k a zvanicno nezaposlenih imamo 50-60k ogromna je cifra izmedju, ljudi koji ne rade a nisu prijavljeni dje treba (biro rada) ili koji rade a takodje nisu prijavljeni.

    Svakako onaj dokument pokazuje povecanje plata ali i to da nedostaje 33% uzoraka.
    Zato što imamo više umrlih nego rođenih, zato što je oko 120 hiljada ljudi (uračunata i dijeca) pošlo ,,preko grane" za boljim životom. Ako se ovako nastavi biće uspijeh ako u sledećoj deceniji u Crnoj Gori bude pola miliona stanovnika.

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  13. #3861
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,434
    Thanks Thanks Given 
    14,923
    Thanks Thanks Received 
    4,198
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    Nas za 50 godina neće biti. Ali smo sad spremni ubiti oko toga ko je Srbin a ko Crnogorac i zašto je jedno ispravnije od drugog.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  14. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  15. #3862
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Evo izvještaja monstata... kažu da je zaposlenih u februaru 2022 bilo 212.503.... valjda je neka razlika u metodologiji, jpr ili ippod obrasci prijava, pojma nemam... valjda ce nekad neko objasnit stručan...

    Sigurno da nije toliko ljudi ostalo bez posla zbog evrope sad to je glupa priča, bukvalno nikog ne znam da je ostao bez posla u ovih par mjeseci, ne kažem da uopšte nema otkaza, ali definitivno ne nešto značajno...
    da je preko noći ostalo 40 hiljada ljudi bez posla, kako prosipaju priču beli orao i petar lopov abu dabi, to bi bio šok za državu, svi bi u porodicama i okruzenju imali takve otpuštene radnike, protesti haos bi bio, tako da je to glupa prazna priča...

    350.000 ima radno sposobnog stanovnistva, a na zavod za zaposljavanje je 53.409 prijavljenih, tako da nema logike i realno ne može biti istina da radi samo 137.000 kako tvrde ova dva lopova...

    Ma ne spori niko, osim Pedje Boskovica, broj zaposlenih. Ovaj podatak Uprave Carina govori vise o tome koliko je predato Ioppd obrazaca ove godine jer to je njihova metodologija.. velika je razlika u odnosu na decembar, zabrinjavajuce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #3863
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Od 212k zaposlenih u feb 2022 po monstatu i na onom papiru potvrdjenih 111k, duplo manje, ne znam sta se uopste pokusava predstaviti...rezultati mogu biti ko zna kakvi.

    Nego je prica bezveze, nije se jos krenulo u naplatu poreza kako dolikuje.

  17. #3864
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Popis treba ovim stvarima da se bavi, a ne glupostima oko nacije, vjere i jezika.
    To važi u zadnje 2 godine izgleda. Prije toga od nikoga nisam čuo da se boji popisa.
    Čuo sam za strah od visine, zatvorenog prostora itd. ali od popisa evo do skoro ne čuh. Popisofobija

  18. #3865
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Raspravljate se o politici i kriptovalutama sa ljudima koji znaju o tome koliko li i ona baba sa pijace.

    Ne znaju sta je blockchain i ko je Vitalik Buterin, ali znaju da tu nesto ne valja i da je Spajic prodavao narodu CG "KRIPTO FONDOVE" xDDDDDD
    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A kakav crni izvor prihoda kad je rijec o najvolatilnijem trzistu na planeti. Kod nas ljudi vole kripto jer misle da mogu preko noci da se obogate bez rada. Ali Crna Gora nema tu sta da trazi dok se kritpo ne regulise na svjetskom nivou. A to se nece desiti u skorijem roku jer politickoj eliti i sa njima povezanim kriminalnim strukturama to ne odgovara. Takodje, dovoljan je jedan tvit Elona Maska ili nekog slicnog milijardera da ti upropasti za par sekundi citavu kripto investiciju. Prodavati jednu tako rizicnu pricu ljudima u Crnoj Gori je krajnje neodgovorno.
    Rekoh ja xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. #3866
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Rekoh ja xD
    Kafanska ekonomija, jbga.
    Ti ovdje ne mozes da objasnis osnovne pojmove... porez, prirez, pdv....
    A ne blokchain smart contracts.
    Nego su ljudi ukapirali da ce Milojko drzavnim parama da kupuje i prodaje Ethereum

    Ne bih ja to nista diro

  20. #3867
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Eo мицкеј птијавио преко 200к на рачун, сад ће да га критикују они што пепела на муда немају и да му говоре да се врати у Сингапур....

  21. #3868
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,426
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Eo мицкеј птијавио преко 200к на рачун, сад ће да га критикују они што пепела на муда немају и да му говоре да се врати у Сингапур....
    Preko toga još ima:
    10k dolara
    auto od 80.000
    Bitkoine od 200k dolara
    10 akcija u goldam saks (cijena po akciji 350$ tj 3500$ ukupno)

    Sve zajedno oko pola miliona eura ima čoek, a možda i još po tih inostranih računa, a krenuo iz pljevalja u svijet bez centa u gaće i danas ovo ima iza sebe sa 34 godine...

    Ne valja nama neko takav, dajte petra ivanovića, belog orla, gvozdenovića, nikoliće, koprivicu, bečkog, mandu, pedju b, dritana, konatara i sve ostale koji ništa od ovoga svojim poštenim radom nisu zaradili i dostigli nego su sa pripravničkog u politiku otišli ...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. The Following 8 Users Say Thank You to lucke91 For This Useful Post:


  23. #3869
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,082
    Thanks Thanks Given 
    3,890
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Svaka čast Spajiću i sramota je da ga ovdje neko ogovara.
    Finansije su nam konačno pod konac sređene. Toliko dobro da će sad policajci da idu ponovo pješke jer nije plaćena rata lizinga, šume gore jer nismo osigurali avione... Al zato para u državnu kasu koliko oćeš!Makar tako veli Mickey.
    Još kad nas krene sa kriptovalutama i arbitražama. Prava smo zemlja za to. Idealni i za blokchain logistiku. Jes da po pola dana nema struje u glavni grad, ali to su finese. To će ekpresno da sredi sestra od Bratiće u CEDIS i Milatovićeva žena u Prenos. Eektro matrijarhart ima sve da sredi.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  24. #3870
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Kafanska ekonomija, jbga.
    Ti ovdje ne mozes da objasnis osnovne pojmove... porez, prirez, pdv....
    A ne blokchain smart contracts.
    Nego su ljudi ukapirali da ce Milojko drzavnim parama da kupuje i prodaje Ethereum

    Ne bih ja to nista diro
    Imam samo jedno pitanje za tebe. Da li mislis da Crna Gora moze da udje u EU ako postane kripto centar za pranje novca?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #3871
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Covjek je pricao o Arbitraznom sudu za blokchain smart contracts.
    I usput, slozicu se, populisticki objasnjavao blokchain tehnologiju babi iz crmnice.
    A sto se onoga o cemu je pricao, pametnim ugovorima, pa nije bas ni toliko nova stvar, niti je Ethereum fondacija jedina koja ih implementira.
    Jedan od vecih provajdera pametnih ugovora je i IBM.
    Tako da se ta tehnologija vec koristi u medicini, pametnim gradovima, ugovorima izmedju americkih firmi....
    Da ti objasnim kratko. Blokchain smart contract je tehnologija koja se ispunjava ukoliko su ispunjeni dogovoreni uslovi. Ne moze se prekinuti i rezultat znaju samo ugovorene strane. Teske su za hakovanje pa se smatraju sigurnom razmjenom podataka.
    Dje si ti ukapirao da se radi o prodaji i kupovini kriptovaluta i pranju para, stvarno ne znam

    Ne bih ja to nista diro

  26. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  27. #3872
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Svaka čast Spajiću i sramota je da ga ovdje neko ogovara.
    Finansije su nam konačno pod konac sređene. Toliko dobro da će sad policajci da idu ponovo pješke jer nije plaćena rata lizinga, šume gore jer nismo osigurali avione... Al zato para u državnu kasu koliko oćeš!Makar tako veli Mickey.
    Još kad nas krene sa kriptovalutama i arbitražama. Prava smo zemlja za to. Idealni i za blokchain logistiku. Jes da po pola dana nema struje u glavni grad, ali to su finese. To će ekpresno da sredi sestra od Bratiće u CEDIS i Milatovićeva žena u Prenos. Eektro matrijarhart ima sve da sredi.
    Mislis namjesanje tendera Osmanagicima...treba neko da izadje sa cifrom koliko je profita doneseno njima ovom rent a car metodom.

  28. #3873
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Covjek je pricao o Arbitraznom sudu za blokchain smart contracts.
    I usput, slozicu se, populisticki objasnjavao blokchain tehnologiju babi iz crmnice.
    A sto se onoga o cemu je pricao, pametnim ugovorima, pa nije bas ni toliko nova stvar, niti je Ethereum fondacija jedina koja ih implementira.
    Jedan od vecih provajdera pametnih ugovora je i IBM.
    Tako da se ta tehnologija vec koristi u medicini, pametnim gradovima, ugovorima izmedju americkih firmi....
    Da ti objasnim kratko. Blokchain smart contract je tehnologija koja se ispunjava ukoliko su ispunjeni dogovoreni uslovi. Ne moze se prekinuti i rezultat znaju samo ugovorene strane. Teske su za hakovanje pa se smatraju sigurnom razmjenom podataka.
    Dje si ti ukapirao da se radi o prodaji i kupovini kriptovaluta i pranju para, stvarno ne znam
    To je neizostavna posljedica ideje da se regulisu kriptovalute u drzavi kao sto je Crna Gora. Komnenic ga je dobro pitao zasto bi ti ljudi dosli ovdje i da li bi htjeli da kreiraju teren koji njima odgovara. I odgovor je apsolutno da bi. Posebno ako imas konkurentske drzave koje se bore da dovedu te ljude. Dovesce ih onaj ko im kreira najpovoljniji teren. Zna to i Spajic ali se pravi lud. Stavise, kao neko ko investira u kriptovalute siguran sam da racuna na to jer i sam ima finansijski interes da izvuce sto vecu korist od kriptovaluta.

    Uzgred, neko treba da mu kaze da je Ethereum i dalje POW.
    Last edited by VanjaTheMan; 09-04-22 at 20:35.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  29. #3874
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Slozicu se da mi nije bas najjasnije zato bi neko dosao u drzavu dje je npr Blazo Jovanic predsjednik privrednog suda.
    I da je prica malo naivna. Ali neka se nesto makar polovicno desi, dalje od price poljoprivreda, stanovi, kafane....
    Cisti dolazak nekoliko ljudi iz tog svijeta bi formirao bar pocetak necega sto je trenutno najizazovnija buducnost. I ako bi sad uhvatili bar neki korak, makli bi se od aplikacija koje su kostale milione, a ne mozes nista da na njima zavrsis.
    Aplikacija za pravosudje je kostala 5 miliona, a kad odes za neki papir isti ti djavo ko da nedje u neki podrum papir traze

    Ne bih ja to nista diro
    Last edited by Hell Raiser; 09-04-22 at 20:49.

  30. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  31. #3875
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Maknimo ovoga lika sto nam prodaje maglu, vratimo se klasicnoj skoli Vujici Lazovicu, Rasku i Sehovicu, oprobanim kadrovima.

  32. The Following 8 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


Page 155 of 200 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •