Page 164 of 200 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174 ... LastLast
Results 4,076 to 4,100 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #4076
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,253
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Što se završi reflektor u 21:20

  2. #4077
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Zalud mu slava kad mu je vokabular i ponasanje u emisiji ravno klosaru

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Takav je bio od kad znam za sebe,a neka ga,njegovo ponashanje njegova stvar,ali se makar ne boji da kaze shto treba u ochi.
    ...

  3. #4078
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    može čoek poć sa Drača, al Drač iz njega teško

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Najljepshe i najautentichnije PG naselje,tu sam se podigao,i imam u planu opet da se vratim tamo kad tad.

    Zao mi je samo kad vidim neke nove,ruzne zgradice okolo,ali bitno je da je ono jezgro ostalo josh netaknuto.
    ...

  4. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  5. #4079
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,633
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Najljepshe i najautentichnije PG naselje,tu sam se podigao,i imam u planu opet da se vratim tamo kad tad.

    Zao mi je samo kad vidim neke nove,ruzne zgradice okolo,ali bitno je da je ono jezgro ostalo josh netaknuto.
    potvrda da je autentično. čega sam se sve nagleda tamo masu puta sam bio kod Nina na roštilj (dok je bio mnogo bolji no sad, plus sam znao da opičim sa društvom na kantere kod Zvezda čuvenog ) mada je meni ljepši onaj dio niz ulicu Džan, tamo nemaju đe zgrade uvalit, plus je manje prometno. ovamo stalno kola bruje
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #4080
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    potvrda da je autentično. čega sam se sve nagleda tamo masu puta sam bio kod Nina na roštilj (dok je bio mnogo bolji no sad, plus sam znao da opičim sa društvom na kantere kod Zvezda čuvenog ) mada je meni ljepši onaj dio niz ulicu Džan, tamo nemaju đe zgrade uvalit, plus je manje prometno. ovamo stalno kola bruje
    E iz Dzan ulice sam,tu sam prohodao takoreci,dalje da ne prichamo nishta.a shto se tiche Nina Jankovica,lichno je on Deja i josh neke momke gurao,cerao da treniraju,i Dejo mu je zahvalan na tome,kao da mu je drugi otac bio svo vrijeme.

    Sad shto bi se za svakog moglo reci lijepo i ruzno,moze i za njega,ja ga znam i pamtim kao korektnog,normalnog,a shto ce on privatno i sa kim da radi,ne zanima me,takav mi je stav u vezi bilo koga,u ovoj emisiji nocas je bez dlake na jeziku rekao shto se tiche odnosa sa tim chuvenim Rajom,samo sam to iznio.
    ...

  8. #4081
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Konkretno ne mogu reci zasto al mi ovaj Djurovic ne uliva ni malo povjerenja. U smislu njegove kompetentnosti da bude ministar ekonomije jedne drzave.

    S druge strane pogledam ko je sve ministar i onda mi on izgleda odlicno . Jokovic ministar hahhaha
    Sate sate sate

  9. #4082
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,162
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Bila je jedna iranska patriotska pjesma nastala u ovom vremenu poslije Revolucije, pa je bio jedan stih koji je ovako nekako isao u prevodu .."Predali smo se nasoj sudbini pa makar zbog toga od nas ne ostala ni kost ni koza.."

    U islamskim predajama se prenosi "Mudrost je izgubljena stvar vjernika, on je treba uzeti dje god je nadje" (Behejki, Ebu Neim, Dejlemi)

    To kao mali uvod zbog potsjecanja da je na danasnji dan (03.06.) 1989. preminuo Ruholah Homeini. Duhovnik, filozof, revolucionar, ucenjak, pisac, pjesnik, mislilac.

    Oslobodilac svoga. Oruzjem protiv kojeg nema oruzja...

    Koliko je bila teska borba protiv pahlavijevih institucija i represija isto toliko je bilo tesko pobijediti komunisticke teroristicke organizacije koje su vrsile masakre po Iranu bombaskim napadima. Mnogo je ljudi dalo zivote svjesno vodjeni time da je zivot samo blijeda sijenka naspram toga dati ga za slobodu svoje drzave i vjere, kulture...

    Samo tako je moglo i samo tako ce moci.

    Oslobodio je svoju drzavu i ljude krvnika, okupatora, diktatorskog eksploatatorskog rezima, marioneta americke/zapadne kolonijalisticke politike.

    Zasto o ovome na temi Buducnost CG? Zbog one gore citirane predaje sa pocetka, slobode kao neceg univerzalnog, neceg ekvivalentnog samoj rijeci "covjek", cime su vodjeni i nasi preci, univerzalnih i samo revolucionarnih i samo islamskih vrijednosti i ucenja koje su tu za svakog, ko zeli, pa i za nas koji nismo islamske vjere... Da uzimamo ono najbolje/optimalno i inkorporiramo u nasu (za sad nepostojecu) borbu za spasenje unistene, samljevene drzave Crne Gore.
    Da ne biramo izmedju 2 losa (prozapadni ili promarksisticki u slucaju IR) vec da idemo svojim putem ma koliko kostalo...

    "Mi smo suzama srusili imperiju" rekao bi Homeini.

    Na startu prvo valja spoznati neprijatelja, mi smo nazalost dosli u fazu da je pojedinac bio on prosjecni gradjanin ili dio intelektualne ili dijela javnih licnosti najveci neprijatelj sam sebi. Zrtva poretka u kom je od rodjenja. Sistema karakternog nistavila u kom se cjelozivotna svrha i poenta svodi na doslovnu materijalnu prostituciju, koja je zapravo neuporedivo gora od one "konvencionalne"-kvazi seksualne, jer se u ovoj drugoj iz jednog ugla, skoro ne daje nista, a u prvoj se daje sve. Zivot...

    Ako je jedna drzava bila eksperiment za izivljavanje, kao nasa, i ako ima velike posljedice, onda se ta drzava ne moze posmatrati samo kao aparat-tehnicki oblik organizovane ljudske zajednice, koji treba da nam da veca socijalna davanja i standard izmedjuostalog. A onda i kad nam da veca, znajuci nivo svijest i savjesti prosjecnog gradjanina, da se trazi da budu jos veca. Kome? Ocemo li o tome da pricamo? Nemojmo...

    Neozbiljnost je bolest i negativnost koja radja sve druge negativnosti dok ne preraste u kolektivnu hipnoticku oblandu, sablon, duh, mentalitet, kulturnu havariju i traumu, jedini nacin funkcionisanja covjeka. To je savrsen recept za samoubistvo jedne drzave/kolektiva...
    Ali da se ne ide dalje u digresije...

    https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B8%D0%BD%D0%B8
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Platinum For This Useful Post:


  11. #4083
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,188
    Thanks Thanks Given 
    15,119
    Thanks Thanks Received 
    3,756
    Thanked in
    2,685 Posts

    Default

    Miloš Petričević sa Branom, u tribini kad su Crnogorci orali svoje njive..
    Lijepa priča o Boki.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  12. #4084
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

    Obožavam ovog Daku Davidovića da slušam

    Veli 360 kroz 24

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by SweetShiva; 07-06-22 at 19:48.

  13. #4085
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Daka je brat najveći...

    "Neću da kažem da imam ugovor, ali imam ugovor i dobro sam ga pročitao"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 07-06-22 at 20:35.

  14. The Following 3 Users Say Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #4086
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,292
    Thanks Thanks Given 
    744
    Thanks Thanks Received 
    887
    Thanked in
    463 Posts

    Default

    "...pa vidite li vi koga ja u ovu drzavu dovozim?"
    I antologijski termin: "rasprcati".
    Fantastican tv prikaz opsteg obrasca nivoa prvobitne akumulacije kapitala - vlasnika tj. gazde i ovog doktora nauka koji radi za nekog gazdu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  17. #4087
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,188
    Thanks Thanks Given 
    15,119
    Thanks Thanks Received 
    3,756
    Thanked in
    2,685 Posts

    Default

    Jes posebno devedesetih.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  18. #4088
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,886
    Thanks Thanks Received 
    3,169
    Thanked in
    1,615 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Bila je jedna iranska patriotska pjesma nastala u ovom vremenu poslije Revolucije, pa je bio jedan stih koji je ovako nekako isao u prevodu .."Predali smo se nasoj sudbini pa makar zbog toga od nas ne ostala ni kost ni koza.."

    U islamskim predajama se prenosi "Mudrost je izgubljena stvar vjernika, on je treba uzeti dje god je nadje" (Behejki, Ebu Neim, Dejlemi)

    To kao mali uvod zbog potsjecanja da je na danasnji dan (03.06.) 1989. preminuo Ruholah Homeini. Duhovnik, filozof, revolucionar, ucenjak, pisac, pjesnik, mislilac.

    Oslobodilac svoga. Oruzjem protiv kojeg nema oruzja...

    Koliko je bila teska borba protiv pahlavijevih institucija i represija isto toliko je bilo tesko pobijediti komunisticke teroristicke organizacije koje su vrsile masakre po Iranu bombaskim napadima. Mnogo je ljudi dalo zivote svjesno vodjeni time da je zivot samo blijeda sijenka naspram toga dati ga za slobodu svoje drzave i vjere, kulture...

    Samo tako je moglo i samo tako ce moci.

    Oslobodio je svoju drzavu i ljude krvnika, okupatora, diktatorskog eksploatatorskog rezima, marioneta americke/zapadne kolonijalisticke politike.

    Zasto o ovome na temi Buducnost CG? Zbog one gore citirane predaje sa pocetka, slobode kao neceg univerzalnog, neceg ekvivalentnog samoj rijeci "covjek", cime su vodjeni i nasi preci, univerzalnih i samo revolucionarnih i samo islamskih vrijednosti i ucenja koje su tu za svakog, ko zeli, pa i za nas koji nismo islamske vjere... Da uzimamo ono najbolje/optimalno i inkorporiramo u nasu (za sad nepostojecu) borbu za spasenje unistene, samljevene drzave Crne Gore.
    Da ne biramo izmedju 2 losa (prozapadni ili promarksisticki u slucaju IR) vec da idemo svojim putem ma koliko kostalo...

    "Mi smo suzama srusili imperiju" rekao bi Homeini.

    Na startu prvo valja spoznati neprijatelja, mi smo nazalost dosli u fazu da je pojedinac bio on prosjecni gradjanin ili dio intelektualne ili dijela javnih licnosti najveci neprijatelj sam sebi. Zrtva poretka u kom je od rodjenja. Sistema karakternog nistavila u kom se cjelozivotna svrha i poenta svodi na doslovnu materijalnu prostituciju, koja je zapravo neuporedivo gora od one "konvencionalne"-kvazi seksualne, jer se u ovoj drugoj iz jednog ugla, skoro ne daje nista, a u prvoj se daje sve. Zivot...

    Ako je jedna drzava bila eksperiment za izivljavanje, kao nasa, i ako ima velike posljedice, onda se ta drzava ne moze posmatrati samo kao aparat-tehnicki oblik organizovane ljudske zajednice, koji treba da nam da veca socijalna davanja i standard izmedjuostalog. A onda i kad nam da veca, znajuci nivo svijest i savjesti prosjecnog gradjanina, da se trazi da budu jos veca. Kome? Ocemo li o tome da pricamo? Nemojmo...

    Neozbiljnost je bolest i negativnost koja radja sve druge negativnosti dok ne preraste u kolektivnu hipnoticku oblandu, sablon, duh, mentalitet, kulturnu havariju i traumu, jedini nacin funkcionisanja covjeka. To je savrsen recept za samoubistvo jedne drzave/kolektiva...
    Ali da se ne ide dalje u digresije...

    https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B8%D0%BD%D0%B8
    Moguće da nemaš ćerku pa ti je model Irana super.
    Simpatična im je i "moralna policija" i kazne u zavisnosti od toga kako se djevojka obuče.
    Na kraju, korupcija i socijalne razlike vratile su se na isti nivo kao za vrijeme Pahlavija.
    Tako da su džabe krečili.
    Izuzev što su se pozicionirali da budu lideri šiita, kao najveća takva zemlja.
    Premda, Persija ima mnogo dužu tradiciju i istoriju i od islama i od šije.
    Ada URA neće dat. DF je uštopovan. Milača je umjeren. Sub85 rules.

  19. The Following User Says Thank You to Gagarin For This Useful Post:


  20. #4089
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Daka je brat najveći...

    "Neću da kažem da imam ugovor, ali imam ugovor i dobro sam ga pročitao"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Choveche...x 150 cccccc
    ...

  21. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  22. #4090
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Kako je prepotentan ovaj Dobričanin, šta je ovo ljudi


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. The Following User Says Thank You to SweetShiva For This Useful Post:


  24. #4091
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SweetShiva View Post
    Kako je prepotentan ovaj Dobričanin, šta je ovo ljudi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije bio takav kad su onda oni u Urgentni malo digli glas na njega,no kao curica...jbg,politika rodjo.

    A znam to govedo lichno,kad sam imao problema sa kamenom u zuchnoj kesi,to govedo,ovo cu mu u ochi rec dje god zato i pishem,mi je 2,3 x kad me je to boljelo slao kuci,nije ti veli nishta,pasmtr.
    ...

  25. The Following 2 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  26. #4092
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nije bio takav kad su onda oni u Urgentni malo digli glas na njega,no kao curica...jbg,politika rodjo.

    A znam to govedo lichno,kad sam imao problema sa kamenom u zuchnoj kesi,to govedo,ovo cu mu u ochi rec dje god zato i pishem,mi je 2,3 x kad me je to boljelo slao kuci,nije ti veli nishta,pasmtr.
    To je ono dje taj lik kiksa. Moze imati svo znanje iz medicine al kad nema zere empatije prema ljudima koji su u bolovima tu nema ni D od doktora. Veli malo je pacjenata kojima treba kanabis. Kralj. A da ne pricamo da on jeste za legalizaciju u medicinske svrhe al eto dok ne bide javna rasprava ipak nije. Nema petlje da stane iza naucno utemeljenih stavova no prica o pecenju rakije i tradiciji, a uzgajanje trave nije jbg tradicija pa eto ne valja. Politikantski.

    Ja sam jedne prilike trebao da primam zbog nerava vrata blokade pod rentgenom al nisam htjeo. 10 dana sam spavao u stolici jer od bolova nisam mogao leci dok nisam ispusio jedan garci. Ne znam ni sto nisam ranije ne sjecam se sad tacno. Al sam zaspao prvi put posle 10 dana ka covjek. Posle toga trening al poenta je da ublazava jake bolove


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 10-06-22 at 21:34.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  27. The Following 3 Users Say Thank You to Caesar For This Useful Post:


  28. #4093
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    687
    Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Odgledah malo Reflektor nocas:

    Stefan i Marko održali lekciju prije svega lijepog ponašanja, pa onda svega ostalog.

    Čadjenović i Gredić nevaspitani i drski.

    Božena ka da nije odavde.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. #4094
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    180
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Marko najbolji utisak, Cadjenovic prost mada djeluje da nije los covjek, Gredic je li moguce da je taj covjek bio na toliko drzavnih funkcija, ne zna osnovne pojmove a ni recenicu da sastavi, kaze agencija za zastitu korupcije, standardna prica oko ugrozenosti manjina kad postane tijesno, pravni iz Kragujevca...
    Bozena zna sve kako treba, ali u praksi...
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  30. #4095
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,645
    Thanks Thanks Given 
    961
    Thanks Thanks Received 
    1,169
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Petar opet doveo Moma u emisiju.

  31. #4096
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    A obecao mu je da ce biti miran.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  32. #4097
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,188
    Thanks Thanks Given 
    15,119
    Thanks Thanks Received 
    3,756
    Thanked in
    2,685 Posts

    Default

    Viđeh danas Komnenića eno ga ka Rambo.

    Još samo da stavi na jabučice tigar greb.
    Nisam gledala emisiju ali mi i Moma dođe nekako žao.

    Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
    No pasaran!

  33. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  34. #4098
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Shto je ovo Pipun dozvolio da padne na nivo da gostuje u debati sa valjda nekim Acom pacovom iz Nk?

    Mislim,Pipun,znamo,da,ali...
    ...

  35. #4099
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Shto je ovo Pipun dozvolio da padne na nivo da gostuje u debati sa valjda nekim Acom pacovom iz Nk?

    Mislim,Pipun,znamo,da,ali...
    a ne sprdaj se da to ima. e moj pipune, na sta si spao, sa acom pacovom debatujes aooooook

    deda pipun se prevrce u grobu

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  36. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  37. #4100
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    a ne sprdaj se da to ima. e moj pipune, na sta si spao, sa acom pacovom debatujes aooooook

    deda pipun se prevrce u grobu

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Da,da,evo se zavrshi upravo,na ovoj debilnoj adria tv...Pipun se tu osjeca domacinom,ali se izlupeta i on,nishta manje no ovaj.
    ...

Page 164 of 200 FirstFirst ... 64114154160161162163164165166167168174 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •