Page 114 of 200 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164 ... LastLast
Results 2,826 to 2,850 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2826
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    !!!???
    O čemu se radi?
    24 minuta sa Kesićem i guess

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #2827
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Mislim da se od ove Vlade trazi previse. Mijenjanje svijesti je bolan i spor proces koji traje desetinama godina i nijedna vlada sama tu ne moze nista. Za ocekivati je da se desavaju zaposljavanja po stranackoj pripadnosti jer ako se to ne radi doci ce ponovo retrogradne snage kojima je to normalno. Nova vlada je na neki nacin prinudjena da to radi inace na sledecim izborima odose u istoriju i oni i njihove dobre namjere. Bitno je da su svjesni toga i da ce se raditi na promjeni svjesti ljudi kroz obrazovni sistem i medije.

    Ova Vlada sa Zdravinjom je 100 puta bolja od prethodnih. Nema potpisivanja prslih garancija, muljanja sa abudabijimima, offshore racunima, telekomima, lopinjanja, droga, duvan itd. Tu je prava lova. Ovo sto se pominje zaposljavanje, tenderi itd su sitnice. Da ostane na tome i mi smo dobri sa ovom vladom pa sledeca da bude jos bolja.

    Treba kritikovati al ne treba ovo gore zaboraviti. Ponekad i ja panem sa nadom al odje hrabrim sto druge sto samog sebe
    Radice se na promjeni svijesti kroz obrazovni sistem ....kojim rukovodi Bratićka...Bože pomozi...

    Smjena Aleksandra Damjanovića, a naročito način smjene, te dovođenje na jedno od klučnih mjesta u državi osobe koja nema kvalifikacije ni znanje za takvo mjesto, jasno govori o tome kakva je ova vlada i kakvu budućnost nudi.

    Bolna leži a nas vara nada....

  4. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  5. #2828
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    5,073
    Thanks Thanks Given 
    3,887
    Thanks Thanks Received 
    3,170
    Thanked in
    1,616 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Za ocekivati je da se desavaju zaposljavanja po stranackoj pripadnosti jer ako se to ne radi doci ce ponovo retrogradne snage kojima je to normalno. Nova vlada je na neki nacin prinudjena da to radi inace na sledecim izborima odose u istoriju i oni i njihove dobre namjere. Bitno je da su svjesni toga i da ce se raditi na promjeni svjesti ljudi kroz obrazovni sistem i medije.
    Dakle, Vlada treba da radi loše stvari kao i prethodna, kako bi spriječila da se prethodna, koja je radila iste te loše stvari, vrati na vlast.
    Maroviću, ti li si?

  6. #2829
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Vaspitavajte djecu kako da koriste moc mozga i da sami razvijaju svoju svijest, sto da vam sistem "dusebriznika" pere mozak djeci?
    Cush "promjena svijesti"... Eksperimenti nad psihom i to jos pojedinci ovdje guraju kao nesto pozitivno kao sto slave pozitivnost kolonijalnog -robovskog tretiranja CG naroda (SKOJ, kimmi & slicni -samo obratite paznju na njihove postove na zdrav nacin sa dusom) . Isticu se, ne patisu po tome.
    Mozete nauciti djecu i izvitoperenom/laznom znanju, ali neko ih mora nauciti da razmisljaju sami.


    Hvala Lepo

  7. #2830
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,827
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Radice se na promjeni svijesti kroz obrazovni sistem ....kojim rukovodi Bratićka...Bože pomozi...

    Smjena Aleksandra Damjanovića, a naročito način smjene, te dovođenje na jedno od klučnih mjesta u državi osobe koja nema kvalifikacije ni znanje za takvo mjesto, jasno govori o tome kakva je ova vlada i kakvu budućnost nudi.

    Bolna leži a nas vara nada....
    Zaboravljaš da je Bratićka jedna a Šehović ,koji da mu nije SDPa bilo još bi ovce po Rožajama čuvao, dio hobotnice kojoj ako jedan krak odsječeš drugi odmah izraste. Bratićka će da ode jer je ovo preveliki zalogaj za nju bez obzira na nacionalnu orjentisanost. Doći će neko drugi. Gori ili boli nebitno al je bitno da je smjenjiv i da nije dio igre gdje se velika lova okreće. Pa polako.

    Quote Originally Posted by Gagarin View Post
    Dakle, Vlada treba da radi loše stvari kao i prethodna, kako bi spriječila da se prethodna, koja je radila iste te loše stvari, vrati na vlast.
    Maroviću, ti li si?
    kako sam rekao nisu iste stvari. Površinski da ali suštinski ne. Nisam siguran da si shvatio najbolje šta sam rekao. Rekao sam i da kritika je ok i to je ono kako gledam Petrove emisije. Ono što nije ok je kritika sa ciljem glorifikovanja prethodne vlasti. Toga vidim dosta ovdje. Iza svega toga se krije pretpostavljam mentalitet "meni treba Gospodar". To sam vidio kod obje frakcije oličene u DPSu i DFu i jos ponekima. Njima su partije nova plemena. Ti ljudi su po prirodi isključivi , a isključivost govori o širini tih ljudi i mentalnoj i duhovnoj. Zajedno sa sindromom Gospodara ovo daje jedan mentalni sklop koji ne pripada evropskim vrijednostima. Mnogi ovdje takve kritike plasiraju vjerovatno i nesvjesno al i to je još jedna otežavajuća okolnost za CG.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  8. #2831
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Zaboravljaš da je Bratićka jedna a Šehović ,koji da mu nije SDPa bilo još bi ovce po Rožajama čuvao, dio hobotnice kojoj ako jedan krak odsječeš drugi odmah izraste. Bratićka će da ode jer je ovo preveliki zalogaj za nju bez obzira na nacionalnu orjentisanost. Doći će neko drugi. Gori ili boli nebitno al je bitno da je smjenjiv i da nije dio igre gdje se velika lova okreće. Pa polako.



    kako sam rekao nisu iste stvari. Površinski da ali suštinski ne. Nisam siguran da si shvatio najbolje šta sam rekao. Rekao sam i da kritika je ok i to je ono kako gledam Petrove emisije. Ono što nije ok je kritika sa ciljem glorifikovanja prethodne vlasti. Toga vidim dosta ovdje. Iza svega toga se krije pretpostavljam mentalitet "meni treba Gospodar". To sam vidio kod obje frakcije oličene u DPSu i DFu i jos ponekima. Njima su partije nova plemena. Ti ljudi su po prirodi isključivi , a isključivost govori o širini tih ljudi i mentalnoj i duhovnoj. Zajedno sa sindromom Gospodara ovo daje jedan mentalni sklop koji ne pripada evropskim vrijednostima. Mnogi ovdje takve kritike plasiraju vjerovatno i nesvjesno al i to je još jedna otežavajuća okolnost za CG.
    Kad neko kaze ova vlada radi isto sto i DPS to u nijednom univerzumu ne znaci da je dps dobro radio nego naprotiv, da je on lose radio i da ovi ne rade nista drugacije.
    Jedino se odje pokusava predstaviti ako kritikujes novu vlast da zelis da se dps vrati.
    Npr ako mi je smetalo partijsko zaposljavanje DPSa i sad kazem da ovi isto to rade, zaposljavaju svoje direktore po skolama ne znaci da zelim da sad DPS zaposljava svoje direktore nego da ukazem da se u tom dijelu nije nista promjenilo.
    I ne mozete sve da svaljujete na DF, jer zaposljavaju svoje kadrove i Demokrate, I Ura kao i ovi sto ce da prave svoju novu partiju sa time prave neku bazu.
    Prva rečenica ove vlade je bila nece biti revansizma i partijskog zaposljavanja. Sve je ostalo na toj recenici, a da to nisu uradili mislim da bi im rejting bio mnogo veci nego sto je sada sto su ove zaposlili.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  10. #2832
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Kad neko kaze ova vlada radi isto sto i DPS to u nijednom univerzumu ne znaci da je dps dobro radio nego naprotiv, da je on lose radio i da ovi ne rade nista drugacije.
    Jedino se odje pokusava predstaviti ako kritikujes novu vlast da zelis da se dps vrati.
    Npr ako mi je smetalo partijsko zaposljavanje DPSa i sad kazem da ovi isto to rade, zaposljavaju svoje direktore po skolama ne znaci da zelim da sad DPS zaposljava svoje direktore nego da ukazem da se u tom dijelu nije nista promjenilo.
    I ne mozete sve da svaljujete na DF, jer zaposljavaju svoje kadrove i Demokrate, I Ura kao i ovi sto ce da prave svoju novu partiju sa time prave neku bazu.
    Prva rečenica ove vlade je bila nece biti revansizma i partijskog zaposljavanja. Sve je ostalo na toj recenici, a da to nisu uradili mislim da bi im rejting bio mnogo veci nego sto je sada sto su ove zaposlili.
    Onaj dio gdje se jasno vidi tvoje lobiranje za DPS je "ovi ne rade ništa drugačije".

    Potpuno preskačeš sve učestalije dokaze masovnog lopovluka DPS, predsjednikovih of-šor biznisa, dijeljenja i preprodaje stanova ispod ruke.

    Gdje su tek zapljene tona kokaina, hapšenja vođa klanova, ekonomija bez ugrađivanja 10%.

    Ti se uhvatiš za jednu stvarni tvrdiš isti su, ali, nažalost, DPS ima desetine kriminalnih lica, a ne samo jedno.

  11. #2833
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Zaboravljaš da je Bratićka jedna a Šehović ,koji da mu nije SDPa bilo još bi ovce po Rožajama čuvao, dio hobotnice kojoj ako jedan krak odsječeš drugi odmah izraste. Bratićka će da ode jer je ovo preveliki zalogaj za nju bez obzira na nacionalnu orjentisanost. Doći će neko drugi. Gori ili boli nebitno al je bitno da je smjenjiv i da nije dio igre gdje se velika lova okreće. Pa polako.
    Izvinjavam se na izrazu, ali zabolje me za Sehovica i DPS. Ne interesuje me je li ova vlada bolja od DPS-a. Jedino me interesuje kakva je ova vlada. Reagovao sam na ono sto si napisao da ce nova vlada "raditi na promjeni svjesti ljudi kroz obrazovni sistem i medije". Ako ova i ovakva vlada bude na tome radila, vratismno se u 90te. Braticka je eklatantni primjerak onog malignog nacionalizma koji je unistio bivsu drzavu i doveo do ratova. Ono sto mi smrdi kod nove vlasti jeste slizanost za crkvom i klerikalizam. Ako takve retrogradne ideje budu davali pravac "promjeni svijesti kroz obrazovni sistem i medije", Crna Gora ima ozbiljno da nahebe. Klerikalizam ne moze biti osnov napretka. Nego samo "nazadka". Evropa je davno naucila tu lekciju. Mi, nazalost, nijesmo. Ne moze se demokratsko drustvo graditi na klerikalizmu. Treba uzeti u obzir i nacionalnu i vjersku podijeljenost Crne Gore. Tako da je primjer Grcke neprimjenjiv. A i Grcka je daleko od uspjesne evropske price.

    Slazem se da treba raditi na promjeni svijesti. To je prvi uslov da bi nesto moglo da bude od Crne Gore. Ta promjena svijesti treba da ide u pravcu tolerancije za druge i drugacija misljenja, potpuno drugaciji sistem vrijednosti u kojem nacija i vjera, bratstvo i pleme, nemaju mjesto. Nego, znanje, sposobnost i odgovornost. Kod djece treba razvijati kriticku svijest, a ne sabornost i utjerivanje u torove.

    Ova i ovakva vlast niti zeli, niti moze da vodi ka promjeni svijesti u tom pravcu. Crna Gora ce jos dugo biti daleko od normalnog demokratskog drustva jer nedostaje potreban kapacitet da se napravi takav iskorak.

  12. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  13. #2834
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Naš klasični problem. Bi mi slobblodu ali ne za prljave protivnike.

    Tako i ovo. Dok su maltretirali vjernike zadnje dvije godine ćutala je masa boraca za prava. Danas, kad se sve religiozne zajednice dovode u istu ravan prava vrišti se klerikalizam.

    Ako ćete mi vi borci protiv klerikalizma pokazati jednu stvar koja je odobrena SPC a koju već nemaju Islamska zajednica i katolici to bi bilo super.

    Promjena zakona? Svi znamo da mu je jedini cilj bio da oduzima SPC crkve. Temeljni ugovor? Davno potpisan sa muslimanima i katolicima? Pregovori u manastirima? Opšte je poznato da sa BS nemaš šta dogovarati ako nemaš i reisov blagoslov.

  14. #2835
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Onaj dio gdje se jasno vidi tvoje lobiranje za DPS je "ovi ne rade ništa drugačije".

    Potpuno preskačeš sve učestalije dokaze masovnog lopovluka DPS, predsjednikovih of-šor biznisa, dijeljenja i preprodaje stanova ispod ruke.

    Gdje su tek zapljene tona kokaina, hapšenja vođa klanova, ekonomija bez ugrađivanja 10%.

    Ti se uhvatiš za jednu stvarni tvrdiš isti su, ali, nažalost, DPS ima desetine kriminalnih lica, a ne samo jedno.
    Kad smo kod preskakanje ti jos ne odgovori na drugu temu neke stvari, ja pricam o cinjenju vlade sta su pricali a sta rade.
    Kad smo kod tone kokaina, cije je kokain zna li se?
    Ako su samo krstovici u tome bili opet su podrzaoci ove vlasti zar ne.
    Ja sam javno rekao sto mislim o lopovluk DPSa i svim tim stvarima a ti zmuris ili kako hi ti rekao ignorises neke stvari sto radi ova vlast, koja je veim slicna DPSu.
    Evo su i tendere poceli pisat za svoje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #2836
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Kad komunisti (nick znacajan)pocnu o maltretiranju bilo kojih vjernika (a nisu njihovi partijski), sigurno su im u interesu njihove "zrtve" pa i drustvene za manipulaciju naroda. POznato je da geslo - zavadi pa vladaj odrzava tu ideologiju duze nego sto se misli.
    Oni "dusebriznici", jes za naivne..
    Nakon istorijskih podataka o domicidu radi dolaska na vlast i odrzanja istog, e zaista.
    Drzite se naroda...pustite propagandom nadojene, oni ne znaju ni gdje im je dusa.
    I Hamurabijev zakon, od prije 4000 godina. to znaci prije Novog Zavjeta 2000 god. Kod o vlasnickom pravu, razvodu, zabrani incesta, i obavezujuca minimalna plata.. a evo vi se i danas trvite posle 4000 god oko zakonodavstva za iste teme..
    I kako vas nisu komunisti tipa SKOJ naucili dje ste.. zatucali vas "maljem u glavu, toljagama" i kojim vec sredstvima - spominju vam ih i dan danas..
    Rekoh ja spiritualnost i komunizam - nikad veze.

    Lijep i suncan dan.

    Hvala Lepo

  16. #2837
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Da.. koga interesuje tema o domicidu u Ju.. istrazivala sam podatke, i najcudnije, najvecu bazu podataka sam nasla na nekom arhivu Hawaii..
    Brojke, podaci.. Zapanjujuce..
    Ali.. treba i vremena i zanimanja za istinu.. Da vam ne bi crtali cica glisu..

    Hvala Lepo

  17. #2838
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    evo da vidimo kako injac diskriminise tudju djecu

    https://www.vijesti.me/tv/emisije/57...oliverom-injac

    pa onda da cujemo i reakciju
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #2839
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    18 minita protrćenog vremena...

  19. #2840
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Gledam Zdravinja na RTCG.

    Ja sam zbog svog ludila oko odlaganja smjene Katnića potpuno zaboravio da ovi "šampioni" od parlamentarne većine nisu imenovali ni predsjednika DIKa.

    P.A.K.A.O.

    DF lideri neće gledat ministarskih i potpresjedničkih fotelja u vladi.

    Podrška takvom stavu

    Reče da su mu ok mladi i stručni koji su članovi DFa.

    E sad nije konkretno ih nabrojao ali je bilo nedvosmisleno jasno da nisu dobrodošli prvi ešaloni DFa. Naime, reče da su sa Zapada u pravu kad osporavaju kvalitet vrijednosnih sudova lidera DFa i da je on o predlozima (Medo, Andrija i ostali) rekao što misli u oktobru prošle godine.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. #2841
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    @kimmi Izgleda da je palo "zavrtanje ušiju".

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Isak For This Useful Post:


  22. #2842
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,520
    Thanks Thanks Given 
    5,389
    Thanks Thanks Received 
    3,879
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    A izgleda da su ga stegki cim se smirio
    Bio je krenuo da jase. Neka su

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  23. #2843
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    @kimmi Izgleda da je palo "zavrtanje ušiju".

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Tek ce da pane
    Podgorica Podgoricanima!

  24. #2844
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    hm... sve se nesto misim.. moze bit da me utisak vara, ali.. tesko to kod mene ide da mi procjena nije na mjestu, hmm.
    a sta ako je sve farsa (kao sto jeste), i da se samo izvode pioni na scenu, da bi se ti pioni pokazali u svom svoje mracnom "sjaju", da bi "izvitopereni" dosli do izrazaja konkretno..hmmm
    a jos mi vise djeluje da ce 'mracni" i od svih, pogotovo "medija" omrazeni, pokazati suprotnost... i patriotizam cg, i humanost, i...
    a "drekavci" gurnuti u prvu postavu u stvari sve ono sto cg narod ne bi podrzao ni u snu...
    nesto mi se poklapa na sahovskoj tabli..
    no, ajd.. nek se povlace potezi.
    sve mi djeluje izvitopereno, dobro je lose, zlo je dobro itd...dokle li..
    bruka dovijeka- kako pamti nas narod do genijalnosti,
    slava - do prvog ogledala..


    Hvala Lepo

  25. #2845
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Gledam Zdravinja na RTCG.

    Ja sam zbog svog ludila oko odlaganja smjene Katnića potpuno zaboravio da ovi "šampioni" od parlamentarne većine nisu imenovali ni predsjednika DIKa.

    P.A.K.A.O.

    DF lideri neće gledat ministarskih i potpresjedničkih fotelja u vladi.

    Podrška takvom stavu

    Reče da su mu ok mladi i stručni koji su članovi DFa.

    E sad nije konkretno ih nabrojao ali je bilo nedvosmisleno jasno da nisu dobrodošli prvi ešaloni DFa. Naime, reče da su sa Zapada u pravu kad osporavaju kvalitet vrijednosnih sudova lidera DFa i da je on o predlozima (Medo, Andrija i ostali) rekao što misli u oktobru prošle godine.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Divno što si baš to izdvojio, ali meni je skandalozan njegovo stanje svijesti (da ne govorimo o strategiji, politici i operativnim stvarima) čovjeka koji vodi državno tijelo za borbu protiv korona virusa. Pošto su u Crnoj Gori eksperti na cijeni, možda nekog osvijesti Twitter niz virološkinje sa Instituta Paster:

    In vino veritas

  26. #2846
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Fina noć sinoć. Bilo je dobrih izjava.
    Reče li ovo ministarka odbrane da se može tumačiti da je prekršila Ustav?

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #2847
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    839
    Thanked in
    498 Posts

    Default

    pa kršio je i dps i to kako i koliko...

    ovo čisto napisah da ukradem slast botovima sa teme.

  28. #2848
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Fina noć sinoć. Bilo je dobrih izjava.
    Reče li ovo ministarka odbrane da se može tumačiti da je prekršila Ustav?

    Какви су твитер браниоци црне горе, срце велико за њих.

  29. The Following User Says Thank You to GRUNA'STAR For This Useful Post:


  30. #2849
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,365
    Thanks Thanks Given 
    2,804
    Thanks Thanks Received 
    3,998
    Thanked in
    1,935 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Какви су твитер браниоци црне горе, срце велико за њих.
    Sto jes jes.



    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  31. #2850
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Koja je poenta ovog posta @hercules ili - sta ovaj tvoj post treba da dokaze?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 114 of 200 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •