Page 119 of 200 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169 ... LastLast
Results 2,951 to 2,975 of 4987

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2951
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Monopol? Mora si uzet sljunak u bemax? Sprdas li se to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nemoj sad da ti moram objasnjavat kako sve to ide i koliko firmi u Baru, Petrovcu i Podgorici su pod njihovom sapom, svaki veci objekat, svaki hotel, svaka zgrada je isla odatle, nemoj mene ubacivat u taj kos ili nekog glasaca df-a, ure itd koji je kupio par kamiona pijeska da napravi 50 kvadrata kuce, odje pricamo o zgradama sa 5000m2.

    Ali najjace opravdanje "NISU SAMO DPS GLASACI KUPOVALI" o boze o boze. Komedija.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  2. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  3. #2952
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Ti si rekao da je bemax imao monopol. To ispada sa nisi mogao uc tamo nego si morao od bemaxa kupit kamion sljunka.

    Kad ti je trebao kamion sljunka jesi rekao onome vozacu nemoj mi onaj krvavi bemaxov nego nekog postenog sto ima licencu?

    Cijela cg se napravila na sljunak iz morace evo 50godina od kad su ga utovarali radnici iz mahale rucno do danas kad imas 50 ljudi iz zete sa po bagerom i kamionom.

    I sad odjednom bemax veli. Krvavi sljunak prokleti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  4. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  5. #2953
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    City kvart cini mi se veliki opozicionar baca radovic a?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A cekaj sad.... kakve to veze ima DPS ili opozicionar ili BS ili SD?
    Meni su Baca i Vesko isto.
    Nekima mozda nisu, ali za mene su oni samo "investitori" koji ce za svoje krsenje zakona u zatvor strpat inzenjera iz svoje firme ili nadzora, a oni samo nastavit sve po Zakonu. Meni su to ista ***** koja su zajedno pisala najnoviji Zakon (drugari sa drugarima sve lijepo sastavili za sebe).

    Taj Zakon im je izglasao ko????
    Taj Zakon im je potpisao ko????
    Taj Zakon i dalje drzi na snazi ko????

    U ovoj Vladi je Mitrovic najveci problem, a ne Braticka.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  6. The Following User Says Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  7. #2954
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Ne moze brate doci neko slican Bemaxu i ekipi iz depesa, ovakvi mozgovi se radjaju jednom u hiljadu godina ka' Nikola Tesla, no mi ne umijemo to da prepoznamo pa ih napadamo.
    Bato like this
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. The Following User Says Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  9. #2955
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Ja ako znamo o cemu pricamo. Covjek je na tenderu dobio posao izmjestanja korita morace desno na udaljenosti od oko 50 metara. Pijesak koji iskopa je trebao da zatrpa trenutno korito morace.
    Visak koji ostane je trebao da uzme.
    Od 2017 on kopa lijevu stranu i kaze da je sve u redu jer su se mjestani bunili. Pa je samovoljno kopao na lijevoj i kaze da mu je to neko POTPISAO kao da je zakonito.
    Toliko o tome.
    Nego Komnenicevo neslaganje sa Stijovicem je odvelo emisiju da se Milovac i Stijovic brane kako to nazvase Bemax lopovima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  11. #2956
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Bato like this
    Ishh a on ti je bolji od njih, on je stekao to dok je bio u opoziciji, zamisli njegove kapacitete da je bio uz dps xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  12. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  13. #2957
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Dio oko toga kako bi ti drago bilo da inspektori završe 20 godina u zatvoru. Ima smisla priča ALI misliš da je bilo lako u DPS sistemu reći ne jednom Bemaxu? Pa taj bi sjutra bio bez posla. Sigurno. Tako da ne bih ja baš inspektorima 20 godina. Smanji malo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Pa pazi, mozda ja imam pogresnu pocetnu tacku, tj gledajuci od sebe. Mene ne bi mogao neko natjerati u drzavnu firmu da to potpisem, neka neko drugi podje i neka da potpis za nesto sto ugrozava prirodno bogastvo i cijelo primorje da ostane bez pijace vode.

    Nije to kao da se neko parkirao na zelenu povrsinu pa da ga ne kazne 120€.

  14. #2958
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Jer ides pogresnom percepcijom. Niko ove nije tjerao, niti im je prijetio, presretao porodicu.... I sve ostalo iz repertoara koji je sljedovao tipa Veska Pejaka, evo Ganda sa foruma, patriciju I more slicnih.
    Oni su znali da ako ne potpisu ne mogu da ostanu bez posla. Ali nema komisija, nema projekata, nema mozda unapredjenja, nema dezurstava.....
    Bezobrazno je izjednacavati ove gore sa ovima dolje, i pricati kako su nesto morali...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #2959
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Jer ides pogresnom percepcijom. Niko ove nije tjerao, niti im je prijetio, presretao porodicu.... I sve ostalo iz repertoara koji je sljedovao tipa Veska Pejaka, evo Ganda sa foruma, patriciju I more slicnih.
    Oni su znali da ako ne potpisu ne mogu da ostanu bez posla. Ali nema komisija, nema projekata, nema mozda unapredjenja, nema dezurstava.....
    Bezobrazno je izjednacavati ove gore sa ovima dolje, i pricati kako su nesto morali...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Mogli su da ostanu bez posla ili da mu jednostavno daju aneks ugovora ili da ne reizaberu.
    I to je rak rana našeg društva - ako ja ne uradim ima ko će i onda popišaš i struku i sebe i državu. I tako je rađeno na svim nivoima
    Pa evo konkretno za Moraču - radi se u centru grada, stotine kamiona svakog dana, iz satelita se vidi, svi znaju da se eksploatiše a institucije kojih je bilo više koje su mogle da reaguju - regionalni vodovod, Uprava za vode, Uprava za inspekcije, tužilaštvo, policija ... Niko nije reagovao niti ih je zanimalo.

    Vezano za ovu priču gore prijetnje i ostalo.
    Ja dočekah evo da juče slušam Dragicu Sekulić na nekoj konferenciji da priča kako građani ne žele da participiraju u javnim raspravama, i da one nijesu posjećene i da nijesu zainteresovani da se pitaju za svoju lokalnu zajednicu.

    A ta osoba, prije ministarka sada poslanica iz redova DPS-a, nije uradila ama baš ništa da zaštiti državu CG, lokalne zajednice, i prirodu od devastacije nego je zdušno branila Iste te investitore do samog kraja.
    I ne samo to nego nas je na tacnu isporučila istim tim invesitorima koji su nas poslije uz pomoć policije, sudstva, tužilaštva i mafije maltretirali.
    One Ring to Rule them all...

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  17. #2960
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Da ako je na sefovskoj ili nekakvoj takvoj poziciji. Ali nekoga ko ima ugovor za stalno, ne mozes bas tako lako da mu das otkaz.
    Evo vidimo danas da isti likovi i dalje rade na istim mjestima. Da ga sklonis ne mozes, dok mu ne dokazes da je krsio zakon ili poslovne procedure.
    Ali nema komisija, obula, napredovanja.....
    Nemoj da pricamo da je strah od nemanja posla, nego ukinuce mi se benefiti ili necu dobiti neke na koje sam racunao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. #2961
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Ne zezaj Hell. U DPS mafijaškom sistemu najviše zamjerati inspektorima je pogrešno. 20 godina zatvora za njih? Koliko bi onda trebali ministri da dobiju i ostala fukara koja je kršila zakone i oštetila državu za milione i milione. Ne može taj jedan inspektor kao pojedinac ništa, bez da ima problema. Misliš da nije bilo prijetnji? Plus ako nećeš ti, onaj drugi sigurno oće. I gledajući kako sve to funkcioniše nije bilo lako oduprijeti se. Jer je SISTEM takav. Pa evo ti sad Pejovića koji u sred agencije za životnu sredinu prijeti direktoru. Sad. A zamisli šta je mogao dok je DPS bio na vlasti.
    I me branim ja inspektore, svi po zasluzi ali Daj da krenemo od glave pa će se doći i do inspektora. I opet ništa dok sistem ne bude dobar. Džaba sve drugo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  20. #2962
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Pazi svakome bi ja dao 20 godina za ovakve katastrofe ali me strah da ti koje ti spominjes nidje potpis nisu stavili a da budu ugrozeni.

  21. #2963
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Da ako je na sefovskoj ili nekakvoj takvoj poziciji. Ali nekoga ko ima ugovor za stalno, ne mozes bas tako lako da mu das otkaz.
    Evo vidimo danas da isti likovi i dalje rade na istim mjestima. Da ga sklonis ne mozes, dok mu ne dokazes da je krsio zakon ili poslovne procedure.
    Ali nema komisija, obula, napredovanja.....
    Nemoj da pricamo da je strah od nemanja posla, nego ukinuce mi se benefiti ili necu dobiti neke na koje sam racunao

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Neko ko ima ugovor za stalno ne možeš bas lako da mu das otkaz, Ban like this.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #2964
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Neko ko ima ugovor za stalno ne možeš bas lako da mu das otkaz, Ban like this.
    Zbilja, šta se dešava sa trajektom, jesu upali tamo? Tj. jel Ban i dalje gazda?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #2965
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Ne zezaj Hell. U DPS mafijaškom sistemu najviše zamjerati inspektorima je pogrešno. 20 godina zatvora za njih? Koliko bi onda trebali ministri da dobiju i ostala fukara koja je kršila zakone i oštetila državu za milione i milione. Ne može taj jedan inspektor kao pojedinac ništa, bez da ima problema. Misliš da nije bilo prijetnji? Plus ako nećeš ti, onaj drugi sigurno oće. I gledajući kako sve to funkcioniše nije bilo lako oduprijeti se. Jer je SISTEM takav. Pa evo ti sad Pejovića koji u sred agencije za životnu sredinu prijeti direktoru. Sad. A zamisli šta je mogao dok je DPS bio na vlasti.
    I me branim ja inspektore, svi po zasluzi ali Daj da krenemo od glave pa će se doći i do inspektora. I opet ništa dok sistem ne bude dobar. Džaba sve drugo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    Ner ne ide to tako kako mislis. Sto ti kazes "glava" nista nije radila da ti mozes da nadjes trag.
    Svudje na svijetu se pritiskaju nizi da daju kompromitujuce dokaze i svjedoce protiv "glava"
    Treba li da se vratimo na Bakovica i ona dva inspektora koji su pustili Belivuka da ubijaju po CG. Pa su se branili neko im javio pa vidite sa njim.
    Treba li da pominjem dje je to.
    Ili ko se jos sjeca ona dva inspektora iz budve sto ih onaj snimi da ga reketiraju. On je popio kaznu, a oni vraceni na posao.
    I jos su tamo....

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  25. #2966
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Zbilja, šta se dešava sa trajektom, jesu upali tamo? Tj. jel Ban i dalje gazda?
    Okle ni blizu, istekla koncesija ima 2 godine istekao zakup obale . Niti ga ne diraju niti mu se primiču inspekcije ne smiju da privremeno, dzabe ih saljes.
    Znaš kako.minje jedna inspektorka rekla kad sam zvao da prijavim što rade iz noćne u drugu.
    Ih da je tamo ući sta bi se sve našlo ???? Ko treba da udje ja ili oni?
    U principu koliko vidim sta radi i dalje ga ne diraju, i dalje ima inspekcije itd.
    Meni je jedan kovrdzavi rekao da će ta firma biti prva na udaru samo lagano i relaksirano ali..... a o sudstvu da ne pričam, da mi ne zamjere ovi kad kažem da se ništa za ovu godinu promenilo nije.poduza je priča ali stvaram neke nove sudske prakse o
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. The Following 2 Users Say Thank You to lepetanac For This Useful Post:


  27. #2967
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Odgledah emisiju prije par dana. Razočaran sam. Mislim da je propustena sansa da se Bemax dobro izriba. Dijelom zbog lose pripremljenosti trojke koja je trebala da to odradi, dijelom zbog dobre strategije Veska Kovacevica. Svaku pricu je razvodnio i vise je pricao nego svi ostali zajedno. Ministar Stijovic je imao dobre materijale, ali ih nije znao iskoristiti. Sto mu je trebala prica da je Bemax ozbiljna firma i da nije jedini Bemax unistavao korito Morace? Pusti, jadan, ostale, Bemax je na tapetu! Pa se jos fino namjestio Kovacevicu kako bi trebao da se zabrine da ga firma u kojoj je vlasnik ne ostavi bez posla. Na što Vesko uzvarti da bi bolje bilo ministru da vodi racuna oce li on ostati na mjestu ministra. Milovac se isto bio malo izgubio i bez potrebe se izletio s pricom da su tenderi Kineza bili na zurkama. Na sto mu je Vesko odbrusio da je to sto prica bezobrazno. Trebas uvijek da vodis racuna da se ne izletis i kazes nesto za sto nemas nikakvih dokaza. Jer te onda lako poklopiti. A Vesko je pokazao da je "pečen". Inace, ne bi bio tu dje je.

    Šteta da nije bila Vanja Ćalović. Mislim da bi emisija išla drugim tokom.

  28. The Following User Says Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  29. #2968
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,688
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    621
    Thanked in
    276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Ja ako znamo o cemu pricamo. Covjek je na tenderu dobio posao izmjestanja korita morace desno na udaljenosti od oko 50 metara. Pijesak koji iskopa je trebao da zatrpa trenutno korito morace.
    Visak koji ostane je trebao da uzme.
    Od 2017 on kopa lijevu stranu i kaze da je sve u redu jer su se mjestani bunili. Pa je samovoljno kopao na lijevoj i kaze da mu je to neko POTPISAO kao da je zakonito.
    Toliko o tome.
    Nego Komnenicevo neslaganje sa Stijovicem je odvelo emisiju da se Milovac i Stijovic brane kako to nazvase Bemax lopovima

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Prica je sledeca.
    Taj tobože projekat regulacije korita Morače je bio farsa. To je izmišljeno jer je na mjestu tog novog korita obala visoka i bila je ogromna količina šljunka koju je trebalo ''valorizovati''.
    Mještani čija su imanja na tom mjestu su naravno ukapirali o čemu se radi, jer njima ne trebaju fakulteti d abi znali gdje Morača plavi imanja a gdje ne.
    Pošto je taj posao propao....Bemax pušten da kopa sa druge strane. Negdje na žurci zaključeno.....jebiga, ovi se bune...ništa, kopaj ti na drugoj strani, niko te dirati neće.

    Ovde bi prvo trebalo pogledati taj projekat '' regulacije''. Dovesti stranca - stručnjaka da to pogleda....pa ako je glupost u pitanju, kao što mislim da jeste, uzeti licence tima što su potpisali.
    A onda im ponuditi status svedoka saradnika da kažu ko im te to tražio.
    Kad počnu da se gube licence zbog ovih stvari , onda se neće tako lako naći neko drugi ko hoće da potpiše.

    Jedan od velikih problema u CG je jako malo ljudi sa profesionalnim integritetom. Papir trpi sve. Ne bi imali ovakav haos u prostoru da to sve nisu crtale neke arhitekte sa licencom, a u suštini prodane duše.

    Pare se iz Bemaxa očigledno izvlače preko Genexa. Ugovor o zakupu mašina??? tu može da se pravi koja hoćeš faktura. Nema toga ko može kontrolisati koliko sati su radile stotine mašina. Treba vidjeti kako izlaze pare iz Genexa. Tu je ključ.
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  30. The Following 2 Users Say Thank You to high For This Useful Post:


  31. #2969
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Prica je sledeca.
    Taj tobože projekat regulacije korita Morače je bio farsa. To je izmišljeno jer je na mjestu tog novog korita obala visoka i bila je ogromna količina šljunka koju je trebalo ''valorizovati''.
    Mještani čija su imanja na tom mjestu su naravno ukapirali o čemu se radi, jer njima ne trebaju fakulteti d abi znali gdje Morača plavi imanja a gdje ne.
    Pošto je taj posao propao....Bemax pušten da kopa sa druge strane. Negdje na žurci zaključeno.....jebiga, ovi se bune...ništa, kopaj ti na drugoj strani, niko te dirati neće.

    Ovde bi prvo trebalo pogledati taj projekat '' regulacije''. Dovesti stranca - stručnjaka da to pogleda....pa ako je glupost u pitanju, kao što mislim da jeste, uzeti licence tima što su potpisali.
    A onda im ponuditi status svedoka saradnika da kažu ko im te to tražio.
    Kad počnu da se gube licence zbog ovih stvari , onda se neće tako lako naći neko drugi ko hoće da potpiše.

    Jedan od velikih problema u CG je jako malo ljudi sa profesionalnim integritetom. Papir trpi sve. Ne bi imali ovakav haos u prostoru da to sve nisu crtale neke arhitekte sa licencom, a u suštini prodane duše.

    Pare se iz Bemaxa očigledno izvlače preko Genexa. Ugovor o zakupu mašina??? tu može da se pravi koja hoćeš faktura. Nema toga ko može kontrolisati koliko sati su radile stotine mašina. Treba vidjeti kako izlaze pare iz Genexa. Tu je ključ.
    Po sred srijede.

    Mi nemamo strucnjake koji bi dali realnu ocjenu bilo cega sto su potpisali i ovjerili najbolji inzenjeri za 200€.

    Kad biste samo znali kako se dobijaju licence za ozbiljne projekte u ovoj drzavi - strah bi vas uhvatio. Mada, tako je za vecinu struka (cast izuzecima sa integritetom i znanjem, ali malo ih je ovdje ostalo). A zakon pisan tako da je dovoljan taj jedan potpis za sve i da na kraju samo taj jedan potpis bude kriv i nikom nista.

    Studenti su nekad pokretali revolucije, a nasi su studenti od 90tih majstori falsifikata, prepisivanja, bubica i prevara. To su vam sadasnja intelektualna elita koja cuti i ne cuje se da ne drma i ne izgubi to crkavice sto je zakucila.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Kliker17 For This Useful Post:


  33. #2970
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Po sred srijede.

    Mi nemamo strucnjake koji bi dali realnu ocjenu bilo cega sto su potpisali i ovjerili najbolji inzenjeri za 200€.

    Kad biste samo znali kako se dobijaju licence za ozbiljne projekte u ovoj drzavi - strah bi vas uhvatio. Mada, tako je za vecinu struka (cast izuzecima sa integritetom i znanjem, ali malo ih je ovdje ostalo). A zakon pisan tako da je dovoljan taj jedan potpis za sve i da na kraju samo taj jedan potpis bude kriv i nikom nista.

    Studenti su nekad pokretali revolucije, a nasi su studenti od 90tih majstori falsifikata, prepisivanja, bubica i prevara. To su vam sadasnja intelektualna elita koja cuti i ne cuje se da ne drma i ne izgubi to crkavice sto je zakucila.

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    strah ne moze da hvata povrsne usputne komentatore, kvazi analiticare i kriticare i dokone egoiste koji bi da su po svaku cijenu u pravu.
    strah moze da ima samo neko ko je u epicentru desavanja jako dugo, ko ne moze da utice nego da se bori za sopstvenu egzistenciju cuteci.
    ko nije bio u situaciji, nikad te nece shvatiti. a bolje i i njih par nego slijepa gomila. a cutanje znamo dje nas je dovelo.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  34. The Following 2 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  35. #2971
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  36. #2972
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Jel ovo na reflektor niko iz vlade nije došao?
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  37. #2973
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,459
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    1,721
    Thanked in
    1,032 Posts

    Default

    Gledali ko Zarka?

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  38. #2974
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Ova žena treba da bude lider DFa a ne one karikature.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  39. #2975
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,557
    Thanks Thanks Given 
    3,534
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Đurović joj je lekciju očita, toliko da su njene reakcije dovoljno govorile. neka, no reče da je sasvim normalno da će posao dobiti neko ko je iša' na proteste. pa kad je Komnenić počeo o tome, onda krenulo neko niđe veze izvlačenje. nema neke razlike između ostatka DFa i nje

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  40. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


Page 119 of 200 FirstFirst ... 1969109115116117118119120121122123129169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •