Page 118 of 200 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 4987

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2926
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    zamislite da postoji selo dje komsija nije vidio nesto i nije odma otrcao da javi
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  3. #2927
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Evo gledam emisiju i ne vjerujem sto coek prica. I to sve na finjaka.

    Oce li nam osvitat tuzilastvo da pomete ova goovna pa u ZIKS da pricaju price jedni drugima.

  4. #2928
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    nece ti ovakvi u ziks, ovi ni u istrazi nisu zatvoreni, to je gospoda, ali 5 razlicitih grupa momaka tamo nekih bombasa dvorisnih mogu da leze i na kraju budu oslobodjeni jer nema dokaza + usput sto ih drze dok ih ne slome do priznanja i onda naravno dobijemo rezultate tuzilastva dje su oni cudo ucinjeli. ovakvi ce samo da plate parom. ako i to. za ovakve nema udaljene sumnje, dok za neku boraniju imas unaprijed slozen scenario, grafikon za javnost i vec odredjene kazne u slucaju da ih ne/slome.

    mozda nekad, ako se ikad desi da sjasu ovi iz tuzilastva i suda, ne odustaju pored svog haosa koji imaju vec neko vrijeme, jer se ipak sad treba snaci u ovoj situaciji, a nisu navikli na to.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #2929
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Evo gledam emisiju i ne vjerujem sto coek prica. I to sve na finjaka.

    Oce li nam osvitat tuzilastvo da pomete ova goovna pa u ZIKS da pricaju price jedni drugima.
    Samo u CG neko moze da kaze da ima u steku 300 000 eura koje je zaradio na "projektima", a da te niko ne pita jesi li platio porez na to.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  6. #2930
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Nisam gledao emisiju, ali ovo vezano za projekte i 300,000 mu i nije toliko tesko dokazati jer dok je bio saradnik na gradjevinskom svasta je nesto radio. Ti projekti su dobro placeni, jos ako imas skustva i referenci lako se pocnes gadjat ciframa u projekte koji se mjere desetinama hiljada eura. Nije Kovacevic jedini, cijela ta garnitura sa gradjevinskog fakulteta je dobre pare zaradila. Skoro pa da su neki držali monopol. I sad imaš profesora po 70+ godina koji neće u penziju da idu nego vedre i oblače tamo a potpis im vrijedi dosta para.
    Bez želje da ga branim, samo pojašnjavam projekti+ kredit od neke banke i doci ce do 300,000 lako. Još ako se akcijama bavio.

    Porez sumnjam da je tada platio, a to je lako provjeriti svakako. Mada i da mu iz ove perspektive izrečeš kaznu da plati, nećeš ga mnogo nagrdit finansijski.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #2931
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    I kakve to ima veze. Samo rekoh da to samo kod nas moze.
    Dje je drzave, sad bi ga neki junak iz poreske pitao je li platio porez na prihof za tih 300 000.
    Nije on jedini, samo mi upade u oci da niko nije trepnuo.
    Ako ne postoje prijavljeni prihodi u PU, jednako je validna tvoja prica, kao npr moj stav da je od prodaje narkotika npr.
    Ne postoji zapis da ih je zaradio posteno i kako.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  8. #2932
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Koga zanima evo sve posloženo i to u tekstu od prije skoro 10 godina

    https://www.monitor.co.me/putevi-privilegija/

    Sent from my M2101K6G using Tapatalk

  9. #2933
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,347
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    3,980
    Thanked in
    1,927 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I kakve to ima veze. Samo rekoh da to samo kod nas moze.
    Dje je drzave, sad bi ga neki junak iz poreske pitao je li platio porez na prihof za tih 300 000.
    Nije on jedini, samo mi upade u oci da niko nije trepnuo.
    Ako ne postoje prijavljeni prihodi u PU, jednako je validna tvoja prica, kao npr moj stav da je od prodaje narkotika npr.
    Ne postoji zapis da ih je zaradio posteno i kako.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ja i ti pretpostavljamo da ne postoji zapis, što ne mora nužno da bude tačno. Zato i ispisah moguće opcije što i kako.
    Svakako, imamo institucije koje imaju resurse i zakonska uporišta time da se bave pa neka izvole. I treba početi od najvećih.
    Koliko čujem, inspekcije su pojačale posjete Bemaxu zadnjih godinu dana, niša značajno još ne nađoše.
    Moram odgledat emisiju svakako.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  10. #2934
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,289
    Thanks Thanks Given 
    718
    Thanks Thanks Received 
    1,177
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Dok smo gledali emisiju ja odgovaram u naprijed sta ce reci zvanicni vlasnik Bemaxa.

    Npr. on nije duzan da zna da li neko sa njegove zemlje KRADE nesto. Gledajmo to sa pravne strane, ne moralnog odgovora. Npr ja imam neki zemlju u DG, ja nisam tamo bio pune tri godine, niti mi ko zna od komsija da sma vlasnik da me moze obavjestit. Npr kada sam isao na pocetak iz par puta neko je bio pokosio i vjerovatno uzeo sijeno.

    On je pokriven papirima tj ugovorima koji su pravljeni za njih, ne za drzavu.

    Njemu je dolazila kontrola drzavnih institucija, koja je na papiru (zvanicnom) napisala da su oni to radili sve legalno i po ugovoru.

    Stijovic pustio snimak Genex kamiona, ja odgovaram ovo sto je on odgovorio, a nisam doktor profesor privatnih firmi i malverzacija. Sasvim legitiman odgovor za sud.

    Takodje snimak 5 kamiona 6 buldozera. Odgovor na to moze biti da taj dan je bilo toliko ali mjesec dana nismo nista vadili (ako na papiru nema ili nekom dokazu onda je on u pravu)

    Realno ga nisu “razbucali”, nista specijalno.

    Najveci problem za Bemax, ako ti drzava nije obezbjedila da radis na desnu stranu to ne znaci da mozes dje je tebi volja tj na lijevu. Mogao si da raskines ugovor i da tuzis drzavu ako to stoji u ugovoru.

    Dokaz prije i poslije ima smisla ako na onom podrucju jedino oni mogli da rade, pricam o papiru ne o precutnom saginjanju glave, ako se oni nisu zalili na kradju sa njihove teritorije (ne njegovog privatnog vlasnistva) a da je to proslo papire a da nikad nije izasao neko i drzave.

    Strah me (a volio bih makar to da se desi) da ce odgovarati samo inspektori koji su davali potpis da je tamo sve bajno sjajno i da je cak Moraca pocela da ima jos vise vode i sljunka. Volio bih da te ljude osude na 20 godina zatvora kako bi se sitni ljudi (inspektori koji su pisali da je tamo sve ok) koji rade na takvim pozicijama dobro zapitali sledeci put hoce li poslusati sefa ili raditi po pravilniku.

    300 K, nista spec. vjerovatno moze dokazati i da oh je on zaradio ili ce nac 30 poznanika da kazu da su mu dali po 10K sto je opet legalno.

    Znaci pricamo o sudu ne o moralnom ili ja znam da laze ali ne mogu da dokazem.

  11. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  12. #2935
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Pa i to moze kod nas na sudu samo, ili na TV duelu da prodje.
    Ako postoji video koji prikazuje za 73 sekunde, da ti iznosis petodnevnu kolicinu koju prijavljujes u gradjevinskoj knjizi, nije bas da je onda sve ok. Video dokazuje da si makar za 5 dana pogresno prijavio, tj ukarao.
    I bilo dje se takav video koristi kao dokaz koliko si mogao da izvadis na dnevnom nivou.
    Nije da se moze izvuci, mi sto radili taj minut, pa nismo cio mjesec.
    Tek prica, nisu mi gradjani dali ovdje, pa sam ja poceo ovamo, tek je to glupost.
    Nije on imao koncesiju, nego je uredjivao korito. Ako ne mozes prema projektu, onda prekines sa poslom. Pa i put kad rade, ako se neko pobuni stanu, ne odu preko kuca komsija koji se ne bune...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  14. #2936
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    da, njegove fakture su sve kako treba, ali su oznacene sa "tajno" od drzavne institucije.
    nema udaljene sumnje.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #2937
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Dok smo gledali emisiju ja odgovaram u naprijed sta ce reci zvanicni vlasnik Bemaxa.

    Npr. on nije duzan da zna da li neko sa njegove zemlje KRADE nesto. Gledajmo to sa pravne strane, ne moralnog odgovora. Npr ja imam neki zemlju u DG, ja nisam tamo bio pune tri godine, niti mi ko zna od komsija da sma vlasnik da me moze obavjestit. Npr kada sam isao na pocetak iz par puta neko je bio pokosio i vjerovatno uzeo sijeno.

    On je pokriven papirima tj ugovorima koji su pravljeni za njih, ne za drzavu.

    Njemu je dolazila kontrola drzavnih institucija, koja je na papiru (zvanicnom) napisala da su oni to radili sve legalno i po ugovoru.

    Stijovic pustio snimak Genex kamiona, ja odgovaram ovo sto je on odgovorio, a nisam doktor profesor privatnih firmi i malverzacija. Sasvim legitiman odgovor za sud.

    Takodje snimak 5 kamiona 6 buldozera. Odgovor na to moze biti da taj dan je bilo toliko ali mjesec dana nismo nista vadili (ako na papiru nema ili nekom dokazu onda je on u pravu)

    Realno ga nisu “razbucali”, nista specijalno.

    Najveci problem za Bemax, ako ti drzava nije obezbjedila da radis na desnu stranu to ne znaci da mozes dje je tebi volja tj na lijevu. Mogao si da raskines ugovor i da tuzis drzavu ako to stoji u ugovoru.

    Dokaz prije i poslije ima smisla ako na onom podrucju jedino oni mogli da rade, pricam o papiru ne o precutnom saginjanju glave, ako se oni nisu zalili na kradju sa njihove teritorije (ne njegovog privatnog vlasnistva) a da je to proslo papire a da nikad nije izasao neko i drzave.

    Strah me (a volio bih makar to da se desi) da ce odgovarati samo inspektori koji su davali potpis da je tamo sve bajno sjajno i da je cak Moraca pocela da ima jos vise vode i sljunka. Volio bih da te ljude osude na 20 godina zatvora kako bi se sitni ljudi (inspektori koji su pisali da je tamo sve ok) koji rade na takvim pozicijama dobro zapitali sledeci put hoce li poslusati sefa ili raditi po pravilniku.

    300 K, nista spec. vjerovatno moze dokazati i da oh je on zaradio ili ce nac 30 poznanika da kazu da su mu dali po 10K sto je opet legalno.

    Znaci pricamo o sudu ne o moralnom ili ja znam da laze ali ne mogu da dokazem.
    Dio oko toga kako bi ti drago bilo da inspektori završe 20 godina u zatvoru. Ima smisla priča ALI misliš da je bilo lako u DPS sistemu reći ne jednom Bemaxu? Pa taj bi sjutra bio bez posla. Sigurno. Tako da ne bih ja baš inspektorima 20 godina. Smanji malo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  16. The Following 2 Users Say Thank You to dontigar For This Useful Post:


  17. #2938
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    U ovoj emisiji je Komnenic kiksao, sa pokusajima da on objasni nesto, sto on misli da treba da pita.
    Prekinuo je pricu oko tunela Ivica i prebacio se na auto put.
    A tunel Ivica na putu za Zabljak je tipicni primjer kako je Bemax dobijao poslove.
    Posao je dobila firma iz srbije, pa drzava ponistava tender i za 4 mjeseca krece u jednostavnu nabavku ocigledno, dje trazi ponude od 4 crnogorske firme, i dje Bemax dobija.
    Za sansu da ovo ne cujemo, krivim Komnenicev ego, "sad ce on da postavi pitanje" i daje zicer Kovacevicu.
    Zasto, to samo Komnenic zna.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #2939
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dontigar View Post
    Dio oko toga kako bi ti drago bilo da inspektori završe 20 godina u zatvoru. Ima smisla priča ALI misliš da je bilo lako u DPS sistemu reći ne jednom Bemaxu? Pa taj bi sjutra bio bez posla. Sigurno. Tako da ne bih ja baš inspektorima 20 godina. Smanji malo.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk
    I to ne 20 nego vise. Nisi smio... To su price za malu djecu.
    Kako sad nije problem da se pobune na svaki cosak. Svi su imali debele koristi od toga sto su cutali, zmurili i potpisivali.
    Vidi im se po imovinskim kartonima kako nisu smjeli...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  20. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  21. #2940
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,925
    Thanks Thanks Given 
    3,209
    Thanks Thanks Received 
    5,591
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    da, njegove fakture su sve kako treba, ali su oznacene sa "tajno" od drzavne institucije.
    nema udaljene sumnje.
    Ja ne znam zasto smo ovako sumnjicavi i ne vjerujemo covjeku na rijec?
    Ugladjen gospodin, lijepo prica, zaista ne vidim razlog za sto se ovako ponasamo.

    Milovac je bio previse blag, pokusao je agresivnije ali je to posao za tuzilastvo. Vanja bi ga sagorela u emisiju, ali to je samo show, ovim treba da se bave inspekcije i tuzilastvo.

    Bemax je vjerovatno jedan od najuspjesnijih start upova na svijetu, toliko desetina miliona prihoda za svega par godina rada, a vec sad ima desetine miliona cistog profita godisnje.

    Zbilja bi svi mi koji tezimo da budemo uspjesni preduzetnici, trebalo da se ugledamo i proucavamo Bemax, da bi i mi mogli nase kompanije tako uspjesno da razvijamo.

  22. The Following User Says Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  23. #2941
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa i to moze kod nas na sudu samo, ili na TV duelu da prodje.
    Ako postoji video koji prikazuje za 73 sekunde, da ti iznosis petodnevnu kolicinu koju prijavljujes u gradjevinskoj knjizi, nije bas da je onda sve ok. Video dokazuje da si makar za 5 dana pogresno prijavio, tj ukarao.
    I bilo dje se takav video koristi kao dokaz koliko si mogao da izvadis na dnevnom nivou.
    Nije da se moze izvuci, mi sto radili taj minut, pa nismo cio mjesec.
    Tek prica, nisu mi gradjani dali ovdje, pa sam ja poceo ovamo, tek je to glupost.
    Nije on imao koncesiju, nego je uredjivao korito. Ako ne mozes prema projektu, onda prekines sa poslom. Pa i put kad rade, ako se neko pobuni stanu, ne odu preko kuca komsija koji se ne bune...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu ce dosta zavisiti od vjestaka geodetske struke. Sve moze da se procjeni. Ne u kamion al se moze izvesti. Ubistvo ne mora biti snimljeno da bi se neko osudio. Ovdje je pocinjeno ubistvo. Ubica je nadjen pored tijela sa oruzjem. Samo jos da se vjestacenje odradi da se vidi jel jedan ili vise ubica. Ko su saucesnici itd. Sve moze i dzabe Bemaxu ugovori jer za ovo ugovor nisu imali.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  24. #2942
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Po vasoj prici odje reklo bi se da je sve tako bajno i lagano kod nas.

    Ajde da svi uzmemo kredit od 200-300 000, kupimo bager i kamion i pocnemo na drzavnu zemlju ili neku nasu privatnu (nebitno) da izvlacimo kamen, da vidimo koliko bi proslo dana do zatvaranja firme i zatvora. A onda cemo se braniti tako sto cemo reci da to nije nase i da ne znamo ko je vadio kamen i zbog nedostatka dokaza bicemo pusteni na slobodu, a imovinu nam nece dirati. Bajka.

    Ili neka mi neko da plan da sa 200/300 000 eura zapocnem posao koji ce mi za 2 godine donijeti prihod od preko 10 miliona eura a da sve bude legalno i po propisu.

    Kakve mozgove ova drzava ima, ja se cudim kako imamo jednu od najgorih ekonomija u svijetu i zavisimo samo od turizma kad imamo ovakve mozgove koji sa par stotina hiljada naprave tolike milione u samo godinu, dvije. Zamislite da se oni zauzmu za drzavni posao koliko za privatni, mi bi za 2 godine bili jaci od Monaca.

    Mislim da nam Trump i Bezos zavide na ovome.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  25. #2943
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Nije problem sto ce doci neki ,, drugi bemax,, i radit isto ovo i sto ce necija druga zena bit inspektor, nego sto cemo morat tad Mojsija da slusamo kako se i prije ovo radilo pa se tad niste javljali…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  26. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  27. #2944
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Nije problem sto ce doci neki ,, drugi bemax,, i radit isto ovo i sto ce necija druga zena bit inspektor, nego sto cemo morat tad Mojsija da slusamo kako se i prije ovo radilo pa se tad niste javljali…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne moze brate doci neko slican Bemaxu i ekipi iz depesa, ovakvi mozgovi se radjaju jednom u hiljadu godina ka' Nikola Tesla, no mi ne umijemo to da prepoznamo pa ih napadamo.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  28. #2945
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Pa nisu ljudi izvozili sljunak u drugu drzavu, sve je to tu utroseno u komsiluk.

    Samo su Moraca i Botun pozajmili malo kvartovima po PG, da ljudi u PG imaju dje da se parkiraju i sve ce se to kroz kanalizaciju stanara iz kbartova Master, City, Kips, Atlas,... vratit opet u Moracu. Dio je vjerovatno otisao i na Vezirov most da se lijepo potkoci brdo Gorica...

    Sve za dobrobit i sve je to kruzenje i ustvari ulaganje u razvoj Podgorice.

    Lijepo covjek rece:
    "Meni je NADZOR sve potpisao".

    On je sve uradio kako treba, samo je prije 4 godine napisao sa drugarima Zakon po kojem ce uvijek neki inzenjercic iz nadzora svojim potpisom da odlezi u zatvor dok se investitori bogate. A taj sramni Zakon Mitrovic jos uvijek odrzava u zivotu.


    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  29. #2946
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Samo su glasaci dps-a kupovali taj sljunak iz Morace, ovi ostali su ga uvozili iz Spanije. Ali nema vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  30. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  31. #2947
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,357
    Thanks Thanks Given 
    1,334
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Samo su glasaci dps-a kupovali taj sljunak iz Morace, ovi ostali su ga uvozili iz Spanije. Ali nema vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jesi li cuo za rijec MONOPOL?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  32. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  33. #2948
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    Monopol? Mora si uzet sljunak u bemax? Sprdas li se to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  34. #2949
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Samo su glasaci dps-a kupovali taj sljunak iz Morace, ovi ostali su ga uvozili iz Spanije. Ali nema vise.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cek cek, ko je gradio City Kvart i Master Kvart?

    Sent from Povrsni usputni komentator using Tapatalk
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  35. #2950
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,878
    Thanks Thanks Given 
    1,642
    Thanks Thanks Received 
    2,819
    Thanked in
    1,223 Posts

    Default

    City kvart cini mi se veliki opozicionar baca radovic a?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

Page 118 of 200 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •