Page 110 of 200 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160 ... LastLast
Results 2,726 to 2,750 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2726
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Da ponovim, ja na ovaj forum pisem veoma rijetko, skoro isto toliko rijetko ga posjecujem, nazalost, jer se ima procitati korisnih konstruktivnih komentara, diskusija, informacija.
    Rijetko pisem na forumu jer nemam vremena, a nekad strpljenja. Jedno vrijeme ove godine sam dolazio i pisao cesce, uslovno receno, jer je i to u sustini malo i rijetko u poredjenju sa drugim forumasima...

    Zasto je moj komentar gostovanja VCM i Katnica stur i povrsan...
    Ja baka nisam zavrsio srednju skolu bas juce, mada nisam ni predavno, za mene je Crna Gora u periodu srednje skole bila mafijaska drzava. A znas sta je za mene danas Crna Gora? Mafijaska drzava. Doduse malo manje mafijaska od 30.08.2020. jer vladajucu koaliciju ne cini patolosko-kleptomanska gangsterska organizacija...Svakako je i dalje mafijaska iz onog ugla sto jos niko nije procesuiran, osudjen, oduzeta mu imovina, zabranjeno mu politicko djelovanje...nije ni moglo..

    U prevodu, mi koji smo protiv bise vlasti jos od vremena srednjoskolstva, mi koji od tad smatramo CG drzavom mafije, koji smo temeljno pratili, analizirali politiku, medije, afere, nepravde, nacitali se clanaka, kolumni, analiza, nagledali se emisija, mi koji u svom drustvu dominantno pricamo o politici i raznoraznim drustvenim fenomenima i manje vezanim za politiku (mada je gotovo sve na planeti manje ili vise vezano za politiku), smo se malo umorili...

    Nas ne zadovoljava vise puko citanje clanaka, kolumni, gledanje emisija, nagledali smo se mi toga jarane i nacitali. Osjetili na sebi, neki na najgore nacine, posljedice mafijaske drzave. Mi ocekujemo samo jedno. Spuz. Goli otok.

    Ne pratimo vise afere do u detalj, ne citamo Katniceve disleksicne recenice i izjave, dobro znamo ko je Katnic, sta je Crna Gora, kakve su nam insistucije, odavno je sve razobliceno, svaceno, nacrtano, jedino nas zanima dan kad ce neki ljudi zavrsiti u zatvoru!

    Da li pratim detaljno sve afere koje si pobrojao? Ne! Znam dje zivim, odavno nazalost, afere propratim povrsno, okvirno da znam o cem se radi otprilike, odavno mi je jasno sta je Crna Gora, treba cuvat psihu i vrijeme i za druge aktivnosti, afera je odje za izvoz, detaljno pracenje i cimanje glede istog nema neku poentu.

    Jarane..da li osjecam nelagodu kad slusam Katnica? Kazes da si citao moje postove, da si citao znao bi koliko se gadim bivse vlasti. Osjecam nelagodu svaki put kad vidim Katnica na TV, to nije nelagoda vec blitzkrieg neke tuge, beznadja, bijesa, apatije i ucmalosti gradjana, njihovog moralnog ambisa u kome su...

    Vama druze safra sam pisao dug odgovor jer reci nekome da je spiner i bot je jedna od najgorih uvreda koje danas covjek moze dobiti, ako uopste imamo istu percepciju botova, ljudi koji po zadatku pisu najogavnije stvari po internetu, ljudski sljam kom se danas prastaju najgore napisane uvrede, sovinizam, fasizam, ljudi koji svadjaju rodjenu bracu, za sitan novac.

    Elem, sa druge strane nisam iznenadjen, ljudima internet sluzi da izbace svoje frustracije, jad i bijedu koje nose u sebi. Tako sam na nekim forumima proglasavan za Us*asu, pa za Cet*ika, pa za narkomana, pa za homoseksualca prije 10ak dana na jednom srbijanskom forumu...Pa zasto ne bih bio i bot. Eto ako je tebi zadovoljstvo, ako te cini srecnim, bujrum ono...ali znaj ima i ljepsih zadovoljstava u zivotu...neces tako sebi pomoci...

    Perfidno i podmuklo si iskasapio i masakrirao moj odgovor, izvukao par recenica, istrgnuo iz konteksta, obrnutom psihologijom i zamjenom teza paranocino iskonstruisao stvari koje nemaju veze sa mnom.
    Ono sto je najjace sto ja nemam pojma ko si ti ni sto si me se zakacio covjece Boziji? Da sam neki prisutni forumas pa ajde, da branim bivsu vlast pa ajde, a ne 1000 puta napisao da se radi o mafiji, covjek odje eo 4 dana oce da mi dokaze da sam bot placenik. SubhanAllah.

    Sta mislim o nastupu Vanje Calovic Markovic? To je jedna od osoba u koju imam ponajvise povjerenja na crnogorskoj politickoj sceni, jedna od rijetkih neupraljnih osoba, koja je dala vise sebe u borbi protiv bivse vlasti nego mnogo opozicionara na gomilu. Dzabe se tebi to ponavlja, samo mi nije jasan motiv infantilnog pokusaja dokazivanja da je neko bot. Pogrijesio si jarane, desava se, ovo je internet komunikacija koja ima dosta ogranicenja. Ti se meni obracas kao da me znas 345 godina, dje ti je elementarna kultura i stid?

    Sta mislim o kulturi Vanjinog nastupa u cetvrtak? Mislim da je pun nekulturnog nevaspitanog vikanja, prekidanja, vrijedjanja, smijanja, primitivizma kog sam se stidjeo kao gradjanin Crne Gore. Kao sto se neuporedivo vise stidim cinjenice da je (jos uvijek!) SDT pomenuti...

    Dozvoli da nemamo svi isti senzibilitet prema necemu. Ja ne volim viku, dreku i neartikulisano derinjanje, prekidanje, poglavito ne da mi neko govori da pijem vodu. Ne tolerisem takvo ponasanje ni u kuci, ni ispred zgrade, ni u kafanu, a poglavito ga ne volim u emisiji koju gledaju hiljade i hiljade gradjana, ponasanje od osobe koju postujem vise od bilo kog politicara (sto i nije tesko doduse...). Kazes ono je njen standardni nastup. Nije tacno. Jer mi do sad nikad nista nije smetalo u njenim nastupim. I nije tamo kriva ona, nego urednik emisije koji realityzuje svoju emisiju, znajuci primitivno-palanacku mozadnu vertikalu gradjana Crne Gore, koji su vec sjutra orgazmicno u svojoj polupismenosti kolektivno skrgutali zubima "sto mu napravi Vanja", "kako mu sasu boca plina u grlo", "na*eba mu se majke", "zadavi ga njegovim mu*ima"....

    Crnoj Gori je dosta arlaukanja, grlatosti i palanackog diskursa, ako se tako ponasaju poslanici u Skupstini, ispred Skupstine, ako se tako ponasa Katnic, nema potrebe da taj diskurs bastine Vijesti i VCM....mislim da nije potrebno spustanje na taj nivo...

    Logika je dakle, ako neko prerijetko piše ne može popularno „botovati“ ili spinovati? Wait, wat?

    Uostalom, rekao sam : „Svako ko pokusava da kontest sa korupcije izmjesti na teren kulture dijaloga je najobičniji Katnićev bot.“ Imali ste priliku da se u replici ispravite i dokažete suprotno.
    S obzirom da medije ne pratim previse, sto ne smatram neophodnim i najznacajnim za nivo saznanja i informisanosti, ili kako rece jednom Don B. Sbutega, kolicina informacija koju unesemo ne znaci da smo nuzno i informisani, vraznije je shvatiti i staviti u pravi kontekst...

    ...s obzirom na to, a poglavito svoju slabu konzumersku prisutnost medijima bliskim bivsoj vlasti, mogu zamisliti da su oni kritikovali nastup VCM na slican nacin kao i ja, u nedostatku odbrane svega onoga za cem ih VCM optuzuje, kazem ne znam da li je takvih komentara bilo, vjerujem da jeste, medjutim kao sto sam napisao na svom proslom odgovoru, djelove koje si naravno izmasakrirao, da bi ovdje spamovao i trolovao iz nekih sebi znanin psihoparadokslanih poriva....Ne znaci ako neko nesto kaze protiv ljudi iz ove vlasti ili pojedinaca bliskih njima da je za DPS. Treba se truditi okaniti se prizemne iskljucive malogradjanske logike i generalizovanja.

    Inače, kakav način konverzacije? Nijeste naveli primjer šta je to toliko frapantno? Jer do sada nijeste poznavali Vanju?
    Nikako da kažete da li ste i kada osudili ponašanje Katnića i svih onih poslanika koji su u ranijem periodu koristi najprizemniji rječnik.
    Oces i u pismo da ti napisem, pa da ti posaljem...?
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  2. #2727
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kakve su ovo proizvoljne kvalifikacije? Po kojoj to logici i istraživanju ste došli do ovog zaključka da građanima ne smeta kriminal? Kriminal i korupcija idu ruku pod ruku a vodeći se tom logikom, ja makar pamtim neke ankete u kojem preko 70% građana smatra da je korupcija veoma, odnosno uglavnom rasprostranjena.

    Kakve su ovo relativizacije kolega? Sad da pitate sve na ovom PDF-u smeta li vam kriminal u CG rekli bi bezuslovno DA. Evo neka moderator postavi anketu.

    Teza da „građanima smeta njega ne bi bilo“ samo pokazuje koliko ne poznajete političku teoriju i oblike vladavine, društveno uređenje i političke sisteme. Upravo su oni produkt stanja u kojem se društvo ne osjeća sigurno i neslobodno.

    I umjesto da doprinesete razbijanju lanaca ohrabrujući druge, vi širite ovđe neke vaše imaginarne konstrukcije da građanima ne smeta kriminal, relativizujući isti. Šta je to nego spin sa kriminala kao najveće opasnosti po CG?



    Nijesam pominjao uzrok, već rješenje. Svi se bave uzrocima i posljedicama, malo ko nudi rješenje. A svi nešto čekaju da padne sa neba.

    Trenutno, jedino rješenje jeste uspostaviti pravnu državu koja je izvor pijaće vode. Privođenju k pravdi sve koji su se ogriješili o zakone prva je pretpostavka daljeg razvoja doline kojoj voda dotiče. Ako zagadite izvor zagadićete sve što se na putu te vode nađe.

    Dakle, da bi se opsimenili i civilizovali moramo za to stvoriti uslove na izvorištu - poštujući najveći pravni akt države USTAV i sve zakone. Uozbiljimo se malo kolega. Sistem od vajkada ne može da se transformiše na način o kojem vi pričate, to je utopija. Mi smo država u tranziciji ne znam znate li?




    Nemojte se tako lako uvrijediti i pronalaziti, svakako mi nije namjera da učinim da se osjećate loše, ali zapitajte se da li se možda neki od kolega uvrijedio što ste kako rekoste oguglali na Katnića, što ste prioritet dali kulturi dijaloga a ne konkretnom i najvažnije društvenom problemu Crne Gore, izostanku pravde jer svi trpimo zbog toga, a iz istog razloga možda izostane vaš doprinos izgradnji bolje budućnosti Crne Gore i svih nas.

    Oguglani nas masakriraše.

    Ko ima iole pristojan koeficijent inteligencije, dovoljan za najosnvije ljudsko funkcionisanje i manipulisanje osnovnim covjekovim psihofizickim potrebama, zna, da ogromna vecina gradjana, podrzava kriminal. Dokazi su, prakticno svud oko tog gradjanina, ukoliko nema stanovitih problema sa moralom a ponajprije sa intelektom...

    Nema to dodirnih elemenata sa politickim teorijama, uredjenjima, sistemima, vec sa nivoom civilizovanosti, obrazovanosti, savjesnosti, svjesnosti, razumijevanja drzave, poimanja smisla drzave, zivota, pravde, morala, etike...jednog kolektiva.

    Osnovni problem Crne Gore nije kriminal. Nego nepismenost i moralna nakaznost njenih gradjana. Da nisu moralno nakazni i spaljeni, kriminala ne bi bilo. Vrlo je prosto.
    U Norveskoj kriminala nema - jer gradjanima kriminal smeta.

    Ako konzument duvana, pusi 3 kutije dnevno, i ti mu kazes da batali, da ostavi jer se truje, on ce ti reci da zna da se truje, ali da medjutim, ne moze.

    Nece biti da zna da se truje. Nece biti.

    Isto tako Crnogorci NE ZNAJU - DA NISU PROTIV MAFIJE.

    I umjesto da doprinesete razbijanju lanaca ohrabrujući druge, vi širite ovđe neke vaše imaginarne konstrukcije da građanima ne smeta kriminal, relativizujući isti. Šta je to nego spin sa kriminala kao najveće opasnosti po CG?
    Time sto iznosim da kriminal gradjanima ne smeta, ne relativizujem kriminal, vec objasnjavam da ga gradjani latentno, potsvjesno, neki i vrlo svjesno, podrzavaju.

    Da ponovim, kriminal nije najveci problem, vec primitivizam, nepismenost i moralna ambisanost i udavljenost crnogorskih gradjana u najgore izokrenute vrijednosne katakombe.
    Za sta nisu oni krivi.

    Mi smo država u tranziciji ne znam znate li?
    Ne? Ajde? Vidis to nisam znao...hvala na prosvjetljenju..

    Ja ipak mislim da smo drzava u septickoj jami....vi DPSovci nekako volite da forsirate da smo drzava u "tranziciji" ....to vam je nekako oduvijek bila postapalica i floskula da pokusate da opravdate unistavanje i stagnaciju ovog drustva...

    Oguglani nas masakriraše.
    Slazem se da smo najgori mi kojima je optimizam splasnuo nakon 30 godina vase pljackaske krvave diktature i drzave kao privatnog posjeda...ali kao sto rece pravda ce stici. Samo polako.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  3. The Following User Says Thank You to Platinum For This Useful Post:


  4. #2728
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ne ulazeci u diskusiju izmedju @platinium i @safra - njihova stvar,
    ali ovo:
    Osnovni problem Crne Gore nije kriminal. Nego nepismenost i moralna nakaznost njenih gradjana. Da nisu moralno nakazni i spaljeni, kriminala ne bi bilo. Vrlo je prosto.
    U Norveskoj kriminala nema - jer gradjanima kriminal smeta.
    "Norveška danas uživa vjerske slobode, ali evanđeoska luteranska vjera je službena religija. 86% stanovništva su članovi Crkve Norveške, koja je organizirana kao državna crkva."
    Ko poznaje religije, odmah mu je jasna razlika.. i to se ne moze uporediti.
    Dakle, promijeni covjek religiju i odmah mora promijeniti ponasanje. Zna se sta je kod njih dozvoljeno a sta nije.
    Time sto iznosim da kriminal gradjanima ne smeta, ne relativizujem kriminal, vec objasnjavam da ga gradjani latentno, potsvjesno, neki i vrlo svjesno, podrzavaju.
    pa onda:
    Da ponovim, kriminal nije najveci problem, vec primitivizam, nepismenost i moralna ambisanost i udavljenost crnogorskih gradjana u najgore izokrenute vrijednosne katakombe.
    Ja ipak mislim da smo drzava u septickoj jami....
    Zaista.. Cemu ovo?
    Ko je ogorcen nek lokalizuje ogorcenost na svoj krug poznanika i uze, ali kroz svoje iskustvo ne treba generalizovati.. Bar iz razloga toliko isticane potrebe za postovanjem prema elementarnom vaspitanju pojedinaca.
    X puta je navedeno da "narod na vlasti postavlja slicne sebi", a x puta je receno da izbori nisu bili transparentni, da je bilo prevara i cega sve ne...
    Ovo u vezi kontinuiteta..
    Koliko puta smo zgrozeni samovoljom politicara cim se nakon izrecenih neistina i na osnovu njih dokopaju foteljs i batine nad narodom?
    Koliko puta je naglasavano da CG partije (koje na x puta izvikan nacin prevare dolazise na vlast) postavljaju svoje zasluzne na tim izborima, rodbinu, uzu i siru, propagandiste, kolovodje.... - u vrhove institucija itd.. Svi opozicioni akteri na forumu su o tome pisali ihaha.. Njihovi stavovi- njihove rijeci..
    Sad je obrnuta situacija, a da li je isti stil, isti sistem?
    Osim poznatih sefova partija, koga je CG narod znao (dalje od porodice i prijatelja)?
    Nalegli kao kvocke na funkcije, narodu nikad pa ni sad ne polazu racune. Deru narod sa porezima, doprinosima, akcizama, kao fol "za dobro naroda", a u stvari za megalomanske porive istih. Ili, bas narod pitaju kome ce ti uhlebljeni dati posao na racun CG naroda? Koje ce zakone izmisliti da tlace narod sa pravilima koji su nametnuti od Stranih Drzava i ko zna cije privatne birokratije iz svijeta?
    Sve narod pitaju pa i za zaduzenja na racun naroda ?
    I da se ne bih nervirala...
    Cuti narod...
    Cuti i posmatra...
    Nigdje ovakvog naroda na svijet'...
    Dobri, poslusni...

    Hvala Lepo

  5. #2729
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Nemojte misliti da i ja clan tog obicnog naroda nisam svjesna da sam pristojno mislila da svaki gradjanin mora da se aktivno ukljuci u politiku i politicku stranku i da ucescem moze nesto doprinjeti kompletnoj zajednici... Jako sam svjesna tadasnje iluzije da Partije biraju najbolje ljude iz svojih redova, i najmoralnije, i najiskusnije iz svojih profesija, najrealizovanije i kulturoloski i svjesno..
    Mnogi su ranije shvatili prljavost partijskog sistema, intrige, uliznistvo, eliminacije boljih od sebe i kao takvi su prihvatili taj sistem prodajuci dusu materijalistickim ciljevima kao svom Bogu..
    Obican covjek postuje bolje i iskusnije casno... "Elitisti prihvacenog sistema" postuju glumce, tj. blefere, na sve spremne itd.. I sta ce obican covjek u takvom sistemu?
    Obican covjek cijeni svoju Slobodu, i drzeci se zajedno distancirani i svjesni taloga koji je isplivao. Naravno da se ne pita nista u sistemu koji nije ni birao - vec je politicki sistem "vrijednosti" nametnut kao takav.
    Propaganda, neistine, moc medija koji su se predstavili kao placeni organi neke organizovane sile i svojim djelovanjem apsolutni peraci mozga obicnog naroda...Sve u foliji "postenja informacija i nezavisnosti" od naroda...
    Zato... pustite Narod, zabavljeni su manipulantima, profesionalnim lazovima (CG rijec), i dizginama koje im svakodnevno namecu.. Ne tamo, ne ovamo, ovako, onako, nemoral je moral, moral je nemoral, laz je istina, istina je neistina, ovako smijete, ovako ne smijete, sad cutite, sad izadjite i protestujte, sad u kuce, sad izadjite, sad ovo moze, sad ovo ne moze, ako ovako - kazna, sad onako - kazna... Prijetnje, sijanje straha, naredbe... Narod los, primitivan, prezira vrijedan, gadan, krezub, mastan. prljav, neuredan? Narod vjernici - i to im sa gadjenjem..
    Dopisite im sta hocete u nastupima gadjenja.. ionako je diapazon i ovdje i u medijima svakodnevno ista retorika ponizavanja cjelokupnog naroda CG..
    Opis dejstva - teror.


    Uzivajte, divan je dan...

    Hvala Lepo

  6. The Following User Says Thank You to Maja For This Useful Post:


  7. #2730
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Neka ulaže i prodaje šta hoće, samo neka to prijavi u kartonu, kako zakon zahtijeva.
    Kako si, šta radiš ? xD

    Zakon prekršili Srzentić, Nikolić, Martinović, Knežević...
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...rekrsili-zakon
    Love, peace and respect.

  8. #2731
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Sigurno je isto. Akcije OGP Gorica, firma koja je propala prije 20 godina i vrijede manje nego papir na kojem su odstampali odluku
    Ali vidim zaboravi Gvozdena, a i ona da pomene koje su to nekretnine jer ih je vise. Ali je uredno opisala 12kvm.
    Agencija je utvrdila i da je poslanik DPS-a Branimir Gvozdenović prekšrio Zakon jer nije prijavio oružje, akcije u "Plantažama", nepokretnosti u Baru i 35.000 eura kredita na ime supruge.
    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  9. #2732
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sigurno je isto. Akcije OGP Gorica, firma koja je propala prije 20 godina i vrijede manje nego papir na kojem su odstampali odluku
    Ali vidim zaboravi Gvozdena, a i ona da pomene koje su to nekretnine jer ih je vise. Ali je uredno opisala 12kvm.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Hahaha akcije OGP Gorica, ne no rudnik mrkog uglja u Beranama.

    A što je ovoooo

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #2733
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Nedje sam siguran da je OGP Gorica propala prije nego se i mneonly rodio

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  11. #2734
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Kad SKOJ zabaguje, tu je advokat Hell. Vi ste meni kao braća blizanci

    Nije bitno ko si i šta si, bitno je da se ne krši zakon zar ne ? @SKOJ
    Love, peace and respect.

  12. #2735
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Cudi me da ti ne upade gvozden sa vecim brojem nekretnina i 35 000 eura ali ti upade srzenticka sa akcijama OGP gorica koju ne znam ni znas li sta je bila ili kad je propala.
    Ali je super da se kaze kako su svi isti jer ovako zvuci da su isti.
    Stara DPS skola. Sto ne pitas da ti ASK objasni sta je ceci broj nekretnina u Baru.
    Evo ti ja objasnih sta je OGP Gorica, i koliko vrijedi.
    Ajde ti meni objasni sta su i koliko Gvozden ima nekretnina u Baru i odakle mu za kredit od 35 000

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  13. #2736
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Hell, ja ne volim niti ću da se prepucavam oko banalnosti. Radilo se o principu.

    Ako ne znaš na šta sam mislio, a promašio si, ne znam što se uključuješ na nešto što sam tvom bratu SKOJu namijenio - lično

    Nego pošto ste rekoh braća blizanci, shvatio si ovo više nego lično
    Love, peace and respect.

  14. #2737
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Nisam nista licno shvatio, vec ti ovigledno ne percipiras kako mi na ovo gledamo.
    Cudo jedno kako se sad pominju principi.
    Ono sto ti, a ni vecina ovdje, ne shvatate je da nama prica o principima ne pije vodu, ako kazu Bulatovic nije prijavio 12kvm pomocnog objekta, a u istom tekstu ista organizacija kaze "vise nekretnina u Baru".
    To znaci da je institucija ista, tj DPS udarna pesnica.
    Ako napises ovo, a za Gvozdena cutis, iako ocigledno znaju koje su to nekretnine, a napises 12kvm pomocnog objekta, to znaci samo jedno. Izabrao si stranu u politickom sukobu i vise nisi nezavisna institucija kojoj treba da se vjeruje. Nego si otvoreno DPS politicki subjekat, u sluzbi pravljenja politicke stete onima koji su razvlastili iste.
    Vidis, pricas npr o Spajicu iako se ne zna nista, nego neke fatazmagorije polupismenog Dusevica sa CDMa, koji je ko Manda strucnjak za sve zivo, od religije, preko ekonomije do bezbjednosti, ali zato te ne interesuje da institucija koja se na papiru 15 godina bori protiv korupcije. I ne smeta ti sto za Gvozdenovica stite od politicke stete tako sto ne pominju mozda stanove ili hotele ili lokale ili sta god, ali ti smeta Srzenticka i bukvalno 0 eura koliko to vrijedi.
    I kao princip. Da zivimo u utpijskom drustvu dje smo svi posteni, pa da je kradja 3 eura ista kao i 3 000 000 pa da kazemo princip.
    Ali podrzavati onoga koji krade 3 000 000 a osudjivati za 3 eura i pozivati se na princip je debelo licemjerno

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  15. #2738
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,833
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    800
    Thanked in
    536 Posts

    Default

    Meni samo nije jasno kako ja ćutim, a podijelio sam vijest za sve ?
    Zašto ti ove druge ne pominješ nego samo Gvozdenovića? Jer su vaši...
    Ja sam tog Gvozdenovića ovdje pljuvao više nego dovoljno, nego možda tad nisi bio aktivan pa se ne sjećaš


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Love, peace and respect.

  16. #2739
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Ma čuješ, objašnjavamo se oko "otkrića" ASK, porodične agencije Duška Markovića. Do juče je njome upravljao na nedeljnim ručkovima sa svojtom.

    Vodi je Momčilo Radulović, ima li potrebe da se išta više kaže o toj instituciji?

  17. #2740
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,004
    Thanked in
    1,548 Posts

    Default

    Evo 30 godina slusamo kako ste protiv Gvozdenovica, koji je dok mu je sin bio u UK na studijama organizovao MA na liniji do Londona, potpuno neprofitabilnu liniju, koja je zatvorena a je junior zavrsio studije.
    I gradi po Budvi hotele i zgrade od plate ministra.
    Evo ste toliko pricali protiv da ih je za svake izbore bila frka od te vase price, pa su nekako uvijek bili upetljani u izgradnju objekata po primoriju.
    To da smire stres od vase price i napadanja

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  18. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  19. #2741
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,597
    Thanks Thanks Given 
    3,550
    Thanks Thanks Received 
    8,593
    Thanked in
    4,640 Posts

    Default

    vodi li ASK direktor ili predsjednik savjeta? jer Radulović direktor nije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  20. #2742
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    vodi li ASK direktor ili predsjednik savjeta? jer Radulović direktor nije

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Teoretski vodi direktor. U praksi, Radulović.

  21. #2743
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Ovih 20ak min do sad kao da je namjeshten intervju...mada je i jedan od prije sa istim gostom bio slichan.hm Petre moj dobri i poshteni...
    ...

  22. #2744
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    A moglo se pretpostaviti da je došao da baljezga o akutelnoj Vladi, a što god Petar da pita o njegovoj partiji i kadrovima, nije tema to veli haha...

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    War. War never changes.

  23. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  24. #2745
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    A moglo se pretpostaviti da je došao da baljezga o akutelnoj Vladi, a što god Petar da pita o njegovoj partiji i kadrovima, nije tema to veli haha...

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Ovaj ga pita o Petru Ivanoviću, Stijepoviću, Veljoviću, a veli Marković "ne bih o tome".

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #2746
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    "Nacisto" je dovoljno kvalitetna i dovoljno rijetka (jednom nedjeljno) emisija da bi se trosila na likove poput Dragana Djilasa i Duska Markovica.U sustini nije Komnenic zvao njega u emisiju,nego je Markovic sam sebe pozvao,zasto ne znam,ne vjerujem da ce priznati jedan grijeh bivse vlasti niti da ce najaviti odvajanje "zdravog krila" DPSa od onog drugog,pod uslovom da takvo nesto postoji.
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  26. #2747
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Mene chudi kako mu se sa dotichnim gostom izgubi onoliki entuzijazam sa podizanjem tona i insistiranju na odgovorima...no meni je jasno sve.
    ...

  27. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  28. #2748
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Što god da ga pita a na šta ovaj ne može da da bilo kakav smislen odgovor, Marković mu kaže "vratiću se na to"

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  29. #2749
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ipak ima par interesantnih izjava Radijatora noćas.
    Najveći utisak definitivno da ne dolazi kao funkcioner DPS-a , već kao bivši premijer.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

  30. The Following User Says Thank You to Isak For This Useful Post:


  31. #2750
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ipak ima par interesantnih izjava Radijatora noćas.
    Najveći utisak definitivno da ne dolazi kao funkcioner DPS-a , već kao bivši premijer.

    Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
    Odbija da brani prethodne vlade, a na čijem čelu je bio MĐ.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Page 110 of 200 FirstFirst ... 1060100106107108109110111112113114120160 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •