Page 50 of 200 FirstFirst ... 4046474849505152535460100150 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #1226
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Lijepo, valja odgledati, generalno budu interesantne teme na Reflektoru, s tim što često uočim da voditeljka ne postavlja prava pitanja.

    Ovo su gosti:

    Vladimir Martinović, poslanik Demokratske Crne Gore
    Danijela Đurović, poslanica SNP
    Luka Rakčević, član Predsjedništva GP Ura
    Boris Marić, izvršni direktor Centra za građanske slobode
    Srđan Perić, Organizacija KOD
    Trebali su Steva Muka pozvati... on raznosi za te stvari

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  3. #1227
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    E vala da vidimo, mlatio sam na preko 30 konkursa do sada i na jedno 90% sam odbijen sa potpuno nejasnim razlozima..
    Kad je jedan jedini fer konkurs bio od mogućih 102 boda imao sam 98.. I radio sam tad cijela 3 mjeseca

    Mada mi se ne sviđa što ovi za sad nastavljaju po potpuno istom principu, moja partija - ja ću ga zaposlit'..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  5. #1228
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,620
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Koji je motiv za zaposljavanje u drzavnu sluzbu?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  6. #1229
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Meni konkretno da kažem struka (specijalizacija).. Da se ne lažemo, možda plate nisu neke ali generalno jedino šta državni posao pruža to je sigurnost..
    Oprobah se i u privatnom sektoru i to mi je bio isti matrak.. Nisu ni privatnici aždaje, nego samo treba sreće da se naiđe na korektnog..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #1230
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Kakva je ovo priča, 200k koje se ne smije tek tako ignorisati
    Previše gluposti, tulim
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  8. #1231
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Kao sto rekoh. 1,5x maksimalna plata, digitalizacija.
    Najveci problem u drzavi sta se desava sa drzavnim sluzbenicima.
    Ni da se u fabrike zaposljavaju i nesto proizvode

  9. #1232
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Sasvim se slazem ovo za limitiranje plate u drzavnoj upravi. Ovako je neizdrživo na duge staze. Valjda bi nezadovoljni poceli da razmisljaju o nekom privatluku i pokretanju sopstvenog biznisa kad vide da nema perspektive.
    Inace radim kod privatnika pa sam moguce i subjektivan.
    Definitivno se nešto mora mijenjati a nova vlast se nešto ucutala po tom pitanju.

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  10. #1233
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    AFERA SNIMAK

    Kad DPS zapošljava: Traže inženjera, svejedno koje struke

    Jasavić podnijela dopunu prijave protiv DPS-a i Đukanovića zbog povrede ravnopravnosti pri zapošljavanju

    09.07.2013. 19:34h
    Ažurirano: 21.02.2019. 02:29h
    Poslanica Pozitivne Crne Gore Azra Jasavić podnijela je Osnovnom državnom tužilaštvu dopunu krivične prijave protiv Demokratske partije socijalista (DPS) i njenog lidera Mila Đukanovića zbog krivičnog djela povreda ravnopravnosti pri zapošljavanju.

    Jasavić je u aprilu podnijela prijavu kojom je od tužilaštva tražila da pokrene krivični postupak protiv DPS-a, kao pravnog lica, i Đukanovića kao odgovornog u tom pravnom licu, pozivajući se na transkripte sa sjednica organa vladajuće stranke koji su objavljeni u okviru afere “Snimak”.

    Ona je sada tužilaštvu, između ostalog, dostavila materijale iz Srednje stručne škole sa Cetinja koja je krajem novembra prošle godine raspisala konkurs za profesora saobraćajne grupe predmeta odnosno diplomiranog inženjera za drumski saobraćaj, na određeno vrijeme.

    Na konkurs su se se prijavili Cetinjani Milan Nenezić, po struci diplomirani mašinski inženjer- smjer drumski saobraćaj i diplomirani pomorski inženjer Gordana Martinović, ali je direktor škole Ljubomir Ražnatović odlučio da cetinjskim đacima predaje Martinović.

    "Iz navedenog konkursa proizlazi da je navedena škola raspisala oglas za diplomiranog inženjera za drumski saobraćaj, što Milan jeste, ali prema njegovim navodima primljen je pomorski inženjer, iako ta struka nije tražena u uslovima konkursa”, navodi se u obrazloženju prijave koju je podnijela Jasavić.

    Pozitivna naglašava da je dokaz o povredi ravnopravnosti pri zapošljavanju i potvrda Mašinskog fakulteta iz Podgorice koja je krajem februara Neneziću izdala potvrdu o jednakosti zvanja diplomirani mašinski inženjer - smjer drumski saobraćaj i diplomirani specijalista Mašinstva - drumski saobraćaj.

    "Diplomirani mašinski inženjer - smjer drumski saobraćaj i specijalista (diplomirani inženjer) Mašinstva - smjer drumski saobraćaj moraju imati isti tretman prilikom zapošljavanja u Crnoj Gori kao i specijalista (diplomirani inženjer) Drumskog saobraćaja”, navodi se u potvrdi koju je Neneziću dostavio Mašinski fakultet, a u koju su "Vijesti" imale uvid.

    Na Nenezićevu inicijativu, prosvjetna inspektorica Gorana Šaban obavila je krajem decembra i inspektorski nadzor u ovoj ustanovi i uvidom u dokumentaciju konstatovala da nijedan od dva prijavljena kandidata nijesu ispunjavala uslove za profesora saobraćajne grupe predmeta.

    "Direktor je u skladu sa svojim ovlašćenjima (koja su propisana Zakonom o obrazovanju i vaspitanju) izvršio izbor kandidata za ovo radno mjesto iako oba prijavljena nijesu imala propisanu odgovarajuću stručnu spremu, jer je jedan kandidat bio diplomirani mašinski inženjer drumskog saobraćaja, a drugi pomorski inženjer", navodi Šaban u zapisniku o izvršenom inspektorskom nadzoru.

    “Samo ti guraj, ja tebe neću primiti budi siguran poslije tvog ponašanja... Tebe neću primiti, imam pravo i da ne primim i da ispunjavaš uslove. Eto, samo da znaš... Imam pravo da te ne primim... I da si se javio jedini, ne bih te primio.... Imam svoj razlog”
    "Naglašavam da je nadležni organ prilikom posjete njenim časovima istakao da dobro organizuje rad, gradivo planira solidno, a realizacija teče po planu. U metodskom pogledu nema nedostataka. Prilikom ocjenjivanja je realna, što je važna pretpostavka za dobrog nastavnika", pojasnio je Ražnatović prosvjetnoj inspekciji.

    Šaban je u zapisniku konstatovala i da je direktor škole dužan da i dalje zahtijeva popunu navedenog radnog mjesta u skladu sa zakonom i javno važećim obrazovnim programom.

    U dopisu koji je nakon inspektorskog nadzora poslao Ministarstvu prosvjete, Nenezić je naglasio da mu je Mašinski fakultet potvrdio jednakost zanimanja.

    "Pozivam vas da shodno nadležnostima preispitate postupke direktora SSŠ Cetinje i konstatacije inspektorke Šaban i da preduzmete odgovarajuće zakonske mjere. Lično smatram da njihovo ovakvo postupanje i 'tumačenje' stručnih kvalifikacija stečenih na Univerzitetu Crne Gore, najprije zavređuje odgovarajuće vaspitne i disciplinske mjere jer je za obrazovne očigledno kasno", stoji u Nenezićevom dopisu ministru Slavoljubu Stijepoviću.

    I na snimku potvrdio “ko se pita”

    Slučaj Nenezić dospio je u krajem decembra prošle godine i na Youtube gdje je objavljen tajni audio-snimak njegovog razgovora sa direktorom škole. Na snimku se može čuti kako direktor Ražnatović govori da se on pita koga će zaposliti i da to on sigurno neće biti. Na pitanje ko je donio odluku da se izabere drugi kandidat, Ražnatović kaže: “Ja... Direktor bira”.


    Na prigovor da je inženjer drumskog saobraćaja, Ražnatović odgovara da je on ipak mašinski inženjer, da bi poslije najave kandidata da će “ovo da da gura”, direktor rekao: “Samo ti guraj, ja tebe neću primiti budi siguran poslije tvog ponašanja... Tebe neću primiti, imam pravo i da ne primim i da ispunjavaš uslove. Eto, samo da znaš... Imam pravo da te ne primim... I da si se javio jedini, ne bih te primio.... Imam svoj razlog”.

    Na dalje pitanje kandidata Nenezića kako se može dalje informisati i može li kod sekretara, Ražnatović je rekao: “Kod sekretara se informiši, kod Mila Đukanovića, đe god oćeš, u novine”.

    Nakon tvrdnje da je ovo kršenje ravnopravnosti u zapošljavanju i da je to krivično djelo, Ražnatović je kazao: “Dobro, ja ću u zatvor ići, ali tebe neću zaposliti. Je li jasno”.

    Ražnatović je “Vijestima” tada rekao da kandidat koji je poslao snimak sigurno nije snimio dio kada mu je prijetio i zvao ga vani da se fizički obračunaju. Nenezić je to kasnije demantovao.





    Samo da podsjetim, ako se zaboravilo.
    Posle ovoga je momak sebi oduzeo zivot.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  12. #1234
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Za ovog Martinovića bi se po držanju reklo da je hardkor DPS kadar. Upire Mudreša, ali on neće na njenu teritoriju

    Perić je pogodio poentu, s tim što i on konstatuje da proces mora biti pod konstantnim pritiskom javnosti i NVO kako bi se umanjila i ograničila eventualna partijska zapošljavanja.
    Svakako da nije idealno ali čini se da idemo mnogo zdravijim putem nego što je bilo ranije. Rakčević je u pravu kad kaže da će zbog heterogenosti odluke prolaziti mnogo više filtera.

    Sve u svemu treba sačekati konkretne rezultate.
    "The best argument against Democracy is a five-minute conversation with the average voter."

  13. The Following User Says Thank You to Mile_Djikanovic For This Useful Post:


  14. #1235
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Meni konkretno da kažem struka (specijalizacija).. Da se ne lažemo, možda plate nisu neke ali generalno jedino šta državni posao pruža to je sigurnost..
    Oprobah se i u privatnom sektoru i to mi je bio isti matrak.. Nisu ni privatnici aždaje, nego samo treba sreće da se naiđe na korektnog..
    mozda je do tebe jesi kad razmisljao u tom pravcu
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #1236
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    mozda je do tebe jesi kad razmisljao u tom pravcu
    Znaš kako, dogovoriti se možemo za sve bez da za jednu platu pokrivam i radim 3 posla.. Iliti narodski, ne volim kad me smatraju za tovarno magare.

    Mada, krenuh u najgoru granu moguću pa možda je i do toga..
    Last edited by Zedd; 19-01-21 at 22:26.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #1237
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Samo da podsjetim, ako se zaboravilo.
    Posle ovoga je momak sebi oduzeo zivot.
    Čekaj, ovaj Nenezić se ubio jer mu ovaj nije dao posao?

    Nikad nisam čuo za ovaj slučaj, a posebno ne za ovaj detalj.

  17. #1238
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mile_Djikanovic View Post
    Za ovog Martinovića bi se po držanju reklo da je hardkor DPS kadar. Upire Mudreša, ali on neće na njenu teritoriju

    Perić je pogodio poentu, s tim što i on konstatuje da proces mora biti pod konstantnim pritiskom javnosti i NVO kako bi se umanjila i ograničila eventualna partijska zapošljavanja.
    Svakako da nije idealno ali čini se da idemo mnogo zdravijim putem nego što je bilo ranije. Rakčević je u pravu kad kaže da će zbog heterogenosti odluke prolaziti mnogo više filtera.

    Sve u svemu treba sačekati konkretne rezultate.
    Ovaj Martinović..taman retorikom sličan onom Milošu Nikoliću iz DPSa.

    Ja im i dalje ne mogu oprostiti portparola na mjesto direktora NP. Dajte nekog ko zna, boli me uvo što je u stranci.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-01-21 at 23:21.

  18. #1239
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovaj Martinović..taman retorikom sličan onom Milošu Nikoliću iz DPSa.

    Ja im i dalje ne mogu oprostiti portparola na mjesto direktora NP. Dajte nekog ko zna, boli me uvo što je u stranci.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne zamjeri, ti si prvo sikćao ovuda kad su za člana UO nacionalnih parkova stavili Jonicu.
    Nakon toga je portparolka partije postavljena za direktora nacionalnih parkova.

    Nemoj više da siktiš, jer kako je krenulo ko zna što će naredno da se desi a vazda može gore od gorega
    Pušti dobro je ovo samo da se na ovome završi
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #1240
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ne zamjeri, ti si prvo sikćao ovuda kad su za člana UO nacionalnih parkova stavili Jonicu.
    Nakon toga je portparolka partije postavljena za direktora nacionalnih parkova.

    Nemoj više da siktiš, jer kako je krenulo ko zna što će naredno da se desi a vazda može gore od gorega
    Pušti dobro je ovo samo da se na ovome završi
    Prvo,
    ne sikćem već komentarišem, izražavam neko mišljenje koje je kritičko, bunim se (kolko se to može reć uopšte da je javno preko foruma), a nisam jedini koliko se meni čini.

    Drugo,
    nije Jonica, no Jočića. A kolko čujem druga dva člana OD NP su potpuno ok.

    Treće,
    da je sreće svi bi reagovali, jer stranke jedino izgleda slušaju glas naroda. Mada nije da nije bila burna reakcija NVO, nekih aktivista i medija, društvenim mrežama među koje spada i forum.

    Jes da je smiješno kad vidiš da iste argumente krene da koristi DPS/SD, a onda sam sebi kažeš ćuti budalo viđi ko se sa tobom slaže.

    Čuh da će NVO dobro pratiti konkurse, aj dako makar to bude fer. Svako ko ima kompetencije, a misli da može da pomogne, pokaže primjerom da umije, ili da mu pripada kao nekom ko zna nešto i ispekao je "zanat" u privatnom sektoru, trebalo bi da se javi na konkurse za javnu upravu (shodno struci).

    Meni iskreno je mnogo bitnije da li će tržište biti jednako za sve, da bude stimulativno, da su EU pristupni fondovi dostupni za sve, da se poresko oterećenje za nova mikro preduzeća smanje i uvede progresivni porez, a ne ko do sad linearno.

    Logičnije bi mi bilo da za one sa iskustvom bude izazov privatni sektor, a ne javna uprava.





    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-01-21 at 23:41.

  20. #1241
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prvo,
    ne sikćem već komentarišem, izražavam neko mišljenje koje je kritičko, bunim se (kolko se to može reć uopšte da je javno preko foruma), a nisam jedini koliko se meni čini.

    Drugo,
    nije Jonica, no Jočića. A kolko čujem druga dva člana OD NP su potpuno ok.

    Treće,
    da je sreće svi bi reagovali, jer stranke jedino izgleda slušaju glas naroda. Mada nije da nije bila burna reakcija NVO, nekih aktivista i medija, društvenim mrežama među koje spada i forum.

    Jes da je smiješno kad vidiš da iste argumente krene da koristi DPS/SD, a onda sam sebi kažeš ćuti budalo viđi ko se sa tobom slaže.

    Čuh da će NVO dobro pratiti konkurse, aj dako makar to bude fer. Svako ko ima kompetencije, a misli da može da pomogne, pokaže primjerom da umije, ili da mu pripada kao nekom ko zna nešto i ispekao je "zanat" u privatnom sektoru, trebalo bi da se javi na konkurse za javnu upravu (shodno struci).

    Meni iskreno je mnogo bitnije da li će tržište biti jednako za sve, da bude stimulativno, da su EU pristupni fondovi dostupni za sve, da se poresko oterećenje za nova mikro preduzeća smanje i uvede progresivni porez, a ne ko do sad linearno.

    Logičnije bi mi bilo da za one sa iskustvom bude izazov privatni sektor, a ne javna uprava.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Mislim da nisi razumio moju šalu sa dozom sarkazma i ironije ali OK. My bad
    Pa da se ispravim:
    Prvo da komenatarišeš, ne sikćeš. Izvinjavam se.
    Jočićka u pravu si greška u kucanju mislio sam svakako na gospođu zmijske štikle.
    Treće - možda previše očekuješ od naroda koji sve pamti dva dana bez trećega pa i to da je DPS/DSP usavršio partijsko zapošljavanje po dubini i širini.

    Veći je problem npr ko je sve imenovan u UO IRF koji odlučuje o odobravanju kredita nego UO nacionalnih parkova npr ali o tome niko ne priča niti prati i piše.
    Kukavno istraživačko novinarstvo ugašeno.

    Svakako, ako se ove i ovakve stvari pretvore u praksu, Vlada šalje prilično jasnu sliku o sebi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #1242
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,107
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ovaj Martinović..taman retorikom sličan onom Milošu Nikoliću iz DPSa.

    Ja im i dalje ne mogu oprostiti portparola na mjesto direktora NP. Dajte nekog ko zna, boli me uvo što je u stranci.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    I mene je podsjetio na Nikolića. Znači kad bi krenu da priča išao ni na mute. Posebno pred kraj emisije. Nisam imao više živaca. Šta je ono moj brate.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #1243
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Mislim da nisi razumio moju šalu sa dozom sarkazma i ironije ali OK. My bad
    Pa da se ispravim:
    Prvo da komenatarišeš, ne sikćeš. Izvinjavam se.
    Jočićka u pravu si greška u kucanju mislio sam svakako na gospođu zmijske štikle.
    Treće - možda previše očekuješ od naroda koji sve pamti dva dana bez trećega pa i to da je DPS/DSP usavršio partijsko zapošljavanje po dubini i širini.

    Veći je problem npr ko je sve imenovan u UO IRF koji odlučuje o odobravanju kredita nego UO nacionalnih parkova npr ali o tome niko ne priča niti prati i piše.
    Kukavno istraživačko novinarstvo ugašeno.

    Svakako, ako se ove i ovakve stvari pretvore u praksu, Vlada šalje prilično jasnu sliku o sebi.
    Ko je u IRF imenovan, sem Kaluđerovića?
    Slabije pratim, tačnije trudim se da ne pratim previše. U odnosu na prethodne, kakvi su?

    O Radovićkoj je rano suditi, a sigurno je od Zorana Vukčevića bolja, to makar nije teško.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #1244
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ko je u IRF imenovan, sem Kaluđerovića?
    Slabije pratim, tačnije trudim se da ne pratim previše. U odnosu na prethodne, kakvi su?

    O Radovićkoj je rano suditi, a sigurno je od Zorana Vukčevića bolja, to makar nije teško.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Odbor direktora :

    1. Velizar Kaluđerović, predsjednik

    2. dr Irena Radović, član

    3. Dragan Pavićević, član

    Menadžment :

    1. dr Irena Radović, izvršni direktor

    2. Zoran Vujović, direktor sektora za kredite i garancije

    3. mr Branislav Janković, direktor sektora za finansije i pravne poslove

    4. Vladislav Dulović, menadžer sektora rizika

    Meni svi nepoznati
    @hercules?

  24. #1245
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Odbor direktora :

    1. Velizar Kaluđerović, predsjednik

    2. dr Irena Radović, član

    3. Dragan Pavićević, član

    Menadžment :

    1. dr Irena Radović, izvršni direktor

    2. Zoran Vujović, direktor sektora za kredite i garancije

    3. mr Branislav Janković, direktor sektora za finansije i pravne poslove

    4. Vladislav Dulović, menadžer sektora rizika

    Meni svi nepoznati
    @hercules?
    Mislim da su ovi ispod Irene oni stari. Ili se varam? Ovaj Vujović je bio Vukčevićev pomoćnik, to znam sigurno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #1246
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Sad pogledah, ovi ljudi su godinama u IRF

  26. #1247
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Rekoh već, kamo sreće da neko od novinara isprati to. Nego ima bitnijih tema.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  27. #1248
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    sad vidim sta je @the_lady_marianna vidjela u leposavicu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  28. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  29. #1249
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    dobra emisija, jos samo fali umanjenje doprinosa
    nothing comes from violence and nothing ever could

  30. The Following 4 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  31. #1250
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,518
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    kad pominju hotele, princess je zatvoren jer mu se vise isplati
    nothing comes from violence and nothing ever could

Page 50 of 200 FirstFirst ... 4046474849505152535460100150 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •