Page 20 of 200 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast
Results 476 to 500 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #476
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    @remark

    ma isto bi bilo plus bi imali problem Kosova. da se odmah razumijemo, možda si me pogrešno skapirao, ja sam za nezavisnu Crnu Goru. da sam mogao da glasam, zaokružio bih DA sa takvim merakom jer ja ovu državu volim. u Srbiji je isto kao i ovdje, ko kaže da je gore bajka taj pojma nema. samo jednom da se pogleda Kesić i sve je rečeno
    mi smo 2006. godine dobili šansu da se odvojimo od trulog sistema kakav je bio taj na kom je počivala zajednica SiCG. zemlja od blizu 600.000 sa svim prirodnim ljepotama. sa nerealnim potencijalima



    momak je rekao istinu, samo je problem kad se pomene Srbija u negativnom smislu odma’ si za DPS. a ko je kriv za to? po čemu je to stanje u Srbiji dobro? pratiš li ti šta se gore radi? ili je stanje top jer je dato narodu 100e?

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kancer se odvoji od kancera... Nema zdravog tkiva... Mozda DM krilo u DPS????

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  2. #477
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    lijepe zavrsne rijeci i sosica i gdje saveljic.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #478
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Сад ће избори па да покажемо незадовољство.

    Ко је да се Верици Мараш врати плата на 10 000€ хахахахахха ??? Е куку каква смо ми скупима аветиња

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  4. The Following 5 Users Say Thank You to nimfa For This Useful Post:


  5. #479
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    ada nema veze. od ponedeljka kafići rade. to je bitno. uz dojč se sve zaboravi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #480
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Zasto uvijek na neku normalnu i realnu kritiku rezima dodje neki padobranac da se razmece besmislicama i cascava ljude i drzavu uvredama i misli da je neko drugi bot!? Nisam pametan.

  7. #481
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Mi smo krivi ne oni. Eo nas par sa foruma smo izglasali Vericu i dali joj toliku platu. Ne krivite DPS. :-D

  8. #482
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Znaš štae najjače.
    Što mi sve ovo znamo, svake godine nam pričaju ovo i NVO i EU i opozicija.
    Ali mi svake godine zaboravimo.
    Prošle je godine Verici Maraš plata bila 5000 sad je 7500...
    Osuđeno je 5 funkcionera SD-a za lazno svjedočenje jer su orobili pare zeljeznica za partijske svrhe a Brajović nije i još sjedi kao predsjednik skupštine.
    Podijeliše grdne stanove ovima što imaju već po stan dva a dodaću da za vrijeme najveće gradjevinske expanzije od početka 2007 do kraja 2016 NEMAMO podatke koliko je stanova podijeljeno!!!
    Proglašeni su tajnom ti podaci hahaahahahahahahhaahahahahabbahhababab
    Ne daju ih.
    Znate li što ?
    Ako je DM podijelio na državnom nivou (odje ne ulaze povoljni stanovi policiji, prosvjeti i zgradama "solidarnosti" na lokalnom nivou,kao ni stanovi dobijeni od državnih firmi itd) 100 stanova.
    Šta mislite koliko ih je Milo podijelio za 10 godina kad se cijela CG gradila ?
    Ako idemo istom dinamikom podijeljeno je oko 400 stanova (najmanje) ali najvjerovatnije se radi o preko 1000 hahahahhaabbababab

    I onda kad izbace taj podatak mi ćemo kao VAU jel moguće ovo jebotebog vau vidi šta rade, a kad treba na protest - ne valja ko vodi, duba vjetar, neću ja dje su srpske zastave, neću jer nema zastava i te priče...

    Onda opet kad saznamo da se na majku/šuru/zeta ministra vodi hotelski kompleks ili da ofšor firma registrovana u nekoj ostrvskoj zapizdini ima nekretnine od 100-200 miliona opet ćemo Vau jel moguće ovo jebotebog sta nam rade i te priče.

    Kad opet nekoga kao fol zatvore kao Sveta i sina pa ih puste da nas 100 000 miliona EUR koje su ukrali ili 400 000 miliona u Srbiji odmaraju do zastare opet ćemo isto vau vau jel moguće ovo narod je stoka.

    Ali se neće ni na ulicu ni na izbore i tako je vazda.
    Last edited by Gandalf_White; 07-05-20 at 23:44.
    One Ring to Rule them all...

  9. The Following User Says Thank You to Gandalf_White For This Useful Post:


  10. #483
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Zbog toga sto imamo 70% ovih sto grickaju kasicicu i ispijaju dojč na rimski. Pa kad krenes u priču a ne zanima me narod je stoka. Da ih malo vise zanima kakva ih stoka pljacka mrdnuli bi prknom.

  11. #484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Zbog toga sto imamo 70% ovih sto grickaju kasicicu i ispijaju dojč na rimski. Pa kad krenes u priču a ne zanima me narod je stoka. Da ih malo vise zanima kakva ih stoka pljacka mrdnuli bi prknom.
    To je zato što nam je ukucano 30 godina i ne samo 30 nego 300 podanički mentalitet.
    Nijesi gladan - nijesi žedan - ne buni se - ne zamjeraj se.

    A ovi jašu sad su toliko izjahali da je konj skapao.
    Skapao im je pod nogama
    One Ring to Rule them all...

  12. #485
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    kad su bili protesti Odupri se na ovom istom forumu (a i u društvu) jedna od glavnih zamjerki je bila ko ih to predvodi. strane su se pisale o brojnosti, brojali ljudi po sekundi klipa, izvodile doktorske disertacije da li je bilo 30.000 ili 30.004 svi zaboraviše razlog protesta ko je dobrim dijelom srozao te proteste? znamo vrlo dobro. hint - oni te bojkotuju parlament tako što sjede u njega i niko od njih ne progovara o ekonomiji ali zato o svemu drugome da (poslanik koji namjerno vrijedja prijestonicu samo iz razloga da bi napalio one sa IQ od 0) ko godinama centrira najbolje DPSu?
    od januara do marta su bile litije (i dalje tvrdim da je dobar dio ljudi na istim bio nezadovoljan stanjem u državi/društvu) odje se nalazio 1001 razlog zašto ne bi neko trebao biti tamo (jedan od najjačih - pravi Crnogorci ne idu na litije)
    takav smo narod, to je valjda svima jasno. onaj kome je bitnije tudje zlo od sopstvenog dobra. koji 20 dana ne umije skapirat da je zabrana kretanja od 19h bila no u inat nekome izlazili da pokažu kako su oni kontraši. ovo sa virusom je potpuno ogolilo mentalitet ovoga naroda. utopija je mislit da će odje isti promijenit. ljudi koji danas u prilogu na TV vele da su srećni izuzetno što se kafane otvaraju, nekome je ideal da śedi po 2 sata i pije kafu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. The Following 5 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  14. #486
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    119
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Pogledah ovaj klip Perovica, u 3-4 min objasnio covjek sustinu. Kakva legenda, bas zalosno da ga je Bog nama dodelio.

    Napravise ga ljudi sizofrenicarom i lopovom, poslije svega sto je dao ovoj drzavi, e to smo mi. Pacovi u ljudskom obliku.

  15. #487
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    takav smo narod, to je valjda svima jasno. onaj kome je bitnije tudje zlo od sopstvenog dobra. utopija je mislit da će odje isti promijenit.Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sasvim tacno receno. Ne odnosi se na sve, ali se odnosi na vecinu. Nije problem to sto se Crna Gora odvojila od Srbije. Problem je s onim sto je od Crne Gore napravljeno nakon sto je postala nezavisna. A ti radovi su poceli rusenjem SFRJ. Jos placamo i dugo cemo placati danak raspadu (u svakom pogledu) koje su donijele 90-te. Nije stradala samo ekonomija. Moral je otisao u ...honduras....Pohlepa, sebicnost, zavist, bahatost, primitivizam, netolerantnost, bezosjecanost, spremnost da se prevari, ukrade.... narod je postao lako kvarljiva i lako kupliva roba....Ma sto ja mislio o Amfilohiju, za ono da se drzava ne pravi od "onog" je donekle bio u pravu. Samo, to se jednako moze kazati za crkvu. To je isti taj i takav narod. Dovoljno je vidjeti "performanse" DF poslanika u skupstini. Pa da ti se smuci. Kad se na sve ovo nakaci jos nacionalizam raznih boja kombinovan bahatoscu, gramzivoscu, mrznjom, netolreancijom, lose skrivenom netrpeljivoscu prema drugima....

    Da sam u Crnoj Gori, imao bih veliki problem da odlucim da li da uopste izadjem na izbore, a ako izadjem koga bih glasao.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  17. #488
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _posmatrac View Post
    . Kakva legenda, bas zalosno da ga je Bog nama dodelio.

    .
    Баш жалосно. Исус...


    Ух што је ово... Ође најглупљи народ живи дефинитивно. Како је добро кад се оде одавде па дођеш 10 дана годишње само....

  18. #489
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Sasvim tacno receno. Ne odnosi se na sve, ali se odnosi na vecinu. Nije problem to sto se Crna Gora odvojila od Srbije. Problem je s onim sto je od Crne Gore napravljeno nakon sto je postala nezavisna. A ti radovi su poceli rusenjem SFRJ. Jos placamo i dugo cemo placati danak raspadu (u svakom pogledu) koje su donijele 90-te. Nije stradala samo ekonomija. Moral je otisao u ...honduras....Pohlepa, sebicnost, zavist, bahatost, primitivizam, netolerantnost, bezosjecanost, spremnost da se prevari, ukrade.... narod je postao lako kvarljiva i lako kupliva roba....Ma sto ja mislio o Amfilohiju, za ono da se drzava ne pravi od "onog" je donekle bio u pravu. Samo, to se jednako moze kazati za crkvu. To je isti taj i takav narod. Dovoljno je vidjeti "performanse" DF poslanika u skupstini. Pa da ti se smuci. Kad se na sve ovo nakaci jos nacionalizam raznih boja kombinovan bahatoscu, gramzivoscu, mrznjom, netolreancijom, lose skrivenom netrpeljivoscu prema drugima....

    Da sam u Crnoj Gori, imao bih veliki problem da odlucim da li da uopste izadjem na izbore, a ako izadjem koga bih glasao.
    Jedini,ali najveci problem unazad decenijama.
    ...

  19. #490
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,951
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Jedini,ali najveci problem unazad decenijama.
    Ovo nije problem, nego posledica. Problemi su sasvim nešto drugo.

    I ako je jedini, ne može biti najveći.

  20. #491
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Da se vratimo emisiji Nacisto. Verica Maras imala platu 7.400 eura (!!!), Djoko Rajkovic, njen prethodnik, dobio otpremninu 400.000 eura (!!!), Savo Paraca koji je bio par mjeseci clan upravnog odbora zeljeznice dobio otpremninu 180.000 eura (!!!)....spisak ide dalje.... I jos neko u emisiji kaze da je sve bilo "po zakonu"...kako moze biti po zakonu nesto sto je zloupotreba prava?

    Jel' ovo moguce?

    O kukalo crnogorstvo ugaseno..........:hammer:

    Znaju li ovi ljudi sto je to stid? Postoje li granice gramzivosti? Kud cete s time, sve vam po spisku, sramote ljudske!!! Sad bih tako socno opsovao. Necu, da mi se post ne brise, a vi slobodno zamislite najgore sto zamislit mozete. Napunih se safre.

    Pih, sad mi je zao sto odgledah ovu emisiju. Petru Komnenicu svaka cast, da ne bude zabune.

  21. The Following 5 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  22. #492
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Da se vratimo emisiji Nacisto. Verica Maras imala platu 7.400 eura (!!!), Djoko Rajkovic, njen prethodnik, dobio otpremninu 400.000 eura (!!!), Savo Paraca koji je bio par mjeseci clan upravnog odbora zeljeznice dobio otpremninu 180.000 eura (!!!)....spisak ide dalje.... I jos neko u emisiji kaze da je sve bilo "po zakonu"...kako moze biti po zakonu nesto sto je zloupotreba prava?

    Jel' ovo moguce?

    O kukalo crnogorstvo ugaseno..........:hammer:

    Znaju li ovi ljudi sto je to stid? Postoje li granice gramzivosti? Kud cete s time, sve vam po spisku, sramote ljudske!!! Sad bih tako socno opsovao. Necu, da mi se post ne brise, a vi slobodno zamislite najgore sto zamislit mozete. Napunih se safre.

    Pih, sad mi je zao sto odgledah ovu emisiju. Petru Komnenicu svaka cast, da ne bude zabune.
    Pohlepa i gramzivost su najteza bolest ove drzave. Meni stvarno nije jasno odakle potice tako duboka pohlepa i kako se rasirila u ovom obimu... I izgleda da nema lijeka u skorije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  23. #493
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Prethodnik Parače, Medenica je takođe dobio šestocifrenu otpremninu, Rešad Nuhodžić, izvršni direktor, takođe otpremninu ali manju...

    TT

  24. #494
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Pohlepa i gramzivost su najteza bolest ove drzave. Meni stvarno nije jasno odakle potice tako duboka pohlepa i kako se rasirila u ovom obimu... I izgleda da nema lijeka u skorije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Pokojni kolega s foruma, Milovan Jankovic, znao je da kaze da mora da ih je tata pravio na gladan stomak.

    Pa ih to prati. Nikako da se najedu.

    Ima ljudi, da im sve das, kazali bi: "'ocu jos"!

    Bolest:cold:

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  26. #495
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    koje su to cifre. 400.000e otpremnina ej! i plus koliko sam ja skapirao sinoć vratio se u UO Plantaža. po kom osnovu neko dobije otpremninu u iznosu od skoro pola miliona eura?

    ne mogu razumjeti granice te pohlepe. samo daj, daj i daj. pa zar ne postoji momenat dje je dovoljno nekad?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  27. #496
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Prvi put cujem za ovu otpremninu od 400K... Znam za cuvenu Paracinu...

    Narod voli idole, idoli vole drzavu i cerupaju je... Ova ce nas kriza dokrajcit konacno. Ona prosla nije mogla jer smo imali nizak javni dug pa smo mogli da se zaduzujemo u nedogled, ali ova sad ce da nas poklopi jednom za svagda i vrati nas 100 godina unazad. Neka nam je bog upomoc, a ko moze nek se spasava.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  28. #497
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Mislim da onaj ko je kazao u emisiji (Marko Sosic) da je sve bilo po zakonu nije u pravu. Postoji nesto sto se zove nacelo savjesnosti i postenja. Sve sto je suprotno tom nacelu ne moze biti zakonito. Primiti 180.000 poslije samo nekoliko mjeseci clanstva u odboru direktora ne moze biti zakonito. To je za pljackanje drzave. To je za zatvor.

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Ostoja For This Useful Post:


  30. #498
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,434
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    308 Posts

    Default

    Ali veće otpremnine a da je kraće radio (ne manje radio, nego baš jaaaako kratko radio) od Parače nema

    TT

  31. #499
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,805
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    Ali veće otpremnine a da je kraće radio (ne manje radio, nego baš jaaaako kratko radio) od Parače nema

    TT
    Parača ,,imamo modernije kamione i od Švedske"

    Sent from my Motorola 8400

  32. #500
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,648
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Prvi put cujem za ovu otpremninu od 400K... Znam za cuvenu Paracinu...

    Narod voli idole, idoli vole drzavu i cerupaju je... Ova ce nas kriza dokrajcit konacno. Ona prosla nije mogla jer smo imali nizak javni dug pa smo mogli da se zaduzujemo u nedogled, ali ova sad ce da nas poklopi jednom za svagda i vrati nas 100 godina unazad. Neka nam je bog upomoc, a ko moze nek se spasava.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    ja od sinoć ne kapiram na osnovu čega neko dobije toliku otpremninu? pa to je suma nerealna za CGu. još jedna stvar koja lagano prolazi odje. pa samo u poslednjih 3-4 mjeseca smo imali 155mil u MA i novi zakon o radu za koji garantujem da masu radnika ne zna kakav je. i većina preko toga olako predje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 20 of 200 FirstFirst ... 101617181920212223243070120 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •