Page 85 of 200 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast
Results 2,101 to 2,125 of 4985

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2101
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    464
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Nije te sramota da ovako izmisljas?
    Samo se smiri nemoj da te frast strefi...nebi valjalo....

    1.stvar > Ne znam koliko si akademski pismen pa da skapiras neke stvari, al aj da ti probam objasniti... covjek je vec bio doktor nauka, i tamo je bio pozvan da drzi predavanja i zavrsi postdoktorske studije... sta mislis da li na nasim fakultetima neko u statusu profesora prije doktorata drzi predavanja studentima... da li se cak i za asistente moze reci da drze predavanja na fakultetima?

    2.stvar> Ovog covjeka poznajem licno vec preko 30 godina, i znam i kad je isao za Ameriku i kad se vracao iz SAD-a... i kako je bio sokiran kad su ga docekli u SAD-u na fakultetu profesor saradnik koji je dosao u havajsku kosulju, sorc i borolete... a on ful obucen po nasim shvatanjjima akademske zajednice i dress koda.....

    Prema tome ne da me nije sramota... nego bi ti trebao da imas obraza da se samobanujes sa ovog thread-a...

    PS Da se razumijemo... sto se tice njegovog jucerasnjeg nastupa izuzetno sam razocaan jer ga poznajem licno, i kad sam ga vidio da je ispred Komnenica bez papira ijednog... znao sam kako ce proc... al to je neka druga tema...

  2. #2102
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    da se pojavio sa iljadu papira, opet je sasvim dovoljno što čovjek ima nelegan objekat a ministar je. da ne pominjemo ono za sina. tu nema odbrane
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  3. #2103
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Samo se smiri nemoj da te frast strefi...nebi valjalo....

    1.stvar > Ne znam koliko si akademski pismen pa da skapiras neke stvari, al aj da ti probam objasniti... covjek je vec bio doktor nauka, i tamo je bio pozvan da drzi predavanja i zavrsi postdoktorske studije... sta mislis da li na nasim fakultetima neko u statusu profesora prije doktorata drzi predavanja studentima... da li se cak i za asistente moze reci da drze predavanja na fakultetima?

    2.stvar> Ovog covjeka poznajem licno vec preko 30 godina, i znam i kad je isao za Ameriku i kad se vracao iz SAD-a... i kako je bio sokiran kad su ga docekli u SAD-u na fakultetu profesor saradnik koji je dosao u havajsku kosulju, sorc i borolete... a on ful obucen po nasim shvatanjjima akademske zajednice i dress koda.....

    Prema tome ne da me nije sramota... nego bi ti trebao da imas obraza da se samobanujes sa ovog thread-a...

    PS Da se razumijemo... sto se tice njegovog jucerasnjeg nastupa izuzetno sam razocaan jer ga poznajem licno, i kad sam ga vidio da je ispred Komnenica bez papira ijednog... znao sam kako ce proc... al to je neka druga tema...
    Ova tvoja druga stavka treba sta tacno da mi kaze? Da umije poslovno da se obuce? I to sta tacno dokazuje?

    Lik je pokazao da je neinformisan i da ne smije da uradi odredjene stvari iako je tu stavljen upravo da bi rijesio skakljive slucajeve. Ne umije da slozi recenicu iako je doktor nauka alooo????

    Ovo je prvo razocarenje koje sam imao u nekog ministra, nadam se da ce Krivokapic izvrsiti pritisak da da ostavku jer u ovoga niko nema povjerenja posle sinocnjeg nastupa
    Sate sate sate

  4. #2104
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Ne znam je li neko pominjao, dotičnom ministru je rođeni brat sveštenik

  5. The Following User Says Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  6. #2105
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,953
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Izasa bi na protest da se cojek smijeni.
    +1

    Sent from my SM-A715F using Tapatalk

  7. #2106
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Vise ovakvih stvari, pa da vidimo ministra valja li.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  8. #2107
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    suza suzu stize
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #2108
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Jedina firma dje sam vidio ženu 60+ sa tetovažom je BB Solar ... nije ništa strašno ali eto mi je nešto bilo odvratno ... podržavam odliku vlade
    deuscroix

  10. #2109
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by osvajaci pg View Post
    Samo se smiri nemoj da te frast strefi...nebi valjalo....

    1.stvar > Ne znam koliko si akademski pismen pa da skapiras neke stvari, al aj da ti probam objasniti... covjek je vec bio doktor nauka, i tamo je bio pozvan da drzi predavanja i zavrsi postdoktorske studije... sta mislis da li na nasim fakultetima neko u statusu profesora prije doktorata drzi predavanja studentima... da li se cak i za asistente moze reci da drze predavanja na fakultetima?

    2.stvar> Ovog covjeka poznajem licno vec preko 30 godina, i znam i kad je isao za Ameriku i kad se vracao iz SAD-a... i kako je bio sokiran kad su ga docekli u SAD-u na fakultetu profesor saradnik koji je dosao u havajsku kosulju, sorc i borolete... a on ful obucen po nasim shvatanjjima akademske zajednice i dress koda.....

    Prema tome ne da me nije sramota... nego bi ti trebao da imas obraza da se samobanujes sa ovog thread-a...

    PS Da se razumijemo... sto se tice njegovog jucerasnjeg nastupa izuzetno sam razocaan jer ga poznajem licno, i kad sam ga vidio da je ispred Komnenica bez papira ijednog... znao sam kako ce proc... al to je neka druga tema...
    Daj nemoj da se blamiras bez potrebe. Znas li uopste sto su postdoktorske studije? Tamo se uci, ne predaje. Neka vrsta strucnog usavrsavanja.

    Zasto si napisao da je predavao na americkim univerzitetima? Jedno je slusati predavanja, drugo je drzati predavanja.

    U odnosu na Spajica, Mialatovica, Srzenticku, on je klasa ispod. Najmanje. A to je cak najmanje bitno u ovoj prici. Covjek je jednostavno tezak promasaj za mjesto ministra. Nakon onog nastupa mislim da je ubjedljivo najgori minstar u sadasnjoj vladi.

  11. #2110
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Gostovanje Vanje na A1 od prije neku noć. Preporuka za kvalitetno provedeno kišno subotnje popodne. O tužilačkim zakonima, sudstvu, borbi protiv korupcije, autoputu, radu nove vlade, uslovima za rad Savjeta, ugovoru o istraživanju nafte i još mnogo toga.

    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  12. #2111
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Daj nemoj da se blamiras bez potrebe. Znas li uopste sto su postdoktorske studije? Tamo se uci, ne predaje. Neka vrsta strucnog usavrsavanja.

    Zasto si napisao da je predavao na americkim univerzitetima? Jedno je slusati predavanja, drugo je drzati predavanja.

    U odnosu na Spajica, Mialatovica, Srzenticku, on je klasa ispod. Najmanje. A to je cak najmanje bitno u ovoj prici. Covjek je jednostavno tezak promasaj za mjesto ministra. Nakon onog nastupa mislim da je ubjedljivo najgori minstar u sadasnjoj vladi.
    Ovaj ministar je realno nedostojan funkcije, ali ajde da mu damo makar jos godinu, kao i ostatku vlade, da vidimo rezultate.

    Inace za ministra ekologije sam predlagao, i nastavicu da predlazem @Gandalf_White,dok ne prihvati

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  13. #2112
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovaj ministar je realno nedostojan funkcije, ali ajde da mu damo makar jos godinu, kao i ostatku vlade, da vidimo rezultate.

    Inace za ministra ekologije sam predlagao, i nastavicu da predlazem @Gandalf_White,dok ne prihvati

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...amo-do-ostavke


    Sto se mene tice, neka ga. Ali...kao ministar je totalni promasaj. Nekako djeluje kao DPS kadar

  14. #2113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kakvih godinu?
    Mora odmah da ode. Čovjek ne razumije koncept održivog razvoja ili urbanizma, zaštite prostora ili životne sredine...
    Da ne dužim - mora ostavka
    Hvala ti Mojsije ali preskocicu
    One Ring to Rule them all...

  15. #2114
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Slažem se da je najgori od svih u ministarstvu i da bi njegov što brži odlazak bio nužan i blagotvoran.
    Krivokapić je obećao da kao neko ko se bavio kontrolom kvaliteta ima razrađen sistem provjere kandidata za buduće ministre.
    Tako da je očigledno slagao a da mu je ovaj uvaljen bez ikakvih provjera!

  16. #2115
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NBM View Post
    Slažem se da je najgori od svih u ministarstvu i da bi njegov što brži odlazak bio nužan i blagotvoran.
    Krivokapić je obećao da kao neko ko se bavio kontrolom kvaliteta ima razrađen sistem provjere kandidata za buduće ministre.
    Tako da je očigledno slagao a da mu je ovaj uvaljen bez ikakvih provjera!
    E ne mora pa da sad svi pocrkate, njemu je brat pop i njega je primio patrijarh licno i on je crkvin covjek i vi samo mozete bespomocno da kucate po foruma !

  17. The Following 3 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  18. #2116
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Nove cinjenice koje bacaju malo vise svijetla na prethodno gostovanje ministra:
    - uveliko se vec ministar zamjerio gradjevinskoj mafiji koja godina vlada i hara ovim prostorima
    - odrzan sastanak iste sa bivsim premijerom i dogovoreno da se ministar mora na svaki nacin diskreditovati i nakon toga po mogucnosti isforsirati ostavku
    - preko vijesti i osobe u ministarstvu dogovoreno gostovanje kod Komnenica pri cemu prethodno dogovorena pitanja u emisiji nisu ona koja je ministar dobio
    - Komnenic je na kvarno izvrsio postavljeni zadatak od pretpostavljenih i po nalogu bivseg a koje je narucila gradjevinska


    Apsolutno stoji da ovaj ministar nije vrijedan ovog mjesta ali treba se zapitati kako je moguce da bivsi premijer ima uticaj na vijesti i zasto to vijesti uopste rade?
    U konacnom: gradjevinska mafija + bivsi premijer + vijesti imaju cilj da sruse ministra.
    Danasnji clanak oko nelegalno izgradjene kuce ministra guraju vijesti, a gurace i narednih dana ako jos nesto iskopaju - to im je prioritetno postavljeni zadatak.
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...vno-ministrova
    a prethodilo je i malo ukljucivanje podobnih NVO sa istim ciljem:
    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...amo-do-ostavke


    Recimo i da ga sruse, dolazi pametniji, obrazovaniji, sposobniji, elokventniji i ugladjeniji ali podoban?

  19. #2117
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NBM View Post
    Nove cinjenice koje bacaju malo vise svijetla na prethodno gostovanje ministra:
    -
    Nove cinjenice a onda lista "cinjenica" bez ijedne cinjenice vec samo teorija zavjere. Inace covjek ima bas cijelu istoriju "zamjeranja" gradjevinskoj mafiji pa je teorija izgubila svaku logiku i smislenost.

  20. #2118
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Sta kazes, nijesu bila pitanja koja je dobio i sta kazes uortacili se i gradjevinska mafija i medijska mafija i premijer prethodni, a ne vidis da ga je Komnenic stedio svu emisiju, da je jos malo upro ne bi se umio kuci vratiti. Vec ga je bio doveo do tacke da mu sin nije srodnik.

  21. #2119
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ovakve informacije ni Medo nema

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  22. The Following 4 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  23. #2120
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Zamjerio se građevinskoj mafiji tako što je Cijevnu Komerc Dana Petrovića izvukao iz šešira i potpisao im saglasnost za 50k plus m2 stambenu gradnju u Bečićima.





    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  24. #2121
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    297
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da se malo promisli mozda bi se i dala sansa istini (okolnosti oko odnosa bivseg premijera i vijesti).
    Odgovori postoje ali su izmedju redova.
    Ovako sam Medov brat od tetke i informaciju su iz prve ruke - Meda.

    Sacekajmo naredni period a nadam se da nesto od navedenog ce se primiti.

  25. #2122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Obavjestavaj nas !!! Jer ima nas dosta koji ti vjerujemo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  26. The Following 5 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  27. #2123
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sta kazes, nijesu bila pitanja koja je dobio i sta kazes uortacili se i gradjevinska mafija i medijska mafija i premijer prethodni, a ne vidis da ga je Komnenic stedio svu emisiju, da je jos malo upro ne bi se umio kuci vratiti. Vec ga je bio doveo do tacke da mu sin nije srodnik.
    I to sa sinom je bilo pri pocetku emisije. Da ga je pitao jos koji put za familiju sve bi e familije odrekao
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  29. #2124
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    Medo je reka da su Vijesti sastavljale vladu, kako sad oni protiv nje?

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. The Following 2 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  31. #2125
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default


Page 85 of 200 FirstFirst ... 357581828384858687888995135185 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 21:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 16:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •