Page 108 of 200 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158 ... LastLast
Results 2,676 to 2,700 of 4988

Thread: Načisto / Reflektor - teme, gosti... [reakcije]

  1. #2676
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kauboj24 View Post
    Mene je samo zainteresovalo zasto drzavni funkcioneri primaju od 2000 do 25000 eura?


    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
    Ko prima 25???
    Mada kad je Verica primala 7,8,hm...
    ...

  2. #2677
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Meni ovo danas rekose ljudi za koje sam mislio da imaju u sebi zeru buntovnog al izgleda da je Kapo voljen negdje i podsvjesno. Razocarala ih vele. Morao sam ka maloj djeci da im objasnjavam da Vanja je prilagodila nacin borbe protivniku naspram sebe. Da znaju da je jedna fina, hrabra i pametna žena ali koja se ne libi da se upusti i sa protivnikom kakav je Katana. I onda kad se sjete da i oni isto misle za nju i onda se smire i stave u kontekst borbe njenu komunikaciju sa Katnićem. Pojede me to objasnjavnje. Ovaj nas narod je samo za turske serije.
    E i ja sam se danas iznenadio od nekih sa komentarima o Vanji.

    "al izgleda da je Kapo voljen negdje i podsvjesno."

    Potvrđujem i kad su ovi moji u pitanju.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  3. The Following User Says Thank You to dontigar For This Useful Post:


  4. #2678
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,287
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,639
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Mislim da je samo primitivizam u pitanju. Ljudi cesto ne vole kad se zena "buka", sto bi se reklo. Identicno, cesto i gore ponasanje muskarca im ne bi smetalo.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  5. The Following 5 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  6. #2679
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by irriducibili91 View Post
    Uvati vazduha malo.
    Koliko gluposti coek ispisa....
    Model DF-ovskog komentara - onaj što je prilagođen i publici, ali i kadru DF botova - bez ijednog argumenta, ali sa dozom seljačkog bezobrazluka i samopouzdanja.

    Tipa ono, kad neko udari po njima u komentarima, pa oni krenu "jel ladno u Bihor, bošnjo".

    Ne kažem da si ti od...tija, samo me podsjeti, i žao mi je što takvih ne poznajem lično, da gledam kako pizde sad kad im Šolak udari rampu na istovaranje te vrste...

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To je to.

    Nije problem što Specijalni državni tužilac, vrh naše borbe protiv korupcije, ne prijavljuje kupovine i prodaje stanova, dakle krši zakon, već je problem kako je to smjelo da stigne do javnosti.

    Moldavka, Koverta, Snimak, Ramada, Petrova majka... vazda nam je glavni problem kako se samo neko usudio da tu prljavštinu iznese u javnost, a ne to što se država raspada od te neprovjetrene korupcije.
    SDT je taj stan prodao jer je u stanu njegov sin izgubio život. To je manje više poznato čaršiji, a sigurno poznato Vanji.

    To je jedno, a drugo je da je prijavio kupovinu drugog stana, kupljenog prodajom prvog. Možda nije podnio posebni izvještaj, ali je u sledećem naveo činjenično stanje, i nije sakrio ništa.

    Od svih problema sa Katnićem, zakačila se za nepostojeći, još udarajući nisko čak i za njene pojmove. A naravno da je problem šta iznosi u javnost...Vanja ne radi u ASK, nema zakonski osnov da pretražuje ljude za koje ne postoji osnov sumnje da su počinili krivično djelo. A đe postoji osnov, opet ona nije istražitelj, ni policajac, ni tužilac. Treba li da joj se da pristup listinzima mobilne telefonije, bankovnim računima...pa da ona sjedne i čeprka, ko god je korumpiran po njenom subjektivnom osjećaju? Jer nju insekt nikad ne vara...

  7. #2680
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    sve sam vise ubijedjena da ce nvo nestati iz cg....
    Hvala Lepo

  8. #2681
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    I što velite, Vanja nevaspitana ne dozvoljava SDTu da priča neke svoje doživljaje, no mu traži da odgovori na pitanja usko vezana za funkciju koju obavlja?
    A vala, vjerujem da ste svi znali kako će Katnić obesmišljavati svaki Vanjin pokušaj....što neko gore napisa, ona je pokazala da je nervozna najstrašnije i da je Katnić sposoban da je poprilično izbaci iz takta, što nije smjela sebi dozvoliti....mozete me optuziti za "ljubav" prema Katniću (ili Milu, vidim da je ta veza neraskidiva i skoro je isto tj moderno u ovom novom narativu- ako slučajno ne pronadjete iste vrijednosti u nekom činu ili naporu koji nove vlasti čine da bi razoitkrili mnoge afere, proglašeni ste za Milaševog pionira )ali me zanima, šta vas je tačno navelo da od Katnića, pogotovo nakon afere "drzavni udar" oko koje ste pjenili ovdje skoro 4 godine, i kome ulogu SDT-a srozavate na nivo običnog Milovog agenta i poslušnika, pravnog savjetnika, očekujete korektnost u ovoj ili bilo kojoj emisiji? Kako možete da očekujete potvrdu da je istina da je neka afera zataškana i da onaj koga po vama štiti do smrti ima kriminalnu prošlost i afere iza sebe?
    Lažete sebe?
    Ja sam gledala u repriznom terminu znajući da će bacati pošalice i ruralne dosjetke.....meni najsimpatičnija "dobro ste znali ekonomisat sa onom vašom imovinom.... tu ste znali ekonomiju? -Tako je....mene je znao i đed i prađed...mi smo svi imali imovinu" -"A što ste nam tražili dokumenta koje je opština Budva uništila, tad nijesmo bili amateri no smo vam valjali? -Zato što ste ih imali" "Mene je interesantan i vaš stajling ali nijesam nadležan"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #2682
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    ...SDT je taj stan prodao jer je u stanu njegov sin izgubio život. To je manje više poznato čaršiji, a sigurno poznato Vanji.

    To je jedno, a drugo je da je prijavio kupovinu drugog stana, kupljenog prodajom prvog. Možda nije podnio posebni izvještaj, ali je u sledećem naveo činjenično stanje, i nije sakrio ništa.

    Od svih problema sa Katnićem, zakačila se za nepostojeći, još udarajući nisko čak i za njene pojmove. A naravno da je problem šta iznosi u javnost...Vanja ne radi u ASK, nema zakonski osnov da pretražuje ljude za koje ne postoji osnov sumnje da su počinili krivično djelo. A đe postoji osnov, opet ona nije istražitelj, ni policajac, ni tužilac. Treba li da joj se da pristup listinzima mobilne telefonije, bankovnim računima...pa da ona sjedne i čeprka, ko god je korumpiran po njenom subjektivnom osjećaju? Jer nju insekt nikad ne vara...
    Što je mene briga zašto ga je prodao, ili kupio? Ako mu je umrlo dijete treba da bude oslobođen poštovanja zakona?

    Prekršio je zakon svakako, jer ne možeš da kažeš - imao sam stan A, sad imam stan B, sve je to isto, saldo je nula. Kao što se vidi iz ovog slučaja, može dosta da se zaradi prodajući stan A i kupujući stan B.

    Kao Medeničino neprijavljivanje prodaje zemljišta jer je "samo kapital prešao iz jednog u drugo agregatno stanje".

  10. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  11. #2683
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Kolko materijala za Kesića sjutra veče.

    Mali i 24 stana, ministar Tončev i kum od AV u Pandora papers i medijski mrak.

    Jovanjica...Koluvija pušten i daje intervjue u emisiji kod SNS funkcionera, AV i Brnabička javno brane narko dilera i relativiziju Jovanjicu (najveću otkrivenu plantažu marihuane u Evropi), a policajci koji su hapsili Koluviju se pozivaju po treći put na poligraf.

    Ne ne, nisu dva kraka iste hobotnice.


    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  13. #2684
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post


    SDT je taj stan prodao jer je u stanu njegov sin izgubio život. To je manje više poznato čaršiji, a sigurno poznato Vanji.
    Treba da te je sramota da tragediju, koja se desila prije kupovine stana, koristiš u političke svrhe...

    Istina je da je Katnić stan kupio pola godine nakon tragedije, a prodao par mjeseci nakon kupovine za značajno visočiju sumu...

    Veći problem ovog društva, od nečega što liči na nelegalnu radnju, je što smo se toliko srozali moralno, da nam nije problem da lažemo, podmećemo i izmišljamo, kako bi zaštitili nečiju političku poziciju... Pi...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. The Following 17 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  15. #2685
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Treba da te je sramota da tragediju, koja se desila prije kupovine stana, koristiš u političke svrhe...

    Istina je da je Katnić stan kupio pola godine nakon tragedije, a prodao par mjeseci nakon kupovine za značajno visočiju sumu...

    Veći problem ovog društva, od nečega što liči na nelegalnu radnju, je što smo se toliko srozali moralno, da nam nije problem da lažemo, podmećemo i izmišljamo, kako bi zaštitili nečiju političku poziciju... Pi...

    Sent using Tapatalk

    ocigledno da je covjek skoro godinu dana nakon tragedije upisao stan na sebe da bi ga prodao, sto je jos gore
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #2686
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    434
    Thanked in
    290 Posts

    Default

    Mene boli sto postaju jace plate u drzavni aparat u odnosu na privatni sektor

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  17. #2687
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Stvarno ovaj Katnić, umjesto da proda taj stan ispod cijene, on blesav ulaže u njega i prodaje ga više.
    Zamisli ti šta je uradio, nema šta odmah da se hapsi... hahahahaha

    P.S. Volio bih da vidite kako ste postali subjektivni.
    Love, peace and respect.

  18. #2688
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Neka ulaže i prodaje šta hoće, samo neka to prijavi u kartonu, kako zakon zahtijeva.

  19. The Following User Says Thank You to SKOJ For This Useful Post:


  20. #2689
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    More postova koji pokusavaju relativizovati sijaset cinjenica koje ukazuju na to da nam je funkcija SDTa u drzavi srozana na nivo... no necu da uvrijedim nego casno zanimanje.

    Mozete pokusavati bilo sta, ali 3 stvari su evidentne od cetvrtka vece

    1. SDT ne smije da odgovori na pitanje sa DA/NE, a upravo je 90% koje su mu postavili i Vanja i Petar bili na taj fazon, jer su znali da ce da ih radi na "tajnost postupka" zatraze li mu bilo kakvo sire objasnjenje bilo cega

    primjer "Ima li vam nesto cudno u tome sto premijer/predsjednik CG otvara trastove po off-shore zonama?" - SDT ne smije da odgovori

    2. SDT nije prijavio uvecanje svoje imovine u imovinski karton, a duzan je PO ZAKONU, jer ga MI PLACAMO, a kad kazem MI mislim i na vas gospodo DPSDP simpatizere jer JE OVO I VASA ZEMLJA iako vas to puno ne zanima jer su vam 30 godina ostajale krupnije mrvice no onima koji su bili protiv PLJACKE, pa su vam oni bili IZDAJNICI a vi PATRIOTE pretpostavljam.

    3 SDT se politicki profilisao, javno... i tu se zavrsava svaka prica

  21. The Following User Says Thank You to Babbo Natale For This Useful Post:


  22. #2690
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    A moj brate ti ospe dobijas kad zastavu crnogorsku vidis a ne da pricas vasa/nasa drzava itd
    f6

  23. #2691
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Drzava a ne sisa od krave... ponavljaj to sebi svaki dan jos 3 godine, pa opet na glasanje

  24. #2692
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    ček, zar nisi ti priča kako je Krivokapić izdao DF? i da im nije dao ništa? ti si tad smatra da je sasvim okej Mandi i ekipi dat fotelje. ili si napravio još jedan zaokret

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:

    acs

  26. #2693
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,708
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    Stvarno ovaj Katnić, umjesto da proda taj stan ispod cijene, on blesav ulaže u njega i prodaje ga više.
    Zamisli ti šta je uradio, nema šta odmah da se hapsi... hahahahaha

    P.S. Volio bih da vidite kako ste postali subjektivni.
    Nosiš na leđa plolice i digneš cijenu stana za pola godine za 40%? U kom to univerzumu.

    Mada, po tebi je Katnić preteča onih po Americi što rade flip or flop, a možemo da ih gledamo na kablovskoj kako kupe kuću srede je i zarade 10-15%. Katana je za njih obrnuo igricu, kupi stan, promijeni pločice i digne cijenu za preko 40%.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  27. #2694
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Koliko god ti pokušavao da spinuješ i skreces sa teme, ja mogu uvijek da ti ponovim istinu da ti se ne zagubi i da ne zaboravis

    Krivokapic je izdao/zaje*ao/odradio (izaberi) DF, jer politicki subjekt koji ima 30% podrske zasluzuje da bude u Vladi, pa makar na jednom jedinom potpredsjednickom mjestu. Evo zamisli da tvoj voljeni DPS ima 30% u nekoj koaliciji bi li mogla proc neka Vlada bez njih... slozicemo se da ti to ne bi bilo bas po volji. Tako da, samo principijelno. To svidja li se meni DF u vladi je totalno nebitno i ne mijenja nesto sto je logicno...

    A sad mi objasni kakve veze ima tvoje pitanje sa SDTom i emisijom od cetvrtka vece

  28. #2695
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Koliko god ti pokušavao da spinuješ i skreces sa teme, ja mogu uvijek da ti ponovim istinu da ti se ne zagubi i da ne zaboravis

    Krivokapic je izdao/zaje*ao/odradio (izaberi) DF, jer politicki subjekt koji ima 30% podrske zasluzuje da bude u Vladi, pa makar na jednom jedinom potpredsjednickom mjestu. Evo zamisli da tvoj voljeni DPS ima 30% u nekoj koaliciji bi li mogla proc neka Vlada bez njih... slozicemo se da ti to ne bi bilo bas po volji. Tako da, samo principijelno. To svidja li se meni DF u vladi je totalno nebitno i ne mijenja nesto sto je logicno...

    A sad mi objasni kakve veze ima tvoje pitanje sa SDTom i emisijom od cetvrtka vece
    ovo outlineu odgovor, da ne dodje do zabune

  29. #2696
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    pa tako reči, izda ih je radi fotelja, tj nastavka istog nakaradnog sistema. jer DF radi isto što i DPS. ali tebi ne smeta kad to rade oni

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  30. #2697
    Join Date
    Mar 2019
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    476
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    pa tako reči, izda ih je radi fotelja, tj nastavka istog nakaradnog sistema. jer DF radi isto što i DPS. ali tebi ne smeta kad to rade oni

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    Smeta, samo sto ja nemam nekakve iluzije i zelje ka ti da DF treba da pobjedjuje na izborima, a da vladaju DPS i Dritan sa 5%

  31. #2698
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Zasto neki ljudi zaboravljaju CG vrijednosti i tipicni autohtoni Crnogorizam kad je u pitanju "nizak udarac"?
    Zakoni se formiraju po kulturi i obicajima NARODA, a ne sluzeci bjelosvetskim hirovima i robskim puzenjem istima...
    Zivi se sa CG naroom i medju njima, nebitno privremeno bitisanje u oblacima sarenih laza. Svi politicari, sluzbenici drzavnih institucija i NVO akteri se kad tad prizemlje medju istima - ali kakvi?
    Kad se kaze ne idi nisko - to je CG kodeks. Kad kazu ne spijaj - CG kodeks... Kad kazu ne tuci mrtvog konja - CG kodeks... To se ne zaboravlja, ma koliko neko zivio u magli godinama - to sto ne primjecuje vecinu da odlicno prati i procjenjuje po CG kodeksima.
    Zalud pokusaji "zaborava" preobracenih za pare koji su se odrekli zbog svojih iluzija svog Naroda CG .. Oni pamte sve..
    Obzirom da jako volim CG narod i njihovu autohtonu bistrinu i obicaje, vjerovatno to primijete i svojataju.. Cujem pamcenje daljina o bilo kome.. i fasciniraju zaista. To je sve poklopljeno, cak sa minimalnim razlikama u cinjenicama. Oni koji cute - tako ih nazivam. Pocecu i da pisem o tome...
    Elem ispricase pricu o nekom politicaru iz ex YU i njegovoj rodbni.. Rodbinu postuju, sa njima se druze, postuju vjerske i porodicne obicaje, a tog &%&% necu ni citirati nadimak.. Smiju se sto se vratio u selo da gradi "dvore"... Ex seljak, pa pokondireni "gradjanin" i sad "medju svoje"... Ijaooo sto bi rekao glumac Manojlovic u fantasticnom filmu Podzemlje..
    Vjerovatno je mislio da niko ne obraca paznju - nije ga ni bilo briga, a citavo vrijeme trajanja njegove maste da je nevidljiv - svi su ga pratili.. Svaki korak, akcija, nesojluk, sve...
    Tako da.. nije da cute jer su "mutavi i prizemno" kao sto neki ovdje opisuju svoj Narod.. vec su pametniji i iskustveniji od svih nazovi "gradzanista".. Pokondirenih tikvica..
    Nego, i danas suncan dan, a lijepo vrijeme donosi i osmjeh

    Volite se...

    Hvala Lepo

  32. #2699
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,635
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Babbo Natale View Post
    Smeta, samo sto ja nemam nekakve iluzije i zelje ka ti da DF treba da pobjedjuje na izborima, a da vladaju DPS i Dritan sa 5%
    znaš u čemu je caka? ja ne podnosim mandu i ekipu ali oni znaju odlično ko sve živi ođe i zato će vazda dobro prolaziti na izborima. manda śedne u auto, štrajkuje glađu zbog Kosova i narod veli - 'kad bi se svi borili za nas ka on' i glasaju ga zbog toga. DPS je isto to radio samo je sebe predstavljao ka zaštitnike CG. Demokrate su viđele da to pali i onda su malo sve. ali ne znam koliko im je to isplativo. ljudi iz URA misle da ođe žive neki genijalci koje zanima samo standard i normalne priče. zato nemaju šanse sa DFom

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  33. #2700
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Tamo đee se gusle čujuu
    Posts
    1,274
    Thanks Thanks Given 
    938
    Thanks Thanks Received 
    94
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Tebi je problem što si i prije 30og a evo i posle više kritikuješ Mandu i ekipi nego li DPS.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

Page 108 of 200 FirstFirst ... 85898104105106107108109110111112118158 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neželjene reakcije na antibiotike
    By BiTrAtE in forum Medicina
    Replies: 15
    Last Post: 10-06-16, 20:14
  2. Gdje su gosti?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 17
    Last Post: 04-06-06, 15:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •