Quote Originally Posted by Ostoja View Post
Nije te sramota da ovako izmisljas?
Samo se smiri nemoj da te frast strefi...nebi valjalo....

1.stvar > Ne znam koliko si akademski pismen pa da skapiras neke stvari, al aj da ti probam objasniti... covjek je vec bio doktor nauka, i tamo je bio pozvan da drzi predavanja i zavrsi postdoktorske studije... sta mislis da li na nasim fakultetima neko u statusu profesora prije doktorata drzi predavanja studentima... da li se cak i za asistente moze reci da drze predavanja na fakultetima?

2.stvar> Ovog covjeka poznajem licno vec preko 30 godina, i znam i kad je isao za Ameriku i kad se vracao iz SAD-a... i kako je bio sokiran kad su ga docekli u SAD-u na fakultetu profesor saradnik koji je dosao u havajsku kosulju, sorc i borolete... a on ful obucen po nasim shvatanjjima akademske zajednice i dress koda.....

Prema tome ne da me nije sramota... nego bi ti trebao da imas obraza da se samobanujes sa ovog thread-a...

PS Da se razumijemo... sto se tice njegovog jucerasnjeg nastupa izuzetno sam razocaan jer ga poznajem licno, i kad sam ga vidio da je ispred Komnenica bez papira ijednog... znao sam kako ce proc... al to je neka druga tema...