Page 33 of 81 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast
Results 801 to 825 of 2023

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #801
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    zadnjih dana mi je iskakala reklama na fb, sad je ne mogu naći sile nema. možda da probaš u eurogum
    Eurogum prodavnicu guma?

  2. #802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Eurogum prodavnicu guma?
    tako je. vidio sam da rade gumene podloge za dizalice i slično, ne bih bio iznenađen da imaju i za veš mašine

  3. #803
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima li iđe u PG da se uzmu antivibracione podloge za nogare veš mašine? Imam LG model 1400 obrtaja i dođe mi da je zafrjačim u Moraču jer se to nivelisat ne može.

    A to se najcesce desava zbog pada u kupatilu ili ako je nedje uglavljnea dje s ene moze nogicama prici. Mi smo skoro svekrvi nivelisali, vratimo je u zatvoreni element, a ono se sve ponovo pokvari. Kod nas rsecom dosta je bilo da se dvje nivelisu, uopste s ene cuje kad radi, centrifuga, ama bas nista.
    POgledaj u Okov da nemaju podloge za masinu.

  4. #804
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A to se najcesce desava zbog pada u kupatilu ili ako je nedje uglavljnea dje s ene moze nogicama prici. Mi smo skoro svekrvi nivelisali, vratimo je u zatvoreni element, a ono se sve ponovo pokvari. Kod nas rsecom dosta je bilo da se dvje nivelisu, uopste s ene cuje kad radi, centrifuga, ama bas nista.
    POgledaj u Okov da nemaju podloge za masinu.
    Znam ja zbog čega se dešava nego je LG pakao sa snagom koju proizvodi tokom postizanja brzine 1400 obrtaja. Nivelisao sam 100 puta ali one nožice od plastike skliznu tokom rada i vibracije pa sam zalud "krečio"
    Okov u Bloku nije imao, pogledaću na aliexpress jer ođe nemam živaca i vremena da obilazim

  5. #805
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Imaš u Okov na stari gumu na metar, oko 3 mm debljine, ne znam završava li ti to posa....Kod crijeva za baštu, pored silikona, stoji u tuljak.

  6. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  7. #806
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bayo View Post
    Imaš u Okov na stari gumu na metar, oko 3 mm debljine, ne znam završava li ti to posa....Kod crijeva za baštu, pored silikona, stoji u tuljak.
    Taman ću onda to. Poništih order kinezu upravo za neke antivibracione podloge. Kakvih sam se slika na aliexpress, veš mašina nagleda' , od kupaca, dobro sam se ismijao danas.

  8. #807
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    329
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Vidjeh ja to i u Okov i u Kips, ne znam za cijene.

  9. #808
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    Vidi u Frigo elektro ili Frigo Vujovic.

  10. #809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,684
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    218
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima li iđe u PG da se uzmu antivibracione podloge za nogare veš mašine? Imam LG model 1400 obrtaja i dođe mi da je zafrjačim u Moraču jer se to nivelisat ne može.
    Nadji na instagram klikshop.me, sad mi iskoci reklama upravo za ovo sto trazis.

  11. The Following User Says Thank You to |G60| For This Useful Post:


  12. #810
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja to ne nalazim na klikshop, bez ako nije bosanski bio taj što si gledao, nema veze, sličan sam poručio iz Kine, pakšu od prodavca nije prihvatio cancel ordera od sinoć

  13. #811
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    ...


    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  14. #812
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ima li iđe u PG da se uzmu antivibracione podloge za nogare veš mašine? Imam LG model 1400 obrtaja i dođe mi da je zafrjačim u Moraču jer se to nivelisat ne može.
    Drug,na svakoj nozici dolje imash plasticnu ili pravu maticu (metalnu) kad odvidash nogar na visinu koja ti treba tu maticu zavrnes gore prema masini ,da se nogica nebi vishe pomjerala prilikom centrifuge.
    Isto tako bash tolika buka moze biti i ako je lexaj malo dobio lufta...

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  15. #813
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brojdva View Post
    Drug,na svakoj nozici dolje imash plasticnu ili pravu maticu (metalnu) kad odvidash nogar na visinu koja ti treba tu maticu zavrnes gore prema masini ,da se nogica nebi vishe pomjerala prilikom centrifuge.
    Isto tako bash tolika buka moze biti i ako je lexaj malo dobio lufta...

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Prave su matice, mašina je skoro pa nova. Sve sam pokušao... Dolazili su majstori prije pola godine, čak mi i nove amortizere zamijenili ali ću opet prijaviti problem. Mašina na krajevima tokom provjere nema lufta ali prilikom rada svaka nivelacija je zaludna

  16. #814
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,028
    Thanks Thanks Given 
    797
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    356 Posts

    Default

    I moja lg se bucna. Slab kvalitet.

  17. #815
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,138
    Thanked in
    2,394 Posts

    Default

    Kome se mašina nije sama zabarakadirala u kupatilo sa zatvorenim vratima taj ne zna što je centrifuga i buka

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  18. The Following 12 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  19. #816
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Svu tehniku u stanu imam od Beka, prethodni kombinovani radio bez greske oko 7-8 godina, proslijedjen dalje, kod majke isto kombinovani preko 11-12 godina i dalje radi.
    Prije ~3 godine sam uzeo svu ugradnu tehniku kod njih i evo za sad sve ok(da kucnem). 5god garancije. Po meni najbolji odnos ulozeno/ dobijeno.
    Cak su mi masina za pranje i susenje vesa od njih i zadvoljan sam svime. Moja preporuka.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока

    Tražeći temu nalećeh na ovaj post. Koji si kombinovani ugradni stavio kad si mijenjano tehniku? Da nijesi možda Neo Frost? Ima li neko da je ugradio Neo Frost, interesuje me kakva su njegova iskustva sa tim frižiderom? Ja sam ga ugradio zimus, tj svu ugradnu tehniku Beko, ali nešto mi je frižider prečudan... Jednako hladi i na 1 i na 8 kad se stavi...Ima li neko štelovanje dodatno ili nešto?

  20. #817
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli10 View Post
    Tražeći temu nalećeh na ovaj post. Koji si kombinovani ugradni stavio kad si mijenjano tehniku? Da nijesi možda Neo Frost? Ima li neko da je ugradio Neo Frost, interesuje me kakva su njegova iskustva sa tim frižiderom? Ja sam ga ugradio zimus, tj svu ugradnu tehniku Beko, ali nešto mi je frižider prečudan... Jednako hladi i na 1 i na 8 kad se stavi...Ima li neko štelovanje dodatno ili nešto?
    Sad ti ne bih znao reci koji je ali mi ga drzimo zimi na manje tipa 2 a ljeti na 3-4 i osjetna je razlika tako da tebi ne znam sta da savjetujem.

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  21. #818
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    95
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde ljetos je i prijalo na 3-4 sve hladno, međutim smanjih ga nedavno na 2 ništa se ne mjenja, zatim na 1 i dalje sve isto, pa mi malo čudno. Ništa, kontaltiraću servis, neka dođu da pogledaju

  22. #819
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Sve zavisi od modela. Beko nije ništa posebno. Imaju kao i svi određene dobre modele bijele tehnike ali da je najbolji odnos uloženo/dobijeno...radiji sam da doplatim za neki bolji brend. Gorenje isto ima neke dobre modele, Samsung ima dobre frižidere, LG ima dobre frižidere, a može i neki jeftiniji brend da vas posluži bolje od Boscha, sve zavisi na što naletite. Ja sam imao Ariston šporet i služio me jako dobro, prešao sam na Bosch od skoro, pa ću vidjeti kakao će se pokazati vremenom. Ugradna rerna je definitivno predobra, mašina za sude takođe ali dok ne prođe koja godina, ne mogu dati konačan sud. Za sada, jedino mogu reći da su LG frižideri jako dobri ali mana je visoka cijena jer su je dosta podigli u odnosu na period kada su se probijali na tržišta kvalitetom.
    Ono što sam primijetio jeste da su teleskopski aspiratori svih proizvođača osrednjeg kvaliteta.

  23. #820
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Mi u kuci imamo 10 godina (Ariston (rerna,frizider), Bosh (ves masina),Beko (masina za susenje), Gorenje (kombinovana ploca plin/struja), LG(tv), Candy(masina za sudje)) to sve radi bez problema sve ove godine.

    Ako gledam moje iskustvo onda su svi odlicni, svi odradjuju posao kako je i zamisljen.

    Moji imaju Bosh masinu za ves 18 godina, prosle godine su popustili amortizeri pa je pocela da skace, 100-130 eur je zamjena originala, tu dolazis u nedoumicu da li to raditi ili kupiti novu, odradili su neke zamjenske za 40 eur, ok odradjuju posao ali nije to to.

    Realno ja mislim da nista od ovoga nije stave of art vec nesto sto se prozivodi 50 godina i manje vise svi ovi znaju to da rade.

  24. #821
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Tacno, sve izgleda nekako kako te zapane.
    Prosli stan smo imali svu, ali bas svu tehniku Gorenje, sad je stara 10 godina, doduse stvarno je bila premijum klasa ali servis nismo zvali osim jednom za masinu od suda da zamijene kondezator. Fenomenalno iskustvo.
    Za novi stan sam trazila isto Gorenje premijum ali nije bilo kod nas da se kupi to sto smo htjeli. Na kraju smo se odlucili za BOSCH. Takodje, sve je BOSCH, i znatno je skuplje od drugih brendova. Koristim je jedno pola godine i prezadovoljna sam ali nista previse u odnosu na onaj Gorenje.
    Jedino me masina za ves odusevljava, na 1000 obrtaja ne cujete uopste da radi centrifuga, dok pere, cuje se samo voda kako glogoce. Nedostaju mi tri vodjice i tri pleha koja sam dobila uz Gorenbje rernu ali sam navikla.
    Da me posluzi kao Gorenje i ja sam prezadovoljna.
    Aspoirator uzesmo onaj samostojeci, takodje bez greske. Jedino pazite kad vam majsotri ugradjuju, oni to nekakpo isfuserisu, nama nisu ni klapnu bilo stavili, pa kad su je stavil onda je sarafom zaglavili, ao...aspirator skup a ne vuce. Srecom, muz je sve sredio i vuce skoro pa mene
    E da, usisiovac je savrsenstvo, toliko dobro vuce da kad sma uzela stari Rowenta izgledao mi je kao igracka, takodje, skoro besuman.

  25. #822
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    10,866
    Thanks Thanks Received 
    5,138
    Thanked in
    2,394 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Makaveli10 View Post
    ...ali nešto mi je frižider prečudan... Jednako hladi i na 1 i na 8 kad se stavi...Ima li neko štelovanje dodatno ili nešto?
    Ja ti mogu odgovoriti u vezi frižidera Beko.Ne znam koji je moj model.Kombinovani isto ali je kupljen prije 7-8g. i vj nije Neo frost,ali isti slučaj.Isto hladi i na 1 i na 5.Takođe,za moj ukus,dosta je bučan nekako mu se suviše čuje ono "cvrčanje" kad freon putuje kroz onaj hladnjak.On hladi odlično,stvarno,ali istiđavo stavio ga na min ili max.Takođe ljeti dosta ledi unutrašnjost friza jer ne stiže da sam otopi led.Tu mi je možda problem i dihtung ili prečesto otvaranje friza ljeti.Po računima za struju,ne bih rekao ali...mislim da Beko nikad nije savladao dovoljno taj rashladni segment njihove tehnike.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  26. #823
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Za forumaše koji imaju djecu, topla preporuka Bosch ili neki drugi proizvođač ususivača akumulatorskih. Ja sam uzeo Bosch i moram da kažem da nam je taj usisivač kući najbolja i najkorisnija kupovina zadnjih 10 godina. Uvijek na dohvat ruke što se mrva tiče, izvadi se i ovaj ručni manji iz njega. Nema crijeva, nema kablova, samo kad se puni. Od kad smo ovo kupili, ne palimo onaj obični puno.

    BOSCH - BCHF220B - Akumulatorski sesalnik (bosch-home.com)

  27. #824
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    @Director za usisivace je robot za sada neprikosnoven :-) usisava, mopira, samo dignem noge da mu ne smetam i pustim ga da na miru radi

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  28. #825
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    @Director za usisivace je robot za sada neprikosnoven :-) usisava, mopira, samo dignem noge da mu ne smetam i pustim ga da na miru radi

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Ne sumnjam brate ali mi je ovo praktičnije i brže. Prednost je i usisavanje mrva sa stoljnjaka što robot ne može

Page 33 of 81 FirstFirst ... 2329303132333435363743 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •