Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 86

Thread: Prodavci/kupci koje treba izbjegavati.

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Napraviću izuzetak, pa ću pohvaliti radnicu butika obuće na kraju štandova u t.c.'Gintaš' (treća radnja s lijeva kad se uđe ). Sama u radnji, subota, a nas, kupaca, sigurno 15-ak minimum ka' sardine (jer je red između kutija sa cipelama prilično uzak), između ostalog i majka sa nesnošljivim đetetom, a dovela ih je troje. Dijete konstantno plače, pa onda vrišti, ali bukvalno vrišti. Mama bira obuću kao Pepeljuga. Svi tražimo brojeve, druge modele, ĐEVOJKA ZMAJ leti, ali bukvalno se odire i zaista trudi da svima izađe u susret...Sve sa osmijehom...Hitra, aktivna, uslužna, ljubazna, sa sugestijama... Stiže i da pomazi uplakano dijete, čak da izađe i usitni pare...
    Svi naglas komentarišemo da je prava rijetkost i blago imati ovakvog radnika...i gledamo u nju kao omađijani...
    Nadam se da vlasnik/ca znaju koga imaju...i da je čuvaju...
    Last edited by KRKNA; 12-11-19 at 14:07.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #27
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Niksic/Podgorica
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    284
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Zasto Idea?
    Meni su svi ovi marketi isti vala
    Idea ima konstantan nedostatak kadra, počinuo sam kad se otvorila Franca u Gornjoj gorici, đe imaš osobu da te dočeka na sektoru i usluži. Po Idei radnice kao da igraju žmurke, nema ih ni u vidokrugu kad su potrebne. Identičan problem imaju u prodavnici preko puta profesorske u city kvartu.

    Idea za razliku od konkurencije ima najbolji marketing (loyalty program) preko kartica za bodove, zdravoljubaca i sličnih stvari. Drugim riječima, marketing popunjava rupe u usluzi. Kvalitet voća i povrća je zasebna priča...

    Nedavno sam imao loše iskustvo sa prodavnicom i servisom bicikala preko puta Delte. Odvezao sam biciklo na popravku i rekli su mi da će ga završiti za par sati jer je jednostavan zahvat. Posle pola sata mi javljaju da dođem po biciklo i da ne može ništa da se uradi jer je čitav sistem mjenjača nekako naopako postavljen i da bi u slučaju popravke moralo da se miče sve i postavlja novo. Ugrađivanje svog sistema bilo bi stotinjak eura, što mi se nije isplatilo jer je biciklo staro. Razumijevanja radi, ne bih rekao da servisera treba izbjegavati, već samo prenosim svoje iskustvo, moguće da je pojedinačan slučaj jer znam da su nekim drugim ljudima radili kako treba.

    Sjutradan odvezoh bajk kod izvjesnog gospodina Miša i lik odradi posao za 20e.

    Kod Vukčevića smo uzeli zavjese i bili su veoma uslužni i korektni.

  3. #28
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Ideu izbjegavam u sirokom luku, najvise me dok sam trgovao kod njih nervirala razlicita cijena u izlogu i na kasi, cak sam bio spreman i inspekciju da im zovem. Takodje me nerivira sto u radnjama bijele tehnike niko nista ne zna da mi objasni o uredjaju koji me zanima. Ne znam ko te ljude i zasto placa. Vjerovatno dobro ciste i odrzavaju radnju. Mene bi bilo sramota da sam trgovac a da ne znam nista o onome sto prodajem. Neki dan mi prodavac rece da najbolje da potrazim na netu specifikacije, pa sam pregorio...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ada, kod nas ljudi ne znaju po kome, ili čemu je ulica u kojoj stanuju decenijama dobila ime...a vi biste da Vam znaju o veš mašinama i mikrotalasnim...E'o sve trče...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #30
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Kad već pominjemo poznavanje asortimana, uz rizik da skrenemo s teme... osoblje po radnjama pitam za nešto isključivo kao zadnju opciju jer u 90% slučajeva više ja znam o tome nego oni. Prijatno se iznenadim kad vidim radnika da je potkovan znanjem jer onda znam da je posvećen svom poslu jer za to treba vremena i truda da se savlada određeni asortiman. Meni je u jednu radnju tehničke robe momak tek iz trećeg puta donio iz magacina proizvod koji sam mu tražio, ali to ne zamjeram obzirom da imaju na hiljade artikala i ne može on sam znati sve.

    Zamjeram druge stvari kao bahatost, neuslužnost, nekulturu itd. U prodavnici telefona, ne znam kako se zove na početku ul Slobode, ja ulazim, đevojka sjedi i blene u telefon, provjerava nešto mušteriji ispred mene, čeka poruku, i ne umije da kaže izvolite, ili izvinite samo da završim sa gospodinom, nego gleda u telefon i ne progovara. Ja namjerno neću prvi da se obratim jer je njeno da mi kaže izvolite koje je uslijedilo posle jedno 40-50 sekundi opšte tišine. Za IDEU se slažem da im je često osoblje malo diskutabilno posebno u objektima van centra. Često i ja primijetim to da bježe od mušterije i prebacuju uslugu s jedne na drugu. Jednom je mesaru bilo krivo što sam doša da naručim jer je on baš tada ljubavio preko telefona Vukčević zavjese mislim da smo se 3x vraćali da skrate na pravu mjeru dobro je da nisu prekratili, za moj pojam su skupi. U Tehnomax mi je na pitanje je li ips ili va panel momak odgovorio sa - a nije to ti ni bitno ali kad već pitaš, u pitanju je IKS panel. Itd, ima svega i pjanih i drogiranih koji uslužuju, na tabletice, što ćeš, poludio je narod. Ima i kontra primjer, recimo u Multicom u Capital skoro bješe neki dečko, ortodoksni početnik, sve je živo nabiflao i što treba i što ne treba, pripremio se kao lud. Toliko ti deklamuje podataka da ne možeš da misliš od njega

    Malo smo skrenuli na temu osoblja, mislim da je namjera bila prodavac/firma koja nekorektno posluje.
    Tu bih sad istakao ZShop, prodavnica mobilnih. Isti slučaj kao majx, brat je uzeo telefon, nije htio da se mota s tim, radi dobro i njega ne interesuje. Ja poludio. Prodali su mu telefon iz izloga, koji je služio za demonstraciju kupcima, sa nekim presmiješnim garantnim listom i garancijom na godinu, bez računa, a veli pitao sam - niste mi dali račun, jesam jesam u kesi Vam je. Znači show.

  6. #31
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Malo smo skrenuli na temu osoblja, mislim da je namjera bila prodavac/firma koja nekorektno posluje.
    Tu bih sad istakao ZShop, prodavnica mobilnih. Isti slučaj kao majx, brat je uzeo telefon, nije htio da se mota s tim, radi dobro i njega ne interesuje. Ja poludio. Prodali su mu telefon iz izloga, koji je služio za demonstraciju kupcima, sa nekim presmiješnim garantnim listom i garancijom na godinu, bez računa, a veli pitao sam - niste mi dali račun, jesam jesam u kesi Vam je. Znači show.
    Ne kapiram...
    Znaci, prodali su mu telefon koji dobro radi, sve je ok i sve je super...
    Problem je sto su mu prodali telefon iz izloga ???

    Za racun ne znam, ali ako je iko dostupan za dogovor i gleda da izadje u susret, to je vlasnik te radnje...

  7. #32
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Napraviću izuzetak, pa ću pohvaliti radnicu butika obuće na kraju štandova u t.c.'Gintaš' (treća radnja s lijeva kad se uđe ). Sama u radnji, subota, a nas, kupaca, sigurno 15-ak minimum ka' sardine (jer je red između kutija sa cipelama prilično uzak), između ostalog i majka sa nesnošljivim đetetom, a dovela ih je troje. Dijete konstantno plače, pa onda vrišti, ali bukvalno vrišti. Mama bira obuću kao Pepeljuga. Svi tražimo brojeve, druge modele, ĐEVOJKA ZMAJ leti, ali bukvalno se odire i zaista trudi da svima izađe u susret...Sve sa osmijehom...Hitra, aktivna, uslužna, ljubazna, sa sugestijama... Stiže i da pomazi uplakano dijete, čak da izađe i usitni pare...
    Svi naglas komentarišemo da je prava rijetkost i blago imati ovakvog radnika...i gledamo u nju kao omađijani...
    Nadam se da vlasnik/ca znaju koga imaju...i da je čuvaju...
    Prije jedno po godine, ako ne i vise, slucajno svratim u jedan market kod Ljubovica, Idea valjda, u onu braon zgradu Cijevne komerc...
    Na kasu je radila jedna djevojka, tu nedje 18-19 godina...
    Takvu ljubaznost jos nidje nijesam vidio, ispred mene neka baba teska, uze da broji pare, pa oce ovo, oce ono, a ova mala sve sa osmjehom, strpljivo i na kraj uze da joj pomaze oko para i slaganja artikala...
    Ali to nije bila ona isfolirana ljubaznost, zato sto tako mora, nego se bas vidjelo da je prefina djevojka...
    Cak joj ova baba rece- ti si jedno dobro dijete... ali bas...
    Dodjoh ja na red, bio sam ubijedjen da je djevojka rek pocela, da ce joj brzo sve to presmrdjet, kad veli da radi tu 2 ili 3 godine!!
    U soku sam bio, sanse nema da je mogla imat vise od 19 godina, a izgleda kao da ima 16, metar i po je u nju...
    Par puta sam isao tamo da kupujem, samo da vidim je li djevojka stalno tako fina i ljubazna ili joj se tako potrefilo taj dan, cak sam poveo jednoga kolegu da vidi djevojku-ako budemo zaposljavali radnicu, tu bi malu zaposlili, naucili bi je posao i dali platu kolko rece...
    Bas me djevojka odusevila bila...
    Uglavnom, ne radi vise tamo, bio sam nekoliko puta i nijesam je gledao, ili je napustila ili su je prebacili u neku drugu radnju...
    A takvog radnika stvarno treba cuvati...
    Last edited by karamazov; 12-11-19 at 19:25.

  8. #33
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Jes’ nego ne cijeni niko dobrog radnika,malo ko...idu po principu “konj koji je jak duplo ga tovari”,tako i za radnika...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #34
    Join Date
    May 2014
    Posts
    1,314
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    104
    Thanked in
    58 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    A tek Namos Dajković Company koji su ono hoštapleri.
    Uzeo drug garnituru kod njih 350,5€ bez akcije.
    Posle 2 mjeseca SEZONSKA AKCIJA SNIŽENjE 30% ista ta garnitura 360€ uzela komšinica. Pođem ja da uzmem opet neki popust imaju 370€
    Pitam ja kako je na popust kad je skuplja? A ona vam je 430€ inače no je sad na Akciju 370€. Pokažem im slike računa da je kod njih ista uzeta 350,5€ i 360€ i izvlače se a kao znate podigli su nam cijenu materijala pa mora bit malo veća cijena.
    Pokakim Vam se u popuste. LAŽOVČINE JEDNE! Nije problem u 50€ nego što LAŽU!

    Što se mene tiče imaju veliku preporuku za zaobić i moja noga kod njih više kročit neće!
    Nesto slicno znaci

    Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  10. #35
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Isti slučaj s anjima, užas. Akcioja na njihovom sajtu, sestra vidjela, ja pošla ovdje da joj platim kad ono nije ta cijena. Kažu to je greška na internetu haha. Nij eni čudo što su čovjeka hapsili.



    Zašto Vukčević zavjese, mislila sma nešto da trgujem?



    Kupili dosta skupe pločice u Volvox, pošli da podignemo a one na sred livade haha. Ono sunce 40 stepeni, kiša, paketi se raspali. Užas.
    Prvo los kvalitet. A drugo, i vjerovatno bitnije, kradu na metrazu. Kupio sam bio 6 zavjesa, svaka je bila 3-4+ metra, a jedna je bila 8+ metara duznih koja je isla na velika vrata od terase.
    Dosao i preuzeo robu, dodjem kuci i aj reko da izmjerim, svaka zavjesa od tih 6 komada je bila kraca za od 30 do 60 cm duznih koje sam ja uredno platio.
    Poludim podjem tamo i tražim da mi vrate pare, gazda kaže uz milion uvreda prema meni, to vam se nisu svidjele pa izmisljas da bi ih vratio, kad su konacno prihvatili da premjere zavjese i priznali da je svaka kraća, samo je rekao evo daćemo ti nove sa tačnom mjerom ali pare ne damo. Uzeo sam zavjese i izasao.
    Lopovi.
    Prosjecna zavesa je 4-5 eura metar duzni.
    Na svaku zavesu ukradu u prosjeku 40cm, sto je oko 2 eura.
    Neka odrade danas 20 zavesa, a urade i vise realno, ali evo neka bude 20 dnevno po 2e da ukradu to je 40e dnevno. Na taj nacin cisto im mjesecno ostane 1200 eura, a opet kazem ta kolicina je vjerovatno i veca. Eto plate radnicima pokrivene. Pakao.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  11. #36
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FloatAlba

    Tri puta zovem (vremenski period 15 dana) da dođu i premjere staklo između kuhinjskih elemanata. Sva tri puta kažu zakažu termin i ne pojave u dogovoreno vrijeme. Kad sam ih zvao četvrti put i pitao da li misle uopšte da mjere i rade staklo (uz primjedbu da već dvije nedelje čekam i tri puta propuštaju zakazano), mirnim glasom odgovaraju kako neće...

    Prije toga su mi radili tuš kabinu, kasnili 15 dana uz smiješna opravdanja....

  12. #37
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Podji u MG staklo. Kakav odnos, pih.

  13. #38
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Prije jedno po godine, ako ne i vise, slucajno svratim u jedan market kod Ljubovica, Idea valjda, u onu braon zgradu Cijevne komerc...
    Na kasu je radila jedna djevojka, tu nedje 18-19 godina...
    Takvu ljubaznost jos nidje nijesam vidio, ispred mene neka baba teska, uze da broji pare, pa oce ovo, oce ono, a ova mala sve sa osmjehom, strpljivo i na kraj uze da joj pomaze oko para i slaganja artikala...
    Ali to nije bila ona isfolirana ljubaznost, zato sto tako mora, nego se bas vidjelo da je prefina djevojka...
    Cak joj ova baba rece- ti si jedno dobro dijete... ali bas...
    Dodjoh ja na red, bio sam ubijedjen da je djevojka rek pocela, da ce joj brzo sve to presmrdjet, kad veli da radi tu 2 ili 3 godine!!
    U soku sam bio, sanse nema da je mogla imat vise od 19 godina, a izgleda kao da ima 16, metar i po je u nju...
    Par puta sam isao tamo da kupujem, samo da vidim je li djevojka stalno tako fina i ljubazna ili joj se tako potrefilo taj dan, cak sam poveo jednoga kolegu da vidi djevojku-ako budemo zaposljavali radnicu, tu bi malu zaposlili, naucili bi je posao i dali platu kolko rece...
    Bas me djevojka odusevila bila...
    Uglavnom, ne radi vise tamo, bio sam nekoliko puta i nijesam je gledao, ili je napustila ili su je prebacili u neku drugu radnju...
    A takvog radnika stvarno treba cuvati...
    A je li realno da si uhodio djevojku, kao manijak, od 19 godina, i jos velis da je izgledala kao da ima 16...
    I neka to, nego je dovodio i kolegu da zajedno manijace, i veli da je nauce "posao" i povecaju platu.

    A onda veli, nisam je gledao, mora da je napustila ili su je prebacili. Pa naravno da je napustila kad je vidjela da dovodis i pajtose da je gledaju dok radi. Ko zna sto je sve cekalo i poslije posla...

    Trolovanje u karamazov stilu... :D
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    227
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Podji u MG staklo. Kakav odnos, pih.
    Završio sam kod nekog Igora u Dalmatinsku ulicu, od poziva do montaže prošlo 5 dana...korektan momak.

  15. #40
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Moj tata ne moze da podnese one bocune pica od 3.000 eura naspram mjesta dje prodaju hleb u Ideu u Gintas. Idea mijenja ljude na macu, dosta nehumano to izgleda uz sve druge nehumanosti.
    Kad kupite robu, pogotovo onu sa ugradnjom osim kvaliteta iste jednako je vazno ako ne i vaznije ko Vam je ugradjuje/instalira. Tu se kriju strucnjaci zajeba.

  16. #41
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    stvarno, zašto Vukčević zavjese?

  17. #42
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    A tek Namos Dajković Company koji su ono hoštapleri.
    Uzeo drug garnituru kod njih 350,5€ bez akcije.
    Posle 2 mjeseca SEZONSKA AKCIJA SNIŽENjE 30% ista ta garnitura 360€ uzela komšinica. Pođem ja da uzmem opet neki popust imaju 370€
    Pitam ja kako je na popust kad je skuplja? A ona vam je 430€ inače no je sad na Akciju 370€. Pokažem im slike računa da je kod njih ista uzeta 350,5€ i 360€ i izvlače se a kao znate podigli su nam cijenu materijala pa mora bit malo veća cijena.
    Pokakim Vam se u popuste. LAŽOVČINE JEDNE! Nije problem u 50€ nego što LAŽU!

    Što se mene tiče imaju veliku preporuku za zaobić i moja noga kod njih više kročit neće!
    Imaš pravo, samo da znaš kako te gledaju šefovi prodaje, kao neke (ajde nećete se ljutiti) cigane. Idem tamo da uzmem 3 artikla, ukupno cijena 540€, artikli nisu na popust. Tražim od prodavaca da pita šefa za popust, kaže nema, tražim zadnju cijenu, opet nema šanse, ni euro iako im nudim kesh. Alo, pa znate li koliko je prosječna plata, lik ladno zatvara vrata. Pa nema boga da me ikad vidu više. Prije ću ih preko granice vuć nego onaj karton od namještaja uzet kod njih. Nije nas puno sa dobrim računima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    ja te ne razumijem, makar tih salona po donjoj gorici sad ima 15, što nisi pošao u drugi i kupio to što te zanima nego si se natezao s njima? Ako oni neće da daju nešto jeftinije to je njihovo pravo, trebao si ih to pod br. 1 pitat preko telefona pa makar ne bi gubio vrijeme.
    She is only here to annoy herself!

  19. #44
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,939
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Imaš pravo, samo da znaš kako te gledaju šefovi prodaje, kao neke (ajde nećete se ljutiti) cigane. Idem tamo da uzmem 3 artikla, ukupno cijena 540€, artikli nisu na popust. Tražim od prodavaca da pita šefa za popust, kaže nema, tražim zadnju cijenu, opet nema šanse, ni euro iako im nudim kesh. Alo, pa znate li koliko je prosječna plata, lik ladno zatvara vrata. Pa nema boga da me ikad vidu više. Prije ću ih preko granice vuć nego onaj karton od namještaja uzet kod njih. Nije nas puno sa dobrim računima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    To ko da si htio da trgujes 5000 a ne 540 eura.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  20. #45
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Ja stv ne znam dje ima i da pada nekom na pamet da se cenka ?
    Odem u Voli i cenkam se.Zovi Bokana da pitas moze li ovo mjesto 400e da mi proda za 350e.
    Nego ima svega.
    Znam slucaj u Time covjek usao i pitao za G shock sa 220e da pita gazdu oce li 180e
    Ova ga gleda kao ludog i kaze ne moze to gospodine.Ma aj ti samo zovni i pitaj.Ova kad je ovaj na tel kazao da moze oci joj izbecile nije ni ona mogla vjerovat..

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  21. #46
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default Prodavci/kupci koje treba izbjegavati.

    Jel Vi shvatate sam koncept trgovine (ili barem same riječi)? Svugdje ama baš svugdje se daje popust na više artikala a pogotovo na gotovinu. Ja mogu da shvatam kad je artikal na akciji, ai ovo nije bilo. E sad, bilo to 500 ili 5000 kako rekoste koja je to onda poruka? Vi mali skenjajte se napolje, prednost dubokim džepovima, jelde? I to je ok po vama??


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #47
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Dje to svudje?

    Odi u deltu, kupi 3 majice pa pitaj ima li popusta... Od 30 butika u 30 ce ti reci ne...

    U redu da pitaš, ima li? Možda prodje, možda ne..

    Al da se neko naljuti jer nema? Strašno...



    U jumbo uzeh ono za sušenje veša, pisalo 12€ kući kad dodjoh vidim 18e naplaćeno. Beozbrazluk.

  23. #48
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    327
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Jel Vi shvatate sam koncept trgovine (ili barem same riječi)? Svugdje ama baš svugdje se daje popust na više artikala a pogotovo na gotovinu. Ja mogu da shvatam kad je artikal na akciji, ai ovo nije bilo. E sad, bilo to 500 ili 5000 kako rekoste koja je to onda poruka? Vi mali skenjajte se napolje, prednost dubokim džepovima, jelde? I to je ok po vama??


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kao i vecina ljudi, gledas stvari samo iz svog ugla. (ti vidi je li to ok "po tebi", "po meni" nije)

    Recimo da renoviras stan i prodajes sav stari namjestaj jer oces novi da kupis - da li bi spustio cijenu nekome ko je dosao da kupi dvije ili tri stvari? Ja mislim da ne bi, ali zato da ti dodje neko i kaze hocu sve da kupim ako mi das bolju cijenu isto mislim da bi mu tu dao neki popust pa biste se dogovorili.

    Izvinjavam se zbog off topica.

    A sto se samog Namosa tice, nije mi jasno kako jos nisu popili kaznu za lazni marketing, lazne popuste i svake godine slave 20 godina postojanja...

  24. #49
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    642
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    26 Posts

    Default Prodavci/kupci koje treba izbjegavati.

    To što kod nas u CG ne znaju ljudi koncept trgovine nije nam niko kriv, zato uglavnom prolazimo ovako, poz.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #50
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Jel Vi shvatate sam koncept trgovine (ili barem same riječi)? Svugdje ama baš svugdje se daje popust na više artikala a pogotovo na gotovinu. Ja mogu da shvatam kad je artikal na akciji, ai ovo nije bilo. E sad, bilo to 500 ili 5000 kako rekoste koja je to onda poruka? Vi mali skenjajte se napolje, prednost dubokim džepovima, jelde? I to je ok po vama??


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    to je salon nije pjaca možda im direktor nije odobrio da daju sami popuste, možda im ti artikli i na tu cijenu prolaze pa što bi spustili tebi na 500 kad će neko da im donese 540, ka što je trgovina za tebe tako je i za njih
    She is only here to annoy herself!

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. i:kupci na forumu
    By gaston33 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 07-10-10, 23:26
  2. Replies: 56
    Last Post: 30-05-09, 17:58
  3. Sitnice koje treba na autu raditi????
    By FrojD in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 08-03-04, 01:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •