Results 1 to 17 of 17

Thread: Barenje ;)

  1. #1
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Barenje ;)

    Ako su mi jasna dva momcica prije malo, izadje ih ceh 82€ jer su pili koktele sa neke dvije ribe sto su startovali u disco. A na kraju nista nece napravit jer one vec imaju segace, dobro su im posluzili da nista ne plate i to je to. Ja ne pamtim kad sam platio nesto curama koje ne znam. Imam dovoljno ali nisam ovca da me iskoriscavaju pa posle da podju kod Bobana. Pridjes, bacis foricu i vidis hoce li ili nece, nece ih tvoje pice natjerati na promjenu misljenja.
    Isto tako ovi sto salju pice ribama. A druze pridji, posle malo spike ako je blizu fajront pitaj hoce li na after party kod tebe u stan zajedno sa drugaricom. Ako nece (a nece 99%, ovaj jedan posto ostavih jer mi se desilo da je jedna Novljanka htjela) pozdravi ih i idi za drugi, treci sto, jedna mora upalit. Kakvo bacanje para na gluposti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 03-11-19 at 10:42.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  2. #2
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Tripleta bi trebao savjetovalište da otvori.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  3. #3
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Izrazite svoje misli i osjecanja.......

    Nikakvo savjetovaliste kod tebe ne pomaze. Ti ne mices pogled od onog pjevaca. Kad si zaljubljena (kao sto si u njega) ne interesuje te niko drugi, tako da si idealna za djevojku, zenu. Samo te treba dovesti u taj stadium.

    Ali evo da vam pricam scenu iz Bajsikla sinoc (sad svi misle KAKAV PENAL). Djevojka me gleda cijelo vrijeme i normalno ja pridjem s “jesu li nam se pogledi par puta sreli slucajno ili namjerno”, tu ona nesto rece i cupri ide lagano, nema neprijatne tisine. Ja na kraju da pitam za kontakt ona veli “imam momka”. Pedala. Ja samo pruzih ruku i rikverc. Posle toga ona jos vise gleda, sad i njene drugarice, hahahaha. 100% se pokajala ili nije mogla da ispadne fuxa pred drugaricama. A ja samo oblacim jaknu i mijenjam lokal i idem kod brace sto im je izasao racun 82,00€ pa se preznojavaju i placaju kesom i karticama samo da nekako to izmire.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 03-11-19 at 11:21.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako su mi jasna dva momcica prije malo, izadje ih ceh 82€ jer su pili koktele sa neke dvije ribe sto su startovali u disco. A na kraju nista nece napravit jer one vec imaju segace, dobro su im posluzili da nista ne plate i to je to. Ja ne pamtim kad sam platio nesto curama koje ne znam. Imam dovoljno ali nisam ovca da me iskoriscavaju pa posle da podju kod Bobana. Pridjes, bacis foricu i vidis hoce li ili nece, nece ih tvoje pice natjerati na promjenu misljenja.
    Isto tako ovi sto salju pice ribama. A druze pridji, posle malo spike ako je blizu fajront pitaj hoce li na after party kod tebe u stan zajedno sa drugaricom. Ako nece (a nece 99%, ovaj jedan posto ostavih jer mi se desilo da je jedna Novljanka htjela) pozdravi ih i idi za drugi, treci sto, jedna mora upalit. Kakvo bacanje para na gluposti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ovo su takozvani ispiraci zeludaca i po pravilu ga nikad ne metnu.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  5. #5
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nikakvo savjetovaliste kod tebe ne pomaze. Ti ne mices pogled od onog pjevaca. Kad si zaljubljena (kao sto si u njega) ne interesuje te niko drugi, tako da si idealna za djevojku, zenu. Samo te treba dovesti u taj stadium.

    Ali evo da vam pricam scenu iz Bajsikla sinoc (sad svi misle KAKAV PENAL). Djevojka me gleda cijelo vrijeme i normalno ja pridjem s “jesu li nam se pogledi par puta sreli slucajno ili namjerno”, tu ona nesto rece i cupri ide lagano, nema neprijatne tisine. Ja na kraju da pitam za kontakt ona veli “imam momka”. Pedala. Ja samo pruzih ruku i rikverc. Posle toga ona jos vise gleda, sad i njene drugarice, hahahaha. 100% se pokajala ili nije mogla da ispadne fuxa pred drugaricama. A ja samo oblacim jaknu i mijenjam lokal i idem kod brace sto im je izasao racun 82,00€ pa se preznojavaju i placaju kesom i karticama samo da nekako to izmire.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Nisam ja ni mislila za mene, nego za ove muškarce....

    E Tripleta i dalje ne skonta da ja ne vidim na daljinu. Ipak ništa od savjetovanja.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  6. #6
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Barenje

    Quote Originally Posted by Olosh View Post
    Ovo su takozvani ispiraci zeludaca i po pravilu ga nikad ne metnu.
    Ispiraci zeluca, odlican naziv. Ja jedino volim da castim pice cure koje pristanu da stanemo za njihov sto kad je velika guzva pa nema mjesta. U znak zahvalnosti.

    A lady marijana, pogresno si shvatila. Kazem da nikakvo savjetovanje ne moze pomoci momku kad si ti onako zaljubljena u pitanju


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 03-11-19 at 13:13.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Barenje,mariniranje...mi baš ne ide..ima li kakav kurs za to?

  8. #8
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    Barenje,mariniranje...mi baš ne ide..ima li kakav kurs za to?
    pogresih topic ,naravno nenamjerno.. Ovdje se misli na muvanje... sad kad ne bi imale samo na ovom forumu po 2-3 nicka u poslednjih god. moglo bi se govoriti o ovoj temi...
    Novac nije presudan..izlazio sam bezbroj puta ,trošio novac no to nije upalilo ..mislim da je potrebano imati dobru prangiju i biti potentan
    Za ....... spreman!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,577
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    205 Posts

    Default

    BARENJE! Kakva rijec, uh!
    Mislim da ne posoji gora rijec od ove. Toliko mi je ogavna da jednostavno pri samoj pomisli na nju nivo testosterona padne na -n! :riganje:
    Prije nego sto sam se ozenio nikad nisam "bario" ribe, ribe su mene barile i varile; kuvale i pekle; gutale i pile; segale i kasapile; lizale i po polnom organu pohotno klizale.

  10. #10
    Join Date
    May 2021
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav svima. Zelio bih cuti par savjeta o prilasku curama i muvanju u kaficima kao i na drugim javnim mjestima.
    Ja sam prilicno zapazen kod djevojaka gdje god se pojavim, ali moram priznati nisam bas iskusan kada je prilazenje neopoznatim curama u pitanju.
    Cesto mi se desava taj "eye contact" dok sjedim u kaficu i ponekad bas uzivam u toj igri pogleda, ali mi je nekako neobicno da tek tako pridjem i sjednem za stolom (gdje obicno sjede dvije drugarice ili vise njih)
    Do sada sam cure uspijesno muvao u klubovima ali kontam da propustam dosta prilika na javnim mjestima usled nedostatka iskustva i spontanosti.
    Pa me zanima kako vi razbijate led, i sta radite u ovim situacijama?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    "Ja se tebi sviđam, a ti meni?!"

    Ali nije bitno samo da to kažeš, već i kako ćeš to reć. No to je već za advanced level.

  12. #12
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Izvini,kolko je sati...?
    ...

  13. #13
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Gando je imao strasan line za upoznavanje...

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ako je strankinja, još bolje. Obavezno hello where are you from pali uvjek, ali morate poznavati geopolitiku kao brat Trile da bi nakon toga poentirali.

  15. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  16. #15
    Join Date
    May 2021
    Posts
    14
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazda ima tu jedno "ali"

  17. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,291
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    U suštini, javi se pokretaču topica na privatnu poruku.
    On će ti objasniti neke cake...

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  18. #17
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ako su mi jasna dva momcica prije malo, izadje ih ceh 82€ jer su pili koktele sa neke dvije ribe sto su startovali u disco. A na kraju nista nece napravit jer one vec imaju segace, dobro su im posluzili da nista ne plate i to je to. Ja ne pamtim kad sam platio nesto curama koje ne znam. Imam dovoljno ali nisam ovca da me iskoriscavaju pa posle da podju kod Bobana. Pridjes, bacis foricu i vidis hoce li ili nece, nece ih tvoje pice natjerati na promjenu misljenja.
    Isto tako ovi sto salju pice ribama. A druze pridji, posle malo spike ako je blizu fajront pitaj hoce li na after party kod tebe u stan zajedno sa drugaricom. Ako nece (a nece 99%, ovaj jedan posto ostavih jer mi se desilo da je jedna Novljanka htjela) pozdravi ih i idi za drugi, treci sto, jedna mora upalit. Kakvo bacanje para na gluposti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kad je vec aktivna tema, a znamo da je tripleta najveci od najvecih na forumu, mene interesuje ovo crvenim slovima, znaci li to da si ti svaku noc prilazio "na suvo" ribama i da si preko 100 njih startovao na istu foru i samo si Novljanku pokupio, taj procenat bi za nas ostale bio mnogo manji, ako si ti uspio samo 1% da odvuces na afterparty, za nas neiskusne to bi znacilo da bi pristala mozda jedna u milion...
    Ali da se razumijemo bolje si prosao od ovih sto su placali pice, tebi je makar novcanik ostao pun.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •