Page 83 of 107 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 2675

Thread: Uređenje enterijera - pitanja i savjeti

  1. #2051
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ne znam zasto, ali me asocira na film 127 hours
    Ako ti utrne ruka dok brišeš dupe?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #2052
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    boje, zedd, boje, i ovo sto je usko
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #2053
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    boje, zedd, boje, i ovo sto je usko
    Pa jel lik okinuo ruku u taj film? Ono kad ti utrne pa reko na to asocira
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  5. #2054
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    to ti kidaj kad ti utrne 🤣
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. The Following User Says Thank You to goozica For This Useful Post:


  7. #2055
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    to ti kidaj kad ti utrne
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #2056
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Dalkeo najbolj eje ovo bicikoo iznad kreveta, kakve gluposti Pa dok spavaš pane ti na glavu kamenčić iz gume ili ne daj bože kakvo g..vance od kučka. BLjak.
    Na slikama stvarno fino izgleda kao ukras i ništa više ali iam mnogo boljih ukrasa od bicikla na zidu

  9. #2057
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,318
    Thanked in
    2,020 Posts

    Default

    Tačno osjećam nemir do gledam sav taj prazni i beživotni luksuz. Ambijent otuđenih duša








    The more things change, the more they stay the same.

  10. #2058
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    daj sad neku toplinu, makni ovo da ne stoji kao zadnji post Ajde sad na popravni.

  11. #2059
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa i ovako nagrđen bezidejni prostor nadjača ljepota svjetline

  12. #2060
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Maxim Belousov na instagramu mi je medju boljim dizajnerima enterijera.

  13. #2061
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Svi se dizajneri enterijera ponavljaju i nadograđuju...Instagram i Pinterest su jedno, realnost većine ljudi drugo. Mnoge ideje većina ne može da realizuje ovdje zbog ograničenih materijala i mašina, a da ne pričam o novcu. Dobri komadi namještaja su uglavnom u krv, a za opremanje stana trebaju dobre pare, pa bio to i jednosoban. Uvijek treba gledati samo one ideje koje možemo primijeniti srazmjerno dubini dzepa i dostupnosti materijala kao i da li se baš sve može realizovati u radionicama.

  14. #2062
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Dalkeo najbolj eje ovo bicikoo iznad kreveta, kakve gluposti Pa dok spavaš pane ti na glavu kamenčić iz gume ili ne daj bože kakvo g..vance od kučka. BLjak.
    Na slikama stvarno fino izgleda kao ukras i ništa više ali iam mnogo boljih ukrasa od bicikla na zidu
    Stvarno ti ono lijepo izgleda?
    Meni izgleda kao da vristi "ono kad te nuzda nacera"

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #2063
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Stvarno ti ono lijepo izgleda?
    Meni izgleda kao da vristi "ono kad te nuzda nacera"

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    Da ga okačiš u sobu ili da ga voziš?

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #2064
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Da ga okačiš u sobu ili da ga voziš?

    Volim ja da vozim biciklo

    Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  17. #2065
    Join Date
    May 2020
    Posts
    498
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Svi se dizajneri enterijera ponavljaju i nadograđuju...Instagram i Pinterest su jedno, realnost većine ljudi drugo. Mnoge ideje većina ne može da realizuje ovdje zbog ograničenih materijala i mašina, a da ne pričam o novcu. Dobri komadi namještaja su uglavnom u krv, a za opremanje stana trebaju dobre pare, pa bio to i jednosoban. Uvijek treba gledati samo one ideje koje možemo primijeniti srazmjerno dubini dzepa i dostupnosti materijala kao i da li se baš sve može realizovati u radionicama.
    Meni isključivo služe za ideje. Prije neki dan sam vidjela lijepu fotelju pošla u radnju tražila da li mogu da je naprave od dva materijala i tako dobila unikatnu a za isti novac sam mogla imati ko pola Podgorice... Isto tako i ideju za zidni ukras koji sad sama pravim... tako da dok god je mašte može da služi i bez dodatnog novca.

  18. The Following User Says Thank You to Because For This Useful Post:


  19. #2066
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Because View Post
    Meni isključivo služe za ideje. Prije neki dan sam vidjela lijepu fotelju pošla u radnju tražila da li mogu da je naprave od dva materijala i tako dobila unikatnu a za isti novac sam mogla imati ko pola Podgorice... Isto tako i ideju za zidni ukras koji sad sama pravim... tako da dok god je mašte može da služi i bez dodatnog novca.
    Nisam mislio na ideje, konkretno sam se nadovezao na post o ovom dizajneru. Inače daleko bolje ideje su na Pinterestu ako mene pitaš
    BTW svaka čast za zidni ukras. Mene žena nagovara da uramim svoje fotografije po stanu da ih zakačim. Imam se sa čime pofaliti ali ja sam skroman

  20. #2067
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Neka preporuka za firmu/majstora za kuhinje po mjeri ?
    Sa tim da bi bilo dobro da moze napraviti i 3d prikaz i sprovesti moje ideje u praksi ?

  21. #2068
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nisam mislio na ideje, konkretno sam se nadovezao na post o ovom dizajneru. Inače daleko bolje ideje su na Pinterestu ako mene pitaš
    BTW svaka čast za zidni ukras. Mene žena nagovara da uramim svoje fotografije po stanu da ih zakačim. Imam se sa čime pofaliti ali ja sam skroman
    A imao bi što okačiti u pravu je
    Isto se kanim mjesecima i ne znam što me sprječava. Za spavaći hodnik sam planirala jednu malu galeriju mojih fotografija, malo putovanja i malo mora z amoju dušu
    I ja se divim ljudima koji smai prav eukrase, moja sestra to pravi ali ja se niakd nisam sama usudila, mada mislim da nisma toliko kreativna

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Neka preporuka za firmu/majstora za kuhinje po mjeri ?
    Sa tim da bi bilo dobro da moze napraviti i 3d prikaz i sprovesti moje ideje u praksi ?
    Naglasi da ti je majstor za Novi.

  22. #2069
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Da za primorje bi mi trebalo, a sve ljudi sa sjevera rade ovuda.

  23. #2070
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Da za primorje bi mi trebalo, a sve ljudi sa sjevera rade ovuda.
    Svi rade prakticno isto i uzimaju materijale od Dekor Ive (sto znaci svima rezu isti :P). Jedino Drvo Ars ne spada pod ove "sve" ali Good Luck sa njima. Al' evo ono sto znam da je provjereno jer su mi radili neke stvari (ili meni veoma bliskim osobama), kao i komentari.


    Stanko > +382 068 500 021
    Sve uradjeno na vrijeme, malo jaca cijena nego ostali i pretezno koristi sve najskuplje opcije za sarke/mehanizme bez i da pita (sto je meni inicijalno i odgovaralo). Medjutim, sto duze saradujes sa gospodinom to dobijas sve vece i vece cijene ako si redovan "platisa", zato sam ga i zamijenio.
    Odradio mi je cijelu kuhinju, komode neke i na kraju 'zakazao' na policama koje mi je u krv skupo naplatio plus rekao kako ne mogu da se stave sa nevidljivim nosacima jer "zid ne odgovara". Generalno radi super tho.

    Pero Bijelic > +382 069 236 484
    Gospodin covjek.
    Odmah dobijes cijenu za ruke nakon sto se dogovorite oko izgleda a za sve ostalo i najmanji racun. Radio mi je podosta toga u stanu, od klub stolova, plakara, do predsoblja, ne sjecam se ni sam vise sta sve ne. Poprilicno sporiji nego ostali jer apsolutno sve sam radi.

    Drvo Ars - http://drvoars.com/
    Nista nekvalitetnije ili losije nego bilo ko drugi ali se pripremi na retardirano velike cijene. Meni licno nisu nista radili ali sam vidio podosta kuhinja u njihovoj izvedbi.

    Sto se tice 3D prikaza znam da od prvo dvoje mozes da zaboravis, sta vise, ako njima ostavis da sami smisljaju izgled kuhinje neces se previse ni usreciti (ali to je moj licni ukus). Za Drvo Ars nisam siguran.

    Ako treba kakva slika sibaj PM pa cemo se iskombinovati.

    ----

    I na kraju preporuka za, iako mi nije nista radio jer se radi situacije sa koronom nismo mogli dogovoriti oko izvedbe, kolegu forumasa Dutch-a. Mislim da u zivotu nisam nikada nekoga toliko izmaltretirao porukama te na sve dobio odgovor iako u principu nismo ni dogovorili posao. Slike njegovih radova mozes naci na forumu te iako nije sa primorja trebalo bi da radi i po primorju.
    https://forum.cdm.me/member.php?2796-Dutch&tab=aboutme

  24. #2071
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Hvala na ovakvom odgovoru.
    Svratio sam danas u Dekor Ivu u Herceg Novom, utisak katastrofa. Gospodja u godinama koja radi tamo, neljubazna, ne zna sto ima, koliko ima, neka roba bez cijena dok neki Žulo ne donese cijene, hvali se da imaju posla i ne stizu a ne zna da da osnovne informacije....bzv
    Nacicu nekog arhitektu pa da mi malo pomogne u rasporedu i za sve ostalo, neko ko se moze posvetiti a ne preko volje nesto da sugerise.

  25. #2072
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,384
    Thanks Thanks Given 
    268
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    569 Posts

    Default

    Ma to sto se tice Dekor Iva "studija" ne moras ni da se mucis, uzasni su sa izradom/projektovanjem i slicno, eto jedino sto "solidno" rezu/kantuju (ako i rade oni, nisam siguran) pa od njih pretezno svi uzimaju u gradu "sirovi materijal". Zato ih ni ne preporucih.

    Zaboravih pomenuti i https://kurti-cg.com/kuhinje/ , rade na teritoriji cijele CG i gledao sam par veoma finih stanova koji su bili prakticno full opremljeni od njihove strane (sve po mjeri). Sto se tice cijena nisam siguran. :/

  26. #2073
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,318
    Thanked in
    2,020 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Svi rade prakticno isto i uzimaju materijale od Dekor Ive (sto znaci svima rezu isti :P). Jedino Drvo Ars ne spada pod ove "sve" ali Good Luck sa njima. Al' evo ono sto znam da je provjereno jer su mi radili neke stvari (ili meni veoma bliskim osobama), kao i komentari.


    Stanko > +382 068 500 021
    Sve uradjeno na vrijeme, malo jaca cijena nego ostali i pretezno koristi sve najskuplje opcije za sarke/mehanizme bez i da pita (sto je meni inicijalno i odgovaralo). Medjutim, sto duze saradujes sa gospodinom to dobijas sve vece i vece cijene ako si redovan "platisa", zato sam ga i zamijenio.
    Odradio mi je cijelu kuhinju, komode neke i na kraju 'zakazao' na policama koje mi je u krv skupo naplatio plus rekao kako ne mogu da se stave sa nevidljivim nosacima jer "zid ne odgovara". Generalno radi super tho.

    Pero Bijelic > +382 069 236 484
    Gospodin covjek.
    Odmah dobijes cijenu za ruke nakon sto se dogovorite oko izgleda a za sve ostalo i najmanji racun. Radio mi je podosta toga u stanu, od klub stolova, plakara, do predsoblja, ne sjecam se ni sam vise sta sve ne. Poprilicno sporiji nego ostali jer apsolutno sve sam radi.

    Drvo Ars - http://drvoars.com/
    Nista nekvalitetnije ili losije nego bilo ko drugi ali se pripremi na retardirano velike cijene. Meni licno nisu nista radili ali sam vidio podosta kuhinja u njihovoj izvedbi.

    Sto se tice 3D prikaza znam da od prvo dvoje mozes da zaboravis, sta vise, ako njima ostavis da sami smisljaju izgled kuhinje neces se previse ni usreciti (ali to je moj licni ukus). Za Drvo Ars nisam siguran.

    Ako treba kakva slika sibaj PM pa cemo se iskombinovati.

    ----

    I na kraju preporuka za, iako mi nije nista radio jer se radi situacije sa koronom nismo mogli dogovoriti oko izvedbe, kolegu forumasa Dutch-a. Mislim da u zivotu nisam nikada nekoga toliko izmaltretirao porukama te na sve dobio odgovor iako u principu nismo ni dogovorili posao. Slike njegovih radova mozes naci na forumu te iako nije sa primorja trebalo bi da radi i po primorju.
    https://forum.cdm.me/member.php?2796-Dutch&tab=aboutme
    Da dodam na listu i ove momke sa Šušćepana, korektni i profesionalni
    https://www.facebook.com/montedorija/
    The more things change, the more they stay the same.

  27. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  28. #2074
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ma to sto se tice Dekor Iva "studija" ne moras ni da se mucis, uzasni su sa izradom/projektovanjem i slicno, eto jedino sto "solidno" rezu/kantuju (ako i rade oni, nisam siguran) pa od njih pretezno svi uzimaju u gradu "sirovi materijal". Zato ih ni ne preporucih.

    Zaboravih pomenuti i https://kurti-cg.com/kuhinje/ , rade na teritoriji cijele CG i gledao sam par veoma finih stanova koji su bili prakticno full opremljeni od njihove strane (sve po mjeri). Sto se tice cijena nisam siguran. :/
    Hmm čudno, jer u Nk važi da ako hoćeš da odradiš dobro/kvalitetno, obično radiš sa njima...

    Meni su odradili perfektno, bukvalno bi mogla u izložbeni salon... S tim što smo je mi crtali...

    Takođe preporuka za Dutch-a, udavio sam ga, rijetko precizan i otvoren čoek, da posavjetuje, pomogne, pokaže, na kraju je neka kompenzacija preko firme prevagnula u odabiru...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  29. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  30. #2075
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,318
    Thanked in
    2,020 Posts

    Default

    Poor @Dutch, svi ga redom iscimaše i onda pedala. Tako ti je to kad si susretljiv i dobar.

    ______________________
    The more things change, the more they stay the same.

  31. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


Page 83 of 107 FirstFirst ... 337379808182838485868793 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Sređivanje enterijera automobila
    By ivanwoi in forum Vozila i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 17-06-16, 12:38
  2. Identični uređajii - različiti proizvođači
    By autodijagnostika in forum Hardware
    Replies: 0
    Last Post: 03-04-14, 11:21
  3. GPS uređaj
    By Nymann in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 05-04-07, 14:30
  4. Pravilnik za uređaje u FQ opsegu 2400 MHz
    By Sale in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 9
    Last Post: 09-03-05, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •