Page 61 of 107 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 2675

Thread: Uređenje enterijera - pitanja i savjeti

  1. #1501
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    đe ima tih fotelja od 800e da znam što da tražim tašti kao poklon za useljenje?
    Bolje uzmi tv, ta fotelja realno ni za šta ne služi

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #1502
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Na konto teme, bas sam nesto poceo da gledam za dnevnu da uzmem dvosjed i trosjed da promjenim i moram reci da je cijena dvosjeda i trosjeda zajedno malo veca od cijene te fotelje od 800eur :-)
    Treba mi pomoc oko garniture, u dnevnoj/kuhinji/trepezariji je sve bez-bijelo, sa bojom drveta, kakvu garnituru da gledam, tj. koju boju? Ja bi npr neku boju da razbije monotoniju ali zena bi nesto manje podlozno prljanju od strane dva malisana :-)
    Inace ovakav model mi se npr uklapa samo neka druga boja :-)
    Rado bih neku na nogare ali mi onda to povlaci mjenjanje i stola i komode jer mi se ne uklapaju u taj stil sto mi se bas i ne radi.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока



  3. #1503
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Je li samo do mene ili ja ne volim ugaone garniture. Nekako se ne osecam ugodno u ugaonoj, ne mogu da se lijepo namjestim, naslonim, svako moze da sjedne pored mene da mi kvari auru...
    Sa sestrom se svadjam oko toga, pa mi je predlozila na kraju trupice da stavim u dnevnu i svako na svoju trupicu da sjedne...
    Na trosjed fino sjednes legnes, dignes noge i nakako je to tvoj prostor.

    Ne znam, mozda imam problem, Mada sam u Dalas zadnji put kad sam bio vidio lijepih garnitura

  4. The Following User Says Thank You to Sh0ne For This Useful Post:


  5. #1504
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ali, @starwalker će ođe da mi pomogne, kolika dnevna soba treba da bude a da nije sve prenatrpano, da je sto na dohvat ruke i da se vidi tv, a da se ima komplet dnevna garnitura od tri elementa i fotelja pride u dnevnoj sobi?

    Volio bih da vidim taj raspored u dnevnoj sobi.
    U kući imam taj raspored, 6x6metara samo dnevna soba, treba mudat stan da bi se to iskombinovalo

  6. #1505
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nego... reci ti meni što misliš o foteljama u dnevnom boravku, kao ekstra dodatku uz postojeću garnituru. Za ili protiv? Nemoj mi ko Bečić ni tamo ni ovamo, nego se izjasni .

    Ovo je spremno za jedan poll

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Čuš što mislim, kad je namještaj u pitanju dogovaram se sa gospođom da bude kako ona kaže.
    Upravo sjedim na fotelji

  7. The Following 6 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  8. #1506
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Na konto teme, bas sam nesto poceo da gledam za dnevnu da uzmem dvosjed i trosjed da promjenim i moram reci da je cijena dvosjeda i trosjeda zajedno malo veca od cijene te fotelje od 800eur :-)
    Treba mi pomoc oko garniture, u dnevnoj/kuhinji/trepezariji je sve bez-bijelo, sa bojom drveta, kakvu garnituru da gledam, tj. koju boju? Ja bi npr neku boju da razbije monotoniju ali zena bi nesto manje podlozno prljanju od strane dva malisana :-)
    Inace ovakav model mi se npr uklapa samo neka druga boja :-)
    Rado bih neku na nogare ali mi onda to povlaci mjenjanje i stola i komode jer mi se ne uklapaju u taj stil sto mi se bas i ne radi.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Ovo je model iz Simpa
    Inače, ja sam se jednom zeznuo pa sam uzeo garnituru sa ovim širim krajevima rukonaslonima, totalna glupost. Sada sam gledao trosjed , makar sam znao što ću,jer ovakvi modeli izgledaju baš masivno i za neke su ozbiljno veće kvadrature dnevne sobe . Na svojim greškama se najskuplje plaća znanje

    Nego, moram viđet neku fotelju od ratana da ne zamjere kolege koji obrvama zapovijedaju svojim ženama.

  9. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  10. #1507
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^^0LIvEr_QuEeN^^ View Post


    Previse bi mi bilo zuckasto :-) ja bi npr kao tamniju tirkiz :-)
    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ovo je model iz Simpa
    Inače, ja sam se jednom zeznuo pa sam uzeo garnituru sa ovim širim krajevima rukonaslonima, totalna glupost. Sada sam gledao trosjed , makar sam znao što ću,jer ovakvi modeli izgledaju baš masivno i za neke su ozbiljno veće kvadrature dnevne sobe . Na svojim greškama se najskuplje plaća znanje

    Nego, moram viđet neku fotelju od ratana da ne zamjere kolege koji obrvama zapovijedaju svojim ženama.
    Jeste iz simpa i izgleda fino. Dnevna mi je duzinom pa bi isla ili dvosjed i trosjed ili dva trosjeda, jos razmisljam. Vec imam slicnu garnituru, gabaritima, samo bih da mjenjam.
    Ja npr ne bih fotelju uopste porucio.
    Meni je npr i ovaj fin


    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Last edited by bojankov; 02-02-21 at 17:10.
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  11. #1508
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Ovo mi je jedna od omiljenih tema na forumu. Dosta dugo vec samo citam i rijetko kad bilo sta pisem na bilo kojoj temi jer nemam snage, volje, a ni vremena. Medjutim kad vidim ovaj kvalitetan fajt na nogama sam kao Bitrate kad gleda utakmicu reprezentacije.

    U svakom slucaju, posto je fotelja must i spreman sam da je platim jednako kao telefon, a to je nedje oko 500 eur, javite mi da li ovo negdje kod nas postoji (jos ako je full crna sve smo se dogovorili).

    Da, da, za citanje je, nece biti okrenuta ka TV-u.

    https://www.decoraid.com/wp-content/...airs-ideas.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	armchair.jpg 
Views:	70 
Size:	13.7 KB 
ID:	171225  
    Last edited by Orgullo; 02-02-21 at 17:13.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  12. #1509
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Je li samo do mene ili ja ne volim ugaone garniture. Nekako se ne osecam ugodno u ugaonoj, ne mogu da se lijepo namjestim, naslonim, svako moze da sjedne pored mene da mi kvari auru...
    Sa sestrom se svadjam oko toga, pa mi je predlozila na kraju trupice da stavim u dnevnu i svako na svoju trupicu da sjedne...
    Na trosjed fino sjednes legnes, dignes noge i nakako je to tvoj prostor.

    Ne znam, mozda imam problem, Mada sam u Dalas zadnji put kad sam bio vidio lijepih garnitura
    Mada...primijetio sam da kod 90% naših sugrađana islamske vjeroispovjesti je ugaona garnitura u dnevni boravak. Ne znam zašto je to tako.

    Možda ti zbog toga smeta



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  13. #1510
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ovo je model iz Simpa
    Inače, ja sam se jednom zeznuo pa sam uzeo garnituru sa ovim širim krajevima rukonaslonima, totalna glupost. Sada sam gledao trosjed , makar sam znao što ću,jer ovakvi modeli izgledaju baš masivno i za neke su ozbiljno veće kvadrature dnevne sobe . Na svojim greškama se najskuplje plaća znanje

    Nego, moram viđet neku fotelju od ratana da ne zamjere kolege koji obrvama zapovijedaju svojim ženama.
    Što se širokih naslona tiče, to je top. Makar ljudi (domaći) imaju đe sjest ako je frka.

    A od ratana nemoj, to je za terasu

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 02-02-21 at 17:19.

  14. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  15. #1511
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ovo mi je jedna od omiljenih tema na forumu. Dosta dugo vec samo citam i rijetko kad bilo sta pisem na bilo kojoj temi jer nemam snage, volje, a ni vremena. Medjutim kad vidim ovaj kvalitetan fajt na nogama sam kao Bitrate kad gleda utakmicu reprezentacije.

    U svakom slucaju, posto je fotelja must i spreman sam da je platim jednako kao telefon, a to je nedje oko 500 eur, javite mi da li ovo negdje kod nas postoji (jos ako je full crna sve smo se dogovorili).

    Da, da, za citanje je, nece biti okrenuta ka TV-u.

    https://www.decoraid.com/wp-content/...airs-ideas.jpg
    Nešto slično ima habitat po sjećanju ali je preko 1500 bila ako sam zapamtio dobro

  16. #1512
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mada...primijetio sam da kod 90% naših sugrađana islamske vjeroispovjesti je ugaona garnitura u dnevni boravak. Ne znam zašto je to tako.

    Možda ti zbog toga smeta



    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Hm. Neka to, nego vidiš kako se ođe ofiraju. Jedni u Dalas, a drugi u Simpo...Da pomognu svoje.

  17. #1513
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Što se širokih naslona tiče, to je top. Makar ljudi (domaći) imaju đe sjest ako je frka.

    Lako se tebi sprdat sa obrvama, ja ih na žalost nemam, kao ni kosu, nego se nadam da će porasti.

    A od ratana nemoj, to je za terasu
    Ja zeni sve naredjujem obrvama i mislio sam da to prolazi lagano, dok jedan dan obrva ne naredi nesto sto joj nije bilo po volji. Od tada, pusti djaola
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. The Following User Says Thank You to Dejan For This Useful Post:


  19. #1514
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Mada...primijetio sam da kod 90% naših sugrađana islamske vjeroispovjesti je ugaona garnitura u dnevni boravak. Ne znam zašto je to tako.

    Možda ti zbog toga smeta

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Nema to veze sa vjerom ili nacijom, jednostavno ugaona po meni nekako nije udobna, kad hoces da sjednes i da podignes noge, i lijepo se naslonis izmesju naslona za ruke i i naslona za ledja. A i sjedne neko pored tebe sa losom aurom i kvari tvoju.
    Tako da ja podrzavam fotelje, i mozda to i nije losa opcija samo fotelje kupiti za dnevnu, svako u svoju sjedi i to je to.

    Postavicu skicu moje dnevne i trpezarije i kuhinje, pa bih da cujem neke vase savjete o razmjestanju namjestaja

  20. #1515
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nešto slično ima habitat po sjećanju ali je preko 1500 bila ako sam zapamtio dobro
    Daleko smo od target cijene. Mada kod njih kad udjem uvijek sam daleko od budzeta.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  21. #1516
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Meni se npr ova fotelja od koleginice nikako ne svidja pa da je 100e (nista lično)
    Više mi izgleda kao stolica pa malo obložena...

    Ukusi su različiti...

    Nije ni ovako neka ljepota al je fotelja brate

    Ne zamjeram ja, baš t shvatam jer svako kupuje po svom ukusu i meraku i da njemu bude udobno jer će on da živi tu Pva koju si postavio, gledala sm aje u Eurocasu, oko 1200eur je, sigurno je preudobna, tu nema priče, ali nekako glomazna, ne bi je imala dje a i nekako nezgrapna.

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ko što rekoh u drugom postu, ako neko ima ugaonu bez dodatka u vidu taburea, ili ako ima samo trosjed i dvosjed bez trećeg elementa, onda mi je fotelja potpuno ok.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Ne prizivaj mi tabure, protiv njega sam se nekako izborila Garnitura je nekkao dovoljno velika, ugao je 3x3m ali je dnevna takva da ova fotrelja ama baš ništa ne remeti, blizu je stola i gleda na tv. ja lično više bi u fitelju jer čim se pružim da gledam film, bude laku noć, vidim samo uloge

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Na konto teme, bas sam nesto poceo da gledam za dnevnu da uzmem dvosjed i trosjed da promjenim i moram reci da je cijena dvosjeda i trosjeda zajedno malo veca od cijene te fotelje od 800eur :-)
    Treba mi pomoc oko garniture, u dnevnoj/kuhinji/trepezariji je sve bez-bijelo, sa bojom drveta, kakvu garnituru da gledam, tj. koju boju? Ja bi npr neku boju da razbije monotoniju ali zena bi nesto manje podlozno prljanju od strane dva malisana :-)
    Inace ovakav model mi se npr uklapa samo neka druga boja :-)
    Rado bih neku na nogare ali mi onda to povlaci mjenjanje i stola i komode jer mi se ne uklapaju u taj stil sto mi se bas i ne radi.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Ima jedna baš lijepa linija makedonskog namještaja, vidjela sam da nešto imaju u Zećanku pa možda i to pogledaj. Evo ti sajt http://www.inter-export.com.mk/
    Svakako uzmi neku boju da malo razbiješ ali poslušaj ženu da se ne prlja. Ja sam ovaj put uzela odignutu garnituru da mogu sama da usisavam i čistim ispod a ne kao sad da čekam na muža da se smiluje i podigne garnituru da ja usisam ispod

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ovo mi je jedna od omiljenih tema na forumu. Dosta dugo vec samo citam i rijetko kad bilo sta pisem na bilo kojoj temi jer nemam snage, volje, a ni vremena. Medjutim kad vidim ovaj kvalitetan fajt na nogama sam kao Bitrate kad gleda utakmicu reprezentacije.

    U svakom slucaju, posto je fotelja must i spreman sam da je platim jednako kao telefon, a to je nedje oko 500 eur, javite mi da li ovo negdje kod nas postoji (jos ako je full crna sve smo se dogovorili).

    Da, da, za citanje je, nece biti okrenuta ka TV-u.

    https://www.decoraid.com/wp-content/...airs-ideas.jpg
    habitata oko 1200eur i ima je Energomont 1800eur.

    Moja fotelja nije bila 800eur da se razumijemo, jer se može steći takav utisak .

  22. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  23. #1517
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Evo na brzinu moj trenutni raspored. Kompletna povrsina dnevne trpezarije i kuhinje je oko 52m2 ako se dobro sjecam.

    Zid izmedju kuhinje i trpezarije cu da rusim sad s proljeca i tu ce ici ostrvo izmedju te dvije prostorije.
    Mogu li da cujem neke vase ideje kako bi ko sto promijenio?
    Gdje bi kamin, gdje bi TV, gdje garnituru...


  24. #1518
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,436
    Thanks Thanks Given 
    14,928
    Thanks Thanks Received 
    4,199
    Thanked in
    2,124 Posts

    Default

    @montenegrina nije 800 nego 1800

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  25. #1519
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,954
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    915
    Thanked in
    488 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post

    Ima jedna baš lijepa linija makedonskog namještaja, vidjela sam da nešto imaju u Zećanku pa možda i to pogledaj. Evo ti sajt http://www.inter-export.com.mk/
    Svakako uzmi neku boju da malo razbiješ ali poslušaj ženu da se ne prlja. Ja sam ovaj put uzela odignutu garnituru da mogu sama da usisavam i čistim ispod a ne kao sad da čekam na muža da se smiluje i podigne garnituru da ja usisam ispod
    .
    Gledao sam u Zecanku i nista mi nije zapalo za oko. Sada nam je ta do poda i zena ima isti problem, a i planirao sam da kupujem ove pametne usisivace pa da moze usisati i ispod garniture ali onda bi morao i sto i komodu za TV da mjenjam a nema 2-3 godine sam ih radio po mjeri a ne uklapa mi se dizajn sa tim garniturama podignutim :-)
    Ne znam. Jos cu da razmislim.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  26. #1520
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,971
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,676
    Thanked in
    954 Posts

    Default

    Ova moja fotelja je simpo 375e cini mi se sa el mehanizmom

    http://www.simpo.rs/izlog/default/dn...red-relax.html

  27. #1521
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,145
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Evo na brzinu moj trenutni raspored. Kompletna povrsina dnevne trpezarije i kuhinje je oko 52m2 ako se dobro sjecam.

    Zid izmedju kuhinje i trpezarije cu da rusim sad s proljeca i tu ce ici ostrvo izmedju te dvije prostorije.
    Mogu li da cujem neke vase ideje kako bi ko sto promijenio?
    Gdje bi kamin, gdje bi TV, gdje garnituru...

    Brate.... jel realna udaljenost od TVa
    Treba ti 75" minimum.

    Ja bih tamo đe je trpezarija ubačio dnevnu, da bude tamo malo zavučena, trpaezariju dje je TV, kamin i biblioteku u čošak, da se vidi i iz dnevne i trpezarije.

    Taman zid da ne rušiš.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  29. #1522
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Evo na brzinu moj trenutni raspored. Kompletna povrsina dnevne trpezarije i kuhinje je oko 52m2 ako se dobro sjecam.

    Zid izmedju kuhinje i trpezarije cu da rusim sad s proljeca i tu ce ici ostrvo izmedju te dvije prostorije.
    Mogu li da cujem neke vase ideje kako bi ko sto promijenio?
    Gdje bi kamin, gdje bi TV, gdje garnituru...

    Ovo pored TV-a jesu li ti vrata i moraju li tu biti? Nekako mi je ovaj TV ukoso i narušava mi simetriju jer bolujem od iste

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    @montenegrina nije 800 nego 1800

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ne provociraj Jeftinija je od tvog telefona kad je bio nov. Sa tim da ćeš ga ti vjerovatno uskoro zamijeniti a ova fotelaj će još dugo da radi posao

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Gledao sam u Zecanku i nista mi nije zapalo za oko. Sada nam je ta do poda i zena ima isti problem, a i planirao sam da kupujem ove pametne usisivace pa da moze usisati i ispod garniture ali onda bi morao i sto i komodu za TV da mjenjam a nema 2-3 godine sam ih radio po mjeri a ne uklapa mi se dizajn sa tim garniturama podignutim :-)
    Ne znam. Jos cu da razmislim.

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    Ja sam dobila na poklon taj robot. Stvarno je dobar stvar, puštiš da usivava dok piješ lafu ali i dalje smatram da nema dok ne uzmem klasični usisivač u ruke i fino to usisam. ovo samo kao neko pomoćno sredstvo.

  30. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  31. #1523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    981
    Thanks Thanks Given 
    323
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo View Post
    Ovo mi je jedna od omiljenih tema na forumu. Dosta dugo vec samo citam i rijetko kad bilo sta pisem na bilo kojoj temi jer nemam snage, volje, a ni vremena. Medjutim kad vidim ovaj kvalitetan fajt na nogama sam kao Bitrate kad gleda utakmicu reprezentacije.

    U svakom slucaju, posto je fotelja must i spreman sam da je platim jednako kao telefon, a to je nedje oko 500 eur, javite mi da li ovo negdje kod nas postoji (jos ako je full crna sve smo se dogovorili).

    Da, da, za citanje je, nece biti okrenuta ka TV-u.

    https://www.decoraid.com/wp-content/...airs-ideas.jpg
    Odličan izbor kolega! Ja planiram da uzmem istu ovakvu samo u bijeloj boji, ukoliko u međuvremenu ne nađem nešto bolje što je malo vjerovatno. Od svega što sam vidio, ovo izgleda kao daleko najbolje rešenje - udobnost, estetika i (nadam se) pristojan kvalitet. Ali za ovo ćeš u CG morati da platiš više od 500 eura (koliko realno i vrijedi ova replika, odnosno koliko košta u SAD-u da ti je kući isporuče). Kad budeš u prilici, pođi do Energomonta da probaš kako ti odgovara.



    Btw razmisli da možda za te pare uzmeš nešto što ti ne treba, čuo sam ovdje i za taj rezon.

  32. The Following User Says Thank You to Tyler^Durden For This Useful Post:


  33. #1524
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ovo pored TV-a jesu li ti vrata i moraju li tu biti? Nekako mi je ovaj TV ukoso i narušava mi simetriju jer bolujem od iste
    To se i ja pitam. Kad sam pogledao ovu skicu njegovu imao sam mnogo ideja jer je i kod mene raspored prostorija slican ali sam onda vidio vrata koja su pozicionirana najgore ikad.

    Quote Originally Posted by Tyler^Durden View Post
    Odličan izbor kolega! Ja planiram da uzmem istu ovakvu samo u bijeloj boji, ukoliko u međuvremenu ne nađem nešto bolje što je malo vjerovatno. Od svega što sam vidio, ovo izgleda kao daleko najbolje rešenje - udobnost, estetika i (nadam se) pristojan kvalitet. Ali za ovo ćeš u CG morati da platiš više od 500 eura (koliko realno i vrijedi ova replika, odnosno koliko košta u SAD-u da ti je kući isporuče). Kad budeš u prilici, pođi do Energomonta da probaš kako ti odgovara.



    Btw razmisli da možda za te pare uzmeš nešto što ti ne treba, čuo sam ovdje i za taj rezon.

    Hvala za info, svakako cu poci da testiram udobnost za pocetak.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  34. #1525
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ukratko, svaka budala svoje zadovoljstvo ima.
    I ja tu spadam, prihvatam naravno.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Naravno, sve je jasno

Page 61 of 107 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Sređivanje enterijera automobila
    By ivanwoi in forum Vozila i oprema
    Replies: 12
    Last Post: 17-06-16, 12:38
  2. Identični uređajii - različiti proizvođači
    By autodijagnostika in forum Hardware
    Replies: 0
    Last Post: 03-04-14, 11:21
  3. GPS uređaj
    By Nymann in forum Hardware
    Replies: 5
    Last Post: 05-04-07, 14:30
  4. Pravilnik za uređaje u FQ opsegu 2400 MHz
    By Sale in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 9
    Last Post: 09-03-05, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •