Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: Pomirenje regiona?

  1. #26
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Proglašenje tzv. RSK nije bilo zakonito.

    Iz Opće enciklopedije JLZ, pisano 1977. godine.

    Hrvatska, društveno-političko uređenje.
    U skladu s ustavnom koncepcijom jugoslavenske federacije kao socijalističke samoupravne zajednice ravnopravnih naroda i narodnosti, radni ljudi i građani Hrvatske ostvaruju svoja suverena prava u SRH, a u SFRJ kad je to u zajedničkom interesu dogovorom svih republika i autonomnih pokrajina utvrđeno Ustavom SFRJ. Teritorij SRH čine područja općina utvrđena zakonom, a njegove granice mogu se mijenjati samo na osnovu odluke Sabora SRH i u skladu s izraženom voljom stanovnika na koje se odnosi promjena.

    Bosna i Hercegovina, društveno-političko uređenje.
    Položaj i karakter SRBiH (kao i drugih SR republika i autonomnih pokrajina) zacrtani su Ustavom SFRJ, proglašenim 21. II 1974. Novi Ustav SRBiH donesen je 25. II 1974. na zajedničkoj sjednici svih triju vijeća Skupštine SRBiH. Bosna i Hercegovina nije definirana kao nacionalna republika u klasičnom smislu, poput ostalih socijalističkih republika SFRJ (Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija), s obzirom na njezinu specifičnost, jer u njoj ni jedan narod nema apsolutnu većinu te u njoj žive u zajedništvu Muslimani, Srbi i Hrvati, uz ostale manje narodnosti. Kao u cijeloj jugoslavenskoj federaciji, i u SRBiH radni ljudi ostvaruju vlast i upravljaju društvenim poslovima odlučivanjem na zborovima, referendumu i drugim oblicima osobnog izjašnjavanja u okviru osnovnih organizacija udruženoga rada, mjesnih zajednica, samoupravnih interesnih zajednica i drugih samoupravnih organizacija i zajednica te putem delegacija i delegata u skupštinama društveno-političkih zajednica... Teritorij SRBiH podijeljen je administrativno na 106 općina, koje su samoupravne i osnovne društveno-političke zajednice, zasnovane na vlasti i samoupravljanju radničke klase i svih radnih ljudi. Pravo i dužnost radnih ljudi i građana u naselju, dijelu naselja ili u više povezanih naselja jest da se, radi ostvarivanja određenih zajedničkih interesa i potreba, samoupravno organiziraju u mjesnu zajednicu. Postupak i način obrazovanja mjesnih zajednica određen je Ustavom SRBiH i statutom općine.

  2. #27
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ti ne predstavljaš Srbe kao loš narod? Hahaha...
    Nađi jedan jedini post u kom sam JA predstavljao Srbe kao loš narod
    I kad su nas okupirali i vršili genocid nad nama nisu se ponašali mnogo gore od bilo kojeg osvajača
    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A zašto ti je neko u BG škrabao po kolima, lomio retrovizorw itd reci nam molim te.
    Zato što su PG table, naravno
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #28
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Odlicno, a kad su genetski tako male razlike i veoma slicne sa istocnim djelom Evrope interesuje me konkretno sta znaci termin "Srbin" i sta znaci termin "Hrvat", i koja je razlika izmedju njih?
    Nikakva. Svi smo mi Srbi. Od Vardara do Triglava, ukljucujuci i Bugare.

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    A zašto ti je neko u BG škrabao po kolima, lomio retrovizorw itd reci nam molim te.
    Proguglaj, tj potrazi na youtube "wife hack". Tamo se pominju neke zene iz "danger zone". E uglavnom, on se nedje spandjao sa nekom iz te "danger zone", pa nakon toga sa nekom drugom. E tu mu je, sudeci po reakciji ove iz "danger zone" bila greska. Potrazi video, pogledaj, bice ti jasno zasto mu je ostecen auto.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Proglašenje tzv. RSK nije bilo zakonito.

    Iz Opće enciklopedije JLZ, pisano 1977. godine.

    U skladu s ustavnom koncepcijom jugoslavenske federacije kao socijalističke samoupravne zajednice ravnopravnih naroda i narodnosti, radni ljudi i građani Hrvatske ostvaruju svoja suverena prava u SRH, a u SFRJ kad je to u zajedničkom interesu dogovorom svih republika i autonomnih pokrajina utvrđeno Ustavom SFRJ.
    Znači nije u redu ako se napravi RSK u okviru RH, ali je u redu ako se napravi RH u okviru SFRJ.
    Licemjerstvo i dvostruki aršini na djelu

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #30
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Znači nije u redu ako se napravi RSK u okviru RH, ali je u redu ako se napravi RH u okviru SFRJ.
    Licemjerstvo i dvostruki aršini na djelu

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Daj ne balanizuj.

    Hrvatska je imala "pravo na samoopredeljenje, ukljucujuci I pravo na otcepljenje" po Ustavu SFRJ, a Srbi su ukidali autonomne pokrajine koje su definisane tim istim Ustavom odlukom bez pitanja tih pokrajina I uspostavljali SAO pod oruzjem na teritoriji drugih republika.

    Ti si to fino zbrkao I stavio znak jednakosti.

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Koliko ja vidim u ustavu lijepo piše uz saglasnost.
    Ni jedni ni drugi nijesu dobili saglasnosti ostalih.

    U ustavu se eksplicitno kaže da je potrebna saglasnost za bilo kakvo osamostaljenje(znači računaju i republike i autonomne pokrajine), potrebna saglasnost drugih (opet republika i pokrajina).

    Naravno da sam sklopio zajedno, zajedno se i pominju.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #32
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Piše da se granice SRH mogu mijenjati samo odlukom Sabora SRH.

  8. #33
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Piše da se granice SRH mogu mijenjati samo odlukom Sabora SRH.
    To nema veze sa odlukama vaseg sabora, iskljucivo zavisi od inteziteta sile koja djeluje da mijenja tu granicu !

  9. #34
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Do nedavno sam zivio u ubjedjenju da YU nije unistena jos u Jajcu.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Piše da se granice SRH mogu mijenjati samo odlukom Sabora SRH.
    Identično piše u za promjene granica SFRJ.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #36
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    '21. na vratima, a balkanska plemena pritisnuta političkim elitama se koprcaju u blatu iz '41. i '91. Pomirenje kao Sci-Fi.







    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  12. The Following User Says Thank You to starwalker For This Useful Post:


  13. #37
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    To nema veze sa odlukama vaseg sabora, iskljucivo zavisi od inteziteta sile koja djeluje da mijenja tu granicu !
    Netočno, granice se mogu mijenjati samo odlukom Sabora. Tzv. RSK proglašena je na tisućljetnoj hrvatskoj zemlji, bez ikakve povijesne, pravne i(li) etničke osnove. Onda svaka općina može proglasiti izdvajanje ili otcjepljenje.

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Identično piše u za promjene granica SFRJ.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Ne piše. Republike su nositelji suvereniteta i prava na samooprjedjeljenje, te isključivo one imaju pravo na otcjepljenje.

  14. #38
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Iz knjige Svijet oko nas iz 1986., dokaz da su međurepubličke granice zakonito postale granice neovisnih država.

    Državno i društveno-političko uređenje SFR Jugoslavije

    Jugoslavija je federativna (savezna) država. To znači da su se pojedine socijalističke republike dobrovoljno udružile na osnovi potpune ravnopravnosti u zajednicu, zadržavajući svoja posebna prava, uključujući i pravo na otcjepljenje. Tako udružene, uspješnije izgrađuju socijalističke odnose, privredno i kulturno se razvijaju. Snažnije su ako se moraju braniti od napadača. Svi narodi i narodnosti potpuno su ravnopravni u pravima i dužnostima, bez obzira na to u kojoj se socijalističkoj republici nalazili njihovi pripadnici. Jugoslavenska zajednica zasniva se na vlasti radničke klase i čitavoga radnog naroda i na socijalističkom samoupravljanju. Osnovni oblici samoupravljanja izraženi su u općini, koja je temeljna jedinica čitavoga našeg društveno-političkoga sustava, a sve se više kao temeljna jedinica društva razvija mjesna zajednica, kako je i predviđeno Ustavom. Vrhovni je organ narodne vlasti i društvenog samoupravljanja Savezna skupština. Na čelu Jugoslavije stoji Predsjednik Predsjedništva SFRJ. On u zemlji i inozemstvu predstavlja našu državu. U pojedinim socijalističkim republikama najviši su organi vlasti skupštine socijalističkih republika. Cio naš sadašnji politički sustav izgrađuje se na delegatskom sustavu (sistemu). To znači da niži organi upućuju određen broj svojih predstavnika u više organe, a ondje ti predstavnici ne zastupaju svoje osobne stavove, nego stavove organa koji ih je delegirao (odredio). Neposrednom ostvarivanju samoupravljanja služe mjesne zajednice, koje se osnivaju za pojedina naselja, odnosno njihove dijelove.

    Slobodno udruženi rad i samoupravljanje radnih ljudi temelj su društveno-političkog
    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    crossword solver sip calculator epfo uređenja naše domovine. U toj zajednici nije moguć nikakav oblik eksploatacije čovjeka. Sredstva za proizvodnju pripadaju svima, čitavoj zajednici, pa je to dovelo do ukidanja najamnog rada i do oslobođena rada. Tako svatko može neometano uživati plodove svog rada prema načelu: Svatko prema svojim sposobnostima, svakome prema radu.

    Nije razvidno ko je srušio Stari most? Taman kao što nije razvidno da li su kod Slanog Crnogorci napali Hrvate ili Hrvati Crnogorce.

  15. #39
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aldoumunir View Post

    Nije razvidno ko je srušio Stari most? Taman kao što nije razvidno da li su kod Slanog Crnogorci napali Hrvate ili Hrvati Crnogorce.
    Mi Hrvate

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #40
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

  17. #41
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Da bi nastalo pomirenje prvo treba da nastane "svak' svoj posa"
    Ko još ima posebnu stavku u novinama/dnevniku "vijesti iz regiona" ?!

    Kad čujem "vijest iz regiona" da me u principu živo zabolje umjesto što postoji mogućnost da se radi o glavi mojih ljudi

    Sent from my GM1913 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 06-04-20 at 04:35.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #42
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    1,857
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    217
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Spavaj Rakuneee

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  19. #43
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Ne smatram "političara" koji bilo koji narod uvredi zbog politicara iz tog naroda, jer lupeta gluposti da bi opstao na vlasti...time se spušta u njegov nivo običnog" duduka" za politiku
    Last edited by Beli vuk; 06-04-20 at 14:49.

  20. #44
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default Pomirenje regiona?

    Nema sanse da do “pomirenja” dodje zbog Srba (ne Srbije) jer je vecina tog naroda nacionalno i vjerski optereceno. Osim Rusije i Kine (jer su anti Amerika) ne postoji zemlja koju oni postuju.
    Last edited by SERIUS.MNE; 06-04-20 at 17:54.

  21. The Following User Says Thank You to SERIUS.MNE For This Useful Post:


  22. #45
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Večeras: Prvi put od raspada SFRJ isti film na RTS-u i HRT-u


    https://www.vijesti.me/zabava/zaniml...-rts-u-i-hrt-u

  23. #46
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Putovao sam kroz sve bivše republike više puta.Neprijatnosti sam doživio u Imotskom I u Splitu ,i to prije par godina ,nigdje drugo.
    U Albaniji se osjećam kao u Crnoj Gori,u Srbiji isto.U Prizrenu sam se prijatno iznenadio jer sam od njih očekivao baš najgori odnos budući da su ratne rane najsvježije.U Zagorju i u Istri kao kod kuće,ali Dalmatinci su zadojeni mržnjom da je to nevjerovatno ,ne svi naravno upoznao sam i cool ljude odatle ali generalno po glavi stanovnika rekao bih najviše glava spremnih na novo ludilo.Moram reći ima i Srba u Bosni koji nisu mnogo bolji ali opet ne u toj mjeri.Od Bosanca nikad nisam čuo da kaže da bi ponovio Srebrenicu i da se ponosi time ,ali sam nažalost čuo Hrvate koji veličaju Jasenovac.
    Ali ljudi se mijenjaju Evo jednog bivšeg navijača Hajduka čije klipove redovno pratim https://www.youtube.com/channel/UCHa...gBCioHzvYBvFqA

  24. #47
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    SFRJ je bila državna zajednica 6 republika i svaka je imala pravo na otcjepljenje uz saglasnost ostalih članica zajednice. Glasovi su se brojali 6+2 (Kosovo i Vojvodina) do kje Miloševiću to odgovaralo jer je Srbija na taj način imala faktički 4 glasa (Srbija, Vojvodina, Kosovo, Crna Gora) i u Bosni bi bilo 50%-50%. Tako da na taj način nijedna republika nije mogla dobiti nezavisnost. Kad je vidio da se on sve manje pita (da stranci ovdje uređuju stanje) krenulo se sa ukidanjem autonomije Kosovu, pa "jogurt revolucija" u Vojvodini i CG.
    Ta priča ostali nisu žalili Yugu možeš okačiti mačku o rep, hajde neću reći 90% ali sigurno 80% Srba su "voljeli" Jugoslaviju samo zato jer su na taj način svi Srbi bili u jednoj državi i u kojoj su (gledajući ponaosob nacije) bili većina. To se počelo rušiti od srdine 80-tih a kulminiralo je ratom 90-tih, nastavilo se NATO bombardovanjem 1999. i taj proces se završio 2006.nezavisnošću CG i 2008. godine nezavisnošću Kosova (s tim da od 99-te Srbija nikakav uticaj nema na Kosovu).

    I naravno da sm osvi mi južni slaveni, a današnje nacije su nastale iz prostog razloga što nikada ranije u istoriji južni slaveni nisu težili zajedničkoj državi (nešto slično kao i vikinzi gdje je svaki grad bio kraljevina za sebe, tek kasnije su dobili kralja cijele Norveške). Dokle ide propaganda iz BGa, da sam nedavno slušao na YT nazovi istoričara, da su ustvari južni slaveni srbi........
    Last edited by FoSte95; 03-05-20 at 12:16.

  25. #48
    Join Date
    May 2020
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Pomirenje regiona sprecavaju lopovski politicari i njihove partije koje vladaju ovim kvazi drzavicama, a zapravo su licna svojina elita i korumpiranih idiota koji glasaju te elite.


    Crna Gora je svojina pravnog lica pod nazivom DPS. To nije nikakva drzava niti vaze u njoj bilo koji zakoni, vec iskljucivo o svemu odlucuju odbori DPS-a.
    Republika Srpska je posjed Dodika i njegovih placenika u kojoj nema zrna demokratije za bilo koga ko drugacije misli. Prije njega Karadzic takodje teski lopov i ratni profiter.
    Federacija BiH je klasicni pašaluk dinastije Izetbegovic.
    Srbija je kudikamo bila najdemokratskija dok nije dosao Vucic i SNS koji su prisvojili drzavu po uzoru na crnogorski model.
    Hrvatska je ponajbolja ali nedovoljno da bi se zvala drzavom. Tamo nema super-pojedinca koji odlucuje o svemu i vladajuci HDZ nije bas svemocan, ali zato postoje elite od stotinjak ljudi koji su povlasceni gradjani i mogu sve.
    Last edited by badboys; 25-05-20 at 21:48.

  26. The Following User Says Thank You to badboys For This Useful Post:


  27. #49
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by badboys View Post
    Pomirenje regiona sprecavaju lopovski politicari i njihove partije koje vladaju ovim kvazi drzavicama, a zapravo su licna svojina elita i korumpiranih idiota koji glasaju te elite.


    Crna Gora je svojina pravnog lica pod nazivom DPS. To nije nikakva drzava niti vaze u njoj bilo koji zakoni, vec iskljucivo o svemu odlucuju odbori DPS-a.
    Republika Srpska je posjed Dodika i njegovih placenika u kojoj nema zrna demokratije za bilo koga ko drugacije misli. Prije njega Karadzic takodje teski lopov i ratni profiter.
    Federacija BiH je klasicni pašaluk dinastije Izetbegovic.
    Srbija je kudikamo bila najdemokratskija dok nije dosao Vucic i SNS koji su prisvojili drzavu po uzoru na crnogorski model.
    Hrvatska je ponajbolja ali nedovoljno da bi se zvala drzavom. Tamo nema super-pojedinca koji odlucuje o svemu i vladajuci HDZ nije bas svemocan, ali zato postoje elite od stotinjak ljudi koji su povlasceni gradjani i mogu sve.
    Ma brate cijeli region je takav. Ne treba se zanositi. Meni prijatelji iz Hrvatske pričaju identične i gore stvari koje njihov režim sprovodi u cilju kleptokratije. Mislim da je svakome jasno da je spolja centar moći koji ih podržava. Prvenstveno VB i još par zemalja.

    Jugoslavija se veoma planski razbijala, rat je bio potreban upravo radi haosa, podjela koje se održavaju decenijama radi nečijeg interesa, prvenstveno spoljnog. Drže te na uzdama, na bijednim primanjima , velikim kamatama na kredite, većim cijenama prilikom uvoza jer svi oni od toga profitiraju više. Cilj je da EXYU prostori nikada više ne postanu bliski, već razjedinjene prćije za proizvodnju jeftine radne snage i extra profite koje ne mogu ostvarivati u EU.

  28. #50
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Zahvali Srbiji na tome i njihovim liderima. Nikad vise onakve drzave, steta...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info Apple ID - promjena drzave i regiona
    By Titograđanin in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 23-11-14, 17:48
  2. DPS-SNP savez za pomirenje - reforme će pomoći Brisel?!
    By jujy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 57
    Last Post: 30-08-06, 16:46
  3. Nacionalno pomirenje za buducnost Crne Gore
    By gamechanger in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16
    Last Post: 10-05-05, 14:39
  4. Cetinje danas centar regiona
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 12-02-04, 01:28
  5. Buducnost Regiona ?
    By StrongBoss in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 31-01-04, 17:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •