Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 51

Thread: Forumska Alergija

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default Forumska Alergija

    Zasto je toliko netrpeljivosti na forumu? Svaku temu koju posjetim tu su krvnicka prepucavanja, cak mora da dodje do intervencije nadleznih koji brisu i banuju.

    Likovi se kasape zbog: parfema, kladionice, teretane, trcanja, pa cak i oko zenskih oblina.

    Uzecemo moj primjer, jer sam najbolji i uvijek sebe uzima za primjer i sluzim kao zvijezda vodilja drugima. Mislim da ne postoji osoba na ovaj forum sa kojom se nisam zakacio. Mnoooogo je veci broj onih likova koje ne podnosim, a svega 2-3 lika su mi gotivna.

    Vjerovatno sam alergican jer mi se ne svidi neciji Nick ili profilna slika i proooosto ne mogu da budem okej sa tom osobom. Ili sam alergican na nacin na koji neko iznosi svoj komentar. Paaa neka je sve ziva istina, odma mi neka alergija iskoci da moram grunut kakvi komentar.

    Da li je isti procenat i kod vas? To je prvo pitanje ove strucne analize koju cu sprovesti.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  2. #2
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Zato sto je forum pun prepametnih likova koji sve znaju, u sve se razumiju, sve su vidjeli..

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    to ti je subjektivni osjecaj.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #4
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Forum ne treba burazere shvatati previse ozbiljno. I djevojke.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  5. #5
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoRecesS View Post
    Zato sto je forum pun prepametnih likova koji sve znaju, u sve se razumiju, sve su vidjeli..
    To ti mislis da sve znas a pojma nemas

  6. #6
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    To ti mislis da sve znas a pojma nemas
    U pravu si.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoRecesS View Post
    sve znaju, u sve se razumiju, sve su vidjeli..
    ovo je definicija boga.
    Čupatelj

  8. #8
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoRecesS View Post
    Zato sto je forum pun prepametnih likova koji sve znaju, u sve se razumiju, sve su vidjeli..
    Amin.

    Drugo pitanje.

    Dolazite li odje da izdusite na nekoga ili da pronadjete odgovore na vasa pitanja?
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  9. #9
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Najcesce forum sluzi za ubijanje dosade...

    Mislim sta, preletio si portale na kojima inace rijetko sta ima interesantno za procitati, a fb I instagram su smor na koje se pale tinejdzeri (insta je in, snapchat I ostalo....klinci ne koriste fb jer ih smaraju djedovi I babe sa komentarima zlato dedino I sunce babino).

    Odje covjek moze da se informise, pita za nesto sto mu treba a ne zna koga pitati.

    Dobije se ponekad preporuka za neki dobar film ili seriju (dosta nekih stvari sam pogledao na osnovu preporuka sa foruma). Informises se dje se moze lijepo jesti ili naruciti hrana ili dje uzeti meso za rostilj, dje je dobar majstor za auto itd itd.

    Ponekad se ufati koja dobra smijesna slika da posluzi grupama na viberu ili procitas neku interesantnu vijest jer je u sumi informacija po portalima nedje preskocis.

    U sustini je forum razbibriga. Nervira pretpostavljam svakog insistiranje na onom ja sve znam I ja sam najpametniji. Ima previse netolerancije, a pojedinci su bas agresivni u zastupanju svojih stavova.

    Al mislim da nam je to mentalitetska odlika, nevezano ko smo I sto smo po naciji ili vjeri. To je odlika Balkana, jer smo zapaljive prirode.

    Sa druge strane odje se ponekad moze dobro zajebavat. Nekad ljudi istroluju a neko se primi na raspravu I ta rasprava ponekad bude zanimljiva. Samo treba ljudi da ukapiraju da je zajebancija sastavni dio foruma. Neko se osjeti pecnutim pa pocne ljutnja, al to se ne kraju cesto zavrsi sa pozivom na pivo ili orestankom komunikacije izmedju forumasa. Ljudi ponekad preceraju sa zajebancijom, vjerovatno I ja, ali logika je sta je zabavno ako se malo ne precera. Nadam se da nikog nijesam uvrijedio nesto strasno kroz zajebanciju ili kroz iznosenje stava, vjerovatno I jesam nedje, jer su ljudi ponekad preosjetljivi ili jednostavno taj dan nervozni, al znam da nikad stvarno ne idem licno puno pa racunam da ljudi na kraju ukapiraju da je to sve sastavni dio komunikacije.

    Dosao sam do slavljene opcije ignore, jer kad neko smara stavis na ignore I batalis sebi nerviranje.

    Politika je najotrovnija, u stvari I nije toliko dok se ne dofate nacionalnih tema.

    Mislim da je najgore na sportu. Tamo pecnes nekoga odma psovke I cini mi se ljudi preozbiljno I licno shvataju sport. E kad se nacionalni osjecaji I sport pomijesaju, tu stvarno bude prljavo. Mozda je I zbog toga sto tamo ima dosta bivsih ili nekih koji su wanna be navijaci, pa sad umjesto po tribinama prepucavaju se po forumima. Jedino je smijesno kad se prepucavaju navijaci timova iz stranih liga... ni da su im iz kuce pojedinima Real, Barsa itd....

    Al definitvno su mi najsmjesniji likovi koji se prepucavaju koji je auto bolji. Jel Mercedes, VW, Audi, BMW ili Toyota/Lexus. Jedino oko cega se slazu je da je Alfa najgora. Tamo opucise ljude koji voze alfu, posrase se u njih. Znaci ovi sa foruma sto voze alfe su ih ili prodali ili su se trajno logout sa foruma... Treca opcija je da su se ranije ubili jer su upali u dugove zbog ogromnih troskova popravke svog auta.

    Znam da nikada necu kupiti alfu, a mislio sam da je simpa auto.

    Zato se i drzim u zadnje vrijeme tema dje je opustenija prica....

    Gastronomija mi je favorit.... Tamo se narod moze pokacit jedino oko toga dje je najbolji burek, cevapi, kacamak I meso za rostilj. Jednostavno probas na vise tih mjesta oko kojih se vodi prepirka I sam doneses zakljucak. Javis sto ti se svidjelo I svi tako :-):-):-) Neki su odlucni u stavu da je neko meso najbolje I uvrijede se ako kazes da bas I nije, ali iskuliraju svi takve price :-). Posebno mi je interesantna tema dje ljudi izbacaju sto jedu taj dan.

    Jedina misterija mi je za par budala sa foruma. Ne znam jesu li totalne budale ili vrhunski troluju, mada sam za jednog siguran da je 99.99% budala.

    Mislim da bi najjaci poll ikad bio da se glasa ko je najveca budala, al ljudi bi se naljutili. Jedino ovaj za kojeg mislim da je budala se ne bi naljutio. Ne, nisam na tebe mislio :-)

    Aj odoh da nastavim da gledam Mindhunter drugu sezonu... Inace preporuka, strasna serija.




    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Forum je mini CG. Sve što se dešava 7 CG dešava se i ovdje samo u umanjenom obliku i svima vidljivo.

    Sport, Nacionalnost, politika, Vjera, auta, tako da smo divni pokusni kunići nečeg većeg.

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #11
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Tamo opucise ljude koji voze alfu, posrase se u njih. Znaci ovi sa foruma sto voze alfe su ih ili prodali ili su se trajno logout sa foruma... Treca opcija je da su se ranije ubili jer su upali u dugove zbog ogromnih troskova popravke svog auta.

    Znam da nikada necu kupiti alfu, a mislio sam da je simpa auto.
    Evo, ja do sada nisam mislio da prodajem moju Alfu... nego, da nisi zainteresovan, daću je povoljno



    Sent from my Motorola 8400

  12. #12
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    ovaj realista je preozbiljno svatio forum i sad ga muce ovakva pitanja, on kontemplira, upada u neke filozofije itd. mjesto da radi nesto.
    Čupatelj

  13. #13
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Jedina misterija mi je za par budala sa foruma. Ne znam jesu li totalne budale ili vrhunski troluju, mada sam za jednog siguran da je 99.99% budala.

    Mislim da bi najjaci poll ikad bio da se glasa ko je najveca budala, al ljudi bi se naljutili. Jedino ovaj za kojeg mislim da je budala se ne bi naljutio. Ne, nisam na tebe mislio :-)

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    e to je i moja dilema.

    Toliko se na silu trude da nesto pametno kazu da mi dodje da ih zagrlim i pomazim po glavi. Ka sto majka pomazi grdno dijete i kaze lep ci mi

    Ali mi je fenomen sto iz obicnog saljivog komentara te uvuku u ozbiljnu raspravu, a da toga coek ne bude svjestan u trenutku. Nego posle par strana se zapita "kako zaaaaboga dodjoh do ovoga"

    Maz maz po glavi Solida i hug naravno
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  14. #14
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Forumska Alergija

    Mene jedino @Rakun nervira i to dobro. Da nije njega vjerovatno bi mi forum bio manje interesantan.

    Ovo ostalo sta znam ima nas svakakvih. Ali nisam naisao na bilo koga ako sa njim na fino pricas da nece i on prije ili kasnije isto fino pricati. Misim da je do nas ocemo li iz sagovornika izvući avetinju ili ono najbolje, a svi imamo od obje prirode. Cesto namjerno ukopavamo sagovornika da se “prospe” Itd. Dakle, sagovornik je cesto nase ogledalo. Ima nas manje ili vise pametnih al to je tako relativno i zavisi od trenutka da ne treba iz toga neku superiornost da izvlacimo a vidm da mnogima godi ta nadmoć.
    Last edited by Caesar; 29-09-19 at 12:24.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  15. #15
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Da išta valjate ne biste bili ođe.

  16. #16
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Mene jedino @Rakun nervira i to dobro. Da nije njega vjerovatno bi mi forum bio manje interesantan.

    Ovo ostalo sta znam ima nas svakakvih. Ali nisam naisao na bilo koga ako sa njim na fino pricas da nece i on prije ili kasnije isto fino pricati. Misim da je do nas ocemo li iz sagovornika izvući avetinju ili ono najbolje, a svi imamo od obje prirode. Cesto namjerno ukopavamo sagovornika da se “prospe” Itd. Dakle, sagovornik je cesto nase ogledalo. Ima nas manje ili vise pametnih al to je tako relativno i zavisi od trenutka da ne treba iz toga neku superiornost da izvlacimo a vidm da mnogima godi ta nadmoć.
    ahhahah Rakun je Bog Otac foruma, nervirao me je svaki njegov komentar jer sam bio ubijedjen da on iskreno vjeruje u to sto pise
    Kasnije sam provalio da mi nedostaje kad ga banuju. Sad mi je jedan od najdrazih autora na forumu

    Kad bi dobri ljudi koji vode forum dozvolili malo vise ovako posalica mnogo bi bilo veselije i pozitivnije ovo mjesto
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  17. #17
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Znas li da si na Rakunovoj ignore listi?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  18. #18
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    stvarno si sazreo kao licnost, svaka ti cast realista..
    Čupatelj

  19. #19
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    e to je i moja dilema.

    Toliko se na silu trude da nesto pametno kazu da mi dodje da ih zagrlim i pomazim po glavi. Ka sto majka pomazi grdno dijete i kaze lep ci mi

    Ali mi je fenomen sto iz obicnog saljivog komentara te uvuku u ozbiljnu raspravu, a da toga coek ne bude svjestan u trenutku. Nego posle par strana se zapita "kako zaaaaboga dodjoh do ovoga"

    Maz maz po glavi Solida i hug naravno
    Nije brate no si ti kralj koji pravis rostilj dje je zabranjeno, a nerviraju te likovi koji rade nesto drugo zabranjeno na tom istom jezeru, plivaju dje se peca npr.

    I jos se ljutis kad te opucimo od zajebancije oko toga :-):-)



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    I tvrdi da će uvesti paypal...
    Ja sam u stvari ljut na njega

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    A realno, ono sa rostiljem u prirodi mu nista nije trebalo. Nije ni cudo da su zaladili odnosi izmenju njega i Gandalfa
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #22
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Reci @kimmi ko je ta budaletina, svakako si mu na ignore listi, ili ces biti nakon sto kažeš, a nikakva steta
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #23
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Nije brate no si ti kralj koji pravis rostilj dje je zabranjeno, a nerviraju te likovi koji rade nesto drugo zabranjeno na tom istom jezeru, plivaju dje se peca npr.

    I jos se ljutis kad te opucimo od zajebancije oko toga :-):-)



    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Aferu Plivac smo arhivirali jednom. Nemojmo se vracati u proslost.

    Dobro znate da je tu sve zajebo Fidel i njegov bilbord.

    Pokusavao sam da docaram jednu malenu situaciju iz koje ste mi zipovali na kraju ka da sam kriminalac najjaci. I umjesto svi da skocimo i kazemo "braaaateeeu treba si iznabadabat toga pobra" vi mi oci izvadiste, ni krivom ni duznom.

    Priznajem, bio sam vidno uzdrman i fizicki i psihicki nakon vase torture

    Cak je i najveci medju nama presudio da sam u pravu

    A to sto me je Raka blokirao to mu necu oprostit. Jer ja njega ne bi nikad blokira pa da je isti ka Solid
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  24. #24
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,358
    Thanks Thanks Given 
    599
    Thanks Thanks Received 
    611
    Thanked in
    495 Posts

    Default

    ostvario si duhovni napreda covjece , uzdiga si se ka veliki gandi.
    Čupatelj

  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Je li ovo uvod u još jednu temu tipa najboljiduhovitijišmekerskijiisveostaloskiji forumaš/ica?

    OT:

    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Alergija na proteine kravljeg mlijeka
    By autodijagnostika in forum Medicina
    Replies: 7
    Last Post: 10-07-19, 14:23
  2. Proljećna alergija, kako se spasiti?
    By zvoncica in forum Medicina
    Replies: 22
    Last Post: 13-02-19, 10:59
  3. Forumska demografija
    By etranaz in forum Sve i svašta
    Replies: 10
    Last Post: 23-03-12, 10:42
  4. Alergija?!
    By VaNzEmAlJkA in forum Kućni ljubimci
    Replies: 5
    Last Post: 15-11-09, 15:52
  5. Forumska igrica:Sta mislite o osobi iz posta iznad? :)
    By Krembananica in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 16-12-06, 17:32

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •