View Poll Results: Ko će biti šampion ABA Lige 2019/20 ?

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    40 50.00%
  • Cedevita Olimpija

    0 0%
  • Cibona

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    13 16.25%
  • FMP

    0 0%
  • Igokea

    0 0%
  • Koper Primorska

    1 1.25%
  • Krka

    1 1.25%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Mornar

    4 5.00%
  • Partizan NIS

    19 23.75%
  • Zadar

    2 2.50%
Page 46 of 80 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 2000

Thread: ABA Liga 2019/20

  1. #1126
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Glasanje je valjda odGođeno jer je prilikom istog predstavnik Cibone tražio da bude izuzet iz svega (citaj :uzdržan) dok je predstavnik Mornara glasao po pravilniku a FMP-a za naravno svoju mlađu sestru.

    Sad se čeka valjda novi sastav predsjednistva. Pritisci će se nastaviti.
    Kriminal šta radi Šone.

    Prema ovome što je objavila komisija rekao bih da će ostati 20-0 ali da sačekamo. Svejedno, vraćanje boda je sramotno do koske. Ali Ćoki je rekao da će izaći iz lige ako se ne povuče i ovo 20-0

    Pa da vidimo.

    KKB i dalje bez reakcije, možda pametno a možda i ne jer je očigledno da pritisci na jadnu ABA prolaze.

    Sent from my Telefunken
    Neki dokaz za ovu tvrdnju?

  2. #1127
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Technus ponašaš se kao bot. Pušti nas jadan, idi tamo na RSB u jazbinu jednoumlja pa tumačite pravilnik do mile volje i tintrajte kinder jaja Ćokiju.

    Da obraza imate ne bi se pojavljivali na temi a ne ovoliko pisali "obrazlažući" sramne odluke licimjerno krijući se iza "realno je da bude 20-0".

    Da ste se vi našli u našoj poziciji sad bi ovđe kmečali o nepravdi i objašnjavali nam kako IMA razlog zašto se jedan bod daje onome ko je poražen u ODIGRANOM meču. Da to IMA NEKU FUNKCIJU i da ne postoji reda radi. I ne samo to, vi sve prenaduvavate, prijetili bi istupanjem ako nas ne izbace iz takmičenja jer u pravilniku postoje i te kazne, rekli bi : KKB nike došla i na taj način ispolitizovala meč bla bla.
    Da ne pričam kako bi navijači likovali...

    Po Ćokijevoj logici, ako BIA kaže da je Zvezdi kritično da ide u Instabul jer bi mogli OPET da im ubiju navijača, Bartomeu bi rekao "Jes časti mi sve što kaže BIA to je aksiom, domaćin se ništa ne pita i ne zna u sopstvenoj državi". Ne da bi vam Bartomeu uzeo bod care nego bi vas poćerao iz lige odmah i nikad više ne bi mogli da igrate EL.

    Znaju se pravila. Zna se ustaljena praksa! ABA nije dužna da donosi rješenje da se meč igra jer je tako rješenje već donijeto potpisivanjem kalendara i zakazanih mečeva. Odluka se donosi samo ako se prvobitno stanje MIJENJA.

    Za ABU ne može BIA mišljenje biti važnije od misljenja CG Policije koja je garantovala bezbjednost. To je logika ko oće glavu da uključi, pogotovo ne mišljenje BIA usmeno NEOBRAZLOŽENO i pod velom tajne prenešeno po magarcu Čoviću.

    Oćemo li da pričamo derbijima kao mečevima visokog rizika kada se međusobno pljujete, gađate, bijete, ljuljate koševe ... ? Nešto se ne sjećam tih BIA izvještaja u kojima se navijačima Zvezde preporučuje da ne igraju. I obratno.

    Ispali ste p...e!! I ti to dobro znaš i osjećaš, zato se i koprcaš. Izađi mala je sada na vašoj polovini. O tome treba da razmišljate. Obrukali ste se. Nijeste izašli u malo napetijim okolnostima da igrate, kako bi izašli kad je najteže kako kaže pokojni Glogovac. Tako smo mi izašli pred vama u atmosferi LINČA i najsramnijeg dočeka tvojih sunarodnika i sugrađana lijepljeći im plakate Budućnost na albanskom od strane ZVANIČNIKA KLUBA. Đe su nn lica igrala šutke sa našim igračima u tunelu i ispred svlačionice.

    Treba li Mornar da otkazuje gostovanja BG-u OPRAVDANO, jer navijači iz BG pale zastavu države iz koje dolaze?

    Sad se tek vidi kolike ste splačine kad ste sa Čabarkapom koji sad radi za vas ucjenjivali naše da moraju da se vrate na teren u potpuno neregularnim uslovima za igru.

    No, Čoviću neće biti prvi put da ovo radi. Pokušava malodramom da izvuče za sebe maksimalno povoljne uslove što je povratkom ovog boda i učinio. Svi znamo koliko laže i manipuliše. Neće on niđe, on je i prošle godine rekao da neće igrati pa su igrali, sto puta rekao da napušta ligu pa nije.

    Vidiš li kakav ljudski talog ti braniš?

    Svakome ko ima gram mozga i časti ovo je jasno kao dan i sa ovim bi se složio, što nije slučaj za tebe i još nekolicinu ovđe!



    Sent from my Telefunken
    Ozbiljne države i sistemi i te kako misle o bezbednosti svojih građana u zemlji i inostranstvu, pa tako ne retko USA izda obaveštenje za svoje građane da je određena zemlja, grad nebezbedna za njih i da se (zavisno od stepena nebezbednosti) napusti zemlja u što kraćem roku, javi najbližoj ambasadi (konzulatu) i slično a sve na osnovu procene vlastitih agencija. Uostalom vi ste sada članca NATO i trebalo bi da ste sa tim procedurama upoznati.
    Naravno da je u nekoj zemlji za bezbednost odogovrna ta zemlja i njene institucije i organi bezbednosti i naravno da izveštaj i preporuka organa bezbednosti druge države mogu biti samo preporuke za one kome su namenjene. Kada podnesete zahtev krovnoj kući ABA lige sa proopratnom dokumentacijom za očekivati je da se i dobije odgovor od relevantnog subjekta a ne od sekretarice.

    Meni se čini da je bilo pokušaja paljenja zastave, što bez obzira ne ide na čast ni meni iako nisam učestvovao u tom činu, ni bilo kom u Srbiji...a ne da je zastava zapaljena.

    Pominjanje prošlosezonske finalne serije ti je tek fail, ni jedna utakmica te serije ne ide u prilog ni na čast organizatorima i nadam se da do toga vše nikada neće doći, a reći kako je samo jedna strana kriva je nonsens ali baš nemerljiv.

  3. #1128
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    http://kkcrvenazvezda.rs/2020/01/04/...-zvezda-mts-5/

    "Zato očekujemo hitno odlučivanje Predsedništva ABA lige ovim povodom, i odluku od odigravanju nove utakmice bez ikakve kazne. Sve ostalo – označiće kraj ABA lige jtd!"

    Samo kratko da te preduhitrim u trolovanju da se ne mučiš.

    Terminologija koju koristi ovaj mufljuz "kraj lige" može značiti samo jedno a to je kraj lige za njega i njegove klubove ove ili od sledeće godine. Logičnije je ove jer zašto bi učestvovao i dao legitimitet ovoj sezoni u kojoj je nastao problem i to uz ultimatum.

    Ovo ti kažem da se ne bi mučio da mi obašnjavaš da "kraj lige" znači da ABA bez zvezde ne može ili neće postojati, da će se instant ugasiti a pogotovo ne znači da se ova sezona neće završiti. A i da je tuži, sud neće završiti do aprila sigurno.

    Da ti ugrabim da se ne bi uhvatio i za ovo "odluku", tu je ostavljen prostor za jezicku manipulaciju iako je jasno da podrazumijevaju ponavljanje meca, ali predsjednistvo im je i tu udarilo tuki pa je reklo da se o tome nece vise nista odlucivati.

    Da ne govorim o : "bez ikakve kazne" a ostala im ova kazna od 15k eura.
    Ako lik misli da on pali ili gasi ABA ligu kao šteker onda je tek osoba sa teškim mentalnim invaliditetom.

    Još jednom da sumiramo, ovaj ultimatum koji se iz citata i saopštenja vidi govori samo viđenje iz njihovog ugla a ne iz ugla ostatka lige i njenih članica.

    Safra Baba vanga predvidja da ce Zvezda ostati clan lige i igrati PO, te da Coki laže i manipuliše glupim masama.
    Poliazće sve što je ispljunuo.

    Sent from my Telefunken
    Rekao bih da je ovo što ti radiš nevešto trolovanje jer citat iz integralnog teksta (iz linka koji si ti postavio) izgleda ovako:
    "U slučaju da se oni koji treba da odluče o epilogu ove utakmice, kruto drže samo slova, ne i okolnosti u kojima je trebalo da bude odigrana utakmica u Podgorici, i kao merodavni potvrde ovu uslovnu odluku disciplinskog sudije – koji se ponavljamo, i samoproglasio nenadležnim za izricanje konačne kazne, onda će ABA liga kakvom je znamo – prestati da postoji!
    Obrati pažnju na reči u rečenici crveno obeleženim, rekao bih da se uopšte ne odnosi na ono što si ti potencirao.
    Nemaš ti šta ugrabiti, jasno je kao dan (samo nije tebi izgleda) da ovde nema reči o istupanju Zvezde iz ABA lige. Osim ako si ti baba Vanga, Trgovčević ili kakav drugi šarlatan koji pretskazuje buduće događaje.
    Evo sada promislih, možda si ti Tarabić ili Nostradamus? Ne ipak si baba Vanga kako si sam sebe etiketirao.

    Ipak da ti pojasnim, ovo što sam ja kopirao i ono što si ti napisao (boldovano)nije isto to jest tvoj deo nije verodostojan samim tim ni tumačenje napisanog nije tačno.
    Kada kaže u tekstu "onda će ABA liga kakvu znamo prestati da postoji" to ne znači da će ona fizički prestati da postoji, da funkcioniše...već da na ovim postulatima neće više da "živi" već će morati da pretrpi određene izmene.

  4. #1129
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Predsjednik ABA lige o "slučaju Podgorica": Predsjedništvo o tome više neće diskutovati
    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ce-diskutovati

    Prestade ABA liga da postiji po Ćokiju.

    Aj da vidimo sledeće kolo to nepostojanje.
    Istini za volju, zbog vraćenog boda, i treba da se ugasi ali to je moje viđenje, ne i faktičko stanje.

    Čak i Vijesti prenose citat i navode iz saopštenja zvezde koje sam ja prenio maloprije.

    Sent from my Telefunken
    Kolega, ti si postavio link ka članku, ja sam taj link otvorio i prekopirao pasus iz njega (koji si ti ili neko drugi pa si ti kopirao odatle postavio).
    dakle, troluješ bzvz i pokušavaš nevešto da pomeriš diskusiju.

  5. #1130
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Rekao bih da je ovo što ti radiš nevešto trolovanje jer citat iz integralnog teksta (iz linka koji si ti postavio) izgleda ovako:
    "U slučaju da se oni koji treba da odluče o epilogu ove utakmice, kruto drže samo slova, ne i okolnosti u kojima je trebalo da bude odigrana utakmica u Podgorici, i kao merodavni potvrde ovu uslovnu odluku disciplinskog sudije – koji se ponavljamo, i samoproglasio nenadležnim za izricanje konačne kazne, onda će ABA liga kakvom je znamo – prestati da postoji!
    Obrati pažnju na reči u rečenici crveno obeleženim, rekao bih da se uopšte ne odnosi na ono što si ti potencirao.
    Nemaš ti šta ugrabiti, jasno je kao dan (samo nije tebi izgleda) da ovde nema reči o istupanju Zvezde iz ABA lige. Osim ako si ti baba Vanga, Trgovčević ili kakav drugi šarlatan koji pretskazuje buduće događaje.
    Evo sada promislih, možda si ti Tarabić ili Nostradamus? Ne ipak si baba Vanga kako si sam sebe etiketirao.

    Ipak da ti pojasnim, ovo što sam ja kopirao i ono što si ti napisao (boldovano)nije isto to jest tvoj deo nije verodostojan samim tim ni tumačenje napisanog nije tačno.
    Kada kaže u tekstu "onda će ABA liga kakvu znamo prestati da postoji" to ne znači da će ona fizički prestati da postoji, da funkcioniše...već da na ovim postulatima neće više da "živi" već će morati da pretrpi određene izmene.
    Ma jok nije pudlica prijetila da će izaći iz ABA lige.
    Jbt , šta rade botovi.

    Послато са SM-A105F помоћу Тапатока

  6. #1131
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Mornar sa centrima koji su raspad, Begic i Lukovic ne znam koji je mrtviji a ni Bjelica ne daje znake zivota, ima prednost protic CedOli na poluvremenu.

  7. #1132
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Produzeci.
    Dako ih pljasne sad Mornar.
    Forever young, i want to be forever young

  8. #1133
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    odličan meč, zamalo Harris da izgubi ovaj meč za Mornar. ovaj šut za pobjedu Oly&Ced je bio prilično otvoren


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #1134
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Pljaas.
    Bgm je ovo tezak sut sa putanjom koja ide sa strane od kosa.
    Forever young, i want to be forever young

  10. #1135
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Heris bas los treba mu vremena da se prilagodi.

    Odlicna utakmica jedna od najboljih ove sezone. Sad Mornar ima da dere redom.

  11. #1136
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Ne znam odakle mi na tiket budućnost..

    Čekam ih da daju više od 89 koševa za 250e dobro je ako daju 70..

    Moraca krcata nema 1500 ljudi.

  12. #1137
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Kakva tuga od ove buducnosti..

    Ovaj kobs izigrava nekog kosarkasa skok sut sa 2metra od kosa i pogodi nekog u publiku kako puca.

    zoran nikolic puca slobodna kao medicinkom da izvodi.

  13. #1138
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne znam odakle mi na tiket budućnost..

    Čekam ih da daju više od 89 koševa za 250e dobro je ako daju 70..

    Moraca krcata nema 1500 ljudi.
    Hahahahahhaahah puno protiv mege a igraju ovako. 3,5k ima minumum

    100% istina

  14. #1139
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,351
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    jasno da će dobiti meč jer ne može Mega 40min da igra na visokom nivou, ali ova igra je očajna


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  15. #1140
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ne znam odakle mi na tiket budućnost..

    Čekam ih da daju više od 89 koševa za 250e dobro je ako daju 70..

    Moraca krcata nema 1500 ljudi.
    Poster u sobu da im okačiš

  16. The Following User Says Thank You to teški momenti For This Useful Post:


  17. #1141
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Još sam u šoku..

  18. #1142
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Kakve partije Partizana , samo nek plesu

  19. #1143
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Velika pobjeda za Igokeu u Zadru vrijedna opstanka u Aba ligi.

  20. The Following User Says Thank You to nenocopy For This Useful Post:


  21. #1144
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Dobi primorska posle 10 poraza..

    CZV ako dobije sjutra bice 3ca polako se priblizavamo upalila se jedna turbina. na kraju se pali i druga.

  22. #1145
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Neka je sa srecom 3 mjesto.


  23. #1146
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,408
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    A nije Cz forum pa da cestitas
    E kuku... Jesi ispalio dva metka?

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #1147
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    A nije Cz forum pa da cestitas
    E kuku... Jesi ispalio dva metka?

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
    Samo 100e da daju vise od 87..


  25. #1148
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    qq nisam ulazio odje odavno, citam zadnjih 5 strana... izdemolirali ste ovoga technusa.. tacno ce napustit forum ka Covic ABA ligu i onda necemo imat vise koga da gasimo. skalajte malo i budite umjereni...

  26. #1149
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Ao, ovaj tip sanja technusa izgleda.
    Mada nije mu ni cudo, nema kutka foruma dje ga nisam cikova.
    Forever young, i want to be forever young

  27. #1150
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    :lolblue:

Page 46 of 80 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Piaggio Liberty 125 2019 vs Kymco 150 People S 2019
    By Randy Orton in forum Motociklizam
    Replies: 0
    Last Post: 01-07-19, 10:18
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 14:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 13:38
  4. Replies: 2824
    Last Post: 25-05-16, 13:41
  5. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 16:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •