Results 1 to 2 of 2

Thread: DPS i rođaci

  1. #1
    Join Date
    Sep 2019
    Posts
    23
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs down DPS i rođaci

    Zdravo radni i veseli narode koji stanuje u Crnoj Gori,

    Odavno se spremam da otovrim temu na ovom forumu. Javna je tajna da su u korijenima dps-a kada su svi bili u ljubavi i voljeli se naš politički vrh kumovao jedan drugima i prijateljili se. E sad ako neko zna kako je to ispovezan bilo bi dobro da se napiše ovdje, ukoliko je rekla/kazala zamolio bih da se i to naglasi. Ja sam čuo da su Milo i Momir i Marović jedno veliko prijateljsko kumstvo imali na početku zajedničke karijere, e sad ako nijesam u pravu slobodno me ispravite..ne bi bilo loše ovdje da se malo pročešljaju crnogorske rođačke veze.
    Ono što sam skoro siguran je da je gradnoačelnik Podgorice Ivan Vuković sinovac tj mali od brata Miška Vukovića....ajmo dalje, ako neko ima ovakve info neka javi i postuje ovdje

    Čekamo još info....
    p.s. radi se o budućnosti, ako je stvarno u pitanju naša budućnost zašto onda ne odlučuje cijel Crna Gora a ne samo 3....4 porodice (figurativno)

  2. #2
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Preventivno View Post
    Ja sam čuo da su Milo i Momir i Marović jedno veliko prijateljsko kumstvo imali na početku zajedničke karijere, e sad ako nijesam u pravu slobodno me ispravite..
    Jesi li čuo da je Momir umro?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •