Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 207

Thread: Reorganizacija foruma / novi moderatori / nova pravila / nove sankcije [2019]

  1. #51
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Imam ideju za uređenje korisničke stranice, neko je spominjao ranije da svakom korisniku bude dostupna info o tome koliko je puta neko banovan, zapravo mogli bi napraviti kao neko korisničko stablo gdje bi imali jednu liniju koja bi se produžavala kada god bi se nešto interesantno desilo. Tipa:
    * DD/MM/GGGG je registrovan =username=
    * =username= je postavio svoju prvu profilnu sličicu (Mala sličica u prozoru pored teksta)
    * DD/MM/GGGG =username= je ispunio sve podatke o sebi.
    Ili statistika da bude u prvom licu
    * Moj prvi post je postavljen DD/MM/GGGG
    Pa onda dalje 100. post, 1000. post itd.
    Uglavnom statistika koja može čak i da bude presudna za rang koji će nositi korisnici. Kao neka igra, sakupljanje poena ili tome slično. Bonus i minus poeni. Za promjenu imena minus poeni, za ban i sl. isto minus poeni. Od broja poena zavisi i koje teme/podforume korisnik može da prati, koliko opcija ima za postavljanje na forumu, koliko informacija može da vidi o drugim korisnicima na forumu, dužina poruke koju korisnik piše može zavisiti od bodovanja. Novi korisnici sa malo bodova mogu pisati poruke sa max 400 slova i znakova, ovi bolje rangirani da mogu i po nekoliko hiljada. Veličina attachmenta isto može zavisiti od bodova. isl.
    Takođe ako možete da implementirate u forum opcije za plaćanja, promjenu imena možete naplaćivati, simbolično 1€, pa neka oni mijenjaju koliko god hoće imena. Korisnici mogu doplaćivati i za neke mogućnosti koje gore napomenuh ako ne mogu čekati da napreduju sa bodovima. Nekima će i to odgovarati, a mogu i bodove da dobiju na račun toga.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,823
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dnikola View Post
    To je jedna od stvari sa kojom se borimo i sa kojom ćemo se boriti, a truditi i da se sistemski borimo.
    Za sada nismo našli advekatan precizniji metod (sistemski), ali ćemo svakako raditi na tome, sve detalje ne bih iznosio baš javno.

    Ukoliko imaš neki predlog...
    Stavite registraciju putem mobilnog telefona...

    Morate biti pametniji, od dječurlije (i na žalost onih koji nijesu prešli taj level).

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #53
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Nešto što bi smanjilo "četovanje" po temama i zatrpavanje baze je chatbox, da ima "monitor" na nasolovnoj i da se otvara u posebnoj stranici. Ima ih u besplatnoj i plaćenoj varijanti, sa masu opcija i mogućnosti.

  4. #54
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Nisam sve čitao. Da li možete podići limit za poruke. Bruka da u 2019 godini korisnik nema pravo na više poruka.

    Ima li koji laki način za postavljanje slika. Trenutno koristim imgur.

    Da li možete izbaciti mijenjanje sifre svakih malo... Na vecini sajtova nikad mi niko ne trazi mijenjanje sifre...

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Last edited by NokiaPg; 09-10-19 at 10:12.

  5. #55
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Stavite registraciju putem mobilnog telefona...

    Morate biti pametniji, od dječurlije (i na žalost onih koji nijesu prešli taj level).

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    To je dobar predlog.

    Sta je sa aplikacijom, posto sam na tapatalku, redovno se desi da ne radi pretraga. Trebalo bi ubaciti i tu mogucnost davanja reputacije, i ocjenjivanja postova
    Tako recimo, korisnik moze da nadje ili da ku u top stoji najvise ocijenjeni post, posebno kad neko trazi odr savjete,brojeve majstora, servisa, usluga i sl.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Hellblazer...

  6. #56
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ohoj ... Vidjeh da je tema `The Books of Knjige` prebacena u `viceve`, vec par ljudi me pitalo dje je, jel izbrisana, a sigurno da je jedna od starijih tema na ovom forumu, od 2006 godine je aktivna, a zadnjih par godina ja izbacam na nju sve nove bilo radio emisije, ili sta god da je vezano za TBOK, a i takodje link za download citave emisije koja nije snimana preko strima, vec direkt sa miksete, taj link ide samo na ovom forumu i nidje vise... Tema je sve ove godine bila u podforumu `sve i svasta`, ljudi su navikli tu da je nalaze, a pretraga cesto ne funkcionise kako treba, a nekako da bude svrstana u podforum `vicevi`, ono, vicevi ? Pa bi valjalo eto makar ime podgoruma da se promijeni u humor il kako li vec, pa ispod u nazivu da pise vicevi, humoristicke emisije, klipovi, kako godj, a ovako da sve bude svrstano u viceve nema mi smisla nikakvog.... Eto tako
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  7. #57
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,711
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    4,351
    Thanked in
    1,680 Posts

    Default

    Podržavam da se podforum "Vicevi" preimenuje u "Humor".

    Sporedna stvar, ali ako ćemo da vodimo računa o finesama, trebalo je to odavno odradit.

  8. #58
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Ohoj ... Vidjeh da je tema `The Books of Knjige` prebacena u `viceve`, vec par ljudi me pitalo dje je, jel izbrisana, a sigurno da je jedna od starijih tema na ovom forumu, od 2006 godine je aktivna, a zadnjih par godina ja izbacam na nju sve nove bilo radio emisije, ili sta god da je vezano za TBOK, a i takodje link za download citave emisije koja nije snimana preko strima, vec direkt sa miksete, taj link ide samo na ovom forumu i nidje vise... Tema je sve ove godine bila u podforumu `sve i svasta`, ljudi su navikli tu da je nalaze, a pretraga cesto ne funkcionise kako treba, a nekako da bude svrstana u podforum `vicevi`, ono, vicevi ? Pa bi valjalo eto makar ime podgoruma da se promijeni u humor il kako li vec, pa ispod u nazivu da pise vicevi, humoristicke emisije, klipovi, kako godj, a ovako da sve bude svrstano u viceve nema mi smisla nikakvog.... Eto tako
    A neka si im ti rekao kolega
    U pravu si, tbok emisiji nikako nije mjesto u podforumu Vicevi...
    I ja se o jadu nađoh dok ovu novu sezonu ne pronađoh na cdm forumu...

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  9. #59
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Podržavam da se podforum "Vicevi" preimenuje u "Humor".

    Sporedna stvar, ali ako ćemo da vodimo računa o finesama, trebalo je to odavno odradit.
    Ista stvar sa temom Iz raznih novina. Odavno se prenose vijesti iz raznih medija, ne samo iz novina.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  10. #60
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    U potpunosti podržavam ažuriranu politiku foruma, ali imam jednu sugestiju, da ne kažem zamjerku: volio bih kad bi bili malo konkretniji kada je u pitanju eliminisanje trollova, jer ima korisnika kojima gotovo svaki post predstavlja neku vrstu trolovanja. To kratkoročno i dugoročno guši diskusiju, posebno zato što jedan broj članova nasijeda na takve 'pošalice', zbog čega tema nerijeko skreće sa kolosijeka. Jer ovaj forum jeste brend i stoga se takva reputacija mora pažljivo čuvati, naročito u ovim vremenima kada je forum kao platforma u padu usljed rasta popularnosti nekih drugih aplikacija i medija.
    Last edited by Viscount; 13-10-19 at 23:05.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  11. #61
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    U potpunosti podržavam ažuriranu politiku foruma, ali imam jednu sugestiju, da ne kažem zamjerku: volio bih kad bi bili malo konkretniji kada je u pitanju eliminisanje trollova, jer ima korisnika kojima gotovo svaki post predstavlja neku vrstu trolovanja. To kratkoročno i dugoročno guši diskusiju, posebno zato što jedan broj članova nasijeda na takve 'pošalice', zbog čega tema nerijeko skreće sa kolosijeka. Jer ovaj forum jeste brend i stoga se takva reputacija mora pažljivo čuvati, naročito u ovim vremenima kada je forum kao platforma u padu usljed rasta popularnosti nekih drugih aplikacija i medija.
    Brend... Unaprijed znam šta će mi biti obrisano i ako ne vrijeđam nikoga ne kršim nikakve zakone pa ni fizičke, osim što se ponekad ne slažem sa idealnom slikom naše stvarnosti koju vješto crta zarnjih 30 godina ista ruka.
    Ne tražim ja bojicu ni flomaster već samo kažem može to bolje i to dosta bolje i ljepše.



    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  12. #62
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Par informacija kada je u pitanju reorganizacija foruma i podforuma..

    Uskoro će biti realizovani tehnički zahtjevi i predlozi, želje i čestitke...
    the World's leading dance event
    Sensation


  13. #63
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Oće li bit obavještenja o tome šta je realizovano? Bilo je dosta zahtjeva, predloga, želja i čestitki.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #64
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    hoce li biti nacina da se pisu zalbe na rad moderatora, ja sam prosli put trazio da se provjeri Fidel i njegovo pisanje koje je bilo trolovanje i spamovanje . isti je brisao moja pitanja a mene banovao na par mjeseci. nije htio ni da pusti da mi neki drugi moderator odgovori , mada to vise govori o njemu i njegovoj sujeti .
    kao sto se vidi jedan sam od starijih clanova i ako vam je cilj da se ode odavde ide se ka tome.
    zasto neko ko treba da kaznjava krsenje pravilnika sam to radi, vrijedja javne licnosti i sl. i kad se na to ukaze isti zloupotrjebljava polozaj i banuje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #65
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    hoce li biti nacina da se pisu zalbe na rad moderatora, ja sam prosli put trazio da se provjeri Fidel i njegovo pisanje koje je bilo trolovanje i spamovanje . isti je brisao moja pitanja a mene banovao na par mjeseci. nije htio ni da pusti da mi neki drugi moderator odgovori , mada to vise govori o njemu i njegovoj sujeti .
    kao sto se vidi jedan sam od starijih clanova i ako vam je cilj da se ode odavde ide se ka tome.
    zasto neko ko treba da kaznjava krsenje pravilnika sam to radi, vrijedja javne licnosti i sl. i kad se na to ukaze isti zloupotrjebljava polozaj i banuje.

    lepetanac, svaki obrisani post od strane jednog moderatora ostaje vidljiv i ostalim moderatorima; ukoliko nije bilo reakcije drugih ljudi iz tima, to znači da je provedena akcija bila apsolutno opravdana. Održavanje kulture dijaloga i ugodan boravak mora biti prioritet. Ukoliko kao učesnik u temama koje te 'diraju' nisi u stanju da se suzdržiš od provokacija, spinovanja i drugih oblika nepoštovanja sagovrnika ili jednostavno imaš problem s razumjevanjem stavova, onda je to samo tvoj problem i izvan je naših moći. Žalbe na rad moderacije se mogu slati kao i dosad na predviđenim mjestima za svaki podforum.
    The more things change, the more they stay the same.

  16. #66
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Mogli bi razdvojiti teme po regionima, u vidu pdf-a, po gradovima.. kao što je bilo... PDF za NK, poseban za Pg i slično. Ovako je nedorečeno i sve na gomilu.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  17. #67
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Mogli bi razdvojiti teme po regionima, u vidu pdf-a, po gradovima.. kao što je bilo... PDF za NK, poseban za Pg i slično. Ovako je nedorečeno i sve na gomilu.
    Svaka promjena iziskuje određeno vrijeme za prilagođavanje, novi koncept je odgovor na nivo posjećenosti i forumsku kulturu postovanja sadržaja. Odluka je finalna.
    The more things change, the more they stay the same.

  18. #68
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Pa dobro, šta se tu može.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  19. #69
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    lepetanac, svaki obrisani post od strane jednog moderatora ostaje vidljiv i ostalim moderatorima; ukoliko nije bilo reakcije drugih ljudi iz tima, to znači da je provedena akcija bila apsolutno opravdana. Održavanje kulture dijaloga i ugodan boravak mora biti prioritet. Ukoliko kao učesnik u temama koje te 'diraju' nisi u stanju da se suzdržiš od provokacija, spinovanja i drugih oblika nepoštovanja sagovrnika ili jednostavno imaš problem s razumjevanjem stavova, onda je to samo tvoj problem i izvan je naših moći. Žalbe na rad moderacije se mogu slati kao i dosad na predviđenim mjestima za svaki podforum.
    kome da saljem zalbe na rad moderatora??
    ja posaljem isti je obrise, pa tako u krug?
    ja sam javno citirao tada sta je doticni sve prekrsio , koja sva pravila i onje to samo obrisao a mene kaznio banom.
    sto se neko od vas drugi"moderatora" nije oglasio da kaze da nije krsenje pravila vrijedjanje javne licnosti, ili trolovanje teme?
    jel razlog za banovanje na 3 mjeseca jer sam se zalio na rad moderatora, ajde mi to odgovori??
    znaci moderator moze da krsi pravila a mene ili druge za manje banuju to vam je politika???
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #70
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    ^^





    Vrtlog tvojih neistina i obmana dostiže frapantne razmjere. Malo introspekcije te neće ubiti, možda se iznenadiš novim spoznajama.
    Do nekog novog bana, ugodan boravak na CdM forumima.
    The more things change, the more they stay the same.

  21. #71
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Malo da skočim padobranom na ovu temu i da podijelim svoje mišljenje o banovanju. Nisu mi jasni ljudi koje banuju više puta. Mene bi mogli banovat samo jednom i nikad više.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #72
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,097
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Malo da skočim padobranom na ovu temu i da podijelim svoje mišljenje o banovanju. Nisu mi jasni ljudi koje banuju više puta. Mene bi mogli banovat samo jednom i nikad više.
    Vrlo moguce da si u pravu.

    Ipak, pokusavamo svakom da damo "drugu sansu" a nerijetko i vise njih.

    N'o izgleda da je to 'counter-productive' i da bi zapravo lakse bilo da bude jedan konacni ban i kraj price.

    Pogotovo imajuci u vidu da neki forumasi smatraju da neki duzi staz na forumu znaci da imaju neki vid imuniteta, da treba da im se postavlja crveni tepih i glancaju 'glossy' cipele. A posebnu paznju im treba posvetit' kad ustanu na 'lijevu nogu' i pocnu da sve licne frustracije iskaljuju prema drugim sagovornicima na forumu.

    Ionako vecina 'povratnika' postaje jos gora, zasluzi ban jos prije te je ocigledno da 'rehabilitacija' ne pomaze svima vec su neki tokom tog perioda bana puni mrznje, safre i ko zna cega i samo cekaju istek istog da bi opet prskali po forumu, neosnovano optuzivali jedne a nepotrebno prozivali druge a u medjuvremenu provocirali trece.

    Za sad je "politika" da takvi lakse/brze dobijaju (naredni) ban a kada ga dobiju bude na duzi period u odnosu na onaj prvi. Ali razmislicemo i o "jednom i nikad vise" kao opciji. Zahvaljujem(o) na sugestiji.
    Last edited by Fidel Castro; 08-12-19 at 10:43.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #73
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Malo da skočim padobranom na ovu temu i da podijelim svoje mišljenje o banovanju. Nisu mi jasni ljudi koje banuju više puta. Mene bi mogli banovat samo jednom i nikad više.
    malo da se nadovezem na padobran temu kao ti i Fidel mada ce meni dati on infrakciju zbog toga, mozda kad te neko banuje zbog samovolje jer isti krsi pravila foruma pa da se ukaze kako se imaju razliciti arsini. kad se vec padobranisemo
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #74
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,097
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    malo da se nadovezem na padobran temu kao ti i Fidel mada ce meni dati on infrakciju zbog toga, mozda kad te neko banuje zbog samovolje jer isti krsi pravila foruma pa da se ukaze kako se imaju razliciti arsini. kad se vec padobranisemo
    Nema banova iz samovolje a to sto neki ne vide dalje od nosa i ne mogu za 1% da pogledaju stvari iz druge, objektivnije perspektive je problem kojim se ja sigurno necu bavit'.

    Sa ovim zavrsavamo pricu na ovoj temi koja je u vezi reorganizacije foruma, ne o tvojim neosnovanim zalbama koje su iskreno postale naporne i dosadne.

    Tako da znas da ce svaki sledeci post na ovoj temi, u vezi istog kukumakanja, bit' obrisan, uz infrakciju.

    Tema je o novim idejama, predlozima i eventualno konstruktivnim kritikama, niko nema namjeru da slusa pokvarenu plocu, makar bila okrenuta sa druge strane.

    Toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,716
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,222
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Niste me razumjeli. Nisam rekao da treba svaki ban da bude trajni, bez prava na drugu šansu. Kažem da mi nisu jasni ljudi koji se vraćaju na forum poslije bana. Zato kažem da mene mogu samo jednom banovat i nikad više.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 3 of 9 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moderatori foruma o politici..
    By phenomenon in forum CdM Arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-01-06, 17:43
  2. Moderatori ovoga foruma...
    By Kontrolor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 08-04-04, 15:39
  3. Pravila foruma BUDUCNOST CRNE GORE
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:48
  4. PRAVILA FORUMA Politika generalno!
    By zippy in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •