Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast
Results 151 to 175 of 207

Thread: Reorganizacija foruma / novi moderatori / nova pravila / nove sankcije [2019]

  1. #151
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ajte što ste se pomamili! Dobili ste infrakcije posto drvite o broju okupljenih bukvalno na 30 strana?! Ako to nije spam ja sam majka Tereza...Znate da je tema izbori, ima 390 strana i sad da obrišem sve što je vaš spam pošalice i sl ne bi ostalo 30 strana konkretnoga razgovora...kimmi, nijesi dobio infrakciju bzv nego što je sve prešlo mjeru...dobili su svi koji su se prebrojavali ....a sendviči i botovi jednostavno nije prihvatljiva opcija posto post sadrzine "ahahahahahha jesu li vam ubacili pršutu umjesto podriguše, sendvičari" nikako ne moze doprinijeti kvalitetu diskusije. Takodje, pokušavam koliko je moguće da odrzim red posto i sami znate da se na dnevnoj bazi pojavljuju novi likovi koji odmah krenu sa svojim agitovanjem ili namjernim izazivanjem i provociranjem (podijelila sam desetine banova i vi isti ste znali na desetak strana da provučete postove sadrzine "ima li koga da makne ove botove" "ovi botovi nam diskusiju urnisaše" i sl) tako da se moze desiti da se u moru obrisanih postova provuce i po koji dobar, prvo zato što ako obrisem post koji posle citirate i na njega odgovorite, nema svrhe da taj odgovor stoji, drugo, desi se da živ čovjek i pogriješi...nijesam robot!
    Najbitnije je da znate da poen koji dobijete ne znači da je baš za taj post koji je označen, nego je najčešće taj post ona kap u prepunoj čaši, a on je mozda bas najkorektniji od svih koji bi trebalo da su izbrisani...eto tako, pa ne dizite bunu, ne mogu vam pomoći
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  3. #152
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Lagano ljudi sto vam je. Ja sam u poslednjih osam mjeseci vise banovan nego li aktivan odje. Poslednji ban od 3 mjeseca jer sam se sprdao sa NKT-om. Nadam se da ce isti taj lik banovat i NKT poslije ovih istovaranja po svima ovih dana.
    Uglavnom ima dobrih stvari kad te odje banuju. Recimo preselis se na tviter dje je jos ludja ekipa i zabava moze da pocne.

  4. The Following 3 Users Say Thank You to PrijekiLijek For This Useful Post:


  5. #153
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Prijeki, Ovizi, Gando,Babbo Natale, baš često dobiju infrakcije, extravagance (prijeki prednjači) technus i ne mogu sad da se sjetim redovnih "pacijenata" i nikad se ne bune (mada vjerujem da me ispsuju )

    Pacijenata-ne u pogrdnom smislu nego u smislu da su česti korisnici infrakcija kao ljekovitih čajeva
    Last edited by zvoncica; 08-09-20 at 13:36.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. The Following User Says Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  7. #154
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Evo godina i nesto svjedoci smo cudnih tumacenja pravilnika i sankcionisanja od strane moderatora. Ja recimo kao sampion besmislenih infrakcija ne mogu da pojmim kako uopste pisu na ovom forumu lica koja skoro svakodnevno upucuju uvrede, ljudi bez iole kondicije i smislenosti da nesto konkretno kazu i oponiraju pa kao izraz nemoci vrijedja se sagovornik, generalizuju se narodi, gradovi, vjere i izricu se takve kvalifikacije da se covjek pita jel ostalo p od pravilnika. Naprotiv, mi dobijamo od tih lica povratne informacije da im se moze i da je dozvoljeno, valjda njima jer meni nije nego mi se udijeli bombona a da ni sam moderator ne zna zasto mi je daje. Da ne govorimo da je na desetine profila napustilo forum u zadnje vrijeme zbog ove izmjene politike sto je OK samo ste nam trebali objasniti sta je sve dozvoljeno i kome. Elem, posto je ovo vec suvise ocigledno a i svima poznato uzimam za slobodu da se ponasam kao i "gospoda" pa dok trajem. Pretpostavljam da necu koliko i oni ali da se bar iznapusavamo kao ljudi a sve u skladu sa novonastalim okolnostima i senzibilitetima moderatora. Kad smo vec splacine, telad, majmuncad, konji... i sl. dje samo moderatori ne prepoznaju da se radi o pseudosovinizmu i u kom kontekstu se izricu uvrede i da se ne radio o vrijedjanju konkretnog lica nego skupa a u svakom slucaju je degutantno i za sankciju, kazem kad smo vec sve to bar da poginemo kao ljudi na ovom mjestu koji se CDM nekad zvao.

  8. #155
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Rodione, čudno je samo tvoje percipiranje stvarnosti...nemaš razlog da se ovako ponasas u poslednjih par mjeseci, barem ne na forumu! Dobijas infrakcije mnogo manje nego što si zaslužio, a to što tvoji politički protivnici nijsu banovani samo zato što ti tako želiš, ipak je samo tvoj problem!
    Evo pozivam te da staviš ovdje svaki post koji je po tebi morao biti sankcionisan i da lijepo vidimo zasto bi neko trebao biti banovan po tebi?
    Usput da te obavijestim da ste ti i tvoji politički protivnici sličnoga senzibiliteta pošto su i oni jednako osjetljivi na tvoje postove i misle da si odavno morao biti permanent banovan...eto u kakvim otežanim okolnostima rade moderatori na ovom forumu.
    Čekam postove za koje treba ban nekome da dam?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #156
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Rodione, čudno je samo tvoje percipiranje stvarnosti...nemaš razlog da se ovako ponasas u poslednjih par mjeseci, barem ne na forumu! Dobijas infrakcije mnogo manje nego što si zaslužio, a to što tvoji politički protivnici nijsu banovani samo zato što ti tako želiš, ipak je samo tvoj problem!
    Evo pozivam te da staviš ovdje svaki post koji je po tebi morao biti sankcionisan i da lijepo vidimo zasto bi neko trebao biti banovan po tebi?
    Usput da te obavijestim da ste ti i tvoji politički protivnici sličnoga senzibiliteta pošto su i oni jednako osjetljivi na tvoje postove i misle da si odavno morao biti permanent banovan...eto u kakvim otežanim okolnostima rade moderatori na ovom forumu.
    Čekam postove za koje treba ban nekome da dam?
    Zasto bi bio ja banovan? Jer ne vrijedjam nikog i pisem u skladu sa temom? Ne, ja ne trazim da bude iko banovan. Ja trazim da u skladu sa novom politikom foruma da se za pravo da i mi ostali mozemo da vrijedjamo. Ukoliko neko napravi takav faul gdje su svuda na svijetu predvidjene najteze sankcije a moderator obrise post dok lice koje je iznijelo kvalifikacije nastavi da slobodno pise znaci da taj nije dobio nista. Ovdje se radi o faulovima koji su toliko ucestali i prepoznati da svako zna o cemu i o kojim forumasima se radi. Posto je to uzelo toliko maha a ja da radim printskrinove necijih postova da bih dokazivao ili da reportujem ne pada mi napamet jer ocigledno su stvari van svake kontrole ja cu se prosto ponasati kao i oni. Ovdje se ne radi o karikiranjima, nekom peckanju ili pretjerivanjima pa da se moze porediti sa icijim djelovanjima na forumu. Ovdje se radi o direktnim uvredama, psovkama i kvalifikacijama na racun odredjenog lica, nacije ili vjere. Kako ti postovi samo nestanu a oni koji su ih iznijeli ne sto nastave nego se eto i hvale da su i moderatori konacno shvatili taj njihov specifican talenat i izrazavanje i stigla demokratija tako cu ja u skladu sa osvojenim slobodama se ponasati potpuno isto kao i oni pa dok budem trajao.

    Sto se tice mojih postova i infrakcija mislim da bi mi najlaksi posao na svijetu bio da dokazem da ne da je svaka neutemeljena nego potpuno van konteksta a data iz jednog jedinog razloga jer zatrpavaju moderatore sa zahtjevima za moje banovanje pa da bi se napravio neki lazni balans pravednosti. Neko se ispljuje nakstrasnije a neko nijednu ruznu rijec ne napise ikad na ovom forumu!? Ne da je neuporedivo vec vise govori o necijim kapacitetima ali kad je vec dozvoljeno da se brate psujemo i vrijedjamo do daske jer se onda izgleda samo obrise post i idemo dalje. Na forumu se mogu oprostiti pretjerivanja, trolovanja, spamovanja... Uvrede se ne prastaju. Porediti to dvoje je nebo i zemlja ali ako je nova politika takva ko sam ja da je sporim?

    P.S. Jedino mi je zao sto nisam uradio printskrin na par postova objavljenih na ovom forumu. Da ih imam postavljao bi ih ovdje sve dok ja ne budem banovan posto to lice nije dobilo nikakvu sankciju.

    P. P. S. Ja na ovom forumu nemam "politickih protivnika". Vecina su i podrzavaoci nekih mojih politickih opcija. Ovdje se radi o razlicitim sistemima vrijednosti.

  10. #157
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,560
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Rodione, previše daješ sebi na važnosti. Baš neko pritiska moderatore da tebe banuju. Uozbilji se. Ja dobijam infrakcije od zvone svaki čas. Pa evo ne skačem kako sam ugrožen. Niti ovdje niti njoj na pm. Iskuliraj.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  11. #158
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Drugi nadimak za mene bi isto mogao da bude infrakcija
    Polako se smiruju stvari, pa će ih manje i biti. Rodion umjesto da plati pivo, ođe dolazi da leleče.

  12. #159
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Sad mozete samo izmedju sebe da se cascavate raznim epitetima kad vas nostalgija uhvati za tim posto ste sve ostale tim ponasanjem ili otjerali pa oni digli ruke ili su eliminisani a eto vi hvala Bogu zivi i zdravi jos gazite po pdf-u. Ja cu kad mi bude zelja svakog nakititi po zasluzi ni gram vise, niti manje nego vi pa ako preteknem, preteknem. Vi ste se izgleda za to borili. Da se psujemo do mile volje ili je to bilo cuveno "izdusivanje" na koje se mora sa posebnim sentimentima obratiti paznja.

  13. #160
    Join Date
    May 2020
    Posts
    146
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Što ste banovali Directora, Rodiona Romanovica i Junga? Nikoga nisu vrijeđali ili bilo što uvredljivo napisali.. Sinoć sam s njima korektno polemisao i rado čitam njihove postove. Odbanirajte ljude ako imate zrno ljudskosti.


    Razlozi za ban su valjda uvrede i psovke. Sve ostalo bi trebalo biti dozvoljeno. Puštite ljude da pišu i razmišljaju na svoj način. Na listi medijskih sloboda stojimo prenisko i stalno padamo. A jedan od razloga je i bespotrebno banovanje na CDM-u koje radite. I to se uračunava budite uvjereni.
    Naviknite se na različito mišljenje.

  14. #161
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Čisto da se zna, dupli nalozi su permanent banovani po defaultu, a članovi koji su banovani regularnim putem su imali poena više nego je dozvoljeno, mahom zbog političke teme o izborima.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #162
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Ili naucite NSX-a sta je trolovanje ili mu uzmite status moderatora. Selektivno sankcionise bazirano na tome da li se radi o istomisljeniku ili ne. Nisam primijetio da je Majino spamovanje pokusao da sankcionise a zena konstatno spamuje.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #163
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    obrisao sam joj prije nekoliko dana neke postove nakon tvog konstantnog prijavljivanja (tj. mislim da sam samo njoj i brisao, što ostali moderatori/administratori mogu da vide), a ti si nastavio sa provociranjem drugih forumaša sa postovima tipa "Napusti Internet" i slično, tako da je očigledno da troluješ
    She is only here to annoy herself!

  17. The Following User Says Thank You to NSX For This Useful Post:


  18. #164
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Da li moze neko da mi kaze zasto mi je obrisana tema koju sam i sam zakljucao shodno pravilima od 3 oglasa ?

  19. #165
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,241
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,593
    Thanked in
    628 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Da li moze neko da mi kaze zasto mi je obrisana tema koju sam i sam zakljucao shodno pravilima od 3 oglasa ?
    Hvala moderatoru Milosevicdu na odgovoru i pomoci oko svega.

  20. #166
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    tako da je očigledno da troluješ
    Kao sto rekoh, neko treba da te nauci sta je trolovanje. Moj komentar je bio neizmjerno iskren i izuzetno diplomatski ako uzmemo u obzir kolicinu gluposti koju je doticni forumas izjavio.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #167
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    niko te nije ovlastio da ocjenjuješ šta su gluposti a šta nisu
    She is only here to annoy herself!

  22. The Following 6 Users Say Thank You to NSX For This Useful Post:


  23. #168
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Možda nije pravo mjesto ali...
    Kako se postaje Moderator i treba li covjeka internet da prepozna?
    Ima li neki konkurs i najvažnije koliko je plata?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to NokiaPg For This Useful Post:


  25. #169
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Možda nije pravo mjesto ali...
    Kako se postaje Moderator i treba li covjeka internet da prepozna?
    Ima li neki konkurs i najvažnije koliko je plata?

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    tebe "teren" nije prepoznao tako da ništa... A plata je tajna, svi koverte posebne dobijamo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  26. The Following 2 Users Say Thank You to zvoncica For This Useful Post:


  27. #170
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,064
    Thanks Thanks Given 
    496
    Thanks Thanks Received 
    423
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Ihaaa..Evo sad afera koverta na pomolu...

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  28. #171
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Primate li bas platu?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  29. #172
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Primate li bas platu?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Daju im bonove za sindikalne restorane/hotele
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  30. #173
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Primate li bas platu?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Primaju čir na želudac
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  31. The Following 4 Users Say Thank You to Dejan For This Useful Post:


  32. #174
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,177
    Thanks Thanks Given 
    1,274
    Thanks Thanks Received 
    4,279
    Thanked in
    1,995 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Daju im bonove za sindikalne restorane/hotele
    Jedan fun fact

    Imali smo sedmične Spa tretmane i druženja u Splendid al' nas je Žaro otkačio nakon onog forumskog sprdanja sa Filipincima. Sad taj bonus dobijamo u kešu, jes malo bezveze al' Bože moj..










    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  33. The Following 3 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  34. #175
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Od kada sam na ovom forumu nikada nikog nisam opsovao, uvrijedio ili imao postove koje sadrze eksplicitne uvredljive konotacije na racun bilo koje grupe, nacije ili vjere. S tim u vezi vise puta sam se interesovao kojim pravilnikom se sluze moderatori prilikom moderiranja ovog foruma posto lica koja iznose brutalno uvredljive postove na racun odredjenih grupa bez problema funkcionisu na ovom forumu dok se recimo meni daju najbesmislenije infrakcije od postojanja istog. Jednom prilikom su na internom sastanku izmislili odredjeno pravilo sa kojim nisu upoznali nikog i onda je svaki moderator retroaktivno kako je usao na forum dao meni infrakciju za isti post ili dok se na temi o kosarci koja je vezana za pracenje utakmice usla zvoncica i nalupala mi infrakcije jer sam rekao da su navijaci Partizana razvili crnogorsku zastavu pa sad moram da navijam za njih ili kad smo kod zastave dobio sam jos par od zvoncice kad sam na temi predvidjeno za to kazao da bi ja u zakon uveo i trobojku i petrokraku i dao im na znacaju kao mnoge drzave sto su uvazile svoje zastave iz istorije itd, itd... Elem nakon svih besmislenih i nicim izazvanih infrakcija po kojima sam apsolutni sampion ovog foruma dobio sam pet tocki of infraksn gle cuda opet od zvoncice koja je dopustila da jedna osoba sa tri profila jodluje po temi i da mi skace po glavi gdje god se pojavim a kojoj sam samo odgovorio da sto se mene tice moze otvoriti jos tri profila sto je ista ucinila sjutra dan.

    Da ne pominjem da me je jedan od moderatora nazvao lazovom pa kad mu je dokazano da je on taj koji govori neistine ponosno i bez izvinjenja je utekao dok me drugi u nedostatku argumenata i smislenih odgovora nazvao udbasom. Dakle, ovdje se klelo, psovalo, iznosile najrazlicitije uvrede, pisalo sa vise profila, dozvolilo se odrednenoj politickoj strukturi da siri propagandu pa se i raspravljalo o nepostojecim zakonima, zakonskim rjesenjima, presudama i dogadjajima radi poentiranja i sve to zacinjeno pozivanjima na neki pravilnik samo znan ovdasnjim moderatorima. Kako su lica koja su sve ovo gore navedeno bez problema i ikakvih sankcija radila dok sam recimo ja koji sam postovao pravilnik koji je ovdje stoji kao zvanicni i koji sam nesretnik mislio da je vazeci a ocito sam glup pa ne mogu naci ovaj koji primjenjuju zvoncica i ekipa ja bih molio da mi dats link od stranice na koji se on nalazi kako bi mogao uskladiti svoja ponasanja tako da budu milozvucna moderatorskom uhu navikla na nadahnute filozofske tonove posebno obojene dijelektikom ovog kraja.

    Послато са SM-A515F помоћу Тапатока

Page 7 of 9 FirstFirst ... 3456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moderatori foruma o politici..
    By phenomenon in forum CdM Arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-01-06, 17:43
  2. Moderatori ovoga foruma...
    By Kontrolor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 08-04-04, 15:39
  3. Pravila foruma BUDUCNOST CRNE GORE
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:48
  4. PRAVILA FORUMA Politika generalno!
    By zippy in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •