Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast
Results 176 to 200 of 207

Thread: Reorganizacija foruma / novi moderatori / nova pravila / nove sankcije [2019]

  1. #176
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Vratija se Rodion
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #177
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Greote Rodione, rasplaka me...Dobrodošao...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #178
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,304
    Thanks Thanks Given 
    2,782
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #179
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Ovim pravilnikom se ne sluze moderatori na ovom forumu a pravi pakao bi nastao kada bi posto izreknete sankciju istu morali da obrazlozite dok je njegova selektivna primjena uobicajena. Vecina infrakcija koje sam ja dobio nema veze sa ovim pravilnikom tako da se ili sluzite nekim fantomskim ili prepustate svojoj volji i raspolozenju tako sto od prilike do prilike sami odredjujete pravila pa ih primjenjujete retroaktivno. Kad neko dobije retroaktivno od svakog moderatora infrakciju za isti post ili infrakciju sto pise na temi predvidjenoj za to ili kad ti neko lupi infrakciju pa napise upustvo da se ubuduce ne raspravlja dalje o necemu zbog cega je i sam topik otvoren gdje to ima uporiste u linkovanom pravilniku bez da se sluzite nekim fantomskim? Ovdje je jedino pravilo da pravila nema i da drugi mogu iznositi uvrede i ekstremisticke kvalifikacije bez posljedica dok ce se drugima lijepiti sankcije zbog izmisljenih banalnosti i besmislica.

    Iskreno me briga sta ko pise niti sam ikada ikog prijavljivao ali da nn lica danima vrijedjaju stanovnike Cetinja bez ikakvih posljedica i sankcija i ikakve reakcije moderatora a da ja dobijem tonu besmislenih infrakcija i tromjesecni ban zato sto sam rekao da cu ubuduce i ja da se sluzim istim rjecnikom kad vec nije kaznjivo je vas trijumf kao foruma. Znaci moja objava da cu nesto mozda raditi je bilo dovoljno za ban dok su lica koja to rade nastavili bez posljedica da i dalje doprinose prizemnim humorom i primitivnim rjecnikom. Kako vidim da su i dalje prisutna na forumu ocigledno je da kao sto i prije nisu dobijali nikakvu sankciju da je ta praksa nastavljena.

    Vrlo jednostavno ili kazite otvoreno da ovaj pravilnik ne vazi i da cete moderirati shodno licnom nahodjenju ili ukoliko vam neko smeta samo ga zamolite da ne ucestvuje u raspravama na ovom forumu i nikakvih problema nema.

  5. #180
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Pa kad te je baš briga ko što piše i kad nikad nikog ne zelis da prijaviš, čemu stalne zalbe na "neke" imagiinarne, koji rade "nešto" štoo tebe ne zanima i nećeš da prijaviš? Opet si licemjeran? Ovaj pravilnik važi i njime se koristimo, ti si primjer kako se taj pravilnik perfidno krši, jer to što ne koristiš uvrijedljivu terminologiju ne znači da ne vrijedjaš, to što koristiš relativno pristojan riječnik ne znači da poštuješ pravilnik, kao što ni to što te "nije briga ko što piše" i što "nikad nikog nijesi prijavio" na osnovu tvojih žalbi na nivou osnovne škole "ja ne mogu da spamujem a onaj neki spamuje" je kaznjeno dosta članova! Ne poštuješ pravilnik ni pod razno, o čemu naravno, govori i to što si od početka tvog bitisanja na forumu više vremena proveo banovan, nego u mogućnosti da pišeš. Više ti ni jedan jedini sekund vremena neću posvetiti, prvo, imaš temu na kojoj se iznosi žalba na moderatore, pošto si ovu konverzaciju sveo na to, jer ovo je tema koja tome ne služi...Hvala na razumijevanju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #181
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ja sam na ovom forumu prvo bio banovan zbog "srpskih afiniteta" ma sta to znacilo po obrazlozenju tadasnjeg moderatora, pa onda zbog opozicionog djelovanja jer vi se zaboga ne bavite politikom, te sto sam DPS bot ili jelte udbas po rezonovanju moderatora sa ovog foruma. Dal to govori o meni ili o necem drugom pitanje je ali mislim da je svima jasno sta to govori tako da se ja ne bih previse hvalio sa time na vasem mjestu. Fun fact je da sam jednom bio banovan zbog navodjenja cinjenica kao i dokaza zbog kojih su neki ovdje od straha imali predinfarktna stanja a da vi danas imate posebnu temu o tome i na hiljade postova. Ne znam jel mudro pozivati se na prosla vremena sa vase strane. Slobodan covjek sudi o stvarima kako jesu a ne kako vjetar duva i naravno da ce od onih koji vise vole taj maestral pa da se bez brige puste uz njega oni drugi biti cas cetnici, cas udbasi, cas komite.

    Elem, ja se ovdje ne zalim na rad moderatora ja samo zelim da mi se pokaze pravilnik kojim se vi koristite a ti si sama implicite u svom postu pokazala da to nije proklamovani ili da se otvoreno saopsti nekome da nije dobrodosao na ovom forumu jer poruke tipa koje si meni slala obrazlazuci infrakcije da moras, zasto?, da traze od tebe, ko?, da na temi o zastavi mi dajes infrakciju sa porukom bice ta i ta pa ha!? itd, itd... upravo su to sto si probala spocitati meni.

    Ja razumijem da ovdje imate prijatelje i poznanike koji su privilegovani ali kad oni emituju odredjena ponasanja barem kazite da oni imaju taj status pa im moze biti kao i kad isti odu u ekstreme obrisete im post bez posljedica za iste pa oni postaju imaginarni.

    Dakle, da se ne bi bavili dalje infantilnim stvarima moje je bilo da se raspitam za fantomski pravilnik kojim se rukovodite ili bar da mi kazete kako i ide u svijetu odraslih ljudi da ne zelite odredjene ljude na forumu jer vam ne odgovaraju ljudi koji slobodno razmisljaju. Kako necu dobiti ni jedno ni drugo a ovo sta sam napisao ne da je svima jasno nego ste i sami svjesni toga ja vas vise ne bi zadrzavao na ovoj temi.
    Last edited by Rodion Romanovich; 21-12-20 at 16:06.

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,577
    Thanks Thanks Given 
    680
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    205 Posts

    Default

    Rekoh da apliciram za moderatora na pdf Kotor, ali tek sad vidim da se primorije ujedinilo i, na neki nacin, sve to je prozdrlo, kako Kotor kao Kotor, tako i moje ambicije da zavladam tim dijelom foruma - tuga!

  8. #183
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,112
    Thanked in
    1,723 Posts

    Default

    Pdf gastronomija/alkohol je za tebe
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  9. #184
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Prije pola godine i vise na pitanje postavljeno ovdje i preko poruka da li mogu da otvorim temu koja ce se zvati Kafana za sve i svasta i objasnjeno koja joj je namjena receno je da moze i ta tema je postojala do sinoc dok moderator sa kodnim imenom zvoncica nije imala jos jedan od svojih kontroverznih istupa i jos jedan sukob sa samom sobom, istinom, datom rijecju i na koncu sa pravilnikom koji vi rekoste da ovdje primjenjujete.

    Elem, dobio sam poruku od pomenutog moderatora sljedece sadrzine;

    "Zar si stvarno mislio da će ti uspjeti da otvoriš temu za sopstveni spam na ovom forumu?! Rodione iznenadjujes me jako! Ovo ti je opomena pred permanent ban!

    -------

    This infraction is worth 6 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire."

    Kako sam vec ovdje rekao dovoljno je ljudi da kazete da nisam dobrodosao na ovom forumu i zavrsena prica. Tako se barem funkcionise u svijetu odraslih a ne da se izmisljaju infantilni razlozi i prave podvale ovakve i slicne kakvih je bilo konstantno od strane moderatora. Ovo je vjerovatno jedini forum na svijetu gdje moderatori prave spletke drugim forumasima i krse sopstveni pravilnik.

    No barem je sad svima jasno da gospodji brutalne sovinisticke prijetnje od strane njenih frendova nisu za infrakciju koja sadrzi sest poena i permanentni ban ali jeste da vi nesto dozvolite pa se toga sjetite poslije pola godine uz poruku zar si stvarno mislio da cemo ti pustiti!?

    U svakom slucaju ja vas ne bi vise zadrzavao. Lijep pozdav i svako dobro.

  10. #185
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Svako dobro, vol. 2...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  11. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  12. #186
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Svako dobro, vol. 2...

    Sent using Tapatalk
    Sala, posalica lika koji istinu krsti lazima i zalaze se za "dosljednu" primjenu pravilnika sto cesto svojim primjerom dokazuje. Eto malo da nas relaksira na ovo tmurno jutro

    Ne brini vidis da sam ja bivsi. Nasla je zvoncica temu od prije pola godine koja je odobrena i egzistirala na njenom pdf ali nikad nije kasno a i mozete svi odreda da mi date po infrakciju za post iz 2014 sto ste vec i uradili onomad.

    Svako dobro vol 3.

  13. #187
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    @Rodion Romanovich , odmah da ti kažem da sam od kolege ASC dobila sugestiju da si prije pola godine otvorio temu, iskreno, pošto ovih dana kratko boravim na forumu i obično sam zauzeta duplim nalozima ja sam impulsivno odreagovala na tvoj post ostavljen na toj spamerskoj temi i kad sam prelistala temu "kafana za SiS" vidjela gomilu tvojih postova, prosto zaboravila na ovo o čemu si pričao, da sam lično aminovala otvaranje te teme i da niejsi sinoć ostavio onoliko postova na tj temi, te je obrisala i tebi dala 6 poena infrakcije...izvinjavam se na grešci, sreća te moze da se ispravi.
    Infrakcija ti je povucena, nemas više tih 6 poena, tako da je i permanent ban do daljnjeg stavljen na off ali tema koju si pnda otvorio će biti zakljucana jer zbilja za pola godine koliko postoji nije privukla forumase da se na njoj oglašavaju.
    Izvinjavam se još jednom i zahvaljujem na razumijevanju.

    p.s. prethodni post koji sam kao objasnjenje napisala gubi svrhu postojanja ovim narednim, zato je obrisan.
    Last edited by zvoncica; 10-01-21 at 16:58.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  14. #188
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default



    Jel ovo pravo mjesto za ovo pitanje?

    Koliko ljudi uopšte koristi ove servise i želi da ih šeruje među drugim forumašima?

    Šta mislite da se umjesto toga dodaju "moderniji" linkovi tj. Youtube, Facebook, Twitter, Instagram i TikTok? Ako imate ideju za neke druge mreže vi recite?
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  15. #189
    Join Date
    May 2021
    Posts
    3
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Reorganizacija foruma / novi moderatori / nova pravila / nove sankcije [2019]

    Ima li neki moderator da mi moze reci zato ne mogu da ostavlja komentare na oglase i da mi dozvoli isto oglase da objavim?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #190
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,344
    Thanks Thanks Given 
    3,484
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    ne treba ti moderator ništa. kad uđeš na pdf o oglasima imaš pravilnik

    evo ga

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...postovanja-FAQ
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  17. The Following 3 Users Say Thank You to outline For This Useful Post:


  18. #191
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alexandar14 View Post
    Hvala ti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Po svemu sudeci, procitao si da treba da se ispise 50 post-ova na temama pa si krenuo u tzv. spam ali ti je izgleda promaklo da moras da budes 6 mjeseci na forumu da bi mogao da postavljas oglas.

    Cisto da znas, da ne budes da si se dzabe trudio.

    Pozdrav.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #192
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Po svemu sudeci, procitao si da treba da se ispise 50 post-ova na temama pa si krenuo u tzv. spam ali ti je izgleda promaklo da moras da budes 6 mjeseci na forumu da bi mogao da postavljas oglas.

    Cisto da znas, da ne budes da si se dzabe trudio.

    Pozdrav.
    Još kad bi mogli to i za političke teme, da nemamo pred svake izbore poplavu novih naloga koji isto pišu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  20. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  21. #193
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Još kad bi mogli to i za političke teme, da nemamo pred svake izbore poplavu novih naloga koji isto pišu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    U planu je, ceka se admin koji jedini to moze da realizuje/implementuje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. The Following 2 Users Say Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  23. #194
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,407
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    E fala bogu,da pocinemo od uljeza

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  24. #195
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    U planu je, ceka se admin koji jedini to moze da realizuje/implementuje.
    Vakat je, izludje se od respawnovanih tipova sa novim nalozima.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #196
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    pg
    Posts
    2,311
    Thanks Thanks Given 
    359
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kome od admina mogu da pisem za aktiviranje naloga koji je iz nekog razloga trenutno suspendovan?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  26. #197
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by popokatepetl View Post
    Kome od admina mogu da pisem za aktiviranje naloga koji je iz nekog razloga trenutno suspendovan?

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Meni, na PP.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #198
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Imate mogućnost da se razjasnite na temi na svakom pdf gdje se moze kritikovati moderator, a mozete i na pp poslati i pitati. Hvala, pogotovu extravaganci koji baš ima razloga da se buni :*
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  28. #199
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Keyboard
    Posts
    2,563
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Je li ovo pdf za prituzbe na rad moderatora?
    U ogranicnim sam uslovima browsinga i konekcije pa ne mogu da nadjem ono sto mi treba.

    Sramota kako se odnose pojedini prema starim clanovima foruma, bahato i fukarski.
    Umjesto PM opomene, edita ili sl, zbog toga sto nisam znao da formiram cinenu kucista polovnog koje imam, pa sam zamolio da formiram cijenu sa par clanova foruma, MontSAT ki lupa infrakciju i brise post. To mu nine muka ali mu je muka da mi kaze " brate stari si clan foruma daj bilo kakvu cijenu poostrili smo pravila ili sl" ako vec mora tako.

    Pun sam safre jer doticni zasluzuje da mu se i ratim kako sam mu se i ratio u PM.
    Posenbo recenicom na kraju.
    Sram ga bilo jos jednom, pih.


    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Hellblazer...

  29. #200
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mindcircus View Post
    Je li ovo pdf za prituzbe na rad moderatora?
    U ogranicnim sam uslovima browsinga i konekcije pa ne mogu da nadjem ono sto mi treba.

    Sramota kako se odnose pojedini prema starim clanovima foruma, bahato i fukarski.
    Umjesto PM opomene, edita ili sl, zbog toga sto nisam znao da formiram cinenu kucista polovnog koje imam, pa sam zamolio da formiram cijenu sa par clanova foruma, MontSAT ki lupa infrakciju i brise post. To mu nine muka ali mu je muka da mi kaze " brate stari si clan foruma daj bilo kakvu cijenu poostrili smo pravila ili sl" ako vec mora tako.

    Pun sam safre jer doticni zasluzuje da mu se i ratim kako sam mu se i ratio u PM.
    Posenbo recenicom na kraju.
    Sram ga bilo jos jednom, pih.


    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Pozdrav,

    Da si pročitao pravilnik, znao bi da si ga prekršio.
    A za uvrede i prijetnje na PM, znaš šta ide, pročitaj Pravilnik.

Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Moderatori foruma o politici..
    By phenomenon in forum CdM Arhiva
    Replies: 15
    Last Post: 23-01-06, 17:43
  2. Moderatori ovoga foruma...
    By Kontrolor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 08-04-04, 15:39
  3. Pravila foruma BUDUCNOST CRNE GORE
    By zippy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:48
  4. PRAVILA FORUMA Politika generalno!
    By zippy in forum Politika generalno
    Replies: 0
    Last Post: 23-02-04, 13:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •