Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 62 of 62

Thread: Reorganizacija foruma / novi moderatori / nova pravila / nove sankcije [2019]

Imam ideju za uređenje korisničke stranice, neko je spominjao ranije da svakom korisniku bude dostupna info o tome koliko je puta neko banovan, zapravo mogli bi napraviti kao neko korisničko stablo gdje bi imali jednu liniju koja bi se produžavala kada god bi se nešto interesantno desilo. Tipa:
    * DD/MM/GGGG je registrovan =username=
    * =username= je postavio svoju prvu profilnu sličicu (Mala sličica u prozoru pored teksta)
    * DD/MM/GGGG =username= je ispunio sve podatke o sebi.
    Ili statistika da bude u prvom licu
    * Moj prvi post je postavljen DD/MM/GGGG
    Pa onda dalje 100. post, 1000. post itd.
    Uglavnom statistika koja može čak i da bude presudna za rang koji će nositi korisnici. Kao neka igra, sakupljanje poena ili tome slično. Bonus i minus poeni. Za promjenu imena minus poeni, za ban i sl. isto minus poeni. Od broja poena zavisi i koje teme/podforume korisnik može da prati, koliko opcija ima za postavljanje na forumu, koliko informacija može da vidi o drugim korisnicima na forumu, dužina poruke koju korisnik piše može zavisiti od bodovanja. Novi korisnici sa malo bodova mogu pisati poruke sa max 400 slova i znakova, ovi bolje rangirani da mogu i po nekoliko hiljada. Veličina attachmenta isto može zavisiti od bodova. isl.
    Takođe ako možete da implementirate u forum opcije za plaćanja, promjenu imena možete naplaćivati, simbolično 1€, pa neka oni mijenjaju koliko god hoće imena. Korisnici mogu doplaćivati i za neke mogućnosti koje gore napomenuh ako ne mogu čekati da napreduju sa bodovima. Nekima će i to odgovarati, a mogu i bodove da dobiju na račun toga.
    MONTENEGRO
    Voulez vous coucher avec moi?

Quote Originally Posted by dnikola View Post
    To je jedna od stvari sa kojom se borimo i sa kojom ćemo se boriti, a truditi i da se sistemski borimo.
    Za sada nismo našli advekatan precizniji metod (sistemski), ali ćemo svakako raditi na tome, sve detalje ne bih iznosio baš javno.

Ukoliko imaš neki predlog...
    Stavite registraciju putem mobilnog telefona...

Morate biti pametniji, od dječurlije (i na žalost onih koji nijesu prešli taj level).

Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

Bugi Vugi tapši Raduj se!

Nešto što bi smanjilo "četovanje" po temama i zatrpavanje baze je chatbox, da ima "monitor" na nasolovnoj i da se otvara u posebnoj stranici. Ima ih u besplatnoj i plaćenoj varijanti, sa masu opcija i mogućnosti.
    • imala majka dva sina, jedan je bio lud kao struja, drugi je isto bio informatičar...

Nisam sve čitao. Da li možete podići limit za poruke. Bruka da u 2019 godini korisnik nema pravo na više poruka.

Ima li koji laki način za postavljanje slika. Trenutno koristim imgur.

Da li možete izbaciti mijenjanje sifre svakih malo... Na vecini sajtova nikad mi niko ne trazi mijenjanje sifre...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Last edited by NokiaPg; 09-10-19 at 09:12.

Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Stavite registraciju putem mobilnog telefona...

Morate biti pametniji, od dječurlije (i na žalost onih koji nijesu prešli taj level).

Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    To je dobar predlog.

Sta je sa aplikacijom, posto sam na tapatalku, redovno se desi da ne radi pretraga. Trebalo bi ubaciti i tu mogucnost davanja reputacije, i ocjenjivanja postova
    Tako recimo, korisnik moze da nadje ili da ku u top stoji najvise ocijenjeni post, posebno kad neko trazi odr savjete,brojeve majstora, servisa, usluga i sl.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Hellblazer...

Ohoj ... Vidjeh da je tema `The Books of Knjige` prebacena u `viceve`, vec par ljudi me pitalo dje je, jel izbrisana, a sigurno da je jedna od starijih tema na ovom forumu, od 2006 godine je aktivna, a zadnjih par godina ja izbacam na nju sve nove bilo radio emisije, ili sta god da je vezano za TBOK, a i takodje link za download citave emisije koja nije snimana preko strima, vec direkt sa miksete, taj link ide samo na ovom forumu i nidje vise... Tema je sve ove godine bila u podforumu `sve i svasta`, ljudi su navikli tu da je nalaze, a pretraga cesto ne funkcionise kako treba, a nekako da bude svrstana u podforum `vicevi`, ono, vicevi ? Pa bi valjalo eto makar ime podgoruma da se promijeni u humor il kako li vec, pa ispod u nazivu da pise vicevi, humoristicke emisije, klipovi, kako godj, a ovako da sve bude svrstano u viceve nema mi smisla nikakvog.... Eto tako
    budim se ujutro, a ono pet popodne

Podržavam da se podforum "Vicevi" preimenuje u "Humor".

Sporedna stvar, ali ako ćemo da vodimo računa o finesama, trebalo je to odavno odradit.

Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Ohoj ... Vidjeh da je tema `The Books of Knjige` prebacena u `viceve`, vec par ljudi me pitalo dje je, jel izbrisana, a sigurno da je jedna od starijih tema na ovom forumu, od 2006 godine je aktivna, a zadnjih par godina ja izbacam na nju sve nove bilo radio emisije, ili sta god da je vezano za TBOK, a i takodje link za download citave emisije koja nije snimana preko strima, vec direkt sa miksete, taj link ide samo na ovom forumu i nidje vise... Tema je sve ove godine bila u podforumu `sve i svasta`, ljudi su navikli tu da je nalaze, a pretraga cesto ne funkcionise kako treba, a nekako da bude svrstana u podforum `vicevi`, ono, vicevi ? Pa bi valjalo eto makar ime podgoruma da se promijeni u humor il kako li vec, pa ispod u nazivu da pise vicevi, humoristicke emisije, klipovi, kako godj, a ovako da sve bude svrstano u viceve nema mi smisla nikakvog.... Eto tako
    A neka si im ti rekao kolega
    U pravu si, tbok emisiji nikako nije mjesto u podforumu Vicevi...
    I ja se o jadu nađoh dok ovu novu sezonu ne pronađoh na cdm forumu...

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Quote Originally Posted by ASC View Post
    Podržavam da se podforum "Vicevi" preimenuje u "Humor".

Sporedna stvar, ali ako ćemo da vodimo računa o finesama, trebalo je to odavno odradit.
    Ista stvar sa temom Iz raznih novina. Odavno se prenose vijesti iz raznih medija, ne samo iz novina.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .- . ..

U potpunosti podržavam ažuriranu politiku foruma, ali imam jednu sugestiju, da ne kažem zamjerku: volio bih kad bi bili malo konkretniji kada je u pitanju eliminisanje trollova, jer ima korisnika kojima gotovo svaki post predstavlja neku vrstu trolovanja. To kratkoročno i dugoročno guši diskusiju, posebno zato što jedan broj članova nasijeda na takve 'pošalice', zbog čega tema nerijeko skreće sa kolosijeka. Jer ovaj forum jeste brend i stoga se takva reputacija mora pažljivo čuvati, naročito u ovim vremenima kada je forum kao platforma u padu usljed rasta popularnosti nekih drugih aplikacija i medija.
    Last edited by Viscount; 13-10-19 at 22:05.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

Quote Originally Posted by Viscount View Post
    U potpunosti podržavam ažuriranu politiku foruma, ali imam jednu sugestiju, da ne kažem zamjerku: volio bih kad bi bili malo konkretniji kada je u pitanju eliminisanje trollova, jer ima korisnika kojima gotovo svaki post predstavlja neku vrstu trolovanja. To kratkoročno i dugoročno guši diskusiju, posebno zato što jedan broj članova nasijeda na takve 'pošalice', zbog čega tema nerijeko skreće sa kolosijeka. Jer ovaj forum jeste brend i stoga se takva reputacija mora pažljivo čuvati, naročito u ovim vremenima kada je forum kao platforma u padu usljed rasta popularnosti nekih drugih aplikacija i medija.
    Brend... Unaprijed znam šta će mi biti obrisano i ako ne vrijeđam nikoga ne kršim nikakve zakone pa ni fizičke, osim što se ponekad ne slažem sa idealnom slikom naše stvarnosti koju vješto crta zarnjih 30 godina ista ruka.
    Ne tražim ja bojicu ni flomaster već samo kažem može to bolje i to dosta bolje i ljepše.

Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Brend... Unaprijed znam šta će mi biti obrisano i ako ne vrijeđam nikoga ne kršim nikakve zakone pa ni fizičke, osim što se ponekad ne slažem sa idealnom slikom naše stvarnosti koju vješto crta zarnjih 30 godina ista ruka.
    Ne tražim ja bojicu ni flomaster već samo kažem može to bolje i to dosta bolje i ljepše.

Sustina Foruma je sloboda govora. Forum to i znaci. Ali i u toj slobodi je ponekad tesko ostati korektan prema drugima, iako se skroz slazem sa tvojim postom.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Hellblazer...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)