Quote Originally Posted by kimmi View Post
Ulazio sam u one sive zgrade pored Ljubovica sa jednim drugom da gleda neki dupleks. Nista posebno, pvc vrata laka ko perce, unutrasnja vrata isto, sanitarije onako, sve gips iznutra.

Eto ih na spisak blokiranih firmi, mada Dano ih ima 10 pa pitanje je sa kojom sad radi :-)

Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
Meen zanima zašto svi muškarci braon zgrade zovu sive Zgrada pored ove u koju živim, braon, muž, zet i svi ostali muškarci je zovu siva a mi žene braon hahah. Mali off ali stvarno sam ovo primijetila. One Cijevna pod Ljubović su isto braon

Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
Moras da znas ulaskom u Vampiricu pa na dalje do kraja Republike nase voljene tu zakoni i logika prestaju da rade.

Svako urdjuje svoju terasu kako mu se digne. Jedan kreci u zeleno, drugi betonira, treci neke ograde stavlja. Onaj lomi zidove u stan. P a k a o kakvih demona ima
I meni je odvratno to zastakljivanje terasa, farbanje u druge boje, stavljanje roletni svih mogućih boja pa sve izgleda kao u nekom filmu Emira Kusturice. Dogradjuje se, prepravlja, farba, zagradjuje i pregradjuje.

Imala sam prilike da idem u Andoru, tamo nem ašanse da širiš veš na terasu, a zamislite tek da je zastakljuješ ili širiš. Mi nećemo taj nivo dostići za hiljadu godina