Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast
Results 326 to 350 of 396

Thread: Homoseksualnost kao izbor

  1. #326
    Join Date
    May 2019
    Posts
    683
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Sve bi bilo u redu da sva ova priča nije posljedica pritiska Vikinga sa Zapada. Ovdje se ne radi o pravima ovih ili onih, ovo je klasično lomljenje jednog naroda. Kao kad su na čelo Južnog Vijetnama postavili katoličkog konvertita. Na čelo budističke zemlje. No Vijetnam je za razliku od nas znao da uzvrati. Inače sve ovo što sada živimo je jedan paket u cilju stvaranja takozvanog četvrtog staleža (Balkan, Evropa, svijet) odnosno gomile, rulje iliti slučajnih ljudi. Jer takvima se najlakše upravlja od takvih se najlakše otima. Gubite vrijeme vezujući raspravu za interes naroda.

  2. #327
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  3. #328
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,714
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,880
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Biseksualac, to mu izgleda dođe bi, al ne može

    Sent from my Motorola 8400

  4. #329
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Bi a ne bi

  5. #330
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Od lika sa slike mi je samo ludji lik koji je pokusao da sakrije imena prekrizi prezime, a u komentar sve stoji
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  6. #331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Netacno.
    A i da cine, hetero osobe cine oko 95% ljudi na planeti, a lgbt osobe oko 5%, a gej muskaraca oko 2% na planeti, e ovih 2% cini 40% oboljelih od HIV-a. Vidim logika ti nije jaca strana.
    Da si se jebha kad u prkno znao bi da moze da bude vrlo zaebano i krvavo.

    A kako se gejevi uglavnom sibaju u rchma a kako se HIV prenosi najcesce putem krvi zato su i najrizicnija grupa.
    Druga rizicna grupa su narkomani.

    Tako da ne razumijem sta si mislio da pokazes/dokazes sa ovim podatkom.
    Last edited by Gandalf_White; 09-09-19 at 18:28.
    One Ring to Rule them all...

  7. #332
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Covek Technus vas pospremi u vas lokal. Cak se i najveci medju nama predao

    Proglasavam totalnu pobjedu nas koji se protivimo da je biti gej: kull, pametno i zdravo za drustvo

    A gejeve i one koji stite gejeve proglasava netolerantnima i zatvorenih shvatanja prema svetu. Jer misle da su centar sveta, da se sve oko njih vrti i da su popili svu pamet sveta samo zato jer su kvazi tolerantni. Poyy

    Fidel, udari katanac

    Srce za sve, gejeve i ne gejeve
    Rekoh ja još prije da je Technus ugasio neke. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #333
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da si se jebha kad u prkno znao bi da moze da bude vrlo zaebano i krvavo.

    A kako se gejevi uglavnom sibaju u rchma a kako se HIV prenosi najcesce putem krvi zato su i najrizicnija grupa.
    Druga rizicna grupa su narkomani.

    Tako da ne razumijem sta si mislio da pokazes/dokazes sa ovim podatkom.
    pa upravo to sto si napisao..da su najrizicnija grupa, i to ne bi bio problem da se klepaju samo medjusobno
    She is only here to annoy herself!

  9. #334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa upravo to sto si napisao..da su najrizicnija grupa, i to ne bi bio problem da se klepaju samo medjusobno
    I to nas vraca na ono oko % populacije LGBT osoba.

    Znaci mnogo ih je vise.
    Mnogo ljudi exeprimentise.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  10. #335
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Nije mi loMi ali moramo zakljuciti da se Gandashu nisi dobro spremio za ovu tematiku, pruzio si neku vrstu otpora ali jednostavno ovo nije bio tvoj teren, drzao si prikljucak prvu cetvrtinu, onda je rafalna palja uslijedila od koje se nisi mogao oporaviti, ni ti, a ni ljudi koji sebe nazivaju "probudjeni umovi" :loyal:

    Pripala mi je cast da sumiram ovu temu. Niko ovdje nije protiv gejeva, da ih mrzi i da ih lincuje, oni imaju sva NORMALNA prava kao i svi ostali ljudi.(osim braka, ako ti se zeni mrs nedje dje je to kull)

    Crna Gora i Balkan trebaju da imaju stav da se ne treba reklamirati i propagirati gej populacija, ovo je sve reklama i punjenje moZAAAkah ljudi. Ne treba ni imati ni stav "on je gej izlomi mu noge", daleko bilo.

    Problem je sto gej populacija silu na sramotu hoce da se predstavi kao ugrozeni dio drustva, kao grupa koja apsolutno nema nikakva prava, za sve moguce se hvataju, toliko su nerealni i halapljivi, sve bi za sebe i vise od toga.

    1. Svakodnevne situacije koje se svima desavaju, toliko su naduvali da se stvorila slika kao da je to istina. Npr ode gej kod doktora i doktor ga ne primi taj dan, ne stigne ili kao nasi doktori jbe im se za sve samo ga iskulira jer mu je neko drugi dao vise para. stvori se skandal vaaaaaaau doktor nije zelio da me primi jer sam gej..
    A to sto npr ja odem kod doktora, pa ni mene ne primi. a posle 100 cimanja kad me primi, prepise mi pogresnu diagnozu i iskasapi me, nikom nista. to se zaboravlja, ali na sva usta skandal doktor odbio geja da pregleda.

    2. Mladi navijac, klinac koji oce da se dokaze, premlati lika koji pripada gej populaciji... ponovo SKAAAAANDAL navijaci mlate gejeve, ugrozen im je zivot bezbijednost.
    A kad isti taj navijac vidi da otac i mali sin setaju, sincic ima dres partizana, pridje im pobro, vidji ovo nije grad grobara, skini mu taj dres da ga ja ne skidam, i dodje do tuce. to nikom nista. to gejevi ne osudjuju. to je normala..

    Milijardu primjera koji se svima desavaju, samo kad se desi nekom geju, tad se svi pomame. i iz takvih situacija koje su skandalizovane i izreklamirane, dobila se slika da su ti ljudi ugrozeni.

    Ovo podnevlje treba da zadrzi neku svoju tradiciju, zasto da licimo na Amsterdam? na Ameriku i da sve kopiramo? zar ne smijemo svoje stavove imat, ako ti ne odgovara ovo podnevlje pici tamo dje cvjetaju ruze, kao i svi ovi koji odlaze da rade sa strane.

    A sad daj sve da iskrivimo, da nasoj djeci punimo glavu da je biti gej super, da se to reklamira na toliko strana, da se svima napuni glava sa raznim glupistima i kasnije se poveca broj pripadnika te populacije. Ne treba im se pruzat neka specijalna paznja.. Postojis, radi to sta radis i svima banja. Sta ce ti parade, uslovljavanje da moras svudje biti prisutan i ostale gluposti.. sve obrcu u svoju korist i napunise glavu ovim otvorenim umovima ccc

    sto ce meni ovo u zivotu aj dont knov :stupid:
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  11. #336
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default Homoseksualnost kao izbor

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post

    1. Svakodnevne situacije koje se svima desavaju, toliko su naduvali da se stvorila slika kao da je to istina. Npr ode gej kod doktora i doktor ga ne primi taj dan, ne stigne ili kao nasi doktori jbe im se za sve samo ga iskulira jer mu je neko drugi dao vise para. stvori se skandal vaaaaaaau doktor nije zelio da me primi jer sam gej..
    A to sto npr ja odem kod doktora, pa ni mene ne primi. a posle 100 cimanja kad me primi, prepise mi pogresnu diagnozu i iskasapi me, nikom nista. to se zaboravlja, ali na sva usta skandal doktor odbio geja da pregleda.

    2. Mladi navijac, klinac koji oce da se dokaze, premlati lika koji pripada gej populaciji... ponovo SKAAAAANDAL navijaci mlate gejeve, ugrozen im je zivot bezbijednost.
    A kad isti taj navijac vidi da otac i mali sin setaju, sincic ima dres partizana, pridje im pobro, vidji ovo nije grad grobara, skini mu taj dres da ga ja ne skidam, i dodje do tuce. to nikom nista. to gejevi ne osudjuju. to je normala..

    Milijardu primjera koji se svima desavaju, samo kad se desi nekom geju, tad se svi pomame. i iz takvih situacija koje su skandalizovane i izreklamirane, dobila se slika da su ti ljudi ugrozeni.


    sto ce meni ovo u zivotu aj dont knov :stupid:
    U prvom primjeru nesojluk jedne osobe koja je gej pripisujes cijeloj populaciji? Krivi su i za loš zdravstveni sistem? Ne znam al nesojluk je osobina svih ljudi al ti to tako olako pripisa cijeloj lgbt populaciji. Loš sistem je stvar birača. Sledeci put glasaj na izborima pametno to ce da rjesi problem sa sistemom. Inače Sjajan primjer nema šta.

    Drugi primjer. Poredis premlacivanje nekog ko se deklariše kao gej i nekog ko nosi boje drugog kluba. Da ti pojasnim iako se u oba slucaja radi o netrpeljivosti, u slucaju homoseksualaca biješ nekog zato što mu je priroda takva, a u drugom slucaju jer nosi samo drugacije boje. Priroda vs Identitet. Identitet moš promjenit, a prirodu ne. Strašno je tući bili koga. Strašno i bolesno je tući onoga ko ne može biti ništa drugo bez to što je. Sad znaš zašto tolika frka kad biješ svakoga ko ne može biti ništa drugo bez to što je čak i da želi.

    Ne znam kakvi su ti ostalih 999.999.998 miliona primjera al ako su ovakvi...

    A znas li sto ce ti sve ovo? Da ti pojasnim i to. Jer misliš da tako rade pravi mangupi.

    Jos nesto. Kad pises uvode i postove uz svu onu jeftinu teatralnost, krivljenje, kreveljenje i izmotavanje teško je ne zamisliti te na podu kako pokušavaš da se o dovratak češeš. Ustani i upristoji se.
    Last edited by Caesar; 09-09-19 at 20:44.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. #337
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nemam kad da kucam a i mrzi me sa telefona.
    Moguce da sam i pristrasan jer sam 10 godina edukator o lgbt pravima.

    Ali sta znam... Valjalo bi se edukovati i na osnovu toga doci do nekog zakljucka

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  13. #338
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    @Gando eksperimentišeš li?

    Jbg morao sam

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #339
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Gando ima posebnu uslugu za svoje gej goste..
    She is only here to annoy herself!

  15. #340
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ne bih pricao ali evo prilika je pa se mora reci - Gando i Medo_Je se bas ali bas druze zadnjih 10-ak godina, ovo otkako Gando drzi mitinge o lgbt pravima...
    Mislio sam na prvi pogled slucajnost, ali da li je zaista..
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  16. #341
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,479
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Neka to, no se stvar komplikuje jer je REALista_05 nebrojeno puta trazio da nas Gando sve oplodi...
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  17. #342
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Neka to, no se stvar komplikuje jer je REALista_05 nebrojeno puta trazio da nas Gando sve oplodi...
    Hahahaba istina ali sad posle svega ovoga ne treba mu dat to zadovoljstvo
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  18. #343
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,541
    Thanks Thanks Given 
    7,408
    Thanks Thanks Received 
    4,491
    Thanked in
    1,746 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Ne bih pricao ali evo prilika je pa se mora reci - Gando i Medo_Je se bas ali bas druze zadnjih 10-ak godina, ovo otkako Gando drzi mitinge o lgbt pravima...
    Mislio sam na prvi pogled slucajnost, ali da li je zaista..
    Još ima dugu kosu... :mrgreen:

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  19. #344
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Sve mi je jasno ali kako da Gandash koji je zastitnik prirode i svih prirodnih tokova, uz sve to bude zastitnik i prava onoga sto nije prirodno i sto nije zdravo

    Dakle, nesto mi ovdje cuuuukaaa.

    Rijec je o profesionalcu, garant je pokeras.. Pa ima range za bluff i range za value, da bi bio izbalansiran. Pravi agg Shark

    Niko nije savrsen, pa ovaj mali kiks ne treba mu uzimat za zlo. I dalje je no.1 ali ovaj put bez oplodnje nacije
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  20. #345
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,087
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da si se jebha kad u prkno znao bi da moze da bude vrlo zaebano i krvavo.

    A kako se gejevi uglavnom sibaju u rchma a kako se HIV prenosi najcesce putem krvi zato su i najrizicnija grupa.
    Druga rizicna grupa su narkomani.

    Tako da ne razumijem sta si mislio da pokazes/dokazes sa ovim podatkom.

    netacno. srecom, znam iz teorije, ne iz prakse.
    sto se tice STD i LGBT, procita sam vise o tome nego neki odje sto iznose njihovu propagandu (nije licno upuceno tebi).
    nema krv veze sa tim, tj. nema toliko veze sa tim. HIV virus se u velikim kolicinama nalazi u rektalnoj tecnosti, znaci uopste ne mora doci do krvarenja da bi se prenijeo HIV virus na aktivnog ucesnika u sexu.
    opet, mnogo je veca vjerovatnoca da pasivni ucesnik dobije HIV virus jer je rektalni zid tanak i virus ulazi u ostatak tijela kroz pore u zidu, tako da ni to nema veze sa krvarenjem, znaci krvarenje ima veoma mali udio u prenosu HIV virusa sto se tice sexa.
    zbog tih razloga je analni sex i najrizicniji sex sto se tice vecine STD.

    kako vecinu odje napisanog i pisem iz perpsektive nekog ko se zalaze za zabranu usvajanja djece od strane gej parova, zato i iznosim ove podatke kao dodatak ostalim cinjenicama da je to nezdrava sredina za djecu.\
    eto sam si rekao da je to najrizicnija grupa, mislis li da je to zdrava sredina za djecu?


    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Da si se jebha kad u prkno znao bi da moze da bude vrlo zaebano i krvavo.
    samo jos jedan u nizu dokaza da je to sto oni praktikuju sve osim prirodno.

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pitanje i za tebe, za slučaj da ga nijesi vidio... Molio bih za jasan odgovor...

    Imamo 2 opcije, jedna je gey staratelji, situirani, zreli, žele dijete ne iz hira već radi stvaranja porodice (potvrđeno koliko se može rigoroznom provjerom, koja je ista i kod hetero parova)... Druga opcija je dom za nezbrinutu đecu...

    Na jednoj strani siguran dom, starateljska ljubav, ośećaj pripadnosti, bolje školstvo i zdravstvo, veće šanse za uspjehom u svim sferama života... Na drugoj strani neizvjesnost, odrastanje bez starateljske ljubavi, nemanje pripadnosti porodici, osjećaj niže vrijednosti, konstantno pitanje zašto oni ne zaslužuju da ih neko voli kao drugu đecu, slaba zdravstvena zaštita i mogućnost obrazovanja...

    Za koju si od ove dvije opcije...? I dodatno pitanje, koja misliš da je bolja za dijete i kvalitet njegovog života...?

    Sent from Tapatalk
    kao sto vec pisah odje, mislim da je gej sredina prevashodno nezdrav habitat za djecu, a uz to nista manje i neprirodan. za neprirodan nadam se da nema potrebe da objasnjavam.
    sto se tice nezdravog, a i to smo vec odje provlacili, mnogo vece sanse te djece da budu i sami pripadnici lgbt zajednice, veci brojke psihickih oboljenja i pokusaja samoubistava medju tom djecom, nego kod djece hetero roditelja itd. ako ti mislis da je to zdrava sredina za odrastanje jednog djeteta, onda sta da ti kazem.
    ti odje igras na kartu emocije i nedostatka ljubavi kod djece u domovima. ako vam je to glavna preokupacija, kao sto neko rece, zasto ne raditi na resavanju tog problema popularizacijom usvajanja kod hetero parova?
    Last edited by technus; 10-09-19 at 01:03.
    Forever young, i want to be forever young

  21. #346
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  22. #347
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,271
    Thanks Thanks Given 
    14,559
    Thanks Thanks Received 
    4,036
    Thanked in
    2,046 Posts

    Default

    http://standard.co.me/index.php/svij...partnerku-foto

    Baš lepo.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  23. #348
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Helm Cast


    @HelmCast



    ·








    Replying to @Xavier_Bettel
    @SerbianPM
    and 3 others


    Си*е и кур*еви на броју, само су погрешно распоређени !

    She is only here to annoy herself!

  24. #349
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    netacno. srecom, znam iz teorije, ne iz prakse.
    sto se tice STD i LGBT, procita sam vise o tome nego neki odje sto iznose njihovu propagandu (nije licno upuceno tebi).
    nema krv veze sa tim, tj. nema toliko veze sa tim. HIV virus se u velikim kolicinama nalazi u rektalnoj tecnosti, znaci uopste ne mora doci do krvarenja da bi se prenijeo HIV virus na aktivnog ucesnika u sexu.
    opet, mnogo je veca vjerovatnoca da pasivni ucesnik dobije HIV virus jer je rektalni zid tanak i virus ulazi u ostatak tijela kroz pore u zidu, tako da ni to nema veze sa krvarenjem, znaci krvarenje ima veoma mali udio u prenosu HIV virusa sto se tice sexa.
    zbog tih razloga je analni sex i najrizicniji sex sto se tice vecine STD.

    kako vecinu odje napisanog i pisem iz perpsektive nekog ko se zalaze za zabranu usvajanja djece od strane gej parova, zato i iznosim ove podatke kao dodatak ostalim cinjenicama da je to nezdrava sredina za djecu.\
    eto sam si rekao da je to najrizicnija grupa, mislis li da je to zdrava sredina za djecu?




    samo jos jedan u nizu dokaza da je to sto oni praktikuju sve osim prirodno.



    kao sto vec pisah odje, mislim da je gej sredina prevashodno nezdrav habitat za djecu, a uz to nista manje i neprirodan. za neprirodan nadam se da nema potrebe da objasnjavam.
    sto se tice nezdravog, a i to smo vec odje provlacili, mnogo vece sanse te djece da budu i sami pripadnici lgbt zajednice, veci brojke psihickih oboljenja i pokusaja samoubistava medju tom djecom, nego kod djece hetero roditelja itd. ako ti mislis da je to zdrava sredina za odrastanje jednog djeteta, onda sta da ti kazem.
    ti odje igras na kartu emocije i nedostatka ljubavi kod djece u domovima. ako vam je to glavna preokupacija, kao sto neko rece, zasto ne raditi na resavanju tog problema popularizacijom usvajanja kod hetero parova?
    Najvise mi smeta sto se ovdje potencira da je biti gej kao normalno i da je na nasim prostorima toga vazda bilo, a nije.

    Nemam nista protiv LGBT osoba i u svoja 4 zida mogu da rade sta hoce i drzava naravno treba da im obezbijedi da se osjecaju sigurno, da ih niko ne napada i bije, jer to je njihovo opredjeljenje i ljudsko pravo. Ali nema potrebe za mahanjem ispred nosa
    zastavama i to sto rade u svoja 4 zida, neka tamo i ostane, ni ja ne masem nikome sa mojim zenom niti paradiramo.

    Meni je najveci problem kada ljudi podrzavaju da LGBT osobe usvajaju djecu. Ko ce da zastiti ljudsko pravo nekog nevinog rodjenog djeteta, jer ono ne zna niti je cime zasluzilo da zivi u okruzenju koje nije prirodno, okruzenju u kojem treba da odrasta
    potpuno drugacije od njegovih drugara, na koji nacin ce to da utice na njegovu psihu, znamo svi kakva je nasa sredina, to dijete ce zbog toga i da pati, imace traume sigurno, bice i ono u nedoumici da li sada i ono treba da je LGBT ili ne. Covjeka cini i genetika i vaspitanje, ali i sredina u kojoj zivi, kako ce sve to da se odrazi na to dijete. Sve sto je technus naveo vezano za veci broj samoubistava kod te djece je istina, tako da ko ce da stiti prava te djece?
    Danas amerika zeli da prikaze sve sto je nenormalno kao normalno, koliko je pedofilije medju tim milijarderima, svestenicima, koliko zele da guraju da je sve to normalno, isto kao i sa ovim gej paradama, potpuno besmisleno i nakazno.
    Last edited by TheGovernor; 11-09-19 at 12:11.

  25. #350
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Nije dzabe odje nastala cuvena “oca ti ebem”. *****cina koliko hocete, samo se ne otkrivaju, vecina su ozenjeni.
    A djecu ne mozete sacuvati od gledanja gejeva. Ako ih ne vide na ulici, vidjece ih na porno sajtovima jer ce ih sigurno posjecivati, a sve kategorije se prikazuju na pocetnu stranicu.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbor do 20 000...
    By Sidewinder in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 54
    Last Post: 18-03-07, 11:47
  2. Izbor u PG
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Centralni
    Replies: 28
    Last Post: 05-02-07, 10:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •