Page 10 of 16 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast
Results 226 to 250 of 396

Thread: Homoseksualnost kao izbor

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Gando, iz nekoliko puta si ugašen na ovoj temi tako da je vrijeme da se povučeš. :-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Volio bih da vidim ko me i dje 'ugasio'?
    Odje imamo informisanost protiv neinformisanosti.

    Homofobe koji se po prvi put susrecu sa temom protiv ljudi koji se zalazu za ljudska prava....

    Ne vidim gasenje, kako ja to vidim su neke zakrzljale i neutemeljene vrijednosti protiv ljudskih prava.
    Vidim ljude koji nijesu ugrozeni bilo cim a osporavaju prava i slobode.

    Nemam kad sa kompa da kucam, tj. Nemam kad da kucam uopste pa me mrzi da edukujem

    Anyways

    Parada ponosa u Sarajevu


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  2. #227
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Je li ovo thoughtcrime? I civilizacijski iskorak u orvelijansko društvo u punom smislu gdje je neslaganje = neprihvatanje ?

    LGBTQ gerila koristi iste represivne metode koje se zamjeraju i konzervativcima. U tome ste jednaki.


    Dakle, nemogućnost izražavanja stava (kontra LGBT) je veoma dobra stvar za društvo u cjelini?
    E Starki, Starki, bar bi čoek od tebe očekivao da ne obrćeš teze i stavljaš u pero nenapisane riječi...

    Ovo je za svaku osudu, kao i bilo koja agresivna propaganda, što sam više puta pomenuo u dosađašnjim komentarima na temi... Bilo koji ekstrem je loš..

    Moram priznati da sam iznenađen koliko osoba, koje smatram obrazovanima i informisanima, ima prilično rigidan stav po ovom pitanju, a još više me iznenađuje što uopšte ne čitaju sagovornika (inače to čine na većini ostalih tema), već paušalno donose zaključke koji nemaju veze sa pisanjem i stavovima iznijetim na temi...

    Sent from Tapatalk
    Last edited by MeDo_JE; 07-09-19 at 07:27.
    #fakenews

  3. #228
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    problem sa promocijom LGBT pokreta i jeste upravo u tome što neminovno dovodi do ekstrema
    She is only here to annoy herself!

  4. #229
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Volio bih da vidim ko me i dje 'ugasio'?
    Odje imamo informisanost protiv neinformisanosti.

    Homofobe koji se po prvi put susrecu sa temom protiv ljudi koji se zalazu za ljudska prava....

    Ne vidim gasenje, kako ja to vidim su neke zakrzljale i neutemeljene vrijednosti protiv ljudskih prava.
    Vidim ljude koji nijesu ugrozeni bilo cim a osporavaju prava i slobode.

    Nemam kad sa kompa da kucam, tj. Nemam kad da kucam uopste pa me mrzi da edukujem

    Anyways

    Parada ponosa u Sarajevu


    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Sad me nerviraš jer pretjeruješ. Većina ljudi koja ovdje iznosi mišljenje "protiv" nije uopšte meinformisana. Niti su zakržljali homofobi. Tvoju informisanost Technus je nekoliko puta "ugasio". I nema potrebe ovo sa parade u Sarajevu. Ima nas svakakvih. Svako svašta piše. Tako da to nema veze sa ovom temom. Ovdje se ne priča o ugroženosti mene od 30+ godina. Nego o djeci. Koja jesu ili će biti ugrožena.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  5. #230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Sad me nerviraš jer pretjeruješ. Većina ljudi koja ovdje iznosi mišljenje "protiv" nije uopšte meinformisana. Niti su zakržljali homofobi. Tvoju informisanost Technus je nekoliko puta "ugasio". I nema potrebe ovo sa parade u Sarajevu. Ima nas svakakvih. Svako svašta piše. Tako da to nema veze sa ovom temom. Ovdje se ne priča o ugroženosti mene od 30+ godina. Nego o djeci. Koja jesu ili će biti ugrožena.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pa dovoljno je koliko povrsno gledas - nema tu gasenja, ovo je sukob misljenja.

    O djeci se ne prica uopste nego o pravima.
    Ako to ne vidis onda jesi zakrzljao na zalost i nije moj posao da te edukujem

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  6. #231
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    problem sa promocijom LGBT pokreta i jeste upravo u tome što neminovno dovodi do ekstrema
    Ne bih se složio... Generalno je problem u "razvijenom" svijetu što su ljudi postali "preośetljivi", nije samo vezano ga lgbt promociju... Postajemo društvo koje se vrijeđa na svaku izgovorenu sitnicu (boja kože, etnička pripadnost itd), lgbt propaganda samo ide u korak sa vremenom...

    Ljetos viđeh više žena, dlakavija nogu, no što sam želio da vidim za života... Treba da im zabranim da idu tako, ili da uče svoju đecu tome...? Po meni je to veći problem za reprodukciju no lgbt osobe... :mrgreen:

    U svijetu đe 90%+ ljudi vjeruje u imaginarne likove, zbog kojih se žene zabrađuju, ljudi ubijaju, brani pravo na abortus i sl, je najmanji problem ko se s kim dobrovoljno ebe i njihova propaganda...

    Uostalom, evolucija će svakako odraditi svoje... Vjerujem da će u budućnosti tjelesna oplodnja bit "varvarski" način produženja ljudske vrste...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  7. #232
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Kad iznosite podatke o broju LGBT(Q) populacije, uzimate Ameriku i Evropu kao uzorak, a pri tome zaboravljate Indiju i Kinu gdje se homoseksualnost i dalje kaznjava ili LGBT populacije nemaju ista prava kao i ostatak popualcije.

    Inace, interesatno je da posmatrajuci Evropu, netrpeljivost ka LGBT populaciji je najizrazenija kod slavenskih naroda
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  8. #233
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    mislim da se radi o netrpeljivosti ka ekscentrizmu koji je posebno ispoljen kod LGBT populacije
    She is only here to annoy herself!

  9. #234
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,827
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    super je da si na visocijem nivou svjesti pa znas sta sam ja rekao, a ja ne znam. Implicitno, naravno.
    Nema razloga za cinizam. Logika ti nije dobra i to je sve. Ne postoji univerzalna logika. Svacija logika dozivi fail kad tad i ni ja tu nisam izuzetak.

    Sto se tice svijesti to nisam ni pomislio. Rangirati sebe na tom nivou je nemoguce, a ne uzeti u obzir potencijal za razvoj ili pad onoga sa kim se poredis. U tu jednacinu kad dodas i svoj potencijal dobijes jednacinu sa mnogo nepoznatih. Ko je na kojem nivou svijesti je nesto cime se ne bavim i tebe kao i sve ostale prihvatam kao takve. Ako mogu da ti pomognem da uocis neke stvari to cu i uraditi ali samo je na tebi da li ces to prihvatiti sa mirom ili sa ljutnjom.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. #235
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    624
    Thanked in
    277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Vidim ljude koji nijesu ugrozeni bilo cim a osporavaju prava i slobode.

    Ja vidim ljude koji nisu ugrozeni bilo cim a osporavaju prava I slobode sirocadi koje bi da usvajaju.

    Uvijek sam za to da svako ima pravo da radi sto mu drago dok god time ne ugrozava prava drugih.

    Ljudi o kojima pricamo, zbog toga sto oni jesu, ne mogu da imaju djecu sa svojim partnerom.
    Ne mogu ocekivati da im pod izgovorom njihovih prava i sloboda drzava obezbijedi dijete.
    Ja mislim da bi na taj nacin bila ugrozena prava djece.

    Recimo da imamo osobu koja niie dovoljno inteligentna da zavrsi elektro fakultet. Jednostavno nema kapaciteta, ne idu joj tehnicke nauke.
    Znaci ne moze da ga zavrsi zbog toga sto je takva kakva je.
    Treba li pod izgovorom prava i sloboda da zahtijeva od drzave da joj se uruci diploma ETF/a?
    Kada mozak ne koristiš, čekaš da ti kažu
    tada misliš da sve znaš, ne vidiš da lažu

  11. #236
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    [/FONT][/COLOR][/LEFT]

    Ja vidim ljude koji nisu ugrozeni bilo cim a osporavaju prava I slobode sirocadi koje bi da usvajaju.

    Uvijek sam za to da svako ima pravo da radi sto mu drago dok god time ne ugrozava prava drugih.

    Ljudi o kojima pricamo, zbog toga sto oni jesu, ne mogu da imaju djecu sa svojim partnerom.
    Ne mogu ocekivati da im pod izgovorom njihovih prava i sloboda drzava obezbijedi dijete.
    Ja mislim da bi na taj nacin bila ugrozena prava djece.

    Recimo da imamo osobu koja niie dovoljno inteligentna da zavrsi elektro fakultet. Jednostavno nema kapaciteta, ne idu joj tehnicke nauke.
    Znaci ne moze da ga zavrsi zbog toga sto je takva kakva je.
    Treba li pod izgovorom prava i sloboda da zahtijeva od drzave da joj se uruci diploma ETF/a?
    [/FONT][/COLOR][/LEFT]
    Kako ne mogu...? Vještačka oplodnja, surogat majka...?

    Većina hetero parova koji se odluče na usvajanje takođe ne mogu da imaju svoje potomstvo, treba li i njima zabraniti usvajanje jer im priroda nije podarila tu mogućnost....?

    Sent from Tapatalk
    Last edited by MeDo_JE; 07-09-19 at 08:52.
    #fakenews

  12. #237
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    hetero parovi teoretski mogu da ozdrave i da imaju svoju djecu, ovi drugi ne mogu i svjesno su se odrekli mogućnosti da budu sa nekim sa kim bi mogli imati djecu

    za pravilno vaspitanje djeteta potrebni su i majka i otac, oni koji unaprijed liše djecu toga ne zaslužuju da ih imaju i tu se sva priča o tome završava
    She is only here to annoy herself!

  13. #238
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    Znaci istopolnim porodicama treba dozvoliti usvajanje jer nema dovoljno zainteresovanih hetero porodica?
    Ako je to problem, cini mi se logicno da treba raditi na popularizaciji usvajanje djece, a ne popularizaciji LGBT kao potpuno normalnog, pa im onda kao normalnim dozvoliti usvajanje….da bi se rijesio problem sa pocetka.
    Ne znam da li si ikada bio u nekom domu za nezbrinutu djecu. Usvajanje djece je vrlo komplikovana procedura, da se bude hraniteljska porodica je puno jednostavnija procedura. Opet, pojednostavljene procedure je ,,mač sa dvije oštrice".

    Elem, da, treba postupiti tako da sve bude u interesu djeteta. No, koji je inters djeteta? Kako propagirati usvajanje djeteta kod heteroseksualnih parova? Dati prednost usvajanju naspram vantjelesne oplodnje?

    Sent from my Motorola 8400

  14. #239
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,802
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,958
    Thanked in
    2,322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    hetero parovi teoretski mogu da ozdrave i da imaju svoju djecu, ovi drugi ne mogu i svjesno su se odrekli mogućnosti da budu sa nekim sa kim bi mogli imati djecu

    za pravilno vaspitanje djeteta potrebni su i majka i otac, oni koji unaprijed liše djecu toga ne zaslužuju da ih imaju i tu se sva priča o tome završava
    Netačno, primjer iz mog okruženja, žena je imala tumor koji je uklonjen zajedno sa matericom. Dakle, ne može imati djece ni teorijski. Šta sada? Da je muž napusti jer nije materijal za brak? Ostaje usvajanje jer naš zakon ne poznaje surogat majke. Nije sve crno-bijelo.


    Sent from my Motorola 8400

  15. #240
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,414
    Thanks Thanks Given 
    14,885
    Thanks Thanks Received 
    4,180
    Thanked in
    2,114 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pa dovoljno je koliko povrsno gledas - nema tu gasenja, ovo je sukob misljenja.

    O djeci se ne prica uopste nego o pravima.
    Ako to ne vidis onda jesi zakrzljao na zalost i nije moj posao da te edukujem

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Hvataš se za gašenje. Uozbilji se. Svi koji ne misle kao ti su zakržljali. A ti si open mind I naravno misliš za sebe da si 100 posto u pravu.
    Napuštam temu jer je sigurno da se ne možemo složiti. Ne mislim na nas dvojicu nego uopšte.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  16. #241
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    390
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    180
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Netačno, primjer iz mog okruženja, žena je imala tumor koji je uklonjen zajedno sa matericom. Dakle, ne može imati djece ni teorijski. Šta sada? Da je muž napusti jer nije materijal za brak? Ostaje usvajanje jer naš zakon ne poznaje surogat majke. Nije sve crno-bijelo.


    Sent from my Motorola 8400
    Procitaj opet, ta zena i covjek se nijesu unaprijed odrekli mogucnosti da imaju djecu, kao sto je to slucaj sa istopolnim brakovima.
    Uostalom poenta price je da dijete ima roditelje razlicitog pola, bilo usvojeno ili ne.
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  17. #242
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Treba li zabraniti onda i ženama, koje žele da budu samohrane majke, vještačku oplodnju...?

    Sent from Tapatalk
    treba, dijete treba da se rađa zbog djeteta a ne da bi se ispunila neka svoja recka u životu

    sumnjam da su djeca koja nastanu tako baš srećna kad razmisle zbog čega su nastala, ali bitno je da mama ima trofej da se slika po instagramu

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Netačno, primjer iz mog okruženja, žena je imala tumor koji je uklonjen zajedno sa matericom. Dakle, ne može imati djece ni teorijski. Šta sada? Da je muž napusti jer nije materijal za brak? Ostaje usvajanje jer naš zakon ne poznaje surogat majke. Nije sve crno-bijelo.


    Sent from my Motorola 8400
    da ali medicina napreduje i njoj se teoretski opet može dodati materica za 10-20-30 god u svakom slučaju nije se svjesno odrekla toga
    She is only here to annoy herself!

  18. #243
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    treba, dijete treba da se rađa zbog djeteta a ne da bi se ispunila neka svoja recka u životu

    sumnjam da su djeca koja nastanu tako baš srećna kad razmisle zbog čega su nastala, ali bitno je da mama ima trofej da se slika po instagramu



    da ali medicina napreduje i njoj se teoretski opet može dodati materica za 10-20-30 god u svakom slučaju nije se svjesno odrekla toga
    Dijete da se rađa zbog đeteta...? Zanimljiva rečenica, bi li je možda pojasnio jer ovako izrečena ne znači ama baš ništa...

    Zašto onda ne testiramo svaki hetero par, da vidimo zbog čega žele dijete... Ko si ti da sudiš da li samohrana majka želi dijete radi đeteta (iako ne utvrdismo šta ovo znači) ili ispunjava neku recku (nijesam siguran ni šta ovo treba da znači, ali mogu pretpostaviti)..

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  19. #244
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    čim u startu lišava dijete drugog roditelja znači da joj dijete treba radi sopstvenog ćefa, što će mu reć sjutra ko mu je otac i zašto mu je baš taj postao otac, zato što je bio nesposoban da zaradi za burek pa je pošao u banku sperme da uzme koji dinar?
    She is only here to annoy herself!

  20. #245
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Netačno, primjer iz mog okruženja, žena je imala tumor koji je uklonjen zajedno sa matericom. Dakle, ne može imati djece ni teorijski. Šta sada? Da je muž napusti jer nije materijal za brak? Ostaje usvajanje jer naš zakon ne poznaje surogat majke. Nije sve crno-bijelo.


    Sent from my Motorola 8400
    Ili, kao sto smo imali more primjera kroz crnogorsku istoriju, ta zena voli moza toliko da mu dovede zdravu zenu da mu radja djecu I da svi zive pod isti krov.

    Dakle poligamija, ali ona je zabranjena.
    Zasto??

    Zasto je poligamija manje moralna I manje drustveno I zakonski prihvatjiva od gej brakova??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  21. #246
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ili, kao sto smo imali more primjera kroz crnogorsku istoriju, ta zena voli moza toliko da mu dovede zdravu zenu da mu radja djecu I da svi zive pod isti krov.

    Dakle poligamija, ali ona je zabranjena.
    Zasto??

    Zasto je poligamija manje moralna I manje drustveno I zakonski prihvatjiva od gej brakova??

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ko kaže da jeste... Podržavam potpuno borce za legalizaciju poligamije, a pretpostavljam i da ostali učesnici teme podržavaju (osim ako ima religijskih fanatika)...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  22. #247
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ko kaže da jeste... Podržavam potpuno borce za legalizaciju poligamije, a pretpostavljam i da ostali učesnici teme podržavaju (osim ako ima religijskih fanatika)...

    Sent from Tapatalk
    e vidiš to otvara onda pandorinu kutiju jer će žene standardno trčati kod "kvalitetnijih" muškaraca i onda će jedan imati 5 žena a četvorica nijednu, a osamdeset posto neiživljenih muškaraca koji nemaju seks mogu da naprave poprilično problema
    She is only here to annoy herself!

  23. #248
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,590
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,590
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    čim u startu lišava dijete drugog roditelja znači da joj dijete treba radi sopstvenog ćefa, što će mu reć sjutra ko mu je otac i zašto mu je baš taj postao otac, zato što je bio nesposoban da zaradi za burek pa je pošao u banku sperme da uzme koji dinar?
    Šta je sa ženama koje ne mogu da upoznaju osobu koja bi sa njima gradila tu "poželjnu" porodicu koju toliko forsiraš...? Te žene ne zaslužuju da budu majke...? Ti ćeš odrediti da li one baš žele dijete ili im je to recka...?

    Evo ja lično znam par žena koje se žale da ne mogu da nađu normalnog partnera, a žele da budu majke... Ne lišavaju nikog svjesno, već samo neće sa svakom budalom da osnuju porodicu... Oće li tom đetetu bit bolje ako mu kaže da mu je otac kriminalac ili bitanga, koji ih je napuštio poslije godinu dvije, od toga da je začet vantjelesno...?

    Logika ti je skroz šuplja...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  24. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,982
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,338
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    e vidiš to otvara onda pandorinu kutiju jer će žene standardno trčati kod "kvalitetnijih" muškaraca i onda će jedan imati 5 žena a četvorica nijednu, a osamdeset posto neiživljenih muškaraca koji nemaju seks mogu da naprave poprilično problema
    Teško da će jedan muškarac zadovoljavati 5 žena kako treba...
    Tako da poslije početne euforije žene će jednostavno naći jedinku koja ima više odgovara...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #250
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Treba izdavat dozvole da se imaju djeca..
    No je dosta sa foruma ne bi mogli dobit

Page 10 of 16 FirstFirst ... 67891011121314 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Izbor do 20 000...
    By Sidewinder in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 54
    Last Post: 18-03-07, 10:47
  2. Izbor u PG
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Centralni
    Replies: 28
    Last Post: 05-02-07, 09:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •